Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Unreinnek milyen nyavajája van?
tavaly tök jó volt, idén meg alig tűnik fel nekem a pályánNegritis
Sztem szimplán Austin (és Q.Smith) beelőzte őt a sorban.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 412 — The Mathematician
Unreinnek milyen nyavajája van?
tavaly tök jó volt, idén meg alig tűnik fel nekem a pályán

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér

Ward inaktív, Hillman és Sanders aktív lesz ma.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
A pletykák alapján nem tűnik valószínűnek, hogy DC állást elvállalna. De ha netán igen, akkor ki tudja. Elwaynek meglehetősen jó a rábeszélőkéje, és lenne is mivel csábítani. (Pl. szinte biztos vagyok benne, hogy a Pats a bögyében van Rex-nek, azért ennyi év divízió rivalizálás - és többnyire szopóág - nem múlik el nyom nélkül. Egy olyan megkeresés, hogy "gyere ide, visszaadhatod nekik", szerintem elgondolkoztatná, ha amúgy nem zárja ki magát a DC opciót.)

Mindenesetre nem csak Ryan tudja azt, hogy hogyan lehet a Pats offense-et megfogni, tudta azt a Baltimore is többször, meg a Giants, stb. És idén nem is segítene. Bár középen vannak problémák, de azért ez az állomány van olyan jó, hogy ebből JDR is többet hozzon ki annál az ultrakonzervatív eredménytelen gameplan-nél amit novemberben előadtunk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hamarosan itt a fekete hétfő, és sajnos vagy sem, de Gase és JDR is a potenciális főedzőjelöltek közt van.

Néhány helyen pedig olyan híreket olvastam h JDR távozása esetén Rex Ryan a fő esélyes a pótlására.
Ryanről annyit tudok h imádják a játékosai és h ő a BB/Brady vezette O# kriptonitja, ha úgy alakulnának a dolgok, akkor örülnénk neki?Általános Doktor
Ryan nem valószínű, hogy DC lesz, ha nem kap HC állást valószínűleg megy a TV-hez, ahol ajánlottak neki egy zsíros kis szerződéstWester
pont ezt akartam írni én is 😊
De szerintem tud Hc helyet csípni magának pl Raidersmanuszka86
Egyrészt az tenné be a kaput, ha a Broncos-hoz jönne DC-nek!😀
Másrészt szerintem a Raiders nem járna jól vele. Pont a Carr szintű/potenciálú irányítókkal nem tud mit kezdeni. Menjen az NFC-be, például a Bears sok szempontból ideális lenne számára. Prioritás a bivaly védelem, Cutler szintű irányítója még nem volt, s a Pats se játszana ellene 2018-ig.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Nomac New England Patriots 2 949 — balazs.t85@gmail.com
Hamarosan itt a fekete hétfő, és sajnos vagy sem, de Gase és JDR is a potenciális főedzőjelöltek közt van.

Néhány helyen pedig olyan híreket olvastam h JDR távozása esetén Rex Ryan a fő esélyes a pótlására.
Ryanről annyit tudok h imádják a játékosai és h ő a BB/Brady vezette O# kriptonitja, ha úgy alakulnának a dolgok, akkor örülnénk neki?Általános Doktor
Ryan nem valószínű, hogy DC lesz, ha nem kap HC állást valószínűleg megy a TV-hez, ahol ajánlottak neki egy zsíros kis szerződéstWester
Ha el is megy HC-nek. Remélem az NFC-be. 😊 Pats drukkerek nagyon fognak neki örülni, hogy nem kell évente kétszer az ő védelmével megmérkőzni.
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 084 — Patriots fan
Hamarosan itt a fekete hétfő, és sajnos vagy sem, de Gase és JDR is a potenciális főedzőjelöltek közt van.

Néhány helyen pedig olyan híreket olvastam h JDR távozása esetén Rex Ryan a fő esélyes a pótlására.
Ryanről annyit tudok h imádják a játékosai és h ő a BB/Brady vezette O# kriptonitja, ha úgy alakulnának a dolgok, akkor örülnénk neki?Általános Doktor
Ryan nem valószínű, hogy DC lesz, ha nem kap HC állást valószínűleg megy a TV-hez, ahol ajánlottak neki egy zsíros kis szerződéstWester
pont ezt akartam írni én is 😊
De szerintem tud Hc helyet csípni magának pl Raiders

több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 311 — Jó ötletnek tűnt!
Hamarosan itt a fekete hétfő, és sajnos vagy sem, de Gase és JDR is a potenciális főedzőjelöltek közt van.

Néhány helyen pedig olyan híreket olvastam h JDR távozása esetén Rex Ryan a fő esélyes a pótlására.
Ryanről annyit tudok h imádják a játékosai és h ő a BB/Brady vezette O# kriptonitja, ha úgy alakulnának a dolgok, akkor örülnénk neki?Általános Doktor
Ryan nem valószínű, hogy DC lesz, ha nem kap HC állást valószínűleg megy a TV-hez, ahol ajánlottak neki egy zsíros kis szerződést

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Hamarosan itt a fekete hétfő, és sajnos vagy sem, de Gase és JDR is a potenciális főedzőjelöltek közt van.

Néhány helyen pedig olyan híreket olvastam h JDR távozása esetén Rex Ryan a fő esélyes a pótlására.
Ryanről annyit tudok h imádják a játékosai és h ő a BB/Brady vezette O# kriptonitja, ha úgy alakulnának a dolgok, akkor örülnénk neki?

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Belichicktől tanulhatta.... 😀Black_Adder
Inkább Lynch akart lenni 😕)
Mindenesetre pár gyengébb humorérzékű betámadta miatta, s kénytelen volt elnézést kérni (mondjuk ezt meglepően intelligensen tette):

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
CJ interview
So tell us, C.J., what happened there in Cincinnati on Monday night?

"We just played terrible. We've got to get better, watch tape, get better next week."

But what about in the third quarter? Things started to look up a bit, didn't they?

"We played terrible. We've got to get better, look at the tape and get ready for next week."

Yeah, you got a lot at stake next week, huh?

"We just played terrible tonight. All we can do is try to get better next week."

Right. So, was there much talk in the locker room after the loss?

"We played terrible. Got to get ready for next week."

Got it. Well, how about that personal foul on Demaryius Thomas? Surprised by the call?

"(We) just played terrible. We've got to get better. Got to play next week."

Oh.
Belichicktől tanulhatta.... 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kellemes karácsonyt kívánok mindannyiótoknak. Egyetek, igyatok és - kortól, családi állapottól függően - élvezzétek a játékokat, vagy nézzétek ahogy a gyerekek élvezik azokat. 😊

Karácsony után meg közös pótajándékként a jézuska hozza el nekünk a felépülő, teljesen egészséges és kiválóan játsszó Brandon Marshallt, Ward-ot, Julius Thomast. Habként a tortára pedig egy ellenállhatatlanul játszó Manninget. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
 blogs.denverpost.com/broncos/2014/12/24/peyton-manning-says-plans-playing-next-year/31714/

Egész jó karácsonyi ajándék, ha így is lesz. 😊
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Kellemes Karácsonyt!



😀
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ward jó volt, de SSből csak 2 megy PB-re, a top2ben nem biztos, h benne van.Black_Adder
Erről volt egy külön "vita" is, ugyanis az kinti szakik nagy része értelmetlennek tartja a FS-SS megkülönböztetést a pass happy liga miatt, szerintük egyszerűen 6 S kell és kész.
Egyébként szerintük mind Chancellor, mind Ward azért került be, mert jól ismert ütközőgépek, s nem feltétlen a teljesítményük miatt (kancellár a sérülése miatt a szezon elején önmagához képest gyenge volt, ki is hagyott, Ward meg jó, de azért a TE védekezése lehetne dominánsabb is).

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Ward jó volt, de SSből csak 2 megy PB-re, a top2ben nem biztos, h benne van.
Julius sokáig nagyon jó volt, amíg ment a szavazás, a sérülése után tűnt el. Gates valóban jobb volt nála, de a szavazási idő derekáig, bőven védhető álláspont volt Julius választása is...
Clady viszont egy vicc a PBon sajnos. Ez 100%ban a nevének köszönheti. Futáshoz kifejezetten gyenge volt a szezon elején, és pass protectionben is gyűlt meg a baja nem egyszer. Ha egy rookie QBnk lenne, lehet sackrekord dőlt volna idén... Nem azt mondom, h kifejezetten rossz volt Clady, de PBtől nagyon távol. Vasquez és Franklin jobbak voltak nála, de ők se PB szint...

Knighton hiányolom egy kicsit, de DTként nehezebb bekerülni, nincs senki aki helyett mondanám... Sanders majd jövőre, PBnél kell 1 év h bekerülj, meg egy év h kikerülj.
Aztán remélem, senki sem lesz ott közülük... 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Az FK! osztotta meg ezt az ESPN videót:
 espn.go.com/video/clip?id=espn%3A12068819
Rich Goins, denveri rádiósról szól, aki elveszített egy fogadást, aminek az volt a tétje h egy reklámtáblán kell lakni, amíg a Broncos nem nyer egy meccset.
33 napig csövezett odafent 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Sajnos Vasquez-t is verik elég sokszor, látszik rajta, hogy nem a kedvenc posztján van. Én a nagy kavarásnál nem értettem igazán, hogy miért nem Franklin-t küldtük vissza RT-be és ment a helyére Ramirez és ezt azóta se értem igazán..



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vasquez, bár annyira nem volt jó, mint tavaly, nálam personal pro-bowler azért, mert tackle-be áttéve tudta hozni magát, ezzel nem kis részt vállalva abból, hogy a fal valamelyest összeállt. (Bár passz blokkban szerintem továbbra is vannak bajok, csak az emúlt pár heti run orientáltság miatt ez nem jött ki annyira.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Szerintem Ward megérdemli, ugyanakkor a JT Valamint Clady is csak a nevének köszönheti a tagságot, mintsem idei produkciójának...

Sanders egyébként közel járt (7. lett a sorban), szintén csak 1-2 hellyel csúszott le a Franklin, Vasquez, Bruton hármas.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ja. Én JT helyett inkább Antonio Gates-t tettem volna be. Ward helyett meg inkább McCourthy-t vagy Bethea-t. De azért JT is és Ward is közel jár, szóval azt nem lehet mondani, hogy abszolút nem érdemelték meg.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
A csapatok közül legtöbb, 9 játékosunk jutott be a Pro Bowl-nak nevezett bohócmeccsbe:

Peyton Manning (14. jelölés)
Demarcus Ware (8. jelölés)
Ryan Clady (4. jelölés)
Von Miller (3. jelölés)
Demaryius Thomas (3. jelölés)
Aqib Talib (2. jelölés)
Julius Thomas (2. jelölés)
T.J. Ward (2. jelölés)
Chris Harris Jr. (1. jelölés)

Remélem nem kell majd játszaniuk! 😛

((Clady nem érdemelte meg, Julius is csak az első pár meccs alapján, a többivel egyetértek))

Szerk.:

Sanders azért még szerintem befért volna, jobban, mint Clady... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem nem a playhívással van igazán a baj, sokkal inkább az összhanggal, egyre több a félreértett vagy félregondolt kézjel, bólintás, stb.. Nem tudom, hogy ez mitől van, hogy PM nem jól jelez vagy a WR-ek nem értik meg, hogy mit akar, de ezzel kezdeni kell valamit sürgősen, mert ez a gyakori 2+ INT egy meccset gyilkos tud lenni...

A fal se tökéletes, de az INT-knél nem volt akkora nyomás, hogy attól lehetett volna a gond, bár az biztos, hogy tavasszal rendet kell ott tenni mindenképpen...

Meg szerintem több és jobban végrehajtott play-action hívás kell, hogy elkerülhessük az olyan eseteket, mint amik az első félidőben voltak, amikor a D simán látta, hogy mikor milyen play-re hív át PM és be is készültek ellene egyből...StormST
Az első félidei játék szerintem nem releváns. Az egy "biztonsági" minimál-játék volt, run heavy-vel, erősen limitált playbookkal. Az elmúlt 3-4 ellenfél ellen elég volt, és gondolom úgy voltak vele, hogy amíg a feljavult védelemmel ez is elég, kár többet kiadni. Aztán jött a Cincy meccs, jött az átjáróház run defense, meg a teljes ST betli, és menni kellett.

Azzal amit az első részben írtál egyértelműen kezdeni kell valamit, mert feltűnően az van amit írsz. A denverpost-on olvasom, hogy a megszokottól eltérően hetek óta nem edzenek külön az elkapókkal. Lehet, hogy ennyi a baj. (Az okát nem tudom, de nyilván nem ok nélkül nem edzenek. Lehet pihentetés is, vagy egy kisebb sérülést nem akarnak súlyosbítani, nem tudom.) És az is eléggé látványos, hogy PM időzítése, formája is elment. Több rossz passzt dob, rossz helyre, coverage-be, rossz vállra, nem vesz észre befutó safety-t, stb. Hogy aztán a kettő összefügg-e vagy sem, azt nem tudom. Mindkettőre van esély, hisz elég megnézni monjduk Brady-t az első 4-5 fordulóban és azóta. Valószínűleg ő ugyanolyan jó volt az elején is, mint most, csak a harmónia működött kevésbé a fallal és az elkapókkal, és ettől látszott rossznak. Az meg stílusból adódik, hogy amikor Brady "rossz", akkor ő úgy rossz, hogy túl dob, fölre dob, stb., keveset kockáztat ezért lényegesen nem dob több INT-et. De ilyenkor TD-t sem, ilyenkor egyszerűen csak beáll a Pats offense és haladni is képtelenek. Manning meg magasabb risk-el játszik, ezért kevésbé áll le az offense, de nála meg több az INT. A végeredmény mindkét esetben ugyanaz, csak máshogy.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Welker szerint PM és TB között számára az a legnagyobb különbség, hogy TB mennyire aláveti magát az edzői döntéseknek és PM mennyire uralja a döntéseket. Eddig azt lehetett tudni PM-mindenkori edző play hívásairól, hogy PM kap egy(-két) futó és egy passzjátékot, amiből ő választ a védelem felállása alapján. Ha jól mennek a dolgok, akkor PM mekkora zseni, egy OC, aki véletlenül még a pályán is ott van, egy field general. Ha meg szar sül ki a pitéből, akkor az OC a fasz.
Szóval, szerintem nem Gase volt a bűnös (egyedül), ezekben a döntésekben PM is benne volt vastagon. Az meg kifejezetten erősnek tűnik nekem, hogy ellene dolgozott a koordinátora.tomi-tomi
Ez egy nettó baromság, már bocs.peterk2005
Nincs miről beszélgetni.😕tomi-tomi
Ha a nettó baromságon húztad fel magad, akkor vess magadra. 😊 Egyrészt tudod, hogy nekem nem szokásom sértegetni másokat, azaz a jelző is a tényállításra vonatkozott, nem rád. Arról nem is beszélve, hogy az utóbbi időben fogalmazol te ennél meredekebben is (pl. a minap Soldatossal kapcsolatban), úgyhogy bagoly mondja verébnek.

A tartalmi résznek viszont te is tudod, hogy se füle se farka (ez nem sértő?) Ha egy playhívás rossz, akkor nincs olyan, hogy azért a játékos a hibás. Azért mindig a coordinator a hibás, mert az ő felelőssége. Ha azért mert ő maga hív rosszul akkor azért, ha meg azért mert kiengedi a kezéből és a QB hív rosszul akkor meg azért. De, mint írtam, ez PM esetében sincs így. A róla terjedő népszerű "ő egyben OC is" legenda egy legenda. amiben kb. annyi az igazság, hogy a film roomban csinál többet, mint egy átlag QB, a gameplan összeállítására van nagyobb hatása, illetve, hogy a védelmek olvasását csinálja hatékonyabban, és ezért a #1 playről alternatív playekre való áthívásai hatékonyabbak emiatt az átlagosnál.

Az meg, hogy ebből mit lát egy elkapó (Welker) az egy dolog. Van egy híres video arról, amikor PM keményen összekap Jeff Saturday-el az oldalvonal mellett. Nem ment a támadójáték, megállt a drive, és ahogy jöttek le a pályáról, Saturday odaszólt PM-nek, hogy "lehet, hogy többet kéne futni". PM ezen totál kiakadt, és szabályosan nekiugrott Saturdaynek, hogy "ne nekem mondd b***meg, nem én hívom a playeket". Szóval egy falember, egy WR kb. ennyire van tisztában azzal, hogy mi folyik a segge mögött. Annyit lát, hogy a QB hókuszpókuszol, meg annyit lát, hogy a QB tekintéje mekkora, és ebből valamit összerak. És az amit összerak, abban komolyan szerepet játszhat az is, hogy mondjuk egy Belichick-Brady viszonylatban Belichick a mentalitása, tekintélye miatt dominánsnak tűnik, miközben egy Fox-Manning v. Gase-Manning kapcsolatban ugyancsak a mentalitás miatt esetleg PM tűnik annak. A valóságban ettől még simán lehet maga a kooperáció szinte ugyanaz a két esetben az említettek között.

Az egy teljesen más kérdés, hogy PM elvárja, hogy a playbookot, a passzjáték stílusát a saját erősségeire szabják, illetve, hogy komolyan figyelembe vegyék a véleményét. Ő az a típus, aki éjjel kettőkor fel akarja hívni a coordinatorát, ha megálmodik valami szerinte jó playt, és elvárja, hogy a coordinator, edző erre vevő legyen. Ezért nem választ mondjuk egy Harbaugh-t és ezért választ inkább egy Fox-ot, mert Harbaugh félék mentalitásával ez nehézkes. De ez sem jelenti azt, hogy PM csinálná az offense-et. Elég megnézni az elmúlt 3 évet Denverben. Mindhárom évben annyira más stílusban, annyira máshogy játszik az offense, hogy az egészen biztosan nem PM műve. Nincs szurkoló aki nálam nagyobbra tartaná PM "agyát", de azért ő is csak játékos. Kizárt, hogy ilyen mértékű változtatás a saját fejéből ki tudott volna pattanni. Az, hogy egy 15 éves karrier után, amikor végig play actiont játszott, az volt a fő fegyvere, egyik évről a másikra áttérjen pl. döntően pistolból indított, "kvázi read optionos" stílusra, az kizárt, hogy az ő műve lenne. Ez Gase műve. Ahogy az idei év utolsó néhány meccsét tapasztalt drámai stílusváltás is. Ahogy írtam, én aztán igazán nagyra tartom PM-et, de nem hiszem, hogy képes lenne saját magától saját magát mondjuk annyira limitálni, hogy base felállások ellen is döntően fut. Ha rajta múlna, tuti passzolnánk akkor is, ha lépni se tud. Ez csak úgy történhetett meg, hogy Gase döntött így.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem nem a playhívással van igazán a baj, sokkal inkább az összhanggal, egyre több a félreértett vagy félregondolt kézjel, bólintás, stb.. Nem tudom, hogy ez mitől van, hogy PM nem jól jelez vagy a WR-ek nem értik meg, hogy mit akar, de ezzel kezdeni kell valamit sürgősen, mert ez a gyakori 2+ INT egy meccset gyilkos tud lenni...

A fal se tökéletes, de az INT-knél nem volt akkora nyomás, hogy attól lehetett volna a gond, bár az biztos, hogy tavasszal rendet kell ott tenni mindenképpen...

Meg szerintem több és jobban végrehajtott play-action hívás kell, hogy elkerülhessük az olyan eseteket, mint amik az első félidőben voltak, amikor a D simán látta, hogy mikor milyen play-re hív át PM és be is készültek ellene egyből...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!