Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
"After talking personally with Frank Tripucka in the last half hour or so, new Broncos quarterback Peyton Manning will wear No. 18 in Denver." 😊xrace77
Szép tőle, hogy felhívta... 😊

A szakiktól kérdezném: volt már erre példa az NFL-ben, hogy hivatalosan visszavonultatott mezszámot újra elővettek? Azt tudom, hogy Jordan-nel az elején az NBA kötözködött, amikor visszajött, ezért játszott 45-ös mezben a visszatérésekor...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként ja idénre megkapja a lét garantáltan akkor is ha lesérül. Ellenben ott volt, hogy további pénzt csak akkor kap, ha átmegy a következő márciusi "fizikavizsgán". Magyarán max az idei pénz lesz kidobott pénz, ami persze hatalmas baromság és gigantikus kockázat egy valóban esélyesen HOF QB-ért. (Nem mondtam, hogy így is fog játszani, csak sokkal nagyobbat lehet nyerni mint bukni ezzel). Manning szar defense-el is jutott már messzire, hát még ha egy jó D lesz a "segge alatt".

Na de mindegy, őszintén sajnálom a Broncost, hogy egy ilyen QB-t kénytelenek foglalkoztatni :/fetomy
Igen, ha megbukik 2013 tavaszán az orvosin, akkor csak a mostani 18-at bukjuk. Ha átmegy, akkor a 2013-as és 2014-es fizuja garantáltan megugrik 20-20 misivel, bár ha még akkor is a csapatnál lesz, akkor valszeg nem fogjuk bánni... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 190 — The Mathematician
fetomy jelenleg nicns jó D#-nk! lukas nem kicsit
és PM mikor sokáig jutott elit O# volt, most az sincs 😀
és lehet egyik se lesz meg FA-draftból 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 190 — The Mathematician
fetomy jelenleg nicns jó D#-nk! lukas nem kicsit
és PM mikor sokáig jutott elit O# volt, most az sincs 😀
és lehet egyik se lesz meg FA-draftból 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként ja idénre megkapja a lét garantáltan akkor is ha lesérül. Ellenben ott volt, hogy további pénzt csak akkor kap, ha átmegy a következő márciusi "fizikavizsgán". Magyarán max az idei pénz lesz kidobott pénz, ami persze hatalmas baromság és gigantikus kockázat egy valóban esélyesen HOF QB-ért. (Nem mondtam, hogy így is fog játszani, csak sokkal nagyobbat lehet nyerni mint bukni ezzel). Manning szar defense-el is jutott már messzire, hát még ha egy jó D lesz a "segge alatt".

Na de mindegy, őszintén sajnálom a Broncost, hogy egy ilyen QB-t kénytelenek foglalkoztatni :/
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
"After talking personally with Frank Tripucka in the last half hour or so, new Broncos quarterback Peyton Manning will wear No. 18 in Denver." 😊
több mint 12 éve
Gabriel Houston Texans 525
Bocsi, de valaki beírta már hogy marad Manny Ramirez? 😀 Vagy ez most itt nagyon off? 😂
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 647
Jah, meggyőződésből, abból a meggyőződésből, hogy szerintem csak a neve miatt nem kéne Saturday kedvéért egy fejlődőben lévő, két éve a draft második legjobb C prospect-jeként érkezett játékos fejlődését megtörni...StormST
Tebow is a class 2. legjobb QB-ja volt, mégse marad a csapatban.

Én a ti - Denver drukkerek - helyében abbahagytam volna már a siránkozást, és rég elfogadtam volna az új helyzetet. Van egy Hall of famer QB a csapatban, annyira nem szar a helyzet.

Kíváncsi leszek a szezonban egy olyan hétvégére amikor kikap a Colts is meg a Broncos is. A mieink ekézik Luckot, ti Manninget, Tebowt inkább bele se keverem.Höri
Nem Clausen? (Draft helytől független)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És akkor még Sobri meg sem szólalt... 😛
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jah, meggyőződésből, abból a meggyőződésből, hogy szerintem csak a neve miatt nem kéne Saturday kedvéért egy fejlődőben lévő, két éve a draft második legjobb C prospect-jeként érkezett játékos fejlődését megtörni...StormST
Tebow is a class 2. legjobb QB-ja volt, mégse marad a csapatban.

Én a ti - Denver drukkerek - helyében abbahagytam volna már a siránkozást, és rég elfogadtam volna az új helyzetet. Van egy Hall of famer QB a csapatban, annyira nem szar a helyzet.

Kíváncsi leszek a szezonban egy olyan hétvégére amikor kikap a Colts is meg a Broncos is. A mieink ekézik Luckot, ti Manninget, Tebowt inkább bele se keverem.

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Igyekszem higgadt maradni, radai hóhér... Jaj, várj, most akkor mégis érvelni kell, nem minden fehér vagy fekete?

Én gondolkodom, de amíg csak annyit kapok, hogy "PM-től jobb lesz a fal, mindegy ki van előtte", aztán meg azt, hogy "le kell cserélni ezt-meg-azt a falunkból, mert gyengék", addig csak az agygörcs jön rám, hogy egyesek szerint én vagyok az értetlen. Meg ha azt kapom, hogy PM milyen gyorsan dobja el és mennyire jó presnap, aztán meg azt, hogy Tebow lassan dob és nem olvas jól, de le kell cserélni a C-t, mert hiába jön mögé az ideális QB, ő mégis esélytelen, hogy jó legyen, mert Tebow előtt rossz volt...

Azt meg szép dolog elképzelni, hogy se Clark, se Saturday nem a kasszát kifosztani jön, csak ebben a ligában nem nagyon szokott senki ingyen dolgozni. PM-re is azt mondták, hogy sérülés esetén nem lesz vele gond, erre hopp, 18 misi sérülés elleni garancia nélkül 2012-re. Persze, lehet, hogy olcsón jönnek majd, PM két szép szeméért, de én ebben is elég pesszimista vagyok az első ellen utaló jelig, márpedig eddig Clark olcsóságáról is csak a szurkolók tudnak...StormST
miert kell osszemosni az en velemenyemet/erveimet maseival ? a tobbire inkabb nem mondok semmit mert te meggyozodesbol mondod a magadet. majd ha kesz tenyek birtokaban vagyunk akkor el lehet donteni h a te pesszimizmusodnak volt-e a tobb alapja v az en velemenyemnek addig ez teljesen folosleges.Fake
Jah, meggyőződésből, abból a meggyőződésből, hogy szerintem csak a neve miatt nem kéne Saturday kedvéért egy fejlődőben lévő, két éve a draft második legjobb C prospect-jeként érkezett játékos fejlődését megtörni...

Azért szerintem a te érveidben is nem kevés a meggyőződés miatti bias...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Jeff Legwold, Denver Post:

...

Saturday made $2.4 million last season, the last year of a three-year contract worth $13.3 million. He likely would be open to considering Denver but would not play for the veteran minimum.

Homegrown center J.D. Walton has started every game over the past two seasons, and Broncos officials have lauded Walton's improvement. Signing Saturday would push Walton down the depth chart.

...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Igyekszem higgadt maradni, radai hóhér... Jaj, várj, most akkor mégis érvelni kell, nem minden fehér vagy fekete?

Én gondolkodom, de amíg csak annyit kapok, hogy "PM-től jobb lesz a fal, mindegy ki van előtte", aztán meg azt, hogy "le kell cserélni ezt-meg-azt a falunkból, mert gyengék", addig csak az agygörcs jön rám, hogy egyesek szerint én vagyok az értetlen. Meg ha azt kapom, hogy PM milyen gyorsan dobja el és mennyire jó presnap, aztán meg azt, hogy Tebow lassan dob és nem olvas jól, de le kell cserélni a C-t, mert hiába jön mögé az ideális QB, ő mégis esélytelen, hogy jó legyen, mert Tebow előtt rossz volt...

Azt meg szép dolog elképzelni, hogy se Clark, se Saturday nem a kasszát kifosztani jön, csak ebben a ligában nem nagyon szokott senki ingyen dolgozni. PM-re is azt mondták, hogy sérülés esetén nem lesz vele gond, erre hopp, 18 misi sérülés elleni garancia nélkül 2012-re. Persze, lehet, hogy olcsón jönnek majd, PM két szép szeméért, de én ebben is elég pesszimista vagyok az első ellen utaló jelig, márpedig eddig Clark olcsóságáról is csak a szurkolók tudnak...StormST
miert kell osszemosni az en velemenyemet/erveimet maseival ? a tobbire inkabb nem mondok semmit mert te meggyozodesbol mondod a magadet. majd ha kesz tenyek birtokaban vagyunk akkor el lehet donteni h a te pesszimizmusodnak volt-e a tobb alapja v az en velemenyemnek addig ez teljesen folosleges.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 745 — no es importante
erveljen neked a radai hoher ha tenyleg csak a sajat velemenyedet vagy kepes meghallani. igerem ez az utolso ...
tim hanyszor tartogatta a bort addig forgolodva a zsebben 2 kezevel a labdan ameddig telibe nem csaptak ? hanyszor ? peyton mirol hires leginkabb ? h kivalo a presnap readje h gyilkos a release es kivalo pocket presenceben. hanyszor irtak le ezt neked 2 oldalon keresztul ? hanyszor ? es ezek utan neked ebbol az a logikus h ha tim neha elront akkor az sokkal jobb elfedni az ol gyengesegeit mint 1 mp alatt eldobni a labdat emberhez ? looool ...Fake
Te agyszegény!!!! Pont ez a lényeg!!!! Ha PM megoldja azokat a helyzeteket, amiket Tebow nem, akkor az pont azt jelenti, hogy nem kell elé annyival jobb C, nem????????????? Pont ezzel jöttök itt, hogy szar OL-t is jóvá tesz PM, akkor mi a fasznak kell pénzt költeni egy 37 éves C-re??? MIÉRT????????????????????????????????????????StormST
Szerintem nem fog belehalni, ha nem jön Saturday. PM nemcsak megoldja azokat a helyzeteket, amit Tebow nem, hanem kicsit többet is tesz annál. Nem kell az egész támadóosztag produktumát limitálni amiatt, mert a csapat QB-jére kell szabni az egész játékot, sőt, PM-et ismerve inkább az ellenkező oldalra csap át a dolog, amikor ő hoz ki annál többet a csapat támadóiból, mint amire egyenként képesek lennének.gsn
"I texted John Elway yesterday, and I said, 'John, you better tell those receivers to get ready to go to work. They have no idea what they're in for.'" - David Cutcliffe


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ugyan nem nagyon óhajtok belefolyni az itteni hosszú beszélgetésbe, de röviden leírom a véleményemet.
Meglátásom szerint hatalmas butaság volt TT-t eldobni és PM-et idehozni. Ugyan vmilyen draft cédulát kaptok valszeg Timért, de az offensetek több helyből vérzik.
Ahogy az előttem kifejtettétek, az OL több helyen foltozásra szorul, a TE-tek blokkolásban jeleskedik inkább, WR corpotok gyenge, egyedül futóban álltok jól.

Azonban, bízom benne, hogy PM ismét magára talál és a drafton tudjátok majd segíteni megfelelő offense játékosok húzásával. Sok sikert nektek! 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
A PFF statjai szerint tavaly ki rohangált mögötte?

Vagy most akkor jobb lesz PM-től a fal, vagy rosszabb? 😛

Én tudom, hogy jó C Saturday, de ha PM szerződése a cap-be számít, akkor jelenleg kb. 12-15 milliónk van 1 CB-re, 2 kezdő DT-re, 1 WR-re, 1 OG-re és 1 TE-re + egy valag backup-ra, messze nem az a hatalmas összeg.............StormST
Sztem az a 18M a cap ellen is 18 idénre...de majd gsn inofmál minket 😊Rolni
Attól függ, hogy van-e aláírási bónusz a szerződésben, ha van, lehet mondjuk az is, hogy 10 millió az alapbér, és 8 millió az aláírási pénz, ebben az esetben a cap number pl. csak 11,6 millió.gsn
Igen igen, de ehhez ugye tudni kell a részleteket, amit gondoltam Te szerzel meg először 😊 ezért írtam, h majd tőled megkapjuk a tuti infót!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
gsn 3 548
a PFF statjai szerint Walton volt a leggyengébb center tavaly, Saturday meg az 5. legjobb.

Colt invázió lesz, tessék beletörődni 😀Höri
A PFF statjai szerint tavaly ki rohangált mögötte?

Vagy most akkor jobb lesz PM-től a fal, vagy rosszabb? 😛

Én tudom, hogy jó C Saturday, de ha PM szerződése a cap-be számít, akkor jelenleg kb. 12-15 milliónk van 1 CB-re, 2 kezdő DT-re, 1 WR-re, 1 OG-re és 1 TE-re + egy valag backup-ra, messze nem az a hatalmas összeg.............StormST
Sztem az a 18M a cap ellen is 18 idénre...de majd gsn inofmál minket 😊Rolni
Attól függ, hogy van-e aláírási bónusz a szerződésben, ha van, lehet mondjuk az is, hogy 10 millió az alapbér, és 8 millió az aláírási pénz, ebben az esetben a cap number pl. csak 11,6 millió.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
erveljen neked a radai hoher ha tenyleg csak a sajat velemenyedet vagy kepes meghallani. igerem ez az utolso ...
tim hanyszor tartogatta a bort addig forgolodva a zsebben 2 kezevel a labdan ameddig telibe nem csaptak ? hanyszor ? peyton mirol hires leginkabb ? h kivalo a presnap readje h gyilkos a release es kivalo pocket presenceben. hanyszor irtak le ezt neked 2 oldalon keresztul ? hanyszor ? es ezek utan neked ebbol az a logikus h ha tim neha elront akkor az sokkal jobb elfedni az ol gyengesegeit mint 1 mp alatt eldobni a labdat emberhez ? looool ...Fake
Te agyszegény!!!! Pont ez a lényeg!!!! Ha PM megoldja azokat a helyzeteket, amiket Tebow nem, akkor az pont azt jelenti, hogy nem kell elé annyival jobb C, nem????????????? Pont ezzel jöttök itt, hogy szar OL-t is jóvá tesz PM, akkor mi a fasznak kell pénzt költeni egy 37 éves C-re??? MIÉRT????????????????????????????????????????StormST
aranyos h olyan higgadt tudsz maradni barmilyen beszelgetesben mintha federer adogatna wimbledonert 😊
azert "kell" vszinu mert egesz eleteben tole kapta a snapet es presnap nem akadaly ha a cenya legalabb ugyanolyan gyorsan ujratudja osztani a blokkokat mint ahogy a play elhangzik. ebben szombat mar elegge bizonyitott asszem es szinten gyanus h o sem a kasszat kifosztani jonne mint ahogy clark sem. de biztos a 40 kerdojel is teged igazol a gondolkodas helyett.
gbFake
Igyekszem higgadt maradni, radai hóhér... Jaj, várj, most akkor mégis érvelni kell, nem minden fehér vagy fekete?

Én gondolkodom, de amíg csak annyit kapok, hogy "PM-től jobb lesz a fal, mindegy ki van előtte", aztán meg azt, hogy "le kell cserélni ezt-meg-azt a falunkból, mert gyengék", addig csak az agygörcs jön rám, hogy egyesek szerint én vagyok az értetlen. Meg ha azt kapom, hogy PM milyen gyorsan dobja el és mennyire jó presnap, aztán meg azt, hogy Tebow lassan dob és nem olvas jól, de le kell cserélni a C-t, mert hiába jön mögé az ideális QB, ő mégis esélytelen, hogy jó legyen, mert Tebow előtt rossz volt...

Azt meg szép dolog elképzelni, hogy se Clark, se Saturday nem a kasszát kifosztani jön, csak ebben a ligában nem nagyon szokott senki ingyen dolgozni. PM-re is azt mondták, hogy sérülés esetén nem lesz vele gond, erre hopp, 18 misi sérülés elleni garancia nélkül 2012-re. Persze, lehet, hogy olcsón jönnek majd, PM két szép szeméért, de én ebben is elég pesszimista vagyok az első ellen utaló jelig, márpedig eddig Clark olcsóságáról is csak a szurkolók tudnak...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
gsn 3 548
erveljen neked a radai hoher ha tenyleg csak a sajat velemenyedet vagy kepes meghallani. igerem ez az utolso ...
tim hanyszor tartogatta a bort addig forgolodva a zsebben 2 kezevel a labdan ameddig telibe nem csaptak ? hanyszor ? peyton mirol hires leginkabb ? h kivalo a presnap readje h gyilkos a release es kivalo pocket presenceben. hanyszor irtak le ezt neked 2 oldalon keresztul ? hanyszor ? es ezek utan neked ebbol az a logikus h ha tim neha elront akkor az sokkal jobb elfedni az ol gyengesegeit mint 1 mp alatt eldobni a labdat emberhez ? looool ...Fake
Te agyszegény!!!! Pont ez a lényeg!!!! Ha PM megoldja azokat a helyzeteket, amiket Tebow nem, akkor az pont azt jelenti, hogy nem kell elé annyival jobb C, nem????????????? Pont ezzel jöttök itt, hogy szar OL-t is jóvá tesz PM, akkor mi a fasznak kell pénzt költeni egy 37 éves C-re??? MIÉRT????????????????????????????????????????StormST
Szerintem nem fog belehalni, ha nem jön Saturday. PM nemcsak megoldja azokat a helyzeteket, amit Tebow nem, hanem kicsit többet is tesz annál. Nem kell az egész támadóosztag produktumát limitálni amiatt, mert a csapat QB-jére kell szabni az egész játékot, sőt, PM-et ismerve inkább az ellenkező oldalra csap át a dolog, amikor ő hoz ki annál többet a csapat támadóiból, mint amire egyenként képesek lennének.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
a PFF statjai szerint Walton volt a leggyengébb center tavaly, Saturday meg az 5. legjobb.

Colt invázió lesz, tessék beletörődni 😀Höri
A PFF statjai szerint tavaly ki rohangált mögötte?

Vagy most akkor jobb lesz PM-től a fal, vagy rosszabb? 😛

Én tudom, hogy jó C Saturday, de ha PM szerződése a cap-be számít, akkor jelenleg kb. 12-15 milliónk van 1 CB-re, 2 kezdő DT-re, 1 WR-re, 1 OG-re és 1 TE-re + egy valag backup-ra, messze nem az a hatalmas összeg.............StormST
Sztem az a 18M a cap ellen is 18 idénre...de majd gsn inofmál minket 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
erveljen neked a radai hoher ha tenyleg csak a sajat velemenyedet vagy kepes meghallani. igerem ez az utolso ...
tim hanyszor tartogatta a bort addig forgolodva a zsebben 2 kezevel a labdan ameddig telibe nem csaptak ? hanyszor ? peyton mirol hires leginkabb ? h kivalo a presnap readje h gyilkos a release es kivalo pocket presenceben. hanyszor irtak le ezt neked 2 oldalon keresztul ? hanyszor ? es ezek utan neked ebbol az a logikus h ha tim neha elront akkor az sokkal jobb elfedni az ol gyengesegeit mint 1 mp alatt eldobni a labdat emberhez ? looool ...Fake
Te agyszegény!!!! Pont ez a lényeg!!!! Ha PM megoldja azokat a helyzeteket, amiket Tebow nem, akkor az pont azt jelenti, hogy nem kell elé annyival jobb C, nem????????????? Pont ezzel jöttök itt, hogy szar OL-t is jóvá tesz PM, akkor mi a fasznak kell pénzt költeni egy 37 éves C-re??? MIÉRT????????????????????????????????????????StormST
aranyos h olyan higgadt tudsz maradni barmilyen beszelgetesben mintha federer adogatna wimbledonert 😊
azert "kell" vszinu mert egesz eleteben tole kapta a snapet es presnap nem akadaly ha a cenya legalabb ugyanolyan gyorsan ujratudja osztani a blokkokat mint ahogy a play elhangzik. ebben szombat mar elegge bizonyitott asszem es szinten gyanus h o sem a kasszat kifosztani jonne mint ahogy clark sem. de biztos a 40 kerdojel is teged igazol a gondolkodas helyett.
gb
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
erveljen neked a radai hoher ha tenyleg csak a sajat velemenyedet vagy kepes meghallani. igerem ez az utolso ...
tim hanyszor tartogatta a bort addig forgolodva a zsebben 2 kezevel a labdan ameddig telibe nem csaptak ? hanyszor ? peyton mirol hires leginkabb ? h kivalo a presnap readje h gyilkos a release es kivalo pocket presenceben. hanyszor irtak le ezt neked 2 oldalon keresztul ? hanyszor ? es ezek utan neked ebbol az a logikus h ha tim neha elront akkor az sokkal jobb elfedni az ol gyengesegeit mint 1 mp alatt eldobni a labdat emberhez ? looool ...Fake
Te agyszegény!!!! Pont ez a lényeg!!!! Ha PM megoldja azokat a helyzeteket, amiket Tebow nem, akkor az pont azt jelenti, hogy nem kell elé annyival jobb C, nem????????????? Pont ezzel jöttök itt, hogy szar OL-t is jóvá tesz PM, akkor mi a fasznak kell pénzt költeni egy 37 éves C-re??? MIÉRT????????????????????????????????????????



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
erveljen neked a radai hoher ha tenyleg csak a sajat velemenyedet vagy kepes meghallani. igerem ez az utolso ...
tim hanyszor tartogatta a bort addig forgolodva a zsebben 2 kezevel a labdan ameddig telibe nem csaptak ? hanyszor ? peyton mirol hires leginkabb ? h kivalo a presnap readje h gyilkos a release es kivalo pocket presenceben. hanyszor irtak le ezt neked 2 oldalon keresztul ? hanyszor ? es ezek utan neked ebbol az a logikus h ha tim neha elront akkor az sokkal jobb elfedni az ol gyengesegeit mint 1 mp alatt eldobni a labdat emberhez ? looool ...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
a PFF statjai szerint Walton volt a leggyengébb center tavaly, Saturday meg az 5. legjobb.

Colt invázió lesz, tessék beletörődni 😀Höri
A PFF statjai szerint tavaly ki rohangált mögötte?

Vagy most akkor jobb lesz PM-től a fal, vagy rosszabb? 😛

Én tudom, hogy jó C Saturday, de ha PM szerződése a cap-be számít, akkor jelenleg kb. 12-15 milliónk van 1 CB-re, 2 kezdő DT-re, 1 WR-re, 1 OG-re és 1 TE-re + egy valag backup-ra, messze nem az a hatalmas összeg.............



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a PFF statjai szerint Walton volt a leggyengébb center tavaly, Saturday meg az 5. legjobb.

Colt invázió lesz, tessék beletörődni 😀