Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ez a mai meccs sokkal érthetetlenebb volt.peterk2005
Steels topikban kifejtettem a véleményemet:

"Nyilván semmi értelme belegondolni, de most bánhatjuk igazán a Ravens-meccset. Ezt a Broncost bárki (értsd: még egy közepes csapat is) leverte volna. Náluk a szezonvégi visszafogottság, nem visszafogottságnak tűnik a mai meccs fényében, hanem a leolvadás elejének, ami mostanra kiteljesedett.

Kár amúgy, mert én nekik szurkoltam az AFC-ben PM miatt. Őt nagyon tisztelem, de vagy volt vmi nem napvilágra kerülő sérülése, ami hátráltatta az utolsó hetekben, vagy sztem lefőtt neki a kávé."

Az utolsó mondat nagyon egybecseng azzal, amit Storm is feszegetett.Soldados
Ezt az indoklást nem értem, hogy romolhat el valami pár hónap leforgása alatt, ami addig jól működött? Szimplán csak az öregedéstől nem fog az ember ennyit romlani. Még akkor sem, ha a láb és a kéz esetleg már nem működik annyira jól mint régen. A sok homály és idiótán hívott play mögött valami mentális (zavaró tényező) dolog kell, hogy legyen szerintemflzoli
Ezen sztem most kár rágódni, nincs meg minden infónk h pontosan megállapítsuk h mi a probléma PM-el...

Fox széke viszont szinte minden insider szerint remeg.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt az indoklást nem értem, hogy romolhat el valami pár hónap leforgása alatt, ami addig jól működött? Szimplán csak az öregedéstől nem fog az ember ennyit romlani. Még akkor sem, ha a láb és a kéz esetleg már nem működik annyira jól mint régen. A sok homály és idiótán hívott play mögött valami mentális (zavaró tényező) dolog kell, hogy legyen szerintemflzoli
Lehet ez is, lehet az is. A Saints pl. egy denverihez mérhetően erős roster, és már az alapszakaszban teljesen leolvadtak - elit edzővel is. Az idő majd eldönti, hogy itt mi a rák történt november eleje környékén és azóta.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Valamelyik paréj sms huszár fölemlegetett egy PM<>Cutler cserét, nos ha PM tényleg visszavonul EÜ okból, egy új edzői stábbal és Cutlerrel szerintem ugyan olyan contender maradhatna a csapat.flzoli
Ha Vipera eddig nem kapott volna infarktust, akkor ezzel a bejegyzéssel sikerült elérned.tomi-tomi
Felőlem mehet egy csere RGIII-ért is. Vagy Sanchez is szabad lesz a nyáron.....

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ez a mai meccs sokkal érthetetlenebb volt.peterk2005
Steels topikban kifejtettem a véleményemet:

"Nyilván semmi értelme belegondolni, de most bánhatjuk igazán a Ravens-meccset. Ezt a Broncost bárki (értsd: még egy közepes csapat is) leverte volna. Náluk a szezonvégi visszafogottság, nem visszafogottságnak tűnik a mai meccs fényében, hanem a leolvadás elejének, ami mostanra kiteljesedett.

Kár amúgy, mert én nekik szurkoltam az AFC-ben PM miatt. Őt nagyon tisztelem, de vagy volt vmi nem napvilágra kerülő sérülése, ami hátráltatta az utolsó hetekben, vagy sztem lefőtt neki a kávé."

Az utolsó mondat nagyon egybecseng azzal, amit Storm is feszegetett.Soldados
Ezt az indoklást nem értem, hogy romolhat el valami pár hónap leforgása alatt, ami addig jól működött? Szimplán csak az öregedéstől nem fog az ember ennyit romlani. Még akkor sem, ha a láb és a kéz esetleg már nem működik annyira jól mint régen. A sok homály és idiótán hívott play mögött valami mentális (zavaró tényező) dolog kell, hogy legyen szerintem

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez a mai meccs sokkal érthetetlenebb volt.peterk2005
Steels topikban kifejtettem a véleményemet:

"Nyilván semmi értelme belegondolni, de most bánhatjuk igazán a Ravens-meccset. Ezt a Broncost bárki (értsd: még egy közepes csapat is) leverte volna. Náluk a szezonvégi visszafogottság, nem visszafogottságnak tűnik a mai meccs fényében, hanem a leolvadás elejének, ami mostanra kiteljesedett.

Kár amúgy, mert én nekik szurkoltam az AFC-ben PM miatt. Őt nagyon tisztelem, de vagy volt vmi nem napvilágra kerülő sérülése, ami hátráltatta az utolsó hetekben, vagy sztem lefőtt neki a kávé."

Az utolsó mondat nagyon egybecseng azzal, amit Storm is feszegetett.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én hiszek a momentumban, ezt mindenki tudja, pont azért mert a meccsek fejben, azaz mentálisan dőlnek el nagyon sok esetben. De egy play-re, főleg az elsőre rákenni, az kicsit erős. Ha fejben ennyire gyenge volt a Broncost, hogy egyetlen momentumot nem tudott kihordani, akkor pontosan ennyit is érdemelt azon a meccsen.

Miért mondom ezt? Egy másik PM-csapat az első playből kickoff return TD-t nyalt be a Super Bowlon. Sztem az még nagyobb pofon volt, mint a tavalyi. A Colts felállt és nyert akkor a liga legjobb védelme ellen (Bears).

Igen, nagy pofon volt nyilván az első play, de a momentumot 60 perc alatt vissza lehetett volna szerezni, de nem sikerült.Soldados
Az NFC döntőn 2 héttel korábban a legelső játéknál vesztette el az irányító a labdát. Feljött a védelem, kaptak 3 pontot, és ment tovább az élet. A labdavesztéssel indító csapat remekül játszó ellenfél ellen fordított. Na ezért nem hiszek én ebben annyira.Helmut Zimmer
Én hiszek a momentumban, akkor lehet megtörni vkit igazán. Pontosabban éppen itt válik el az elitcsapat a többitől. Az elitcsapat fel tud állni a pofonból, illetve ha nála a momentum, akkor kegyetlenül megbünteti az ellenfelet.

De egyetértünk az SB 1. playjel kapcsolatban. Az egész meccs szempontjából irreleváns, mert ha abból az egyetlen pofonból sem tudott kijönni a csapat, akkor az tulajdonképpen annak beismerése, hogy a Broncos nem volt egy súlycsoportban ellenfelével. Az a csapat, amely egy playtől így összecsuklik, az (fejben) gyenge.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ez gyors volt...
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mtlqlhcyciqjzajw5lhe
Uncertain future: What's next for Manning, Fox?
The future is uncertain in Denver following Sunday’s loss to the Indianapolis Colts. Are changes on the horizon for Peyton Manning, John Fox and the Broncos? Gregg Rosenthal explores.


De én is csatlakozok a mozgalomhoz, mert ez a meccs nem lehet következmények nélküli

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Én hiszek a momentumban, ezt mindenki tudja, pont azért mert a meccsek fejben, azaz mentálisan dőlnek el nagyon sok esetben. De egy play-re, főleg az elsőre rákenni, az kicsit erős. Ha fejben ennyire gyenge volt a Broncost, hogy egyetlen momentumot nem tudott kihordani, akkor pontosan ennyit is érdemelt azon a meccsen.

Miért mondom ezt? Egy másik PM-csapat az első playből kickoff return TD-t nyalt be a Super Bowlon. Sztem az még nagyobb pofon volt, mint a tavalyi. A Colts felállt és nyert akkor a liga legjobb védelme ellen (Bears).

Igen, nagy pofon volt nyilván az első play, de a momentumot 60 perc alatt vissza lehetett volna szerezni, de nem sikerült.Soldados
Az NFC döntőn 2 héttel korábban a legelső játéknál vesztette el az irányító a labdát. Feljött a védelem, kaptak 3 pontot, és ment tovább az élet. A labdavesztéssel indító csapat remekül játszó ellenfél ellen fordított. Na ezért nem hiszek én ebben annyira.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én hiszek a momentumban, ezt mindenki tudja, pont azért mert a meccsek fejben, azaz mentálisan dőlnek el nagyon sok esetben. De egy play-re, főleg az elsőre rákenni, az kicsit erős. Ha fejben ennyire gyenge volt a Broncost, hogy egyetlen momentumot nem tudott kihordani, akkor pontosan ennyit is érdemelt azon a meccsen.

Igen, nagy pofon volt nyilván az első play, de a momentumot 60 perc alatt vissza lehetett volna szerezni, de nem sikerült.Soldados
Áh nyilván. Az egy 10 menetes kiütés volt, padlóval minden menetben. Jött a pofon, felkeltek, kapták a másodikat, majd a harmadikat és így tovább. Nekem azzal a meccsel - a csúnya emléken kívül - nincs semmi problémám. Egyszerűen semmi sem jött össze, a Seattle minden momentumot azonnal meggyilkolt. Ez a mai meccs sokkal érthetetlenebb volt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
 bowl.hu/forum/nflncaa_-_divizioforumok/vege_a_manning_eranak_brady_kiegett_az_elet_fontos_kerdesei

a nem ebbe a topicba illő, vagy a párbeszédet simán nem kívánatos irányba terelő kommenteket ezt követően töröljük


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
epp ezert irtam az elejen, h ne reagaljatok ra..
nem tudom mire volt ez jo, innen mar persze mehet a show oldalakon keresztul..
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csak az igazságérzetem serkent fel, amikor egy régi, igaz tebowhitű kollegát trollkodással vádolnak indokolatlanul.Sobri Jóska
Nem tudom nálad mi meríti a trollkodás fogalmát, de nálam az, ha évente 1-szer jelenik meg valaki, csak vereség után, de akkor aztán övé az első post, mégpedig kárörvendő stílusban, az nálam klasszikus trollkodás. Úgyhogy az, hogy indokolatlan az elég nagy túlzás...

Amúgy csak azt sajnálom, hogy JC6-on annyira uralkodik a flusztráltsága, hogy nem veszi észre, hogy másokat is bánt azzal amit csinál. Olyanokat akiknek ugyanolyan fontos a csapatuk, és most le vannak törve. És ebben bizony rád hasonlít Jóska, te pont ilyen "tapintattal" tudod kezelni a Pats fanságodat időnként...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Tényleg PM volt a jövő....!
Next year guys! Maybe...JC6
Te minek jársz ide trollkodni???akike
Ez nem trollkodás, csak kitart a véleménye mellett, hogy baromság volt Tebowt Manningre cserélni.
Szerintetek megérte a csere?
És a kérdés úgy értendő, hogy PM-et alltime no1. QB-nak tartom.
Csak ugye az NFL-ben nem ilyen egyszerű, hogyha nálad a legjobb QB, tied a SB...Sobri Jóska
Mi az Jóska, kidobtak a Pats és a Ravens topicból és idejöttél a vérszagra? 😀peterk2005
Csak az igazságérzetem serkent fel, amikor egy régi, igaz tebowhitű kollegát trollkodással vádolnak indokolatlanul.Sobri Jóska
Engem csak az zavar, ha valaki évente egyszer időn és csakis azért, hogy beszóljon. Nekem kurvára mindegy kivel nyerünk, csak nyerjünk. De azt marhára nem csipázom, ha elég ideges az ember és még csakazértis valaki tornázik a vérnyomásán, márpedig JC6-nak ez bevett szokása. Talán akkor írt ebbe a topicba utoljára, amikor kikaptunk a SB-on.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Tényleg PM volt a jövő....!
Next year guys! Maybe...JC6
Te minek jársz ide trollkodni???akike
Ez nem trollkodás, csak kitart a véleménye mellett, hogy baromság volt Tebowt Manningre cserélni.
Szerintetek megérte a csere?
És a kérdés úgy értendő, hogy PM-et alltime no1. QB-nak tartom.
Csak ugye az NFL-ben nem ilyen egyszerű, hogyha nálad a legjobb QB, tied a SB...Sobri Jóska
Soha nem tudjuk meg, hogy mi lett volna, HA...
Ami tény: Elway rövid távon akart eredményt, lapot húzott 19re és elment a tavalyi SB 1.snapjènél. Szerintem PM ennyi volt, jöhet egy új srác.Amadeus91
Érdekes ez az 1. Snap, nagyon sokat emlegetítek, de miért?!Helmut Zimmer
Abban benne volt minden, teljes hidegzuhany volt egyik oldalt, míg titeket teljesen feldobott. Megkockáztatom, hogy ott dőlt el a Super Bowl: fejben.Amadeus91
Ebben már akkor sem hittem, legalábbis szerintem ciki lenne ezen a szinten.

Mindegy jobbulást a fanoknak!
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Valamelyik paréj sms huszár fölemlegetett egy PM<>Cutler cserét, nos ha PM tényleg visszavonul EÜ okból, egy új edzői stábbal és Cutlerrel szerintem ugyan olyan contender maradhatna a csapat.flzoli
Ha Vipera eddig nem kapott volna infarktust, akkor ezzel a bejegyzéssel sikerült elérned.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tényleg PM volt a jövő....!
Next year guys! Maybe...JC6
Te minek jársz ide trollkodni???akike
Ez nem trollkodás, csak kitart a véleménye mellett, hogy baromság volt Tebowt Manningre cserélni.
Szerintetek megérte a csere?
És a kérdés úgy értendő, hogy PM-et alltime no1. QB-nak tartom.
Csak ugye az NFL-ben nem ilyen egyszerű, hogyha nálad a legjobb QB, tied a SB...Sobri Jóska
Soha nem tudjuk meg, hogy mi lett volna, HA...
Ami tény: Elway rövid távon akart eredményt, lapot húzott 19re és elment a tavalyi SB 1.snapjènél. Szerintem PM ennyi volt, jöhet egy új srác.Amadeus91
Érdekes ez az 1. Snap, nagyon sokat emlegetítek, de miért?!Helmut Zimmer
Abban benne volt minden, teljes hidegzuhany volt egyik oldalt, míg titeket teljesen feldobott. Megkockáztatom, hogy ott dőlt el a Super Bowl: fejben.Amadeus91
Én hiszek a momentumban, ezt mindenki tudja, pont azért mert a meccsek fejben, azaz mentálisan dőlnek el nagyon sok esetben. De egy play-re, főleg az elsőre rákenni, az kicsit erős. Ha fejben ennyire gyenge volt a Broncost, hogy egyetlen momentumot nem tudott kihordani, akkor pontosan ennyit is érdemelt azon a meccsen.

Miért mondom ezt? Egy másik PM-csapat az első playből kickoff return TD-t nyalt be a Super Bowlon. Sztem az még nagyobb pofon volt, mint a tavalyi. A Colts felállt és nyert akkor a liga legjobb védelme ellen (Bears).

Igen, nagy pofon volt nyilván az első play, de a momentumot 60 perc alatt vissza lehetett volna szerezni, de nem sikerült.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
ha valaki meddő vita helyett majd inkább csak visszaolvasná a PM leigazolásakor született kommenteket, akkor kb. innentől kezdődnek
 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/denver_broncos/499094

ez kétségtelenül szép jóslat volt xD

Legalább nem lesz több Tebowozás.tenorx
Óóóó, dehogynem, főleg ha szarok leszünk, vagy ha PM 2-3 év múlva elmegy és nem lesz helyette senki....... 😛StormST
baggio
Azt hiszem át kell adjam a koronát.

Sobri Jóska
Most nézem, hogy minden "tüzelő" topikba belógatod, hátha kapás lesz? 😊

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Valamelyik paréj sms huszár fölemlegetett egy PM<>Cutler cserét, nos ha PM tényleg visszavonul EÜ okból, egy új edzői stábbal és Cutlerrel szerintem ugyan olyan contender maradhatna a csapat.

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
ha valaki meddő vita helyett majd inkább csak visszaolvasná a PM leigazolásakor született kommenteket, akkor kb. innentől kezdődnek
 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/denver_broncos/499094

ez kétségtelenül szép jóslat volt xD

Legalább nem lesz több Tebowozás.tenorx
Óóóó, dehogynem, főleg ha szarok leszünk, vagy ha PM 2-3 év múlva elmegy és nem lesz helyette senki....... 😛StormST
baggio
Azt hiszem át kell adjam a koronát.


több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
ha valaki meddő vita helyett majd inkább csak visszaolvasná a PM leigazolásakor született kommenteket, akkor kb. innentől kezdődnek
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Denver Broncos - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


ez kétségtelenül szép jóslat volt xD

Legalább nem lesz több Tebowozás.tenorx
Óóóó, dehogynem, főleg ha szarok leszünk, vagy ha PM 2-3 év múlva elmegy és nem lesz helyette senki....... 😛StormST


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Tényleg PM volt a jövő....!
Next year guys! Maybe...JC6
Te minek jársz ide trollkodni???akike
Ez nem trollkodás, csak kitart a véleménye mellett, hogy baromság volt Tebowt Manningre cserélni.
Szerintetek megérte a csere?
És a kérdés úgy értendő, hogy PM-et alltime no1. QB-nak tartom.
Csak ugye az NFL-ben nem ilyen egyszerű, hogyha nálad a legjobb QB, tied a SB...Sobri Jóska
Soha nem tudjuk meg, hogy mi lett volna, HA...
Ami tény: Elway rövid távon akart eredményt, lapot húzott 19re és elment a tavalyi SB 1.snapjènél. Szerintem PM ennyi volt, jöhet egy új srác.Amadeus91
Érdekes ez az 1. Snap, nagyon sokat emlegetítek, de miért?!Helmut Zimmer
Abban benne volt minden, teljes hidegzuhany volt egyik oldalt, míg titeket teljesen feldobott. Megkockáztatom, hogy ott dőlt el a Super Bowl: fejben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Tényleg PM volt a jövő....!
Next year guys! Maybe...JC6
Te minek jársz ide trollkodni???akike
Ez nem trollkodás, csak kitart a véleménye mellett, hogy baromság volt Tebowt Manningre cserélni.
Szerintetek megérte a csere?
És a kérdés úgy értendő, hogy PM-et alltime no1. QB-nak tartom.
Csak ugye az NFL-ben nem ilyen egyszerű, hogyha nálad a legjobb QB, tied a SB...Sobri Jóska
Soha nem tudjuk meg, hogy mi lett volna, HA...
Ami tény: Elway rövid távon akart eredményt, lapot húzott 19re és elment a tavalyi SB 1.snapjènél. Szerintem PM ennyi volt, jöhet egy új srác.Amadeus91
Érdekes ez az 1. Snap, nagyon sokat emlegetítek, de miért?!Helmut Zimmer
Miért, nem? Nyert a Denver? naugye... 😊

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Tényleg PM volt a jövő....!
Next year guys! Maybe...JC6
Te minek jársz ide trollkodni???akike
Ez nem trollkodás, csak kitart a véleménye mellett, hogy baromság volt Tebowt Manningre cserélni.
Szerintetek megérte a csere?
És a kérdés úgy értendő, hogy PM-et alltime no1. QB-nak tartom.
Csak ugye az NFL-ben nem ilyen egyszerű, hogyha nálad a legjobb QB, tied a SB...Sobri Jóska
Soha nem tudjuk meg, hogy mi lett volna, HA...
Ami tény: Elway rövid távon akart eredményt, lapot húzott 19re és elment a tavalyi SB 1.snapjènél. Szerintem PM ennyi volt, jöhet egy új srác.Amadeus91
Érdekes ez az 1. Snap, nagyon sokat emlegetítek, de miért?!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem a frászt nem tudott elszakadni, Tolert megverte egymás után háromszor is Sanders, Manning meg olyan siralmas lasztit dobott felé, hogy a legközelebbi is jó méterrel ment elé. Ha azok a labdák jó, sima TD az összes.

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Tényleg PM volt a jövő....!
Next year guys! Maybe...JC6
Te minek jársz ide trollkodni???akike
Ez nem trollkodás, csak kitart a véleménye mellett, hogy baromság volt Tebowt Manningre cserélni.
Szerintetek megérte a csere?
És a kérdés úgy értendő, hogy PM-et alltime no1. QB-nak tartom.
Csak ugye az NFL-ben nem ilyen egyszerű, hogyha nálad a legjobb QB, tied a SB...Sobri Jóska
Mi az Jóska, kidobtak a Pats és a Ravens topicból és idejöttél a vérszagra? 😀peterk2005
Csak az igazságérzetem serkent fel, amikor egy régi, igaz tebowhitű kollegát trollkodással vádolnak indokolatlanul.