Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
Azok tették jól, akik az alvást választották, mert az egész csapat egy nagy rakás szar volt. Reménytelen vergődés volt.

PO kilátások? 😀😀

Jó éjszakát!xrace77
Adom. Nagyon csúnya meccs volt. Ilyenkor látszik Wolfe meg Vick hiánya. Nagyon gyenge volt a futás elleni védelem. Úgy nyertek hogy Rivers 12/20 stattal zárt és még így is volt két TD-je. Szenvedés volt végignézni, amúgy is gusztustalan ez a foci amit a Chargers tol, nemhogy még ha ellenünk csinálják. ToP-t is nagyon csúnyán buktuk: 39 - 21... Igaz hogy hátrányban voltunk kb a második negyedtől de ennyire egysíkú offenset, 18 kemény futott yard amik között 1 db 1st volt. A PO miatt nem aggódom, mármint ennél csak jobban tudunk játszani, csak az a baj, hogy lehet elment a hazai pálya ezzel, mert ha NE is nyeri az összes meccsét akkor övék az AFC 1st igaz?

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 352 — The Mathematician
ahogy a múlt heti gála se volt jelentős, ez a szenvedés sem
fejben a srácok nem voltak rendben sok-sok egyéni hiba ami miatt 3&out (vagy közel az) helyett long posession jött
a támadó sor vergődését nem értem igazából, de kb olyan volt mintha PM úgy döntött volna h csak caldwell ő meg nem alkalmas vinni az O#-t a vállán

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Azok tették jól, akik az alvást választották, mert az egész csapat egy nagy rakás szar volt. Reménytelen vergődés volt.

PO kilátások? 😀😀

Jó éjszakát!
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 352 — The Mathematician
Szerintem én most nem kelek fel a meccsre, nagyon hosszú napom lesz jó pár óra vezetéssel...StormST
Nekem holnap szabi. 😀 Lehet felkelek.akike
Én azon gondolkozom, hogy le sem fekszem. 😀PM_the_sheriff
én se fexek le 😀 emailt írtam szakirányváltás miatt majd hétfőn bemegyek 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
Szerintem én most nem kelek fel a meccsre, nagyon hosszú napom lesz jó pár óra vezetéssel...StormST
Nekem holnap szabi. 😀 Lehet felkelek.akike
Én azon gondolkozom, hogy le sem fekszem. 😀

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Szerintem én most nem kelek fel a meccsre, nagyon hosszú napom lesz jó pár óra vezetéssel...StormST
Nekem holnap szabi. 😀 Lehet felkelek.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem én most nem kelek fel a meccsre, nagyon hosszú napom lesz jó pár óra vezetéssel...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Champ-ről azt mondta tegnap Foxy, hogy kicsit elsiették a visszatérését, így most inkább vigyázni fognak, tegnap csak limitált munkát végzett, szerintem most még tuti nem fog játszani...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Champ, Welker és Wolfe out estére 😕 (illetve Champ questionable - de az majdnem, hogy out)




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Prater lett az AFC ST PoW.Black_Adder
A meccsen viselt mezét pedig elkérte a HoF... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Prater lett az AFC ST PoW.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 352 — The Mathematician
épp azon agyaltam hogy hétfőn melózzak-e vagy sem 😀 erre látom hogy holnap játszunk 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Kijött közben az aktuális snapcount
Woody mindössze 10 defensive snappet volt fent, mondjuk a "pihentetés" képbe nem teljesen vágom, hogyan fér be a 18 ST snap...
Ihenacho és DRC terhelésén könnyítettünk még, előbbi 21 utóbbi 25 alkalommal volt pályán (kevesebbszer mint Webster) a védelemben, helyükön Bolden 41×, amivel ő volt az 5. legfoglalkoztatottabb denveri védő, s melyet egy PFF have a bad day csapattagsággal "hálált" meg.
Fua - azzal ellentétben amit igazolásakor írtam róla - nem csak hogy aktív volt, de pályára is került

A védelem ideális felállása a rájátszásra szvsz:
Phillips - Knighton - Wolfe - Jackson
Trevathan - Woody - Miller
DRC - Harris - Champ
Adams - Ihenacho
szándékosan 12 ember, a listán, egybemosva a base-t a nickellel. Ez 4 poszton upgrade a vasárnap legtöbbet látotthoz...
A legfontosabb a rotációban:
Ayers, Unrein, Webster. Konfdöntőre jön Rahim Moore, szerintem csak cserének, túl kockázatos lenne azonnal a mély vízbe dobni, és Adams elég jól játszik ahhoz, hogy ne is kelljen, csak ha minden szempontból készen áll.

A realitás: Champ nem biztos h fog kezdő formában játszani idén. Wolfenak már a szezon elején is voltak nehézségei a súlyával, aztán a nyak sérülésével, ő is könnyen padra kerülhet, vagy legalábbis nem lesz 100%-os, a többi akár össze is jöhet.

Míg Steven Johnsont és Irvinget nem félteném annyira a pályán, ők nem igen fognak szignifikáns szerephez jutni, a nagyon erős LB sor miatt, azonban van néhány ember aki a tűz közelébe kerülhet és megégetheti magát, Sly Williams, Fua, Lenon, Bolden, Jammer.
Sly és Bolden ha az alapszakaszban kapnak elég lehetőséget felvehetik a ritmust,
Jammer tapasztalata jól jön Bailey hiányában, de meg kell fontolni, h kire állítsuk, főleg ha a tapasztalatlan Websterrel együtt van a pályán és Ihenacho fellép a boxba... Baileynek ha mást nem is, Jammer helyét a legrosszabb esetben is át kéne vennie.
Fuában és Lenonban nem látok fantáziát, vannak náluk jobb játékosaink, akik nem jutnak szerephez, mert mélyebb poszton játszanak, ennél fogva kicsit negatívabban is állok hozzájuk, meg azért is mert jövőre már nem lesznek itt. Fuával csak tüzet oltunk, ha Wolfe visszajöhet, akkor háttérbe szorulhat, ahogy kezdetektől is reméltem, de ha Wolfe csak mint Jackson cseréje tud visszajönni a szélre, akkor látjuk még középen Fuát. Lenon az egyetlen csere MLB. Kicsit csalódás, h Irving csak és kizárólag SLB-t játszik, így egyelőre középen nincs senki aki kinőhetne Woody mögött pár év leforgása alatt...

A meccseket az offense-nek kell majd nyernie, a védelemnek elég ha közepes, a miénk szvsz annál jobb lesz. Egy fumble gazdag meccs a támadóktól egy ST betlivel együtt azonban nehéz feladat elé állíthatja őket

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Black_Adder
A snap száma most 43 volt. A DL-ban a legtöbb, de az egész védelemben is csak Miller,Adams és Harris volt fent többet, mint Ő. A DL nagyjából egyenlő arányban volt fent futás ellen, viszont Jackson passz ellen egy picivel többet, mint a többiek. Nekem egyébként fasza all-around játékosnak néz ki. Szerintem megint kukáztunk egy jó playa-t a hátsó körök egyikében. 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Phillips megmaradt Phillipsnek. 😀 Bírom a csókát:
"It's no hard feelings, honestly," Phillips said. "One man's trash is another man's treasure. People call me a traitor because I went to Denver," Phillips said. "Like, how am I a traitor? Your team are traitors. They're the ones who let you down by not signing me. What am I going to do? I'm not going to a Jacksonville Jaguar team. I'm going to go where I can have a chance to win. It just so happens Denver is in the conference. Hey, it is what it is. I'm here, and I'm happy to be here."
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Friss 14. heti NFL Power Rankings by Peterk2005. A top 10-ben a Broncos továbbra is vezet, a Niners beelőzte a Pantherst és a Chiefs-t, a Cincy pedig a Colts-ot. A Jags pedig már 27. 😊

Az AFC-NFC összevetésben az AFC összeszedte magát a héten, feljött 27-31-re. Jó böngészgetést!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Csak nekem tűnik úgy, hogy Malik Jackson jobb mint Wolfe?akike
Malik Jackson valóban nagyon jól játszott Wolfe helyén, de azt nem mondanám h jobban. Passz siettetésben jobb, futás ellen gyengébb, bár igaz, h nem Vick van mellette hanem Unrein vagy Sly Williams. Egyébként Wolfe a sérülése előtt nyilatkozta, h jó 10 fonttal könnyebb mint a versenysúlya, de rookieként is egyértelműen a rushD-ben jeleskedett és ezt a szerepet is szánjuk neki. Malik Jackson ezzel ellentétben egyelőre inkább pasrushban villog, de futás ellen is meglepően jó termetéhez képest.

Ha csak Vick hiányozna, szerintem a Wofle menne 3tech-be és Phillips - Knighton - Wolfe - Jackson négyessel kezdenénk, de Jackson addig is sok snapet kapott, amíg nem kezdett, és ez valójában fontosabb, minth kinek a neve mellé kerül a GS.

Egyelőre középen tűnik szűkebbnek a rotáció, és kicsit visszább is esett a szezon elején kifogástalan rushD-nk. Unrein is belefér a "noname fiatal védők akiket Black Adder próbál hypeolni" klubba, és az h FB-nek is használjuk megkönnyíti a dolgomat, de kezdő DT-nek valójában kevés. A rotációba, meccsenkénti 10-15 snapre nem kell nála jobb, 20-at is bármikor fent lehet, de 50-hez már lehet jobb játékos kell. Sly Williamset pont azért hoztuk hogy hosszú éveken át meccsenként akár 50+ snappet is minden további nélkül rá lehessen bízni, de ez még nem az az év. btw titans ellen biztatóan játszott, ahhoz képest h mennyit volt inaktív a szezon elején.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Csak nekem tűnik úgy, hogy Malik Jackson jobb mint Wolfe?




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Elsősorban Woodyra gondoltam, amikor azt mondtam mintha elkezdtük volna a pihentetést a védelemben, ami egyrészt jó dolog, másrészt viszont nem Lenon a legérdemesebb az extra snappekre a cserék közül. A másik akit mintha többet lehetett volna látni az Bolden. Kíváncsi vagyok a snapszámaira. Btw sem Lenon sem Bolden nem élt a lehetőséggel. Előbbi nem is fog, utóbbi még tapasztalatlan, neki jól jön az "éles edzés", safety poszton Moore kiválása miatt egyébként is a hátralévő 3-4 meccsen ki kell deríteni, hogy kire lehet számítani kire nem. És most félreértés ne essék Ihenacho az egyik személyes kedvencem, de a mi védelmünk akkor játszik igazán jól, ha a front7 minden DB segítség nélkül meg tudja állítani a futást. Ihenacho pedig pont a "boxban aprításban" a legjobb, ellenben amikor emberezni kellett neki, akkor sebezhető volt. A hosszú passzoknál viszont most se sok safety segítséget kaptak a CB-k
Egyébként ha már a safetykről esik szó, Rahim Moore újra elkezdhet súlyokat emelni. Leghamarabb a konf döntőben térhet vissza, ahhoz ezek alapján elég jól halad a felépülése.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Woody snap száma kevesebb volt a szokásosnál, de Foxy a mai interjújában nem volt hajlandó magyarázatot adni rá, csak annyit mondott, hogy nem sérült. Holliday és Wolfe holnap már edz, ahogy a csapat is, mert ma szabadnapot kaptak. Welker a liga agyrázkódás-protokollján fog átesni, így a jövője annak a kimenetelétől fog függni...

Közben kissé méltatlan módon kimaradt innen a hírek közül, hogy a Sports Authority Field @ Mile High press boxát vasárnaptól Jim Saccomano Press Box-nak hívják, Bowlen gesztusa ez Sacco csapatnak áldozott közel negyven évéért...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Köszi az összefoglalót Black!

Számomra két fontos pozitívuma volt a meccsnek.
1, Úgy tűnik Ball kezd felnőni Moreno mellé. Érzi a réseket, türelmes, de határozott, és már blokkoláshoz is fenn merjük hagyni. 😊 Épp a legjobbkor, a playoffban ennek komoly szerepe lehet.
2. Az az érzésem Manning bokasérülése kellemetlenebb volt annál, mint amit kommunikáltak - de szerencsére kezd rendbejönni. Már a múlt heti Chiefs meccsen is feltűnt - írtam is utána -, hogy PM labdái ismét pontosak, van bennük erő és zip, double és triple coverage-be is újra lazán bedobja, akár 20-30 yardra is. A Chiefs meccset 50 fokban játszottuk, a tegnapit tizenvalahányban, és semmit nem romlottak a dobásai - sőt. Lényeg a lényeg, hogy úgy tűnik, a Colts meccsen majd utána elég komolyat kaphatott, és amiatt volt pár meccsen olyan erőtlen (a Pats meccsen különösen). Ahogy javul a bokája, újra visszajönni látszik az idény eleji forma is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 154
Király ez a kép Manningről! Amúgy előbb nézném ezen szoftverfejlesztőnek, mint élsportolónak. 😊
Nagyot játszott tegnap ő is, csak így tovább!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Eredménykövetőben már megpróbáltam összeszedni, de lássuk még egyszer:
Érdekességek
- 6 különböző játékos szerzett TD-t az este folyamán. Welker, Julius Thomas, Moreno, Demaryius Thomas, Decker és Ball. És még Caldwellnek is majdnem összejött csak egy illegal block miatt visszafújták.
- Idén másodszor labdaeladás nélkül játszottunk le egy meccset. Sőt zsinórban második meccsen nem kaptunk fumble-t, de meglepő módon ez nem a leghosszabb sorozat a franchise történetében.
- 551 yard egy meccsen az seasonhigh, és kishíján ez is franchise rekord
- És ez codlweather game-nek számít. Valójában messze menő következtetést azért nem szabad levonni, mert igazából jó idő volt, sütött a nap, nem fújt a szél, de az is igaz, h 2012 előtt minden coldweather gamet idegenben kellett játszania, úgyh megérdemli, h ezt is annak számolják. Azért rekord üldözések szempontjából szerencsénk volt, h nem 7kor kezdett a meccs...

franchise rekords:
- 1st downok száma: 39
- sikeres átadások száma: 39
- 515 pontnál tart a csapat, ami új franchise rekord. A '98-as Broncos (501) teljesítményét adták át a múltnak
- Zsinórban 3× jutunk PO-ba, ami bármely meglepő is, holtversenyben a leghosszabb iylen sorozatunk. Sőt korábban ez a bravúr csak 3× sikerült '77-'79, '96-98, '03-'05, de egyik alkalommal se nyertünk sorozatban 3× a divíziót is.. Szóval a sorozatban elért 3 AFCW győzelem újabb rekord lehet ami a szemünk előtt lebeg...

NFL record
- Matt Prater 64 yardos FG. Érdekesség, h eddig is egy Broncos kicker tartotta a rekordot holtversenyben. Jason Elam volt a 2. rúúgó akinek siekrült ilyen távolságból, pont a rekorddöntő '98-as szezonban, aki szereti a párhuzamokat. Azóta azonban túl sokan büszkélkedhettek ezzel a rekorddal, úgyhogy időszerű volt megdönteni.

egyébként nagyon tetszett az ezt megelőző play amivel tovább loptuk a távolságot. Tamme meg jófej volt, arra is figyelt, h Praternek meglehessen a rekord 😉
- 4 különböző játékos 10+ TD-vel a szezon során. És szignifikáns esély mutatkozik arra, hogy a hátralévő 3 fordulóban Decker is csatlakozik a 2Thomashoz, Morenohoz és Welkerhez
- Peyton Manning legtöbb meccs egy szezonban 4+ TD-vel. 7.
- PM 13madszor vezette rájátszásba csapatát ami NFL rekord.

csak egy átlagos vasárnapi meccs 😊 A hátralévő fordulókban további rekordok fognak megdőlni 😉
| És akkor itt egy merész tipp: 14-2-vel behúzzuk az alapszakaszt, a rájátszásban a Coltson és a Patsen fog vezetni az utunk, ahol "bosszút" állunk korábbi vereségeinkért, csak hogy mondhassuk mindenkit legyőztünk, akvel találkoztunk. |

Pozitívumok:
+ Fox nem akárhogy tért vissza. 3 4th downnak is nekimentünk, és látszólag csak OF sérülése miatt nem lett ebből rögtön 4. Emellett Fox tanulva JDR-től kikérte a félidő vége előtt az időt, hogy legyen még egy támadásunk, és hagyta rúgni Pratert 64-ről. Konzervatív ezdő? Ugyan már 😊
+ Julius Thomas nélkül se akadozott a támadó gépezet, de azért jobb őt a pályán látni. Ugyanitt: ahogy őt is remekül helyettesítette Tamme, most Welker kiválása után átálltunk 12, néha 13 personelre, és Tamme kapta Welker labdáit. Welkert is jobb a pályán látni, de vannak még tartalékok ebben az elkapó sorban.
+ Demaryius Thomas a 2. félidőre tartogatja az erejét, Decker meg a szezon második felére.
+ Moreno nékül nem létezhet pozitívumok blokk.
+ Ki a szezon legjobb igazolása? Welker, Vasquez vagy Knighton. Az INT felét odaadhatja Millernek, de az egész szezonban mutatott kiemelkedő játéka miatt így is felekerekítjük neki 1-re. A futás elleni védelmünk legfontosabb láncszeme.
+ Manning ruhája megint tiszta maradt, és ez nem a mexikói takarítók érdeme, hanem a támadó falé.
+ A nap képe? Peyton Manning bukósisakban playbookot olvasva lábáztatás közben. De úgy is írhatnám, h definiáld egy képpel a profizmust:

+ Addig írjuk le minél többször, amíg él a varázs: nem vesztettünk labdát.

Negatívumok
- 2 meccs 2 kicoffretrunk TD, és nem mi szereztük. Most ráadásul a MileHIghban, ha valamihez, hát ehhez nem vagyunk hozzászokva.
- Megint egy csomó flag. csomó false start (hazai pályán ráadásul), csomó illegal blokk, pedig most a bírók inkább nekünk fújtak...
- Welker biztos kihagyja a következőt, pénteken edzhetne először, de csütörtökön lesz a meccs. Ráadásul ez most rövid időn belül a 2. volt neki, és nincs olyan hatalmas szükség rá az előttünk álló meccseken, akkor térjen vissza ha minden rendben van.
- Webster megint sebezhető pont volt a védelemben, legalábbis a meccs elején (Jammer is, de az annyira nem érdekel, ő jövőre aligha lesz velünk). Összességében továbbra is inkább rövidzárlatok jellemzik a védelmet, mint általános gyengélkedés, a meccs nagyobbik részében most is kézben tartották a meccset ők is, sőt 2 labdaszerzéssel abban a fázisban is kivették a részüket, amikor eldőlt a meccs. Nem tudom Champ miért volt inaktív de lassan visszahöhetne már. Aztán a konf döntőre ha minden jó Rahim Moore is csatlakozhat a csapathoz, és akkor már csak Wolfe-nak kéne visszatérnie. Egyébként megvárom a snapcountot mielőtt konkrétumot írnék, de mintha elkezdtük volna a pihentetést a védelemben...
- Droppok. Sok passzban sok drop lehetőség van, és az elkapóinknak inkább az az erénye, h elszakadnak, vagy hogy a labdával megállíthatatlanok, nem az, h mindent elkapnak ami feléjük megy. Ball olyan routot futott, hogy bármelyik WR csettintene utána, erre a könnyű labdát elejti. Most mondanám, h az utóbbi tűnik könnyebben tanulhatónak, de basszus, ha Ball úgy kapna el mint Moreno, az már lassan csalás lenne az offense részéről 😊 Egyébként ha azt nézem milyen magas droprate-tel, milyen magas completition%-kal dobál PM, inkább nem is modnok semmit.

//a képeket az eredménykövetőből loptam

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
51 pont, NFL csúcs FG, remek offense, időnként be-be ragadó, de a végére magát összeszedő ST és DEF. Jó kis meccs volt, számomra külön ajándék, hogy a Colts-ot is besegítette ez a győzelem a playoffba. 😊

Csak Welker sérülése ne lett volna. Reméljük hamar felépül. Bár most akár pihenhet is 1-2 hetet. Az mindenesetre pozitívum, hogy a pályán észre se lehetett venni, hogy nincs. A második félidőben ugyanúgy működött a pontgyár, mintha ott lett volna.

Jah, és "according to Elias Sports Bureau, Peyton Manning is the only NFL player in at least 15 years to have 4+TDs & 0 INTs when temp is below 20". A noodle arm aki állítólag hidegben képtelen játszani. 😊 Nem mintha számítana. Tegnap mondta Elway, hogy minél jobb vagy, egyesek annál jobban erőlködnek, hogy találjanak valamit amibe beleköthetnek. Ez a dolog logikája.peterk2005
Nyalj be tövig... 😉 😀 Gratula a Broncos-nak. Sajna mi jelenleg nem vagyunk PO szintű csapat.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Ami nagyon fontos a meccsről a rekordok mellett:
+ végre lehoztunk egy meccset eladott labda nélkül
+ zéró sack Manningen (pedig Franklin helyett be-be ugrott Justice)
+ Nagyon jó futójáték (Moreno-t meg kell tartani, mert piszkosul fitt ebbe a rendszerbe)
+ Knighton úgy húzta le az INT, mint egy corner 😀 (All-State reciever/TE volt a HS-ban)

- rohadék drop-ok (Ball-tól volt egy látványos, de a volt JT/DT-nál is)
- a csere védelem azért valljuk be nincs a toppon. (alakul azért, de nem az igazi)
- minden meccsen van sérült (attól félek Welker komoly lesz - nem igazán volt képben szegény)




There is only one person that carries the ball right here!