NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Harvey eddig mit nyújtott?Húsrágó
Tippelj.szaba
A nyelvét.

több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Harvey eddig mit nyújtott?Húsrágó
Semmi kiemelkedőt, de esélye van az 53as keretbe kerülésre.
http://www.denverpost.com/broncos/ci_18766230
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Harvey eddig mit nyújtott?Húsrágó
Tippelj.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 036 — Jaguars fan
Harvey eddig mit nyújtott?
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 863 — SuperLOL
Egy kis pletyka rovat. A Chiefs piros színe utat tört magának Denverbe?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
9 OL-nél kevesebb még a game-time keretbe se szokott kerülni, így szinte biztos vagyok benne, hogy akár egy FA beszerzésével, akár valamelyik most kereten lévő ember megtartásával, de lesz legalább 9 OL a végleges keretben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
8OL valóban szűk egy kicsit, de rajtuk kívül nincs nagyon más. Esetleg Stanley Daniels vagy Herb Taylor. Ők igazából nagyjából egy szinten vannak Clarkkal. Ha mindhárom bekerülne közülük, úgy se lenne sokkal mélyebb ez a poszt. Sőt szvsz máshova se nagyon férnek be, tehát ha sérülés van még simán újra is igazolhatjuk őket, vagy ha nem pont őket, akkor hozzájuk hasonló képességű játékosokat.

A TE posztot meg nem véletlenül erősítettük ennyire meg. Azért írtam 4-et is, bár tényleg soknak tűnik. Green vagy Rosario helyett lehetne egy fal ember, főleg ha valami nagyobb nevet kivágnak a szűkítésekkor erre a posztra. Akkor arra le is csapunk szvsz. Jarmon Beal helyett az tényleg sanszos

TE, DE, S pozíciók nagyon mélyek, onnan mindenképp ki fog esni valaki jobb játékos, aki máshol simán rosterre kerülhet.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem 4 TE és 8 OL helyett inkább 3-9 vagy 2-10 lesz az eloszlás, 8 OL nagyon kevés. Szerintem Jarmon még valahova beférhet, esetleg Harvey helyén, vagy Beal helyett, aki sanszos, hogy PS-en kezdi az évet. Bruton is bent lesz szerintem, ő azért elég fontos ST ember, de hogy kit fog kiszorítani, azt nem tudom. Ő már a múlt hét vége felé is edzett, csak agyrázkódása van, szerintem holnap fog játszani és bent lesz az 53-ban...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Nagyon nem történik semmi, legyen egy kis Roster tipp, hadd legyen min vitatkozni 😊

QB Orton, Tebow, Quinn 3
RB Moreno, McGahee, Ball, Jeremiah Johnson 7
FB Larsen 8
WR Lloyd, Royal, Decker, Willis, David Anderson 13
TE Fells, Julius Thomas, Rosario, Green 17
OT Clady, Franklin, Clark 20
OG Kuper, Beadles, Hochstein 23
C Walton, Olsen 25

DE Doom, Ayers, Hunter, Harvey, Beal 30
DT Bunkley, Marcus Thomas, Vickerson, McBean 34
SLB Von Miller, Haggan, Mike Mohamed 37
MLB Mays, Irving 39
WLB DJ, Woody 41
CB Bailey, Goodman, Vaughn, Syd'Quan, Cox 46
S Dawk, Moore, Quinton Carter, McCarthy/McBath 50

K Prater
P Colquitt
LS Paxton 53

Demaryius Thomas PUP-on kezd, amíg ott van nem számít bele, ha visszajön Rosariot, Greent vagy Jeremiah Johnson ütheti ki
Ty Warrent IR-re számoltam, ha tényleg 10 héten keresztül cipeljük őt, h a végén bevethessük akkor Beal esik ki szvsz.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Megvolt az első cut-kör. Repült:
- Nate Jones (van isten 😀)
- C. J. Gable
- Braxton Kelley
- Deron Mayo
- Shawn Murphy
- Curt Porter
- David Veikune



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Lombardi nem csodálkozik, hanem mérges... 😛

Ebben a kérdésben csak a média a hibás. Hogy miért? Mivel ez csak róluk szól, az ő kettős mércéjükről. Azzzal meg csak te is elismered, amit a végén írsz, azaz hogy azért basztatják Tebow-t jobban, mint mást, mert a saját inkompetenciájukat akarják így fedezni...

Nálunkna FO úgy viselkedik, ahogy kell, van egy bizonyított QB, meg egy olyan projekt, akit nem is ők hoztak, viszont nekik hozni kell az eredményt, minél kisebb rizikóval és így Orton a biztos választás, de vele nem is vállalnak hosszú távú dolgot, mivel csak idénre van szerződése...StormST
Az aláírásodra tekintettel már-már komikus, hogy mintha én "védeném" Tebow-t, pedig nem sokra tartom, Te pedig tebowista bíborosként mintha egyetértenél a pillanatnyi állással. 😊 Nem az az elvárásom, hogy Tebow első számú QB-ként legyen megnevezve, hanem öntsenek tiszta vizet a pohárba vele kapcsolatban.
Nem feltétlen a saját inkompetenciájukat akarják fedezni (senki sem tudhatja pillanatnyilag, hogy Tebow valóban nem ért első kört, illetve Newton legitim 1/1), csak a saját véleményüket, ha úgy tetszik, döntésüket próbálják alátámasztani. S ez teljesen természetes (várható, el nem ítélhető) viselkedés.
Melyik FO tette Orton-t trade block-ra, mint bizonyított QB-t? Nekem nem tűnik olyan nyílegyenes, következetes történetnek, mint ahogy a Te leírásodból következne.tomi-tomi
Én elsősorban Broncos drukker vagyok és tisztában vagyok vele, hogy jelen pillanatban Orton a biztosabb választás a csapatnak, valamint azzal is, hogy Tebow a jövő, de Fox-nak és Elway-nek most az eredmény a fontos. Hogy ki a második QB, az nem sokat számít nálunk, mivel Tebow a goal-line/red zone szitukban FOG szerepet kapni, akkor is, ha csak 3rd QB lesz, Quinn meg hiába lesz 2nd QB, akkor is csak Orton kiesésével kerülhet pályára...

A média melletti érveléseddel még mindig az a baj, hogy te a JELENBEN gondolkozol, nekem pedig nem a média mostani hozzáállásával van a bajom, hanem a tavalyival. De ezt már elégszer leírtam...

A FO azért tette Orton-t trade block-ra, mivel ha valaha kapnak valamit Orton-ért, az csak most lehetett volna, mivel lejár a szerződése szezon végén és ha elmegy, akkor ott van TT/Quinn, akik már voltak kezdők az NFL-ben. Teljesen érthető döntés volt, ahogy az is, hogy ha nem kaptak érte eleget és marad, akkor még mindig ő az első számú QB. Eddig nálam semmi logikátlan nincs abban, amit csináltak/csinálnak... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Lombardi nem csodálkozik, hanem mérges... 😛

Ebben a kérdésben csak a média a hibás. Hogy miért? Mivel ez csak róluk szól, az ő kettős mércéjükről. Azzzal meg csak te is elismered, amit a végén írsz, azaz hogy azért basztatják Tebow-t jobban, mint mást, mert a saját inkompetenciájukat akarják így fedezni...

Nálunkna FO úgy viselkedik, ahogy kell, van egy bizonyított QB, meg egy olyan projekt, akit nem is ők hoztak, viszont nekik hozni kell az eredményt, minél kisebb rizikóval és így Orton a biztos választás, de vele nem is vállalnak hosszú távú dolgot, mivel csak idénre van szerződése...StormST
Az aláírásodra tekintettel már-már komikus, hogy mintha én "védeném" Tebow-t, pedig nem sokra tartom, Te pedig tebowista bíborosként mintha egyetértenél a pillanatnyi állással. 😊 Nem az az elvárásom, hogy Tebow első számú QB-ként legyen megnevezve, hanem öntsenek tiszta vizet a pohárba vele kapcsolatban.
Nem feltétlen a saját inkompetenciájukat akarják fedezni (senki sem tudhatja pillanatnyilag, hogy Tebow valóban nem ért első kört, illetve Newton legitim 1/1), csak a saját véleményüket, ha úgy tetszik, döntésüket próbálják alátámasztani. S ez teljesen természetes (várható, el nem ítélhető) viselkedés.
Melyik FO tette Orton-t trade block-ra, mint bizonyított QB-t? Nekem nem tűnik olyan nyílegyenes, következetes történetnek, mint ahogy a Te leírásodból következne.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Lombardi nem csodálkozik, hanem mérges... 😛

Ebben a kérdésben csak a média a hibás. Hogy miért? Mivel ez csak róluk szól, az ő kettős mércéjükről. Azzzal meg csak te is elismered, amit a végén írsz, azaz hogy azért basztatják Tebow-t jobban, mint mást, mert a saját inkompetenciájukat akarják így fedezni...

Nálunkna FO úgy viselkedik, ahogy kell, van egy bizonyított QB, meg egy olyan projekt, akit nem is ők hoztak, viszont nekik hozni kell az eredményt, minél kisebb rizikóval és így Orton a biztos választás, de vele nem is vállalnak hosszú távú dolgot, mivel csak idénre van szerződése...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
tomi-tomi: szerintem te a magyarázatodhoz keresel helyzetet, nem fordítva. A denveri FO-val van bajod és hozzájuk vezeted vissza a dolgot, pedig ez nem ebben irányban menne ebben az esetben... :-P

Egy 1/1-et minden esetben 100-szor nagyobb kritikával kellene figyelni, mint egy 1/25-öt, ebben az esetben meg főleg. Elway is megkapta a magáét. Minden mozdulatát figyelték és górcső alá helyezték és ez teljesen normálisnak volt tekinthető. A hibákat kell felnagyítani, a jókat meg természetesnek venni, pont azért, mert ha a csapat szerint az 1/1 megérdemelte a cetlit, az azt jelenti, hogy egy teljes játékosnak tekintik és akkor a médiának is úgy KELL kezelnie. Egy később jövő játékosnak lehet időt adni és a vállát veregetni, de egy 1/1-nek nem...

Viszont ahol te nagyon nem kaptad el a fonalat, az az, hogy a gondhoz a mostani FO-nak semmi köze. Lombardi-nak és nekem ott van a gondunk, hogy Newton idén sokkal gyengébb kritikát kap 1/1-ként egy olyan csapatnál, ahova első számú, egyből bevethető QB-nak érkezett, kvázi megmentőként, mint amit Tebow kapott TAVALY 1/25-ként, pedig ő projekt játékosnak jött...StormST
Lehetséges, hogy így van. Ettől függetlenül nem tetszik és nem is fogadom el kiinduló tételként, hogy csak a média a hibás. Nem is ismerem annyira a FO-tokat, hogy konkrétan velük lehessen bajom, általában gondolom úgy, hogy egy ilyen helyzetet - ha fontos a játékos érdeke, karrierje - nem így kell kezelni.
Valóban benéztem az időbeliséget. Véleményem szerint az alaphelyzetet akkor sem változtatja meg. Newton-t 1/1-nek várták, ott is kelt el, senki nem fogja a saját "választását" (túlzottan) kritizálni ennyi idő után. Tebow-t max. 3. körösnek jósolták, ehhez képest lett 1. körös, a saját szakértelmük bizonyítása, ha Tebow-t kritizálják, akár tavaly, akár idén. Nehéz ám azt kimondani, hogy bocs, ezt benéztem. Szóval, csodálkozom, hogy Lombardi csodálkozik.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Fasza...

D.J. 3-4 hét kihagyás, mert kifordult a könyöke. Bunkley-nak meg húzódott a térde. 😕 Megint jól fog kezdődni a szezon.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
tomi-tomi: szerintem te a magyarázatodhoz keresel helyzetet, nem fordítva. A denveri FO-val van bajod és hozzájuk vezeted vissza a dolgot, pedig ez nem ebben irányban menne ebben az esetben... :-P

Egy 1/1-et minden esetben 100-szor nagyobb kritikával kellene figyelni, mint egy 1/25-öt, ebben az esetben meg főleg. Elway is megkapta a magáét. Minden mozdulatát figyelték és górcső alá helyezték és ez teljesen normálisnak volt tekinthető. A hibákat kell felnagyítani, a jókat meg természetesnek venni, pont azért, mert ha a csapat szerint az 1/1 megérdemelte a cetlit, az azt jelenti, hogy egy teljes játékosnak tekintik és akkor a médiának is úgy KELL kezelnie. Egy később jövő játékosnak lehet időt adni és a vállát veregetni, de egy 1/1-nek nem...

Viszont ahol te nagyon nem kaptad el a fonalat, az az, hogy a gondhoz a mostani FO-nak semmi köze. Lombardi-nak és nekem ott van a gondunk, hogy Newton idén sokkal gyengébb kritikát kap 1/1-ként egy olyan csapatnál, ahova első számú, egyből bevethető QB-nak érkezett, kvázi megmentőként, mint amit Tebow kapott TAVALY 1/25-ként, pedig ő projekt játékosnak jött...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A Newton-Tebow ügy egyáltalán nem arról szól, hogy ki a kezdő, hanem az a gond, hogy a média nagyon faszul két mércével mér. Tebow-nak tavaly 1/25-ként ilyenkor már a világot kellett volna megváltania, pedig volt előtte egy bizonyított kezdő QB, fikázták, hogy túl hamar fut, pedig egész életében ezt csinálta és jól is csinálja, fikázták a dobómozdulata miatt, pedig egész szépen összerakta. Newton-nak meg minden meg van bocsátva, hiába 1/1...

Miért érdemel Newton ennyivel másabb mércét?StormST
Pont azért mert ő 1/1 és mindenki ide várta. Nála - egy ideig - a jó fel lesz nagyítva, a hiba el lesz felejtve. Tebow-t a média nem várta (nagyon nem) első körbe, és most a FO balfaszkodása miatt köszörülhetik a csorbájukat - be akarják bizonyítani (és a kialakított helyzet lehetőséget is teremt rá!), hogy igazuk volt tavaly, tényleg nem első körös. Nem azt kéne egyértelműsíteni, hogy Tebow a kezdő, hanem, hogy ő az első számú backup, illetve tudják pontosan és határozottan, hogy mi a jövője a csapatnál.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Péntek reggel megszületett Orton első gyermeke (Olivia Taylor). 😊

Fox nyilatkozta, hogy több lehetőséget akar adni Tebownak az utolsó két meccsen.
Ma első félidőben a kezdő O# és D# játszik (legközelebb már csak az első héten fognak újra), 3. negyed Tebow , 4. negyed Quinn.

Végre végleg kibaszták a semmirekellő Richard Quinnt! 😊
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
A Newton-Tebow ügy egyáltalán nem arról szól, hogy ki a kezdő, hanem az a gond, hogy a média nagyon faszul két mércével mér. Tebow-nak tavaly 1/25-ként ilyenkor már a világot kellett volna megváltania, pedig volt előtte egy bizonyított kezdő QB, fikázták, hogy túl hamar fut, pedig egész életében ezt csinálta és jól is csinálja, fikázták a dobómozdulata miatt, pedig egész szépen összerakta. Newton-nak meg minden meg van bocsátva, hiába 1/1...

Miért érdemel Newton ennyivel másabb mércét?StormST
Mert n*gger, és ha nem mérnék őt külön mércével rasszisták lennének.Black_Adder
Szerintem ebbe az irányba inkább ne induljunk el...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
A Newton-Tebow ügy egyáltalán nem arról szól, hogy ki a kezdő, hanem az a gond, hogy a média nagyon faszul két mércével mér. Tebow-nak tavaly 1/25-ként ilyenkor már a világot kellett volna megváltania, pedig volt előtte egy bizonyított kezdő QB, fikázták, hogy túl hamar fut, pedig egész életében ezt csinálta és jól is csinálja, fikázták a dobómozdulata miatt, pedig egész szépen összerakta. Newton-nak meg minden meg van bocsátva, hiába 1/1...

Miért érdemel Newton ennyivel másabb mércét?StormST
Mert n*gger, és ha nem mérnék őt külön mércével rasszisták lennének.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
A Newton-Tebow ügy egyáltalán nem arról szól, hogy ki a kezdő, hanem az a gond, hogy a média nagyon faszul két mércével mér. Tebow-nak tavaly 1/25-ként ilyenkor már a világot kellett volna megváltania, pedig volt előtte egy bizonyított kezdő QB, fikázták, hogy túl hamar fut, pedig egész életében ezt csinálta és jól is csinálja, fikázták a dobómozdulata miatt, pedig egész szépen összerakta. Newton-nak meg minden meg van bocsátva, hiába 1/1...

Miért érdemel Newton ennyivel másabb mércét?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
rég el van döntve a kezdő QB személye, és Ortont ne hasonlítsd Clausenhez, őt nehezebb kiszorítani...
Ez amit mondott ez összevisszabeszélés ez tény, de az is összevissza beszélés volt, h Weber beelőzte őt a DCn... Tebowról naponta kell írnia valamit a médiának, akik nem szeretik, pont emiatt nem szeretik...

Amúgy van hova fejlődnie ebben igaza van a sajtónak, de pont meccsek alatt tudna fejlődni, és az oly mindegy h 4-12 vagy 6-10 lesz a végén. Tavaly pl a mi védelmünket még Martindale /*a saját DCnk*/ se tudta olvasni 😊 /*és írni se 😀*/ olyan szar volt, így edzéseken Tebow se nagyon fejlődött ezen a téren. 3 meccséből kettőn jól játszott és mindegyiken látványosan. Erre lehetne építeni szvsz,

de ez most így komoly törés a pályafutásában. És nem azért mert akármit mond az FO vagy épp semmit nem mond. Hanem mert amikor Orton tradeblockra került ő azt hitte, h ő lesz a kezdő. erre Orton maradt, edzéseken zsebből rövideket rosszul tolta. ez abszolút nem az ő játéka, ez Ortoné, és így Quinn is beelőzte. + Egy preseason meccs nem számít sokat, de az elsőn azért játszott sokkal többet BQ mert épp 3. számú volt, a 2. pedig azért mert már 2. számú volt. Most 3 negyed is a kezdőké lesz, így meccseken gyakorlatilag nincs lehetősége Tebownak bizonyítania. Pedig meccsen lehet igazán olyat csinálni, mint amiből végül nagyon nem lett TD a Cowboys ellen mégis mindenki megtapsolta...Black_Adder
Nagyjából ezt gondolom én is, csak szerintem nincs olyan "régen" eldöntve a kezdő - nem csak ő hi(he)tte, hogy ő lesz a kezdő. Az Orton-trade elfelejtésével (ez konkrétan ki lett mondva egyáltalán?) Tebow sorsáról csak a találgatás maradt. S én ebben látom a FO felelősségét, tisztázniuk kellett volna a nyilvánosság előtt (is!) a szándékukat. Abban sem vagyok biztos, hogy Tebow-val tisztázták volna.
Törésnek nagyon nagy törés lehet belőle, elsősorban nem a média hibájából-szenzációhajhászásából.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
rég el van döntve a kezdő QB személye, és Ortont ne hasonlítsd Clausenhez, őt nehezebb kiszorítani...
Ez amit mondott ez összevisszabeszélés ez tény, de az is összevissza beszélés volt, h Weber beelőzte őt a DCn... Tebowról naponta kell írnia valamit a médiának, akik nem szeretik, pont emiatt nem szeretik...

Amúgy van hova fejlődnie ebben igaza van a sajtónak, de pont meccsek alatt tudna fejlődni, és az oly mindegy h 4-12 vagy 6-10 lesz a végén. Tavaly pl a mi védelmünket még Martindale /*a saját DCnk*/ se tudta olvasni 😊 /*és írni se 😀*/ olyan szar volt, így edzéseken Tebow se nagyon fejlődött ezen a téren. 3 meccséből kettőn jól játszott és mindegyiken látványosan. Erre lehetne építeni szvsz,

de ez most így komoly törés a pályafutásában. És nem azért mert akármit mond az FO vagy épp semmit nem mond. Hanem mert amikor Orton tradeblockra került ő azt hitte, h ő lesz a kezdő. erre Orton maradt, edzéseken zsebből rövideket rosszul tolta. ez abszolút nem az ő játéka, ez Ortoné, és így Quinn is beelőzte. + Egy preseason meccs nem számít sokat, de az elsőn azért játszott sokkal többet BQ mert épp 3. számú volt, a 2. pedig azért mert már 2. számú volt. Most 3 negyed is a kezdőké lesz, így meccseken gyakorlatilag nincs lehetősége Tebownak bizonyítania. Pedig meccsen lehet igazán olyat csinálni, mint amiből végül nagyon nem lett TD a Cowboys ellen mégis mindenki megtapsolta...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Természetesen nekem se veled van gondom, hanem azzal, hogy az ilyen honlapok/cikkek szinte kampányszerűen harcolnak Tebow ellen, az NFL.com-os szakikkal együtt, csak azért, mert képtelenek beismerni, hogy a srác esetleg QB is lehet még az NFL-ben. Szánalmasnak tartom és akkor is annak tartanám, ha nem nálunk játszana...StormST
Ebben mind igazatok van, csak akkor miért nem jön az FO-ból valaki. és áll ki Tebow mellett? Legalább annyira hibásnak látom a vezetőség munkáját ez ügyben, mint a sajtóét.tomi-tomi
"We hold Tim in high regard. I think he's got a bright future in this game. He's playing the hardest position I know in the NFL and maybe all of sports and he is progressing fine. He'll get more opportunities in games as we go.....Tim's doing just fine." - John Fox HC

Annyira értelmes mint amennyire az volt, h már csak 4th QB...Black_Adder
Ha a "game" szóban kicserél egy betűt (hangot) és egy kicsit összekavarja utána őket, akkor kiállt volna. Így csak adott a szarnak egy pofont.
Bővebben. Adott egy csapat, ahol a kezdő QB személye nincs eldöntve (eufémizmus, faszolnak vele) hónapok óta. Ez birizgálja a média csőrét. Mellesleg birizgálhatná a FO csőrét is; közös az érdekük, minél hamarabb el kéne dönteni - nyilvánosságra kéne hozni, hogy ki a kezdő a legfontosabb poszton. Az FO a saját döntésképtelenségét Tebow-val fizetteti meg, mivel abban biztosak lehettek, hogy a sajtónak kiemelt témája lesz.
Lehet fikázni, hogy szopkodják Newton f@szát, csak éppen a Panthers képes volt dönteni, "cserébe" megkapja Newton és a csapat a (kezdeti) támogatást. (Ez nem azt jelenti, hogy Tebow-nak is kezdőnek kell lennie, pusztán csak azt, hogy potens, dönteni képes vezetésnek mutassa magát az új menedzsment.)
Szóval Tebow bőrét viszik arra a vásárra, ahol a saját portékájukat kéne árulniuk.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Vic Lombardi elég keményen kiakadt este Twitteren, mivel a Panthers meccsen a bemondók a 6/19-et dobó Newton-t ajnározták, meg azt mondták, hogy teljesen ok, ha fut, mikor még a pocket-ben kéne maradnia, mert az része a játékának, arra meg persze nem tértek ki, hogy milyen a dobómozdulata. Persze egy 1/1-től biztos jobban elnézhető minden hiba, de egy bizonyos 1/25-öt meg állandóan kritizálnak mindenért. Valahogy nagyon egyet tudok érteni vele...StormST
+1.

Cam futásait megették, de mást nem tett hozzá.
Majd megnézem egy Pittsburgh ellen mit fog futni, vagy a Phins ellen.