NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Erre a Tebowra vártatok...megkaptátok...KiP
Még jó, hogy nem mindenki egy meccsből ítél...
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Erre a Tebowra vártatok...megkaptátok...KiP
Kösz Emese, kibaszott okos vagy, lehet lépni másik topikba.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Black_Adder beharangozója a Dolphins elleni meccshez:

http://denversports.blog.hu/2011/10/23/broncos_dolphins_beharangozo


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Óriási veszteség Lloyd.
Papírból vannak a bár tehetséges de nagyon fiatal elkapóitok.
Szerencsétlen Tebowtól kivették a legnagyobb fegyvert egy late round pickért.
A na megmondtuk hogy Tebow szaron kívül nem tudok erre normális indokot találni a front officeból, De persze ezt más is leírta. Pedig Tim, ritka nagy egyéniség és lehetne belőle valaki, de szvsz nem Foxal. Remélem elcserélitek őt is.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Messze Lloyd volt a legjobb WRünk. Olyan elkapásokat csinált, amiket senki más nem tud, senki, sőt tavaly a legtöbb yardot kapta el. Hihetetlen veszteség, de Decker is nagyon jó elkapó, amikor egyszer játszott, akkor Bay-bay is jó volt, royal se rossz és Willis se. Kérdés, hogy így hogy a legjobb CB nem Lloydon lesz, mire lesznek képesek.
Tavaly szvsz nekünk volt a legerősebb WR corpsunk, de így Gaffney és Lloyd nélkül már korántsem az... Nem nevezném zsebkésnek, de tény h akkora klasszis, mint Smith, Megatron vagy Green így most nincs nálunk. Viszont fiatal offenseünk van, míg Smith pl. a legnagyobb jó indulattal se nevezhető már annak

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 908 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nfl.com: "I think Tim Tebow's been invited to a gun fight with a pocket knife."
(WR kérdés)undisputedly
Azért nem ilyen veszélyes a helyzet. Az egy dolog, hogy Lloyd távozott, de még mindig jobban állunk elkapókkal, mint sok csapat. Decker jónak tűnik Royal sem a legrosszabb, itt ugye Bay-Bay a kérdés... Nem a képességekkel lesznek gondok, hanem azzal, hogy porcelánból van mindenki.

szerk: Azért a csapatnál nem igen szeretik a Brandon keresztnevű WR-eket 😀akike
Az előző fordulóban láttam,hogy Lloyd milyen labdákat kapott el az utolsó driveokban. Nem vagyok képben
a denveri WR-corps ügyében, de ahogy olvastam a cikket,hogy minden reményteljes Qb-nak ott egy biztos pont
(Newton-Smith, Stafford-Megatron, Dalton-Green),jónak láttam a hasonlatot 😊
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Nfl.com: "I think Tim Tebow's been invited to a gun fight with a pocket knife."
(WR kérdés)undisputedly
Azért nem ilyen veszélyes a helyzet. Az egy dolog, hogy Lloyd távozott, de még mindig jobban állunk elkapókkal, mint sok csapat. Decker jónak tűnik Royal sem a legrosszabb, itt ugye Bay-Bay a kérdés... Nem a képességekkel lesznek gondok, hanem azzal, hogy porcelánból van mindenki.

szerk: Azért a csapatnál nem igen szeretik a Brandon keresztnevű WR-eket 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 908 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nfl.com: "I think Tim Tebow's been invited to a gun fight with a pocket knife."
(WR kérdés)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
tomi-tomi a Denver Broncos csapatfórum Sobrija 😀
több mint 12 éve
gsn 3 548
Nem tudom volt-e már, de azért belinkelem: http://extras.mnginteractive.com/live/media/site36/2011/1011/20111011_082723_TEBOW-DESKTOP-DOLL-ORANGE.pdf

Egy nagy hibája lehet a szurkolók számára, hogy nem életnagyságú. 😂

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Tomi-Tomi a bowl.hu Sobrija...
Wait... What?
😂pc_x
😀 😀 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Tomi-Tomi a bowl.hu Sobrija...
Wait... What?
😂


több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Höri poénkodott, én gondoltam fokozom, úgy is hozzávágott az a stat amit beillesztettem (a 2 egyébként összefügg), annyi hogy 1 mondattal kiegészítettem nehogy valaki komolyan vegye és megpróbálja ez alapján cáfolni Einstein relativitás elméletét.

Igazából nem tudom mi alapján lett eldöntve, h Höri poénkodott, én meg komolyan válaszoltam, de nem is érdekel. Aki akarja vegye komolyan...
Amúgy is én vagyok a hülye mert tudhattam volna, h ez lesz belőle...Black_Adder
Én kérek elnézést! (Pont a kiegészítésed miatt gondoltam komolynak.) Bocs!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Jesszus, és még engem szoktak azzal vádolni, hogy túlreagálok dolgokat...

Aki egy poén statra ráduplázó másik poén statot ennyire komolyan tud venni, ráadásul még kis is elemzi, annak csak azt tudom javasolni, hogy szerezzen magának valamit értelmes célt az életben, mert gondjai lesznek... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Höri poénkodott, én gondoltam fokozom, úgy is hozzávágott az a stat amit beillesztettem (a 2 egyébként összefügg), annyi hogy 1 mondattal kiegészítettem nehogy valaki komolyan vegye és megpróbálja ez alapján cáfolni Einstein relativitás elméletét.

Igazából nem tudom mi alapján lett eldöntve, h Höri poénkodott, én meg komolyan válaszoltam, de nem is érdekel. Aki akarja vegye komolyan...
Amúgy is én vagyok a hülye mert tudhattam volna, h ez lesz belőle...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Most igazából, akik ezen a teljesen jó poén felvetésen komolyan elkezdenek vitatkozni, meg is érdemlik 😊Wyatt
Hatalmas + 😛 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Most igazából, akik ezen a teljesen jó poén felvetésen komolyan elkezdenek vitatkozni, meg is érdemlik 😊Wyatt
Te mi alapján döntötted el, hogy Black_Adder poénkodott?tomi-tomi
Humorerzeknek hívnám leegyszerűsítve. Te tényleg azt gondolod valaki ezt komolyan írja le hogy bizonyítsa Tebow kiralyságát? Vicces adat és ennyi.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Most igazából, akik ezen a teljesen jó poén felvetésen komolyan elkezdenek vitatkozni, meg is érdemlik 😊Wyatt
Te mi alapján döntötted el, hogy Black_Adder poénkodott?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Nekem totál mind1 mit mutatnak a számok. Most hétvégén játsszon jól, mert 5*5 Fantasyban megtettem és örülnék ha sokat hozna. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most igazából, akik ezen a teljesen jó poén felvetésen komolyan elkezdenek vitatkozni, meg is érdemlik 😊

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
In his career, #Broncos QB Tim Tebow is avging 0.45 fantasy points per snap played. Tom Brady avging 0.44 fantasy points per snap this year. 😀Höri
Highest TD% among QBs since '10: Tebow (13 TDs, 148 touches, 8.8%), Brady (51-758, 6.7%), Stafford (20-302, 6.6%). //~1 hetes adat, tehát a legutóbbi meccs nincs benne...

Azért erősen hozzátartozik, h Tebow az elején sokszor goalline szituációban jött csak be. Az az ilyen statisztikákban nagy előnyBlack_Adder
Vrabel pedig a valaha volt legnagyobb WR! 1-nél nagyobb a TD/yard mutatója és a Pats-nél 1 volt a TD/catch mutatója is.
Nem nagy előny, hanem irreális előny, ezért Tebow még nem kerülhet be igazából az NFL statisztikákba - nincs neki még kellően nagy mintája. 148 snap-je volt összesen! Hány TD-je maradna, ha levennénk a goalline TD-ket? (Ilyen "drive"-okat kezdő QB nem vezet.) Nos, azt osszátok el a maradék cca 140 snap-pel. S még akkor sem kapunk reális képet.
Nekem ezeknek a számoknak a felvetése olyan, mintha sötét erdőben fütyörésznétek. Most ugrik a majom a vízbe. Ha év végéig marad kezdő, akkor talán-talán el lehet kezdeni elemezni a játékát a számok alapján.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
In his career, #Broncos QB Tim Tebow is avging 0.45 fantasy points per snap played. Tom Brady avging 0.44 fantasy points per snap this year. 😀Höri
Highest TD% among QBs since '10: Tebow (13 TDs, 148 touches, 8.8%), Brady (51-758, 6.7%), Stafford (20-302, 6.6%). //~1 hetes adat, tehát a legutóbbi meccs nincs benne...

Azért erősen hozzátartozik, h Tebow az elején sokszor goalline szituációban jött csak be. Az az ilyen statisztikákban nagy előnyBlack_Adder
Az a nagy előny, hogy megoldotta. 😉

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
In his career, #Broncos QB Tim Tebow is avging 0.45 fantasy points per snap played. Tom Brady avging 0.44 fantasy points per snap this year. 😀Höri
Highest TD% among QBs since '10: Tebow (13 TDs, 148 touches, 8.8%), Brady (51-758, 6.7%), Stafford (20-302, 6.6%). //~1 hetes adat, tehát a legutóbbi meccs nincs benne...

Azért erősen hozzátartozik, h Tebow az elején sokszor goalline szituációban jött csak be. Az az ilyen statisztikákban nagy előny

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
In his career, #Broncos QB Tim Tebow is avging 0.45 fantasy points per snap played. Tom Brady avging 0.44 fantasy points per snap this year. 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
...azt a rohadt, mikről maradtam le másfél hét alatt...