Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 192 — The Mathematician
DT inkről vmi hír? jó lenne megtartani őket
Hunter nem lenne jó? mintha nem lett volna vele bajom
Larsen?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
A Broncos-rejtély:

Eltűnt haromt!
Most kövtkezik TT!?
De ki az a bizonyos egyté?Bruce
fetomy
Én sem kávézok többször a fórum olvasgatása közben 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mr T. Epic 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
A Broncos-rejtély:

Eltűnt haromt!
Most kövtkezik TT!?
De ki az a bizonyos egyté?Bruce
A támadófal szélső játékosa 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A Broncos-rejtély:

Eltűnt haromt!
Most kövtkezik TT!?
De ki az a bizonyos egyté?Bruce
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A Broncos-rejtély:

Eltűnt haromt!
Most kövtkezik TT!?
De ki az a bizonyos egyté?Bruce
Storm.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ha leigazolnánk Portert - és persze egészséges is marad - jönne még Clark és Saturday, akkor mondhatjuk azt, hogy a Manning-saga után most már mi is kiléptünk a FA piacra. Hejj, de jól jönne az a 3.körös pick Tebowért cserébe.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
A Broncos-rejtély:

Eltűnt haromt!
Most kövtkezik TT!?
De ki az a bizonyos egyté?
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Úgy érzem, hogy eladtuk a lelkünket az ördögnek. Van, amilyet árat nem ér meg a siker, például hogy a saját kölykünket, aki él-hal a csapatért, elzavarjuk egy jött-ment zsoldosért. Arról nem is beszélve, hogy szerintem sokkal jobb szurkolni egy olyan sportolóért, akinek vannak hibái és próbál fejlődni, mintsem annak, aki tökéletes. Biztos, hogy nem fogok tudni olyan fanatizmussal drukkolni a PM-féle brancsért, mint tavaly a Tebow vezette Bronco-seregért. 😕TheMileHighCity
szerintem nincs még egy olyan csapat, aki ne tenné össze a két kezét egy PM-ért, és azért, hogy a kedvenc csapata SB esélyes legyen...
lehet TT-nek ennyi csoda adatott az NFL-ben(legalábbis az egyik legnagyobb), de legalább nálatok élte meg(aki néz nfl-t, beszélt róla).

nyilván Tebow egy Isten, de senki se feledkezzen meg arról, hogy gyanús, hogy Manning is az...
biztos vagyok benne, hogy legalább annyi örömet fog nektek okozni, mint a Colts ill. az NFL szimpatizánsainak (legyen szó comeback-ről, vagy kiütésről, vagy teszem azt SB-ról).

ui.: nem véletlen, hogy a régen ködbe burkolózó haromt elvtárs e csapatnak a híve. megvan az alaphang. 😀
ui2.: haromnt! we miss you! love etc. 😉

ui3.: LeBronéknak itt lenne az ideje elkezdeni kampányolni TT-ért.

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
írtam a Jax topikba is, hogy Kolbot tavaly 2. körért és Rodgers-Cromartiért cserébe nyomták el Arizónába. Volt asszem 6 meccsen kezdő. Ilyen alapon Tebow sem ér kevesebbet.Höri
csak az átigazolásokhoz nem létezik nagykönyv, ami szerint cselekedni és cserélni kell, az árak belövése nagyrészt a kommunikáción is múlik

Tebow lehet papíron ér mondjuk egy 1. körös draft picket, de mivel Elway élő egyenes adásban kürtölte világgá, hogy a csapatnak nincs rá szüksége és nyugodtan mehet, ezzel a lehető legalacsonyabb szintre nyomta TT értékétjjncaa
Miért, Kolb-nál mennyivel volt másabb a helyzet? Nem a két QB-t hasonlítom össze, hanem a helyzetet... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Új jelentkező:

Game on RT @TheJetsStream: I've been told that the Jets have legitimate interest in acquiring Tim Tebow. #nfl



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
írtam a Jax topikba is, hogy Kolbot tavaly 2. körért és Rodgers-Cromartiért cserébe nyomták el Arizónába. Volt asszem 6 meccsen kezdő. Ilyen alapon Tebow sem ér kevesebbet.Höri
csak az átigazolásokhoz nem létezik nagykönyv, ami szerint cselekedni és cserélni kell, az árak belövése nagyrészt a kommunikáción is múlik

Tebow lehet papíron ér mondjuk egy 1. körös draft picket, de mivel Elway élő egyenes adásban kürtölte világgá, hogy a csapatnak nincs rá szüksége és nyugodtan mehet, ezzel a lehető legalacsonyabb szintre nyomta TT értékét


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
írtam a Jax topikba is, hogy Kolbot tavaly 2. körért és Rodgers-Cromartiért cserébe nyomták el Arizónába. Volt asszem 6 meccsen kezdő. Ilyen alapon Tebow sem ér kevesebbet.Höri
Ja, hát kb. hasonlót röhögnék is 😀
Mondjuk TT-nél előbb megérteném, hogy valamiért k.vamód túlfizetik, de igazából ezzel a 3. körrel mindenki jól jár, ha ugye igaz, hogy erről van szó.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
írtam a Jax topikba is, hogy Kolbot tavaly 2. körért és Rodgers-Cromartiért cserébe nyomták el Arizónába. Volt asszem 6 meccsen kezdő. Ilyen alapon Tebow sem ér kevesebbet.

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Vic Lombardi:
Elway told me he's trying to do right by Tebow. Appreciates what he's done. I think he'll do his best to help him get back home to Florida

Lehet kezdeni gyártani a Tebow-s Jaguars mezeket szerintem... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Most ha azt mondom, hogy PO meccsgyőzelem utáni offseason-ben kezdő QB-t 3. körért venni szerintem vicces, akkor megint nekemesnek páran, de leszarom... 😛

A Broncos honlapon fent lesz, meg interjú is lesz fent Elway-el és PM-el is, hamarosan fent lesz elvileg... 😊StormST
Előbbihez: azt tudom mondani, amit már korábban: megfelelő szóforgatással szépen lehet machinálni, hisz valóban ha csak ennyit nézünk akkor tényleg durva 😊 De ha azt mondom, hogy 50% alatti karrier completionnel rendelkező QB-t 3. körért venni szerintem vicces, akkor máris más a szitu 😊

Utóbbit köszi, meglesem majd én is akkor 😊fetomy
Persze, lehet forgatni a szavakat, mert semmi se csak fehér vagy fekete...

Szerintem ha ennyiért elvihetik, akkor úgy is jól járnak, ha csak backup lesz és úgy használják, mint mi a rookie évében. Ha meg........... 😉



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
szerencsétlen 😀

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Manning szerződése: http://profootballbusiness.blogspot.com/2012/03/peyton-manning-denveri-szerzodese.html

azt még a Tebow-fanoknak is muszáj lesz elismerniük, hogy ez egy kurva jó kontraktus a Broncos (meg persze PM) szempontjából...jjncaa
Na, csak jól sejtettem, hogy lesz annyi esze a staffnak, hogy ne basszanak ki magukkal. Lehet, hogy sokat eszik amíg itt van, de így túl nagy kockázat szvsz már nincs benne.

3. kör? wow! már több, mint vártam, de hát itt még ki kell várni, lehet ezt még tornászni 😊

btw off, de az a korábbi 3 fős mezbemutatókép óriási, Peytonnak akkora homloka van rajta, hogy multireklámot lehetne rá nyomni 😀

Ja, és hol lehet megnézni utólag ezt a sajtótájat?fetomy
Most ha azt mondom, hogy PO meccsgyőzelem utáni offseason-ben kezdő QB-t 3. körért venni szerintem vicces, akkor megint nekemesnek páran, de leszarom... 😛

A Broncos honlapon fent lesz, meg interjú is lesz fent Elway-el és PM-el is, hamarosan fent lesz elvileg... 😊StormST
future hall of famer, lebesztebb QB-t ingyen megszerezni elég vicces 😉


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Most ha azt mondom, hogy PO meccsgyőzelem utáni offseason-ben kezdő QB-t 3. körért venni szerintem vicces, akkor megint nekemesnek páran, de leszarom... 😛

A Broncos honlapon fent lesz, meg interjú is lesz fent Elway-el és PM-el is, hamarosan fent lesz elvileg... 😊StormST
Előbbihez: azt tudom mondani, amit már korábban: megfelelő szóforgatással szépen lehet machinálni, hisz valóban ha csak ennyit nézünk akkor tényleg durva 😊 De ha azt mondom, hogy 50% alatti karrier completionnel rendelkező QB-t 3. körért venni szerintem vicces, akkor máris más a szitu 😊

Utóbbit köszi, meglesem majd én is akkor 😊
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Szerdán Tracy Porter CB Saints látogat Denverbe, állítólag Goodman helyére jönne. Nem lenne rossz húzás. 😀xrace77
Hát ha egészséges tud maradni, akkor jöhet... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Manning szerződése: http://profootballbusiness.blogspot.com/2012/03/peyton-manning-denveri-szerzodese.html

azt még a Tebow-fanoknak is muszáj lesz elismerniük, hogy ez egy kurva jó kontraktus a Broncos (meg persze PM) szempontjából...jjncaa
Na, csak jól sejtettem, hogy lesz annyi esze a staffnak, hogy ne basszanak ki magukkal. Lehet, hogy sokat eszik amíg itt van, de így túl nagy kockázat szvsz már nincs benne.

3. kör? wow! már több, mint vártam, de hát itt még ki kell várni, lehet ezt még tornászni 😊

btw off, de az a korábbi 3 fős mezbemutatókép óriási, Peytonnak akkora homloka van rajta, hogy multireklámot lehetne rá nyomni 😀

Ja, és hol lehet megnézni utólag ezt a sajtótájat?fetomy
Most ha azt mondom, hogy PO meccsgyőzelem utáni offseason-ben kezdő QB-t 3. körért venni szerintem vicces, akkor megint nekemesnek páran, de leszarom... 😛

A Broncos honlapon fent lesz, meg interjú is lesz fent Elway-el és PM-el is, hamarosan fent lesz elvileg... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Szerdán Tracy Porter CB Saints látogat Denverbe, állítólag Goodman helyére jönne. Nem lenne rossz húzás. 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Manning szerződése: http://profootballbusiness.blogspot.com/2012/03/peyton-manning-denveri-szerzodese.html

azt még a Tebow-fanoknak is muszáj lesz elismerniük, hogy ez egy kurva jó kontraktus a Broncos (meg persze PM) szempontjából...jjncaa
Na, csak jól sejtettem, hogy lesz annyi esze a staffnak, hogy ne basszanak ki magukkal. Lehet, hogy sokat eszik amíg itt van, de így túl nagy kockázat szvsz már nincs benne.

3. kör? wow! már több, mint vártam, de hát itt még ki kell várni, lehet ezt még tornászni 😊

btw off, de az a korábbi 3 fős mezbemutatókép óriási, Peytonnak akkora homloka van rajta, hogy multireklámot lehetne rá nyomni 😀

Ja, és hol lehet megnézni utólag ezt a sajtótájat?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
No, holnap megnézem majd a sajtótájékoztatót, sajnos most nem volt rá lehetőségem...

Közben állítólag a Jags beajánlott egy 3. kört Tebow-ért...StormST
szerintem nagyon jó ST volt, Manning és Elway is sziporkázott 😊 tényleg érdemes megnézni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
No, holnap megnézem majd a sajtótájékoztatót, sajnos most nem volt rá lehetőségem...

Közben állítólag a Jags beajánlott egy 3. kört Tebow-ért...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!