Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Demaryius és Talib: Probable
Julius, Knighton, Tamme, Quinton Carter, Quan Smith: Questionable
Ball, Hillman, Webster, Latimer: OUT

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Számokról nincs értelme egyelőre beszélni, mert még nem tudni, hogy mi lesz jövőre a cap space növekedéssel. Ha tényleg lesz egy jelentősebb emelkedés, az a FA árakat is nagy mértékben befolyásolhatja, simán feljebb lökheti az éves átlagát 2-3 millióval. Majd meglátjuk. Mindenesetre alapállásnak jó ilyent hallani. Erre azért majd a tárgyalásokkor is lehet majd hivatkozni.

Egyébként szerintem nem is az összeg a lényeg a hometown discount esetén, hanem a garantált tételek. 1-2 milliót sokkal könnyebben meg lehet oldani egy 140 milliós költségvetésben, mint esetleg egy komoly sérülés, eltiltás, stb. esetén benyelni tizenvalahányat úgy, hogy a játékos nem is játszik és kell helyette fizetni valakit.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
nem csak a "számok" számítanak a szerződéseknél, és amíg nem tudjuk hogy mire mondott nemet, addig én nem ítélem el

de tény hogy "kötelező" dumának lehetne venni, HA nem tudnánk 1-2 egyéb infot róla 😀Negritis
szeritnem senki se ítéli el. Egyrészt én bízok benne, h ha mondjuk valakik adnának neki 18-at, mi meg 16-ot évente minket választ, és az hometown discount, ha kiköveteli a 18-cat az szívás, de haragudni akkor se fogok rá, sőt, ha máshol folytatja, akkor is szurkolok majd neki.Black_Adder
Félreértések elkerülése végett, én se tudnék egy rossz szót se mondani rá, ha a rekordpénzt választaná (persze nagyon örülnék, ha maradna).
Mert a teljesítménye mellett az egyénisége is érték a csapat számára (ahogy anno Deckerre is el lehetett ezt mondani) és elég a szintén potenciális FA (és hasonló kaliberű elkapó) Dez Bryantre gondolni h lássuk, ez rohadtul nem alap.

Mindössze arra akartam utalni h ezek az interjúk semmit sem jelentenek, tavaly pl Eric is hasonlókat mondott (és el is hiszem h így gondolta), de Elwayék úgy voltak vele h hosszútávon nem fér bele a megtartása/megfelelően tudjuk pótolni | és nekik lett igazuk... |

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
nem csak a "számok" számítanak a szerződéseknél, és amíg nem tudjuk hogy mire mondott nemet, addig én nem ítélem el

de tény hogy "kötelező" dumának lehetne venni, HA nem tudnánk 1-2 egyéb infot róla 😀Negritis
szeritnem senki se ítéli el. Egyrészt én bízok benne, h ha mondjuk valakik adnának neki 18-at, mi meg 16-ot évente minket választ, és az hometown discount, ha kiköveteli a 18-cat az szívás, de haragudni akkor se fogok rá, sőt, ha máshol folytatja, akkor is szurkolok majd neki.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 406 — The Mathematician
nem csak a "számok" számítanak a szerződéseknél, és amíg nem tudjuk hogy mire mondott nemet, addig én nem ítélem el

de tény hogy "kötelező" dumának lehetne venni, HA nem tudnánk 1-2 egyéb infot róla 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ha nem is igaz teljesen, de kb hasonlo nyilatkozatra szamitottam DT-tol. Hihetetlen jatekos es ember. Azert remelem nem veszi tul komolyan a FO, bar nem hiszem, hogy rajta akarnak sporolni.PM_the_sheriff
Sajnos ehhez képest mondjuk már túl vagyunk egy sikertelen tárgyaláson. Azt elhiszem, h ha megy érte az árverés pár millióról lemond, h itt maradhasson, de lesznek csapatok akik nem csak pár millióval tudnak többet adni érte, ha nagyon akarnak...Black_Adder
Ha hozzátesszük h az ajánlat, amit visszautasított egyes források szerint átlag 13-16 M/év (mások szerint konkrétan 14 M/év), akkor nem kicsit veszít értékéből ez a nyilatkozat.
Félreértések elkerülése végett, a teljesítménye alapján simán kérhet bmit, de a "hometown discount" jelzőt az én olvasatomban "felülről" meríttette ki amit kínáltunk...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Anderson lett a FedEx Ground Player of the Week, Garland meg a Broncos Walter Payton Man of The Yearje

McManus PS tag lett...StormST
Ezek szerint marad Colquitt év végéig, meg a 35 yardos ellenfél fieldpositionök, de még nem mondtunk le róla, h megtanul pontosan rúgni.

Ha nem is igaz teljesen, de kb hasonlo nyilatkozatra szamitottam DT-tol. Hihetetlen jatekos es ember. Azert remelem nem veszi tul komolyan a FO, bar nem hiszem, hogy rajta akarnak sporolni.PM_the_sheriff
Sajnos ehhez képest mondjuk már túl vagyunk egy sikertelen tárgyaláson. Azt elhiszem, h ha megy érte az árverés pár millióról lemond, h itt maradhasson, de lesznek csapatok akik nem csak pár millióval tudnak többet adni érte, ha nagyon akarnak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
McManus PS tag lett...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
Csupa "jó" hír a hétvégi meccs előtt:

DT-nek ráléptek a bokájára edzésen, amitől az kificamodott. Ma nem is edzett, hivatalos státusza day-to-day.
Latimer agyrázkódás tüneteit mutatta az edzésen, át kell esnie az nfl protokollon, sanszos h nem lesz (azt sem tudják Foxék h mikor szedte össze...)
JT is day-to-day, de ő sem edzett csak limitáltan, míg Knightonnak kiment a könyöke, rögzíteni is kellett, ő is csak limitált.
Talib cserébe ott lesz a pályán.Általános Doktor
Azert, hogy ne csak rossz hirek legyenek:

 www.milehighreport.com/2014/12/4/7337475/demaryius-thomas-says-he-would-take-a-hometown-discount

Ha nem is igaz teljesen, de kb hasonlo nyilatkozatra szamitottam DT-tol. Hihetetlen jatekos es ember. Azert remelem nem veszi tul komolyan a FO, bar nem hiszem, hogy rajta akarnak sporolni.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Csupa "jó" hír a hétvégi meccs előtt:

DT-nek ráléptek a bokájára edzésen, amitől az kificamodott. Ma nem is edzett, hivatalos státusza day-to-day.
Latimer agyrázkódás tüneteit mutatta az edzésen, át kell esnie az nfl protokollon, sanszos h nem lesz (azt sem tudják Foxék h mikor szedte össze...)
JT is day-to-day, de ő sem edzett csak limitáltan, míg Knightonnak kiment a könyöke, rögzíteni is kellett, ő is csak limitált.
Talib cserébe ott lesz a pályán.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Colquitt idén teljes egészében 3,25 misit kap, ebből 2,25 a dead money. Jövőre ez 3,75-1,5 lesz, tehát 2,25 milliót nyerhetünk, ha kivágjuk, ennyi van még vissza a signing bónuszból, amit kapott...

Egyébként a base salary alapján a 8. legjobban fizetett P idén a ligában, de nagyon sok P, aki net avg-ben előtte van (ő a 18.), még a rookie szerződésében van. Mellesleg 17 P keres legalább 900 000 dolcsit, ami bőven több, mint a vet minimum, alatta pedig csak rookie contract-osok. Nem nagyon kapnak P-k vetmin-t...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Benoit vendége az impressive coaching rovatban Thomas első TD-je a Dolphins ellen
 mmqb.si.com/2014/12/03/nfl-cleveland-browns-brian-hoyer-johnny-manziel-mike-pettine/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Nálam valaki aki évi 60-70 snappet van pályán (a "holderséget" felejtsük el, arra Romon kívül bárki képes), nem ér vet minimumnál egy fillérrel se többet, főleg amíg vannak játékosok akik akár egyetlen meccsen közel ennyit pályán töltenek, a puntnál fontosabb dolgokat téve. Ez teljesen insane dolog. Ellenkezőjéről még senki nem tudott meggyőzni, és ez aligha változik a jövőben.

Hogy kire cseréljük le nekem teljesen mindegy, nem most McManus került szóba, ő mellette kickoffokat is végezne, úgyh még kevésbé érdekelne, ha egyébként rosszabb lenne Colquittnál, mint punter. Nem mintha Colquitt jó punter lenne, de továbbra se ez zavar benne, hanem az, h évi 60-70 snapre költjük a milliókat, amikor fontos játékosokkal kéne hosszabbítani.

És még egyszer, valószínűleg nem utoljára leírom, nem azt akarom h most rögtön négyeljük fel, hanem h hozzunk workoutra puntereket, akik biztos h olcsóbbak, de akár még jobbak is lehetnek. De az se zavar, ha valamivel rosszabbak, amíg annyit nem vesztünk, amennyit a felszabadított pénzzel nyerhetünk a jövőben. Egyébként is, mivel Barth most alighanem marad, mert be tudja rúgni a FG-t, olyan meg kell, de nagyon szar kickoffban, ezért egy Colquitt - McManus csere még a fieldpositionre is pozitív hatással lehet, mivel több kickoffunk van, mint puntunk, előbbin nyernénk, utóbbin valszeg vesztenénk. Ergo akár játékban is jól járhatunk a cserével. Ez igaz bármelyik KOt is végző állástalan punterre, meg McManusra is, mert itt kvára nem számít, h kihagyta 38ról az FG, a legtöbb punter kihagyná...

Pénzügyileg nem tudom most fejből mennyit nyernénk. Idén lehet h semmit (bár Prater távozása mögött is az volt, h az idei fizetése nagy részét fel tudtuk szabadítani, és átgörgetni 2015re), jövőre valamennyit biztos, ahhoz elég tavasszal is cserélni, (szóval idén akár maradhat is, ha McManus elfogadhatatlan punternek) csak a tavaszi vetélytárs érkezhetett volna most tavasszal is, tavaly tavasszal is, mégsem történt meg, úgyh ha felmerül bármikor a csere lehetősége, én addig lelkesülök fel rajta, amíg lehet.

Persze nem biztos, h McManus v akárki más beválik a workouton. De mi a vesztenivalónk? Legrosszabb esetben marad Colquitt, nem vesztünk semmit. Csak nyerhetünk vele. Mi a rossz ebben? Soroljak posztra játékosokat ahova jöttek workoutra és beváltak? Ilyen szempontból a punter se különbözik. Ha meg Colquitt tényleg olyan jó, és tényleg annyira megéri a pénzét akkor meg minek félted, majd megvédi az állását bárkivel szemben azokkal a félelmetesen jó 30 yardos puntjaival... Ha meg nem, nehogy már baj legyen találni egy jobb és olcsóbb játékost bármelyik posztra!

Felnégyeltetném, igen a fizetését. neki maradna a vet minimum, a többi részét meg érdemesebb játékosoknak adnám, és pont nem érdekelne, hogyan puntol meccsenként összesen kétszer-háromszor. Annak örülnék, h segítségével itt maradt az a játékos, aki 2 meccs alatt többször lép pályára mint ő egész évben.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Vipera ki akarja dobatni Colquitt-et, nem jövőre, hanem azonnal. Mondjuk ő fel is négyeltetné... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az idei cap-be Colquitt is belefért, végletesen nem béna, én azt mondom, hogy most hiba lenne őt szezon közben kidobni, tavasszal persze lehet hozni ellene mást, de azért nem egy McManus kategória a hibák terén...
Gronk pont, hogy szétszopatta Ward-ot, emlékeim szerint... 😛StormST
Szerintem a cap kérdést Vipera nem idénre értette, hanem hosszabb távon. Cap szempontból idén tök mindegy.az engem sem érdekel. 😊 McManus meg csak annyira, hogy a puntert azért nehezebb elcseszni. Ha bivaly lába van, akkor legrosszabb esetben touchbacket rúg, az is jobb, mintha meccsenként lenne egy-egy 30 yardosa.
Gronk nem csak Wardot, de Millert is jól megszopatta idén. 😀 De ettől még Miller nem rossz LB coverage-ben. Csak hülyén állítottuk fel, úgy, hogy ne is legyen esélye. Ward, ha jól használják, szerintem nagyon jó coverage safety.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Az idei cap-be Colquitt is belefért, végletesen nem béna, én azt mondom, hogy most hiba lenne őt szezon közben kidobni, tavasszal persze lehet hozni ellene mást, de azért nem egy McManus kategória a hibák terén...

Gronk pont, hogy szétszopatta Ward-ot, emlékeim szerint... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Welker egyébként az én szememben az idén a legnagyobb kolonc, 6 misit kap a kvázi semmiért. 10 meccs alatt van 35 elkapásnál és azóta se lehet jobban észrevenni a pályán, hogy Julius kiszállt és kéne még egy célpont. Emellett pedig állandóan ott lebeg a feje felett a "következő agyrázkódásnál game over" kardja...

Talib céduláját is felnyomták, ahogy akkoriban Colquitt-ét is a tesójának adott pénz, meg volt még akkor más jól megfizetett P is, ha jól emlékszem. Ward pedig jó safety, de ez kb. csak akkor látszik, ha blitzel, TE ellen kb. használhatatlan. Jövőre 6,5 misit fog keresni, jelenleg én azt mondanám, hogy annyit nem ér meg, még ha az idei 2-t még simán is...StormST
Welker 8 misit kap idén. 😊 De ő utolsó éves, szerettük, hogy idejött, és amíg agyon nem ütötték jó is volt tavaly. Jövőre nem számít cap szempontból, úgyhogy nem mondanám koloncnak, az idei capbe belefért simán. Idén remélem lesz még egy kulcs szitus elkapása a playoffban, megérdemelné. 😊 És akkor mi is azt mondhatjuk, hogy megszolgálta a pénzét. Egy nagyon szerethető játékos amúgy is.

Ward-al kapcsolatban nem értek egyet. Szerintem ő a liga egyik legjobb safetyje. Sokféleképpen használható, jó a boxban, jó coverage-ben, subpackage felállásokban ő az akit be lehet állítani "LB-nek" is, stb. És TUD TE-k ellen védekezni, elég megnézni korábbi clipjeit mondjuk Gronkowski ellen. (Ha ő ellene is tud, mindenki ellen tud.) Egyelőre még vagy ő nem találja a helyét, vagy JDR nem tudja még teljesen kihasználni, ezért visszafogott a teljesítménye. De egyébként szvsz az egyik legnagyobb erősítése lehet(ne) a jövőben is csapatnak, ha sikerülni fog (sikerülne) megtalálni igazán a helyét, a játékát.

Zoli: Scifres-re sajnos emlékszem, hogy a lába törne el. 😀 (Na jó, nem írom komolyan, amúgy is a lábtörés az szerencsekívánás 😊). Nem véletlenül vagyok lelkes, hogy Indy-ben van egy McAfee-nk. Azért a kiváló punter is marha jó dolog, elég megnyugtató, hogy McAfee kis túlzással a saját 1 yardosról is konstansan berúgja a 20-ason belülre. Ritka is Indy-ben, hogy az ellenfél a 30-asról jöjjön - ha nem csesszük el a visszahordásnál -, akárhol is áll meg a támadás. Az már csak hab a tortán, hogy vagány is a gyerek - pár hete egymaga csinált onside kicket úgy, hogy ő rúgta és ő is kapta el -, és emellett hatalmas arc is, nagyon szerethető pali, jó, ha vannak ilyen figurák egy csapatban.
Szóval ha McManus puntolt korábban és úgy találja a stáb, hogy tud most is, tőlem jöhet a srác. Ha jönne, annyi pluszt is adhatna, hogy nagyon muszáj helyzetben, amikor nincs választás, rúgni kell 50-en kívülről, akkor lenne egy pali akinek megvan a lába hozzá, és sansz is van rá, hogy bemegy.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
És ha túlfizetsz valakit a neve miatt, az rendben van?StormST
Attól függ kiről van szó (mekkora kaliber, életkor, sérülékenység, PR érték..stb.), és mit jelent a túlfizetés. 1 év brutál pénz, többi opció, 5 évre leosztva egyenletes, folyamatosan nővő... stb.

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
És ha túlfizetsz valakit a neve miatt, az rendben van?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
PM is sokat keres, az ő hibáira legyintünk. Welker-ére is, Talib-éra is, Ward-éra is. Soroljam még?

Nem, szerintem se játszik tökéletesen, hibázik néha, de messze nem érzem annyira gyenge pontnak, mint Black...StormST
Ne haragudj, de ez egy nem túl korrekt érvelés, csak vagdalkozás

PM-ért a liga 90%-a még tán ennél is több pénzért örömködve alkalmazná. Welker máshol sima 2. számú, néhol 1. számú elkapó lehetne. Talib "céduláját" a Sherman és Peterson féle megadealek árazták be. Ward pedig szerintem olcsón jött, ahhoz képest, hogy TOP safety. Nyílván nem egy Polamalu fénykorában, de klasszis a maga nemében.

Colquit szintű punter legalább 15-20 van a ligában szerintem, és tőle aztán soha a büdös életben nem fogsz olyan teljesítményt kapni, ami eldönt majd egy PO meccet (Chargers-Colts, peterk biztos emlékszik rá, ahogy Scifres mindenhonnan berakta a 20 yardon belülre)flzoli
Vagdalkozás? Lehet, bár szerintem inkább csak jogos érvelés...

Welker egyébként az én szememben az idén a legnagyobb kolonc, 6 misit kap a kvázi semmiért. 10 meccs alatt van 35 elkapásnál és azóta se lehet jobban észrevenni a pályán, hogy Julius kiszállt és kéne még egy célpont. Emellett pedig állandóan ott lebeg a feje felett a "következő agyrázkódásnál game over" kardja...

Talib céduláját is felnyomták, ahogy akkoriban Colquitt-ét is a tesójának adott pénz, meg volt még akkor más jól megfizetett P is, ha jól emlékszem. Ward pedig jó safety, de ez kb. csak akkor látszik, ha blitzel, TE ellen kb. használhatatlan. Jövőre 6,5 misit fog keresni, jelenleg én azt mondanám, hogy annyit nem ér meg, még ha az idei 2-t még simán is...

Colquitt-on nyerünk majd 2-2,5 misit (többet nem, azért a másik P-t is meg kell fizetni), nyertünk Prater-en is, ha az is annyira jön be, akkor hajrá. Biztos nagy sztár marad majd abból a pénzből. Csak aztán nehogy mondjuk majd, hogy "ejj, de kár volt Colquitt pénzén szőrözni"...StormST
A mínőséget meg kell fizetni 50 újonc szerződéses spílert elég nehéz összehozni 😊
Én inkább fizetnék túl egy QB-t, WR-t, DE-t vagy LB-t, de ők aztán csapassák TOP szinten, minthogy pár milláért esetleg elveszítsem őket. A mostani csapatnál kb. PM, DT, Von az a kaliber aki kb üres csekk kaliber. Sanders, Thomas, Vazquez, Clady, Knighton, Ware pedig ésszel de szerintem túlfizethető

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
PM is sokat keres, az ő hibáira legyintünk. Welker-ére is, Talib-éra is, Ward-éra is. Soroljam még?

Nem, szerintem se játszik tökéletesen, hibázik néha, de messze nem érzem annyira gyenge pontnak, mint Black...StormST
Ne haragudj, de ez egy nem túl korrekt érvelés, csak vagdalkozás

PM-ért a liga 90%-a még tán ennél is több pénzért örömködve alkalmazná. Welker máshol sima 2. számú, néhol 1. számú elkapó lehetne. Talib "céduláját" a Sherman és Peterson féle megadealek árazták be. Ward pedig szerintem olcsón jött, ahhoz képest, hogy TOP safety. Nyílván nem egy Polamalu fénykorában, de klasszis a maga nemében.

Colquit szintű punter legalább 15-20 van a ligában szerintem, és tőle aztán soha a büdös életben nem fogsz olyan teljesítményt kapni, ami eldönt majd egy PO meccet (Chargers-Colts, peterk biztos emlékszik rá, ahogy Scifres mindenhonnan berakta a 20 yardon belülre)flzoli
Vagdalkozás? Lehet, bár szerintem inkább csak jogos érvelés...

Welker egyébként az én szememben az idén a legnagyobb kolonc, 6 misit kap a kvázi semmiért. 10 meccs alatt van 35 elkapásnál és azóta se lehet jobban észrevenni a pályán, hogy Julius kiszállt és kéne még egy célpont. Emellett pedig állandóan ott lebeg a feje felett a "következő agyrázkódásnál game over" kardja...

Talib céduláját is felnyomták, ahogy akkoriban Colquitt-ét is a tesójának adott pénz, meg volt még akkor más jól megfizetett P is, ha jól emlékszem. Ward pedig jó safety, de ez kb. csak akkor látszik, ha blitzel, TE ellen kb. használhatatlan. Jövőre 6,5 misit fog keresni, jelenleg én azt mondanám, hogy annyit nem ér meg, még ha az idei 2-t még simán is...

Colquitt-on nyerünk majd 2-2,5 misit (többet nem, azért a másik P-t is meg kell fizetni), nyertünk Prater-en is, ha az is annyira jön be, akkor hajrá. Biztos nagy sztár marad majd abból a pénzből. Csak aztán nehogy mondjuk majd, hogy "ejj, de kár volt Colquitt pénzén szőrözni"...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
PM is sokat keres, az ő hibáira legyintünk. Welker-ére is, Talib-éra is, Ward-éra is. Soroljam még?

Nem, szerintem se játszik tökéletesen, hibázik néha, de messze nem érzem annyira gyenge pontnak, mint Black...StormST
Ne haragudj, de ez egy nem túl korrekt érvelés, csak vagdalkozás

PM-ért a liga 90%-a még tán ennél is több pénzért örömködve alkalmazná. Welker máshol sima 2. számú, néhol 1. számú elkapó lehetne. Talib "céduláját" a Sherman és Peterson féle megadealek árazták be. Ward pedig szerintem olcsón jött, ahhoz képest, hogy TOP safety. Nyílván nem egy Polamalu fénykorában, de klasszis a maga nemében.

Colquit szintű punter legalább 15-20 van a ligában szerintem, és tőle aztán soha a büdös életben nem fogsz olyan teljesítményt kapni, ami eldönt majd egy PO meccet (Chargers-Colts, peterk biztos emlékszik rá, ahogy Scifres mindenhonnan berakta a 20 yardon belülre)

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
colquitt akkor is sokat keresne, ha tökéletesen játszana. Azáltal h szarul játszik még nagyobb pazarlásnak tűnik a pénze, de ha vet minimumért játszana így egyáltalán nem érdekelne, főleg h évi mindössze 60-70 puntról van szó...

Pont ezért örülnék ha akár gyengébb punter jönne, de olcsóbban. És annak a felszabaduló >3 millának köszönhetően itt marad valaki, aki meccsenként lép majdnem annyiszor pályára mint Colquitt évenként. Mert van ilyen.
szerk: Ha nem is minden meccsen, de 60 snap jutott már ki pár játékosnak akár egy meccsen is, de a megállapítás éléből talán semmit nem von le, ha azt írom 2 meccsen annyit, mint Colquitt 16-on, ez meg a legtöbb kezdőnkre igaz...

És még az is lehet h hasznosabb dolgot csinálna jobban...


Azt meg nem is értem, h az miért baj, h ha megnéznek valakit punter posztra, és jobbnak találják mint colquittot, és lecserélik. Mert ennél többet régóta nem nézek. Ezen a poszton nem kell playbookot tanulni, bármikor lecserélhető, offseasonben meg pláne, miért lenne baj, ha ahogy minden más posztra úgy K és P posztra is próbálnánk még embereket toborozni, hátha valaki úgy beválik, mint mondjuk LBnek Brandon Marshall

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Megint egy olyan meccs után megy az ekézés Colquitt ellen, amin nem érzem annyira, hogy megérdemelné...

0. punt: visszafújva, 49 yard a 10-re, -1-es visszahordással, ez után lett a fake punt
1. punt: 39-ről rúgta (innen tavaly még FG jött volna sanszosan), a 11-nél ment ki (28 yard), hajszálra az IN10-től, de visszahordás nélkül, ennél sokkal jobbat várni szerintem szőrszálhasogatás
2. punt: ez a rontott punt, ahol szerencséje lett, saját 25-ről a 42-nél ért le, 33 yard
3. punt: 41-ről a 16-ra 25 yard-nál OOB, nálam ez is kb. a "rúgja jobban, aki tudja" kategória
4. punt: 48 yard saját 35-ről a 17-re, OOB, szerintem ez is teljesen rendben van...

Sokat keres a posztján? Igen! Hibátlannak kell lennie? Szerintem nem!

PM is sokat keres, az ő hibáira legyintünk. Welker-ére is, Talib-éra is, Ward-éra is. Soroljam még?

Nem, szerintem se játszik tökéletesen, hibázik néha, de messze nem érzem annyira gyenge pontnak, mint Black...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 406 — The Mathematician
😀 igazából idén tényleg vihar a biliben a szitu, de ahogy Black is utalt rá hosszútávú hatása lehet a dolognak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!