Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A PFF is kiadta az All-Pro csapatát:

First teambe került:
Emmanuel Sanders, Chris Harris Jr.

2nd Team tagsággal bír:
Von Miller,

Honorable Mention:
Brandon Marshall, Demaryius Thomas

Az injury fronton jó hírek vannak, visszaállt az edzésbe Brandon Marshall, T.J. Ward, David Bruton, Orlando Franklin és PM is.
Marshallról olyan hírek vannak h a sérülése enyhébb, mint számították és akár már a Raiders ellen is beállhatott volna, de nem láttuk értelmét kockáztatni.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Gase ügynököt cserélt. Ez valószínűleg azt jelenti, h elfogadja valamelyik ajánlatot. Egyébként azt nyilatkozta, h olyan helyet szeretne, ahol megoldott a QB kérdés. | Sok Sikert Atlantában |

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
lovak csatájából a kecske? 😀

győzzön a jobb, ha nem mi akkor legalább Peyton csapatának legyen esélye SB-t nyerni 😊shady
A lovak csak a csapatok, de a magashegyieket egy nagyfejű vénség, Meeee ning 😊
Viccet félretéve örülök a Coltsnak, a védelmük nem tud állandó terrort generálni, a támadóegységükből pedig hiányzik a jó futójáték. Luck persze egy zseni, és nagy küzdő, de reménykedhetünk a győzelemben 😊flzoli
Te nem nézted a mai meccset?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
lovak csatájából a kecske? 😀

győzzön a jobb, ha nem mi akkor legalább Peyton csapatának legyen esélye SB-t nyerni 😊shady
A lovak csak a csapatok, de a magashegyieket egy nagyfejű vénség, Meeee ning 😊
Viccet félretéve örülök a Coltsnak, a védelmük nem tud állandó terrort generálni, a támadóegységükből pedig hiányzik a jó futójáték. Luck persze egy zseni, és nagy küzdő, de reménykedhetünk a győzelemben 😊

több mint 9 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
lovak csatájából a kecske? 😀

győzzön a jobb, ha nem mi akkor legalább Peyton csapatának legyen esélye SB-t nyerni 😊
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Pacicsata lesz jövő hét vasárnap, reméljük a végén a vén kecske jön ki belőle győztesen 😀

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Én a Colts-nak örülnék jobban, őket legalább meg tudtuk verni idén és kevésbé érzem rossz matchup-nak, bár ha Green nem játszik, akkor a Bengals-tól se félnék túlzottan...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Sztem arcoskodás nélkül mondhatom h nekünk mind2őt illene ütni otthon.
A Cinci talán jobb matchup, feltéve, ha felépül Marshall, de az igazat megvallva a Colts sincs eget rengető formában.
Kíváncsi leszek h milyen színvonalú meccs lesz.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Na, Cincy vagy Indy. Annyira nem bánom, hogy nem a Ravens jön Denverbe jövő héten. 😀peterk2005
A Ravens nem is jöhetett volna, csak a Pittsburgh. Egyébként én spec. most a Cincynek örülnék jobban. Igaz kikaptunk tőlük, de az Indy valahogy rosszabb matchup nekeünk. Luck sokkal jobb QB mint a szmöre.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 414 — The Mathematician
vicc on
a raidersnek nem volt elég Allennel beégnie? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
A viccet félretéve, nekünk az lenne a legrosszabb, ha ő a Raiders-hez menne, szóval remélem sikerül valahogy elkerülni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
JDR úgy tűnik szereti a szopó HC melókat... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, Cincy vagy Indy. Annyira nem bánom, hogy nem a Ravens jön Denverbe jövő héten. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Az Oakland elkérte egy hivatalos interjúra Del Riot.
A bennfentes informátorok szerint JDR "nagyon akarja ezt a melót" és sanszos is h meg is kapja.

Gase ügye 4 interjún is részt vesz, így az is elképzelhető h mind2 koordinátorunkat elveszítjük...
A JDR-Gase duóval egyébiránt eddig 25-7 a mérlegünk.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
A sérülésekkel kapcsolatban nem feltétlen IR-re gondoltam, hanem a szezon közben felmerülő problémákra. Idén Welker már ugye limitált, JT és DT is bajlódott sérülésekkel, az első 2 futónk a fél szezont nem a pályán töltötte, PM-ről ne is beszéljünk, stbstbstb.
Úgy gondoltam inkább, hogy most van talán a leginkább kifacsarva a csapat energiaszint terén. Ez a 2 hét pihenő nagyon nagyon kellett.
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Egyébként én azt mondom, nincs értelme tovább rejtegetni a titkos playeket, a meglepi játékosokat és persze az őrült edzői húzásokat. Jöjjön a taktikai atombomba, és a Caldwell-re dobott hail-mary a meccs elején, Fox vigyorgó, még véletlen se vörös feje a 4&long kísérletnél és persze a TE-k elleni humanitárius katasztrófáról, Todd Davis-ről sem szabad elfeledkezni. Remélem azt nem is kell ecsetelnem, hogy a Lerentee McCray-Lamin Barrow-Corey Nelson alkotta LB trió pedig egyenesen emberiség elleni bűntettel ér majd föl. De hát kit izgat, a cél az SB győzelem 😊

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nagy az unalom a bye week-en, persze hogy mindenki már a jövőt tervezi. 😊

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Ejj-ej, Urak! Még azt se tudjuk, hogy kivel játszunk jövő héten, először illene azon túl lenni, nem? 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
nincs tiszta man vagy tiszta zone, de inkább zónázunk, és Gronk többnyire Ward "zónájába" ment. Persze Talibot rá lehet állítani, h emberezzen Gronkon, és ha bemegy Ward zónájába - ahol szerintem védőtől függetlenül a legnagyobb pusztítást tudja végezni - akkor máris ketten vannak rajta, de ha ilyen egyszerű lenne változtatni, akkor megtettük volna ezt már októberben...

A legideálisabb az lenne, h mi vezetnénk, és lehetne kicsit agresszívabb a pass rush, h ne legyen annyi ideje Edelmannek és Gronknak. Még mindig egyszerűbbnek gondolom megakadályozni a passzt, mint levédekezni Gronkot, 3 men rushsal viszont erre semmi esély...Black_Adder
Azért ha az a 3 ember Von, Ware és Knighton, az már igencsak más kávéház. Egy "általános" QB ellen bőven elég is lenne, de Tommy boy olyan hamar engedi el a labdát a többségében rövid játékok miatt, hogy esély nincs odaérni.

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
nincs tiszta man vagy tiszta zone, de inkább zónázunk, és Gronk többnyire Ward "zónájába" ment. Persze Talibot rá lehet állítani, h emberezzen Gronkon, és ha bemegy Ward zónájába - ahol szerintem védőtől függetlenül a legnagyobb pusztítást tudja végezni - akkor máris ketten vannak rajta, de ha ilyen egyszerű lenne változtatni, akkor megtettük volna ezt már októberben...

A legideálisabb az lenne, h mi vezetnénk, és lehetne kicsit agresszívabb a pass rush, h ne legyen annyi ideje Edelmannek és Gronknak. Még mindig egyszerűbbnek gondolom megakadályozni a passzt, mint levédekezni Gronkot, 3 men rushsal viszont erre semmi esély...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gronk ellen nehéz.... Esetleg még ki lehetne próbálni azt a verziót, hogy Talib fogja (Jimmy Grahamet nagyon leszedte tavaly a pályáról), és Harris megy ki szélre, Ward meg figyel középen a slotból induló elkapóra.

Mindenesetre nem értek hozzá, úgyhogy nem akarok úgy tűnni, mintha tudnám miről beszélek. Azt viszont láttam, hogy mind Ward mind Talib alkalmas (lenne) TE-k elleni védekezésre (Ward két meccsen is nagyon jól limitálta a volt csapatában Gronkot). Úgyhogy a probléma nem csak a személyekben van (vagy lehet, hogy egyáltalán nem a személyekben), hanem a sémában, vagy az összeszokottságban, stb. Nem figyeltem folyamatosan a védekezésünket idén. Volt olyan egyáltalán, hogy amikor mindenki egészséges volt akkor kevertük a man-t és a zone-t valamilyen szinten, vagy tisztán man-t védekeztünk? Mert szvsz ha összeszoknak, akkor a kettő keverése valamilyen arányban kiszámíthatatlanabbá teheti a védekezést, nehezebb ellene játszani. Addig van gond amíg nem szoktak össze.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
mondjuk nem akarok annyira elébe szaladni az eseményeknek, de ha úgy hozná a sors, h Den@NE konfdöntőt kéne játszani, remélem lesz jobb tervünk Gronk hatástalanítására, minth Ward 1v1-be védekezzen rajta...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem még mindig meg van az a gyanúm, h az O félig-meddig szándékosan volt őrlángon az elmúlt hetekben. Egyedül az zavar,h a bengals ellen hiába pörgött fel, gyorsan le is eresztett, de szerintem tartogattunk egy-két trükköt. Egyedül az Oline aggaszt jobban, őket elviselni kell, nem támaszkodni rájuk. És tavaly az ideinél sokkal jobbak voltak, mégis láttuk mit értek a döntőben, ha neadjisten újra játszani kell a Hoxszal, Isten irgalmazzon nekünk!Black_Adder
Az szerintem nem csak gyanú, hanem szinte tény, hogy hetekig minimál playbookot futtattunk. Ha nem így lenne, akkor a Bengals meccsen nem tudtunk volna ilyen hirtelen 100%-os fordulatot véve teljesen más stílusban játszani. A harmadik negyedben egyébként nagyon működött, a gondok akkor lettek amikor leszakadt az eső. Az eső, meg az, hogy maga Manning úgy a Rams meccs óta nincs jó formában - és ez alatt az idő alatt az összhang, a timing is leromlott, sok lett a félreértett play is - vezetett a sok hibához a végén. De ezt simán ki lehet javítani 2 hét alatt, akkor, ha egészségesek lesznek. Az változhat esetleg, hogy goal line szitukat a korábbi passz orientálttól - de inkább passz dominálttól - eltérően most majd inkább futás orientáltan próbáljuk megoldani. Főleg, ha JT nem egészséges teljesen. De ez nem is baj. Ha így fog menni a futás ahogy az idény második felében, akkor még talán jobb is.

A tavalyi Seattle meccsből én egyébként nem indulnék ki. A Seattle defense hiába remek passz ellen, onnan indul, hogy erősen megfogják a futást. A SB-ban még csak nem is kellett, mert hamar hátrányba kerültünk, és nem is futottunk. Az őszi meccs már relevánsabb, bár a futás ott se ment. De azóta ebben sokat javultunk. Ha működne a 1-2 punch, 3rd and short szitukkal - ahogy mondjuk a Dallas véghez tudta vinni -, akkor azért egész más ellenük is játszani, akkor passz ellen sem olyan félelmetesek, mert Thomasnak többet kell fellépnie a LOS-ra, és nem vadászhat szabadon 5-15 yardon a passzokra. De hol van az még. Nekünk főleg, de még nekik is.

Amúgy tavaly csúfos vereség ide vagy oda, ha a matchupot nézem, akkor szerintem az AFC-ből még nekünk lenne a több esélyünk ellenük, mint a Pats-nek. Nekik (már a Patsnek) mi jó matchup vagyunk, mert a rövid gyors passzjáték és Gronk ellen tudunk a legkevésbé védekezni. A Seattle viszont éppen ebben kiváló. A LOS közeli passzjáték szétverése a fizikalitás, a jamming által, és egy elit TE elleni védekezés. Márpedig, ha a Pats offense-ből kiveszik Gronk-ot, már nagyot esik a hatékonysága. Jóval nagyobbat, mint a denveri offense JT nélkül. És ha még az offensive line-t is le tudja egy védelem dominálni - ami bőven megeshet, mert közepes védelmek ellen idén korrektek, de elit védelmek ellen azért komolyan sebezhetőek voltak, mégpedig tendenciózusan, rendszeresen. És akkor Brady hatékonysága is nagyot esik, és beáll az offense. A másik oldalon is hasonló a helyzet, mert a Seattle offense Lynch-el a futásra alapoz, amivel szintén akadnak gondok arrafelé, nálunk meg a run D az erősség. A futásra épülő passzjáték meg sokszor Wilson lábbal megnyújtott play-eivel halad előre, amit nehezebb levédekezni Revis-éknek, mint a tervezett rövid, pontos routokon, jó időzítésen alapuló játékot.

Persze minket aztán semennyire nem fog vigasztalni, hogy ha a conf döntőben elvernek bennünket, utána nem jön össze nekik a gyűrű. 😊 Az egész csak akkor számít, ha eljutnánk valahogy az utolsó meccsig, és ott a Seattle jönne szembe.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azért 16 alapszakasz meccs után, az egyik legdurvább sorsolással szerintem evidens, hogy szinte mindenkinek vannak kisebb-nagyobb nyavajái. Trevathan nagy veszteség, de úgy tűnik Marshall nagyon jól pótolja. Meg lehet nyugodni, játszani fog a PO-ban, ebben biztos vagyok. Egy kificamodott boka nem egy olyan sérülés, amit nem lehet 1-2 hét alatt rendbe rakni, főleg Amerikában.
Ball-t CJ zseniálisan pótolja, szerintem mindannyian aláírtunk volna a szezon előtt egy ilyen futójátékot.
Irving meg nehogy már tényező legyen, mint kulcs hiányzó.....

Összességében szerintem nincs baj a sérült helyzettel, sőt. A kulcs játékosok mind egészségesek tudtak maradni (fogjuk rá), és ez a lényeg. A hátralévő (remélhetőleg) 3 meccsre mindenki szépen összeszedi majd magát, és a Steelers, Pats, Packers trión át SB győzelmet ünneplünk februárban 😊

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Ha csak az IR-t néznénk, akkor mondhatnánk, hogy nagyon jól állunk idén a sérülésekkel, összesen 3 potenciális kezdő van IR-en (Ball, Irving és Trevathan), ilyen szerintem évek óta nem volt. Csak ugye a 3-ból 2 ugyanazon a poszton lehetne kezdő, ez árnyalja a képet...

Viszont ha azt nézzük, hogy 4 S-ből a keretben 2 sérült lehet, 1 meg egy hónapja még a csapatnál se volt, akkor már nem olyan szép a kép, LB poszton Marshall-on múlik kb. minden, ha ő nem épül fel, akkor nagy gondok lehetnek megint és az OL-ben is van több kis sérülés (Clady, Cornick, Franklin mind volt sérült az elmúlt hetekben), meg ugye Julius is csak elvileg egészséges, messze nem olyan formában játszik, mint a sérülése előtt. DT-nek is volt most gondja, egy TD el is ment rajta, meg ugye PM se egészséges egy ideje...

Szerintem nem mondható, hogy jól állunk a sérülésekkel, most tényleg jól jöhet ez az átpihent hét...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!