NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Vic Lombardi elég keményen kiakadt este Twitteren, mivel a Panthers meccsen a bemondók a 6/19-et dobó Newton-t ajnározták, meg azt mondták, hogy teljesen ok, ha fut, mikor még a pocket-ben kéne maradnia, mert az része a játékának, arra meg persze nem tértek ki, hogy milyen a dobómozdulata. Persze egy 1/1-től biztos jobban elnézhető minden hiba, de egy bizonyos 1/25-öt meg állandóan kritizálnak mindenért. Valahogy nagyon egyet tudok érteni vele...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Bay-Bay mikor lesz vajon hadrafogható? Elvileg, ha nem teszik PUP listára, akkor már a 6. hét előtt nem?akike
99%, hogy PuP-on kezdi a szezont, még nem is edzett semmit, én azt is kétlem, hogy ebben a szezonban pályára lép... 😕



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Bay-Bay mikor lesz vajon hadrafogható? Elvileg, ha nem teszik PUP listára, akkor már a 6. hét előtt nem?




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
😀

Nem dobott nagyot, meg nem is volt rossz nagyon a passz, csak a parkoló előtt nincs se kerítés, se háló, egyet még asszem pattant is előtte... 😀

Természetesen a csapat biztosítása fedezi... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 863 — SuperLOL
Orton lecsúszott passza berepesztette McGahee Porsche-ján a szélvédőt... 😛

Talán fussa újra a zsebpénzből... 😀StormST
Kidobta a stadionból? 😂Wyatt
Az autó Tokióban parkolt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Orton lecsúszott passza berepesztette McGahee Porsche-ján a szélvédőt... 😛

Talán fussa újra a zsebpénzből... 😀StormST
Kidobta a stadionból? 😂

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Orton lecsúszott passza berepesztette McGahee Porsche-ján a szélvédőt... 😛

Talán fussa újra a zsebpénzből... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Egy dolog miatt tettem be, és erre is akartam célozni a hszben. Miszerint milyen vicces, hogy még tudják fokozni a hülyeséget.

De mondok valamit. A csoportban sztetek nem fogják pont ugyanezeket mondani Pryor vagy Stanzi elvtársakról? Amint játszanak azért, ha meg nem, akkor azért.

Ne vegyétek ennyire komolyan. Majd jön még Tebow time, ez biztos. A médiának meg ez dolga. Olyan nem lesz, hogy felkelsz és a pro football weekly vagy bármelyik nem hozott le cikket aznap. Hír akkor is van, ha nincs. Bár az is tény, és sztem ezt nem lehet letagadni ,hogy Tebow lábmunkája rossz, dobásai pontatlanabbak a társaiénál, és nem is szép a mozdulat. Ez van. Azért szállnak rá, mert már nem rookie. És franchise QB, meg első körös QB. Amiről sztem nem őt kéne megkérdezni elsősorban. De média így működik.ulpianus
Természetesen nekem se veled van gondom, hanem azzal, hogy az ilyen honlapok/cikkek szinte kampányszerűen harcolnak Tebow ellen, az NFL.com-os szakikkal együtt, csak azért, mert képtelenek beismerni, hogy a srác esetleg QB is lehet még az NFL-ben. Szánalmasnak tartom és akkor is annak tartanám, ha nem nálunk játszana...StormST
Ebben mind igazatok van, csak akkor miért nem jön az FO-ból valaki. és áll ki Tebow mellett? Legalább annyira hibásnak látom a vezetőség munkáját ez ügyben, mint a sajtóét.tomi-tomi
"We hold Tim in high regard. I think he's got a bright future in this game. He's playing the hardest position I know in the NFL and maybe all of sports and he is progressing fine. He'll get more opportunities in games as we go.....Tim's doing just fine." - John Fox HC

Annyira értelmes mint amennyire az volt, h már csak 4th QB...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A Seahawks elleni harmadik PS-meccsen a harmadik negyedben is pályán lesznek még a kezdők.

StormST összefoglalója a Bills elleni előidény-meccsről:
http://denversports.blog.hu/2011/08/24/broncos_vs_bills_uj_stadion_nev_es_az_uj_edzoi_stab_hazai_bemutatkozasa

Illetve immár twitteren is követhetitek a blog cikkeit és a legfontosabb denveri sporthíreket:
http://twitter.com/DenverSportsBlo


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 014 — #NoStress
Mivel Tebow-nak jó kapcsolatai vanank fent, teljesen mindegy, hogy most hanyadik qb, ha majd kell, intézkednek fentről, ő fog kezdeni, és győzelmet győzelemre halmoz vala, így aggodalomra semmi ok, csak bízzatok, és megadatik.

több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Igazából nem figyelem annyira Tebow munkásságát most, szóval ha hülyeséget mondok akkor elnézést.
DE
Tavaly nem JÓ volt amikor játszott? Csúnyán és lassan dob, cserébe viszont mozgékonyabb egy pocket QB-tól, és megoldja a játékokat...meg AKARJA (múlt Pre meccsen amikor majdnem megcsinálta a 1st downt, vagy TD-t már nem emlékszem, ott a QB-k 80%-a kihajította volna vagy kifut, de ő nem). Addig meg amíg az eredményeket hozza, miért kellene padoztatni?
Olvastam, hogy most rossz formában van, de melyik irányítóval nem fordul ez elő? Paytont is anno 3szor kapcsolta le Cromartie, mégse kiabálták ki a csapatból (tudom, más kategória, de nagyon leegyszerűsítve, mind2 franchise QB).
Ortont megértem, hogy kezdő, mert egy stabil szintet tud hozni. Viszont Tebowban benne van bármikor, hogy eldönt egy meccset, erre olvasom, hogy most 3.számú lett. Nem értem az elvet, oké hogy tanulnia kell, de azért nem ártana, ha meccstapasztalat is lenne...
Gondolom a média rendesen felfújja egyébként az ügyet, azért van ekkora visszhangja.
Na meg most mindenki azt hiszi, hogy ha padoztat egy QB-t 2-3évig, akkor Rodgers lesz belőlük.
Nekem meg szóf*sásom van, előfordul 😀 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egy dolog miatt tettem be, és erre is akartam célozni a hszben. Miszerint milyen vicces, hogy még tudják fokozni a hülyeséget.

De mondok valamit. A csoportban sztetek nem fogják pont ugyanezeket mondani Pryor vagy Stanzi elvtársakról? Amint játszanak azért, ha meg nem, akkor azért.

Ne vegyétek ennyire komolyan. Majd jön még Tebow time, ez biztos. A médiának meg ez dolga. Olyan nem lesz, hogy felkelsz és a pro football weekly vagy bármelyik nem hozott le cikket aznap. Hír akkor is van, ha nincs. Bár az is tény, és sztem ezt nem lehet letagadni ,hogy Tebow lábmunkája rossz, dobásai pontatlanabbak a társaiénál, és nem is szép a mozdulat. Ez van. Azért szállnak rá, mert már nem rookie. És franchise QB, meg első körös QB. Amiről sztem nem őt kéne megkérdezni elsősorban. De média így működik.ulpianus
Természetesen nekem se veled van gondom, hanem azzal, hogy az ilyen honlapok/cikkek szinte kampányszerűen harcolnak Tebow ellen, az NFL.com-os szakikkal együtt, csak azért, mert képtelenek beismerni, hogy a srác esetleg QB is lehet még az NFL-ben. Szánalmasnak tartom és akkor is annak tartanám, ha nem nálunk játszana...StormST
Ebben mind igazatok van, csak akkor miért nem jön az FO-ból valaki. és áll ki Tebow mellett? Legalább annyira hibásnak látom a vezetőség munkáját ez ügyben, mint a sajtóét.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Egy dolog miatt tettem be, és erre is akartam célozni a hszben. Miszerint milyen vicces, hogy még tudják fokozni a hülyeséget.

De mondok valamit. A csoportban sztetek nem fogják pont ugyanezeket mondani Pryor vagy Stanzi elvtársakról? Amint játszanak azért, ha meg nem, akkor azért.

Ne vegyétek ennyire komolyan. Majd jön még Tebow time, ez biztos. A médiának meg ez dolga. Olyan nem lesz, hogy felkelsz és a pro football weekly vagy bármelyik nem hozott le cikket aznap. Hír akkor is van, ha nincs. Bár az is tény, és sztem ezt nem lehet letagadni ,hogy Tebow lábmunkája rossz, dobásai pontatlanabbak a társaiénál, és nem is szép a mozdulat. Ez van. Azért szállnak rá, mert már nem rookie. És franchise QB, meg első körös QB. Amiről sztem nem őt kéne megkérdezni elsősorban. De média így működik.ulpianus
Természetesen nekem se veled van gondom, hanem azzal, hogy az ilyen honlapok/cikkek szinte kampányszerűen harcolnak Tebow ellen, az NFL.com-os szakikkal együtt, csak azért, mert képtelenek beismerni, hogy a srác esetleg QB is lehet még az NFL-ben. Szánalmasnak tartom és akkor is annak tartanám, ha nem nálunk játszana...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Richard Quinn-t senki se szedte fel a waiverről, így IR-re került.
Ty Warren pedig 3-4 hónap után térhet vissza. Továbbra se tettük IRre...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Az én felháborodásom sem neked szólt, ulpianus, hanem az amerikai médiának, de szerintem egyértelmű lehetett. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Egy dolog miatt tettem be, és erre is akartam célozni a hszben. Miszerint milyen vicces, hogy még tudják fokozni a hülyeséget.

De mondok valamit. A csoportban sztetek nem fogják pont ugyanezeket mondani Pryor vagy Stanzi elvtársakról? Amint játszanak azért, ha meg nem, akkor azért.

Ne vegyétek ennyire komolyan. Majd jön még Tebow time, ez biztos. A médiának meg ez dolga. Olyan nem lesz, hogy felkelsz és a pro football weekly vagy bármelyik nem hozott le cikket aznap. Hír akkor is van, ha nincs. Bár az is tény, és sztem ezt nem lehet letagadni ,hogy Tebow lábmunkája rossz, dobásai pontatlanabbak a társaiénál, és nem is szép a mozdulat. Ez van. Azért szállnak rá, mert már nem rookie. És franchise QB, meg első körös QB. Amiről sztem nem őt kéne megkérdezni elsősorban. De média így működik.ulpianus
Pontosan értem, h miért tetted be, és egyáltalán nem is baj, h belinkelted, sőt... Mi is csak azon vagyunk kiakadva, h mennyi hülyeséget összehordanak itt az offseasonban...

Am. Pryorért ha jól rémlik egy 3. kört adtak, Stanzi talán egy 5. ha még jól emlékszem szóval azért akkora felhajtás nem lesz szvsz. Most ha Stanzi nem játszik első évében az egyébként agyonhypolt Cassel mögött, senki nem szólhat egy szót se. Tebow viszont első körös volt úgy h rosszakarói között volt olyan vélemény is, h ki se megy a drafton, meg h egyáltalán nem is QB-t fog játszani, szóval minden lehetőséget kihasználnak, h így most hogy maga alatt van belerúgjanak néhányat. szóval szerintem Stanzit és Pryort nem fogják annyit alázni ha nem játszanak.
Sőt a hypeolni se feltétlen, mert azt elsősorban a szurkolók kezdeményezik és Tebownak talán az egyik legnagyobb szurkolótábora volt az összes ncaa játékosok közül. /*Jó jó tudom, Stanzinak ott van Höri aki egymaga felér 50000rel 😀*/ Majd kiderül. Mondjuk én az ilyen szenzációhajhász cikkeket nagyon el se olvasom...

Egy biztos, ha Tebow franchise QB akar lenni, akkor meg kell birkóznia ezzel a helyzettel és a médiát pedig le kell szarnia.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 863 — SuperLOL
Egy dolog miatt tettem be, és erre is akartam célozni a hszben. Miszerint milyen vicces, hogy még tudják fokozni a hülyeséget.

De mondok valamit. A csoportban sztetek nem fogják pont ugyanezeket mondani Pryor vagy Stanzi elvtársakról? Amint játszanak azért, ha meg nem, akkor azért.

Ne vegyétek ennyire komolyan. Majd jön még Tebow time, ez biztos. A médiának meg ez dolga. Olyan nem lesz, hogy felkelsz és a pro football weekly vagy bármelyik nem hozott le cikket aznap. Hír akkor is van, ha nincs. Bár az is tény, és sztem ezt nem lehet letagadni ,hogy Tebow lábmunkája rossz, dobásai pontatlanabbak a társaiénál, és nem is szép a mozdulat. Ez van. Azért szállnak rá, mert már nem rookie. És franchise QB, meg első körös QB. Amiről sztem nem őt kéne megkérdezni elsősorban. De média így működik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Mondanám, h 'Kezdődjön már a szezon!', de úgy is szezon közben is csak arról lesz szó, h miért nem játszott, vagy miért játszott Tebow. Mindenki ostorozni fogja amikor nem játszik, ha bejön és fut 3 yardot, de 1 TD-t akkor meg épp Isten lesz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Az a gond, hogy én ebből a vezetésből kinézek egy első körös QB draftot jövőre...Orton szerződése lejár, ha jól játszik sokat kérhet, TTben nem nagyon bíznak...aztec
Tebow is első körös volt. Benne is bízhatnának akkor. Igaz nem ők draftolták.

És a nemzetközi helyzet csak fokozódik. Tebow a Denver negyedik legjobb irányítója:
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/08/23/some-broncos-officials-see-tebow-as-fourth-best-qb-in-campulpianus
Valaki látta azt, aki hallotta, amikor mondták... 😛

Az ilyen "magát meg nem nevező belső fontos embertől" származó infókat bárki leírhatja, visszaellenőrizhetetlen, bizonyíthatatlan, ellenben jól felkapható és lehet rajta csámcsogni. Már azoknak, akik még bármit elhisznek abból, ami a PFT-n megjelenik... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Persze, csak ötödik, mert Elway is jobb nála...

Felesleges ezekkel foglalkozni, az amerikai NFL-társadalomnak az a jobb, ha minél inkább be tudják égetni a srácot, ugye már a draftnál is a 3-4. körbe várták, és kárörvendtek rajta, hogy bust 1st rounder lesz.
Lehet hogy csak 2-3. számú QB lesz, de biztos, hogy minden egyes play-ben, amire beküldjük, a legjobbat fogja adni és isteni erők is fogják támogatni, s ő meccsen tud igazán kibontakozni, nem holmi TC-ken. Lehet bármit mondani augusztusban, szerintem a kritikák csak még jobban fogják inspirálni, és még jobban oda fogja verni az összes rosszmájú arcára, amint elkezdődik az igazi szezon.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 863 — SuperLOL
Az a gond, hogy én ebből a vezetésből kinézek egy első körös QB draftot jövőre...Orton szerződése lejár, ha jól játszik sokat kérhet, TTben nem nagyon bíznak...aztec
Tebow is első körös volt. Benne is bízhatnának akkor. Igaz nem ők draftolták.

És a nemzetközi helyzet csak fokozódik. Tebow a Denver negyedik legjobb irányítója:
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/08/23/some-broncos-officials-see-tebow-as-fourth-best-qb-in-camp


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
persze, Luck 😀shawnka
😀

Azért én még bízom Tebowban, is 😛

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Quinné a jövő 😊
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
persze, Luck 😀
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Az a gond, hogy én ebből a vezetésből kinézek egy első körös QB draftot jövőre...Orton szerződése lejár, ha jól játszik sokat kérhet, TTben nem nagyon bíznak...

A Jégember győz, nem beszél.