Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
ez arra lehetne egyébként indok, hogy miért fog szopni, de arra nem, hogy most éppen miért nem kezdő szintű QB... 😛StormST
a kockázat miatt 😛 😛

(szerk. lemaradtam ha ez volt már terítéken,->sorry)sapka
ugyan, miben nincs kockázat? 😊 Egyébként is ahogy az egyik ferengi vagyongyűjtési szabály szól: "Kockázat nélkül nincs haszon".Amadeus91
Ez egy tízpontos hozzászólás 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Újraszerződtettük Mays-t. Inkább McClain-nek örültem volna, remélem csak backup-nak szánjuk inkább és még jön pár MLB visit-re......StormST
Amíg nem ér véget a PM-saga, nem ír alá hozzátok kezdő szintű FA szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Újraszerződtettük Mays-t. Inkább McClain-nek örültem volna, remélem csak backup-nak szánjuk inkább és még jön pár MLB visit-re......



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Van egy ötletem, a Tebowról beszélgetés szabályai:

1. Rányomsz a válasz gombra
2. Okosságod digitális formába öntöd
3. Átolvasod még egyszer, amire válaszolni akarsz
4. Átnézed az általad leírtakat, megfelelnek-e a magyar helyesírás szabályainak
5. Jobb felül rányomsz a kis x-re

Hidd el, jó érzes, hogy kiírtad magadbol, kuncogsz is egyet rajta, de mást nem terhelsz vele.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/18/elways-quest-to-move-on-from-tebow-may-not-end-with-manning/

ki lehetne mondani nyiltan - Elway részéről - hogy no Tebow. egyenesebb lenne.Amadeus91
Mert lehet, hogy Denverben új szent tehenet avatnának és az nem Elway lenne ugyebár, hanem TT. Ezt a titulust pedig nem szeretné elveszíteni...
De elég gerinctelen, szerintem.JC6
Ne legyünk már hülyék. Nyilván ilyenek mozgatnak egy olyan embert, akire döntéshozói feladatokat bíznak, és azért fizetnek. :rolleyes: Elway feladata az, hogy a Broncos minél jobb legyen, és többet nyerjen, ha ő úgy gondolja, hogy ez mással könnyebben valósítható meg, mint Tebow-val, akkor ez az ő döntése. Talán többet látja a szerencsétlenkedését nap mint nap, mint a rajongó szurkolók.gsn
Taps taps...well said!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
ez arra lehetne egyébként indok, hogy miért fog szopni, de arra nem, hogy most éppen miért nem kezdő szintű QB... 😛StormST
a kockázat miatt 😛 😛

(szerk. lemaradtam ha ez volt már terítéken,->sorry)sapka
Ok, de akkor ugyanezért nem tennéd be Newton-t se a kezdőbe? Vagy nem tetted volna PM-et, Stafford-ot vagy akármelyik olyan QB-t, aki már első szezonjában kezdő volt, mert ott a kockázat, hogy előjön nála a sophomore slump? 😛

Ez csak magyarázat lehet szezon után, előtte kockázati tényező nem.......



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És minden kezdődik az elejétől... 😀 😀 Ez a téma örökzöld... 😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Egyébként ha kezdőnek tették be, akkor kezdő szintű játékos, mivel egy NFL csapat berakta a kezdőjébe, tehát egy NFL csapat szerint kezdő szintű játékos. Abban a helyzetben pontosan jó volt, mert bejutott a PO-ba a csapat.

De most van egy jobb lehetőség, ezért rámennek PM-re, aztán ha ez összejön és TT-t elküldik, akkor kérdéses, hogy lesz e egy másik olyan NFL csapat aki kezdő szintűnek gondolja. Ez majd elválik.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
ez arra lehetne egyébként indok, hogy miért fog szopni, de arra nem, hogy most éppen miért nem kezdő szintű QB... 😛StormST
a kockázat miatt 😛 😛

(szerk. lemaradtam ha ez volt már terítéken,->sorry)sapka
ugyan, miben nincs kockázat? 😊 Egyébként is ahogy az egyik ferengi vagyongyűjtési szabály szól: "Kockázat nélkül nincs haszon".

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
ez arra lehetne egyébként indok, hogy miért fog szopni, de arra nem, hogy most éppen miért nem kezdő szintű QB... 😛StormST
a kockázat miatt 😛 😛

(szerk. lemaradtam ha ez volt már terítéken,->sorry)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem a lényeg az, hogy magas százalékban tudja hozni a végén a győzelmeket, hogy fejlődőképes és hogy megvan az alázata a játékhoz.StormST
én tudok egy érvet! de nem szeretem a felesleges szócséplést
sophomore slump; bízok benne ezt nem kell továbbfejtenem, és elfogadod érvnek 😉sapka
Aha, mert az törvényszerű? 😛

És neki melyik a sophomore éve? 😛 Mert azt már tudjuk sok sok sok sok szakitól, hogy ő már idén tavaly nem volt rookie... 😛

De ha rá szabott playbook-kal, vele együtt felkészített csapattal szar lesz, akkor igaza lesz a károgóknak és mehetünk QB nézőbe. Viszont ezt is kielemeztük már és én is (meg szinte mindenki) rábólintottam, hogy ez természetesen benne van a pakliban...

Szerk.: ez arra lehetne egyébként indok, hogy miért fog szopni, de arra nem, hogy most éppen miért nem kezdő szintű QB... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
Szerintem a lényeg az, hogy magas százalékban tudja hozni a végén a győzelmeket, hogy fejlődőképes és hogy megvan az alázata a játékhoz.StormST
én tudok egy érvet! de nem szeretem a felesleges szócséplést
sophomore slump; bízok benne ezt nem kell továbbfejtenem, és elfogadod érvnek 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
gsn 3 548
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/18/elways-quest-to-move-on-from-tebow-may-not-end-with-manning/

ki lehetne mondani nyiltan - Elway részéről - hogy no Tebow. egyenesebb lenne.Amadeus91
Mert lehet, hogy Denverben új szent tehenet avatnának és az nem Elway lenne ugyebár, hanem TT. Ezt a titulust pedig nem szeretné elveszíteni...
De elég gerinctelen, szerintem.JC6
Ne legyünk már hülyék. Nyilván ilyenek mozgatnak egy olyan embert, akire döntéshozói feladatokat bíznak, és azért fizetnek. :rolleyes: Elway feladata az, hogy a Broncos minél jobb legyen, és többet nyerjen, ha ő úgy gondolja, hogy ez mással könnyebben valósítható meg, mint Tebow-val, akkor ez az ő döntése. Talán többet látja a szerencsétlenkedését nap mint nap, mint a rajongó szurkolók.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/18/elways-quest-to-move-on-from-tebow-may-not-end-with-manning/

ki lehetne mondani nyiltan - Elway részéről - hogy no Tebow. egyenesebb lenne.Amadeus91
Mert lehet, hogy Denverben új szent tehenet avatnának és az nem Elway lenne ugyebár, hanem TT. Ezt a titulust pedig nem szeretné elveszíteni...
De elég gerinctelen, szerintem.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/18/elways-quest-to-move-on-from-tebow-may-not-end-with-manning/

ki lehetne mondani nyiltan - Elway részéről - hogy no Tebow. egyenesebb lenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Ne tüzeld fel ennyire magad nehogy valami baj legyen 😉silent7939
Korrekten megvédted az álláspontod minden részét..........StormST
Tudom csak trollkodok, de akkor most te tulajdonképpen beszólsz, hogy ne tibózzunk, aztán akkor felszólítod, hogy de most akkor tibózzon, majd mikor ő látja hogy nem kéne, akkor beszólsz, hogy miért nem tibózik.

Szóval csak ez így szemet szúrt ezért gondoltam megemlítem, hogy szegény nyuszit ne bántsad már a sapkáért...

Ja amúgy objektív indokot felesleges hozni. Nagyjából végigolvasgattam mindig amikor volt ez a téma, és volt több igenis objektív indok. Csakhogy arra a válasz az objektív ne trollkodjál itt, az objektív de nyer és az objektív mi ezt nem érthetjük mert az isten mellette áll és ez egy felfoghatatlan jelenség volt mindig. Neked (nektek) az az objektív indok, hogy Tebow király, és minden mindegy mert nyer. Ja így van fő a győzelem, de ne várjál el semmilyen indokot, ha akármit írnak, megsértődsz és ugrasz azonnal.fetomy
Én arra szólítottam fel, hogy védje meg az álláspontját, ha tudja!!!!! Méghozzá olyan indokokkal, amiket még nem láttunk!!! Mert ha ilyen nincs, akkor miért kell újra felhozni a témát? Miért?????????????????????? Kinek hiányzott?????????

Válaszokat kérem értelmes formában, rendesen, megalapozottan, nem azért, mert "mindenki tudja", vagy mert csak...

Én nem megyek be a Cards topikba, hogy leírjam, "Fitzgerald nem kezdő szintű WR", mert nem tudom alátámasztani. Láttuk itt már ezer + 1 embertől ezt a "Tebow nem kezdő szintű" dolgot, 10000000 + indokkal, szerencsére mindegyik vita lecsengett. Most, hogy a szezon vége óta nem került szóba, a srác nem is járt Denver-ben talán 1,5 hónapja, ebben az ügybe se szólalt meg, most valahogy elő kellett hozni, jó alap volt gondolom PM. Érdekes módon csak rá mozdultunk, nem a többi QB-ra, tehát valszeg a vezetés nem gondolja, hogy Tebow nem kezdő szintű, csak épp nem akarják kihagyni PM-et, de már ez is le lett írva párszor.

Objektivitáshoz: amint már leírtam ma, én már többször elmondtam, hogy egyáltalán nem hibátlan a srác, van még miben fejlődnie, soha nem mondtam azt, hogy isten mellette áll, meg ilyesmi. Szerintem a lényeg az, hogy magas százalékban tudja hozni a végén a győzelmeket, hogy fejlődőképes és hogy megvan az alázata a játékhoz. Én személy szerint leszartam azt is, hogy 8 passzot kísérelt csak meg a csapat a KC ellen és abból csak 2 lett a jó, mert meglett a W. Nem mondom, hogy nincs nála jobb QB, sőt azt se mondom, hogy jelen pillanatban jó QB hagyományos értelemben véve. De azért megint azzal jönni, hogy nem kezdő szintű, a semmiből előrántva, én ez mellett nem tudok elmenni, ez van...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
lájk 😉

Ne tüzeld fel ennyire magad nehogy valami baj legyen 😉silent7939
Korrekten megvédted az álláspontod minden részét..........StormST
Tudom csak trollkodok, de akkor most te tulajdonképpen beszólsz, hogy ne tibózzunk, aztán akkor felszólítod, hogy de most akkor tibózzon, majd mikor ő látja hogy nem kéne, akkor beszólsz, hogy miért nem tibózik.

Szóval csak ez így szemet szúrt ezért gondoltam megemlítem, hogy szegény nyuszit ne bántsad már a sapkáért...

Ja amúgy objektív indokot felesleges hozni. Nagyjából végigolvasgattam mindig amikor volt ez a téma, és volt több igenis objektív indok. Csakhogy arra a válasz az objektív ne trollkodjál itt, az objektív de nyer és az objektív mi ezt nem érthetjük mert az isten mellette áll és ez egy felfoghatatlan jelenség volt mindig. Neked (nektek) az az objektív indok, hogy Tebow király, és minden mindegy mert nyer. Ja így van fő a győzelem, de ne várjál el semmilyen indokot, ha akármit írnak, megsértődsz és ugrasz azonnal.fetomy
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ne tüzeld fel ennyire magad nehogy valami baj legyen 😉silent7939
Korrekten megvédted az álláspontod minden részét..........StormST
Tudom csak trollkodok, de akkor most te tulajdonképpen beszólsz, hogy ne tibózzunk, aztán akkor felszólítod, hogy de most akkor tibózzon, majd mikor ő látja hogy nem kéne, akkor beszólsz, hogy miért nem tibózik.

Szóval csak ez így szemet szúrt ezért gondoltam megemlítem, hogy szegény nyuszit ne bántsad már a sapkáért...

Ja amúgy objektív indokot felesleges hozni. Nagyjából végigolvasgattam mindig amikor volt ez a téma, és volt több igenis objektív indok. Csakhogy arra a válasz az objektív ne trollkodjál itt, az objektív de nyer és az objektív mi ezt nem érthetjük mert az isten mellette áll és ez egy felfoghatatlan jelenség volt mindig. Neked (nektek) az az objektív indok, hogy Tebow király, és minden mindegy mert nyer. Ja így van fő a győzelem, de ne várjál el semmilyen indokot, ha akármit írnak, megsértődsz és ugrasz azonnal.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Ne tüzeld fel ennyire magad nehogy valami baj legyen 😉silent7939
Korrekten megvédted az álláspontod minden részét..........

Nem tüzeltem én fel magam, az máshogy néz ki. Ha olvasnád rendszeresen a topikot (nem csak trollkodás céljából 😛), akkor tudnád...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
miért Flynn mivel jobb mint Tebow? Nem igen értem Elway búzaságát...Amadeus91
Ezt a témát ebben a topicban nem szabad elmondani, így csak annyit mondok, hogy Flynn-t azért is hájpolják annyira, mert elég jó kis QB "neveldéből" érkezik a piacra és mert amikor beállt, akkor bíztató teljesítményt nyújtott. Nyilván semmi sem garantált, csak egy enyhén biztosabb pick lenne Flynn, mint egy draftolt QB (főleg Lucskosékat leszámítva) 😊
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Amíg nem dől el, hogy PM hova igazol, addig úgyse lesz itt nyugi. 😀 A QB draft alap, már csak a kör kérdéses.Viszont, ha PM arany-vörösben fog feszíteni ősztől, akkor Smith igazolható lesz, mellette még ott van a piacon Flynn is. Amíg ők le nem igazolnak valahová, addig Elway számol velük lehetséges opcióként, bár jóval kisebb valószínűséggel.aztec
miért Flynn mivel jobb mint Tebow? Nem igen értem Elway búzaságát...Amadeus91
Én tudjam? 😀 De akkora hype van körülötte, hogy Elway még komolyan is veheti akár.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Amíg nem dől el, hogy PM hova igazol, addig úgyse lesz itt nyugi. 😀 A QB draft alap, már csak a kör kérdéses.Viszont, ha PM arany-vörösben fog feszíteni ősztől, akkor Smith igazolható lesz, mellette még ott van a piacon Flynn is. Amíg ők le nem igazolnak valahová, addig Elway számol velük lehetséges opcióként, bár jóval kisebb valószínűséggel.aztec
miért Flynn mivel jobb mint Tebow? Nem igen értem Elway búzaságát...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Amíg nem dől el, hogy PM hova igazol, addig úgyse lesz itt nyugi. 😀 A QB draft alap, már csak a kör kérdéses.Viszont, ha PM arany-vörösben fog feszíteni ősztől, akkor Smith igazolható lesz, mellette még ott van a piacon Flynn is. Amíg ők le nem igazolnak valahová, addig Elway számol velük lehetséges opcióként, bár jóval kisebb valószínűséggel.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ne tüzeld fel ennyire magad nehogy valami baj legyen 😉
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Mellesleg milyen stabil QB volt a piacon, akire nyugodt szívvel le lehetne cserélni Tebow-t? 😛

Szerintem senki...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!