Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Az egész alapszakaszban játszott, végül a Chiefs ellen sérült le az utolsó fordulóban...

Jó FB, elkapásoknál is egész jó (egyébként neki dobta 2010-ben Tebow az első TD passzát) és bárhol bevethető. A rookie szezonjában volt olyan meccse, amikor mindhárom csapategységben kezdő volt... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
kolok1972 New England Patriots 2 472 — Pats fan
Nem ő volt aki pont ellenünk (Pats) sérült meg egy elkapás után egy ütközésnél? Mert ha ő az,akkor úgy emlékszem,hogy azon a meccsen elég jól tolta.
Mondjuk ez elég vicces, mert pont a Patriots nem használ FB-et........StormST
McDaniels idejében használt FB-t a Patriots! (2007, Heath Evans)

Egyébként milyen játékos Larsen?GhostLead
Lelkes, megbízható, strapabíró, bár idén pont IR-re került a PO előtt...

Mellesleg az eredeti posztja LB és ST-ben is elég hatékony...StormST

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Spencer Larsen, FB, Broncos -> Patriots (2 év)

larsen pápá?! faszom FB is kell majdNegritis
Mondjuk ez elég vicces, mert pont a Patriots nem használ FB-et........StormST
McDaniels idejében használt FB-t a Patriots! (2007, Heath Evans)

Egyébként milyen játékos Larsen?GhostLead
Lelkes, megbízható, strapabíró, bár idén pont IR-re került a PO előtt...

Mellesleg az eredeti posztja LB és ST-ben is elég hatékony...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Spencer Larsen, FB, Broncos -> Patriots (2 év)

larsen pápá?! faszom FB is kell majdNegritis
Mondjuk ez elég vicces, mert pont a Patriots nem használ FB-et........StormST
McDaniels idejében használt FB-t a Patriots! (2007, Heath Evans)

Egyébként milyen játékos Larsen?
több mint 12 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Hát eddig Tebow-ról még egyszer se derült ki, hogy hazudott. Most azt mondta, hogy beszélt Elway-el és Fox-al tegnap, de nem erről. Most vagy az van, hogy ő dönthetett volna és a Jags-t választotta volna, de a Broncos mégse oda adta, vagy nem ő dönthetett. Ha a Jets-et ő választotta, akkor kötve hiszem, hogy ezt nyilatkozta volna...

Az ügynöke meg szerintem nem lesz már sokáig az ügynöke, ezt kb. azóta rebesgetik, mióta a PM ügy elkezdődött, mivel ugyanannál az ügynökségnél vannak, PM mégis először a Broncos-hoz jött... 😊StormST
Elway azt mondta, Timmy döntése volt hogy a Jetst választotta:
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-03-22/john-elway-says-tim-tebow-chose-his-destination
És erről a témáról részemről ennyi.iktriad
Azért ez is az elvakultság egy formája. Elwaynek hiszel mert neki akarsz hinni. És ezzel egy újabb rovátka mehet a Tebow elleni érvek közé. Senki sem tudhatja ki nem mond igazat.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
Tracy Porter 1 évre itt.

DreamteamHöri
miért csak 1?JC6
Portert nem fenyegeti eltiltás? ( sry a tudatlanságomért, nem néztem utánna lusta vagyok 😀 )Jack Zoltán
ezt Goodellen, az NFLPA-n és a Jóistenen kívül, kb. senki nem tudja

azért csak 1, mert tavaly borzasztóan szar éve volt (tavaly előtt is közepesen szar)... egyrészt sérülések hátráltatták, másrészt szerintem sejtette, hogy nem fog nagy pénzt kapni, ezért kb. bele is szart az egészbe (két CB-t draftoltunk, két év alatt, az egyiket első körben, és PatRob tavaly már egész jó volt)... kár, pedig nagy reménység volt

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Spencer Larsen, FB, Broncos -> Patriots (2 év)

larsen pápá?! faszom FB is kell majdNegritis
Mondjuk ez elég vicces, mert pont a Patriots nem használ FB-et........



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Tracy Porter 1 évre itt.

DreamteamHöri
miért csak 1?JC6
Mert állandóan sérült...

Meg mert minden Saints védő feje fölött ott lebeg a Bounty-gate... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Tracy Porter 1 évre itt.

DreamteamHöri
miért csak 1?JC6
Portert nem fenyegeti eltiltás? ( sry a tudatlanságomért, nem néztem utánna lusta vagyok 😀 )
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tracy Porter 1 évre itt.

DreamteamHöri
miért csak 1?
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 192 — The Mathematician
Spencer Larsen, FB, Broncos -> Patriots (2 év)

larsen pápá?! faszom FB is kell majd

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tracy Porter 1 évre itt.

Dreamteam

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Szerintem lassan ideje már új időszámítást kezdeni.TT érdemeit sose feledve nézzünk előre."Meghalt a király, éljen a király!" Biztos vagyok benne, hogy PM is fog annyi örömet szerezni nekünk a játékával, mint TT. A hozzáállásával biztos nem lesz gond. 😊 Jók leszünk a következő idényben is 😊
Denver Colts, azaz Broncos mindenek felett. 😀aztec
Kérdés az, hogy Ti mennyi örömet szereztek PM-nek!? 😊
R'u ready for PM?!Helmut Zimmer
A fizetése épp elég öröm kell hogy legyen 😊 Ki tudja, lehet még élvezni is fogja a magaslati levegőt. 😂

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Szerintem lassan ideje már új időszámítást kezdeni.TT érdemeit sose feledve nézzünk előre."Meghalt a király, éljen a király!" Biztos vagyok benne, hogy PM is fog annyi örömet szerezni nekünk a játékával, mint TT. A hozzáállásával biztos nem lesz gond. 😊 Jók leszünk a következő idényben is 😊
Denver Colts, azaz Broncos mindenek felett. 😀aztec
Kérdés az, hogy Ti mennyi örömet szereztek PM-nek!? 😊
R'u ready for PM?!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Elway hazudott.JC6
Alap.

Különben meg nem tudom mit számít ki döntött így, és ki mit mond, Jetsnél jobb helyre nem kerülhetett volna. A Jets tud erős csapat lenni, Sanchot meg sokkal előbb van esélye kiszorítani mint a tavalyi első körös Gabbertet. Plusz Nyú Jorkban van olyan dolog, hogy WR. 😛
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Szerintem lassan ideje már új időszámítást kezdeni.TT érdemeit sose feledve nézzünk előre."Meghalt a király, éljen a király!" Biztos vagyok benne, hogy PM is fog annyi örömet szerezni nekünk a játékával, mint TT. A hozzáállásával biztos nem lesz gond. 😊 Jók leszünk a következő idényben is 😊
Denver Colts, azaz Broncos mindenek felett. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Elway hazudott.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát eddig Tebow-ról még egyszer se derült ki, hogy hazudott. Most azt mondta, hogy beszélt Elway-el és Fox-al tegnap, de nem erről. Most vagy az van, hogy ő dönthetett volna és a Jags-t választotta volna, de a Broncos mégse oda adta, vagy nem ő dönthetett. Ha a Jets-et ő választotta, akkor kötve hiszem, hogy ezt nyilatkozta volna...

Az ügynöke meg szerintem nem lesz már sokáig az ügynöke, ezt kb. azóta rebesgetik, mióta a PM ügy elkezdődött, mivel ugyanannál az ügynökségnél vannak, PM mégis először a Broncos-hoz jött... 😊StormST
Elway azt mondta, Timmy döntése volt hogy a Jetst választotta:
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-03-22/john-elway-says-tim-tebow-chose-his-destination
És erről a témáról részemről ennyi.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Meg állítólag tavaly annyira nem volt brutális passrush picbörgben 😊
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
Goodmanhez képest mindenképpen upgrade lenne. T.Porter is volt viziten, vele, hogy állunk vajon?akike
Nem ismerem annyira Gay-t, de aki Steelers kezdő CB tud lenni 3 évből 2-ben, az annyira szar nem lehet... 😛

Porter-rel több gond is lehet. Egyrészt a sérülései miatt mindenki vigyáz vele, másrészt a Saints-es szitu miatt az onnan kijövő játékosokkal is óvatosan kell bánni, mert az egyéni büntik még hátravannak 22-27 játékosnál, ha jól emlékszem a számokra...StormST
Pittsburg CBnek sztem "nem annyira nehéz" a dolga a pass rush sokat segít nekik...Rolni
Ez valóban igaz, de azért a pass rush most már nálunk is alakulóban van... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
néhány steeler utálja, but just because he's Gay...

talán az a helyes megfogalmazás, hogy nem rossz CB. Nem játszott túl durva QB-k ellen tavaly, de egész jó volt, úgyhogy szvsz no2-ként is számolhattok vele 😊fetomy
Goodmanhez képest mindenképpen upgrade lenne. T.Porter is volt viziten, vele, hogy állunk vajon?akike
Nem ismerem annyira Gay-t, de aki Steelers kezdő CB tud lenni 3 évből 2-ben, az annyira szar nem lehet... 😛

Porter-rel több gond is lehet. Egyrészt a sérülései miatt mindenki vigyáz vele, másrészt a Saints-es szitu miatt az onnan kijövő játékosokkal is óvatosan kell bánni, mert az egyéni büntik még hátravannak 22-27 játékosnál, ha jól emlékszem a számokra...StormST
Pittsburg CBnek sztem "nem annyira nehéz" a dolga a pass rush sokat segít nekik...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Kezdődik...

http://www.terezowens.com/wp-content/uploads/2012/03/Tebow-Jerseys.jpg
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 061 — SB 50 Champion @ Grund
amúgy Gay milyen CB? alkalmas #2-nek?
mer ugye ha tényleg jön akkor jófiú helyére jöhetne
ha meg #3 akkor meg draftolni #2-t 😀

csak goodi menjenNegritis
néhány steeler utálja, but just because he's Gay...

talán az a helyes megfogalmazás, hogy nem rossz CB. Nem játszott túl durva QB-k ellen tavaly, de egész jó volt, úgyhogy szvsz no2-ként is számolhattok vele 😊fetomy
Goodmanhez képest mindenképpen upgrade lenne. T.Porter is volt viziten, vele, hogy állunk vajon?akike
Nem ismerem annyira Gay-t, de aki Steelers kezdő CB tud lenni 3 évből 2-ben, az annyira szar nem lehet... 😛

Porter-rel több gond is lehet. Egyrészt a sérülései miatt mindenki vigyáz vele, másrészt a Saints-es szitu miatt az onnan kijövő játékosokkal is óvatosan kell bánni, mert az egyéni büntik még hátravannak 22-27 játékosnál, ha jól emlékszem a számokra...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
amúgy Gay milyen CB? alkalmas #2-nek?
mer ugye ha tényleg jön akkor jófiú helyére jöhetne
ha meg #3 akkor meg draftolni #2-t 😀

csak goodi menjenNegritis
néhány steeler utálja, but just because he's Gay...

talán az a helyes megfogalmazás, hogy nem rossz CB. Nem játszott túl durva QB-k ellen tavaly, de egész jó volt, úgyhogy szvsz no2-ként is számolhattok vele 😊fetomy
Goodmanhez képest mindenképpen upgrade lenne. T.Porter is volt viziten, vele, hogy állunk vajon?




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
amúgy Gay milyen CB? alkalmas #2-nek?
mer ugye ha tényleg jön akkor jófiú helyére jöhetne
ha meg #3 akkor meg draftolni #2-t 😀

csak goodi menjenNegritis
néhány steeler utálja, but just because he's Gay...

talán az a helyes megfogalmazás, hogy nem rossz CB. Nem játszott túl durva QB-k ellen tavaly, de egész jó volt, úgyhogy szvsz no2-ként is számolhattok vele 😊