Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az NFL legnagyobb statbuzi játékosát ne érdekelné egy ilyen rekord? C'Mon Man!empty taxi
PM húsz yardra volt az 5500-tól, ami kerek szám lévén mérföldkő lett volna. Szerinted, ha tényleg érdekelte volna a rekord, akkor nem ment volna rá az 5500-ra? Csak kettőt kellett volna még passzolnia a 3. negyed elején. Nem hiszem, hogy ne tudta volna Foxot a félidőben erre rávenni, ha nagyon akarja.

Egyébként tavaly kb. 20 yardra volt a saját rekordjától, és arra se ment rá. Az all time completion rekordhoz - fejből mondom - valami 8-10 sikeres passz kellett volna még. Arra se ment rá. Peyton legacy buzi, ami más azért mint a statbuziság. Képes fejből nyomni egy harminc évvel ezelőtt játszó közepes kanadai ligás QB legjobb meccsének a pillanatait, de playeket, touchdown-okat, számára fontos "teljesítményeket" tart számon, nem azt, hogy hány yardot dobott, vagy hányat passzolt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Az NFL legnagyobb statbuzi játékosát ne érdekelné egy ilyen rekord? C'Mon Man!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
ha nem lett volna meg a rekord akkor nem is foglalkoznának vele. Rengeteg ilyen passz van, és valószínű jópárat futásnak minősíthetnének utólag. De akkor nézzük meg Brees rekordját is, biztos ott is bele lehetne kötni vmibe... hülyeségnek tartom 😊shady
Hát tulajdonképpen tényleg hülyeség. Főleg azértm mert PM-nek volt pár incomplete-je az idényben amit viszont nem lehet elvenni, hiába tudja mindenki, hogy incomplete volt. Hirtelen csak kettő jut eszembe, az egyik a Decker 50. TD, a másik egy Welker catch a Pats ellen. Csak ez a kettő volt vagy 50 yard. De mivel ezeket a pályán catchnek ítélték, ezek nem elvehetők, de az ilyen passz vs lateral, vagy sack vs tackle igen. Tuti, hogy Breesnek is volt jócskán olyan passza, ami nem volt catch, de megítélték, az lett.

Igazából, ha hinnék abban, hogy Manning-et érdekli a passz rekord, akkor drukkolnék, hogy vegyék el, mert azzal csak jól felpiszkálnák vele a playoffra. 😊 És láttuk, hogy mire mentek azzal, ha felpiszkálják. A Pats meccs utáni "nem tud hidegben passzolni" pl érezhetően bosszantotta. Meg is lett az eredménye: a következő meccsen mínusz 20 fokban úgy szétpasszolta a Kansas D-t, mint annak a rendje. De sajnos nem hiszem, hogy érdekelné...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
ha nem lett volna meg a rekord akkor nem is foglalkoznának vele. Rengeteg ilyen passz van, és valószínű jópárat futásnak minősíthetnének utólag. De akkor nézzük meg Brees rekordját is, biztos ott is bele lehetne kötni vmibe...
hülyeségnek tartom 😊
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
A szóban forgó passz 1st downt-t ért. Hogy vennék el? Nem is értem a kérdést. Ezért példálóztam a SD-val. Azt sem fogják módosítani. Erre értettem.akike
Nem a 1st down veszik el, hanem azt mondják, h futás volt. 12 yard passz helyett 12 yard futás Decker neve mellé. A play teljesen szabályos volt így is úgy is, itt a rekord a kérdés, mert ha erre ezt mondják h futás, akkor a yard rekord nincs meg.

erre mondtam h olyan, mint volt idén a KC-ban h Hali vagy HOuston egyik sackjéből utólag tfl-t csinlátak, de volt pl h Tebow egy INTjéből utóbb fumble lett. Ezek a meccs eredményét nem befolyásolják, csak a statisztikákat érintik.Black_Adder
Tényleg. Basszák meg. Köcsög. Milyen faszakodás ez már. Nem mindegy, ha kell akkor felmegy még 2 playt a 2. félidőben és akkor lesz meg. Én sem szerettem Manning-et soha, de azért ez durva lenne.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
 usatthebiglead.files.wordpress.com/2013/12/peyton-manning-backward-pass-to-eric-decker-against-oakland-a.gif?w=600
Mit szóltok ahhoz, hogy a fenti play alapján (lateral passz) elvehetik PM rekordját?PM_the_sheriff
Nem. Az már meg van írva. 😊 Egyébként ennyi erővel a SD meg illegalba állt fel a Chiefs rontott fieldgoaljánál...akike
Ilyen statot simán módosíthatnak, szinte minden héten van rá példa. A Chiefs-Colts meccsen pl. egy INT-et vettek el utólag Freeman-től, mert fumble recovery-nek ítélték. (Tehát a play persze érvényes maradt, a meccs szempontjából semmi nem változott, csak Freeman statjai mellé INT helyett fumble recovery került.) A gif alapján akár el is vehetik azt a pár yardot PM-től és ezzel a rekordnak is annyi.

Nem mintha szerintem PM nem tojna rá magasról. Réges régen mondja, hogy nem érdeklik a yard rekordok. Pl. amikor évről évre szóba hozzák, hogy ő tartja a 4000+ yardos szezonok rekordját, és megint hozzárakott egy évet a rekordhoz, akkor újabban fél mondattal el szokta intézni, hogy "dont care". Szerintem egyébként jó eséllyel nem is tudta, hogy megdöntötte a rekordot, mert a pályán nem volt róla semmi bejelentés, a csapatok pedig azért meccs közben nem követik annyira a statokat, hogy yard pontosan tudják, mikor történik meg. Szerintem amit ő akart, az először is győzni, utána meg a TD rekordhoz hozzápakolni párat, mert az tényleg érdekli. Szvsz az 55TD maradni is fog egy jó ideig, azért a meccsenkénti 3.5-ös átlag az manapság is brutális. Nagyobb esélyét látom annak, hogy aki majd egyszer ezt megdönti, az ma még nem QB az NFL-ben mint annak, hogy ma játszik...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
A szóban forgó passz 1st downt-t ért. Hogy vennék el? Nem is értem a kérdést. Ezért példálóztam a SD-val. Azt sem fogják módosítani. Erre értettem.akike
Nem a 1st down veszik el, hanem azt mondják, h futás volt. 12 yard passz helyett 12 yard futás Decker neve mellé. A play teljesen szabályos volt így is úgy is, itt a rekord a kérdés, mert ha erre ezt mondják h futás, akkor a yard rekord nincs meg.

erre mondtam h olyan, mint volt idén a KC-ban h Hali vagy HOuston egyik sackjéből utólag tfl-t csinlátak, de volt pl h Tebow egy INTjéből utóbb fumble lett. Ezek a meccs eredményét nem befolyásolják, csak a statisztikákat érintik.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
 usatthebiglead.files.wordpress.com/2013/12/peyton-manning-backward-pass-to-eric-decker-against-oakland-a.gif?w=600

Mit szóltok ahhoz, hogy a fenti play alapján (lateral passz) elvehetik PM rekordját?PM_the_sheriff
Nem. Az már meg van írva. 😊 Egyébként ennyi erővel a SD meg illegalba állt fel a Chiefs rontott fieldgoaljánál...akike
Ne keverjük ide az SD-t, az nem a mi dolgunk. A Steelers fanok meg tudják emészteni, akkor mi miért mutogassunk?
Meccs eredményt utólag nem módosítanak, de arra van példa, h pl sackből tfl lesz. Ez hasonló lenne, ellenben elég rossz reklám lenne az NFL-nek szvsz, h miután mindenhol megírták, h megvan a rekord, elveszik, pedig egyébként elég egyértelmű, h ha nagyon akar tudott volna tizenegynéhány yardot passzolni a második félidőben (ami így hiányozna, ha elvennék)...Black_Adder
A szóban forgó passz 1st downt-t ért. Hogy vennék el? Nem is értem a kérdést. Ezért példálóztam a SD-val. Azt sem fogják módosítani. Erre értettem.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
 usatthebiglead.files.wordpress.com/2013/12/peyton-manning-backward-pass-to-eric-decker-against-oakland-a.gif?w=600

Mit szóltok ahhoz, hogy a fenti play alapján (lateral passz) elvehetik PM rekordját?PM_the_sheriff
Nem. Az már meg van írva. 😊 Egyébként ennyi erővel a SD meg illegalba állt fel a Chiefs rontott fieldgoaljánál...akike
Ne keverjük ide az SD-t, az nem a mi dolgunk. A Steelers fanok meg tudják emészteni, akkor mi miért mutogassunk?
Meccs eredményt utólag nem módosítanak, de arra van példa, h pl sackből tfl lesz. Ez hasonló lenne, ellenben elég rossz reklám lenne az NFL-nek szvsz, h miután mindenhol megírták, h megvan a rekord, elveszik, pedig egyébként elég egyértelmű, h ha nagyon akar tudott volna tizenegynéhány yardot passzolni a második félidőben (ami így hiányozna, ha elvennék)...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
A gif alapján nem vagyok benne biztos, h lateral volt (egy segéd vonal sokat segítene ezen). Az h az elkapó (Decker) súlypontja jóval hátrébb van mint Manningé, az ezt az érzetet erősíti, de valójában előre nyújtózkodik a labdáért és ha az end zonenal párhuzamos, az már passz. Az h az 50. TD nem volt TD az egyértelműbb ennél.

Ha elveszik, azzal csak azt érik el, h akkor jövőre biztos rá fog menni, h megdöntse 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
 usatthebiglead.files.wordpress.com/2013/12/peyton-manning-backward-pass-to-eric-decker-against-oakland-a.gif?w=600

Mit szóltok ahhoz, hogy a fenti play alapján (lateral passz) elvehetik PM rekordját?PM_the_sheriff
Nem. Az már meg van írva. 😊 Egyébként ennyi erővel a SD meg illegalba állt fel a Chiefs rontott fieldgoaljánál...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
 usatthebiglead.files.wordpress.com/2013/12/peyton-manning-backward-pass-to-eric-decker-against-oakland-a.gif?w=600

Mit szóltok ahhoz, hogy a fenti play alapján (lateral passz) elvehetik PM rekordját?

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Gase azt mondta a Browns-nak, hogy a szezon végéig nem megy hozzájuk interjúra... 😊

Nem is örültem volna, ha most bejön egy ilyen figyelemelterelés...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Felraktam az alapszakaszt lezáró, 17. heti NFL Power Ranking(s) by Peterk2005-t. Az elmaradt 16. hetit is pótoltam.

Elégedett vagyok egyébként a szisztémával, mert a PR első 12 helyén egy kivétellel a playoff-ba jutó csapatok végeztek, kivétel a Arizona, akik viszont azt hiszem konszenzussal kijelenthető, hogy erősségben playoff csapat voltak az idén. A Denver a 2. helyen végzett, egyet előrébb lépve tavalyhoz képest. A tavalyi első két helyezett egyébként a Niners és a Pats volt, ebből a Niners bejutott az SB-be, a Patriots nem. Bízzunk benne, hogy Idén fordul a kocka és az AFC adja az első kiemeltet az SB-be. 😊

Még annyit, hogy tavaly a Baltimore 10. helyről indulva nyerte az SB-t, úgy, hogy az alapszakasz lezárása után az volt az általános vélemény, hogy már az is nagy szó lenne, ha 1 fordulót mennének. Idén a Chiefs a 10., és úgy gondolom hasonló a vélemény róluk....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hogy más csapatnak bejönne-e vagy sem, az az ő dolguk, én csak abban bízom, hogy Gase marad. 😊

JDR-t viszont elvihetné valaki. 😊 Lehet, hogy egyedül maradok a véleményemmel, de amennyire tetszett amit tavaly csinált, annyira nem tetszett amit idén láttam. Elküldeni pofátlanság lenne, mert mindent megtett a csapatért, Fox-ot is pótolta amikor kellett, de ha elhívnák, nem bánnám. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 354 — The Mathematician
én sem azt mondtam hogy Gase rossz OC lenne, arra gondoltam amit ti is leírtatok csak jobban mint én tettem volna, kevés a tapasztalata mint egy nagyobb csapatrész vezetője

ettől beválhat, csak azok a csapatok akik hívják megtehetik a lutrizást, de kérdés hogy neki megéri-e

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Gase nagyon jó OC. Összességében McCoy jobb volt nála, mert ő három különöbző QB-val is működő offense-et varázsolt össze, de a Manning offenseből Gase ha lehet mégtöbbet kihozott mint ő. Szépen ívelő pályája van, ahogy szezon előtt is írtam, és nagyon szerencsés h Manning mellett kezdhette meg OC pályafutását, mert azért PM sok terhet levesz a válláról. Egy alapszakasz után visszatekintve élt a lehetőséggel, semmi panasz nem lehet rá.

Ugyanakkor én a helyében még maradnék. Manning jelenléte garancia arra, h az elkövetkezendő években is ütőképes offense lesz itt, ami maga után vonja az újabb interviewk lehetőségét is. Nem muszáj most elmennie, maradhat, tanulhat és akkor nagyobb eséllyel léphet elő HC-vé.

Azt nem tudom, h mi mennyire motiválja őt, lehet h az első adandó alkalmat meg akarja ragadni, ahogy Allen is. Allen lehetetlen helyzetbe került azzal a caphellel, amit az öreg Davis hagyatéka, de emellett én a kevés tapasztalatot is gondnak látom. Nem feltétlen kell sokáig coordinátoroskodni, h valakiből jó HC lehessen, de egyikük se élt át komoly válság helyzetet, nem tudják h hogyan kezeljék, lásd Allen. Azon kívül Foxnak nagyon jó kapcsolatai vannak, ide tudott csábítani nagyon jó coordinátorokat. McCoyt szintén jó edzők veszik körül, Allent nem. Kérdés h Gase kiket tudna szervezni maga köré. Allen kiválasztásánál szerintem az is szempontvolt a Raidersnél, h ezzel komoly sebet ejtenek rajtunk, most viszont divízión belül nem téma az edzőváltás, ami csökkenti Gase esélyeit.

Az biztos h van nála biztosabb választás a piacon, dehát van h nem a biztosabbnak tűnő választás lesz a nyerő a végén...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
A játékosok keddre és szerdára pihenőt kaptak...

Welker-t pedig hivatalosan is játékra alkalmasnak nyilvánították, így, ha nem jön közbe semmi, akkor játszhat az első PO meccsünkön... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Dennis Allen se bizonyúlt jó ötletnek egyelőre a Raiders számára, félek ugyanez lenne Gase-el is, neki még nagyon kevés a komoly edzői tapasztalata ahhoz, hogy felkészültnek lehessen nevezni a HC poszt betöltésére...

Persze simán lehet belőle jó HC, de azért én erősen érzem benne a bukta lehetőségét...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem örülnék, ha Gase-t elvinné valaki. Nagyon ráérzett arra, hogy hogyan lehet még eredményesebb ez az offense, bátor is, és fantáziadús ahogy hívja a playeket. Remélem nem gondolják komolyan, azért egy első éves OC-t elvinni HC-nek komoly lecsóba csapás, simán úgy járhatnak vele mint a Denver JMD-vel, pedig JMD hozzá képest már "veterán" volt amikor Denverbe jött.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Gase-t elvinni nem tudom mennyire épeszű moveNegritis
Hát, ha valaki elhiszi, hogy az offense teljesítmény az ő érdeme, akkor megpróbálhatják vele, de elég buta döntés lenne szerintem... 😛StormST
Azért nem kisebbíteném az ő érdemét sem, nem egy, nem két TD-t érő play után ment oda Manning hozzá és köszönte meg a jó playhívást. 😊 Szerintem a
gameplant közösen alakítják ki PM-mel, meccs közben végig Gase hívja a játékokat, PM meg úgyis áthív. 😊 Nagyjából.
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Gase-t elvinni nem tudom mennyire épeszű moveNegritis
Hát, ha valaki elhiszi, hogy az offense teljesítmény az ő érdeme, akkor megpróbálhatják vele, de elég buta döntés lenne szerintem... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 354 — The Mathematician
Gase-t elvinni nem tudom mennyire épeszű move

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Minnesota Vikingsnál JDR és Adam Gase neve is felmerült, mint lehetséges HC.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Gase iránt állítólag a Browns és a Vikings is érdeklődik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...