Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Azért ha Sanchez szekere annyira kifelé állna a Jets-ből, akkor nem egyedül Tebow-ra mozdultak volna rá a QB-k közül az egész offseason-ben. De persze legyen igazatok. Eddig pont azt éreztem a Jets-en évek óta, hogy annyira bíznak a Sanchez projektben, hogy nem is akarják veszélyeztetni és eddig idén se akarták nagyon... 😊

Mondjuk a Dolphins WCO-e elég érdekes lesz Garrard-al az élen, bár ő pontosabb, mint Tebow, de azért nem egy sasszem... 😊 (én már csak tudom, 2 évet oltottak miatt GM-ben 😀)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Miért, Sanchez mögött a padon ki tud? 😛

Mi se option-t játszottunk, amíg nem tettük Tebow-t a pályára, ha valaki akarja, akkor lehet váltani...StormST
igen, ha bizonyos szintű innovációra hajlamos edző kezei alá kerül, Bratkowski viszont nem ilyen, a WCO pedig pont arra épít, ami Tebow achilles-ina: a pontosság (nem véletlenül cáfolta a Browns is azonnal a pletykákat)

mi volt a legutóbbi dolog az NFL-ben, ami felrázta az állóvizet? a Wildcat
melyik csapat melyik edzője hozta be a profik közé? Tony Sparano
TT a lehető legjobb helyre kerültjjncaa
Talán igen, talán nem, ez is kiderül még...

Én szívesebben láttam volna egy olyan csapatban, ahol több eséllyel harcolhat a kezdő helyért, ennyi...StormST
a Jets-ben harcolhat a kezdő helyért a legnagyobb eséllyel, meg ők akarták a legjobban megszerezni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 192 — The Mathematician
ahol több eséllyel harcolhat a kezdő helyért, ennyi...StormST
szákcsez-t nem lesz nehéz lenyomnia 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
butaság ez, írtam már korábban is
Tebow az ultrakonzervatív JAX-ben vagy a West Coast Offense-t játszó Miamiban tudott volna szerinted jobban kibontakozni?jjncaa
Miért, Sanchez mögött a padon ki tud? 😛

Mi se option-t játszottunk, amíg nem tettük Tebow-t a pályára, ha valaki akarja, akkor lehet váltani...StormST
igen, ha bizonyos szintű innovációra hajlamos edző kezei alá kerül, Bratkowski viszont nem ilyen, a WCO pedig pont arra épít, ami Tebow achilles-ina: a pontosság (nem véletlenül cáfolta a Browns is azonnal a pletykákat)

mi volt a legutóbbi dolog az NFL-ben, ami felrázta az állóvizet? a Wildcat
melyik csapat melyik edzője hozta be a profik közé? Tony Sparano
TT a lehető legjobb helyre kerültjjncaa
Talán igen, talán nem, ez is kiderül még...

Én szívesebben láttam volna egy olyan csapatban, ahol több eséllyel harcolhat a kezdő helyért, ennyi...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Hát akár a Jaguars, akár a Dolphins az ő szempontjából jobb lett volna, mert mindkét helyen jóval több esélye lett volna kezdeni (vagy akár több játékidőt szerezni), mint a Jets-ben...StormST
butaság ez, írtam már korábban is
Tebow az ultrakonzervatív JAX-ben vagy a West Coast Offense-t játszó Miamiban tudott volna szerinted jobban kibontakozni?jjncaa
Miért, Sanchez mögött a padon ki tud? 😛

Mi se option-t játszottunk, amíg nem tettük Tebow-t a pályára, ha valaki akarja, akkor lehet váltani...StormST
igen, ha bizonyos szintű innovációra hajlamos edző kezei alá kerül, Bratkowski viszont nem ilyen, a WCO pedig pont arra épít, ami Tebow achilles-ina: a pontosság (nem véletlenül cáfolta a Browns is azonnal a pletykákat)

mi volt a legutóbbi dolog az NFL-ben, ami felrázta az állóvizet? a Wildcat
melyik csapat melyik edzője hozta be a profik közé? Tony Sparano
TT a lehető legjobb helyre került


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Hát akár a Jaguars, akár a Dolphins az ő szempontjából jobb lett volna, mert mindkét helyen jóval több esélye lett volna kezdeni (vagy akár több játékidőt szerezni), mint a Jets-ben...StormST
butaság ez, írtam már korábban is
Tebow az ultrakonzervatív JAX-ben vagy a West Coast Offense-t játszó Miamiban tudott volna szerinted jobban kibontakozni?jjncaa
Miért, Sanchez mögött a padon ki tud? 😛

Mi se option-t játszottunk, amíg nem tettük Tebow-t a pályára, ha valaki akarja, akkor lehet váltani...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Dawkins:
@TimTebow, I wanna thank u, 4 wht u helped us do last year. On the field & off! I have NO doubt that u will B a blessing 4 the Jets!



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Hát akár a Jaguars, akár a Dolphins az ő szempontjából jobb lett volna, mert mindkét helyen jóval több esélye lett volna kezdeni (vagy akár több játékidőt szerezni), mint a Jets-ben...StormST
butaság ez, írtam már korábban is
Tebow az ultrakonzervatív JAX-ben vagy a West Coast Offense-t játszó Miamiban tudott volna szerinted jobban kibontakozni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 192 — The Mathematician
legalább 2 WR kell, ebből egy törcsihordónak 1 használható deep
+1 TE akár Clark csak ócsóé
meg egy törcsis TE se ártana

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Most vagy a Jaguars volt komolytalan, vagy nem tudom, de hogy a Jets Tebow-nak nem épp ideális, az biztos...StormST
hova lett volna az? én 3-5. kört prognosztizáltam, ez be is jöttjjncaa
Hát akár a Jaguars, akár a Dolphins az ő szempontjából jobb lett volna, mert mindkét helyen jóval több esélye lett volna kezdeni (vagy akár több játékidőt szerezni), mint a Jets-ben...

Az ellenérték az előzményeket figyelembe véve szerintem korrekt...

Szerk.: Az nem mondom, hogy szerintem ennyit ér Tebow, de ennél többet a jelenlegi helyzetben nem nagyon adott volna érte senki, ezt én is belátom... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
igazából számomra az ideális FA :
Goodmant elküldeni sport szeleté, akár Morenoval együtt és már érnek egy snikerst
TT sajnos csak 4. köröst ért 😕

DTket újraigazolni, szerezni egy rendes Safetyt (vagy Dawkins!)
PM-nek hozni célpontokat : kell egy deep target akár vmi öreg, ha van még (kivéve TO!!!!!!!!!)
kéne egy TE
egy backup RB Addai se rossz, de nemtom

draftról meg hozni CB #2-t 1. vagy 2. körbe
és a maradék lukakat befoltozni draftonNegritis
Szerintem Moreno maradhat, rookie szerződésében van ($ 855 000 idénre elvileg) és én még mindig inkább őt látnám a pályán, mint Ball-t... 😛

Goodman menjen szerintem is, de csak ha megtaláljuk az utódját... 😊

Egy WR mindenképpen kell még, bár Bay-Bay deep target-nek nem rossz, de nem ártana még egy valóban... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Most vagy a Jaguars volt komolytalan, vagy nem tudom, de hogy a Jets Tebow-nak nem épp ideális, az biztos...StormST
hova lett volna az? én 3-5. kört prognosztizáltam, ez be is jött


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Pontosították a trade-et:

Tebow + 2012/7 <-> 2012/4 + 2012/6StormST
Szánalmas. Bár a Lloyd-cserénél egy hajszállal így is jobb.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Pontosították a trade-et:

Tebow + 2012/7 <-> 2012/4 + 2012/6



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 192 — The Mathematician
igazából számomra az ideális FA :
Goodmant elküldeni sport szeleté, akár Morenoval együtt és már érnek egy snikerst
TT sajnos csak 4. köröst ért 😕

DTket újraigazolni, szerezni egy rendes Safetyt (vagy Dawkins!)
PM-nek hozni célpontokat : kell egy deep target akár vmi öreg, ha van még (kivéve TO!!!!!!!!!)
kéne egy TE
egy backup RB Addai se rossz, de nemtom

draftról meg hozni CB #2-t 1. vagy 2. körbe
és a maradék lukakat befoltozni drafton

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 192 — The Mathematician
Most vagy a Jaguars volt komolytalan, vagy nem tudom, de hogy a Jets Tebow-nak nem épp ideális, az biztos...StormST
lehet hogy Sanchez mögé szánják tétszituban 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Most vagy a Jaguars volt komolytalan, vagy nem tudom, de hogy a Jets Tebow-nak nem épp ideális, az biztos...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Tebow a Jets-é egy 4. körért...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Előre is elnézést 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Addai is jön valszeg vizitre 1-2 napon belül 😀Stez
Ő várható volt és nem is baj. PM őt mindig is nagyra tartotta, 3rd down back-nek pont jó lenne, illetve McGahee mögé második számúnak, az öreg szerintem nem fogja elveszíteni a kezdő helyét...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Addai is jön valszeg vizitre 1-2 napon belül 😀

több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Lehet hülye vagyok hogy TT-t szeretem és akartam QB-nak nem PM-et, és lehet hogy teljes mértékben igaza van azoknak akik racionális érvekkel magyarázzák hogy PM miért jobb, de akkor hagyjuk ezt a kérdést menjünk komolyabb vizekre. Győzzetek meg hogy legyek Packers fan és nem ne Broncos hisz ők 15-1-el végeztek mi meg csak 8-8-al....

Előre szólok nem fog menni.beresrobi
amikor 1x megláttam a nickneved és a képet azt hittem Sobri tért vissza
"álruhában" !! 😀yooker
Nem nem...
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 353 — Expect the Best !
Lehet hülye vagyok hogy TT-t szeretem és akartam QB-nak nem PM-et, és lehet hogy teljes mértékben igaza van azoknak akik racionális érvekkel magyarázzák hogy PM miért jobb, de akkor hagyjuk ezt a kérdést menjünk komolyabb vizekre. Győzzetek meg hogy legyek Packers fan és nem ne Broncos hisz ők 15-1-el végeztek mi meg csak 8-8-al....

Előre szólok nem fog menni.beresrobi
amikor 1x megláttam a nickneved és a képet azt hittem Sobri tért vissza
"álruhában" !! 😀
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 192 — The Mathematician
DT inkről vmi hír? jó lenne megtartani őket
Hunter nem lenne jó? mintha nem lett volna vele bajom
Larsen?Negritis
Csak Bunkley-ról olvastam, hogy gőzerővel tárgyalunk vele, a többi UFA-ról semmi hír...StormST
igen a Bunkleyt én is látom nfl.comon is, de azért a többi is érdekelne, mer nyílván olcsóbb(és biztosabb) megtartani őket mint random FA-t hozni így a vége felé

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
DT inkről vmi hír? jó lenne megtartani őket
Hunter nem lenne jó? mintha nem lett volna vele bajom
Larsen?Negritis
Csak Bunkley-ról olvastam, hogy gőzerővel tárgyalunk vele, a többi UFA-ról semmi hír...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!