Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Igazából ami szerintem üde színfolt, hogy a denveri PM érában talán most a legjobb a futójátékunk, vagy inkább a legkiegyensúlyozottabb jelzőt használnám rá. Ez mind variációs lehetőségekben, mind önbizalom terén fontos lehet, nem mindegy, hogy egy 3.és 3 szitunak félve választunk futójátékot mondjuk a PO-ban a harmadik negyed végén, vagy nyugodtan rá merjük bízni Ballra/Hillmanre/CJ-re.
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 407 — The Mathematician
mikor Ballt erőltettük akkor még Hillman volt formában, nem? 😀Negritis
St. Louis ellen erőltettük, úgyh előtte az Oakland ellen CJ kb a man of the match volt, azon a meccsen meg 8 elkapása volt 86 yardra, bár az tény, h a futást teljesen feladtuk...Black_Adder
nekem valamiért úgy rémlett hogy Hillmannek ment akkor nagyon jól mikor feleslegesen jött vissza Ball

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
mikor Ballt erőltettük akkor még Hillman volt formában, nem? 😀Negritis
St. Louis ellen erőltettük, úgyh előtte az Oakland ellen CJ kb a man of the match volt, azon a meccsen meg 8 elkapása volt 86 yardra, bár az tény, h a futást teljesen feladtuk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 407 — The Mathematician
mikor Ballt erőltettük akkor még Hillman volt formában, nem? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Carter zsinórban a 3. évét fejezi be IR-en, és ezzel maradt 3db safetynk. Mondjuk Trevathan visszatérésével, Ward nem vagy kevesebbet lesz nickel LB, szóval kevesebbet leszünk fent egyszerre 3 safetyvel 0 cserét hagyva a padon, de akkor is...

Ball addig nem nagy gáz, amíg Anderson ilyen formában van, de azé faszomnak kellett erőltetni a visszatérését, ráadásul úgy h Anderson ihletett formában játszott...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Ejj, azért reméltem, hogy Ball még visszatér idén...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Montee Ball és Quinton Carter IR-re került, helyükre visszatért Danny Trevathan és aktíválták Dominique Jones TE-et a PS-ből.
 www.denverpost.com/broncos/ci_27131084/broncos-place-montee-ball-quinton-carter-season-ending-injured-reserve
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mondjuk ez Roby felé egy kicsit fura üzenet, így kicsit belegondolva...

Talib-nak is és most már Harris-nek is van szerződése 2019 végéig, így hacsak Harris-nek nem slot CB-ben akarunk 8+ misit fizetni, akkor Roby-nak kell megoldania majd azt a posztot hosszú távon, arra viszont egy 1. körös CB-t használni szerintem kissé luxus... 😛StormST
Talib szerződésének érdemi részéből még két év van, és bármelyik idény elején ki lehet belőle ugrani. Inkább azt mondanám, hogy Roby-nak az az üzenet, hogy fejlődjön annyit, hogy Talib-ot ne legyen érdemes megtartani.
Szerintem okos húzás ilyen szempontból (is), két (nagyon) jó képességű CB fog teperni ezerrel a #1 CB posztért.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Mondjuk ez Roby felé egy kicsit fura üzenet, így kicsit belegondolva...

Talib-nak is és most már Harris-nek is van szerződése 2019 végéig, így hacsak Harris-nek nem slot CB-ben akarunk 8+ misit fizetni, akkor Roby-nak kell megoldania majd azt a posztot hosszú távon, arra viszont egy 1. körös CB-t használni szerintem kissé luxus... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Moore-nak kb. amióta itt van az egy Ravens elleni hibáján kívül komolyabb ballépése nem volt emlékeim szerint. Úgy érzem elég jól megoldja a posztját, amikor épp nem azt kérjük tőle, hogy 1-1 ellen védekezzen top WR-eken, ahogy azt párszor megtettük idén, arra tényleg nem alkalmas, de szerintem nem is kéne annak lennie...

Ha nem kér eszeveszett összeget, akkor szerintem meg kéne tartani és akkor a secondaryt nem is kéne bántani pár évig..



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
burzum Denver Broncos 154
háát Miller, Knighton akire azt mondom lételem
Moore-t szeretem de nem érzem pótolhatatlannak
jövőre a Trevathan szintén fontos, bár ugye Marshall jól pótoljaNegritis
Teljesen egyetértek.

A Moore, Wolfe / MJackson posztokra amúgy az sem kizárt, hogy jobb játékos érkezik. Nincs velük bajom, de nem ők a védelem legfőbb erősségei. Mondjuk Knighton, Miller, Ware, (Trevathan), Talib, Harris, Ward szintű játékosok mellett nem is könnyű.

Amúgy brutális ez a névsor, és szerencsére már a játék is egyértelműen javul a Miami ellen kapott 36 pont óta. Még pár jó meccs, és elfogadóbb leszek JDR-val szemben is (el fogom ismerni, hogy kihozza ezekből a játékosokból azt a szintet, amit egyébként sok más nfl dc is ki tudna, de már elfogadható hozzáadott értéke van)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Moore pótolható, és éppen ezért nem is lesz drága. Amúgy vékonyabb is mint Knighton, kajára is kevesebbet kell költenie, biztos aláír kevesebbért 😉

Marshall jól pótolja Trevathant, de elvileg tudnak ők együtt is játszani, és akkor végre komplett lenne az LB sor... Most Trevathan már edz, a sérülésére eleve 6 hetet mondtak, csak azért lett 8, mert shortterm IR. Bár könnyen lehet h lassabban vezetjük vissza a játékba, az elején csak nickel LBként, de azon az 1 meccsen amit játszott, jól elfértek egymás mellett Marshallal nickelben, idén, de legkésőbb jövőre láthatjuk őket együtt base downoknál is szvsz

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 407 — The Mathematician
háát Miller, Knighton akire azt mondom lételem
Moore-t szeretem de nem érzem pótolhatatlannak
jövőre a Trevathan szintén fontos, bár ugye Marshall jól pótolja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
A védelemből
Idén:
- Knighton, Rahim Moore, Irving, QCarter
- illetve Von Millert csak az opciós éve tartja itt, de lehet h keveselni fogja azt a pénzt
Jövőre
- Trevathan, Wolfe, Malik Jackson

Amúgy idén Greenel és Franklinnel se lenne rossz hosszabbítani...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 407 — The Mathematician
a védelem többi pillére mikor nyújtja be a csekket?
örülök Chris Harrisnek nem kicsit amúgy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Szerintem a 2 Thomas közül az egyikkel (Demaryius) hosszabbítunk, a másikat (Julius) tageljük, aztán majd meglátjuk hogy alakul a sapka egy évvel később, kire marad pénz, kire nem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem ezzel mindkét fél elégedett lehet, a Broncos-nak se volt így drága, Harris meg az ACL miatt annyival nem biztos, hogy többet keresett volna, hogy az megérje a váltást...

UDFA-ként jött, kapott bizalmat, szerintem ezért adott ő is egy kis hometown discount-ot... 😊

Szerintem is JT elvesztése fájna kevésbé, bár ha Welker is megy jövőre, akkor kell majd egy középső célpontot hozni valahonnan, de Bay-Bay akkora tehetség, hogy őt jobban sajnálnám elveszíteni...StormST
Van egy masik hatalmas kaliber JT a rosteren majd O lefedi palya kozepet. 😀PM_the_sheriff
Igazából 3 JT van a keretben (Julius, Thamme és Thompson)... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
Szerintem ezzel mindkét fél elégedett lehet, a Broncos-nak se volt így drága, Harris meg az ACL miatt annyival nem biztos, hogy többet keresett volna, hogy az megérje a váltást...

UDFA-ként jött, kapott bizalmat, szerintem ezért adott ő is egy kis hometown discount-ot... 😊

Szerintem is JT elvesztése fájna kevésbé, bár ha Welker is megy jövőre, akkor kell majd egy középső célpontot hozni valahonnan, de Bay-Bay akkora tehetség, hogy őt jobban sajnálnám elveszíteni...StormST
Van egy masik hatalmas kaliber JT a rosteren majd O lefedi palya kozepet. 😀

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem ezzel mindkét fél elégedett lehet, a Broncos-nak se volt így drága, Harris meg az ACL miatt annyival nem biztos, hogy többet keresett volna, hogy az megérje a váltást...

UDFA-ként jött, kapott bizalmat, szerintem ezért adott ő is egy kis hometown discount-ot... 😊

Szerintem is JT elvesztése fájna kevésbé, bár ha Welker is megy jövőre, akkor kell majd egy középső célpontot hozni valahonnan, de Bay-Bay akkora tehetség, hogy őt jobban sajnálnám elveszíteni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Nem mondom hogy nem fájna Julius Thomas de sztem ő lenne a kisebb veszteség.
Knightont félek hogy sokat kérne még. Pedig nagyon nagyon kéne ő nekünk. Jó kis védelem lenne még pár évig ez ha mindenki egészséges és az új védelmi koordinátor jól összekapja őket... 😀

Mondjuk lehet hülyeség de én úgy érzem hogy ha véletlen Super Bowlt nyernénk szerintem irányítót is kellene jövőre szereznünk. Mondjuk erre a támadósor jelenlegi formája alapján elég kis esély van...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Valamit tud ez az Elway, Ward is olcsón írt alá offseasonban, most meg Harris is olyan pénzért, aminél szvsz többet is kaphatott volna.
Davis és néhány jó corner már tavaly évi 9 millióért hosszabbított, most, majdnem egy évvel később Harris pedig évi 8.5-ért.
Amúgy 24 milla a garantált, ez szintén nem rossz. Remek deal volt szerintem. Harrist az egyik legalulértékeltebb cornernek vélem a ligában. Sérülése előtt is nagyon jó volt, és idén abszolút elit. A piacon bankot robbanthatott volna.

Most viszont kíváncsi leszek, hogy a két Thomas közül melyik megy, melyik marad, mert szvsz az egyiknek nem akar majd kifizetni Elway annyit, amit akar, és hát mindkettőnek elit pénzt kellene majd adni. Szerintem Juliust engedi majd el.

több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Chris Harris 5 éves, 42,5 millió $-os szerződéshosszabítást kapott. 😊
 www.denverpost.com/broncos/ci_27126465/chris-harris-agrees-5-year-contract-extension-broncos
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Atyaég, még megérteni se könnyű. 😀 A lényeg, hogy elég megverni az Oaklandet otthon az utolsó fordulóban és megvan a divízió+playoff is. Az első kiemeléstől valószínűleg úgyis elbúcsúzhatunk, úgyhogy most már az a fontos, hogy a playoffra felépüljön mindenki és formába kerüljön az aki még nincs formában. A 2012-es Ravenst kb. ilyenkor vertük meg idegenben alaposan, hogy aztán otthon kiverjenek bennünket a playoffban. Úgyhogy a magam részéről hátradőlök és figyelek. Idegeskedni ráérek majd januárban. 😀peterk2005
Épp a 2012-es történet mutatja, hogy milyen fontos lenne a first-round bye, és hogy nem feltétlenül az 1. kiemelés az egyetlen fontos elérhető cél. A playoffban bárkitől ki lehet kapni, mint ahogy ki tudtunk kapni az akkor - sokak által - előzetesen lesajnált Baltimore-tól is.

Ezért számomra az a legfontosabb lépcsőfok, hogy a first-round bye legyen meg, vagy más szóval eggyel kevesebb bizonytalan meccset kelljen megvívni a superbowlért. Persze jobb 3. kiemeltnek lenni, mint 4.-nek, és jobb 1.-nek, mint 2.-nak, de az igazi ugrás a végső győzelmi esélyekben a 2. és a 3. kiemelés között van szvszburzum
Örök kérdés a "rest or rust?", nem tudom, hogy nekünk mennyire jó, ha pihenünk. Persze kisebb a sérülés esélye és PM életkora miatt se rossz a pihenés elvileg, de egy győzelem után pörgő, lendületben lévő csapattal találkozni egy 2 hete pihenőnek mindig veszélyes, ráadásul mivel nem tudható biztosra, hogy ki jön szembe, így igazán a hosszabb felkészülés se játszik be komolyan...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
burzum Denver Broncos 154
Atyaég, még megérteni se könnyű. 😀 A lényeg, hogy elég megverni az Oaklandet otthon az utolsó fordulóban és megvan a divízió+playoff is. Az első kiemeléstől valószínűleg úgyis elbúcsúzhatunk, úgyhogy most már az a fontos, hogy a playoffra felépüljön mindenki és formába kerüljön az aki még nincs formában. A 2012-es Ravenst kb. ilyenkor vertük meg idegenben alaposan, hogy aztán otthon kiverjenek bennünket a playoffban. Úgyhogy a magam részéről hátradőlök és figyelek. Idegeskedni ráérek majd januárban. 😀peterk2005
Épp a 2012-es történet mutatja, hogy milyen fontos lenne a first-round bye, és hogy nem feltétlenül az 1. kiemelés az egyetlen fontos elérhető cél. A playoffban bárkitől ki lehet kapni, mint ahogy ki tudtunk kapni az akkor - sokak által - előzetesen lesajnált Baltimore-tól is.

Ezért számomra az a legfontosabb lépcsőfok, hogy a first-round bye legyen meg, vagy más szóval eggyel kevesebb bizonytalan meccset kelljen megvívni a superbowlért. Persze jobb 3. kiemeltnek lenni, mint 4.-nek, és jobb 1.-nek, mint 2.-nak, de az igazi ugrás a végső győzelmi esélyekben a 2. és a 3. kiemelés között van szvsz
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Atyaég, még megérteni se könnyű. 😀 peterk2005
Megverjük a Chargerst és miénk a divízió, ez azért nem annyira bonyolult szvsz... :p

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear