Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Jövőre azért elég bitang sorsolása lesz a Broncosnak közte néhány egészen kemény védelemmel. Lesz munka az offszezonban...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az lenne a nem semmi forgatókönyv, ha Tebowt nem sikerül eltradelni, marad backupnak, Manninget meg valamelyik AFC Northos csapat hitmanje agyoncsapja, mert a fal nem fogja megvédeni, és jön újra a Tebow magic meg a 4. negyedes comebackek. Elway agyfaszt kapna szerintem. 😊deyell
te vagy packer_nation az NSO-ról? 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Melyik részét?

Kell WR: leírtam, kevés van, sérülékenyek, plusz terhelés esetén kell még WR...
Kell TE: nincs elkapó TE-nk, főleg nem olyan, aki már bizonyított...
Kell OG, C: Tebow-nak elég védelmet tudtak adni, de ha pocket passer jön, akkor Walton és Beadles is gondban lehet, talán még Kuper is. Mellesleg még OT is kellhet Franklin helyén, bár ott Ryan Harris klasszikus QB-hez jó lehet...StormST
kell wr ? eddig nem kellett csak pm miatt ? magadnak mondasz ellent ...
kell te ? kelleni kell. jon clark vizitre plusz itt van meg green es thomas is projektnek.
a harmadikra pedig ennyi ha eddig elkerulte vna a figyelmed :
meg van fal meg futojatek meg ugy egyaltalan nem egyedul kene a meccs megnyereset megoldani.
mindegy ha szabanak ez nem szamit csak az h mi volt 5 evvel ezelott akkor lelke rajta 😀Fake
Fal? Hetek óta azt kapjuk, hogy nincs falunk. Most akkor hogy is van? 😀

Szerintem egyébként messze nem lesz jó a falunk egy PM stílusú pocket QB-hez, pont ezért is félek, hogy hamar el fogják törni...StormST
Pedig pont az ilyen lyukakat tudja Manning nagyon szépen befedni. Meg lehet nézni, milyen volt a 2012es Colts (az amúgy jobb) fala, illetve a korábbiak.Escalade
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 742 — no es importante
én se leszek népszerű, de kigyűjtöttem pár közmondást, bölcsességet:

Ki nyakában bizik, akasztófán hizik.
A nyakasnak nyaka törik.
Attól tarthat a jó vezér, hogy nem győzi nyakkal az ellenséget.
A ki barom, nyakán járom.
A nyak felett győzelmet arat a kard, az ember szívét azonban csak egy másik szív tudja legyőzni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 600
az lenne a nem semmi forgatókönyv, ha Tebowt nem sikerül eltradelni, marad backupnak, Manninget meg valamelyik AFC Northos csapat hitmanje agyoncsapja, mert a fal nem fogja megvédeni, és jön újra a Tebow magic meg a 4. negyedes comebackek. Elway agyfaszt kapna szerintem. 😊

choose life
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Utálni fogtok.
Én csak egy dolgot remélek az általam picit sem tisztelt Elwaytől, hogy hagyják Timet normálisan elmenni nem 1+3-at kérve érte stb. Ennyit minimum megérdemel azért a rengeteg negatív húzásért amit ettől az FO-tól kapott.Delonso_
Én nem utállak, teljesen egyetértek veled...

Meg kell várni mit adnak érte és gyorsan elfogadni a legmagasabbat, ez lenne vele szemben leginkább fair, meg a leendő csapatával szemben is, hogy tudjanak ők is készülni a vele közös munkára......StormST
Így van.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Sajnálom Tim-et nem ezt érdemli, de ha menni kell neki, akkor postázni kell vele mondjuk Goodman-t is vagy valakit, akinek elég nagy fizuja van, hogy szabadítson fel valamennyi cap space-t még. Természetesen pick kellene cserébe, mert ugye ennek csak úgy lenne értelme.akike
Óvatosan ezekkel, nehogy a végén DJ, Champ vagy Doom legyen az áldozat, mert akkor a kardomba dőlök........StormST
Nem,nem! Átfogalmazva: a salakot, akiknek nagy a fizuja és nem dolgozik meg érte. (DJ-t meg amúgy is 6 meccses eltiltással nehéz lenne elpasszolni - de ebbe bele se mennyünk, mert tényleg nem lenne fasza)akike
Ha DJ eltiltása megmarad, az a liga és Gooden szégyene lesz, nekem ez a véleményem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Utálni fogtok.
Én csak egy dolgot remélek az általam picit sem tisztelt Elwaytől, hogy hagyják Timet normálisan elmenni nem 1+3-at kérve érte stb. Ennyit minimum megérdemel azért a rengeteg negatív húzásért amit ettől az FO-tól kapott.Delonso_
Én nem utállak, teljesen egyetértek veled...

Meg kell várni mit adnak érte és gyorsan elfogadni a legmagasabbat, ez lenne vele szemben leginkább fair, meg a leendő csapatával szemben is, hogy tudjanak ők is készülni a vele közös munkára......



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Sajnálom Tim-et nem ezt érdemli, de ha menni kell neki, akkor postázni kell vele mondjuk Goodman-t is vagy valakit, akinek elég nagy fizuja van, hogy szabadítson fel valamennyi cap space-t még. Természetesen pick kellene cserébe, mert ugye ennek csak úgy lenne értelme.akike
Óvatosan ezekkel, nehogy a végén DJ, Champ vagy Doom legyen az áldozat, mert akkor a kardomba dőlök........StormST
Nem,nem! Átfogalmazva: a salakot, akiknek nagy a fizuja és nem dolgozik meg érte. (DJ-t meg amúgy is 6 meccses eltiltással nehéz lenne elpasszolni - de ebbe bele se mennyünk, mert tényleg nem lenne fasza)




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Utálni fogtok.
Én csak egy dolgot remélek az általam picit sem tisztelt Elwaytől, hogy hagyják Timet normálisan elmenni nem 1+3-at kérve érte stb. Ennyit minimum megérdemel azért a rengeteg negatív húzásért amit ettől az FO-tól kapott.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Sajnálom Tim-et nem ezt érdemli, de ha menni kell neki, akkor postázni kell vele mondjuk Goodman-t is vagy valakit, akinek elég nagy fizuja van, hogy szabadítson fel valamennyi cap space-t még. Természetesen pick kellene cserébe, mert ugye ennek csak úgy lenne értelme.akike
Óvatosan ezekkel, nehogy a végén DJ, Champ vagy Doom legyen az áldozat, mert akkor a kardomba dőlök........



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha már jött PM, akkor kellene egy elit elkapó is neki.Talán van hely még Wallace-nak.aztec
Decker és Bey Bey nem olyan rosszak, és azért PM tényleg jobb, mint Tim. De állítólag Clark már viziten van, szóval elkapó TE lesz, Wallace pedig draftjogba is fájna, nem csak pénzbe, amiket nem kellene elszórni, mert a Broncos nincs olyan jó, mint a Redskins, akik csak egy irányítónyira voltak a SB-tól. 😀lotus86
A Redskins a legjobb. Oda-vissza verte a bajnokot. Egyéb kérdés? 😀
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Sajnálom Tim-et nem ezt érdemli, de ha menni kell neki, akkor postázni kell vele mondjuk Goodman-t is vagy valakit, akinek elég nagy fizuja van, hogy szabadítson fel valamennyi cap space-t még. Természetesen pick kellene cserébe, mert ugye ennek csak úgy lenne értelme.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tegnap még nem kellett senki az O-be a piacról és miénk volt a 3. legnagyobb cap space (minusz Mays és Adams kb. apróért), most jön PM valszeg egy valag pénzért, hirtelen kell WR, TE, OG, C és még mindig nincs komoly MLB, kell CB és DT is...

Most vagy nem adunk PM-nek védelmet és célpontokat, vagy nem állunk neki a D javításának...

Csodás.....StormST
ezt hogy sikerult kiokomulalnod megkerdezhetem ?Fake
Mióta van nyitva a piac, 2 hete? Mi végig tököltük, PM döntésére várva. Ha tudtuk, hogy 90% esélye az ideigazolásának, legalább elkezdtük volna erősíteni a falat - tavaly látható volt milyen lyukak vannak - vagy toldoztuk, foldoztuk volna a védelmet. De nem, ültünk és vertük! Most, hogy jön PM, át kell állni az O-nak, stb, stb, stb.
Elhiszem, hogy itt többen örülnek ennek, mint sem, főleg Tebow megosztó személyisége miatt, de ez nekem akkor is magas...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Tegnap még nem kellett senki az O-be a piacról és miénk volt a 3. legnagyobb cap space (minusz Mays és Adams kb. apróért), most jön PM valszeg egy valag pénzért, hirtelen kell WR, TE, OG, C és még mindig nincs komoly MLB, kell CB és DT is...

Most vagy nem adunk PM-nek védelmet és célpontokat, vagy nem állunk neki a D javításának...

Csodás.....StormST
ezt hogy sikerult kiokomulalnod megkerdezhetem ?Fake
Melyik részét?

Kell WR: leírtam, kevés van, sérülékenyek, plusz terhelés esetén kell még WR...
Kell TE: nincs elkapó TE-nk, főleg nem olyan, aki már bizonyított...
Kell OG, C: Tebow-nak elég védelmet tudtak adni, de ha pocket passer jön, akkor Walton és Beadles is gondban lehet, talán még Kuper is. Mellesleg még OT is kellhet Franklin helyén, bár ott Ryan Harris klasszikus QB-hez jó lehet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Én ezt az elit WR kéne dolgot nem értem igazából. Ott van Thomas meg Decker plusz ha jön Clark akkor az elég Manningnek. Ha Garconból és Collieből ezt hozta ki amit ki hozott, akkor belőlük is.FViktor93
Az a baj, hogy jelen pillanatban 3 WR van a keretben, Decker, Bay-Bay és Willis. No, egy option támadójátékhoz ez elég nagyjából, egy pass-heavy O-hez kevés, ráadásul a több passzal több terhelés is jár majd, ami növeli az egyébként is sérülékeny Decker és Bay-Bay kiesésének valószínűségét. Meg az is kérdés, hogy mennyire volt a sok drop a WR-ek és mennyire Tebow hibája...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tegnap még nem kellett senki az O-be a piacról és miénk volt a 3. legnagyobb cap space (minusz Mays és Adams kb. apróért), most jön PM valszeg egy valag pénzért, hirtelen kell WR, TE, OG, C és még mindig nincs komoly MLB, kell CB és DT is...

Most vagy nem adunk PM-nek védelmet és célpontokat, vagy nem állunk neki a D javításának...

Csodás.....StormST
ezt hogy sikerult kiokomulalnod megkerdezhetem ?
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Tegnap még nem kellett senki az O-be a piacról és miénk volt a 3. legnagyobb cap space (minusz Mays és Adams kb. apróért), most jön PM valszeg egy valag pénzért, hirtelen kell WR, TE, OG, C és még mindig nincs komoly MLB, kell CB és DT is...

Most vagy nem adunk PM-nek védelmet és célpontokat, vagy nem állunk neki a D javításának...

Csodás.....



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Én ezt az elit WR kéne dolgot nem értem igazából. Ott van Thomas meg Decker plusz ha jön Clark akkor az elég Manningnek. Ha Garconból és Collieből ezt hozta ki amit ki hozott, akkor belőlük is.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ha már jött PM, akkor kellene egy elit elkapó is neki.aztec
Steve Smith? Bár nem elit, de nagyon jó elkapó

több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Ha már jött PM, akkor kellene egy elit elkapó is neki.Talán van hely még Wallace-nak.aztec
Decker és Bey Bey nem olyan rosszak, és azért PM tényleg jobb, mint Tim. De állítólag Clark már viziten van, szóval elkapó TE lesz, Wallace pedig draftjogba is fájna, nem csak pénzbe, amiket nem kellene elszórni, mert a Broncos nincs olyan jó, mint a Redskins, akik csak egy irányítónyira voltak a SB-tól. 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Wallace-ért picket is kell adni.
Közben a Jags és a Dolphins a fő érdeklődő Tebow-ért (állítólag).

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ha már jött PM, akkor kellene egy elit elkapó is neki.Talán van hely még Wallace-nak.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Na vajon Cutler nyakára is leigazolták volna PM-et? 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Career #'s for Peyton, minus 40 degrees: 6-5, 62.9%, 243.8ypg, 15 TDs, 12 INTs, 83.9 passer rating... #milehighmanning