Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Egy 1/1 körüli QB drafttal nem szabad, hogy legyen 5 év, de mi 1/25 körül húzunk, így nekünk tényleg kellhet annyi, ha nem találjuk (vagy már találtuk) meg az gyémántot a kavicsok között...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Csak közel sem biztos lesz e olyan szintű QB mondjuk a 2016-s drafton akire érdemes eredményt beáldozni. Ezt mondjuk Baggio jobban tudja milyennek nézhet ki az a class.
Máshonnan nem nagyon van értelme keresnetek, mert aki olyan lenne az nem elérhető a piacon.

Nem egyszerű szitu.dande
Ha draftrol Hozznak QB az minimum 5év , mire abbol lesz Superbowl esély. legyen bármilyen ügyes, Lásd Luck). Mik lesznek az uj célok.? Mindenki együtt marad?,és Sb? Tressman szabad vihetittek.DGyuri34
Wilson? 😀

több mint 9 éve
Gyuri34 Chicago Bears 101
Csak közel sem biztos lesz e olyan szintű QB mondjuk a 2016-s drafton akire érdemes eredményt beáldozni. Ezt mondjuk Baggio jobban tudja milyennek nézhet ki az a class.
Máshonnan nem nagyon van értelme keresnetek, mert aki olyan lenne az nem elérhető a piacon.

Nem egyszerű szitu.dande
Ha draftrol Hozznak QB az minimum 5év , mire abbol lesz Superbowl esély. legyen bármilyen ügyes, Lásd Luck). Mik lesznek az uj célok.? Mindenki együtt marad?,és Sb? Tressman szabad vihetittek.D
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Hát én kár téritést kérnék 24-6 alapszakasz mérleg utolso 2 évbe. ennél jobbat nehéz.Gyuri34
Inkább a 3 év alatt 2-3-as playoff mérleg a gond, nem az alapszakasz...

Szerk.: egyébként 25-7, nem 24-6... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Gyuri34 Chicago Bears 101
Hát én kár téritést kérnék 24-6 alapszakasz mérleg utolso 2 évbe. ennél jobbat nehéz.
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Jövöre besejuttok playoffba, egy rossz meccsért nem rugnak kisenkit. az volt cél a superbowl vagy mindenki repül? sztem vmi mélyebb probléma lesz, nem egy 1 mecsGyuri34
Nem a cél 3 év és gyűrű volt, ezek szerint, ez nem jött össze, ezért jön a váltás...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Gyuri34 Chicago Bears 101
Jövöre besejuttok playoffba, egy rossz meccsért nem rugnak kisenkit. az volt cél a superbowl vagy mindenki repül? sztem vmi mélyebb probléma lesz, nem egy 1 mecs
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Huu, lemaradtam kirugtak Mindenkit? és mivel indokolták? Manning akkor valszeg szögre akasztja....😕Gyuri34
Hogy mivel indokolták? Talán a vasárnapi zakóval... 😛

Mellesleg inkább azzal, hogy házon kívül keresünk HC-t és az sanszos, hogy hozza a saját ismerőseit...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Gyuri34 Chicago Bears 101
Huu, lemaradtam kirugtak Mindenkit? és mivel indokolták? Manning akkor valszeg szögre akasztja....😕
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak közel sem biztos lesz e olyan szintű QB mondjuk a 2016-s drafton akire érdemes eredményt beáldozni. Ezt mondjuk Baggio jobban tudja milyennek nézhet ki az a class.
Máshonnan nem nagyon van értelme keresnetek, mert aki olyan lenne az nem elérhető a piacon.

Nem egyszerű szitu.
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
No, hát csak megléptük, nem mondom, hogy reméltem, hogy így lesz, de éreztem, hogy lesz váltás...

Azért az összes esdő kirúgása az kemény dolog, de ez is benne volt a pakliban, ahogy minden ilyen esetben benne van. Kapásból nem sok edző van, akit túlzottan sajnálnék, talán csak Studesville, nála sokkal jobb RB edzőt nem hiszem, hogy találhatunk...

Dennis Allen DC? Érdekes, hogy még nem láttam felreppenni a nevét a csapat körül, volt egy jó éve a védelemmel és szabad préda, nem tartanám hülyeségnek visszahozni, van még pár játékos a keretben, akikkel együtt dolgozott (Von, Harris, Moore, Bruton, Tony Carter)...

Komoly HC jelölt nem is volt idén a piacon, szóval most tényleg bele kell nyúlni a varázskalapba, nincs más lehetőség. Hacsak Kubiak Elway kedvéért nem gondolja meg magát, de ezt kétlem. Gase meg ugyanaz a lutri, mint JMD volt, annyi különbséggel, hogy míg akkor azt mondták, hogy Brady mellett JMD volt az "agy" támadásban, addig Gase inkább tűnik másodhegedűsnek PM mellett...

Ha PM is megy, akkor az viszont tényleg merőben új helyzetet teremt az új HC-nak, akinek így vagy a nyakába rakunk egy 1 éves szerződéssel játszó QB-t, aki még semmit se bizonyított és nem is ő hozta, vagy hozunk egy veteránt a piacról, de ott nem szokott túl mély lenni a merítés, vagy varázsolunk valamit a draft-on, de ahhoz meg nem biztos, hogy megvan a puskaporunk...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Tök jó kis összegző cikk:
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24958026/john-fox-out-as-broncos-coach-three-things-to-know

Egy ilyen kerettel a tankolás felmerülése a vicc kategória szerintem. Na nem mintha Osweiler-ből egy Cousins szintnél többet kinéznék...
Ha ne adj isten PM tényleg visszavonul, jövőre felszabadul egy valag pénz (19 millió), amiből simán ki lehet fizetni egy sztár kaliberű QB-t, vagy úgy lehet ügyeskedni FA-ról, hogy a draft cetliket oda lehessen adni egy feltrade során.

Elway bazi jól csinálja amit csinál, azt meg kell hagyni. Remélem most is varázsol majd valamit, de hogy tankolás itt nem lesz, az szerintem tuti biztos.

több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
"Former #Broncos coach Mike Shanahan will not be the new #Broncos coach.Általános Doktor
Pedig akkor még haromt is feltámadt volna mindenki örömére 😊
Quinnért meg még min. 2 csapattal meg kell küzdenetek a jelek szerint.
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Dungy a Colts hívására se jött vissza, sztem nem is fog, több mint egy éve volt szó róla, h már nem nagyon akar edzősködni :\Borbinho
Zoli sztem csak elvi síkon vetette fel, az eddigi infók alapján Gase és Kubiak a két célpontunk.

Megemlítették Shanahant is, de (még) nem belső infó alapján, hanem mert ezer szállal kötődik a klubhoz.

Szerk:
"Former #Broncos coach Mike Shanahan will not be the new #Broncos coach. But the team is interested in Dan Quinn (get in line)." - Rapoport

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Dungy a Colts hívására se jött vissza, sztem nem is fog, több mint egy éve volt szó róla, h már nem nagyon akar edzősködni :\

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ezt a tökösséget hiányolom sok csapatnál. Ahogy Tebow-nál is belátták, hogy hol a felső határ, úgy most is, hogy innen már csak leszállóág vagy maximum a jelenlegi szint fenntartása lehet.baggio
Épp akartam írni, hogy Elway nem szarral gurigázik, ha döntéseket kell hoznia.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 858 — no es importante
Ezt a tökösséget hiányolom sok csapatnál. Ahogy Tebow-nál is belátták, hogy hol a felső határ, úgy most is, hogy innen már csak leszállóág vagy maximum a jelenlegi szint fenntartása lehet.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Ez total rebuild. Várható volt mondjuk, csodálkoznék ha Manning is újrakezdené egy új stábbal.
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Úgy néz ki h padlássöprést tartunk:

"NEW INFO: Entire Broncos coaching staff let go. Not just John Fox. All assistants gone according to several players."

szerk.:
"Member of the Broncos coaching staff tells me that the entire staff has been notified during group meeting that can/should “look elsewhere." "

Közben Gase ma este találkozik a 49ersel, akik pontot akarnak tenni a szerződésének végére...

szerk2:

"not ALL Broncos assistants have been notified about job status. Some assume they’re gone. Others are still wait and see." - Lombardi

"Peyton Manning has been calling teams and telling them how strong of a coaching candidate Adam Gase is. Now, his own team has a chance." - Rapoport

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 311 — Jó ötletnek tűnt!
John Fox -> nyugdíjshawnka
Kis kiegészítés hozzá (Vic Lombardi twitter):
"Jay Glazer - Foxy's friend - doesn't leak that stuff yesterday unless it comes straight from Fox. He knew job was on the line."

"Don't be surprised if Elway makes overtures to Gary Kubiak or perhaps Adam Gase. Jack Del Rio will not be a candidate for this job."Általános Doktor
"Also tells me Peyton Manning will be more inclined to return for another season."

Komoly edző még nem ment ki (Rexy nem biztos HCként az), szal még időben vagyunk...Általános Doktor
de nagyon nincs is komoly edző a piacon (szvsz rex volt a legnagyobb név)Wester
Nem voltunk érintettek, így nem rágtam bele magam, de elhiszem h a HC-k nem nagy nevek, az OC/DC-k meg ügye alapjáraton lutrik.
Mindenesetre ha egyszer így döntöttünk, akkor sztem még időben tettük.Általános Doktor
az biztos, félek is hogy quinn vagy bowles itt köt ki, mert azért elég vonzó pozíció vagytok

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 311 — Jó ötletnek tűnt!
(szvsz rex volt a legnagyobb név)Wester
Kissé vicces ezt olvasni az előző és az azelőtti Super Bowlt elbukó HC kirúgásának tudatában, miközben RR mérlege ebben a két idényben összesen 12-20baggio
na jó de harbaugh az elejétől fogva nem játszott, fox meg csaktán nincs képbe itt

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én azt mondom, küldjünk rá egy all-int jövőre, és hozzuk el a Steelers-től LeBeau-t DC-nek, Moore mestert Arizonából QB coachnak, Gase maradhat OC-nak, és a HC meg legyen Dungy, és uccu neki

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem volt egy rossz edző Fox, de szerintem jellemre és személyiségre nem egy győztes típus. Hiába szeretik a játékosai, ha a kellő pillanatban nem tudja feltüzelni az öltözőt, vagy legalább meccs közben valami extrát hozni

több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
John Fox -> nyugdíjshawnka
Kis kiegészítés hozzá (Vic Lombardi twitter):
"Jay Glazer - Foxy's friend - doesn't leak that stuff yesterday unless it comes straight from Fox. He knew job was on the line."

"Don't be surprised if Elway makes overtures to Gary Kubiak or perhaps Adam Gase. Jack Del Rio will not be a candidate for this job."Általános Doktor
"Also tells me Peyton Manning will be more inclined to return for another season."

Komoly edző még nem ment ki (Rexy nem biztos HCként az), szal még időben vagyunk...Általános Doktor
de nagyon nincs is komoly edző a piacon (szvsz rex volt a legnagyobb név)Wester
Nem voltunk érintettek, így nem rágtam bele magam, de elhiszem h a HC-k nem nagy nevek, az OC/DC-k meg ügye alapjáraton lutrik.
Mindenesetre ha egyszer így döntöttünk, akkor sztem még időben tettük.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 858 — no es importante
(szvsz rex volt a legnagyobb név)Wester
Kissé vicces ezt olvasni az előző és az azelőtti Super Bowlt elbukó HC kirúgásának tudatában, miközben RR mérlege ebben a két idényben összesen 12-20


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal