Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 354 — The Mathematician
Még az itteni tippjátékban se bőgtem le, pedig ennyi szaki között arra számítottam, hogy jó, ha nem leszek tökutolsó. 😊peterk2005
NFL tippjátékban szaki? Nem hogy itt, de még az USA-ban sincs olyan...
Hányszor láttunk "kinti" NFL közvetítés előtt elemzéseket esélylatolgatásokat amelyek totális hülyeségnek bizonyultak a meccs után...Fredo
az még hagyján, de a tökutolsó hely nekem sem jön össze
nem hogy olyannak aki tud is valamit a játékról 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
jovo evi sorsolas megvan.
pats, seahawks idegenben, arizona, colts es seattle itthon...
hat asszem jovore tobb veresegunk lehet, mint iden, st louis is nehez idegenben, cincinnati szinten.

 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/2014-Opponents-Finalized/8d87ce45-d286-41ef-9fa8-052fab69266d
több mint 10 éve
Fredo 205
Még az itteni tippjátékban se bőgtem le, pedig ennyi szaki között arra számítottam, hogy jó, ha nem leszek tökutolsó. 😊peterk2005
NFL tippjátékban szaki? Nem hogy itt, de még az USA-ban sincs olyan...
Hányszor láttunk "kinti" NFL közvetítés előtt elemzéseket esélylatolgatásokat amelyek totális hülyeségnek bizonyultak a meccs után...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem egyszerűen az adja az élményt, hogy augusztus közepétől szilveszterig szurkolhatok a kedvenceimnek. A vasárnap esték 7-től hajnali 4-5-ig, aztán az, hogy naponta felmehetek az nfl.com-ra és más oldalakra, olvasgathatok, statisztikázgathatok, stb. Így aztán - bár fontos és természetesen nagyon szurkolok - nekem az eredmény, a playoff, a gyűrű, stb. igazából csak extrák. Ha bejön jó, ha nem jön úgy is jó, az élmény megvolt anélkül is. Úgyhogy alapvetően minden alapszakasz meccs élmény, és én kevésbé nagy meccsekre ill. győzelmekre emlékszem, inkább nagy játékok maradnak meg bennem. Nyolcvan yardos screen TD, negyven yardos 3 ember közé dobott passz, bravúr interception, ilyesmi. Ha meccset kell mondanom, akkor én is a Dallas és a Pats meccs mondanám, plusz a két Chiefs meccset.

De őszintén bevallom, idén nekem a legnagyobb plusz élményt a fantasy játék adta. Korábban nem játszottam sem fantasy-t, sem tippjátékot, stb. Idén próbáljuk ki alapon belevágtam, és rájöttem, hogy bizony nagyon nagy fun az egész. 😊 És ami ennél is jobban meglepett, hogy úgy néz ki nem is vagyok olyan pocsék. Még az itteni tippjátékban se bőgtem le, pedig ennyi szaki között arra számítottam, hogy jó, ha nem leszek tökutolsó. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Szerintetek melyik meccs volt a legjobb és legizgalmasabb az idei alapszakaszban?Go Broncos
Tavaly a 0-24-ről való fordítás vitte a prímet, az előtt volt min 3 lehetetlen fordításunk ami úgy megmarad az emberben, az előtt a Texans ellen fordítottunk 0-17-ről és 10-23ról (mint egyetlen olyan mumentumra amit nem akarunk elfelejteni), azelőtt a pecc elleni idegenbeli hosszabbításos siker a randa mezekben és a Bengals elleni Stokley TD, vagy a Boys elleni goal line stand. 2008-ban a Bolts elleni siker, a meg nem adott fumble utáni TD utáni 2 pontossal.

Idén kicsit más. 5 év múlva úgy fogok emlékezni erre az alapszakaszra, hogy az első fordulóban megnyitottuk a TD csapot, aztán úgy hagytuk. Nem igazán játszottunk heriokus felejthetetlen meccset, mert legtöbbször felőröltük aztán eltiportuk az ellenfelet.

A szezon nyitó szépen megadta az alaphangot a 7 passzolt TD-vel hadd lássa mindenki, h mire számíthat, ráadásul sikeres bosszú volt a PO vereségért, dehát mindenki szívesen elcserélné a 2 meccset, szóval bosszúnak nem hívnám, ahhoz meg h igazán emlékezetes legyen, ahhoz nem volt elég küzdelmes, eldőlt mielőtt elkezdőtött volna. Volt persze szoros meccsünk is. A Pats elleni meccset mondanám, ha mi nyertük volna, vagy ha döntetlen marad, de nem volt szerencsénk. Ezek után a Boys elleni adja magát, ami jó eséllyel bevonulhat akár a törtéenelem könyvekbe is mint klasszikus QB duel, talán oda fér a 10-be, de én inkább a védekező foci híve vagyok. Persze nagyon jó meccs volt az, nyertünk is a végén, de nem hiszem h 5 év múlva ki tudnám majd ragadni azt az egy meccset a többi közül. Sokkal inkább erre az alapszakaszra fogok úgy emlékezni, mint az egyik legjobb/legsikeresebb amit élőben láthattam a csapattól. Na jó, arra a Boys elleni lehet mégis megmarad 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nagyon jó a soundfx-ben Manninget hallani.Lecsó
"You can smile, man." 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 3 077
Nagyon jó a soundfx-ben Manninget hallani.
És érdekes, mikor nem egy sajttájon nyilatkozik, még érteni is amit mond. Mintha kevesebb vatta lenne a szájában.
De Caldwell a legjobb, ahogy lebassza a főnököt. 😀
több mint 10 éve
Go Broncos Denver Broncos 3
Szerintetek melyik meccs volt a legjobb és legizgalmasabb az idei alapszakaszban?
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
51 passzolt TD. 😊

 www.nfl.com/videos/denver-broncos/0ap2000000258606/Peyton-s-51
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kövezzetek meg, de én nem érzem úgy, hogy Von nélkül most a szezonnak annyi vagy hasonló. A 6 meccset is lehoztuk nélküle elég jól, menni fog ez is, ez a megérzésem.Tomifinn
Én sem. Távolról sem. (Mondtam már, hogy idénre van egy megérzésem? A karma hülyeség? 😀)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Von Miller IR, Brandon Marshall (nem Ő 😊 ) LB a PS-ből bekerült az 53-as keretbe.
több mint 10 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Kövezzetek meg, de én nem érzem úgy, hogy Von nélkül most a szezonnak annyi vagy hasonló. A 6 meccset is lehoztuk nélküle elég jól, menni fog ez is, ez a megérzésem.
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Én nem nagyon hiszem, hogy ki kéne raknunk azt a DC-t, aki hosszú-hosszú idő után először volt képes 1 évnél többet a csapatnál tölteni és még elég jó munkát is végez... 😊StormST
Ezért is fogja valaki HC-nek elvinni. Ha nem egy NFL csapat, akkor valamelyik collage team. Erre sajnos számolni kell.akike
Vigyék, ha akarják, mi ne rakjuk ki, erre céloztam... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Én nem nagyon hiszem, hogy ki kéne raknunk azt a DC-t, aki hosszú-hosszú idő után először volt képes 1 évnél többet a csapatnál tölteni és még elég jó munkát is végez... 😊StormST
Ezért is fogja valaki HC-nek elvinni. Ha nem egy NFL csapat, akkor valamelyik collage team. Erre sajnos számolni kell.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Én nem nagyon hiszem, hogy ki kéne raknunk azt a DC-t, aki hosszú-hosszú idő után először volt képes 1 évnél többet a csapatnál tölteni és még elég jó munkát is végez... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rex Ryan egy fasz.Black_Adder
Mint a legtöbb zseni. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Rex Ryan egy fasz.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha már jövőben gondolkodás, nekem az fordult meg a fejemben, hogy Rex Ryan szekere eléggé kifelé áll New Yorkból. JDR jó munkát végez, de hozzá képest szvsz Ryan komoly minőségi upgrade lenne, szerintem ma az egyik legjobb def. guru a ligában. Nagyságrendekkel jobb, mint amilyen HC.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a post most nagyon úgy hangzott, hogy szerinted keresztet lehet vetni a szezonra. Szerintem még korai. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Hát az biztos, h drafton a legjobb bent lévő edge rushert szeretném első körben, bárhol is választunk és bárki is lesz az...

Shaun Phllips jól játszik futás ellen is, van 10 sackje is, de az állandó nyomás az hiányzik. Ayers szerződése lejár, nem hinném h hosszabbítanánk vele, max ha sehova se kell, és nagyon olcsón itt tarthatjuk, de már most túl sok olyan HC van, aki ismeri őt, és ezért jó eséllyel vinné is..
ACL szakadás után az hagyján h ez a szezon kuka, és könnyen lehet h nem is csak neki, hanem a csapatnak is, de még az is kérdés h mikor és milyen formában tud visszatérni. Ráadásul a team optionről a rehab közepén kell majd döntenie a csapatnak. Ha élünk vele, akkor garantált fizuja lesz 2015-re sérülés esetén is, ha nem élünk vele, akkor 2014 után UFA, és franchise taggel itt tartani sokkal drágább, ahogy hosszabbítani is. Minden szempontból a lehető legrosszabbkor történt és pont a védelem legfontosabb embere.

2 All Pro játékosunk van már IR-en, egy 2nd team All Pro gyak az egész szezont kihagyta, és emellett számos meghatározó szorgosdolgos ember hiányzik a védelemből, és a támadók közül is hosszabb rövidebb időre nélkülözni kell / kellett több kulcsjátékost, mint pl Welker, Thomas, nem beszélve azokról akiknek pótlását megoldottuk ezért fel se tűnik.

Tavaly egy megnyert meccset buktunk (kevesebb mint 1 perccel a vége előtt több mint 95% volt a win probabilitynk, ez megnyert meccs), idén a sok sérülés szabotálja az esélyeinket és egyre fogy az idő. Manning nélkül is jó csapat leszünk, mert a legtöbb kulcsjátékos fiatal, aki még sokáig itt lehet, de elit QB nélkül nem leszünk favoritok. Ez lesz a második elvesztegetett év,,,

A hátra lévő meccsekre base downoknál Irving jön be, így volt az első 6 meccsen is, és a Texans ellen is Milelr sérülése után. Irving megbízható tackler futás ellen, de 0 passrush. Egy jól passzoló csapat ezzel az extra idővel szétszedheti a secondarynket. Passz szituációkban Shaun Phillips át mehet SLB-be, de akkor meg RDE posztról nem lesz még akkora nyomás se...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szegény Von Miller. Mondjuk Mincey tudta hova kell igazolnia.

Ja egykori játékosunkat szóba hoztam, ő máris régi motorosnak tekinti magát a csapatnál:
"@MrMince94 Division champs....!!!! Broncos stand up baby!!!!!! Feels good to win a division title finally. Congrats to Peyton manning for the TD record"
Mióta van itt? 5 napja? Én továbbra is bírom(már csak mert követ twitteren - komolyan!), de ez egy újabb hülyeség volt tőle. Mostanában szaporodik ezeknek a száma...
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Hát ez most nagy szopás, végre visszajött Champ, erre elveszítjük Von-t, ráadásul örülhetünk, ha szezon elejére rendben lesz... :/

Jó, persze a szezon elején 6-0 lett nélküle, de akkor is hatékonyabb, vagyis inkább mondhatjuk, hogy néha-néha van pass rush, ha ő ott van, de hát most akkor ezzel kell majd főzni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
torn acl -> ir
F U C KBlack_Adder
 2.bp.blogspot.com/-Y_ODcECzxGQ/T4sMKffGa8I/AAAAAAAAA88/LnQ8Dvynqbg/s1600/michael-scott-no.gif

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Miller balhéi miatt Decker lett a kedvenc playám most küzd és kussol, féltettem Welker miatt de nem kellettNegritis
Decker fizikai adottságai nem érik el Bay-Bay-ét, de azért ő is remek felépítésű. És igazából a mai napig ő a jobb route runner a kettő közül. Bay-Bay is rengeteget fejlődött, de ebben Decker szerintem még jobb. És a keze is elég jó, szvsz a liga csapatainak többségében nyugodtan játszhatna #1 elkapót. Nem is lesz könnyű itt tartani...peterk2005
Hagyjad már Deckert, múltkor a TrashTalkban Sanyi megmondta, hogy egy középszerű elkapó, aki PM nélkül ismeretlen lenne...
😀Tomifinn
Jó, de ki az a Sanyi?JC6
Kovács Sándor NFL szakkommentátor a SportTV-n.

Szívás Von sérülése, így nehezebb lesz egy kicsit, de nem lehetetlen.

Nálam most Moreno a #1 kedvenc. 😊
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Nincs mese... Ha Wolfe megérkezik, Phillips át Miller helyére a másik oldalon meg marad Ayers.




There is only one person that carries the ball right here!