Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
off:
most jutott eszembe, hogy jó két héttel ezelőtt egy Damjanich utcai lakásban jártam, ahol egy kis srác vezetett körbe. egyből kiszúrtam a Broncos-os labdát a sarokban. nincs itt véletlenül az apuka? 😀JC6
de buznyák vagy, odamész és egyből kiszúrod a szegény gyerek labdáját? mivel fog focizni? huligán


😀

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
off:
most jutott eszembe, hogy jó két héttel ezelőtt egy Damjanich utcai lakásban jártam, ahol egy kis srác vezetett körbe. egyből kiszúrtam a Broncos-os labdát a sarokban. nincs itt véletlenül az apuka? 😀
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ahogy mondod! Aspeni ürgék és a Colorado-ban úszkáló békatalpas emberek segítségével.tomi-tomi
mondjuk hogy épp egy Pats fan viccelődik ezzel a helyzettel... :p 😊baggio
Ki más tudná pontosan, hogy ennyi csoportgyőzelmet nem lehet (meg nem engedett) segítség nélkül behúzni? 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
Ahogy mondod! Aspeni ürgék és a Colorado-ban úszkáló békatalpas emberek segítségével.tomi-tomi
mondjuk hogy épp egy Pats fan viccelődik ezzel a helyzettel... :p 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Edző akadémia vagyunk. 2011-ben Dennis Allen, 2012-ben McCoy, idén úgy néz ki, h Gase és JDR is, na meg még ha ehhez hozzá vesszük Foxot, aki vélhetően nem kell egy szintet visszalépnie, hát - van benne egy kis csúsztatás de - a fél ligát mi látjuk el edzőkkel 😊Black_Adder
szép munka :p (pláne hogy négyből három csoportriválishoz ment)baggio
Azóta nyerik zsinórban a csoportot.😊tomi-tomi
A divízón belül elszerződött edzők kettős ügynökök. 😊 Látszatra jól végzik a munkájukat, mindent megtesznek a csapatukért, de a Denver ellen lefekszenek és Elwaynek jelentenek. 😀peterk2005
Ahogy mondod! Aspeni ürgék és a Colorado-ban úszkáló békatalpas emberek segítségével.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Edző akadémia vagyunk. 2011-ben Dennis Allen, 2012-ben McCoy, idén úgy néz ki, h Gase és JDR is, na meg még ha ehhez hozzá vesszük Foxot, aki vélhetően nem kell egy szintet visszalépnie, hát - van benne egy kis csúsztatás de - a fél ligát mi látjuk el edzőkkel 😊Black_Adder
szép munka :p (pláne hogy négyből három csoportriválishoz ment)baggio
Azóta nyerik zsinórban a csoportot.😊tomi-tomi
A divízón belül elszerződött edzők kettős ügynökök. 😊 Látszatra jól végzik a munkájukat, mindent megtesznek a csapatukért, de a Denver ellen lefekszenek és Elwaynek jelentenek. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Edző akadémia vagyunk. 2011-ben Dennis Allen, 2012-ben McCoy, idén úgy néz ki, h Gase és JDR is, na meg még ha ehhez hozzá vesszük Foxot, aki vélhetően nem kell egy szintet visszalépnie, hát - van benne egy kis csúsztatás de - a fél ligát mi látjuk el edzőkkel 😊Black_Adder
szép munka :p (pláne hogy négyből három csoportriválishoz ment)baggio
Azóta nyerik zsinórban a csoportot.😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Nem eszik olyan forrón a kását:
"-Everybody says Adam Gase will be next 49ers coach, but don't count him out here. He met this morning with John Elway to discuss Broncos HC.
-Adam Gase spent the morning talking with John Elway. He is still at Broncos facility doing his thing."
- Mike Klis

Szerk:
Máris javíthatom magam:
"Latest on Gase: Elway has NOT offered him the HC job yet. They are having frank discussions about the job." - Lombardi

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
Edző akadémia vagyunk. 2011-ben Dennis Allen, 2012-ben McCoy, idén úgy néz ki, h Gase és JDR is, na meg még ha ehhez hozzá vesszük Foxot, aki vélhetően nem kell egy szintet visszalépnie, hát - van benne egy kis csúsztatás de - a fél ligát mi látjuk el edzőkkel 😊Black_Adder
szép munka :p (pláne hogy négyből három csoportriválishoz ment)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Edző akadémia vagyunk. 2011-ben Dennis Allen, 2012-ben McCoy, idén úgy néz ki, h Gase és JDR is, na meg még ha ehhez hozzá vesszük Foxot, aki vélhetően nem kell egy szintet visszalépnie, hát - van benne egy kis csúsztatás de - a fél ligát mi látjuk el edzőkkel 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Sziasztok! Olvasgatom a fórumot már egy ideje, a bowl.hu-t pedig évek óta, de most jutottam el oda, hogy regisztráljak is. Kérlek nézzétek el, ha bénázok, vagy ilyesmi 😊

De hogy csatlakozzak is a "szomorú vasárnap" óta folyamatosan előjövő témához... Nekem az volt az érzésem Elway sajtótájékoztatója alatt, amikor többször hangsúlyozta a "how to step to the next level" nézeteltérését Foxal, hogy egyikük Manningel, a másikuk nélküle képzelte el a jövőt. Szerintetek nem lehet ilyesmi a háttérben? Oké, hogy mindketten jóban vannak vele, de a november óta látott PM simán elbizonytalaníthatta valamelyikőjüket. (Mondjuk akkor inkább Foxot...)Bozontron
Üdv köztünk! 😊

Szerintem ezalatt Elway azt érthette h nélküle, míg Fox meg magával képzelte el a jövőt 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Bozontron Denver Broncos 378
Sziasztok! Olvasgatom a fórumot már egy ideje, a bowl.hu-t pedig évek óta, de most jutottam el oda, hogy regisztráljak is. Kérlek nézzétek el, ha bénázok, vagy ilyesmi 😊

De hogy csatlakozzak is a "szomorú vasárnap" óta folyamatosan előjövő témához... Nekem az volt az érzésem Elway sajtótájékoztatója alatt, amikor többször hangsúlyozta a "how to step to the next level" nézeteltérését Foxal, hogy egyikük Manningel, a másikuk nélküle képzelte el a jövőt. Szerintetek nem lehet ilyesmi a háttérben? Oké, hogy mindketten jóban vannak vele, de a november óta látott PM simán elbizonytalaníthatta valamelyikőjüket. (Mondjuk akkor inkább Foxot...)
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
Volt már szerintetek olyan h egy kirúgott HC-t és annak az OC és DC-át is pár napon belül kinevezik NFL HC-nak?
Nekem ez elég extrém esetnek tűnik, márpedig 99% h holnap este már ez lesz a tényállás 😕)Általános Doktor
volt, 2006 San Diego Chargers, bár ott előbb nevezték ki HC-nek a koordinátorokat, majd február közepén rúgták ki az AFC divisional roundban elbukó Schottenheimertbaggio
Félreértetted, nem a kirúgás a lényeg, hanem hogy utána rögtön kinevezik a HC, OC, DC hármast is HC-nak.tenorx
Fox azért még long-shot, de '90 óta mindössze ötször fordult elő, hogy az OC-t és DC-t egyaránt elvitték főedzőnek, ebből pedig egyedül Schotty-t rúgták ki, aki ESPN-es szakkommentátor lett


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Volt már szerintetek olyan h egy kirúgott HC-t és annak az OC és DC-át is pár napon belül kinevezik NFL HC-nak?
Nekem ez elég extrém esetnek tűnik, márpedig 99% h holnap este már ez lesz a tényállás 😕)Általános Doktor
volt, 2006 San Diego Chargers, bár ott előbb nevezték ki HC-nek a koordinátorokat, majd február közepén rúgták ki az AFC divisional roundban elbukó Schottenheimertbaggio
Félreértetted, nem a kirúgás a lényeg, hanem hogy utána rögtön kinevezik a HC, OC, DC hármast is HC-nak.
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
Volt már szerintetek olyan h egy kirúgott HC-t és annak az OC és DC-át is pár napon belül kinevezik NFL HC-nak?
Nekem ez elég extrém esetnek tűnik, márpedig 99% h holnap este már ez lesz a tényállás 😕)Általános Doktor
volt, 2006 San Diego Chargers, bár ott előbb nevezték ki HC-nek a koordinátorokat, majd február közepén rúgták ki az AFC divisional roundban elbukó Schottenheimert


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ilyen szerintem még biztosan nem. De a pontosság kedvéért itt nem kirúgásról, hanem Fox esetén közös megegyezésről van szó (Fox se akart maradni). Ilyenre látok esélyt, hogy már előfordult.peterk2005
Általában a kulturált, békés kirúgást mindenhol közös megegyezésnek hívják 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Volt már szerintetek olyan h egy kirúgott HC-t és annak az OC és DC-át is pár napon belül kinevezik NFL HC-nak?
Nekem ez elég extrém esetnek tűnik, márpedig 99% h holnap este már ez lesz a tényállás 😕)Általános Doktor
Hát általában a sikeres OC/DC-k kapnak HC állást, de ha mindkettő sikeres, vagyis jó az O és a D is adott csapatnál, akkor elég ritkán menesztik a HC-t. Ezért nem fordul elő gyakran.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ilyen szerintem még biztosan nem. De a pontosság kedvéért itt nem kirúgásról, hanem Fox esetén közös megegyezésről van szó (Fox se akart maradni). Ilyenre látok esélyt, hogy már előfordult.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Volt már szerintetek olyan h egy kirúgott HC-t és annak az OC és DC-át is pár napon belül kinevezik NFL HC-nak?
Nekem ez elég extrém esetnek tűnik, márpedig 99% h holnap este már ez lesz a tényállás 😕)

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha Kubiak vagy Quinn jön helyettük, akkor menjenek isten hírével, sok sikert nekik az új helyükön. (A Niners-re jövőre nagyon kíváncsi leszek Gase-el.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Gase úgy néz ki h elfogadta a 49ers ajánlatát, míg JDR-t valszeg még ma kinevezik Raiders HC-nek, Fox szintúgy napokon belül kinevezésre kerülhet:

"Strong voices were in the corner of Jack Del Rio as #Raiders HC: John Madden & Mark Davis. Madden has spoken about making Del Rio HC again" - Rapoport

"Raiders closing in on naming Jack Del Rio as their next head coach, which is expected to happen as early as today, per @mortreport." - Schefter

"Sources have told me that Adam Gase has agreed to become the new #49ers coach. @ProFootballTalk" - Lombardi

Érdekes h ők hárman valszeg ugyanazokat szeretnék vinni magukkal, így a stáb maradékáért komoly cicaharc lesz köztük (és Elway között):

Interesting dynamic for ex-#Broncos coaches in mix for HC jobs (Del Rio, Gase, Fox): All may try to hire the same assistants. Bit of a race - Rapoport

Én most is tartom h Elway rájuk csak vészmegoldásként tekintett...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én köszönöm ezt az összeállítást. Nem a levegőbe írtad...Zalán
(OFF: Zalán, legközelebb használd a "válaszol" gombot, ha valakinek a postjára reagálsz. Gondolom most egyszerűen bemásoltad. Így az a gond, hogy nem válik el az amit te írsz és amire reagálsz, nehéz megkülönböztetni. Ha válaszol gombot használod, akkor olyan lesz mint az én postom, hogy a te írásod külön válik. 😊
Elnézést az offért, csak látom még kevés postot írtál, feltételezem még szokatlan.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Zalán Denver Broncos 3 791 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ez persze nem jelneti azt h valóban jön is ide, lehet h teljesen feleslegesen írtam, és olvastattam el több fórumozóval, megesik az ilyen, de azért eléggé nagy a különbség

Én köszönöm ezt az összeállítást. Nem a levegőbe írtad...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Gary Kubiakról miért nem lehet leszállni? Megmondta, hogy nem akkor nem. Kár volt betenni és ennyit dolgozni vele már bocsánat. Nem értem néha még magyarul sem értenek az emberek. Még a forráshoz is odaírták, hogy marad...............

Szép összeállítás meg nektek lehet értékes csak kár ilyen dolgokkal elrontani.......dande
Azért nem szállok le róla, mert még Elway se szállt le róla. Én nem javaslatokat tettem, h ki legyen HC, hanem azokat gyűjtöttem össze, aki iránt érdeklődést mutatunk, Értek magyarul és angolul is.
Broncos will seek permission to interview Ravens OC Gary Kubiak, who played and coached in Denver but has said he would stay in Baltimore.
Azt h "would stay in Baltimore" a megkeresés előtt mondta, nem a megkeresésünkre, csak Schefter feltüntette, mert ez csökkenti a mi esélyeinket is. Elway megpróbálja meggyőzni vagy sikerül vagy nem, de az eredménytől függetlenül - tetszik vagy sem - ő közelebb áll hozzá, mint bárki a Jetsből vagy Bearsből (megjegyzem feltün tettem azt is, h őket kikosarazta), attól h nekik nemet mondott, mi még bizakodhatunk (és ami fontosabb meg is próbáljuk megszerezni, ezért van a listán, nem a bizakodás maitt). Ez persze nem jelneti azt h valóban jön is ide, lehet h teljesen feleslegesen írtam, és olvastattam el több fórumozóval, megesik az ilyen, de azért eléggé nagy a különbség Grudennel és Cowherrel szemben, hogy őket a fanok meg szakírók kezdik összeboronálni csapatokkal, nem tudom mikor lettek utoljára hivatalosan interview-ra kérve, vagy mikor nyilatkozott utoljára olyat GM, h Grudent akarja HC-nak, de szerintem nem mostanában, Kubiakot viszotn Elway keresi, aki törénetesen a mi GMünk, ez azért már erősebb...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekem azóta újra ez megerősítettnek tűnt de már nem emlékszem hol. Bocsánat ha másként van és esetleg ő jön valóban, csak picit bosszantott. Ez olyan, mint hogy állandóan jönnek Dungy-val, Cowherrel, vagy Grudennel, még akkor is mikor már új szerződése van a TV-vel.dande
Mert egy TV-s szerződés mennyit jelent? Ha valamelyik olyan ajánlatot kapna, amit tetszik neki, akkor nem kétlem, hogy simán felmondana a TV-nél... 😊StormST
De az pont nem Gruden 😀 akinek szerintem már a csillagokat is lehozták, hogy legyen HC, de ez így kényelmesebb, teljesen érthető.