Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Jó hírek:
TJ Ward MRI vizsgálata is negatív lett, a diagnózis nyakhúzódás, státusza day-to-day 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Welker szerint PM és TB között számára az a legnagyobb különbség, hogy TB mennyire aláveti magát az edzői döntéseknek és PM mennyire uralja a döntéseket. Eddig azt lehetett tudni PM-mindenkori edző play hívásairól, hogy PM kap egy(-két) futó és egy passzjátékot, amiből ő választ a védelem felállása alapján. Ha jól mennek a dolgok, akkor PM mekkora zseni, egy OC, aki véletlenül még a pályán is ott van, egy field general. Ha meg szar sül ki a pitéből, akkor az OC a fasz.

Szóval, szerintem nem Gase volt a bűnös (egyedül), ezekben a döntésekben PM is benne volt vastagon. Az meg kifejezetten erősnek tűnik nekem, hogy ellene dolgozott a koordinátora.tomi-tomi
Ez egy nettó baromság, már bocs.peterk2005
Nincs miről beszélgetni.😕

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Welker szerint PM és TB között számára az a legnagyobb különbség, hogy TB mennyire aláveti magát az edzői döntéseknek és PM mennyire uralja a döntéseket. Eddig azt lehetett tudni PM-mindenkori edző play hívásairól, hogy PM kap egy(-két) futó és egy passzjátékot, amiből ő választ a védelem felállása alapján. Ha jól mennek a dolgok, akkor PM mekkora zseni, egy OC, aki véletlenül még a pályán is ott van, egy field general. Ha meg szar sül ki a pitéből, akkor az OC a fasz.

Szóval, szerintem nem Gase volt a bűnös (egyedül), ezekben a döntésekben PM is benne volt vastagon. Az meg kifejezetten erősnek tűnik nekem, hogy ellene dolgozott a koordinátora.tomi-tomi
Ez egy nettó baromság, már bocs. Egyrészt Welker nem ezt mondta. Másrészt minden jobb QB az NFL-ben több playt kap egyszerre, és a LOS-on maga választ ha szükséges. De ez nem szabad a gazda, PM esetében sem. Ő is úgy kapja a hívásokat, hogy van egy #1 play és vannak alternatív playek. És ez a sorrend kötött. A hókuszpókusz egy dolog, az nagyon sokszor csak vetítés, de ettől még a játék a #1 hívás, amit csak akkor hív át, ha úgy látja, hogy a védelem felállása miatt a #1 nem ülne. PM esetében annyi a különbség, hogy ő esetleg több alternatív playt is kap, illetve több olyan begyakorolt play is van a talonban, ami nincs hívva, de a QB előveheti. De ez is minden NFL QB-nál, minden csapatnál létezik, hiszen a 2 minute drillek, a no huddle drive-ok nem is működnének enélkül. PM esetén (és amúgy meggyőződésem, hogy Brady esetén is) max. annyival szabadabb a gazda, hogy valamivel több ilyen play van, illetve, hogy ő(k) időnként behív(nak) egy-egy ilyen playt normál játék közben is, ha úgy látja(ák), hogy eladható.

Egyébként én se Gase-t se Manninget nem cseszegetném a playhívásért. Semmi baj nem volt vele tegnap szerintem. Nem gondolom, hogy 3&5-re ne lehetne futást hívni. Lehet, sőt, egy dime felállás esetén még ésszerűbb is lehet, mint passzolni. Nem a playhívással volt a baj, hanem a végrehajtással. Ha azért nem tudunk megfutni egy 3&5-öt mert egy tömött box ellen belefutunk a falba, az tényleg hülyeség. De ha azért, mert a hely ott lenne, de guard elbassza a blokkot, akkor tök mindegy, mert teljesen mindegy, hogy futás blokkot basz el, vagy passz blokkot.

Egyébként is, egyértelmű, hogy hetek óta szűkített playbookkal játsszunk. Én azt hittem eddig, hogy azért, mert PM-el valami komoly fizikális probléma van, de tegnap kiderült, hogy nem ezért. Legalábbis már nem. Lehet, hogy van ilyen is a háttérben - pihentetés, vagy valami kisebb gond, amiről hallgatnak -, de ahogy vezényszóra egyik pillanatról a másikra drámaian megváltozott a playhívás, és elkezdtek záporozni a passzok - mindenféle, rövid, mély, középtávoli, szélre, középre, RZ-ban ismét jöttek a kreatívabb playek -, abból számomra egyértelmű, hogy ha limitált playbookkal is játszunk, az nem azért van, mert jelenleg CSAK azt tudjuk játszani, hanem vagy taktika, vagy pedig egyéb ok (pihentetés, mittudomén) miatt szándékosan nem vesszük elő.

Az egy más kérdés, hogy PM hetek óta elég szarul játszik, sokat hibázik. De őszintén szólva engem sokkal jobban aggasztott az elmúlt néhány heti "dobjunk csak szélre" unalmas, kiszámítható passzjátéka, borzasztóan kinéző "duck"-okkal a levegőben, mint a tegnapi 4INT. A 4 INT-ből az elsőt baszta el, amikor egy kicsit JT mögé dobta a labdát. De ilyent - ami nincs pontosan vezetve, nem kézbe megy - minden QB minden meccsen dob 10-et legalább. És százból 70 elkapás, a maradék 30-ból 29-et leütni tud a védő, és egy akad amikor felpattan, elpattan, vagy képes kierőszakolni az elkapó kezéből a labdát, stb. A másik három INT pedig miscommunication-ből jött, nem pedig a védelem félreolvasásából (ami a rosszabb). Ráadásul az egyiknél szerintem elcsúszott a lába kitámasztáskor a vizes füvön, mert nagyon furcsa pózban dobta el a labdát. De a másikaknál is PM már akkor eldobta a labdát, amikor az elkapó még rá se fordult a route végére. A hiba abból adódott, hogy az elkapó máshol, máskor, másfelé fordult, mint ahová PM dobta. Nem különösebben érdekel, hogy kinek a hibájából történt - PM számította-e rosszul, vagy az elkapó futott-e rosszul, esetleg a szakadó eső is közrejátszott-e -, mert ezek javítható hibák. Ezek vagy azért vannak, mert időlegesen megkopott a timing, vagy azért, mert PM nem érzi a ritmust, és megdob olyan passzokat aminél látnia kéne, hogy az elkapó nem tudja megfutni a számított route-ot. Valószínűleg mindkettő, mert az utolsó INT inkább utóbbi, a 3&1-nél eladott labda viszont az előbbi. (Ott egyértelmű, hogy rövid 1 yardos route lett volna kifelé, a labda oda is ment, külső vállra, de valahogy DT a védő mögé keveredett, ahelyett, hogy előtte fordult volna.) Volt már többször is ilyen pár meccses sorozata, amikor így elment a ritmusa ill. a timing, és pár hét alatt mindig rendbeszedték.

Szóval amíg eddig inkább PM és az offense aggasztott, a tegnapi után sokkal kevésbé aggaszt. Cserébe viszont a futás védekezés és a ST teljesítménye miatt eléggé fosok. 😀 A ST jobb esetben is totál kiszámíthatatlan, amikor meg nem, akkor stabilan botrányos. A run def-el meg kezdeni kell valamit, ha Marshall nem tud visszatérni, mert tegnap átjáróház volt a védelem futás ellen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 411 — The Mathematician
első 2 TD után inkább aludtam, asszem most se nézem meg ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
According to the Denver Post, Ward's initial X-rays were negative, with more tests coming.

Do your job
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Érdekes egy meccs volt ez.
Az első félidőben nagyon kijött a két LB-nk hiánya, de cserébe az O# is kilátástalan volt.
A második játékrészben összeállt az D# és kés a vajon üzemmódba kapcsolt az O, erre szétesik az ST, aztán pedig három pickkel megkoronázzuk a mai produkciót, s akkor nem szóltam Ward nyaksérüléséről...

Az a baj ezzel a meccsel h a második félidőben látszott h meg akarjuk nyerni, s a kezünkben is volt már, de folyamatosan tökön szúrtuk magunkat.
PM a harmadik negyedet leszámítva elég gyászos volt, mint kb a Pecc meccs óta konstans, márpedig ha gyűrűről álmodozunk, akkor ahhoz kéne az ő jó teljesítménye is...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Welker szerint PM és TB között számára az a legnagyobb különbség, hogy TB mennyire aláveti magát az edzői döntéseknek és PM mennyire uralja a döntéseket. Eddig azt lehetett tudni PM-mindenkori edző play hívásairól, hogy PM kap egy(-két) futó és egy passzjátékot, amiből ő választ a védelem felállása alapján. Ha jól mennek a dolgok, akkor PM mekkora zseni, egy OC, aki véletlenül még a pályán is ott van, egy field general. Ha meg szar sül ki a pitéből, akkor az OC a fasz.

Szóval, szerintem nem Gase volt a bűnös (egyedül), ezekben a döntésekben PM is benne volt vastagon. Az meg kifejezetten erősnek tűnik nekem, hogy ellene dolgozott a koordinátora.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Egyébként Gase is egy fasz volt. Ilyen értelmetlen hívásokat az ember fia nem látott. 3&5-re futást hívni amikor lendületben van a csapat, akkor is faszság, ha ugyan saját térfelünkön pattog a labda közel az endzonehoz. Az eredmény ua. Ha nem jön be a passz és puntolni kell. A másik 3&1-re passzt hívni az endzonehoz közel. Ha jól emlékszem ebből lett a pick6. Nem hiszem el, hogy 1 tetves yardod nem tudtunk volna átpaszirozni -7 pont helyett. Ha nem jó a futás punt és kész. Van annyira labdabiztos CJ, hogy jó esetben a fumble miatt nem kell aggódni. Én nem varrom PM nyakába a buktát, mert ellene dolgozott a cefet idő valamint a koordinátora és egy-két csapattársa is. (Gondolok itt Clady holdingjára ami sikeresen mínuszba nyomot egy 30+os játékot) Sokszor egyébként szerintem azért csóválta a fejét mert (amellett, hogy saját produkciójával sem lehet elégedett) nem értett egyet az edzői döntésekkel.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
A futás elleni D teljesítményből nem lehet sokat levonni, Davis és Johnson is csak epizódszerepet kapott eddig, egyrészt a PO-ra talán visszajön Marshall, másrészt ők is jobban beleszokhatnak, én bízom benne, hogy lesz ez még ennél sokkal jobb is...

Engem Ward sérülése aggaszt a legjobban, bár a röntgen nem mutatott gondot, de veszélyben lehet a szereplése és így is kevés a S a keretben nagyon...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Bárki bármit mond, nekem az tetszett, hogy a 3. negyedben volt újra 2 olyan drive, amihez a Bengals hozzá sem szagolt. Jó rég nem láthattunk már ilyet az O#-től. Aztán az eső jól bekavart ebbe, nem értem Fox-ék mért nem hívtak több futójátékot....

A meccs előtt dícsértem a D#-t futás ellen, hát nem kellett volna. Szánalmas volt amit ma műveltek, Marshall hiányában is. Azt azért hozzá tenném, hogy Daltonnak azért volt jó pár értelmezhetetlen passza, kis szerencsével 4-5 INT simán összejöhetett volna, ebből Talib-nak kb. 3. Ward remélhetőleg hamar visszatér majd, nélküle igencsak puha lenne a csapat a D line mögött.

Az O# fal, hát érdekes. Clady baromira nem ér ennyi pénzt. Franklin és Vasquez megint hozta amit tud. Montgomery és Ramirez pedig alapból csere kaliber, világmegváltást tőlük kár várni. Nem tudom mi lenne az optimális megoldás. Teljesen a passz védelemre ráállni, vagy ezzel a hibrid megoldással teret engedni CJ-nek, de közben PM-ből egy Sanchez-t csinálni...

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Az első félidőben durván outcoacholtak minket, a 2 LB nagyon hiányzott a screen és TE passzoknál (ahogy előre éreztem), gyakorlatilag csak azzal haladtak. Sajnos az is bejött, h ha nem előnyben játszunk, akkor egyik oldalon se megy annyira, bár igazából a 3. negyedben még a vezetést is megszereztük, csakhát aztán jöttek az labdavesztések.
Ezzel most adtunk 1 extra hét pihenőt a Patsnek, mi meg nem pihenhetünk a Raiders ellen, mert még nincs meg a 1st round bye, ráadásul az utóbbi időkben mutatott játékuk alapján őket se lehet félválról venni.

Ott a Pats, Rams meccs környékén valami elszakadt támadó oldalon. azt jó lenne megragasztani, mert a védelem képes tartani magát, olykor képes nagy playre is, de önmagában kevés. Én most is azt mondom, tőlük ez elég lenne, de az offense hol tartaléklángon van, hol meg karácsonyi hangulatban szórja a labdákat... A felforgatott fal nem jobb az eredetinél, futásblokkolás csak 6 falemberrel lehetséges, pass rusht nem tudja megtartani a fal. Clady megint szar volt, a jobb oldal tragédia. Montgomery és Ramirez kuka lesz szezon végén, vagy max csere jövőre, Vasquez meg menjen vissza guardnak.

Az ST-nek meg külön bekezdés. Mindenki takaroggyon. A 2 kicker közül az egyik csak FG-t rúg, kihagyja, a másik csak kickoffot, 80 yardot visszahordanak belőle, Colquitt oda rúgja a pálya közepére, gyakorlatilag megölve a gunnereket, akik meg jó matekleckét adtak bárkinek aki számolni próbálta a missed tackle-öket. 0 yardos punt returnöknél szedünk össze holdingokat meg illegal blockingokat, h azok -10 yardosak legyenek. De tényleg minek szabálytalankodni, ha egyszer úgy se megy. KRben Boldennek volt egy szép visszahordása, és képes volt bent maradni end zone területen többször is, Caldwellt meg úgy tűnik végre elfelejtettük, ez az egyetlen pozitív előrelépés a ST kapcsán a szezon folyamán.

Fel kell venni a fonalat vasárnap, ez lehet h a pihentetésnél is fontosabb, amit ugye nem is feltétlenül tehetünk meg... PO-ra kell formába jönni, de nem ártana egy sikeres főpróba...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
PM és a ST elintézte, ez nyerhető lett volna, de így nem lehet, ha eladogatjuk a lasztit...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér

Sanders, Clady és PM is aktív 😊 Kérdés persze h milyen állapotban...
Q.Smith érdekes, tudtommal nem volt sérülése, cserébe viszont bent van Latimer, remélem őt bedobjuk végre a cápák tigrisek közé 😕)

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Elmélkedhetünk bármeddig, lényeg a lényeg, szerintem egy QB-cserénél a jelenlegi Bengals keret sem teljesítene rosszabbul, mint a denveri. Persze ezt soha nem fogjuk megtudni.megyerikrisz
Cutler-t én bepróbálnám azért jövőre.
Vagy ha nagyon elszabadul megint valami a Raiders-nél akár Carr-t is.flzoli
Erről Dr Dre "Been There, Done That" száma ugrik be 😀
Cutler nem lesz már bronco, bármiben fogadok veled 😊Általános Doktor
A Bengalsról beszéltem, a Broncost PM-el együtt hantolják majd el 😊flzoli
Félreértettelek, bár tigris sisakban sem fog unatkozni, ebben is biztos vagyok 😀
Különben Dalton annyira azért nem szar, mint amilyen reklámja van, szal sztem egy évet még biztos h fog kapni, ha jól emlékszem utána már kvázi dead money nélkül lehet dönteni a sorsa felől.Általános Doktor
Én sem tartom kutyaütő kalibernek, csak akkor ne akarjanak tőle világmegváltást. Egy felturbózótt Alex Smith féle time-manager QB-nak nagyon jól lehetne használni. A sok kis fiatal négernek tükörsimán dobálgathatja a rövid passzokat, ők meg megcsinálják a szükséges yardokat mellé. Mélységi játéknak meg ott van AJ, rá kb. bármit fel lehet hajítani. A stabil futójáték és az impresszív védelem adott hozzá.

több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Elmélkedhetünk bármeddig, lényeg a lényeg, szerintem egy QB-cserénél a jelenlegi Bengals keret sem teljesítene rosszabbul, mint a denveri. Persze ezt soha nem fogjuk megtudni.megyerikrisz
Cutler-t én bepróbálnám azért jövőre.
Vagy ha nagyon elszabadul megint valami a Raiders-nél akár Carr-t is.flzoli
Erről Dr Dre "Been There, Done That" száma ugrik be 😀
Cutler nem lesz már bronco, bármiben fogadok veled 😊Általános Doktor
A Bengalsról beszéltem, a Broncost PM-el együtt hantolják majd el 😊flzoli
Félreértettelek, bár tigris sisakban sem fog unatkozni, ebben is biztos vagyok 😀
Különben Dalton annyira azért nem szar, mint amilyen reklámja van, szal sztem egy évet még biztos h fog kapni, ha jól emlékszem utána már kvázi dead money nélkül lehet dönteni a sorsa felől.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Elmélkedhetünk bármeddig, lényeg a lényeg, szerintem egy QB-cserénél a jelenlegi Bengals keret sem teljesítene rosszabbul, mint a denveri. Persze ezt soha nem fogjuk megtudni.megyerikrisz
Cutler-t én bepróbálnám azért jövőre.
Vagy ha nagyon elszabadul megint valami a Raiders-nél akár Carr-t is.flzoli
Erről Dr Dre "Been There, Done That" száma ugrik be 😀
Cutler nem lesz már bronco, bármiben fogadok veled 😊Általános Doktor
A Bengalsról beszéltem, a Broncost PM-el együtt hantolják majd el 😊

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nade ez egy Broncos topic, úgyhogy bármennyire is szimpatikus a számomra a CINege egylet, nem látom bennük azt az átütő erőt, amivel a "nagy" csapatokat megfoghatnák. A front7 jó, de azért tud hibázni, Geno egy állat, de idén nincs olyan nagy szezonja, AJ top WR, de a sérülése még talán érződik a játékán, A futójáték jó, de a Denver D# futás ellen egészen más kaliber mint mondjuk a Steelers, Browns vonal képvisel. Dalton meg, hát..... neki szegénynek nincs lelke ( 😀 ), talán ha kapna maga mellé egy nagyon jó motivátor/lélekerősítő edzőt akkor lehetne olyan sikeresen mint..... öööö..... mint Ron Howard

több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Elmélkedhetünk bármeddig, lényeg a lényeg, szerintem egy QB-cserénél a jelenlegi Bengals keret sem teljesítene rosszabbul, mint a denveri. Persze ezt soha nem fogjuk megtudni.megyerikrisz
Cutler-t én bepróbálnám azért jövőre.
Vagy ha nagyon elszabadul megint valami a Raiders-nél akár Carr-t is.flzoli
Erről Dr Dre "Been There, Done That" száma ugrik be 😀
Cutler nem lesz már bronco, bármiben fogadok veled 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Elmélkedhetünk bármeddig, lényeg a lényeg, szerintem egy QB-cserénél a jelenlegi Bengals keret sem teljesítene rosszabbul, mint a denveri. Persze ezt soha nem fogjuk megtudni.megyerikrisz
Cutler-t én bepróbálnám azért jövőre.
Vagy ha nagyon elszabadul megint valami a Raiders-nél akár Carr-t is.

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Elmélkedhetünk bármeddig, lényeg a lényeg, szerintem egy QB-cserénél a jelenlegi Bengals keret sem teljesítene rosszabbul, mint a denveri.megyerikrisz
Trade 4 Manziel! 😀empty taxi
Fox szíve nem bírna el még egy "Tebow madnesst" 😀Általános Doktor
Lehet, hogy az enyém se... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Elmélkedhetünk bármeddig, lényeg a lényeg, szerintem egy QB-cserénél a jelenlegi Bengals keret sem teljesítene rosszabbul, mint a denveri.megyerikrisz
Trade 4 Manziel! 😀empty taxi
Fox szíve nem bírna el még egy "Tebow madnesst" 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Elmélkedhetünk bármeddig, lényeg a lényeg, szerintem egy QB-cserénél a jelenlegi Bengals keret sem teljesítene rosszabbul, mint a denveri. Persze ezt soha nem fogjuk megtudni.megyerikrisz
Kérdés, hogy ez most azt jelenti-e, hogy Dalton húzná le nagyon a mi keretünket, vagy PM nagyon fel a tiéteket? 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Elmélkedhetünk bármeddig, lényeg a lényeg, szerintem egy QB-cserénél a jelenlegi Bengals keret sem teljesítene rosszabbul, mint a denveri.megyerikrisz
Trade 4 Manziel! 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 411 — The Mathematician
Elmélkedhetünk bármeddig, lényeg a lényeg, szerintem egy QB-cserénél a jelenlegi Bengals keret sem teljesítene rosszabbul, mint a denveri. Persze ezt soha nem fogjuk megtudni.megyerikrisz
ha megnézed az utóbbi pár hét teljesítményét ami miatt aggódunk akkor nem biztos hogy megállja ez a helyét 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Elmélkedhetünk bármeddig, lényeg a lényeg, szerintem egy QB-cserénél a jelenlegi Bengals keret sem teljesítene rosszabbul, mint a denveri. Persze ezt soha nem fogjuk megtudni.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.