Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Jay Feely FA, szerintem jó ötlet lenne megnézni. Öreg, de nekünk inkább egy rutinos K kéne most, mint egy lutri...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Tőlem jártasabbaktól kérdezem hogy:
Kicker van normális aki elérhető?beresrobi
Nem vagyok ugyan jártasabb senkinél se, se a véleményem, h
Attól h valakiről még nem hallottunk, még lehet normális kicker. Workoutolni kell aztán kiderül. Veszteni valónk egy van, McManus a kickoffokat azért többnyire TBre küldi és ha vissza is futnak vele, akkor se sokáig.
Ez szerintem olyan dolog, amit ha valaki edzésen tud, akkor élesben is. FG-oknál már számít, h van-e a rugón nyomás, de McManus eddig még csak kötelezőt rúgott be, és azok közül se mindet.

Amúgy nem hinném, h lesz bármi változás a 12. hét után keretet bolygatni... mondjuk az ilyen kicker, punter, stb, azoknak nem nagyon kell playbookot tanulni meg nem kell annyi emberrel összeszokni, de azért senkinek nem tanácsolom, h beleélje magát nagyobb horderejű változásokba. Bolden elveheti Caldwelltől a KR szerepet és akkor Latimernek lehet esélye megelőzni őt DC-n, Burse elvesztheti a PR szerepet, de csak valaki rosteren lévő játékos javára, pl Sanders vagy Welker, amikre meg azt mondom inkább mégse. Colquitt és McManus valszeg maradnak a szezon végéig. Előbbinél az fog számítani, mennyit lehet spórolni rajta, és mennyit kell spórolni, utóbbit könnyű lecserélni egy offseasonben. Sajnos egy 7. kört már elkrtunk rá, amiből akár jöhetne is egy kicker, de lehet reménykedni kompenzációs pickben és udfaban is. Továbbra is gond ugyanakkor, h McManus edzéseken elvileg jó volt, csak élesben szar. Ebbe bárkinél könnyű beleszaladni. Egy kis önbizalommal még akár McManus is jobb lehetne, csak azt nehéz úgy gyűjteni, ha 40+ yardos FG-t inkább be se próbálunk, hanem neki megyünk a 4&10-nek, vagy puntolunk (úgy kb a 20 yardosra...)

Én azt hiszem, h a jelenlegi keretből kiindulva, idénre reálisabb cél az, h ne legyen szükség az ST-re, mint rendbe tenni azt. Most pl csak egyszer puntoltunk, egy szar punt azért még belefér, csak 2× állítottak meg minket FG távban, 1 kihagyott FG most pont belefért. A visszahordásból a fumble azért idén annyira eddig nem volt ránk jellemző, h feltételezzük nem tudjuk megoldani fair cathccsel, vagy egy -4 yardos visszahordással fumble nélkül. az ellenfél térfeléről a 20 yardosra puntolni fusztráló, de érdemi különbség nincs, h saját 20asról rugtuk oda, vagy az ellenfél 30asáról. Mindenki panaszkodik egy sort, h nincs FG kickerünk, és szar a punterünk, de a kár így minimalizálható. Azon kívül néha összejöhet egy jó punt Colquittnak, azért volt már rá idén példa. Konstans bunkánk a field position battle-t, de ezzel még együtt lehet élni. A baj az, h könnyen jöhet olyan meccs, amikor elszáll az O vagy a D vagy mindkettő. Akkor nem lesz Holliday mint 2011ben a Ravens ellen h meccsben tartson minket, hanem kikapunk csúnyán és megalázóan, de míg egy szar D-t vagy szar O-t nem tudunk elrejteni, addig egy szar ST-t lehetséges...

Pár hete azt mondtam 3 achilles sarka van a csapatnak, az ST, az Ofal és a büntetések. A büntetésekben semmi előrelépést nem várok, évek óta ezen a szinten van. Elment McBath átvette a ehlyét Vick az idióta büntetésekkel, elment Vick, átvette a helyét Jackson. Ha elmenne Jackson, aki egyébként jól játszik, jönne a next man up. Ha az Ofal valóban összeállna - vannak még fenntartásaim, de a legutóbbi valóban biztató - nem csak az összteljesítmény miatt, hanem néhány egyéni miatt is - az STt pedig a fent említett módon ki tudjuk zárni a képletből, akkor elég lehet ez.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Burse...
Már akkor ordítottam majdnem mikor visszafelé táncolt. Mit akart? Komolyan nem tudom. Aztán még ki is ejti.
Szerencséje hogy van egy ilyen "jó" rugónk így nem az ő hibája a legnagyobb amiről beszélhetünk...

Colquitt-ot is nyugtodtan ki lehet rakni. Ok hogy nem kell a kerete de akkor se kapjon ennyit ilyen teljesítményért. Meskó? 😀

Holliday FA ha jól tudom. Mekkora lenne már minimálért leigazolni?

Tőlem jártasabbaktól kérdezem hogy:
Kicker van normális aki elérhető?beresrobi
Holliday IR-re került és akkor rakták ki, waived/injured...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Azért az aranyos, hogy az NFL.com-on a meccsre kattintva az elcseszett McManus FG kísérlet jön be egyből... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Burse...
Már akkor ordítottam majdnem mikor visszafelé táncolt. Mit akart? Komolyan nem tudom. Aztán még ki is ejti.
Szerencséje hogy van egy ilyen "jó" rugónk így nem az ő hibája a legnagyobb amiről beszélhetünk...

Colquitt-ot is nyugtodtan ki lehet rakni. Ok hogy nem kell a kerete de akkor se kapjon ennyit ilyen teljesítményért. Meskó? 😀

Holliday FA ha jól tudom. Mekkora lenne már minimálért leigazolni?

Tőlem jártasabbaktól kérdezem hogy:
Kicker van normális aki elérhető?
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Támadás
Most beérett a fal, ennyit számít Green, vagy Andersont MVPnek, vagy a Phins számolta el magát a gameplannel, vagy ezek tetszőleges kombinációja?
- Az biztos, h Green nagyon jól játszott, Clady is az idei legjobb meccsét hozta, de Vasquez és Franklin is jók voltak. Nem hinném, h a felállás miatt lett hirtelen ilyen jó, de azért úgy tűnik összeszoknak ebben a variációban is, és még működhet is. Most végre false start se volt, igaz otthon játszottunk.
- Anderson meg nagyon jó, le tud jönni tackleökről erőből, olyan jump cutot tud előrántani bármikor, h öröm nézni, emellett van olyan veszélyes célpont elkapóként, mint Moreno volt. A pass blocking képességei ma nem voltak tesztelve. Azt hiszem kijelenthető h annak ellenére nincsenek bajok a futó állománnyal h az első két opció hiányzik. Még érthetetlenebb, h miért felejtettük el múlt héten, miért nem lehetett legalább 4&1re futni, vagy néha alibiből, h el lehessen adni egy playaction passzt.
- A Phins nem tudom mit akart játszani védelemben. Nem is nagyon próbálták nyomás alá helyezni Manninget, de még sem volt elég ember hátul a zónában, cserében a boxot is mi uraltuk. Azt hiszem jókor találkoztunk velük, és ez nem az ő napjuk volt. Az első félidő végén a soft coverageért külön köszönet jár nekik, a liga egyik legjobb védelme ellen 1 időkéréssel végig vinni egy 2 minute drillt. Azzal a 3&20-szal meg főleg. Hozzá tartozik, h most mi magunk is nehezebb feladat elé állítottuk őket, azzal h kiegyensúlyozott volt a gameplan, nem tudták olyan szabadon támadni PMet, nem tudtak mindenkit hátradobni coverage-be, stb... Egy 1 dimenziós offensenél elég 1 dologra figyelni. Legutóbb ugye azon kívül h csak passzoltunk még elvesztettük Juliust és Sanderst is.

Védelem
Egyáltalán nem volt rossz. Az első drive-ben nem voltunk ott, az utolsóban jött a 2 büntetés. De egyébként a második félidőben amíg el nem dőlt a javunkra egyetlen TDt engedtek azt is megint shortfieldből ugye. Az első negyedben futottak ellenünk vagy 80 yardot, aztán utána kevesebbet, mint 20-at. 1 driveban kiharcolni 3 fumblet egy ősi dakota közmondás szerint nem rossz, bár ez azt is jelenti, h legalább 2-t nem szerzünk meg, hát mi pont egyiket se. Ami kicsit zavar, h nem nagyon jönnek a sackek mostanában. Nyomás az van, de egy kicsi újabban hiányzik.
Ami nem volt, az benyett nagyon hosszú TD vagy 3rd down. Websterre és Boldenre nagyon rá tudtak szállni amikor nem volt Talib, és haladtak rendesen, de katasztrofális hibát nem követtek el. Nem a bend but not break a játékunk, nem is vagyok a híve, de azért ha valakit pótolnunk kell az 5 kezdő DBből, akkor kármentés jön, ezzel tisztában voltunk a szezon előtt is. Sajnos a red zone D# nem működött túl fényesen egy állítólag gyengébb red zone O ellen ez tény. De az összkép elég jó volt.
És úgy általában elfogadnám az idei védelmet jövőre is. Nem azt mondom h ne próbálkozzunk DB-vel, ne legyen B tervünk az MLB posztra, de ha szinten marad én nem fogok károgni... Majd ha az offense nem tesz fel bármikor 4 TDt akkor lehet gondolkozni, h tudunk-e upgradeelni.

Special team
Katasztrófa.
Bővebben, 40 yard fölött neki se merünk menni a FG-nak, mostantól lehet h 40 yard alatt sem. McManus önbizalma a padlón. Én el kezdenék workoutolni rúgókat. Ez nem segítene McManus önbizalmán, de talán találnánk egy megbízhatóbbat. Elvileg az volt a cél Prater büntetése után, h valaki fiatalt, akire esetleg hosszú távon is lehet számítani. McManus fiatal, de ez nem jelenti azt, h hosszú távú megoldás lenne, és rövid távra is lehet h van jobb. Nem vakon kell kirúgni, de jöjjön valaki workoutra.
Ugyanez Colquittra is. Ha nettó 30 yarddal odébb kerül a labda egy punt után, az már nem számít rossznak. Ő ráadásul még kva drága is mellé. Nem kirúgni kell rögtön, de miért nem vagyunk már réges-rég óta az állástalan punterek zarándokhelye, és úgy pár hete az állástalan kickereké is. Egy workouttal semmi veszteni valónk nincs, aztán hátha találunk valakit...
Burse is -4 yardot "visszafut" a punttal h elveszítse. Hollidayjel az volt a baj, h túl önveszélyes volt. Burse se sokkal jobb, ellenben benne a nagy play lehetősége sincs. Utóbbival nem lenne bajom, ha valaki fair catchet mutat, pedig 5 yardot simán vissza mehetne vele, esküszöm nem fogok károgni rajta, annál több meg az elkapás pillanatában úgy se látszik. Ha minden punt fair catch, és mindegyiket elkapjuk, én boldog leszek. Ha ez már nagyon jól megy 5 yardon belül néha hagyhatjuk lepattanni is, hátha bemegy az endzoneba.
A "get out of shame, free" card nyertese Bolden, aki kétszer is 20 yardon túl hozta a labdát kickoff után, és egyszer se vesztette el. Ezzel a Caldwell éra remélem hivatalosan is véget ért. Ettől függetlenül továbbra is bármikor aláírom, h minden kickoff touchback legyen, nem kell a tűzzel játszani...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A fal valóban meggyőző volt tegnap, ennek okai közt szvsz kiemelt szerepe van a rendesen blokkoló TE-nek:
Ezt szemléltetve,
Virgil Green besegítésével a számaink:

Hét - Rushing yards - Y/C
1 - 102 - 3.1
2 - 88 - 4.6
5 - 92 - 3.3
6 - 138 - 4.2
7 - 115 - 4.3
8 - 139 - 4.6
12 - 201 - 5.7

Míg nélküle:
3 - 36 - 1.8
9 - 43 - 2.5
10 - 118 - 4.4
11 - 28 - 2.8

Kezdem azt érezni h nem JT a pótolhatatlanabb TE a keretünkben...

.

A sérüléseket sajnos ezen a héten sem úsztuk meg:
"#Broncos will have some injuries to deal with this week -- Kayvon Webster rt shoulder in sling, Brandon Marshall concussion, Talib hamstring"

.

Tegnap naggggyon tetszett CJ játéka, egyre nehezebben viszik le, jó átlaggal fut, lassan Moreno szintjén kap el és a blokkolási képessége sem tűnik rossznak.
A másik csoda, az Sanders. Elképesztő mennyit tesz hozzá a játékunkhoz, sztem egyikőtök sem gondolta volna ezt róla, amikor hivatalos lett h Decker helyén ő lesz a rosteren. Ehhez képest nevetséges upgrade a pozícióra | pontosabban jobban kiegészítik egymást DT-vel, Eric a véleményem szerint hasonló játékos volt Bay-Bayhez, csak isteni szikra nélkül, míg Sanders sebessége és kezei más dimenziót nyitottak meg az O# számára |

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Pár gondolat így elsőre:
- Miért is nem futottunk a múlt héten? OK, hogy az másik csapat, ettől még nem megy ez nekünk rosszul, vagyis hát egész jól ment. CJ egyre jobb, ahogy érzi a bizalmat, nem erőltetném se Hillman se Ball idő előtti visszahozását
- Ugye most már kirúgjuk McManus-t? Eddig még megértettem, hogy messze volt, vagy szél volt, de ez már nevetséges...
- Én rosszabbra számítottam most a faltól, elég jól helyt álltak, 1-2 hiba volt talán csak, az meg belefér. Azt éreztem, hogy sok blitz-et tolt a Dolphins, főleg 3rd down-nál, de csak 1 sack-re emlékszem, amikor PM inkább a földre ment, vagy kicsit el is csúszott...
- Egy kis szerencse azért jöhetne néha, 3 FF és egy se felénk pattant...
- Bár a 36 pont nem kevés, azért nem éreztem igazán rossznak a D-t, néha voltak időszakok, amikor nyomoztak, szerencsére most ez belefért...
- Bár csak 1 sack-ünk lett, de tudtunk nyomást kifejteni Tannehill-re, az már kérdés, hogy jól viselte és szépen kimozgott, de legalább nem mondhatjuk, hogy nem rajta múlt...
- Julius most szerencsére nem hiányzott annyira, de azért remélem hamar visszatér...
- Jó lenne a hülye szabálytalanságokat elhagyni, Ward is nagyon buta volt párszor sajnos, ezeken meccsek mehetnek el, oda kéne figyelni egy kicsit...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
burzum Denver Broncos 154
- Offense: A liga egyik legerősebb védelme ellen játszottunk kiválóan mind a passzjátékot, mind a futást tekintve. Nagy dícséret. Bárcsak mindig így menne...

- Defense: Ennél több kell. Ilyen nevekkel a védelemben, hazai pályán egy legfeljebb átlagos offense ellen nem szabad ennyi pontot engedni. Még akkor is, ha lehetett volna több szerencsével +1 turnover fumble-ből. És még akkor is, ha bizonyos számokban jónak tűnünk az egész szezont tekintve. Elég közel vagyok a "JDR takarodj"-hoz, bár tudom, hogy ez minimum megosztó lenne itt a fórumon

- ST: Kijelenthető, hogy idén ez egy gyengeségünk. Kb. mindenből kellene valaki új jövőre: K, P és egy igazi returner. Talán kordinátor is, bár ehhez a legkisebb mértékben sem érzem azt, hogy értenék.

- Otthon "mindig" nyerünk, még ha ezúttal szorosan is. Én úgy veszem, hogy a hátralevő 2 hazai meccs (BUF, OAK) meglesz, és akkor még kellene valamit villantani idegenben (@KC, @SD, @CIN), pl. a SD ellen szerintem jók az esélyeink, ha még egy (pl. a KC) is meglenne, akkor 12-4-gyel és erős tie breaking számokkal már igen jók lesznek az esélyeink, de szerencsével a 11-5 is elég lehet sokmindenre.
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155


Tegnapi meccs gifje

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
csak a W, semmi más.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem ez egy fontos győzelem volt. Hoztunk egy meccset, ahol alapjaiban jól játszottunk, de ugyanakkor nagyon sokat hibáztunk is. És a labda se arra pattant amerre kéne, több esetben sem. Az ilyen meccseken aratott győzelmek mentálisan nagyon össze tudnak kapni egy társaságot.

Ha nem lenne olyan hajlamos ez a csapat a blackout pillanatokra, akkor bátrabban le merném írni, hogy fordulópont is lehet ez a meccs. De bátortalan vagyok, mert kinézem a csapatból, hogy jövő héten is elkövet egy csomó ön-tökön szúrást. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Az első negyed kicsit ilyesztő volt, de aztán, ahogy 17-28-nál is írtam jól játszottunk. Egy driveban 3 fumble, csak egyiket se tudjuk begyűjteni, aztán egy a a red zonbeból egy egy rossz play, egy kihagyott FG, egy fumble visszahordáskor, természtesen ők begyűjtik, aztán egy def holding, a világ végén, amikor INT, bár abból aztán fumblet kaptunk, de akkor is. Ez nem rossz játék, ezek balfaszoskodások. Vesztettünk már ilyenekkel meccset, de ahogy anno 0-24 a Bolts ellen (akkor egy sima TDnél elcsúszott Decker, aztán misscomunicationből pick6, stb) úgy most is végig lehetségesnek, sőt valószínűnek tartottam a fordítást. Egyszerűen bennünk volt.

A végén a miami scoring drive viszont ugly volt a mi részünkről. ennyi ajándék yarddal szorossá tenni...

Illetve a jó játék természetesen nem vonatkozik az STre, de legalább már nem Caldwell volt a visszahordó...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
burzum Denver Broncos 154
Kb. az összes korai meccs rosszul alakult (nyert a NE, IND, CIN, CLE mind nyertek).
Jó lenne megszerezni a konferencia 2. helyet, ehhez pedig jót tenne ma a W tőlünk is.
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Clark? számomra meglepetésNegritis
Feltételezem Cornick a backup OT, és marad az eddigi felforgatott OL, Greennel megerősítve.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 405 — The Mathematician
Clark? számomra meglepetés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Inaktív lista a mai napra:
Ronnie Hillman, Julius Thomas, Michael Schofield, Tony Carter, Marvin Austin, Chris Clark, Montee Ball
Latimer, Unrein és ami még fontosabb GREEN is aktív 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
PS-ből az 53-as keretbe került Jeremy Stewart RB Kapri Bibbs helyére.
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Közeleg az ő ideje is:
 www.usatoday.com/story/sports/nfl/2014/11/21/rookie-receiver-ready-to-add-to-broncos-weaponry/19355507/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
A KC veresége jót tett az esélyeinknek, ennek kapcsán szeretnék egy jóslatot megfogalmazni, aminek nyilván így szinte 0 a valószínűsége, de egyfajta szcenárióelemzésnek talán érdekes lehet.burzum
Én a CIN elleni meccstől nem tartok. Nagy valószínűséggel kiemelt meccs lesz, kései időponttal, amit a CIN nem szeret, mi meg már lassan elfelejtünk 1 órakor játszani. 😊 Lehet, hogy a Rams ellen is az volt a baj, hogy tele volt még a játékosok gyomra a jó vasárnapi ebéddel. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Sanders probable, Thomas és Green Questionable. Hillman és Ball természetesen out.

‏@bylindsayhjones
Don't be surprised if Broncos sign RB Jeremy Stewart off practice squad to active roster by tomorrow. Would be No 3 back instead of Bibbs.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Hírek a sérültekről.

- "Emmanuel Sanders was cleared through the post-concussion protocol for physical activity yesterday afternoon."

- "Emmanuel Sanders is practicing Julius Thomas is out here with helmet but not participating"

- "LB Danny Trevathan was doing conditioning work w/ strength coach early during practice time. He can return Week 14 vs. San Diego."

Ha csak Sanders játszhat a hétvégén, már az is nagy előrelépés, segítség lehet.
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Nekem tetszik 😀
több mint 9 éve
burzum Denver Broncos 154
A KC veresége jót tett az esélyeinknek, ennek kapcsán szeretnék egy jóslatot megfogalmazni, aminek nyilván így szinte 0 a valószínűsége, de egyfajta szcenárióelemzésnek talán érdekes lehet.

Hátralevő meccseink:
MIA ?
@KC ?
BUF W
@SD ?
@CIN L
OAK W

A 3 ?-es meccsből 2W és 1L lesz, ezzel 11-5 -re végzünk, és nagyon erősek leszünk a tie breaking procedures-ben.
- A csoportot 11-5-tel megnyerjük.
- A konferenciában 2.-ak leszünk. A NE nem behozható ezzel, az IND szintén 11-5-tel végez, őket az egymás elleni eredménnyel előzzük meg. A CIN 10-5-1-gyel végez, mindenki más gyengébben.
- A konferencia elődöntőben az IND-t fogadjuk, és egy pontzuhatagos meccsen megverjük őket
- A konferencia döntőben a NE-hez látogatunk, és sajnos veszítünk.
- Az off-season meglepően jól sikerül, és jövőre újra az egyik fő esélyesként vágunk neki a szezonnak.
több mint 9 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Na ma a Raiders általános meglepetésre leveri a KC lelkesedését és tesz nekünk egy szívességet. Annyira üvölt majd az Arrowhead közönsége, hogy Smith nem tud majd passzolni mert visszafújja a hangorkán. Charles nem tud majd futni, mert a sok fekete feketében megzavarja a koordinációs képességét. Carr passzol 3 TD (köztük egyet Reese-nek az FB-nek) és azzal az ő részéről megteszi amit megkövetel a haza.

Majd vasárnap a Miami direkt nem támadja majd az O# falat és PM-et, mondván sérülésveszélyes és ők inkább ebből nem kérnek. Incognito gyorsan vizesfiúnak leigazolva megrémítjük a Phins öltözőt, és sima győzelmet aratunk majd. PM csak úgy dacból megdönti a 7TD-s meccsrekordot, és Caldwel megszerzi élete első TD mesterhármasát. Ja és minden mezőnypozíciónk jobb lesz mint 20 yard 😊 Na melyik teljesül majd?flzoli
Az első szinte bejött... 😀