Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Én sajnálom TT-t mert üde színfoltja a ligának, de legalábbis eléggé megosztó, viszont végre vége a hova megy vajon PM hisztériának, még egy hétig tuti minden róla fog szólni csak most már a Denverre és Tebow jövőjére fókuszálva aztán talán megnyugszanak a kedélyek és végre más feje is ott fog virítani ha felmegyek az nfl.com-ra
Ami meg a Manningesített Denvert illeti lehet, rosszul látom, de eddig a futunk 5x passzolunk 1x játékot o lineostúl mindenestül át kell alakítani. A satyekkal nem tudom, hogyan áll a Broncos, de a célpont csapat elég soványkának tűnik nekem és oké, hogy sok jó wr van a drafton, de ez így akkor sem valami acél.
Ennyit kockáztatni egy olyan irányítóért aki egy ütés után megint kidőlhet akár... (Biztosan jobban informáltak ott Denverben az állapotáról mint én). Hát lelkük rajta, de szerintem ez akkor is rizikós
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
OFF: Azért ez kicsit erős volt.vandeminek
Ezt kapja tőlem, aki ki akarja forgatni a szavaimat...

"Tebow nincs velük egy szinten, ez igaz, de 13 meccsből 8-at megnyert"
"csak Tebow nyerte meg azt a 8meccset"

Én nem mondtam, hogy CSAK ő nyerte meg. Viszont ebben a ligában a QB-nak írják be a győzelmet, a vereséget meg főleg, X év múlva a statisztikák mellett (fölött, helyett) csak ezt hozzák fel egy QB-nál, amikor elemzik...StormST
Hát nem is tudom, de kb. hetek óta állandóan ez az egy ismérvet tudtad felhozni amellett, h miért tartod őt jó QB-nak....

Na jó, én befejeztem, látom, h a tebowistákkal nem lehet mit kezdeni... elfogultak vagytok vele, de nagyon...soma80
A "CSAK ő nyeri meg" és a "győzelemre tudja vezetni a csapatát magas százalékban a végén" között óriási a különbség...

Meg tudja oldani a végén, jobb százalékban, mint a legtöbb QB kb. Elway óta, ezt szerintem elég nehéz elvitatni. Hogy ehhez kell a csapata is? Persze, magának nem dobhat passzokat és nem is blokkolhat maga előtt, de azért elvenni tőle az érdemeket szerintem elég igazságtalan dolog...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
jó de most lesz egy D# is mögötte.Farky
meg van fal meg futojatek meg ugy egyaltalan nem egyedul kene a meccs megnyereset megoldani.
mindegy ha szabanak ez nem szamit csak az h mi volt 5 evvel ezelott akkor lelke rajta 😀Fake
Fal? Hetek óta azt kapjuk, hogy nincs falunk. Most akkor hogy is van? 😀

Szerintem egyébként messze nem lesz jó a falunk egy PM stílusú pocket QB-hez, pont ezért is félek, hogy hamar el fogják törni...StormST
Pedig pont az ilyen lyukakat tudja Manning nagyon szépen befedni. Meg lehet nézni, milyen volt a 2012es Colts (az amúgy jobb) fala, illetve a korábbiak.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem tebowisták, csak szurkolók. Kedvelnek egy játékost, és amikor a sokadik Megmondó Kapitány megmondja (akiknek megadatott az utólagos okoskodás hatalma), akkor bizony betelik a pohár.....különösen úgy, hogy nagyjából minden ellene felhozott vádat elismertek, csak ők nem lőnék az árokba rögtön, mert látnak benne potenciált. Mondom mindezt úgy, hogy Giants fan vagyok.lotus86
Atyaég, mekkora hsz, köszönöm!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Clark viziten, várható volt

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
jó de most lesz egy D# is mögötte.Farky
meg van fal meg futojatek meg ugy egyaltalan nem egyedul kene a meccs megnyereset megoldani.
mindegy ha szabanak ez nem szamit csak az h mi volt 5 evvel ezelott akkor lelke rajta 😀Fake
Fal? Hetek óta azt kapjuk, hogy nincs falunk. Most akkor hogy is van? 😀

Szerintem egyébként messze nem lesz jó a falunk egy PM stílusú pocket QB-hez, pont ezért is félek, hogy hamar el fogják törni...StormST
nem kell félni, Manning mindig "duck and cover" típus volt 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
OFF: Azért ez kicsit erős volt.vandeminek
Ezt kapja tőlem, aki ki akarja forgatni a szavaimat...

"Tebow nincs velük egy szinten, ez igaz, de 13 meccsből 8-at megnyert"
"csak Tebow nyerte meg azt a 8meccset"

Én nem mondtam, hogy CSAK ő nyerte meg. Viszont ebben a ligában a QB-nak írják be a győzelmet, a vereséget meg főleg, X év múlva a statisztikák mellett (fölött, helyett) csak ezt hozzák fel egy QB-nál, amikor elemzik...StormST
Hát nem is tudom, de kb. hetek óta állandóan ez az egy ismérvet tudtad felhozni amellett, h miért tartod őt jó QB-nak....

Na jó, én befejeztem, látom, h a tebowistákkal nem lehet mit kezdeni... elfogultak vagytok vele, de nagyon...soma80
Nem tebowisták, csak szurkolók. Kedvelnek egy játékost, és amikor a sokadik Megmondó Kapitány megmondja (akiknek megadatott az utólagos okoskodás hatalma), akkor bizony betelik a pohár.....különösen úgy, hogy nagyjából minden ellene felhozott vádat elismertek, csak ők nem lőnék az árokba rögtön, mert látnak benne potenciált. Mondom mindezt úgy, hogy Giants fan vagyok.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Hát ezen csak kacagni tudok...

Te egyébként hol láttad a "CSAK" szócskát? Olvasás, 1. osztály, szövegértelmezés, kb. 3. osztály........StormST
OFF: Azért ez kicsit erős volt.vandeminek
Ezt kapja tőlem, aki ki akarja forgatni a szavaimat...

"Tebow nincs velük egy szinten, ez igaz, de 13 meccsből 8-at megnyert"
"csak Tebow nyerte meg azt a 8meccset"

Én nem mondtam, hogy CSAK ő nyerte meg. Viszont ebben a ligában a QB-nak írják be a győzelmet, a vereséget meg főleg, X év múlva a statisztikák mellett (fölött, helyett) csak ezt hozzák fel egy QB-nál, amikor elemzik...StormST
Figyelj én megértem, hogy most ez neked egy nagyon sz**r helyzet. Tebow-nak tényleg nem adták meg a minimális tiszteletet, megbecsülést sem. Hogy ez miért volt, nem tudhatjuk.

PM még ha csak 90%-os, akkor is bőven jobb képességű irányító mint Tebow. Ez van.
Somának pedig ugyanúgy igaza volt a győzelmekben, mert a denveri védelemnek legalább akkora szerepe volt mint TT-nek, mégis csak TT van emlegetve.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Peyton utolsó 6 meccse a Chargers ellen asszem 1 W-t hozott neki. Lássuk mit tud. 😀szaba
jó de most lesz egy D# is mögötte.Farky
meg van fal meg futojatek meg ugy egyaltalan nem egyedul kene a meccs megnyereset megoldani.
mindegy ha szabanak ez nem szamit csak az h mi volt 5 evvel ezelott akkor lelke rajta 😀Fake
Fal? Hetek óta azt kapjuk, hogy nincs falunk. Most akkor hogy is van? 😀

Szerintem egyébként messze nem lesz jó a falunk egy PM stílusú pocket QB-hez, pont ezért is félek, hogy hamar el fogják törni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
jaja. szakadni fogunk a rohogestol amikor 2x leszivtok 40 ponttal a broncostol 😀Fake
Peyton utolsó 6 meccse a Chargers ellen asszem 1 W-t hozott neki. Lássuk mit tud. 😀szaba
jó de most lesz egy D# is mögötte.Farky
meg van fal meg futojatek meg ugy egyaltalan nem egyedul kene a meccs megnyereset megoldani.
mindegy ha szabanak ez nem szamit csak az h mi volt 5 evvel ezelott akkor lelke rajta 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Kárörvendeni ér? 😀szaba
jaja. szakadni fogunk a rohogestol amikor 2x leszivtok 40 ponttal a broncostol 😀Fake
Peyton utolsó 6 meccse a Chargers ellen asszem 1 W-t hozott neki. Lássuk mit tud. 😀szaba
jó de most lesz egy D# is mögötte.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Hát ezen csak kacagni tudok...

Te egyébként hol láttad a "CSAK" szócskát? Olvasás, 1. osztály, szövegértelmezés, kb. 3. osztály........StormST
OFF: Azért ez kicsit erős volt.vandeminek
Ezt kapja tőlem, aki ki akarja forgatni a szavaimat...

"Tebow nincs velük egy szinten, ez igaz, de 13 meccsből 8-at megnyert"
"csak Tebow nyerte meg azt a 8meccset"

Én nem mondtam, hogy CSAK ő nyerte meg. Viszont ebben a ligában a QB-nak írják be a győzelmet, a vereséget meg főleg, X év múlva a statisztikák mellett (fölött, helyett) csak ezt hozzák fel egy QB-nál, amikor elemzik...StormST
Hát nem is tudom, de kb. hetek óta állandóan ez az egy ismérvet tudtad felhozni amellett, h miért tartod őt jó QB-nak....

Na jó, én befejeztem, látom, h a tebowistákkal nem lehet mit kezdeni... elfogultak vagytok vele, de nagyon...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Ahelyett, hogy a hiányposztokat töltenénk be...áh, bele sem megyek.
Csalódtam...JC6
PM mindenhol hiányposzt. 😀szaba
Újabb általánosítás......szóval kell ő a Chargersbe is? 😉lotus86
Ez hülyeség, Saintsbe nem kéne PM, mert akkor verhetnénk a fejünket a falba, hogy minek költünk annyit a fal belsejére. 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kárörvendeni ér? 😀szaba
jaja. szakadni fogunk a rohogestol amikor 2x leszivtok 40 ponttal a broncostol 😀Fake
Peyton utolsó 6 meccse a Chargers ellen asszem 1 W-t hozott neki. Lássuk mit tud. 😀szaba
sirni fogsz.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Könyörgöm, felejtsük már el ezt a "csak Tebow nyerte meg azt a 8meccset" szöveget. Azért rajta kívül ott volt még a pályán a D is, illetve az Offense sem csak belőle állt....soma80
Hát ezen csak kacagni tudok...

Te egyébként hol láttad a "CSAK" szócskát? Olvasás, 1. osztály, szövegértelmezés, kb. 3. osztály........StormST
OFF: Azért ez kicsit erős volt.vandeminek
Ezt kapja tőlem, aki ki akarja forgatni a szavaimat...

"Tebow nincs velük egy szinten, ez igaz, de 13 meccsből 8-at megnyert"
"csak Tebow nyerte meg azt a 8meccset"

Én nem mondtam, hogy CSAK ő nyerte meg. Viszont ebben a ligában a QB-nak írják be a győzelmet, a vereséget meg főleg, X év múlva a statisztikák mellett (fölött, helyett) csak ezt hozzák fel egy QB-nál, amikor elemzik...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Kárörvendeni ér? 😀szaba
jaja. szakadni fogunk a rohogestol amikor 2x leszivtok 40 ponttal a broncostol 😀Fake
Peyton utolsó 6 meccse a Chargers ellen asszem 1 W-t hozott neki. Lássuk mit tud. 😀
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Basszák meg:röviden, tömören ennyi.

több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Én nem kezelek senkit semmilyen szinten...

Van egy szituáció, amit egyesek kívülről tök könnyen bírálnak, de érdekelne, hogy ha belülről kéne nézniük, akkor mennyire lennének magabiztosak...

Jelen pillanatban 31 olyan csapat van a ligában, akik nem SB címvédők, így mindnek van oka a javításra. Ha pl. BB mondta volna azt, hogy szerinte úgy lesz a Pats-nek a legnagyobb esélye a SB megnyerésére, hogy odaviszi PM-et, akkor mi lett volna? Vagy ha Stafford-ot cseréli le a Lions? Esetleg Brees-t a Saints? Stb. "Ha esélyed van egy ilyen kaliberű QBra akkor be kell vállalni, lényegtelen ki van mögötte."

Tebow nincs velük egy szinten, ez igaz, de 13 meccsből 8-at megnyert a 2011-es szezonban, közte egyet a PO-ban, ahol a Broncos nem járt 6 éve. Ezek után lehet, hogy kívülről könnyűnek tűnhet a döntés, de szerintem meg gecire nem az és egyáltalán nem annyira automatikusan jó, mint azt sokan gondolják...StormST
Könyörgöm, felejtsük már el ezt a "csak Tebow nyerte meg azt a 8meccset" szöveget. Azért rajta kívül ott volt még a pályán a D is, illetve az Offense sem csak belőle állt....soma80
Hát ezen csak kacagni tudok...

Te egyébként hol láttad a "CSAK" szócskát? Olvasás, 1. osztály, szövegértelmezés, kb. 3. osztály........StormST
OFF: Azért ez kicsit erős volt.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 033 — Patriots fan
a Patriots elleni meccset mégis úgy fogják majd beharangozni, hogy "Brady vs. Manning csata"jjncaa
ez egyértelmű. Médiának ez kell, hangzatos szalagcímek.... 😊soma80
Manning felnőtt!

Csikóból Vadló lett! 😀Bruce
Szuper LOL! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Azért rajta kívül ott volt még a pályán a D is, illetve az Offense sem csak belőle állt....soma80
a Patriots elleni meccset mégis úgy fogják majd beharangozni, hogy "Brady vs. Manning csata"jjncaa
ez egyértelmű. Médiának ez kell, hangzatos szalagcímek.... 😊soma80
Manning felnőtt!

Csikóból Vadló lett! 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kárörvendeni ér? 😀szaba
jaja. szakadni fogunk a rohogestol amikor 2x leszivtok 40 ponttal a broncostol 😀
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Azért remélem, hogy még kötözködés szintjén sem gondolod komolyan, hogy Brady-t, Manninget és Tebow-t egyszintű QB-ként kezeled!Tallu
Én nem kezelek senkit semmilyen szinten...

Van egy szituáció, amit egyesek kívülről tök könnyen bírálnak, de érdekelne, hogy ha belülről kéne nézniük, akkor mennyire lennének magabiztosak...

Jelen pillanatban 31 olyan csapat van a ligában, akik nem SB címvédők, így mindnek van oka a javításra. Ha pl. BB mondta volna azt, hogy szerinte úgy lesz a Pats-nek a legnagyobb esélye a SB megnyerésére, hogy odaviszi PM-et, akkor mi lett volna? Vagy ha Stafford-ot cseréli le a Lions? Esetleg Brees-t a Saints? Stb. "Ha esélyed van egy ilyen kaliberű QBra akkor be kell vállalni, lényegtelen ki van mögötte."

Tebow nincs velük egy szinten, ez igaz, de 13 meccsből 8-at megnyert a 2011-es szezonban, közte egyet a PO-ban, ahol a Broncos nem járt 6 éve. Ezek után lehet, hogy kívülről könnyűnek tűnhet a döntés, de szerintem meg gecire nem az és egyáltalán nem annyira automatikusan jó, mint azt sokan gondolják...StormST
Könyörgöm, felejtsük már el ezt a "csak Tebow nyerte meg azt a 8meccset" szöveget. Azért rajta kívül ott volt még a pályán a D is, illetve az Offense sem csak belőle állt....soma80
Hát ezen csak kacagni tudok...

Te egyébként hol láttad a "CSAK" szócskát? Olvasás, 1. osztály, szövegértelmezés, kb. 3. osztály........



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Ahelyett, hogy a hiányposztokat töltenénk be...áh, bele sem megyek.
Csalódtam...JC6
PM mindenhol hiányposzt. 😀szaba
Újabb általánosítás......szóval kell ő a Chargersbe is? 😉


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Na muszáj lesz vennem egy Mann inget és felszállni a bandwagonra 😕
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Azért rajta kívül ott volt még a pályán a D is, illetve az Offense sem csak belőle állt....soma80
a Patriots elleni meccset mégis úgy fogják majd beharangozni, hogy "Brady vs. Manning csata"jjncaa
ez egyértelmű. Médiának ez kell, hangzatos szalagcímek.... 😊