Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem DT kiesése a legnagyobb vicc, ilyen szezon után. Jó, persze lehetne vitatkozni, hogy Dez szezonja mennyivel volt jobb vagy rosszabb, mint DT-é (kétszer annyira biztos nem), de hogy Nelson-é is jobb volt-e, az már nálam erősen véleményes...

Von jó volt, de pass rusher-ből sok jó van és igazán nem volt kiemelkedő idén, én picit többet vártam tőle, nem sack-ben feltétlenül, hanem inkább észrevehetőségben, a second team szerintem pont jó így neki...

Harris meg szintén örülök, hogy befért, ott a helye, az első kettőben még nem, majd talán idővel... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
2012-ben zsinórban 11-et nyerve jutottunk be, egy top5 védelemmel és top5 támadóegységgel, egy kiváló formába lévő Holidayjel az STben, no1 seedként és most nem emlékszem semmi komoly sérülésre. Akkor nyerni kellett volna.

Tavaly annyi sérültünk volt, h összeszámolni is nehéz, de akkor volt Peyton a peaken, ezért hiába látszott nagyon a védelmen a sok hiányzó, hiába dőlt ki Clady már a legelején, valahogy mégis jó passzban tűntünk. Meg ugye a konf döntőben a peccet talánk nálunk is több ág húzta.

Idén se állunk azért nagyon jól a sérültek terén. Nincs sok sérültünk, de 3 LB a 4 legjobb közül talán kevésbé szerencsés, mint ha 3 teljesen különböző posztról hiányzik 1-1. Ugyanígy 2 elvileg csere safety hiánya is jobban meglátszik, ha eredetileg az volt a legsekélyebb posztunk. Ha visszakapjuk Brutont és Marshallt azt mondom jól állunk, nélkülük viszont azért nem annyira.
A formát meg majd megnézem a div roundban. Nekem még mindig meg van az a gyanúm, h az O félig-meddig szándékosan volt őrlángon az elmúlt hetekben. Egyedül az zavar,h a bengals ellen hiába pörgött fel, gyorsan le is eresztett, de szerintem tartogattunk egy-két trükköt. Egyedül az Oline aggaszt jobban, őket elviselni kell, nem támaszkodni rájuk. És tavaly az ideinél sokkal jobbak voltak, mégis láttuk mit értek a döntőben, ha neadjisten újra játszani kell a Hoxszal, Isten irgalmazzon nekünk!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Relative jól állunk - tavalyhoz ég és föld -, az egyetlen gond, hogy nem itt-ott egyet-egyet, hanem azokon a posztokon szedtünk be több sérültet is egyszerre, amik eleve vékonyak. LB-ben pl. Irving, Trevathan és Marshall is (majdnem) ugyanonnan hihányzik. És safety-ben is Ward kiesése után pont Bruton esett ki a következő meccsen.

Sok fog múlni azon, hogy a maródiak közül - Marshall, Ward, Bruton, JT, Manning - ki lesz hadrafogható, és ha játszik is, milyen fizikai állapotban teszi.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Amióta PM megérkezett, most állunk sérültek terén, formaügyben és úgy minden téren talán a legkevésbé készen a playoffra.
Valamiért azt érzem, hogy pont emiatt lehet esélyünk, túlságosan ellenünk szól jelenleg minden, a potenciálhoz képest.Tomifinn
Biztos vagy benne, hogy sérülések terén olyan rosszul állunk a korábbi évekhez képest?
Nekem úgy rémlik, hogy a fontosabb, kezdő jellegű játékosok közül csak Ball, Trevathan és Irving van IR-en, persze lehet, hogy tévedekburzum
Szvsz sérültek terén elég jól álltok, ami különbség van a korábbi évekhez képest az az, hogy a korábbi években jobb formát mutattatok az alapszakasz végén, de ez tényleg lehet, hogy a korai bye week miatt volt, elfáradt a 17. hétre a csapat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
burzum Denver Broncos 154
Amióta PM megérkezett, most állunk sérültek terén, formaügyben és úgy minden téren talán a legkevésbé készen a playoffra.
Valamiért azt érzem, hogy pont emiatt lehet esélyünk, túlságosan ellenünk szól jelenleg minden, a potenciálhoz képest.Tomifinn
Biztos vagy benne, hogy sérülések terén olyan rosszul állunk a korábbi évekhez képest?
Nekem úgy rémlik, hogy a fontosabb, kezdő jellegű játékosok közül csak Ball, Trevathan és Irving van IR-en, persze lehet, hogy tévedek
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Amióta PM megérkezett, most állunk sérültek terén, formaügyben és úgy minden téren talán a legkevésbé készen a playoffra.
Valamiért azt érzem, hogy pont emiatt lehet esélyünk, túlságosan ellenünk szól jelenleg minden, a potenciálhoz képest.
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Egy játékosunk sem jutott be a 2014-es All Pro csapatba, PM egyetlen egy árva voksot sem kapott.
7-en kaptak voksot, a bejutáshoz Von Miller állt a legközelebb, őt 2 szavazattal előzte meg Dumervil:
Outside linebacker - Von Miller (13 votes, 3rd among OLBs)
Wide receiver - Demaryius Thomas (11 votes, 4th)
Cornerback - Chris Harris Jr. (nine votes, 3rd); Aqib Talib (one vote, 6th)
Offensive tackles - Ryan Clady (four votes, 5th); Louis Vasquez (one vote, 9th)
Inside linebacker - Brandon Marshall (one vote, 8th)

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Nincs AllPro játékosunk. 3man fértek a 2nd teambe, Demaryius Thomas, Von Miller és Chris Harris.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
A Buffalo is csatlakozott a három napkeleti bölcshöz. Pénteken a Falcons és a 9ers, szombaton a Bears és a Bills jön a jászolhoz h megtekintsék a kisded Gase-t.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Tény, hogy Barth hozott egy kis nyugalmat a csapathoz azzal, hogy már az első rúgástól magabiztos volt, előtte a támadókon is látszott, hogy zavarja őket, kevésbé mindegy, hogy hol állnak meg, mint előtte, Prater idejében. Igen, egyet hibázott, ráadásul elég rosszkor, de én így is örülök, hogy megléptük, bár végül csak félig-meddig, a McManus-Barth cserét... 😊

És természetesen BUÉK mindenkinek! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Barth lett az AFC Special Teams player of the month (11-ből 10 FG és 13/13 xp)
valamint Andersont választották az AFC Offensive Player of The Week-nek (13 carries, 87 yard, 3 TD - 2 catch, 20 yard)

Boldog új esztendőt egyébiránt 😕)

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Új HC-nak ideális helyzet sosincs, mert akkor úgyse kéne új HC a csapathoz, ha minden rendben lenne... 😊

Mindegyiknek meg lehet a maga előnye és hátránya, szerintem most a 49ers-nél van több az előnyből, de én Gase helyében maradnék legalább addig, amíg PM itt van, utána lehet akár it is HC igény, meg azért annyira még nem tapasztalt ő OC-nek se, hogy ne ártana még egy-két év rutin... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
BÚÉK minden Broncos fannak!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A 49ersnél sztem a caphelyzet a probléma, a jövő évet -7 millióval várják és náluk is vannak kulcs FA játékosok, akiket meg kéne tartani (gore, iupati, crabtree stb). Ha ehhez hozzátesszük a divíziót is, akkor rövidtávon kb csak bukni lehet ott.
A Falcons sztem annyival jobb választás h O# oldalon megvan az esély h varázsolni tudjon már jövőre is, míg a D# foltozására szűk $30 milla áll rendelkezésre. Nem beszélve a divízióról: a Saints konkrétan caphell közeli állapotban (-$20Mról indulnak), a párducok se legyőzhetetlen brigád, a Tampának meg egy nagyon tuti draft kéne h tényezők legyenek.
Mindenesetre remélem h marad...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Gase-nek valóban jó lehet a 49ers, de ahhoz az is kell, hogy tényleg őt akarják és csak őt, mert pont a vonzó roster miatt oda bármelyik edző szívesen menne és vannak olyanok, akikre nem kell esetleg még 1 hónapot várni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elvileg pénteken és szombaton jön a Falcons és 9ers Gase-hez, és beállt a sorba a Bears is.Black_Adder
Én a helyében se Atlantába, se Chicagoba nem mennék. Atlantában a defense-t kell helyrerakni, ő meg offensive mind. És túl fiatal még ahhoz, hogy legyen neki olyan "coaching tree"-je ahonnan hozhatna egy potens DC-t maga mellé. Chicago meg egy hot mess. A védelem is gyengus és ráadásul ott van még Cutler. Ha marad az is rossz, ha megy az is rossz. 😊
A Niners viszont igen csábító - sajnos. Ha valami passzolna Gase-nek az szerintem pont ők. Remek roster, a védelem fiatal és erős, az offense-ben is megvan szinte minden építőkocka, fal, futás, elkapók. Csak Kaepernickből kell kihozni a maximumot. Gase Tebow-ból is ki tudta és utána Manninggal is kiválóan megértette magát, bátran nekivághat egy ilyen feladatnak, jó esélyei vannak.
A másik probléma, hogy a Ninersénél jobb ajánlatot nem nagyon várhat a következő években sem. A Niners egészen simán playoff erősségű társaság, csak szétcsúsztak az idény második felében. Ilyen erősségű csapat nagyon-nagyon ritkán vált főedzőt. Az egyetlen ami ellenük szólhat az a divízió. A Seattle az Arizona de még a St Louis is fiatal, erős csapat, nagyon jól menedzselve. Abban a divízióban még jó teljesítménnyel se lesz könnyű eredményeket produkálni a következő pár évben.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Gase orra alá nem lehetne egy future HC contractot nyomni? 😀

Viccet félretéve sajnos sanszos h elveszítjük őt, ráadásul sztem a Falcons passzolna is hozzá...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
4 future contract:
Kenny Williams returner //49ers, KC
Chase Vaughn LB //nyáron nálunk edzett
Jeremy Kelley WR //CFL, AFL
Curtis Marsh CB //Philly

Elvileg pénteken és szombaton jön a Falcons és 9ers Gase-hez, és beállt a sorba a Bears is.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Azért azt is be kell számolni a védőknél szerintem, hogy az O#, még ha nem is sokat, de azért visszaesett a tavalyihoz képest, közel 100-al kevesebb play-t voltak pályán (igaz meccsenként kb. ugyanannyi időt töltöttek a pályán) és több, mint 100-al kevesebb pontot szereztek, így még a nyomás is nagyobb volt a védelmen, mégis tudtak javulni...

Pont ezért félek, hogy JDR-t elviszik és Knighton-t is, amiktől jövőre bajban lehetünk...

A sok fontos lejáró szerződés és a két kifelé menő coordinator miatt most is eléggé boom-or-bust érzésem van a PO-al kapcsolatban, de ha a játékosok is így vannak vele, akkor az még talán segíthet is... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Így az alapszakasz végeztével összeszedtem néhány összesítő statisztikai adatot, és kommentálnám is, mert szerintem minden statisztikát kontextusban érdemes elemezni. Kezdem a defense-el:

Opponent Points per Game: 22.1 (NFL 21. helyezés, tavalyi adat 25.0, 21. hely).
Total yards per game: 305.2 (3., tavalyi adat 348.2 yard, 18. hely).
Opponent yards per play: 4.7 (2, hely, tavaly 5.4, 16. hely)
Opponent Third Down Conversions per Game: 5.1 (10, tavaly 5.3, 17.)

Opponent Rushing Yards per Game: 79.8 (2., tavaly 99.5, 5.)
Opponent Rushing Attempts per Game: 21.8 (1, tavaly 25.4, 7.)
Opponent Yards per Rush Attempt: 3.7 (4. tavaly 3.9, 7.)
Opponent Rushing Touchdowns per Game: 0.6 (10, tavaly 0.9, 21)

Opponent Passing Yards per Game: 225.4 (9, tavaly: 248.7, 25.)
Opponent Pass Attempts per Game 40.1 (32. tavaly 37.1, 27.)
Opponent Yards per Pass Attempt: 5.6 (1. tavaly 6.7, 14.)
Opponent Passing Touchdowns per Game: 1.8 (27, tavaly szintén 1.8, 21.)

Opponent Touchdowns per Game: 2.6 (17, tavaly 2.9, 22)
Opponent Red Zone Scoring Percentage: 57.69% (22, tavaly 61.43%, 26.)

És még néhány adat felsorolva: A defense a legkevesebb 40+ yardos és a 4. legkevesebb 20+ yardos passzt nyelte az idén. Tavaly 40+-ból a 10 legkevesebb, viszont 20+-ból a 26, (5. legtöbb) passz nyaltuk. Idén a legtöbb 3&out-ot a Denver defense érte el, sackből 41 jött össze, ami holtversenyes 9. hely, 18 interceptiont szereztünk ami holtversenyben 7., 15 fumble, 7 recovered (mindkettő középmezőny),

Összességében a játék minden elemében jobb volt az idei defense, ami az erősítések és a kevesebb sérülés után el is volt várható. A tavalyi saját magával nem, de más csapatokkal való összevetésben azt is érdemes figyelembe venni, hogy akadt egy csomó meccs, ahol a végén időt húztunk, preventet védekeztünk, emiatt kaptunk yardokat is és pontokat is. Ezért sok több értékelésben valamivel még jobb is a helyzet, mint amit a rangsor mutat. De a saját tavalyi illetve a szintén elit többi csapattal való összevetésben ezt nem jó figyelembe venni, mert más csapatok is ugyanezt tették. Ahol masszív előrelépést látok, az a passz elleni védekezés. Úgy kaptunk 225 yardot meccsenként, hogy messze a legtöbbet ellenünk próbáltak az ellenfelek passzolni. (A seattle ellen pl. meccsenként 10 kísérlettel kevesebbet passzoltak, és így végeztek az élen 186 yarddal). Összességében nyugodtan azt lehet mondani, hogy idénre top10 passz defense állt össze.
Futás ellen a fordítottja történt, a legkevesebbet ellenünk futottak az ellenfelek. Ezért a total yardos 2. helyet is így kell értékelni. Reálisabb inkább a 7. helyes yards/attempt érték, és a top10 rushing defense besorolás.

Összességében - a legtöbb 3&out-ot, a korábbihoz képest több int-et, fumble-t is figyelembe véve - egy futás és passz ellen is top10 defense-ünk van, amelyik csak azért nem top 3, mert a kiváló statokhoz képest sok TD-t kap, a RZ védekezés egész gyenge. Például a Green Bay statokban jóval gyengébb defense-e is kevesebb TD-t nyal be és jóval jobb százalékkal védekezik a Red Zone-ban. A Patriots védelme ugyanígy. Kevésbé "stingy" (kevesebb 3&out, több engedett yard, softabb védekezés), viszont amikor kell akkor kiváló, masszívan jobb, mint a denveri.

A jó hír az, hogy a tendenciákat nézve az gyengéink az idény elején voltak nagyon láthatóak, és ezeket az utolsó 6-7 fordulóra határozottan sikerült javítani - még a mélyrepülős Cincy és Miami meccseket beszámítva is. Viszont ezt is érdemes helyén kezelni, mert a schedule is az utolsó 6-7 meccsre lett relative könnyebb. Igaz, ha csak az ellenfelek támadóegységeinek erejét nézzük, akkor már nem feltétlenül gyengült az a schedule. Sőt. Szóval azért javulás feltétlenül látszik, az idény végére szépen összeállt a védelem. Gyakorlatilag kijelenthető, hogy a gyengébb, ill. közepes offense-eket majdhogynem stabilan 10 pont körül vagy alatt képes mára tartani. Hogy aztán az elit, kiváló offense-ek ellen mennyire lesz ez elég, azt majd meglátjuk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Mile High-on semmi értelme, szerintem csak kipróbálták, hogy mennyire működik, ha tengerszinten egy kiváló returner csapat ellen be kéne vetni. (A Patsben pl. Edelman remek returner, kaptunk is belőle ízelítőt ősszel).

Azok után amit a Cincy ellen műveltünk ST játékban, especially a return játékok megfogásában, nem is baj, ha foglalkoznak a dologgal. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
A 12-4-et én előre aláírtam volna, jó ez, csak a mutatott játékkal vannak gondjaim, de talán a BYE utánra helyrerázódunk és a Mile High levegője is segít majd, hogy felvegyünk újra valamilyen egészséges ritmust...

A Mile High levegőjéről jut eszembe, nem tudom mi a fene volt az a pár pattogós kickoff tegnap, de remélem hamar elfelejtjük és McManus szépen keresztül rúgdossa majd a labdákat újra az endzone-on, ahogy azt illene tennie... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
ha a Texans PO-ba jut nem hiszem hogy el lehetne tőle venni, de így félek tőle hogy nem kapja meg
ettől még bízom benne
K hogy kaphatta meg amúgy? 😀Negritis
21/20-at rúgott, a SB-ban meg 2/2-t és 3/3 XP-t, gondolom ez elég volt, hogy egy csonka szezon után ne legyen őrajta veszekedés és ne kellje valamelyik kevéssé értékelhető QB/RB szezonra rábökni... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 412 — The Mathematician
ha a Texans PO-ba jut nem hiszem hogy el lehetne tőle venni, de így félek tőle hogy nem kapja meg
ettől még bízom benne
K hogy kaphatta meg amúgy? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Eddig összesen kétszer nyert védő MVP címet (1971 Alan Page DT és 1986 Lawrence Taylor LB), ezen kívül csak egyszer volt még, hogy nem QB vagy RB nyert, az 1982-es rövid szezonban Mark Moseley K. Szerintem éppen eljött az ideje, hogy újra védő nyerje, ráadásul Watt kvázi támadó is, szóval még az is dob rajta... 😊

Egyébkén Bronco eddig 3-szor nyert, Elway, TD és tavaly PM... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!