Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 3 078
Na ma a Raiders általános meglepetésre leveri a KC lelkesedését és tesz nekünk egy szívességet. Annyira üvölt majd az Arrowhead közönsége, hogy Smith nem tud majd passzolni mert visszafújja a hangorkán. Charles nem tud majd futni, mert a sok fekete feketében megzavarja a koordinációs képességét. Carr passzol 3 TD (köztük egyet Reese-nek az FB-nek) és azzal az ő részéről megteszi amit megkövetel a haza.

Majd vasárnap a Miami direkt nem támadja majd az O# falat és PM-et, mondván sérülésveszélyes és ők inkább ebből nem kérnek. Incognito gyorsan vizesfiúnak leigazolva megrémítjük a Phins öltözőt, és sima győzelmet aratunk majd. PM csak úgy dacból megdönti a 7TD-s meccsrekordot, és Caldwel megszerzi élete első TD mesterhármasát. Ja és minden mezőnypozíciónk jobb lesz mint 20 yard 😊 Na melyik teljesül majd?flzoli
Az, hogy mindez vasárnap fog történni... :-/
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na ma a Raiders általános meglepetésre leveri a KC lelkesedését és tesz nekünk egy szívességet. Annyira üvölt majd az Arrowhead közönsége, hogy Smith nem tud majd passzolni mert visszafújja a hangorkán. Charles nem tud majd futni, mert a sok fekete feketében megzavarja a koordinációs képességét. Carr passzol 3 TD (köztük egyet Reese-nek az FB-nek) és azzal az ő részéről megteszi amit megkövetel a haza.

Majd vasárnap a Miami direkt nem támadja majd az O# falat és PM-et, mondván sérülésveszélyes és ők inkább ebből nem kérnek. Incognito gyorsan vizesfiúnak leigazolva megrémítjük a Phins öltözőt, és sima győzelmet aratunk majd. PM csak úgy dacból megdönti a 7TD-s meccsrekordot, és Caldwel megszerzi élete első TD mesterhármasát. Ja és minden mezőnypozíciónk jobb lesz mint 20 yard 😊 Na melyik teljesül majd?

több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Champ ceremónia:


Egyébiránt:
#Broncos signed T Mark Asper and DB Josh Bush to practice squad.
...also worked out T Chris Faulk and DB Curtis marsh todayÁltalános Doktor
Jó látni pár régi, ismerős arcot ott a háttérben (Lynch, Dawkins, Stokley, Plummer)! 😊StormST
Jake the Snake-ről jut eszembe, hogy első NFL mérkőzésem a számomra örökké emlékezetes '06-os Broncos - Colts volt. 😕) Kár, hogy pont a karrierje végét kaptam el.
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Champ ceremónia:


Egyébiránt:
#Broncos signed T Mark Asper and DB Josh Bush to practice squad.
...also worked out T Chris Faulk and DB Curtis marsh todayÁltalános Doktor
Jó látni pár régi, ismerős arcot ott a háttérben (Lynch, Dawkins, Stokley, Plummer)! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Kihozták a HoF 26 elődöntősének névsorát, ebből az alábbiak játszottak nálunk (talán nem hagyok ki senkit):

Steve Atwater
Terrell Davis
Karl Mecklenburg
Ty Law
John Lynch

Ebből ugye Law és Lynch karrierje nagyobbik részében nem volt Bronco, bár Lynch 4 évig itt volt, de ettől még nem tekinthető karrier Bronco-nak. Elég nagy nevek vannak idén is bent természetesen, meglepődnék, ha a 15-ben 1-2-nél több jutna be, a HoF-be meg végképp kétlem, de legalább eddig eljutottak...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Champ ceremónia:


Egyébiránt:
#Broncos signed T Mark Asper and DB Josh Bush to practice squad.
...also worked out T Chris Faulk and DB Curtis marsh today

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem azt mondom, hogy 7 OL-t kellett volna draftolni, én azt mondom, hogy biztosabbra kellett volna menni, ha már van egy 20 millió dolcsis irányítónk és SB-ba akarunk kerülni, mert a "biztos beválik Clark a jobb szélen is, ha meg nem, akkor majd csak lesz valahogy" dolog azért nem egy komoly hozzáállás az én szememben...StormST
Na jó, csak hát hangsúlyok ugye. FA-ról jött Ware, Sanders, Ward, draftról kellett egy (korai körös, azonnal bevethető) CB Champ helyére, hiszen a DRC<=>Talib az csak csere volt, nem plusz ember. Néhány poszton azzal kell főzni ami adott. Minden csapatnak vannak pozíciói ahol vékony, ahol rookie-t kell beépíteni, ahol nem olyan jó, stb. A legnagyobb AFC ellenfél (már ha élünk az esélyekkel) a Pats, ahol rookie a center, az egyik guard egy fiatal akit centernek hoztak de ott nem volt jó. A LB sorukban meg alig van depth, sőt a DL is olyan, hogy ha valaki kiesne akkor (papíron) komoly gondok lennének. És így is elkezdett működni a faluk, és Mayo és Chandler Jones kiesését is nagyon jól megoldják (eddig).
Szóval ennek az emberanyagnak ami van, meg kéne oldania a feladatát. Clady, Vasquez elit játékosok, és van két jó NFL kezdő szintű játékos még legalább. Ebből egy jó oline edzőnek össze kell tudnia rakni egy korrekten működő falat. Ha nem, akkor az nem csak emberanyag probléma.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha Clady csak a mellette lévő guard miatt ócska, akkor szimplán pakolják át Vazquezt mellé és csókolom. és akkor a fal bal oldala atom stabil lehet majd 😀

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Clady visszaesése érdekes dolog, nem tudom mennyi van benne a sérülésből, mennyi formahanyatlásból és mennyi abból, hogy most Franklin van mellette és nem Beadles (előtte meg Hamilton volt mellette, aki bár nem volt PB szint, de nem volt rossz LG)...

Én nem azt mondom, hogy 7 OL-t kellett volna draftolni, én azt mondom, hogy biztosabbra kellett volna menni, ha már van egy 20 millió dolcsis irányítónk és SB-ba akarunk kerülni, mert a "biztos beválik Clark a jobb szélen is, ha meg nem, akkor majd csak lesz valahogy" dolog azért nem egy komoly hozzáállás az én szememben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Az OL gyenge, mert nem igazán fordítottunk rá idén energiát, hogy jobbá tegyük. Elengedtük Beadles-t, áttettük Clark-ot RT-be, mert "biztos ott is jó lesz, ha már LT-ben jó volt". Ennél azért egy bajnokaspiránsnak ezt a csapatrészt komolyabban kéne vennie szerintem, ezt éreztem már nyáron is, csak reméltem, hogy beválik, de hát nem ez lett...StormST
Hoztuk Montgomeryt meg Justice-t még tavaly, arról volt szók, h ők kezdő kaliberek, meg volt egy korai OL pick, 3. kör Schofield. Nem hanyagoltuk, csak ez most pont 3ból semmi, mégha most Montgomery játszik is...
Korábban draftoltuk Blake-t, Paintert, most Paradist és Schofieldet, valahogy az OLhez nem értünk annyira, mint mondjuk az LBkhez. Van ez így... Bár Franklin azért elég jól bejött eddig..., a hátsó körösöknek és rookieknak adhatunk még időt, csak az idén nagyon nem vagyunk beljebb...Black_Adder
Elengedtünk egy Pro Bowl-ert és hoztunk egy hátsó kört, ez kevés az én szememben...StormST
barokkos túlzás. Több FA is jött, a 3. kör, meg nem hátsó körös. Ha 1. körben nem Robyt húzzuk, akkor most a CB állományon menne a sírásrívás, ha a 2-ban nem jön Latimer, akkor jövőre vakarnánk a fejünket, h ki fog elkapni, 3-ban meg jött OL ember.
Nem lehet, lehetetlen minden poszton Pro Bowl / All Pro embereket tartalmazó keretet építeni és egyben tartani. Idén valszeg még nagyobb veszteségeink lesznek tavasszal...
Ezen kívül, ha a falban úgy játszanának az emberek, mint tavaly vagy ahogy tudnak, nem sok baj lenne. Clady enm azért szarabb, mert nem jött első körben valaki a helyére. Draftolhattunk volna 7-et az OLbe és akkor most máshol lennénk szűken, költhettünk volna sok pénzt FAn az OL-re, és akkor most pass rush, meg secondary nem lenne.

Sajnos kiderült h tavaly alaposan felülteljesített a fal, most visszazuhantunk a földre. Nem bízom benne, h idén összeállna és jók lennének, de még kipróbálhatnánk milyen amikor több ember játszik az eredeti helyén, mert úgy szvsz csak szimplán szar volt, nem nagyonszar. Az meg, amíg az RBk kiharcolják a missedtackle-öket, amíg PM gyorsan el tudja dobni a labdát, addig - sok más dologgal ellentétben - elrejthető hiányosság. Olyan nem lesz soha, h ne legyen gyenge pontunk, gyengeségünk, olyan lesz, h ezeket nem lehet majd észrevenni. Reméljük a legjobbkor.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azért egy DT, Welker, Latimer, Tamme, CJ/Thompson "elkapósor" még mindig jobb a liga 75%-ánál legalább. Nem kell annyi hülyeséget csinálni, és egy jobban összerakott gameplannel/mentális felkészüléssel oda lehet verni a Miami-nak.
flzoli
Nem akarok károgni, de ha a Rams DL ellen bajok voltak, akkor a vele hasonló kaliberű Phins DL ellen sem lesz könnyű.empty taxi
Ez bizonyára így van, de én nem feltétlen az O-line bénaságaiban láttam a vereség okát, sokkal inkább a koncentráció hiányában és az idióta game planben. Na meg a sérülések se segítettek persze

több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Azért egy DT, Welker, Latimer, Tamme, CJ/Thompson "elkapósor" még mindig jobb a liga 75%-ánál legalább. Nem kell annyi hülyeséget csinálni, és egy jobban összerakott gameplannel/mentális felkészüléssel oda lehet verni a Miami-nak.
flzoli
Nem akarok károgni, de ha a Rams DL ellen bajok voltak, akkor a vele hasonló kaliberű Phins DL ellen sem lesz könnyű.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én nem tudom, hogy ebből mennyi Fox hibája. Jó, biztos részt vesz az offensive gameplan összerakásában is, de meccs közben Gates és PM dönti el, hogy mi történik a pályán szerintem...StormST
Remélem az az és ott van. Nagyon nem örülnék neki, ha kiderülne, hogy egyszerűen PM hívott át minden futó playt passzra, annyira erőltette...peterk2005
Erre a választ szerintem soha nem fogjuk megtudni, de ha tényleg PM hívta a folyamatos passzjátékokat, akkor nagyon nagy bajban lehetünk vasárnap, JT és Sanders nélkül egész meccsen...StormST
Azért egy DT, Welker, Latimer, Tamme, CJ/Thompson "elkapósor" még mindig jobb a liga 75%-ánál legalább. Nem kell annyi hülyeséget csinálni, és egy jobban összerakott gameplannel/mentális felkészüléssel oda lehet verni a Miami-nak.
Plussz PM két meccsen egymás után nem szokot chokerkedni, már csak dacból is hajít majd 4 TD-t és mellé fut egy sunyit ahogy szokott 😀
Azért én még reménykedek benne, hogy a Pats hasal majd a Lions/GB/vmelyik csoport rivális elleni meccseken és akkor meglehet a hazai pálya a PO-ban. Kemény lesz, lehet hogy kicsit elfogult is vagyok, de szerintem mi innen már behúzzuk a hátralévő meccseket, hogyha a támadósor visszatalál a ritmusra

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Az OL gyenge, mert nem igazán fordítottunk rá idén energiát, hogy jobbá tegyük. Elengedtük Beadles-t, áttettük Clark-ot RT-be, mert "biztos ott is jó lesz, ha már LT-ben jó volt". Ennél azért egy bajnokaspiránsnak ezt a csapatrészt komolyabban kéne vennie szerintem, ezt éreztem már nyáron is, csak reméltem, hogy beválik, de hát nem ez lett...StormST
Hoztuk Montgomeryt meg Justice-t még tavaly, arról volt szók, h ők kezdő kaliberek, meg volt egy korai OL pick, 3. kör Schofield. Nem hanyagoltuk, csak ez most pont 3ból semmi, mégha most Montgomery játszik is...
Korábban draftoltuk Blake-t, Paintert, most Paradist és Schofieldet, valahogy az OLhez nem értünk annyira, mint mondjuk az LBkhez. Van ez így... Bár Franklin azért elég jól bejött eddig..., a hátsó körösöknek és rookieknak adhatunk még időt, csak az idén nagyon nem vagyunk beljebb...Black_Adder
Elengedtünk egy Pro Bowl-ert és hoztunk egy hátsó kört, ez kevés az én szememben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Tudom h a pro bowl szurkolói szavazás, ilyenformán a csapatszimpátia sokat torzít rajta, de akkor is | így még jobban? | ironikus h a szavazatok jelen állása szerint Clady, Franklin, Ramirez és Vasquez is pro bowler lenne 😕)
Micsoda telhetetlen brigád vagyunk 😀

Egyébiránt PM vezeti az összetett listát is, DT 3. a WR-k közt, Sanders 7., JT Gronk mögött második a TE rangsorban.
Védelmi oldalon Ware Watt mögött a második a DE listán, Von Miller 1. az OLB-k közt, Talib második a CB rangsorban (Harris nincs a tízben...) és még Bruton férne be, mint ST playa.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Az OL gyenge, mert nem igazán fordítottunk rá idén energiát, hogy jobbá tegyük. Elengedtük Beadles-t, áttettük Clark-ot RT-be, mert "biztos ott is jó lesz, ha már LT-ben jó volt". Ennél azért egy bajnokaspiránsnak ezt a csapatrészt komolyabban kéne vennie szerintem, ezt éreztem már nyáron is, csak reméltem, hogy beválik, de hát nem ez lett...StormST
Hoztuk Montgomeryt meg Justice-t még tavaly, arról volt szók, h ők kezdő kaliberek, meg volt egy korai OL pick, 3. kör Schofield. Nem hanyagoltuk, csak ez most pont 3ból semmi, mégha most Montgomery játszik is...
Korábban draftoltuk Blake-t, Paintert, most Paradist és Schofieldet, valahogy az OLhez nem értünk annyira, mint mondjuk az LBkhez. Van ez így... Bár Franklin azért elég jól bejött eddig..., a hátsó körösöknek és rookieknak adhatunk még időt, csak az idén nagyon nem vagyunk beljebb...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Az a baj, hogy akkor se futunk, amikor olyan érzése lehet az embernek, hogy nem mennek rosszul a futások, viszont a passz ellen nagyon beállt az ellenfél és nem csak (nagy) hátrányban, hanem már az első félidőben is. 3& vagy 4&short szitukban is passz ellen állt fel a Rams, annyira nyilvánvaló volt, hogy nem fogunk futni, meg is lett az "eredménye"...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy emlékszem, hogy az agyrázkódásos esetekben csütörtök környékén szokott lenni ellenőrzés, ha azon nem megy át teljesen, akkor van szívás...StormST
Több menet is van ha jól tudom, nem csak egy. Van valamikor akkor is amikor írod, de van később is még teszt. Általában azért az van, hogy aki az elsőn átmegy, az a többin is, de ez nem garantált. Fordítva viszont nincs, aki az elsőn nem megy át, az azon a héten pihen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem tudom, hogy ebből mennyi Fox hibája. Jó, biztos részt vesz az offensive gameplan összerakásában is, de meccs közben Gates és PM dönti el, hogy mi történik a pályán szerintem...StormST
Remélem az az és ott van. Nagyon nem örülnék neki, ha kiderülne, hogy egyszerűen PM hívott át minden futó playt passzra, annyira erőltette...peterk2005
Erre a választ szerintem soha nem fogjuk megtudni, de ha tényleg PM hívta a folyamatos passzjátékokat, akkor nagyon nagy bajban lehetünk vasárnap, JT és Sanders nélkül egész meccsen...StormST
PM nem egy lázadó típus, úgy sosem ellenkezett egy edzővel szemben sem, hogy "csakazértis", vagy hogy ne fogadott volna szót a pályán. Utólag esetleg szentségel, vagy csóválja a fejét, de ha oldalról az van mondva neki, hogy most nincs áthívás, akkor nem fog csak azért is áthívni. Viszont ha nem tartják ellenőrzés alatt, akkor PM hajlamos túlvállalni dolgokat. Megvan ennek a történelme, Indy-ben éveket húzott le úgy az utolsó időkben, hogy szinte semmi supportja nem volt a passzjáték mellé (rapszodikus védelem, gyenge futójáték, gyengus fal), és passzolni kellett. Kaptunk ki úgy playoffban, hogy vezettünk, 2 kísérletből kellett volna 3 yardot futni egy 1st downért és azzal lejár az óra. Futottunk kettőt és nem sikerült. Itt Denverben sem lehet azt mondani, hogy olyan hűde arról győzné meg a csapat, hogy képes nyerni máshogy, mint úgy, hogy jó sok pontot és yardot termelünk passzal. Tavaly például Bostonban ott lett volna az esély a jó példára. A védelem szétszedte a Pats o-t az elején, turnoverek, a futás ment mint kés a vajon, nem is passzoltunk szinte egész meccsen. Egy ilyen előnyt meg kéne tudni egy kiegyensúlyozott csapatnak őrizni. Nálunk mi lett a vége? Még 24-0-ról sem sikerült lehozni az eredeti taktika szerint a meccset, a Pats egy negyed alatt fordított 0:24-ről és a végén megint PM-nek kellett széllel szemben passzból egyenlíteni. A TO-ban meg ismét tudunk futni remekül, de pont amikor már csak 1 down hiányzik, hogy FG távolba érjünk, na akkor viszont nem sikerül megfutni. Tavaly meg Moreno kiváló szezonja ellenére is - még a playoffban is - passzból kellett többnyire megdobni az óra lejárató utolsó 1st downt, mert base defense ellen a tavalyi futójátékban sem bízott meg annyira a stáb, hogy rá merje bízni Morenora. (Moreno több, mint 80%-ban nickel, dime felállások ellen futhatott az idényben.) Ilyen körülmények között - veterán leader, az ő vállán a teher, stb. - hajlamos túlvállalni a dolgot. Persze nem csak ő, minden elit QB hajlamos erre. Brady is ilyenkor szar, Brees is leromlik, mindenki, hiszen erőltetve a döntések sem olyan jók természetesen. Akkor meg főleg nem, ha 3rd és hosszúakat kell/kéne megoldani, de 2mp alatt ott vannak az ember arcában. Ilyenkor jön a szélső passz 1-1-be, vagy egy elvetélt dobás középre double coverage-be, mert ilyenkor a védelem is preventben van, a sárga vonalat védi, ilyenkor kicsivel több idő kell, és ezt is tudja a védelem.

Na, ezért nem tetszik, hogy nem rúgunk FG-t 35 yardról, hogy alig hívunk futást, stb. Ezek nem hogy csökkentik, de még növelik is bene az úgy is meglevő nyomást, hogy ő a leader, ő a felelős, őneki kell mindent megoldani. És ha erre még netán a playhívásokban (áthívásaiban) sem kap külső kontrollt, akkor az régen rossz...

(Megjegyzem ezért tetszett év elején, hogy egyszer-kétszer a védelem állította meg az ellenfelet és tette fel az i-re a pontot. Igaz, úgy, hogy 20+ pontos előnyt is azért sikerült előtte leadni. De legalább feltette a pontot. Kéne ez, hogy ne úgy kelljen minden meccsre felmenni, hogy vagy PM passzol 350 yardot és 3-4TD-t, vagy baj van.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Úgy emlékszem, hogy az agyrázkódásos esetekben csütörtök környékén szokott lenni ellenőrzés, ha azon nem megy át teljesen, akkor van szívás...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Jó hírek injury fronton:
- JT-nek a bokája ficamodott ki, az előzetes vizsgálatok szerint minimális a károsodás, akár a hétvégén játszhat már (day-to-day az állapota).
-Sanders "okésnak" érezte magát a meccs után, de csak a héten dől el h játszhat-e vagy sem, felkészül Latimer.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Én nem tudom, hogy ebből mennyi Fox hibája. Jó, biztos részt vesz az offensive gameplan összerakásában is, de meccs közben Gates és PM dönti el, hogy mi történik a pályán szerintem...StormST
Remélem az az és ott van. Nagyon nem örülnék neki, ha kiderülne, hogy egyszerűen PM hívott át minden futó playt passzra, annyira erőltette...peterk2005
Erre a választ szerintem soha nem fogjuk megtudni, de ha tényleg PM hívta a folyamatos passzjátékokat, akkor nagyon nagy bajban lehetünk vasárnap, JT és Sanders nélkül egész meccsen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 404 — The Mathematician
Former Denver cornerback Champ Bailey will sign a one-day contract with the club tomorrow and officially retire as a member of the ‪#‎Broncos‬.

Bailey's retirement press conference will broadcast LIVE on DenverBroncos.com at 1 p.m. MST from the team's Dove Valley headquarters

tudom hogy volt már, de a pontos infok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem tudom, hogy ebből mennyi Fox hibája. Jó, biztos részt vesz az offensive gameplan összerakásában is, de meccs közben Gates és PM dönti el, hogy mi történik a pályán szerintem...StormST
Remélem az az és ott van. Nagyon nem örülnék neki, ha kiderülne, hogy egyszerűen PM hívott át minden futó playt passzra, annyira erőltette...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)