Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Elway: "Tebow nagyszerű kölyök, ha valakit szeretnék, hogy elvegye a lányomat, az ő."

😀 😂jjncaa
😂 Na és , akkor a lánya is el akar majd venni valamit ami pedig Tebow szüzessége lesz 😂

Amit Elway megoszt mindenkivel leginkább fosbukon! 😂

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
háháááá, Sports Illustrated 1997 szeptemberi száma 😀



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Schefter szerint a 49ers már nem kérő, viszont betette a Dolphinst, így most Jax, GB, Miami szerinte az esélyes...StormST
Draft előtti sigemre emlékszik még valaki? 😀

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Elway: "Tebow nagyszerű kölyök, ha valakit szeretnék, hogy elvegye a lányomat, az ő."

😀 😂jjncaa
Ez az sírását elfojtó hangú nő, aki második kérdését teszi fel szegény Timiről és a szurkolóiról az év vicce... 😀

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Elway: "Tebow nagyszerű kölyök, ha valakit szeretnék, hogy elvegye a lányomat, az ő."

😀 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 650
Úgy érzem, hogy eladtuk a lelkünket az ördögnek. Van, amilyet árat nem ér meg a siker, például hogy a saját kölykünket, aki él-hal a csapatért, elzavarjuk egy jött-ment zsoldosért. Arról nem is beszélve, hogy szerintem sokkal jobb szurkolni egy olyan sportolóért, akinek vannak hibái és próbál fejlődni, mintsem annak, aki tökéletes. Biztos, hogy nem fogok tudni olyan fanatizmussal drukkolni a PM-féle brancsért, mint tavaly a Tebow vezette Bronco-seregért. 😕TheMileHighCity
:/vandeminek
Talán Manning sajnálja a legjobban azt az elzavarást.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Úgy érzem, hogy eladtuk a lelkünket az ördögnek. Van, amilyet árat nem ér meg a siker, például hogy a saját kölykünket, aki él-hal a csapatért, elzavarjuk egy jött-ment zsoldosért. Arról nem is beszélve, hogy szerintem sokkal jobb szurkolni egy olyan sportolóért, akinek vannak hibái és próbál fejlődni, mintsem annak, aki tökéletes. Biztos, hogy nem fogok tudni olyan fanatizmussal drukkolni a PM-féle brancsért, mint tavaly a Tebow vezette Bronco-seregért. 😕TheMileHighCity
:/

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Manning szerződése: http://profootballbusiness.blogspot.com/2012/03/peyton-manning-denveri-szerzodese.html

azt még a Tebow-fanoknak is muszáj lesz elismerniük, hogy ez egy kurva jó kontraktus a Broncos (meg persze PM) szempontjából...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Szép tőle, hogy felhívta... 😊

A szakiktól kérdezném: volt már erre példa az NFL-ben, hogy hivatalosan visszavonultatott mezszámot újra elővettek? Azt tudom, hogy Jordan-nel az elején az NBA kötözködött, amikor visszajött, ezért játszott 45-ös mezben a visszatérésekor...StormST
MJ-vel nem az NBA kötözködött, hanem azt mondta, hogy a faterja(akit megöltek) utoljára 23-masban látta játszani és ezért viselt 45-öst. Akkor kötözködött vele az NBA, amikor az Orlando elleni 2. vagy 3. PO meccsen szó nélkül visszacserélte 23-ra.
Én így emlékszem...
De ez itt most OFF.akike
Én most utánaolvastam, a legtöbb helyen azt írják, hogy azért vette fel a 45-öt, mert szabály szerint nem vehette volna fel a 23-at és nem akart kötözködni, aztán amikor mondták neki, hogy a liga részéről mehet, akkor visszavette. De az is rémlik, amit mondasz. Rég volt... 😀StormST
Ja közel 20 éve!!! Én így emlékszem, de teljesen mindegy egyébként, hidd el elsőre is megkapta volna, ha akarja.
De nem akarom tovább szétoffolni a Broncos topicot 😀 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
"After talking personally with Frank Tripucka in the last half hour or so, new Broncos quarterback Peyton Manning will wear No. 18 in Denver." 😊xrace77
Szép tőle, hogy felhívta... 😊

A szakiktól kérdezném: volt már erre példa az NFL-ben, hogy hivatalosan visszavonultatott mezszámot újra elővettek? Azt tudom, hogy Jordan-nel az elején az NBA kötözködött, amikor visszajött, ezért játszott 45-ös mezben a visszatérésekor...StormST
MJ-vel nem az NBA kötözködött, hanem azt mondta, hogy a faterja(akit megöltek) utoljára 23-masban látta játszani és ezért viselt 45-öst. Akkor kötözködött vele az NBA, amikor az Orlando elleni 2. vagy 3. PO meccsen szó nélkül visszacserélte 23-ra.
Én így emlékszem...
De ez itt most OFF.akike
Én most utánaolvastam, a legtöbb helyen azt írják, hogy azért vette fel a 45-öt, mert szabály szerint nem vehette volna fel a 23-at és nem akart kötözködni, aztán amikor mondták neki, hogy a liga részéről mehet, akkor visszavette. De az is rémlik, amit mondasz. Rég volt... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 629
xrace77
Az eladó csaj képe elég jó,látszik,hogy örül neki 😊

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 650
"That's all about winning"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 650
Elway h feszít

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Kezdődik!!! 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 650
de azért még a Tebow jersey ott van a commercial-ben...Amadeus91
Nemsokára akciós lesz. 😛xrace77
és hamarosan rekordot döntenek a Browns mez eladásai. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
de azért még a Tebow jersey ott van a commercial-ben...Amadeus91
Nem kis mennyiséget adtak el tavaly. Még szép. Egyébként jelenleg még ő a kezdő QB.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
de azért még a Tebow jersey ott van a commercial-ben...Amadeus91
Nemsokára akciós lesz. 😛
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 650
de azért még a Tebow jersey ott van a commercial-ben...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Ha valakit érdekel a sajtótájékoztató, itt követheti. 😊

több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
"After talking personally with Frank Tripucka in the last half hour or so, new Broncos quarterback Peyton Manning will wear No. 18 in Denver." 😊xrace77
Szép tőle, hogy felhívta... 😊

A szakiktól kérdezném: volt már erre példa az NFL-ben, hogy hivatalosan visszavonultatott mezszámot újra elővettek? Azt tudom, hogy Jordan-nel az elején az NBA kötözködött, amikor visszajött, ezért játszott 45-ös mezben a visszatérésekor...StormST
MJ-vel nem az NBA kötözködött, hanem azt mondta, hogy a faterja(akit megöltek) utoljára 23-masban látta játszani és ezért viselt 45-öst. Akkor kötözködött vele az NBA, amikor az Orlando elleni 2. vagy 3. PO meccsen szó nélkül visszacserélte 23-ra.
Én így emlékszem...
De ez itt most OFF.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
A szakiktól kérdezném: volt már erre példa az NFL-ben, hogy hivatalosan visszavonultatott mezszámot újra elővettek? Azt tudom, hogy Jordan-nel az elején az NBA kötözködött, amikor visszajött, ezért játszott 45-ös mezben a visszatérésekor...StormST
Steve Largent -> Jerry Rice (1994, Seattle)jjncaa
😊 THX



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
A szakiktól kérdezném: volt már erre példa az NFL-ben, hogy hivatalosan visszavonultatott mezszámot újra elővettek? Azt tudom, hogy Jordan-nel az elején az NBA kötözködött, amikor visszajött, ezért játszott 45-ös mezben a visszatérésekor...StormST
Steve Largent -> Jerry Rice (1994, Seattle)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Úgy érzem, hogy eladtuk a lelkünket az ördögnek. Van, amilyet árat nem ér meg a siker, például hogy a saját kölykünket, aki él-hal a csapatért, elzavarjuk egy jött-ment zsoldosért. Arról nem is beszélve, hogy szerintem sokkal jobb szurkolni egy olyan sportolóért, akinek vannak hibái és próbál fejlődni, mintsem annak, aki tökéletes. Biztos, hogy nem fogok tudni olyan fanatizmussal drukkolni a PM-féle brancsért, mint tavaly a Tebow vezette Bronco-seregért. 😕TheMileHighCity
persze en nem akarom, h sikeresek legyetek jovore vagy maskor, de ha megis osszejon majd megnezem meg decemberben, mondjuk POban is megye meg a Tebow siratas es a relativ PM ellenesseg...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Schefter szerint a 49ers már nem kérő, viszont betette a Dolphinst, így most Jax, GB, Miami szerinte az esélyes...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!