Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az a legszarabb, hogy a játékostársak nyilatkozataiból egyértelműen az vehető ki, hogy örülnek PM-nek.Persze ki ne örülne 😊, de előtte még TT-t dicsőítették.Így múlik el a világ dicsősége 2 hónap alatt.aztec
Szerintem ez teljesen természetes. El tudod képzelni, hogy a csapat mondjuk kijelentse, hogy "de szar QBnk van, jobb kéne"? Úgy nézett ki, hogy TTvel nyomultok, a csapat és a FO úgy állt hozzá, hogy TT higgye is el, hogy max a bizalom mindenki részéről, mivel úgy nem lehet játszani, hogy az irányítóban nem bíznak, mert akkor gyakorlatilag már cutolhatod is.

Ugyaníg megérkezik Peyton, senki sem fogja a csapattól azt mondani, hogy "baromság volt PM-et idehozni, TT sokkal jobb lenne", mivel PM-el fognak együtt küzdeni ősszel. Szóval ez nem azt jelenti, hogy TT-ben nem bíztak, elmúlt a dicsősége, de azt sem, hogy imádkoztak, hogy jöjjön PM. Azt jelenti, hogy normális, jó csapat, megvan az egység és az a minimális intelligencia, hogy kitartsanak amellett, akit a FO választ.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Így múlik el a világ dicsősége 2 hónap alatt.aztec
meg a siged szavatossága 😀Höri
Oké, kitalálok valami újat. De ennek is úgy örültem, hogy megtaláltam 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Így múlik el a világ dicsősége 2 hónap alatt.aztec
meg a siged szavatossága 😀

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Az a legszarabb, hogy a játékostársak nyilatkozataiból egyértelműen az vehető ki, hogy örülnek PM-nek.Persze ki ne örülne 😊, de előtte még TT-t dicsőítették.Így múlik el a világ dicsősége 2 hónap alatt.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Signing Manning was the Broncos' only foolproof way to crush Tebowmania, and there's an almost zero percent chance he will be allowed to remain on the roster and serve as a distraction behind the biggest free agent signing in NFL history.
Mindenki kimondja. Mi volt a nagy ellentét Elway és Tebow között? Szakmai vagy személyes?undisputedly
Szakmai. Elway-t zavarta, hogy Tebow nem irányító. Shame on him.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Signing Manning was the Broncos' only foolproof way to crush Tebowmania, and there's an almost zero percent chance he will be allowed to remain on the roster and serve as a distraction behind the biggest free agent signing in NFL history.
Mindenki kimondja. Mi volt a nagy ellentét Elway és Tebow között? Szakmai vagy személyes?undisputedly
Szerintem nem személyes, még csak nem is szakmai, sőt szerintem ellentét se volt köztük. Erről az egészről legkevésbé Tebow tehet. A lényeg annyi, hogy Elway-ék nem engedhették meg, hogy később az utókor úgy emlékezzen a következő 5-10 évre, hogy "jah, az a jó Broncos, amit a JMD által draft-olt Tebow tett naggyá"...

Ha nem jött volna PM, akkor maradnak Tebow-nál, mert nem lett volna jobb megoldásuk, hogy viszonylag fájdalommentesen lecseréljék, így viszont most kockáztatnak...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 917 — SuperBowl Champions 2013/2014
Signing Manning was the Broncos' only foolproof way to crush Tebowmania, and there's an almost zero percent chance he will be allowed to remain on the roster and serve as a distraction behind the biggest free agent signing in NFL history.
Mindenki kimondja. Mi volt a nagy ellentét Elway és Tebow között? Szakmai vagy személyes?
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Isten hozott. Remélem hozol magaddal egy QB-t 😉ender1112
Minek nektek még1 QB ott van isten másik fia Stanzi.FViktor93
😊 Ha a vezetők is így gondolnák, akkor nem a padon ücsörögne.ender1112
Nem akarták a rookiet bedobni a mély vízbe, majd talán 2012ben.
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Mester szerint ez az első PM-es karikatúra, még várható 2. 😊


😀
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem egyáltalán nem mondtam ellent magamnak: azért nem kellett eddig WR, mert egy option támadójátékhoz nem kell annyi és olyan jó WR, mint egy pass-heavy támadójátékhoz...
TE eddig nem kellett, mert akik vannak, azok blokkolni tudnak (ismét ott tartunk, hogy option <-> pass-heavy O), most viszont még egy adag pénzt kell költenünk TE-re, pedig másra is kéne...
Az OL-hoz: szépen hangzik, amit Escalade írt, de ha 5 év 90 misit ráteszünk PM műtött nyakára, akkor inkább meg kéne védeni, mint bízni abban, hogy majd kibújik/gyorsan eldobálja...StormST
jo akkor nem mondtal ellent magadnak. bay-bay, decker, willis. 3 elkapoval senki sem megy a szezonnak neki ha read option ha nem. ehhez meg jon 2 wr amibol nyilvan lesz ujonc de gyanus h nem feltetlen a draft elejerol es megvagytok.
miert kene nagy adag penzt koltenetek te-re ? te tudsz vmit arrol h clarknak melyik a fontosabb ? mert nekem nem ugy tunik h a penzt tartja szem elott hanem h pmtol kaphassa a labdakat es akkor meg mindig itt van green es thomas. draftolnotok se kell mert projekt minek bar ha clark nincs akkor az elejen rarepulhettek egy instakezdo materiara. ez mondjuk szvsz nem feltetlen lenne olyan szempontbol sem hulyeseg h hiaba akarnad az osszes lyukad a vedelemben egy drafton megoldani az annyira nem hatekony dolog sztem h pakoljuk tele az amugyis fiatalos vedelmunket meg egy halom tejfelesszajuval ...
az ol-es eszmefuttatasodra pedig : hidd el nem szarok akarmennyire is mantrazod. ha azok lennenek akkor nem jon ossze sehogysem ilyen rohanojatek. colts szurkolokent asszem az utobbi eveket szar oline nezessel toltottem el es a ket egysegnek szinvonalban koze nincs egymashoz ... az meg h mennyire eri meg bizni abban h kibujik/gyorsan eldobalja arra meg az a velemenyem h egesz eleteben ezzel alazta szarra az ellenfelet, ezt tudja olyan szinten hozni ami miatt tatva fog maradni a szatok a presnap read mellett. ebben a ligaban tok mindegy, akar betonfalat is emelhetsz a qbd kore ha nem dobja el megfelelo idoben ugyis odaernek hozza.Fake
Bay-Bay, Decker és Willis mellé még egy 3. körös WR elég lett volna az option játékhoz, 2011-ben is elég volt, pedig nem is volt rendesen felépítve a playbook...
Én ebben a "neki már nem a pénz a fontos, inkább a győzelem" dologban pont PM miatt nem tudok már hinni, kétlem, hogy Clark occsóért jön majd...

Én mantrázom, hogy szar az OL? 😂 Kb. egész szezonban ezt mantrázta itt mindenki... 😛

Futáshoz nagyon jók, passznál kevésbé. Ha Clady a régi lesz, akkor nem annyira rossz a helyzet, de egy 90 milliós QB-t rájuk bízni meccsenként 25-30+ passzkísérletnél, na az már más tészta...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Most akkor Tebowing helyett mi lesz? Manning-itisz???

Ezt nem tudtam kihagyni... utólag is elnézést kérek mindenkitől akit megbántottam!!!

Ja és gratulálok a bizniszhez.
több mint 12 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
ChiefsHöri
Isten hozott. Remélem hozol magaddal egy QB-t 😉ender1112
Minek nektek még1 QB ott van isten másik fia Stanzi.FViktor93
😊 Ha a vezetők is így gondolnák, akkor nem a padon ücsörögne.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Höri, ezek szerint Broncos fan leszel? 😀JC6
ChiefsHöri
Isten hozott. Remélem hozol magaddal egy QB-t 😉ender1112
Minek nektek még1 QB ott van isten másik fia Stanzi.
több mint 12 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Höri, ezek szerint Broncos fan leszel? 😀JC6
ChiefsHöri
Isten hozott. Remélem hozol magaddal egy QB-t 😉
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem egyáltalán nem mondtam ellent magamnak: azért nem kellett eddig WR, mert egy option támadójátékhoz nem kell annyi és olyan jó WR, mint egy pass-heavy támadójátékhoz...
TE eddig nem kellett, mert akik vannak, azok blokkolni tudnak (ismét ott tartunk, hogy option <-> pass-heavy O), most viszont még egy adag pénzt kell költenünk TE-re, pedig másra is kéne...
Az OL-hoz: szépen hangzik, amit Escalade írt, de ha 5 év 90 misit ráteszünk PM műtött nyakára, akkor inkább meg kéne védeni, mint bízni abban, hogy majd kibújik/gyorsan eldobálja...StormST
jo akkor nem mondtal ellent magadnak. bay-bay, decker, willis. 3 elkapoval senki sem megy a szezonnak neki ha read option ha nem. ehhez meg jon 2 wr amibol nyilvan lesz ujonc de gyanus h nem feltetlen a draft elejerol es megvagytok.
miert kene nagy adag penzt koltenetek te-re ? te tudsz vmit arrol h clarknak melyik a fontosabb ? mert nekem nem ugy tunik h a penzt tartja szem elott hanem h pmtol kaphassa a labdakat es akkor meg mindig itt van green es thomas. draftolnotok se kell mert projekt minek bar ha clark nincs akkor az elejen rarepulhettek egy instakezdo materiara. ez mondjuk szvsz nem feltetlen lenne olyan szempontbol sem hulyeseg h hiaba akarnad az osszes lyukad a vedelemben egy drafton megoldani az annyira nem hatekony dolog sztem h pakoljuk tele az amugyis fiatalos vedelmunket meg egy halom tejfelesszajuval ...
az ol-es eszmefuttatasodra pedig : hidd el nem szarok akarmennyire is mantrazod. ha azok lennenek akkor nem jon ossze sehogysem ilyen rohanojatek. colts szurkolokent asszem az utobbi eveket szar oline nezessel toltottem el es a ket egysegnek szinvonalban koze nincs egymashoz ... az meg h mennyire eri meg bizni abban h kibujik/gyorsan eldobalja arra meg az a velemenyem h egesz eleteben ezzel alazta szarra az ellenfelet, ezt tudja olyan szinten hozni ami miatt tatva fog maradni a szatok a presnap read mellett. ebben a ligaban tok mindegy, akar betonfalat is emelhetsz a qbd kore ha nem dobja el megfelelo idoben ugyis odaernek hozza.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri, ezek szerint Broncos fan leszel? 😀JC6
Chiefs

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Höri, ezek szerint Broncos fan leszel? 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
várom a Peyton Manninges South Park utalástkonqueror
Litton is igen lassan dolgozik ma

több mint 12 éve
konqueror 2 491 — ...
várom a Peyton Manninges South Park utalást
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Melyik részét?

Kell WR: leírtam, kevés van, sérülékenyek, plusz terhelés esetén kell még WR...
Kell TE: nincs elkapó TE-nk, főleg nem olyan, aki már bizonyított...
Kell OG, C: Tebow-nak elég védelmet tudtak adni, de ha pocket passer jön, akkor Walton és Beadles is gondban lehet, talán még Kuper is. Mellesleg még OT is kellhet Franklin helyén, bár ott Ryan Harris klasszikus QB-hez jó lehet...StormST
kell wr ? eddig nem kellett csak pm miatt ? magadnak mondasz ellent ...
kell te ? kelleni kell. jon clark vizitre plusz itt van meg green es thomas is projektnek.
a harmadikra pedig ennyi ha eddig elkerulte vna a figyelmed :
Fal? Hetek óta azt kapjuk, hogy nincs falunk. Most akkor hogy is van? 😀

Szerintem egyébként messze nem lesz jó a falunk egy PM stílusú pocket QB-hez, pont ezért is félek, hogy hamar el fogják törni...StormST
Pedig pont az ilyen lyukakat tudja Manning nagyon szépen befedni. Meg lehet nézni, milyen volt a 2012es Colts (az amúgy jobb) fala, illetve a korábbiak.Escalade
Fake
Szerintem egyáltalán nem mondtam ellent magamnak: azért nem kellett eddig WR, mert egy option támadójátékhoz nem kell annyi és olyan jó WR, mint egy pass-heavy támadójátékhoz...
TE eddig nem kellett, mert akik vannak, azok blokkolni tudnak (ismét ott tartunk, hogy option <-> pass-heavy O), most viszont még egy adag pénzt kell költenünk TE-re, pedig másra is kéne...
Az OL-hoz: szépen hangzik, amit Escalade írt, de ha 5 év 90 misit ráteszünk PM műtött nyakára, akkor inkább meg kéne védeni, mint bízni abban, hogy majd kibújik/gyorsan eldobálja...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tényleg. Tibit vissza most!

több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
kár hogy a 18-as vissza lett vonultatva nálatok

Höri
Nyomja 16-osban, a narancshoz úgy is az megy... tisztára mint Knoxville-ben 😊




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kár hogy a 18-as vissza lett vonultatva nálatok


több mint 12 éve
Szesze New York Giants 20 984 — Giants fan
vonulj má vissza PM 😛haromt
😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Clark oké, Saturday hol van már? 😀 ő biciklivel jön?

Tebowt beváltják a Browns Falcons cédulájára és ott is van egy újabb WR 😛

A happy endből csak haromt hiányzik