Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Tebow akkor 49-esekhez jósoljátok.....
Érdekes lenne GreenBay-ban Rodgers-el felállna egyszerre ő is....és találd ki mi lesz. Mondjuk lehet több yardot tudna futni mint Grant.

Egy buta kérdést hagy tegyek már fel....PM nálatok kinek fog passzolni...Decker még rendben van...bár ő is inkább 2. számú WR szerintem.....Thomas? egy igazán jó meccse volt az is ellnünk a PO ba.
Ez azért nem lesz kicsit kevés főleg, hogy a TE brigád sem az a rettegett?Darth
Gracon vagy Collie elég noname elkapó volt azelőtt, h PM elkezdett nekik dobálni...
Thomas kurva veszélyes lehet a sebességével PM "alatt" sztem...Rolni
Decker jó, Bay-Bay viszont még jobb, jelen pillanatban kb. azonos szinten vannak, de Bay-Bay-ben sokkal több a potenciál...

Bay-Bay a szezon végén, mire teljesen meggyógyult és felvette a ritmust elég jó volt, szerintem 2012-ben, hacsak nem jön valaki föléje, ő lesz az első számú elkapónk...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Sztem az OL sokkal nagyobb kérdés mint az elkapók...

Clady mondjuk lehet visszatalál a top szintre amit Cutler mellett hozott...

Clady-??-Saturday-Kuper-??

Harris, Beadles nem meggyőző, de mondjuk draft is van még 😊Rolni
Én nem örülnék annyira, ha Saturday jönne, Walton annyira nem rossz, hogy még C-re is költsünk, főleg nem egy lassan 37 évesre, hacsak nem jön kb. ingyen... (egyébként meg elvileg PM bármilyen hígfos fallal megoldja... 😛)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Peyton will make $18M in 2012 without injury protection to Broncos. Passing March 2013 physical will activate $40M gtee w/a waiver.

5 év 96 misi, ha az a 18 cap ellen számít, akkor nem sok mozgástér maradt... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Sztem az OL sokkal nagyobb kérdés mint az elkapók...

Clady mondjuk lehet visszatalál a top szintre amit Cutler mellett hozott...

Clady-??-Saturday-Kuper-??

Harris, Beadles nem meggyőző, de mondjuk draft is van még 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Tebow akkor 49-esekhez jósoljátok.....
Érdekes lenne GreenBay-ban Rodgers-el felállna egyszerre ő is....és találd ki mi lesz. Mondjuk lehet több yardot tudna futni mint Grant.

Egy buta kérdést hagy tegyek már fel....PM nálatok kinek fog passzolni...Decker még rendben van...bár ő is inkább 2. számú WR szerintem.....Thomas? egy igazán jó meccse volt az is ellnünk a PO ba.
Ez azért nem lesz kicsit kevés főleg, hogy a TE brigád sem az a rettegett?Darth
Gracon vagy Collie elég noname elkapó volt azelőtt, h PM elkezdett nekik dobálni...
Thomas kurva veszélyes lehet a sebességével PM "alatt" sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Tebow akkor 49-esekhez jósoljátok.....
Érdekes lenne GreenBay-ban Rodgers-el felállna egyszerre ő is....és találd ki mi lesz. Mondjuk lehet több yardot tudna futni mint Grant.

Egy buta kérdést hagy tegyek már fel....PM nálatok kinek fog passzolni...Decker még rendben van...bár ő is inkább 2. számú WR szerintem.....Thomas? egy igazán jó meccse volt az is ellnünk a PO ba.
Ez azért nem lesz kicsit kevés főleg, hogy a TE brigád sem az a rettegett?

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Schefter szerint 3 csapatra kell figyelni Tebow-trade ügyben: Jaguars, Packers, 49ers...

Az elsőt és az utolsót még csak-csak értem, de a Packers-t nem nagyon...StormST
RB poszton ott most gyengülés van 😊



Én a 49ers-t sem érteném amúgy...Rolni
Annyiban érteném, hogy ott Smith alatt mindig remeg a léc, már ha egyáltalán marad, lehet, hogy elfér náluk backup-nak, de ez csak az én értelmezésem...StormST
Értem, bár sztem náluk ott van Kaepernick aki megütheti a Tebow szintet...

Eagles olvastam most twitteren...

Bal kezes futó QB mögé ideális lehet egy bal kezes futó QB...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A Packers híres arról, hogy futós QB-t alkalmaz és a futójátékra épít nem a passzokra 😛

Niners azért, mert Alex lehet dolfin lesz és akkor kell nekik új kjúbí. És náluk amúgyis góré a főnök, futnak ezerrel, Alex se tudott passzolni, nem lenne új a nap alatt, van néhány elég jó WR már, ott is meg lenne támogatva elit védelemmel, satöbbi 😊
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Wow, megtartottuk Manny Ramirez-t, egy fontos építőelem a helyére került ismét... 😂



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Schefter szerint 3 csapatra kell figyelni Tebow-trade ügyben: Jaguars, Packers, 49ers...

Az elsőt és az utolsót még csak-csak értem, de a Packers-t nem nagyon...StormST
RB poszton ott most gyengülés van 😊



Én a 49ers-t sem érteném amúgy...Rolni
Annyiban érteném, hogy ott Smith alatt mindig remeg a léc, már ha egyáltalán marad, lehet, hogy elfér náluk backup-nak, de ez csak az én értelmezésem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 190 — The Mathematician
Schefter szerint 3 csapatra kell figyelni Tebow-trade ügyben: Jaguars, Packers, 49ers...

Az elsőt és az utolsót még csak-csak értem, de a Packers-t nem nagyon...StormST
flynn gone, nincs backup náluk, és akár futóként is használni fogják sztem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Schefter szerint 3 csapatra kell figyelni Tebow-trade ügyben: Jaguars, Packers, 49ers...

Az elsőt és az utolsót még csak-csak értem, de a Packers-t nem nagyon...StormST
RB poszton ott most gyengülés van 😊



Én a 49ers-t sem érteném amúgy...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Nos, PM tegnap este Denver-be repült, késő estig tárgyaltak...

Mára helyi idő szerint 1-re hívtak össze sajtótájékoztatót (itteni idő szerint este 9)...StormST
Este 8, most csak 7 óra van az MT és a CET között, majd hétvégén, óraállítás után áll vissza a 8 óra.gsn
És tényleg, ezt nem bírom megszokni... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Schefter szerint 3 csapatra kell figyelni Tebow-trade ügyben: Jaguars, Packers, 49ers...

Az elsőt és az utolsót még csak-csak értem, de a Packers-t nem nagyon...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
gsn 3 548
Nos, PM tegnap este Denver-be repült, késő estig tárgyaltak...

Mára helyi idő szerint 1-re hívtak össze sajtótájékoztatót (itteni idő szerint este 9)...StormST
Este 8, most csak 7 óra van az MT és a CET között, majd hétvégén, óraállítás után áll vissza a 8 óra.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Nos, PM tegnap este Denver-be repült, késő estig tárgyaltak...

Mára helyi idő szerint 1-re hívtak össze sajtótájékoztatót (itteni idő szerint este 9)...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Litton beindult






THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 190 — The Mathematician
igazából szeretnék hülyén meghalni abban a tudatban hogy az ide évre igenis jobb döntés lett volna TT
egy már kimerült FA alatt kell
run heavy O#ból pass heavy O#-t csinálni úgy hogy a alapból voltak az O#ba lukak
a secondary romokban és a front7 sincs meg
és erre van egy közepes cap space

ha nincs a PM mizéria, akkor :
run heavy O# befoldozása
brutál D# létrehozása draftal együtt

és ha nem válik be TT ? jövőre klasszik QB megszerzése + váltás, viszont a védelem már jó lett volna
ez a fő bajom hogy égő házba hoztunk tűzoltót csak épp nincs víz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Hát úgy jött fel ez a téma, hogy valaki felhozta. 😊
És mint példa szerintem megállja a helyét!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként tőlem szokatlanul most Tebow mellett mondanék valamit.

Szerintem sokkal jobban járna, ha nem várna rá 10 éves NFL karrier, ahol szétzúzzák az agyát és szétkoxolja meg stb...magát (mindegy, mennyire "szentéletű", a pénz és a hírnév egy idő után a legjobb embereket is képes rossz útra vinni), na de a lényeg, hogy szvsz sokkal jobban járna, ha inkább edzői karriert próbálna elindítani. Akár már most 1-2 éven belül is elmehet valami egyetemi sulihoz tanulni egy edző mögé és pár éven belül saját csapatot vagy csapatrészt edzene, mert leadernek, motivátornak tényleg kiváló, hiszen a playoff sem annak volt köszönhető, hogy húdejól játszott, hanem hogy ő, vagy csak a lénye feltüzelte a csapatot.

Egy szó mint száz, kiindulva a motiválási képességéből, és személyiségéből szerintem ezerszer sikeresebb edzővé válhatna, mint amilyen játékossá tudna.


ui.: Ez a "nem lehet meggyőzni, hogy szurkoljak másnak" téma nem tudom hogy jött fel ennyire, ilyenről szvsz senki részéről sem volt szó.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Egyébként tényleg értelmetlen a vita. Meg akkor is értelmetlen lesz ha kiderül Timről, hogy igazi telebaszott király csávó, mert akkor meg a másik félnek lesz igaza. Most meg egyelőre senkinek nincs igaza még, csak klaviatúra koptatására szolgáló hozzászólások vannak, bár jó olvasgatni, szó se róla! 😊

Ne vitázzatok, hanem fogadjátok el a jelenlegi helyzetet. (Mindkét fél)
Meggyőzni egymást úgysem fogjátok! Mint ahogy engem sem lehetne meggyőzni arról, hogy a Raiders helyett szurkoljak mondjuk a 49ers-nek, mert az is az öbölben van...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
tomi!

PM jobb, mint TT. Szinte minden tekintetben, nem vitatom. Én csak azért vagyok nagyon mérges, mert egy ilyen erőn felüli szezon után még egy évet megérdemelt volna Denverben.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Az a baj, hogy ez a vita soha nem lesz eldöntve, mert ha PM jó lesz, ha nem, soha nem fogjuk megtudni, hogy Tebow-val jobb lett volna-e vagy rosszabb, így értelmetlen is az egész...

Tudom-tudom, én nem látom, hogy mennyire esélytelen, hogy jó lett volna, de a szakik szerint arra is esélytelen volt, hogy kb. egy egyenes passzot dobjon az NFL-ben, valahogy mégis megoldotta... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem tartalak Benneteket elvakult hülyének. Ti se tegyétek ezt. Akkor nem írnék egy betűt sem. A logikátok, érveitek paradoxonjait látjátok meg nehezebben a szeretetetek miatt.
Quinn-nél nagyobb potenciált láttak benne (igaz) /= optimális megoldásnak gondolják hosszú távra (nem igaz, soha nem is volt igaz!). Miután a kettőt összemossátok, a kívülálló számára lejöhetne úgyis, hogy TT nagyobb potenciállal rendelkezik Quinn-nél, ergo PM-nél is.
TT egyáltalán azért juthatott lehetőséghez, mert JMD az első körben draftolta. Egy harmadik körben draftolt QB-t Elway a saját tekintélyével minden további nélkül jegelhetett volna az idők végezetéig. Ami szerintetek faszság, az teremtette meg a "csodát".
Valóban szeretném meglátni az érveitek logikáját. Most ott tartok, hogy a pozitív érzelmeken túl (ezeket nem szeretném elvitatni Tőletek!) alapvetően kisiklott érvrendszert találok. S nem azért, mert hülyék lennétek, hanem egy jól ismert, mindenki által átélt, gyakorolt problémamegoldó módszert alkalmaztok (kognitív disszonancia keltette feszültség csökkentése a kisebbik ellenállás irányába) - nem tudatosan, mert ez így szokott történni. Ha lejöttök az érzelmi hullámhegyről a vita idejére, akkor lehet érvelni hatékonyan. De ez a lejövetel nem jelenti azt, hogy tagadjátok meg a TT iránt érzett szeretetet.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Teljesen így látom én is. Respect a sig-ért! Nagy király...beresrobi
Apeszos érdeme 😊