Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Az a vicces, hogy én a D-t érzem a biztosabbnak, főleg ha Marshall is játszik, meg Ward is, az O annyira döcögött néha az utóbbi időben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azért az kicsit vicces, hogy itt cidrizünk a Colts, és az esetleges Pats, majd Seattle meccs előtt, amikor papíron a miénk a legjobban összerakott csapat 😊

HoF QB, állat WR duó (+ egy Welker mint "beugró" ) , bitang TE, jobb napjain 2-3 pro bowler-t tartalmazó O-line, TOP3-as futójáték az utolsó hetekben

Elit futás elleni védelem, erős DB sor, gyilkos pass rusher kettős.

Az ST.......... nos............. ők is itt vannak

És ezek után ne esélyesként induljunk neki bármelyik meccsnek, hát érdekes.

több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Hát, talán ez a legrosszabb forgatókönyv egy esetleges továbbjutásra nézvéstTomifinn
Annyi előnye lehet egy ilyen Pecc győzelemnek h elég sok trükkös playt el kellett lőniük, nem lazsálhattak egy driveot sem, így (talán) jobban fel lehet rájuk készülni.

Bár most is tartom h a colts és mi is szívesebben láttuk volna vendégül az olasz csődört, mintsem h tommyboyhoz kelljen menni...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Hát, talán ez a legrosszabb forgatókönyv egy esetleges továbbjutásra nézvést, ennél még egy 40-0-ás Pats győzelem is jobb lett volna, kétszer ekkora hátrányból felállva, ilyen heroikus meccsen győzve, mentálisan ez nagyon nagy előny lehet nekik... Hazai pályáról nem is beszélve, nagyon kellett volna az a Ravens győzelem.
Na persze, nyerjünk előbb.
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Quanterus Smith -> IR
Shaq Barrett jött a helyére

Közben a Broncos megpróbál segíteni az Alzheimer elleni harcban Coloradoban (Bowlen is ebben a betegségben szenved)
 www.nytimes.com/2015/01/11/sports/football/denver-broncos-feel-loss-of-owner-battling-alzheimers-disease.html?_r=0

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Clutch Flacco ide-vagy oda, én jobban örültem volna, ha ők jönnek mérföld magasra, minthogy nekünk kelljen menni bostonba...
Mondjuk először nyerjük meg a holnapi meccset 😕) Aztán lesz időnk a hogyan továbbon filózni 😊Általános Doktor
Ja, nem így értettem, hanem a mostani fordulóra. (És tudom, hogy ők nem jöhettek idén ide a kiemelések miatt, a mondat inkább csak általában rájuk vonatkozott.)
A Pats idegenben nyilván nehezebb dió még ezzel együtt is. De azt én már elkönyveltem a 10. héten. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Na, aki látta az imént végetért Pats-Ravens-t, azok közül tegye fel a kezét akinek nem ugrott be a végén azonnal a két évvel ezelőtti denveri playoff meccs. 😊 Ugyanaz a sok pontos meccs, védelmek kölcsönösen nem tudnak kezdeni az offense-ekkel, a végére a Ravensnek TD kell. Azon persze nem csodálkozom, hogy clutch Flacco persze, hogy ellenünk dobta meg jól a labdát és a Pats ellen ront a végén egy ilyen meccsen. 😀

Ettől függetlenül nem bánom, hogy nem Denverbe jött ismét ez a Ravens. A frászt hozzák az emberre. 😊peterk2005
Clutch Flacco ide-vagy oda, én jobban örültem volna, ha ők jönnek mérföld magasra, minthogy nekünk kelljen menni bostonba...

Mondjuk először nyerjük meg a holnapi meccset 😕) Aztán lesz időnk a hogyan továbbon filózni 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, aki látta az imént végetért Pats-Ravens-t, azok közül tegye fel a kezét akinek nem ugrott be a végén azonnal a két évvel ezelőtti denveri playoff meccs. 😊 Ugyanaz a sok pontos meccs, védelmek kölcsönösen nem tudnak kezdeni az offense-ekkel, a végére a Ravensnek TD kell. Azon persze nem csodálkozom, hogy clutch Flacco persze, hogy ellenünk dobta meg jól a labdát és a Pats ellen ront a végén egy ilyen meccsen. 😀

Ettől függetlenül nem bánom, hogy nem Denverbe jött ismét ez a Ravens. A frászt hozzák az emberre. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kellett találni ötöt a cikkhez. Hát találtak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 414 — The Mathematician
 www.denverbroncos.com/multimedia/photo-gallery/Five-Key-Matchups-Broncos-Colts/d6de2b66-2c65-4c50-b1e6-a0d859470f93#25654780-bc0d-488a-8a8d-73fb102ad559

érdekes, nem tudom mi a véleményetek róla

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Marshall, Unrein hivatalosan is Questionable, míg Q.Smith Out a hétvégi meccsre.
A tweetek alapján Marshallnak van esélye játszani, néhány megfigyelő szerint az edzésmunkáját akár fullnak is lehetett volna írni. Smith azonban arra a térdére sérült rá, amelyiknek volt egy ACL-je még az egyetemen 😕

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Két volt Bronco került be a HoF elődöntősei közé, TD és Lynch, talán valamelyik becsusszan a végén, a szememben mindkettő maximálisan megérdemelné! 😊StormST
Ezek szerint Atwater és Mecklenburg már elődöntőig se jutnak el 😕
Szerk: Storm! Ezek a döntősök. TD és Lynch döntős nem elődöntős!
 www.profootballhof.com/enshrinement/2015/1/8/class-of-2015-finalists-announced/Black_Adder
Fuck, tényleg... 😊

De igen, Atwater és Mecklenburg megint kiesett, utóbbinak szerintem már nincs sok éve vissza...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Két volt Bronco került be a HoF elődöntősei közé, TD és Lynch, talán valamelyik becsusszan a végén, a szememben mindkettő maximálisan megérdemelné! 😊StormST
Ezek szerint Atwater és Mecklenburg már elődöntőig se jutnak el 😕
Szerk: Storm! Ezek a döntősök. TD és Lynch döntős nem elődöntős!
 www.profootballhof.com/enshrinement/2015/1/8/class-of-2015-finalists-announced/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben olvasgatva a Ravens és a Pats topicot, páran már most befeszültek egymás ellen. 😊 Mi lesz ebből a meccs után, ha netán még lesz 1-2 controversial fújás is? 😀

Marshall limitedjére kíváncsi leszek. Azért vele kapcsolatban nem vagyok nyugodt, volt idén pár eset ilyen "szépen javul", limited, limited => IR történetre.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Két volt Bronco került be a HoF elődöntősei közé, TD és Lynch, talán valamelyik becsusszan a végén, a szememben mindkettő maximálisan megérdemelné! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Holnap lesz "United In Orange Friday"

több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Jó ránézni erre a táblázatra. :cool:
Optimistán várom a vasárnapot, de azért a zabszem ott van már. 😊




több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Sports Illustrated profilja John Elwayről:
 www.si.com/nfl/2015/01/07/john-elway-denver-broncos

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elway döntött így, a legnagyobb Bronco. Ha már meg kellett történnie, akkor ez a legjobb scenario. Tebow meg így Bronco marad örökre. Ha maradt volna, akkor nem emlék lenne, hanem valóság, és akkor ki tudja mi lenne...

De a lényegre:
Egy kis Ware és Miller asslicking. Eléggé csöpögős, meg minden, de azért jó cikk. Kiváló arra, hogy a szurkoló máris jobbnak érezze a csapatát, és eltűntesse a playoff meccsek előtti szokásos zabszemet. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Jaj, nehogy előjöjjön újra a Tebow téma, elég volt legutóbb a meccs végén... 😊

Én már túlléptem rajta (OK, tudom, az aláírásom nem ezt tükrözi, de a lustaság nagyon nagy úr ám 😛), remélem, hogy meglesz a gyümölcse idén, vagy jövőre, ez nálam egy SB gyűrűt jelentene. Nem, nem azért írom, mert úgy érzem, hogy Tebow-val gyűrűt nyertünk volna, hanem azért, mert az a felhajtás és szenvedés, ami ekörül ment, csak akkor nyeri el a szememben az értelmét, ha meglesz vele a gyűrű. Szépek a rekordok és tavaly a játékunk is tetszett, de én azt is élveztem, amit Tebow csinált, még ha kevesebb is volt vele az eredmény... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Így utólag a legérdekesebb és legizgibb rész a "PM saga" (kb a 330-290. oldal). Emlékszem h öcsém is nagyon puffogott, amikor idehoztuk, de még ennél is durvább indulatok voltak itt a fórumon. Utólag visszanézve nagyon merész és jó döntés volt (persze szerencse is kellett hozzá).
Általános Doktor
Az, hogy jó döntés volt, az szubjektív. Sok szurkoló örül neki, de vannak olyanok is szép számmal, akik nem.
Én pl. szívesebben szurkolnék egy Tebows Broncosnak, még akkor is, ha vele esetleg alacsonyabbak lennének a superbowl nyerési esélyeink.
burzum
Az érzelmi oldalt/kötődést egy játékoshoz (ezáltal szorosabb kötődést a klubhoz) teljesen megértem, ezen nem is lehet vitázni | én is jobban örülnék ha Decker itt kapdosná a labdákat és Sanders mondjuk Welker helyén játszana (mondjuk ezzel valszeg csak én vagyok így 😕) ). |

Ugyanakkor a franchise szempontjából objektíve jó döntés, lévén most már mi is konstans SB contender csapatnak számítunk, ezáltal vonzóbb célpont vagyunk az FA játékosoknak -> olcsóbban is tudjuk őket megszerezni/megtartani, ami a hosszútávú sikeresség egyik alapja.
Nem beszélve az elmúlt évek rekorddömpingjéről, eredményeiről stb.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
OF-et jó lenne megtartani. Nem lesz olcsó. Knightont nagyon szeretem az egyénisége miatt, és játékban is minőséget hoz, de nem tudom....

Ja, és én Juliusért is csak nagyon módjával kaparnék. Lehet, hogy furán hangzik, de én fontosabbnak tartom, hogy Green-t itt tartsuk. Valami azt súgja, hogy benne is megvan az ami Juliusban (pompázatos RZ target), és mellé még remek blocker is. peterk2005
Ez igazándiból már offseason téma, ezért nem is írtam eddig ezzel kapcsolatban, de én a helyedben nem aggódnék, ugyanis nagyon jól állunk capspace ügyileg.
Óvatos becslések szerint is van 30-35 millánk, úgy h senki szerződéséhez nem nyúltunk (pedig pl csak egy Colquitt cut adna plusz 3 millát, Caldwell majd másfél milla, PM átstrukturálásáról nem is beszélve).

Az eddig nyilatkozatok alapján az én fejemben kb így néznek ki a hosszabbítások:
DT: ~14 M (s ez már hometown discountnak számítana...)
JT: ~6 M (ha e fölött kér, akkor sztem engedjük, s lehet h egyébként is - pl a drafton a legjobb TE (Maxx Williams) valszeg elérhető lesz számunkra)
Knighton: ~5 M (a piacon valszeg többet is érhetne, de többször beszélt róla h maradna, s ezért áldozatot is hozna:  www.milehighreport.com/2014/12/16/7405471/mr-knightons-neighborhood - persze ez JDR sorsától is függ )
OF: ~5 M (alternatívának valszeg kint lesz a piacon Iupati is a 49ersből, ő is hasonló szint)
Moore ~3.5 M (sztem nekünk ennyit nem fog megérni)
Irving ~2.5 M (én kizártnak tartom a megtartását, Marshall és Trevathan mellett - úgy h szintén esélyünk van 1/32-re 😕) egy átlag feletti prospectet húzni Perryman személyében)
Green ~2.5 M (alulértékelt, "csakblokkolnitud" TE, ha megtanulna elkapni/vagy használnánk elkapásra is, akkor meglenne a mi "kicsi gronkunk" )
Marshall: 2 M (második körös RFA tender)
Q.Carter ~1.5 M (rengeteg sérülés - jó játék)
Cornick 510 e (ERFA - valszeg így bele se számít a capbe)
Garland 510 e (ERFA)
Youboty 510 e (ERFA)

Akiket véleményem szerint csak vet min környéki fizuval/vagy azzal se tartanánk meg: Unrein, Welker, Tamme, Montgomery, T.Carter, Johnsson, Brewer

Sztem kb ebből (s persze a piacról) lehet kilegózni a jövő évi csapatot.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
burzum Denver Broncos 154
Így utólag a legérdekesebb és legizgibb rész a "PM saga" (kb a 330-290. oldal). Emlékszem h öcsém is nagyon puffogott, amikor idehoztuk, de még ennél is durvább indulatok voltak itt a fórumon. Utólag visszanézve nagyon merész és jó döntés volt (persze szerencse is kellett hozzá).
Általános Doktor
Az, hogy jó döntés volt, az szubjektív. Sok szurkoló örül neki, de vannak olyanok is szép számmal, akik nem.
Én pl. szívesebben szurkolnék egy Tebows Broncosnak, még akkor is, ha vele esetleg alacsonyabbak lennének a superbowl nyerési esélyeink.

(Ettől még szorítok a mostaniaknak is, csak valahol ott van bennem, hogy lehetne ez a csapat számomra sokkal szerethetőbb is)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Így utólag a legérdekesebb és legizgibb rész a "PM saga" (kb a 330-290. oldal). Emlékszem h öcsém is nagyon puffogott, amikor idehoztuk, de még ennél is durvább indulatok voltak itt a fórumon. Utólag visszanézve nagyon merész és jó döntés volt (persze szerencse is kellett hozzá).Általános Doktor
Azokban az időkben a postok inkább emócióból íródtak, mint rideg logikából. Az emóciók mára elmúltak, anélkül meg érthetően furcsának tűnnek azok a postok.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ez félig off lesz, előre is elnézést érte:

Tegnap este nem tudtam aludni és unalmamban elkezdtem olvasni régi fórumbejegyzéseket, kb Tebow felemelkedésétől (akkortájt kezdtem nézni bronco meccseket, de még lövésem se volt az nfl-ről, így kíváncsi voltam h "szakmai szemmel" milyen volt az a periódus).
Az igazat megvallva a fórum ezen részét ki kéne adni, tuti bestseller lenne 😀

Így utólag a legérdekesebb és legizgibb rész a "PM saga" (kb a 330-290. oldal). Emlékszem h öcsém is nagyon puffogott, amikor idehoztuk, de még ennél is durvább indulatok voltak itt a fórumon. Utólag visszanézve nagyon merész és jó döntés volt (persze szerencse is kellett hozzá).

Hogy csak félig legyen off a hszem:

MÁS:
A még versenyben lévő csapatok közül miénk a 3. legjobb OL
 www.si.com/nfl/2015/01/05/nfl-playoffs-best-offensive-lines-cowboys-ravens-broncos?xid=si_nfl
Akkor milyen lehet a többieké? 😕)

Szóval, a feszültségetek (hívjuk nevén: a kognitív disszonanciátok) olyan mondatokat szül, amelyek már nehezen emészthetőek számunkra. Nem lehet vádolni azzal, hogy PM fan lennék, de szinte már kezelhetetlen, hogy inkább egy 9-7-es idény TT-val, mint egy 13-3-as PM-gel és még sorolhatnám. Racionalizálhattok, amennyire csak akartok, több tízmillió dolláros szerződésnél az egészségügyi kockázatok nem jelentősebbek a megszokottnál (én is elég pesszimista voltam PM gyógyulásával kapcsolatban). A Manning elleni szakmai érveid, mintha egy meccsét sem láttad volna és soha nem olvastál volna Colts-topic-ot. Két olyan tudása van, ami a Broncos-ban is aranyat fog érni: a takarítónőből is ProBowler WR-t csinál és a leghígabb OL is betonfalnak tűnik előtte. (A zsenialitásának non plus ultra részéről ne is beszéljünk, presnap read.)
tomi-tomi
Black_Adder
S ez számok terén tényleg így van, de ettől még egy közepes brigád az O-line, ha csak az "anyagminőséget" nézzük...

ui.: persze tudom h ezt neked nem kell magyarázni Black, csak tegnap hajnalban kipattant a szemem tomi 2 éves sorait olvasva 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'