Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Phins azért -is- volt téma, merthogy Philbin majd megtanítja dobni 😊

Egyébként a "nagy kockázat, hogy manning szar lesz, és marad utána a caphit" indok is téves, mert azt olvastam, hogy a pénze akkor lesz csak jelentős, ha úgy is játszik. Bevédte magát a Broncos arra az esetre, ha a sérülése/kora túlságosan megkoptatta volna.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
és éppen ezért nevettem azokon is, akik Miamiban látták már Tebow-t; a csapat egy West Coast Offense-ben jártas edzőt nevezett ki, abba a rendszerbe hogyan illett volna TT? a jacksonville-i gondolatmenet is csak addig életképes, míg be nem látjuk, hogy Bob Bratkowski a világ legkonzervatívabb offenzív koordinátora...

én drukkoltam/drukkolok Timnek, hogy sikeres legyen (szinte minden meccsét láttam tavaly), de már a draftolásakor is mondtam, hogy nincs helye az NFL-ben, és ezt nem pejoratív módon értem, egyszerűen így vanjjncaa
Én pl. azért gondoltam Miamiba, mert ott láttam wild catet, nem vágtam hogy az új edző WCO-ban jártas, így tényleg nincs sok értelme. A JAX projektnek ott van értelme, hogy visszamegy Floridába, meg sok mez eladás lesz = profit. Más értelmét nem látom.

Mind1, érdekes év lesz ez Denverben.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 742 — no es importante
(Igen, lehet nem örülni PM-nek, de lehet ezt ésszel is csinálni. Ha Tebow olyan Isten QB, és annyira nem égett le tavaly, akkor amúgyis nagyon komoly ellenértéket kaptok érte.)fetomy
Tebow már csak azért sem lesz kelendő a piacon, mert mutathat be bármilyen fordításokat, kezdőbe állítása komoly "áldozatot" követel egy NFL csapattól, át kell állni egy sehol máshol nem alkalmazott rendszerre, ami azért nem olyan egyszerű dolog, mint azt a szurkolók gondolják...

még a Denvernél - ahol már elkezdődött az offense átalakítása - sem gondolták úgy, hogy ezt a projectet érdemes tovább folytatni, így egyre jobban kételkedek benne, hogy TT valaha is franchise QB lesz valaholjjncaa
Maxi +1, pont ugyanezt beszéltem este skype-on a haverommal: gyakorlatilag egy érdekes projekt volt, de kérdés, hogy 10 éven keresztül érdemes-e úgy alakítani egy csapatot, hogy ha TT visszavonul/lesérül, akkor keresni kelljen egy ilyen csávót irányítónak, vagy az egész csapatot lebontani.

Azt tanítják értékesítési tanfolyamokon, hogy az a jó értékesítési technika, amit lehet örökíteni, átadni, reprodukálni. Levetítve erre a szitura, nem tartotta feltétlenül jó ötletnek a Broncos vezetése, hogy olyan rendszert építsenek, amibe egy ennyire speciális "főszereplő" kell. Manning "tipikus" NFL irányító, aki átlagos csapatból ki tudja hozni a legtöbbet.

Most kisarkítottam, és általánosítottam, de ez a tömör lényeg szerintem, ami végigfutott a Broncos FO agyán. Érdekes volt nézni a Tebow Magic Showt, de teljesen megértem Elwayéket, és igazából annak drukkoltam, hogy maradjon TT, mert én bírom ezeket a nem klisés megoldásokat. De PM részéről is egy teljesen érthető választás volt a Broncos, de ezt már írták.Gyurma Pappa
és éppen ezért nevettem azokon is, akik Miamiban látták már Tebow-t; a csapat egy West Coast Offense-ben jártas edzőt nevezett ki, abba a rendszerbe hogyan illett volna TT? a jacksonville-i gondolatmenet is csak addig életképes, míg be nem látjuk, hogy Bob Bratkowski a világ legkonzervatívabb offenzív koordinátora...

én drukkoltam/drukkolok Timnek, hogy sikeres legyen (szinte minden meccsét láttam tavaly), de már a draftolásakor is mondtam, hogy nincs helye az NFL-ben, és ezt nem pejoratív módon értem, egyszerűen így van (ahhoz pedig nem elég jó, hogy megreformálja a ligát)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
(Igen, lehet nem örülni PM-nek, de lehet ezt ésszel is csinálni. Ha Tebow olyan Isten QB, és annyira nem égett le tavaly, akkor amúgyis nagyon komoly ellenértéket kaptok érte.)fetomy
Tebow már csak azért sem lesz kelendő a piacon, mert mutathat be bármilyen fordításokat, kezdőbe állítása komoly "áldozatot" követel egy NFL csapattól, át kell állni egy sehol máshol nem alkalmazott rendszerre, ami azért nem olyan egyszerű dolog, mint azt a szurkolók gondolják...

még a Denvernél - ahol már elkezdődött az offense átalakítása - sem gondolták úgy, hogy ezt a projectet érdemes tovább folytatni, így egyre jobban kételkedek benne, hogy TT valaha is franchise QB lesz valaholjjncaa
De csak addig amíg Brady vissza nem vonul. 😀
Amúgy szerintem Jags elfogja vinni Floridában mindenki újra leőveszi a Tebow mezét Jagsnek is jó, TTnek is jó. Gabbert és Tebow projectet lehetne tolni valamelyik csakjó 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
(Igen, lehet nem örülni PM-nek, de lehet ezt ésszel is csinálni. Ha Tebow olyan Isten QB, és annyira nem égett le tavaly, akkor amúgyis nagyon komoly ellenértéket kaptok érte.)fetomy
Tebow már csak azért sem lesz kelendő a piacon, mert mutathat be bármilyen fordításokat, kezdőbe állítása komoly "áldozatot" követel egy NFL csapattól, át kell állni egy sehol máshol nem alkalmazott rendszerre, ami azért nem olyan egyszerű dolog, mint azt a szurkolók gondolják...

még a Denvernél - ahol már elkezdődött az offense átalakítása - sem gondolták úgy, hogy ezt a projectet érdemes tovább folytatni, így egyre jobban kételkedek benne, hogy TT valaha is franchise QB lesz valaholjjncaa
Maxi +1, pont ugyanezt beszéltem este skype-on a haverommal: gyakorlatilag egy érdekes projekt volt, de kérdés, hogy 10 éven keresztül érdemes-e úgy alakítani egy csapatot, hogy ha TT visszavonul/lesérül, akkor keresni kelljen egy ilyen csávót irányítónak, vagy az egész csapatot lebontani.

Azt tanítják értékesítési tanfolyamokon, hogy az a jó értékesítési technika, amit lehet örökíteni, átadni, reprodukálni. Levetítve erre a szitura, nem tartotta feltétlenül jó ötletnek a Broncos vezetése, hogy olyan rendszert építsenek, amibe egy ennyire speciális "főszereplő" kell. Manning "tipikus" NFL irányító, aki átlagos csapatból ki tudja hozni a legtöbbet.

Most kisarkítottam, és általánosítottam, de ez a tömör lényeg szerintem, ami végigfutott a Broncos FO agyán. Érdekes volt nézni a Tebow Magic Showt, de teljesen megértem Elwayéket, és igazából annak drukkoltam, hogy maradjon TT, mert én bírom ezeket a nem klisés megoldásokat. De PM részéről is egy teljesen érthető választás volt a Broncos, de ezt már írták.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Aki Tebowban lát hosszútávú fantáziát, azt csak sajnálni tudom... Soha nem lesz jobb még egy félkarú Manningnél sem...SmAsH
De félnyakúnál lehet 😛
több mint 12 éve
SmAsH Indianapolis Colts 98 — Reggie Wayne fan
Aki Tebowban lát hosszútávú fantáziát, azt csak sajnálni tudom... Soha nem lesz jobb még egy félkarú Manningnél sem...

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 742 — no es importante
(Igen, lehet nem örülni PM-nek, de lehet ezt ésszel is csinálni. Ha Tebow olyan Isten QB, és annyira nem égett le tavaly, akkor amúgyis nagyon komoly ellenértéket kaptok érte.)fetomy
Tebow már csak azért sem lesz kelendő a piacon, mert mutathat be bármilyen fordításokat, kezdőbe állítása komoly "áldozatot" követel egy NFL csapattól, át kell állni egy sehol máshol nem alkalmazott rendszerre, ami azért nem olyan egyszerű dolog, mint azt a szurkolók gondolják...

még a Denvernél - ahol már elkezdődött az offense átalakítása - sem gondolták úgy, hogy ezt a projectet érdemes tovább folytatni, így egyre jobban kételkedek benne, hogy TT valaha is franchise QB lesz valahol


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Mindig panaszkodnak a Broncos-fanok h nem ismerik el a játékosaikat. Na már most ha PM jó lesz nem kérdés h ki lesz az Év Visszatérője 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
...

Sohasem gondoltam volna, hogy valaha olyat olvasok, hogy valaki kockáztat Peyton Manninggel, miközben azzal a Tim Tebow-val van szembeállítva, aki nyilvánvaló gyengeségekkel rendelkezik, amelyeket nem lehet időtlen időkig elfedni még a
játékrendszer módosításával sem.gsn
Az én szememben PM szerződtetése jelen pillanatban minden olyan QB-vel szemben kockázatos döntésnek tűnik, aki 2011-ben egészséges volt és játszott...

Tavaly nyárig én se gondoltam volna így, de azért nekem PM idén már messze nem tűnik olyan bombabiztos tutitippnek, mint pl. 2 éve, Tebow viszont az én szememben mutatott olyan dolgokat, ami alapján a jövőjét bizakodóan tudom látni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem kisebb kockázat 1 próbaévet adni egy fiatal irányítónak, aki messze nem bőgött le az előző szezonban beugróként, mint 90+ milliót adni egy négyszer műtött nyakú, egy évet kihagyott 36 éves QB-nak...StormST
Na ez tipikus esete a Teleshop-effektusnak.
Nézzük így: Szerintem kisebb kockázat idehozni egy gyakorlatilag 13 éven keresztül top formában játszó QB-t, mint még egy évet adni egy dobni nem tudó, igencsak kétes jövőjű mágiával győzelmet arató QB-nak.

Vagyis gyönyörű szépen alakítható ám a valóság a szavakkal. Ha valaki jól forgatja, még el is hiszik neki, de most itt megint azt látom a topicban, hogy oké, hogy TT fanok vagytok, de olyan dolgokat nem vagytok hajlandóak figyelembe venni, ami már tényleg túlzás.

Én személy szerint egyáltalán nem szimpatizálok Manningel sem, de azért nevetséges, hogy gyakorlatilag olyan itt az állapot, mintha a valaha élt legnagyobb QB-t dobtátok volna el karrierje elején egy hulladék szardarabért. Ami lehet persze, csak akkor tényleg nincs itt miről beszélgetni, objektív érveket felhozogatni, mert ennél jobban semmi nem mutatja meg, hogy milyen komoly szemellenző van itt néhányotokon.

(Igen, lehet nem örülni PM-nek, de lehet ezt ésszel is csinálni. Ha Tebow olyan Isten QB, és annyira nem égett le tavaly, akkor amúgyis nagyon komoly ellenértéket kaptok érte.)fetomy
Az a gondom ezzel, meg a többi gondolatmenettel, hogy 100%-os bizonyossággal veszitek, hogy PM ugyanolyan lesz, mint az első 13 évében. De mi alapján?

Abból, hogy jól dobott edzésen? Sokat nem jelent, nyomás alatt derül ki, de azt meg nem tudod szimulálni sehogy...
Abból, hogy Elway-ék szerződést adtak neki? Könyörgöm, már az előtt ajánlottak neki szerződést, hogy látták volna dobni, csak a neve miatt tárgyaltak vele, akkor még senki se tudott róla semmi konkrétat és most se sokkal tisztább a helyzet...
Abból, hogy jó volt 13 évig? Kb. hány példája van, hogy valaki sérülés után visszaesett? Ezer? Kétezer?

Igen, én feltételezem, hogy Tebow jó lesz, ti meg azt, hogy PM lesz az. Nem sok példa volt eddig arra, hogy valaki futós irányítóként sikeres lett az NFL-ben, de arra se, hogy valaki 4 nyakműtét után 100%-os formában tért vissza. Vagyis inkább én kisebb kockázatot látok a rookie szerződésében járó Tebow choke-olása esetén, mint PM szerződtetésében, mivel előbbi csak 1 rossz évet jelenthet, ami után keresünk új QB-t, utóbbi meg 5 év cap hit-et és szintén új irányító keresését...

Én pesszimista alkat lévén ezt az oldalát nézem, mert inkább lepődjek meg pozitív értelemben, mint hogy ne készüljek fel a rosszabbik esetre és én most a rosszabbik esetet a PM szerződtetés esetében rosszabbnak látom, mint Tebow esetében...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem kisebb kockázat 1 próbaévet adni egy fiatal irányítónak, aki messze nem bőgött le az előző szezonban beugróként, mint 90+ milliót adni egy négyszer műtött nyakú, egy évet kihagyott 36 éves QB-nak...StormST
Na ez tipikus esete a Teleshop-effektusnak.
Nézzük így: Szerintem kisebb kockázat idehozni egy gyakorlatilag 13 éven keresztül top formában játszó QB-t, mint még egy évet adni egy dobni nem tudó, igencsak kétes jövőjű mágiával győzelmet arató QB-nak.

Vagyis gyönyörű szépen alakítható ám a valóság a szavakkal. Ha valaki jól forgatja, még el is hiszik neki, de most itt megint azt látom a topicban, hogy oké, hogy TT fanok vagytok, de olyan dolgokat nem vagytok hajlandóak figyelembe venni, ami már tényleg túlzás.

Én személy szerint egyáltalán nem szimpatizálok Manningel sem, de azért nevetséges, hogy gyakorlatilag olyan itt az állapot, mintha a valaha élt legnagyobb QB-t dobtátok volna el karrierje elején egy hulladék szardarabért. Ami lehet persze, csak akkor tényleg nincs itt miről beszélgetni, objektív érveket felhozogatni, mert ennél jobban semmi nem mutatja meg, hogy milyen komoly szemellenző van itt néhányotokon.

(Igen, lehet nem örülni PM-nek, de lehet ezt ésszel is csinálni. Ha Tebow olyan Isten QB, és annyira nem égett le tavaly, akkor amúgyis nagyon komoly ellenértéket kaptok érte.)
több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Szerintem kisebb kockázat 1 próbaévet adni egy fiatal irányítónak, aki messze nem bőgött le az előző szezonban beugróként, mint 90+ milliót adni egy négyszer műtött nyakú, egy évet kihagyott 36 éves QB-nak...

Igen, Tebow-nak vannak gyengeségei, amit mindenki tud, PM meg geci jó QB, de míg az előbbi helyzet javulhat 1-2 év alatt, utóbbi csak romolhat, ha már nem romlott most is... (lehet, hogy PM szépen dobál edzésen, de ki tudja mi lesz, amikor az első nyomás eléri?)StormST
Kb ezt akartam én is megfogalmazni... Mi lett volna ha kap 1 évet Tebow? Ha javul a dobása és nyeri a meccseket akkor megvan az irányítónk jópár évre mindenki boldog, plusz ugye nem kell pénzt költeni QB-ra lehet erősíteni a védelmet. Ha nem jön be, nem jutunk PO-ba de ez már megszokott el lehet zavarni Tebowt anélkül hogy a szurkolók felének keserű legyen a szájíze plusz ugye erősebb már a védelem és mivel TT sz*r volt jó a drafthely. Lehet új irányítót húzni. De így...
Manningnél ki tudja. Ha jó lesz oké tök jó de meddig? Favre apó bírta 40 körül de azért ő sem volt már a régi. ÉS ha nem bírja? Mi a f*szt kezdünk egy 90 milliós QB-val aki nem játszik?

Na mindegy. Egyébként lehet fikázni de ha választhatnék hogy 9-7 és Tim vagy pedig 13-3 és Manning szemrebbenés nélkül az első kellene...

De ezen már nem változtathatunk. Így legalább már 2 csapatnak szurkolhatok... Remélem a Jags lesz a másik nem a Dolphins...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem kisebb kockázat 1 próbaévet adni egy fiatal irányítónak, aki messze nem bőgött le az előző szezonban beugróként, mint 90+ milliót adni egy négyszer műtött nyakú, egy évet kihagyott 36 éves QB-nak...

Igen, Tebow-nak vannak gyengeségei, amit mindenki tud, PM meg geci jó QB, de míg az előbbi helyzet javulhat 1-2 év alatt, utóbbi csak romolhat, ha már nem romlott most is... (lehet, hogy PM szépen dobál edzésen, de ki tudja mi lesz, amikor az első nyomás eléri?)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
gsn 3 548
A lényeg annyi, hogy Elway-ék nem engedhették meg, hogy később az utókor úgy emlékezzen a következő 5-10 évre, hogy "jah, az a jó Broncos, amit a JMD által draft-olt Tebow tett naggyá"...

Ha nem jött volna PM, akkor maradnak Tebow-nál, mert nem lett volna jobb megoldásuk, hogy viszonylag fájdalommentesen lecseréljék, így viszont most kockáztatnak...StormST
A lényeg annyi, hogy Elwayék úgy ítélték meg, a Broncosnak több esélye van a sikerekre Peyton Manninggel az irányító poszton, mint Tim Tebow-val. Csavarhatjuk akárhogy a történetet, ez nem változik. Ez az Elway-jel és McDaniels-szel kapcsolatos megjegyzés legalább akkora mellélövés szerintem, mint JC6 korábbi megnyilvánulása. Egy értelmes csapatvezető vagy akármilyen vezető ilyen dolgokkal nem foglalkozik, pláne, hogy tíz év múlva arra se fognak emlékezni, hogy McDaniels valaha edzősködött Denverben.

Sohasem gondoltam volna, hogy valaha olyat olvasok, hogy valaki kockáztat Peyton Manninggel, miközben azzal a Tim Tebow-val van szembeállítva, aki nyilvánvaló gyengeségekkel rendelkezik, amelyeket nem lehet időtlen időkig elfedni még a játékrendszer módosításával sem.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 190 — The Mathematician
Dante Rosario ment a Chargersbe, takarítunk Clarknak?aztec
Fells meg pats

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Woodyard hosszabbított 2 évet. Örülök neki, megérdemelte, hogy maradhasson... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 918 — SuperBowl Champions 2013/2014
Signing Manning was the Broncos' only foolproof way to crush Tebowmania, and there's an almost zero percent chance he will be allowed to remain on the roster and serve as a distraction behind the biggest free agent signing in NFL history.
Mindenki kimondja. Mi volt a nagy ellentét Elway és Tebow között? Szakmai vagy személyes?undisputedly
Köszönöm, nem ezt írtam délután?MacPhisto
Nem tudom mit írál, nem volt kedvem átrágni magam a "Tebow vs Manning" témán, de ezek szerint a hozzászólásod is áldozatul esett.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Dante Rosario ment a Chargersbe, takarítunk Clarknak?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Signing Manning was the Broncos' only foolproof way to crush Tebowmania, and there's an almost zero percent chance he will be allowed to remain on the roster and serve as a distraction behind the biggest free agent signing in NFL history.
Mindenki kimondja. Mi volt a nagy ellentét Elway és Tebow között? Szakmai vagy személyes?undisputedly
Köszönöm, nem ezt írtam délután?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekesség - íme a Colts topic nyitó hsze...

vonulj má vissza PM 😛haromt
Vajon mit gondol evvel a a témával kapcsolatban most haromt? Plán úgy, hogy a maii igazolás miatt az általa feketébb kedvelt Tebownak mennie kell(?)...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 742 — no es importante
Tebow díszes társaságba kerül(he)t



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
El tudod képzelni, hogy a csapat mondjuk kijelentse, hogy "de szar QBnk van, jobb kéne"?fetomy
Darnell Dockett 😂Höri
twitteren írta nem? mert ott a játékosok a PR nyilatkozatokon kívül néha elejtenek mást is...jjncaa
Igen, ott előfordulnak őszinte megnyilvánulások is a kamu sablon bullshit szövegeken kívül. 😊
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 742 — no es importante
El tudod képzelni, hogy a csapat mondjuk kijelentse, hogy "de szar QBnk van, jobb kéne"?fetomy
Darnell Dockett 😂Höri
twitteren írta nem? mert ott a játékosok a PR nyilatkozatokon kívül néha elejtenek mást is...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
El tudod képzelni, hogy a csapat mondjuk kijelentse, hogy "de szar QBnk van, jobb kéne"?fetomy
Darnell Dockett 😂