Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
burzum Denver Broncos 154
Véleményem szerint előnyös, ha a zöld pöttyös ember vagy S, vagy olyan LB, akinek nem a passrush a fő feladata. Egyszerűen a pálya széléről (CB-ként) vagy az ellenfél OL-jával szemben gubbasztva (DT, DE, passrusher LB) kevésbé látod át a pályát.

Ha ehhez hozzávesszük, hogy egy olyan ember kéne, aki szinte mindig pályán van, akkor Ward és Moore jön leginkább szóba.

Nem tudom, hogy melyikük az intelligensebb, de az még egy fontos kritérium lenne.
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Trevathan -> IR
Dominique Jones -> waive.
Ez szvsz azt jelenti, h Julius is és Tamme is egészséges.
...illetve, h van 2 roster spot szabadon. Adja magát Barrett Trevathan helyére, illetve nem ártana talán egy safety minth csak 3 van rosteren, és nem ritka, amikor mindhárman pályán vannak. Ugyanakkor szívesen látnám viszont Burse-t is, na nem azért mintha olyan jó visszahordó lenne, de az ütő megáll bennem valahányszor földre viszik Welkert vagy Sanderst az ST-ben...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tavaly év végére Shaun Phillips volt ez az ember, ő tüzelte a társait. Ez azt jelenti, hogy az NFL tapasztalat az ilyesminél többet számít, mint az, hogy ki hány éve van a csapatnál. A Coltsnál is hasonló a helyzet, ott Cory Redding a védelem vokális vezére, aki szintén veteránként került a csapathoz pár éve.

A taktikai, pályán lévő vezérség viszont szvsz más dolog. Oda nem feltétlenül morális leader kell, hanem egy a pályán jól látó, okos ember. Lehet ez akárki, akinek gyors a felfogása, akár Ware, akár Harris, Ward, bárki. Sőt, lehet akár kettő is, egy base felállásoknál és egy sub package-eknél. Mindenesetre nagyon fontos lenne találni valakit, főleg a RZ szituációkban, ahol szinte ezen múlik minden. Az az az helyzet, ahol egy jól kommunikáló, gyors felfogású, egymást kisegítő védelem akár a legjobb offense-eket is képes megfogni, mert segíti az összeszűkült terület.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Kell egy vocal leader aki elhiteti ezt a játékosokkal! 😊Black_Adder
Erre a pozícióra csakis egy megbecsülésnek örvendő, tapasztalt, közönség kedvenc játékos pályázhat. Aki nem feltétlen a játékával, hanem sokkal inkább a személyiségével és a jellemével tűnik ki a többi közül. Szerintem mindenki tudja, hogy ez a Broncos öltözőben kicsoda

flzoli
Az a baj, h ezdéseken Manning szvsz inkább elveszi a védelem önbizalmát, semmint növelné azt :p

De komolyra fordtva, szerintem mindkét oldalon kell egy karizmatikus leader. Manning példamutató magatársa nagyon sokat jelent a labda mindkét oldalán, de nem szokta meccs közben feltüzelni a védőket, hanem mint egy robot nézi a legfrisebb fényképeket, elemzéseket.

Dawkins amikor itt volt, ha szorult a hurok, maga köré gyűjtötte a játékosokat és feltüzelte őket. Amikor kellett a 3&out jött a 3&out, azóta sincs ilyen játékosunk, de Knighton és Ware áll ehhez a legközelebb. Manning meccs közben inkább magát szedi össze, a többieknek meg nincs más választása mint követni őt... Nem is illene hozzá egy megható monológ, inkább látják rajta mennyit készül, és nem akarják cserben hagyni. Ugyanolyan effektív, csak kicsit más, nem tudom sikerült-e árnyalni a különbséget, de olyan szempontból mindegy is, h kell egy Manning a védelembe is, és én örülök, ha bárki megpróbaálja felvenni ezt a szerepet, tőlem lehetnek akár többen is

Szóval én most egészségesnek érzem ezt az önbizalmat, persze mondani könnyebb mint elhinni, de hadd szóljon.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Szerintem tavaly is az AFC North volt "kisorsolva" a konferenciából. Nem csak 3 évente ismétlődhet a dolog?flzoli
Az AFC Dél volt tavaly.
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem tavaly is az AFC North volt "kisorsolva" a konferenciából. Nem csak 3 évente ismétlődhet a dolog?

több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Megvan a jövőévi schedule:

New England Patriots, Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals, Green Bay Packers, Minnesota Vikings, Oakland Raiders, San Diego Chargers, Kansas City Chiefs;

@ Kansas City Chiefs, @ San Diego Chargers, @ Oakland Raiders, @ Indianapolis Colts, @ Pittsburgh Steelers, @ Cleveland Browns, @ Chicago Bears, @ Detroit Lions.

Örömteli h a Peccel és a Packersel is otthon mérkőzünk meg 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kell egy vocal leader aki elhiteti ezt a játékosokkal! 😊Black_Adder
Erre a pozícióra csakis egy megbecsülésnek örvendő, tapasztalt, közönség kedvenc játékos pályázhat. Aki nem feltétlen a játékával, hanem sokkal inkább a személyiségével és a jellemével tűnik ki a többi közül. Szerintem mindenki tudja, hogy ez a Broncos öltözőben kicsoda



| Gyengébbek kedvéért nem arra a trógerre gondolok, aki takarja a kedvencünk elől a napot |

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
A kérdés leginkább most az, hogy ki lesz a zöld pöttyös emberünk, ha se Trevathan, se Marshall? Ki lesz fent minden play-nél és adja tovább az utasításokat?StormST
Most Tod Davis, ráadásul rádiós sisak nélkül.
Egyébként Talib, Harris, Ward, Moore és Miller azok akik (szinte) minden playnél fent vannak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A kérdés leginkább most az, hogy ki lesz a zöld pöttyös emberünk, ha se Trevathan, se Marshall? Ki lesz fent minden play-nél és adja tovább az utasításokat?StormST
Vissza kell hozni Ian Goldot 😀😀 embertelen mennyiségű káromkodást tanultam haromtétől mikor ő pályán volt 😕)

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
A kérdés leginkább most az, hogy ki lesz a zöld pöttyös emberünk, ha se Trevathan, se Marshall? Ki lesz fent minden play-nél és adja tovább az utasításokat?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Kell egy vocal leader aki elhiteti ezt a játékosokkal! 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én a Cincy meccset sem érzem fontosnak már. A bye week anélkül is szinte nagyon nagy valószínűséggel megvan, mert a Colts-al szemben van másfél meccs előny, azaz az Oaklandtől is ki kéne kapni otthon, hogy megelőzhessenek. A Cincy pedig ha meg is verne minket vasárnap, akkor se számít, mert a div győztes a Steelers lesz északon. 😊

Közben Pot Roast nagyon belelkesült és közölte, hogy tök mindegy hova kell menni, tök mindegy kivel játsszunk, miénk lesz a Lombardi. 😀 😀 Talán picit túl nagy az önbizalma, de legyen úgy, legyen ez a Broncos Ray Lewis-i beszéde. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Miután Demaryius lenyilatkozta, h hajlandó hometown discountra és Harris aláírt áron alul, Knighton is beállt a sorba:
 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Elway-Retaining-Harris-the-start-of-trying-to-keep-as-many-key-players-as-possible/47e9e20d-bdcd-411a-bd75-96fddd331163
So Denver is definitely where I want to be, and when that time comes, if they're in the ballpark, I'll be a Bronco.

Remélem ragályos lesz 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
A rájátszásba kellett volna nagyon egy Trevathan, de még mindig sokkal jobb állapotban vagyunk, mint tavaly.
Ha vasárnap nyerünk, akkor meg van a 1st round bye, gyakorlatilag 3 hetet lehet pihenni, az Oakland elleni meccs majdnem tét nélküli mivolta miatt.
Sajnos bármelyik jobb nevű veterán teljesen esélytelen, egyszerűen túl késő őket beépíteni a keretbe, nincs idő playbook tanulásra. Szerintem Barrett fog feljönni a PSből, és megoldjuk azokkal akik vannak. szerintem amúgy se vált be a veterán projekt, Brookinggal vagy Lenonnal, ezen a poszton olyan játékok felfedezésében akiről még soha senki nem hallott jobbak vagyunnk...

Sokkal fontosabb, h Manning ne húzza a lábát. Én mindig is védtem a védelmünket minden negatív kritikától, és mostanában is teljesen elégedett vagyok, meg lehet puffogtatni, h defense wins championship, meg a többi közhelyet, de 1 sérülés van amit egy csapat nem bír el, az Manningé, és ő viszont bármilyen csapattal képes győzelemért küzdeni. A Bengals még fontos, de a Raiders ellen akár az egész meccset Oswinak adnám, ha kell neki a pihenő, és akár még néhány más kulcsjátékost is pihentetnék. Ha kikapunk legalább rosszabb helyen draftolunk, ha a 1st round bye-t nem kockáztatjuk, úgyse nagyon számít. Fél szemmel persze figyelnék a Pats meccsre, most nagyon jónak tűnik a Bills, meg egyébként is, akit a pályára megy, az győzni menjen oda...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, ha valakivel kapcsolatban, akkor Mays-el kapcsolatban nem rándul görcsbe a gyomrom. Annyira, hogy nekem akkor volt inkább görcsben, amikor narancs mezben láttam. 😀 Inkább kapjuk ki az ellenfél egy remek játéka, futása, passza miatt, mint egy barom Mays szabálytalanság után lapott 15 yard miatt 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mélynek mély az LB poszt, de én nyugodtabb vagyok, ha van ott egy rutinos öreg róka is. Na nem mintha Trevethan vagy Marshall az lett volna 😊, de a PO-ban a rutin nagyon sokat számíthat.

Tudom, nem meri senki se megkérdezni, de biztos vagyok benne, hogy a sérülések láttán titkon mindenkinek egyszerre rándul görcsbe a gyomra az izgalomtól, és a stressztől szétharapdált száj egyszerre rebegi az imára kulcsolt kéz fölé a megváltást jelentő betűket: J-o-e M-a-y-s

több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Az LB posztunk meglepően mélyre sikerült idén + ügye Ward is sokat játszik kvázi LBként, szal a világ nem fog összeomlani | (max az eddigi elit futás elleni védekezésünk csorbul ideiglenesen) | , de azért erősen bízom benne h Marshall vissza fog térni a PO-ra.
Trevathanért pedig igazán kár, úgy gondoltam h vele lenne komplett az LB sor, és vele a D#, ha tényleg igazak a hírek, akkor ezt már idén nem fogjuk megtudni...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fck, nem volt alaptalan a félelem. 😕 Szegény Trevathan... három teljesen más fajta sérülés, mind a térden (ezúttal ahogy olvasom a térdkalácsa ficamodott ki, annyira, hogy műteni kell). Vagy hihetetlenül peches, vagy pedig túl korán tért vissza... Félek, hogy az utóbbi. Akkor szokott hasonló előfordulni, ha a sérült rész még nem gyógyult teljesen és ezért önkénytelenül túlterhel más testrészeket. Remélem hosszú távon nem hat mindez ki a karrierjére.

Marshall-ra sérülésére a denverpost.com most 1-2 hetet ír, belső forrásokra hivatkozva. Remélem ő tényleg megússza ennyivel. Cladyről nem hallottam semmit. Remélem ez azt jelenti, hogy neki nincs baja.

(Szerintem egyébként nem fogunk a piacra menni, akkor sem ha Marshall is végleg kiesne. Nekimennénk a fiatalokkal, Barrow, Nelson, stb. A kérdés inkább az lesz számomra, hogy kin lesz a mikrofon?)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Akik tudtommal szabadok a piacon (persze kérdéses, hogy milyen állapotban vannak)
-Witherspoon, Will
-Vilma, Jonathan
-Fletcher, London
-Bishop, Desmond
-Nicholas, Stephen

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
ha Marshall és Trevathan is out akkor szarba vaguynkNegritis
Azért egy biztosan szerelő, rutinos LB-t nem olyan nagy was ist das szerezni a FA listáról. A TE-ket eddig sem tudtuk megfogni, így kb. csak az lenne a lényeg, hogy a szembe jövőt mindig biztosan leszerelje a védő.

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 407 — The Mathematician
ha Marshall és Trevathan is out akkor szarba vaguynk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Trevathan out for season... Rapoport szerint

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 407 — The Mathematician
fck, remélem mégse

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ian Rapoport:
"#Broncos LB Brandon Marshall, one of their big-time performers this year, suffered a mid-foot sprain, source says."
Részleteket nem írnak, de Hillmannek ugyanerre a sérülés típusra 4-6 hetet írtak...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'