Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Broncos offensive tackle Ryan Harris likely to re-sign today

Na ez ám a meglepetés...Black_Adder
Nem jött össze, ment az Eaglesbe 1 évre.xrace77
Na ez ám a meglepetés...
😂

több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Broncos offensive tackle Ryan Harris likely to re-sign today

Na ez ám a meglepetés...Black_Adder
Nem jött össze, ment az Eaglesbe 1 évre.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
hogy értékelnétek az eddig ténykedését a vezetőségnek a szerződésekkel, igazolásokkal kapcsolatban?aztec
ÉLJENEK ÖRÖKKÉ! Csoportgyőztes lesz a Chiefs! 😀ulpianus
😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
hogy értékelnétek az eddig ténykedését a vezetőségnek a szerződésekkel, igazolásokkal kapcsolatban?aztec
ÉLJENEK ÖRÖKKÉ! Csoportgyőztes lesz a Chiefs! 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
hogy értékelnétek az eddig ténykedését a vezetőségnek a szerződésekkel, igazolásokkal kapcsolatban?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Gondolom Harris-nek nem jöttek a kérők, vagy csak filléres ajánlatokat kapott, így inkább most már maradna... 😛

Szerintem a sérülékenysége miatt is félnek tőle, nem lehet tudni. Én örülök neki, ha marad, mert Franklin-nek kell a verseny, aztán amelyik jobb, az kezdhet... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
burzum4ever 66
Broncos offensive tackle Ryan Harris likely to re-sign today

Na ez ám a meglepetés...Black_Adder
Bennem laikusként felmerült, hogy nem hülyeség 6 kezdő szintű OL-embert tartani. Persze teljesen nem vagyok benne biztos, hogy bármelyik játékos sérülése esetén át lehet-e variálni úgy, hogy a másik 5 játsszon, de talán működne!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Broncos offensive tackle Ryan Harris likely to re-sign today

Na ez ám a meglepetés...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Mondjuk ez érdekes, mert a lockout végén azt írták, hogy mi állunk az egyik legrosszabb helyen... 😛

OK, azóta átírtuk Dawkins szerződését, meg ment Hill is, de azért kétlem, hogy ez ennyire sokat jelentett volna, Gaffney meg csak 2,4-et keresett...StormST
Nem álltatok a legrosszabb helyen. 700k és 1 mill$ közt írtak titeket a cap ALÁ. Tehát legközelebb a határhoz.
De voltak a cap fölött is. A csoportban a Raiders volt fölötte egyedül olyan 10-12 millióval állítólag. (Chiefs 34 alatta, és Bolts 19 alatta, ha jól emlékszem).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Bunkley nem fos. Ha egészséges, akkor jó.

Von Miller meg nem DE-t játszik majd. Hanem elephant lesz állítólag. Vagyis DE pozícióban két pontosan áll föl a DL mellett. Tehát extra blitzelő, nem DE posztot foglal.ulpianus
Mintha azt mondták volna, amikor draftoltuk, h 3rd downoknál és egyértelmű passz szituációkban passrusholni fog, nem blitzelni /*azt nem tudom, h 2 vagy 3 pontosból*/
sőt talán a DE poszt is konkrétan meg lett nevezve vele kapcsolatban...

Akkor vagy változott a szerepköre azóta, vagy rosszul tudtam, nincs időm utánanézni...Black_Adder
Biztos én fogalmazok hülyén. Sajnálom. De az elephant is pass rushon van. ÉS a LOSen áll. Csak nem 3 pontosba megy le, hanem marad 2 pontosban. Az OL utolsó emberének külső vállán vagy kijjebb.

Más. itten benne vagytok tik is. Cap space "legjobb" 11 csapata állítólag.:
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/08/02/11-teams-still-have-20-million-or-more-in-cap-room/ulpianus
Mondjuk ez érdekes, mert a lockout végén azt írták, hogy mi állunk az egyik legrosszabb helyen... 😛

OK, azóta átírtuk Dawkins szerződését, meg ment Hill is, de azért kétlem, hogy ez ennyire sokat jelentett volna, Gaffney meg csak 2,4-et keresett...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Bunkley nem fos. Ha egészséges, akkor jó.

Von Miller meg nem DE-t játszik majd. Hanem elephant lesz állítólag. Vagyis DE pozícióban két pontosan áll föl a DL mellett. Tehát extra blitzelő, nem DE posztot foglal.ulpianus
Mintha azt mondták volna, amikor draftoltuk, h 3rd downoknál és egyértelmű passz szituációkban passrusholni fog, nem blitzelni /*azt nem tudom, h 2 vagy 3 pontosból*/
sőt talán a DE poszt is konkrétan meg lett nevezve vele kapcsolatban...

Akkor vagy változott a szerepköre azóta, vagy rosszul tudtam, nincs időm utánanézni...Black_Adder
Biztos én fogalmazok hülyén. Sajnálom. De az elephant is pass rushon van. ÉS a LOSen áll. Csak nem 3 pontosba megy le, hanem marad 2 pontosban. Az OL utolsó emberének külső vállán vagy kijjebb.

Más. itten benne vagytok tik is. Cap space "legjobb" 11 csapata állítólag.:
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/08/02/11-teams-still-have-20-million-or-more-in-cap-room/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
kellene még egy-két minőségi játékos azért

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Mennyire él még az Orton - Miami vonal?aztec
Tegnap a Dolphins edzésen kifütyülték a szurkolók Henne-t és Orton nevét skandálták... 😀

Egyébként az elemzők szerint még nem teljesen halott az ügy, de már haldoklik erősen... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Mennyire él még az Orton - Miami vonal?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Bunkley nem fos. Ha egészséges, akkor jó.ulpianus
Ezt alátámasztom.
Nagyon nagy steal ő egy késői körösért, ha nem lett volna nálunk idén nagybevásárlás és Dixon tavaly remeklése, akkor maradt volna, ez 100. Így is bőven érne egy 3. kört, tavalyi évet leszámítva Pattersonnal a liga egyik legjobb DT párosa voltak, főleg futás ellen. Tavaly meg ugye megsérült.
Plusz Dawkins nagy spanja is.Deny
😊

Most akkor már csak az a kérdés nekünk, hogy a mi dokijaink mit szólnak hozzá, remélhetőleg átengedik... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Bunkley nem fos. Ha egészséges, akkor jó.

Von Miller meg nem DE-t játszik majd. Hanem elephant lesz állítólag. Vagyis DE pozícióban két pontosan áll föl a DL mellett. Tehát extra blitzelő, nem DE posztot foglal.ulpianus
Mintha azt mondták volna, amikor draftoltuk, h 3rd downoknál és egyértelmű passz szituációkban passrusholni fog, nem blitzelni /*azt nem tudom, h 2 vagy 3 pontosból*/
sőt talán a DE poszt is konkrétan meg lett nevezve vele kapcsolatban...

Akkor vagy változott a szerepköre azóta, vagy rosszul tudtam, nincs időm utánanézni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bunkley nem fos. Ha egészséges, akkor jó.ulpianus
Ezt alátámasztom.
Nagyon nagy steal ő egy késői körösért, ha nem lett volna nálunk idén nagybevásárlás és Dixon tavaly remeklése, akkor maradt volna, ez 100. Így is bőven érne egy 3. kört, tavalyi évet leszámítva Pattersonnal a liga egyik legjobb DT párosa voltak, főleg futás ellen. Tavaly meg ugye megsérült.
Plusz Dawkins nagy spanja is.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Bunkley nem fos. Ha egészséges, akkor jó.

Von Miller meg nem DE-t játszik majd. Hanem elephant lesz állítólag. Vagyis DE pozícióban két pontosan áll föl a DL mellett. Tehát extra blitzelő, nem DE posztot foglal.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
waiveltük Nick Polk, James Rogers, és Marshall Williams UDFAinkat

Bunkley trade a Brownsnál meg egészségügyi problémák miatt lett semmis.

Állítólag harcban vagyunk Osi Umenyioraért. Na ha neki van hely a capben, akkor miért nem jött még értelmes DT? Persze nagyon jó lenne olcsón megcsípni...Black_Adder
Jó lenne, csak akkor mit kezdünk Ayers-el? Vagy akkor passz ellen Doom-Osi, futás ellen Osi-Ayers? Nem nagyon látom, hogy miért ennyire DE-ben erőlködünk...

Bunkley meg talán nálunk átmegy az orvosin, ő végre valami előrelépés-szerűségnek tűnik a mostani állapothoz képest. Bár lehet, hogy mindjárt jön valaki és elmondja, hogy mekkora fos is valójában... 😛StormST
Passz ellen Von Miller is DEt játszik majd elvileg, szóval futás ellen Osi-Ayers passz llen Doom-Miller
De szvsz ha jönne Osi, akkor Ayers nem maradna tovább a csapatnál /*figyelembe véve a köztük lévő korkülönbséget, nem biztos, h a legbölcsebb húzás lenne, de erre az 1 szezonra jobb lenne szvsz*/
De a legvalószínűbb, h kitaláltuk a DT nélküli 4DEs felállást 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
waiveltük Nick Polk, James Rogers, és Marshall Williams UDFAinkat

Bunkley trade a Brownsnál meg egészségügyi problémák miatt lett semmis.

Állítólag harcban vagyunk Osi Umenyioraért. Na ha neki van hely a capben, akkor miért nem jött még értelmes DT? Persze nagyon jó lenne olcsón megcsípni...Black_Adder
Jó lenne, csak akkor mit kezdünk Ayers-el? Vagy akkor passz ellen Doom-Osi, futás ellen Osi-Ayers? Nem nagyon látom, hogy miért ennyire DE-ben erőlködünk...

Bunkley meg talán nálunk átmegy az orvosin, ő végre valami előrelépés-szerűségnek tűnik a mostani állapothoz képest. Bár lehet, hogy mindjárt jön valaki és elmondja, hogy mekkora fos is valójában... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
waiveltük Nick Polk, James Rogers, és Marshall Williams UDFAinkat

Bunkley trade a Brownsnál meg egészségügyi problémák miatt lett semmis.

Állítólag harcban vagyunk Osi Umenyioraért. Na ha neki van hely a capben, akkor miért nem jött még értelmes DT? Persze nagyon jó lenne olcsón megcsípni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
no, Jamaal Anderson ment a coltsba

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nem jelent meg a Browns campben ezért továbbtradelték.empty taxi
Már a wikipedia is megírta 😀 😀aztec
Akkor ha jól értem most nem továbbtréd történt, hanem az Eagles-Browns trade érvénytelenné vált, és helyette jött hozzátok tőlünk, nem?Rataxes
hát úgy tűnik, mert tőlünk kaptatok egy 2013as draft cetlit 😀, bár ahogy az Eagles FO idén működik lehet még a Browns pick is nálatok maradt 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nem jelent meg a Browns campben ezért továbbtradelték.empty taxi
Már a wikipedia is megírta 😀 😀aztec
Akkor ha jól értem most nem továbbtréd történt, hanem az Eagles-Browns trade érvénytelenné vált, és helyette jött hozzátok tőlünk, nem?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
azt hiszem Ty Warren megbukott az orvosin nálunk, vagy nem?aztec
Nálunk megbukott, hogy nálatok volt-e, azt nem tudom, de remélem, valahol még tud játszani