Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
JC, kicsit változtattam a sigen, mert túl lett élesítve szvsz. Az eredeti helyén van.
több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Én megértem és elfogadom a PM mellett felhozott érveiteket, csak azt nem értem, hogy miért nem lehet tiszteletben tartani azt, amikor valaki - jelen esetben én - megszeret egy olyan játékost, aki felrázza kicsit az NFL-t, pár hónap alatt?! Végre valaki, aki a másságával tűnik ki - jó ételemben - aki nem csak a pályán mutatott teljesítményével, hanem a magánéletével is egy példaképpé avanzsál.
Én is láttam a hibáit! Tisztában voltam a képességeivel, tudtam a negatívumokról... De nekem ez a srác olyat adott rövid idő leforgása alatt, amit nem tudott se Plummer, se JC adni éveken át.
Rajtam nincs szemellenző és nincs rózsaszín köd sem előttem, de tűzbe mennék a srácért.JC6
Teljesen így látom én is. Respect a sig-ért! Nagy király...
több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Úgy látom mindenki érti mint mond a másik és mégse... 😀

Szerintem tényleg be kellene fejezni ezt a témát.

Már csak azt kellene tudni hogy hova megy TT és nem utána lehet másik topicot szétcseszni a király TT<----> sz*r TT vitákkal.

Akárhova is megy mindig nagy kedvencem lesz.

Go Broncos! Go Tebow!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
vagy Tibit nem tradelik el Elwayék és PM lehet a mestere két évig mondjuk. Ennél jobb dolog nem is történhetne az isteni Timmel. 😊Stez
Sok értelme nem lenne, annyira különbözik a stílusuk... 😛

Szerintem a Tebow-haterek szerint inkább ő húzná vissza PM-et, lehet megpróbálna néha futni és rácseszne... 😂

peace



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
vagy Tibit nem tradelik el Elwayék és PM lehet a mestere két évig mondjuk. Ennél jobb dolog nem is történhetne az isteni Timmel. 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
"Igazából tudom, hogy elvakult hülyének tartotok, igazából én nem akarok meggyőzni senkit semmiről, szerintem nem is próbáltam. Ha majd a tapasztalatok azt hozzák, hogy PM megváltja nálunk a világot, akkor meghajolok és bocsánatot kérek, de egyelőre a 2011-es idény tapasztalatai alapján én jobban örültem volna, ha megpróbáljuk Tebow-val és soha nem fogjuk megtudni, hogy vele mi lett volna..."

Taníts Mester!JC6
Hülye... 😛 😀StormST
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
"Igazából tudom, hogy elvakult hülyének tartotok, igazából én nem akarok meggyőzni senkit semmiről, szerintem nem is próbáltam. Ha majd a tapasztalatok azt hozzák, hogy PM megváltja nálunk a világot, akkor meghajolok és bocsánatot kérek, de egyelőre a 2011-es idény tapasztalatai alapján én jobban örültem volna, ha megpróbáljuk Tebow-val és soha nem fogjuk megtudni, hogy vele mi lett volna..."

Taníts Mester!JC6
Hülye... 😛 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
"Igazából tudom, hogy elvakult hülyének tartotok, igazából én nem akarok meggyőzni senkit semmiről, szerintem nem is próbáltam. Ha majd a tapasztalatok azt hozzák, hogy PM megváltja nálunk a világot, akkor meghajolok és bocsánatot kérek, de egyelőre a 2011-es idény tapasztalatai alapján én jobban örültem volna, ha megpróbáljuk Tebow-val és soha nem fogjuk megtudni, hogy vele mi lett volna..."

Taníts Mester!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Lehet hülye vagyok hogy TT-t szeretem és akartam QB-nak nem PM-et, és lehet hogy teljes mértékben igaza van azoknak akik racionális érvekkel magyarázzák hogy PM miért jobb, de akkor hagyjuk ezt a kérdést menjünk komolyabb vizekre. Győzzetek meg hogy legyek Packers fan és nem ne Broncos hisz ők 15-1-el végeztek mi meg csak 8-8-al....

Előre szólok nem fog menni.beresrobi
Egyáltalán nem vagy hülye, mert szereted TT-t. Érthető és teljesen elfogadható, hogy valaki TT fan. Nekem csak azzal van problémám, hogy ebből a szeretetből különböző algoritmusok segítségével miért juttok el odáig, hogy TT jobb QB (lenne a Broncos-nak), mint PM.
Egyelőre ott tartunk, hogy Ti akartok meggyőzni bennünket, hogy legyünk TT fanok. Előre szólok, nem fog menni. 😊 😉tomi-tomi
Bár nem nekem szólt ez a hsz, de a többes szám miatt talán nem gond, ha én (is) válaszolok rá... 😊

Azt ki mondta, hogy Tebow jobb QB, mint Manning?

Itt maximum az lett leírva, hogy én (mi) úgy érzem, hogy a Broncos jelenlegi helyzetében nem biztos, hogy PM jobb választás, mint TT, különböző indokokból, amik között persze vannak irracionálisak is, de azért szerintem nem nehéz benne meglátni a logikát se sok helyen...

Én pedig (ahogy az előbb leírtam) nem akarok senkit meggyőzni semmiről! Védem az álláspontom, ennyi. Nem hiszem, hogy bárkit meg lehetne győzni arról, hogy valakinek/valaminek a fanja legyen... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Storm, kedves! (Neked címzem, bár többeknek szól)

Teljesen megértem és átérzem azt a feszültséget, amelyet PM szerződtetése okozott Bennetek. Ezzel együtt annyi történt, hogy eddig néhány fontos tényt ignoráltatok. De ezen tényezők eredőjeként a többiek számára (beleértve magamat is) teljesen logikus és várható döntést hozott a Broncos FO.
Az egész NFL-ben egyetlen ember fordult jó szívvel, teljes bizalommal és hittel TT és tudása felé: Josh McDaniels. (Egyáltalán nem véletlen, hogy rögtön felmerült a Pats, mint lehetséges trade-partner! Lenne ne mulass a Pats-topic-ban. 😀 😛 ) Akármennyire úgy gondoljátok, hogy Elway is így érzett-gondolkodott, sajnos, ez nincs így. Folyamatosan jelezte, hogy számára nem TT az optimális megoldás (Ti ezt nem akartátok látni), s ahogy Bazzani írta, azonnal kihasználta azt a lehetőséget, amellyel viszonylag elfogadhatóvá tette-teszi TT kiebrudalását.
Ti TT-ban nagyjából NFL kész QB-t láttok, kisebb fejlesztési szükségletekkel és hatalmas potenciállal. (Ironikus módon az ezerszer elátkozott JMD meglátását fogadjátok el csont nélkül.) JJ gondolatmenetére hajazó cikk, ahol bővebben kifejtik a TT-ban rejlő kockázatokat, határokat: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d827b42f8/article/tim-tebows-trade-value-complicated-by-many-intangible-factors?module=HP11_content_stream Nagyon úgy tűnik, hogy a döntéshozók jelentős többsége sokkal inkább ezeket a kockázatokat és határokat tartja fontosabbnak, amikor TT jövőjéről, lehetőségeiről kell dönteni.
Az utolsó tényező, amit figyelmen kívül hagytok. Ha TT maradt volna (a jelentős kockázattal) és bebukik a projekt, akkor nem egy évet veszít a Broncos, hanem további két-három évet. A Tebow-ra szabott speciális Off. rendszerből és megközelítésből nem lehet egy offseason alatt visszaállni sikeres "konzervatív" NFL-rendszerre. Ha PM lesérül, elfárad, elege lesz, akkor is egy azonnal átvehető rendszert örökít az utódjára, aki minden valószínűség szerint nem TT klón lesz.

Szóval, a feszültségetek (hívjuk nevén: a kognitív disszonanciátok) olyan mondatokat szül, amelyek már nehezen emészthetőek számunkra. Nem lehet vádolni azzal, hogy PM fan lennék, de szinte már kezelhetetlen, hogy inkább egy 9-7-es idény TT-val, mint egy 13-3-as PM-gel és még sorolhatnám. Racionalizálhattok, amennyire csak akartok, több tízmillió dolláros szerződésnél az egészségügyi kockázatok nem jelentősebbek a megszokottnál (én is elég pesszimista voltam PM gyógyulásával kapcsolatban). A Manning elleni szakmai érveid, mintha egy meccsét sem láttad volna és soha nem olvastál volna Colts-topic-ot. Két olyan tudása van, ami a Broncos-ban is aranyat fog érni: a takarítónőből is ProBowler WR-t csinál és a leghígabb OL is betonfalnak tűnik előtte. (A zsenialitásának non plus ultra részéről ne is beszéljünk, presnap read.)
Elismerem, hogy a felemelő idényetek alapján nem volt nehéz eltekinteni attól, ami a háttérben az egész mögött búvópatakként meghúzódott. Higgyétek el, hogy érzelmileg távol maradva a Broncos-tól egyáltalán nem meglepő, sőt érthető és szerintem a Broncos hosszútávú érdekeit és céljait jobban szem előtt tartó döntést hozott a FO-otok.tomi-tomi
Nos, ehhez 1-2 gondolat:
1. Én inkább úgy mondanám, hogy szerintem Tebow-ban hatalmas potenciál van SOK javítási szükséglettel. Illetve a megfelelő rendszerben talán kevesebb javítás kell rövid távon, de hosszabb távon több kell, ez biztos. Én azt mondtam, hogy ha fel tudta volna hozni magát 55% körülre passzolásban, akkor a 2011-eshez hasonló futójátékkal a PO-közeli eredmény reális elvárás lett volna...
2. "Ha TT maradt volna (a jelentős kockázattal) és bebukik a projekt, akkor nem egy évet veszít a Broncos, hanem további két-három évet. A Tebow-ra szabott speciális Off. rendszerből és megközelítésből nem lehet egy offseason alatt visszaállni sikeres "konzervatív" NFL-rendszerre." De most kb. ezt akarjuk csinálni! Igaz a playbook még nincs átírva (elvileg) teljesen, de mivel az 6. hét óta ebben játszott a csapat, így azért nem lesz ez egyszerű így se szerintem az átállás, bár ha (a védelem fejlesztése kárára) hozunk be új arcokat, az segíthet, de azért nem lesz egy olyan automatikus, hogy "PM jött, megy is az új rendszer", bár tudom te nem ezt írtad konkrétan...
3. Tény, soha nem olvastam Colts topikot... 😊 Láttam pár meccsét, tudom, hogy jó irányító volt 2010 végéig és tudta azokat a dolgokat, amiket te leírtál, de biztosan csak ennyit jelenleg...
4. Persze, ha PM mindenben hozza a régi önmagát, akkor itt lehet a Kánaán, de azért engedtessék meg nekem, hogy kételkedjek, max. a végén belátom, hogy nektek volt igazatok, de én nem tudom kész tényként kezelni egyelőre, hogy 100%-os a gyógyulása...

A JMD témához én csak annyit írnék, hogy ha a harmadik körben veszi ki, akkor nem szólt volna senki semmit (ezért lehet hibáztatni, valóban, meg a sok egyéb faszsága miatt, amik a távozásához vezettek), de ha Fox és Elway nem látja benne a potenciált, akkor Quinn-t teszik be az 5. héten a Chargers ellen és őt nevezik ki kezdőnek, esetleg a Lions zakó után teszik be Tebow helyett, hiszen előtte hangoztatottan ő volt előtte a DC-on és róla mondták, hogy mennyire jó...

Igazából tudom, hogy elvakult hülyének tartotok, igazából én nem akarok meggyőzni senkit semmiről, szerintem nem is próbáltam. Ha majd a tapasztalatok azt hozzák, hogy PM megváltja nálunk a világot, akkor meghajolok és bocsánatot kérek, de egyelőre a 2011-es idény tapasztalatai alapján én jobban örültem volna, ha megpróbáljuk Tebow-val és soha nem fogjuk megtudni, hogy vele mi lett volna...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én megértem és elfogadom a PM mellett felhozott érveiteket, csak azt nem értem, hogy miért nem lehet tiszteletben tartani azt, amikor valaki - jelen esetben én - megszeret egy olyan játékost, aki felrázza kicsit az NFL-t, pár hónap alatt?! Végre valaki, aki a másságával tűnik ki - jó ételemben - aki nem csak a pályán mutatott teljesítményével, hanem a magánéletével is egy példaképpé avanzsál.
Én is láttam a hibáit! Tisztában voltam a képességeivel, tudtam a negatívumokról... De nekem ez a srác olyat adott rövid idő leforgása alatt, amit nem tudott se Plummer, se JC adni éveken át.
Rajtam nincs szemellenző és nincs rózsaszín köd sem előttem, de tűzbe mennék a srácért.JC6
Szeressétek! Elhiszem, hogy ilyen érzéseket képes ébreszteni sokakban!
Ebben a k*rva üzletben az érzések keveset számítanak, illetve/és azok nem mennek tűzbe érte, akik döntési helyzetben vannak.
Lehet hülye vagyok hogy TT-t szeretem és akartam QB-nak nem PM-et, és lehet hogy teljes mértékben igaza van azoknak akik racionális érvekkel magyarázzák hogy PM miért jobb, de akkor hagyjuk ezt a kérdést menjünk komolyabb vizekre. Győzzetek meg hogy legyek Packers fan és nem ne Broncos hisz ők 15-1-el végeztek mi meg csak 8-8-al....

Előre szólok nem fog menni.beresrobi
Egyáltalán nem vagy hülye, mert szereted TT-t. Érthető és teljesen elfogadható, hogy valaki TT fan. Nekem csak azzal van problémám, hogy ebből a szeretetből különböző algoritmusok segítségével miért juttok el odáig, hogy TT jobb QB (lenne a Broncos-nak), mint PM.
Egyelőre ott tartunk, hogy Ti akartok meggyőzni bennünket, hogy legyünk TT fanok. Előre szólok, nem fog menni. 😊 😉

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én megértem és elfogadom a PM mellett felhozott érveiteket, csak azt nem értem, hogy miért nem lehet tiszteletben tartani azt, amikor valaki - jelen esetben én - megszeret egy olyan játékost, aki felrázza kicsit az NFL-t, pár hónap alatt?! Végre valaki, aki a másságával tűnik ki - jó ételemben - aki nem csak a pályán mutatott teljesítményével, hanem a magánéletével is egy példaképpé avanzsál.
Én is láttam a hibáit! Tisztában voltam a képességeivel, tudtam a negatívumokról... De nekem ez a srác olyat adott rövid idő leforgása alatt, amit nem tudott se Plummer, se JC adni éveken át.
Rajtam nincs szemellenző és nincs rózsaszín köd sem előttem, de tűzbe mennék a srácért.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért a GM egész más szerintem, főleg mert ott nem komplett szerződés értéket osztasz el, hanem éves szintűt, meg ott kevésbé lehet játszani a számokkal, mint IRL... 😊 (én ott se szoktam hosszút ajánlani öregebbeknek, ha figyelted, mert ha nem vonul vissza 1-2 szar szezon után, akkor 2-3 évig szopom a büntit, miután kivágom, hogy helyettesíteni tudjam, ezért én inkább később hosszabbítok, ha még jó a játékos, vagy visszahozom FA-n/pótlom)StormST
Igen, csakhogy IRL pont azért éri meg az ilyen szerződés, mert ott tudod szabályozni, hogy nem kap évi 9 millát ha mondjuk 2 meccs után IR, vagy épp csak fos, tehát IRL így nem is fog beragadni a nagy összeg, csak egy jóval kisebb maximum.

De amúgy pont mintha nemrég olvastam volna, hogy valamelyik drága játékos (most nemtom, talán Megatron?) szerződése olyan, hogy ha a szerződése utolsó 2 évében cutolják, akkor azért nem kapnak caphitet, szóval azért ezt így meg lehet oldani okosba bőven úgy, hogy igenis értelmet kap az 5 éves contract egy 36 évesnek, mégha mondjuk 1. 2. vagy 5. alkalomra még nem is 😊
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Meghajlok érveid előtt, az én logikám máshogy működik ezek szerint........StormST
Az az érdekes, hogy más TT és bronco fantól még meg is érteném, hogy nem vágja, de te aki évről évre a GM játékban tapasztalod, hogy 36 évesnek is rányomnak 5 éves szerződést, mivel úgy jobb az ajánlat, mégis jobban jársz, mert ugyanazt a pénzt elosztva adod oda több évre, eléggé fura, hogy szerinted nincsen benne logika........fetomy
Azért a GM egész más szerintem, főleg mert ott nem komplett szerződés értéket osztasz el, hanem éves szintűt, meg ott kevésbé lehet játszani a számokkal, mint IRL... 😊 (én ott se szoktam hosszút ajánlani öregebbeknek, ha figyelted, mert ha nem vonul vissza 1-2 szar szezon után, akkor 2-3 évig szopom a büntit, miután kivágom, hogy helyettesíteni tudjam, ezért én inkább később hosszabbítok, ha még jó a játékos, vagy visszahozom FA-n/pótlom)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Lehet hülye vagyok hogy TT-t szeretem és akartam QB-nak nem PM-et, és lehet hogy teljes mértékben igaza van azoknak akik racionális érvekkel magyarázzák hogy PM miért jobb, de akkor hagyjuk ezt a kérdést menjünk komolyabb vizekre. Győzzetek meg hogy legyek Packers fan és nem ne Broncos hisz ők 15-1-el végeztek mi meg csak 8-8-al....

Előre szólok nem fog menni.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Meghajlok érveid előtt, az én logikám máshogy működik ezek szerint........StormST
Az az érdekes, hogy más TT és bronco fantól még meg is érteném, hogy nem vágja, de te aki évről évre a GM játékban tapasztalod, hogy 36 évesnek is rányomnak 5 éves szerződést, mivel úgy jobb az ajánlat, mégis jobban jársz, mert ugyanazt a pénzt elosztva adod oda több évre, eléggé fura, hogy szerinted nincsen benne logika........
több mint 12 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
tomi-tominál jobban ezt le se lehetett volna írni +1
ha vki ezek után se képes átlátni a helyzetet rendesen azzal tlg nem lehet már mit kezdeni
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
A 36 évesnek 5 évest adni bőven logikus. Épp a cap trükközés miatt. A logikust üzleti szempontból értettem.

Tebow pedig úgy jött ide, hogy van aki képtelen bármi jót feltételezni a Manning üggyel kapcsolatban Tebow miatt 😊fetomy
😊

Meghajlok érveid előtt, az én logikám máshogy működik ezek szerint........



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A 36 évesnek 5 évest adni bőven logikus. Épp a cap trükközés miatt. A logikust üzleti szempontból értettem.

Tebow pedig úgy jött ide, hogy van aki képtelen bármi jót feltételezni a Manning üggyel kapcsolatban Tebow miatt 😊
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Storm, kedves! (Neked címzem, bár többeknek szól)

Teljesen megértem és átérzem azt a feszültséget, amelyet PM szerződtetése okozott Bennetek. Ezzel együtt annyi történt, hogy eddig néhány fontos tényt ignoráltatok. De ezen tényezők eredőjeként a többiek számára (beleértve magamat is) teljesen logikus és várható döntést hozott a Broncos FO.
Az egész NFL-ben egyetlen ember fordult jó szívvel, teljes bizalommal és hittel TT és tudása felé: Josh McDaniels. (Egyáltalán nem véletlen, hogy rögtön felmerült a Pats, mint lehetséges trade-partner! Lenne ne mulass a Pats-topic-ban. 😀 😛 ) Akármennyire úgy gondoljátok, hogy Elway is így érzett-gondolkodott, sajnos, ez nincs így. Folyamatosan jelezte, hogy számára nem TT az optimális megoldás (Ti ezt nem akartátok látni), s ahogy Bazzani írta, azonnal kihasználta azt a lehetőséget, amellyel viszonylag elfogadhatóvá tette-teszi TT kiebrudalását.
Ti TT-ban nagyjából NFL kész QB-t láttok, kisebb fejlesztési szükségletekkel és hatalmas potenciállal. (Ironikus módon az ezerszer elátkozott JMD meglátását fogadjátok el csont nélkül.) JJ gondolatmenetére hajazó cikk, ahol bővebben kifejtik a TT-ban rejlő kockázatokat, határokat: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d827b42f8/article/tim-tebows-trade-value-complicated-by-many-intangible-factors?module=HP11_content_stream Nagyon úgy tűnik, hogy a döntéshozók jelentős többsége sokkal inkább ezeket a kockázatokat és határokat tartja fontosabbnak, amikor TT jövőjéről, lehetőségeiről kell dönteni.
Az utolsó tényező, amit figyelmen kívül hagytok. Ha TT maradt volna (a jelentős kockázattal) és bebukik a projekt, akkor nem egy évet veszít a Broncos, hanem további két-három évet. A Tebow-ra szabott speciális Off. rendszerből és megközelítésből nem lehet egy offseason alatt visszaállni sikeres "konzervatív" NFL-rendszerre. Ha PM lesérül, elfárad, elege lesz, akkor is egy azonnal átvehető rendszert örökít az utódjára, aki minden valószínűség szerint nem TT klón lesz.

Szóval, a feszültségetek (hívjuk nevén: a kognitív disszonanciátok) olyan mondatokat szül, amelyek már nehezen emészthetőek számunkra. Nem lehet vádolni azzal, hogy PM fan lennék, de szinte már kezelhetetlen, hogy inkább egy 9-7-es idény TT-val, mint egy 13-3-as PM-gel és még sorolhatnám. Racionalizálhattok, amennyire csak akartok, több tízmillió dolláros szerződésnél az egészségügyi kockázatok nem jelentősebbek a megszokottnál (én is elég pesszimista voltam PM gyógyulásával kapcsolatban). A Manning elleni szakmai érveid, mintha egy meccsét sem láttad volna és soha nem olvastál volna Colts-topic-ot. Két olyan tudása van, ami a Broncos-ban is aranyat fog érni: a takarítónőből is ProBowler WR-t csinál és a leghígabb OL is betonfalnak tűnik előtte. (A zsenialitásának non plus ultra részéről ne is beszéljünk, presnap read.)
Elismerem, hogy a felemelő idényetek alapján nem volt nehéz eltekinteni attól, ami a háttérben az egész mögött búvópatakként meghúzódott. Higgyétek el, hogy érzelmileg távol maradva a Broncos-tól egyáltalán nem meglepő, sőt érthető és szerintem a Broncos hosszútávú érdekeit és céljait jobban szem előtt tartó döntést hozott a FO-otok.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Phins azért -is- volt téma, merthogy Philbin majd megtanítja dobni 😊

Egyébként a "nagy kockázat, hogy manning szar lesz, és marad utána a caphit" indok is téves, mert azt olvastam, hogy a pénze akkor lesz csak jelentős, ha úgy is játszik. Bevédte magát a Broncos arra az esetre, ha a sérülése/kora túlságosan megkoptatta volna.fetomy
😊 Még le sincs tárgyalva a szerződése, Dove Valley-ből meg semmilyen szerződésről nem szivárogtatnak ki híreket, legtöbbször még a készekről se, így ez nem több, mint találgatás egyelőre... 😊StormST
Ja értem. Hát pedig ez így is logikus szerintem annak aki kilát Tebow háta mögül, de hát jobban ismered a csapatot, lehet hogy voltatok annyira hülyék, hogy begarantáljatok egy gigalóvét akkor is, ha 1 meccset se játszik itt 😊fetomy
Én csak annyit mondtam, hogy egyelőre még semmit se tudni a szerződéséről, csak pletykákat...

Egyébként a hírek inkább arról szóltak eddig, hogy PM ajánlott kárpótlást a leendő csapatának, ha kiújul a sérülése, de ez is csak pletyka szinten ment...

Jelen pillanatban leginkább orrnehéz szerződésről pletykálnak, kemény garantált pénzzel, de a cap hit-ről és a feltételekről még semmi sincs, lehet nem is lesz...

Persze, így logikus, de a logika elég sokszor csődöt mond, amikor az NFL-ben szerződést kötnek. Nálam pl. egy 36 éves játékosnál az 5 éves szerződésben sincs semmi logika, cap-trükközésen kívül. Dawkins is 5 évessel jött, aztán 2 után lemondott a maradék 3-ból 2-ről, csak hogy maradhasson, pedig már a szerződés megkötésekor is mindenki tudta, hogy nincs alapja az 5 évesnek, de akkor valakinek a logikája mégis ezt diktálta...

Aztán hogy ebbe hogy jött bele Tebow, azt már végképp nem tudom... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...

ha 15x volt sorry, tegnap még nem láttam

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Phins azért -is- volt téma, merthogy Philbin majd megtanítja dobni 😊

Egyébként a "nagy kockázat, hogy manning szar lesz, és marad utána a caphit" indok is téves, mert azt olvastam, hogy a pénze akkor lesz csak jelentős, ha úgy is játszik. Bevédte magát a Broncos arra az esetre, ha a sérülése/kora túlságosan megkoptatta volna.fetomy
😊 Még le sincs tárgyalva a szerződése, Dove Valley-ből meg semmilyen szerződésről nem szivárogtatnak ki híreket, legtöbbször még a készekről se, így ez nem több, mint találgatás egyelőre... 😊StormST
Ja értem. Hát pedig ez így is logikus szerintem annak aki kilát Tebow háta mögül, de hát jobban ismered a csapatot, lehet hogy voltatok annyira hülyék, hogy begarantáljatok egy gigalóvét akkor is, ha 1 meccset se játszik itt 😊fetomy
Jó kis TC battle, mi azzal a baj? 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Phins azért -is- volt téma, merthogy Philbin majd megtanítja dobni 😊

Egyébként a "nagy kockázat, hogy manning szar lesz, és marad utána a caphit" indok is téves, mert azt olvastam, hogy a pénze akkor lesz csak jelentős, ha úgy is játszik. Bevédte magát a Broncos arra az esetre, ha a sérülése/kora túlságosan megkoptatta volna.fetomy
😊 Még le sincs tárgyalva a szerződése, Dove Valley-ből meg semmilyen szerződésről nem szivárogtatnak ki híreket, legtöbbször még a készekről se, így ez nem több, mint találgatás egyelőre... 😊StormST
Ja értem. Hát pedig ez így is logikus szerintem annak aki kilát Tebow háta mögül, de hát jobban ismered a csapatot, lehet hogy voltatok annyira hülyék, hogy begarantáljatok egy gigalóvét akkor is, ha 1 meccset se játszik itt 😊
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Phins azért -is- volt téma, merthogy Philbin majd megtanítja dobni 😊

Egyébként a "nagy kockázat, hogy manning szar lesz, és marad utána a caphit" indok is téves, mert azt olvastam, hogy a pénze akkor lesz csak jelentős, ha úgy is játszik. Bevédte magát a Broncos arra az esetre, ha a sérülése/kora túlságosan megkoptatta volna.fetomy
😊 Még le sincs tárgyalva a szerződése, Dove Valley-ből meg semmilyen szerződésről nem szivárogtatnak ki híreket, legtöbbször még a készekről se, így ez nem több, mint találgatás egyelőre... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!