Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 927 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én a Top10-t Dvoa alapján értettem. Az én felvetésem arra irányult,hogy a számok mögött van-e valós tartalom, tehát sokkal inkább a PM effekt miatt vannak ilyen futásbeli számaitok, vagy pedig amúgy is erős futójátékra vagytok képesek.
Én személy szerint úgy gondolom,hogy sokkal nagyobb esélye van a balance csaaptoknak nyerni egy gyűrűt, mint a valamelyik irányba eltolódott csapatnak. Alapszakaszban bucira lehet verni bárkit, de ha jönnek a rájátszásban a csapatok, akik szintén bucira vertek mindenki mást, akkor azért letisztulnak az erőviszonyok. Pl tavaly mindenki úgy gondolta,hogy nem olyan rossz az a Denver védelem, aztán Flakon úgy szétcsapott köztük,hogy Bailey és a többiek még most is szellemeket látnak.
Láttzk már,hogy képesek PO-ban megfogni PM-et, sőt, akár alapszakaszban is egy jobb csapat. Nálam a kérdés,hogy ha ez megtörténik, hagyatkozhattok-e a futásra,vagy ott fog kiderülni,hogy hoppá, hát ez a futás egyedül mégsem képes haladni. És itt nem a goal line meg a saját 2yardos körüli futó játékokra gondolok.undisputedly
Értem én mire gondolsz, csak nem látom, hogy ez miért a Denver esetében merült fel? Minden elit irányítóval rendelkező csapatnál fel lehet tenni ugyanezt a kérdést. Sőt, még nem is csak az elit irányítóknál, mert pl. Detroit-ban vajon Reggie Bush ill. Bell ilyen jó-e, vagy Stafford+Megatron teremti meg nekik a lehetőséget? A kérdést fel lehet tenni, de az is kérdés, hogy minek? Mert Detroitban Stafford+Megatron adott, így lényegében mindegy a miért. Ahogy pl. a Patriots, a Saints, a Packers esetén is (ha Rodgers egészséges) mindegy, hogy miért megy a futás, mert ellenük úgyis úgy fog minden csapat védekezni, hogy ott van Brady, Rodgers, Brees. Manning ellen is. Ebből a szempontból nincs különbség az alapszakasz és playoff között, hiszen ha lenne olyan defensive gameplan amivel ezeket a pass offense-eket meg lehetne állítani, akkor azt alapszakaszban is alkalmaznák, mert senki nem veszíteni áll ki egy meccsre.

A kérdés egyébként fordítva is igaz: Vajon azok a defense-ek, akik most űr számokat produkálnak, azok majd a playoffban is képesek lesznek erre? Ugyanolyan releváns ez a kérdés is. És válasz nincs rá, mert ha a Seattle-Saints meccset veszem alapul, akkor igen, ha a Saints-Panthers meccset, akkor meg nagyon nem. Megjegyzem, tavaly a Denver "agyonverte" a Ravens-t két héttel a playoff előtt, és utána futott bele otthon a vereségbe. Semmi garancia nincs arra, hogy pl. a Seattle-Saints viszonylatban ez ne ismétlődhetne meg. A Saints van olyan jó, hogy ez benne legyen a pakliban.

Szóval értem én, hogy min gondolkozol, csak nekem ez olyan "NFL red zone szakértő csigázza az érdeklődést" jellegű felvetés. Lehet nyújtani a rétestésztát, hogy vajon a defense vagy az offense-e a fontosabb. Meg jól el lehet azon vitázni, hogy melyik a "kiegyensúlyozott" csapat. Csak aztán lezajlik az alapszakasz, és a végén meg nyer a Ravens a semmiből, mert hirtelen Flakon Brees bőrbe bújt, és az addig gyengélkedő védelmet megszállta az ihlet. Meg nyer a playoffba éppen becsúszó Giants, amelyik mind offense mind defense oldalon tele volt előtte az idényben kérdőjelekkel. Az ellenfele meg az a Patriots, amelyikről 2007 óta mindent el lehet mondani, csak azt nem, hogy balanced csapat. És ugye előttük meg a Packers nyert, liga utolsó futójátékkal. Előttük meg Saints-Colts SB, két elit passz offense-el, és közepecske védelmekkel. És a sor folytatható. A playoff egyszerűen ilyen. Semmi különbség az alapszakaszhoz képest, ahogy a legjobb csapat is belefut egyszer-kétszer egy pofonba az alapszakaszban, úgy a playoffban is belefuthat. Éppen ezért nyer relative ritkán az első kiemelt. A Seattle, a Panthers, a Cincy és a többi is kb. ugyanolyan eséllyel pottyanhat ki idén az első kanyarban, mint a Broncos, a Pats, vagy akár a Colts. Hiánya hűde kiegyensúlyozottak, ha olyan napjuk lesz, mint amikor alapszakaszban kikaptak, akkor annyi. Nincs második meccs.peterk2005
Itt jött elő, mert rólatok szól 😛 Megpróbálok pontokba szedve válaszolni, de úgyis kihagyok valamit. Szóval:

1. Szvsz nincs a ligában még egy olyan csapat, ahol a támadóknál képes lenne vagy a futójáték vagy a passzjáték a másik hiányosságait annyira elfedni mint nálatok PM passzjátéka az esetlegesen közepes vagy talán gyengébb futójátékot.
Ez tehát az alap felvetés. Milyen is igazából a futójáték? Morenót sokan kitettétek volna, most meg csak számokat tekintve kb top 3 futó lett. Miért? Ennyire jó a futójáték? Szerintem nem. A válasz PM. A midnent elsöprő passzjáték tudja turbózni a futást, aka Pats elleni meccs.

2. Azért van jelentősége, mert kalkulálhatunk, találgathatunk a PO esélyeiteket illetően, és mivel ti vagytok az AFC nagykutyái, ezért sokakat érdekel.

3. Az,hogy van-e olyan gameplan és az,hogy meg is tudja-e egy csapat valósítani, az 2 különböző dolog. Lehet,hogy tudja egy csapat hogyan kell megoldani a press covert, mert azzal lehet megfogni egy csapatot, de ha nincs elég jó CB akkor nem tudják megvalósítani.
PO-ban már csak 32-ből 12 csapat lesz ott, az a 20, akik kb a schedule nagyrészét adják, az a 20 akiket bucira lehet verni, az nem. Ezért csalókák az űr számok, és ezért csalókák a 12-14 W-s csapatmérlegek.

4. Azért szerintem mérhetően nagyságrendekkel kevesebbszer ég be egy alapszakaszban elitnek gondolt védelem jó támadósor ellen a rájátszásban, mint ahányszor egy elitnek gondolt támadósor egy jó védelem ellen. Ilyen a játék természete. Egy elit védelem kevésbé inflálódik le a rájátszásra mint egy elit támadósor. Hogy miért? Sokösszetevős az egyenlet, de nagyrészt azért,mert a D# sokkal inkább adaptívabb mint az O#. Lehet,hogy látja Manning,hogy jön majd vele szemben egy gyenge S páros, vagy egy gyenge LCB, de nekik adott playbook van. Építeni sokkal nehezebb mint rombolni.
A védelem könnyebben felkészül a támadókból, sokkal mobilisabb egy D# gameplan mint egy O#.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én a Top10-t Dvoa alapján értettem. Az én felvetésem arra irányult,hogy a számok mögött van-e valós tartalom, tehát sokkal inkább a PM effekt miatt vannak ilyen futásbeli számaitok, vagy pedig amúgy is erős futójátékra vagytok képesek.
Én személy szerint úgy gondolom,hogy sokkal nagyobb esélye van a balance csaaptoknak nyerni egy gyűrűt, mint a valamelyik irányba eltolódott csapatnak. Alapszakaszban bucira lehet verni bárkit, de ha jönnek a rájátszásban a csapatok, akik szintén bucira vertek mindenki mást, akkor azért letisztulnak az erőviszonyok. Pl tavaly mindenki úgy gondolta,hogy nem olyan rossz az a Denver védelem, aztán Flakon úgy szétcsapott köztük,hogy Bailey és a többiek még most is szellemeket látnak.
Láttzk már,hogy képesek PO-ban megfogni PM-et, sőt, akár alapszakaszban is egy jobb csapat. Nálam a kérdés,hogy ha ez megtörténik, hagyatkozhattok-e a futásra,vagy ott fog kiderülni,hogy hoppá, hát ez a futás egyedül mégsem képes haladni. És itt nem a goal line meg a saját 2yardos körüli futó játékokra gondolok.undisputedly
Értem én mire gondolsz, csak nem látom, hogy ez miért a Denver esetében merült fel? Minden elit irányítóval rendelkező csapatnál fel lehet tenni ugyanezt a kérdést. Sőt, még nem is csak az elit irányítóknál, mert pl. Detroit-ban vajon Reggie Bush ill. Bell ilyen jó-e, vagy Stafford+Megatron teremti meg nekik a lehetőséget? A kérdést fel lehet tenni, de az is kérdés, hogy minek? Mert Detroitban Stafford+Megatron adott, így lényegében mindegy a miért. Ahogy pl. a Patriots, a Saints, a Packers esetén is (ha Rodgers egészséges) mindegy, hogy miért megy a futás, mert ellenük úgyis úgy fog minden csapat védekezni, hogy ott van Brady, Rodgers, Brees. Manning ellen is. Ebből a szempontból nincs különbség az alapszakasz és playoff között, hiszen ha lenne olyan defensive gameplan amivel ezeket a pass offense-eket meg lehetne állítani, akkor azt alapszakaszban is alkalmaznák, mert senki nem veszíteni áll ki egy meccsre.

A kérdés egyébként fordítva is igaz: Vajon azok a defense-ek, akik most űr számokat produkálnak, azok majd a playoffban is képesek lesznek erre? Ugyanolyan releváns ez a kérdés is. És válasz nincs rá, mert ha a Seattle-Saints meccset veszem alapul, akkor igen, ha a Saints-Panthers meccset, akkor meg nagyon nem. Megjegyzem, tavaly a Denver "agyonverte" a Ravens-t két héttel a playoff előtt, és utána futott bele otthon a vereségbe. Semmi garancia nincs arra, hogy pl. a Seattle-Saints viszonylatban ez ne ismétlődhetne meg. A Saints van olyan jó, hogy ez benne legyen a pakliban.

Szóval értem én, hogy min gondolkozol, csak nekem ez olyan "NFL red zone szakértő csigázza az érdeklődést" jellegű felvetés. Lehet nyújtani a rétestésztát, hogy vajon a defense vagy az offense-e a fontosabb. Meg jól el lehet azon vitázni, hogy melyik a "kiegyensúlyozott" csapat. Csak aztán lezajlik az alapszakasz, és a végén meg nyer a Ravens a semmiből, mert hirtelen Flakon Brees bőrbe bújt, és az addig gyengélkedő védelmet megszállta az ihlet. Meg nyer a playoffba éppen becsúszó Giants, amelyik mind offense mind defense oldalon tele volt előtte az idényben kérdőjelekkel. Az ellenfele meg az a Patriots, amelyikről 2007 óta mindent el lehet mondani, csak azt nem, hogy balanced csapat. És ugye előttük meg a Packers nyert, liga utolsó futójátékkal. Előttük meg Saints-Colts SB, két elit passz offense-el, és közepecske védelmekkel. És a sor folytatható. A playoff egyszerűen ilyen. Semmi különbség az alapszakaszhoz képest, ahogy a legjobb csapat is belefut egyszer-kétszer egy pofonba az alapszakaszban, úgy a playoffban is belefuthat. Éppen ezért nyer relative ritkán az első kiemelt. A Seattle, a Panthers, a Cincy és a többi is kb. ugyanolyan eséllyel pottyanhat ki idén az első kanyarban, mint a Broncos, a Pats, vagy akár a Colts. Hiánya hűde kiegyensúlyozottak, ha olyan napjuk lesz, mint amikor alapszakaszban kikaptak, akkor annyi. Nincs második meccs.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 927 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én csak arra szerettem volna célozni, hogy keveset futunk. Mint később írták is, nem ligaelit futás elleni védelmekkel találkozott a csapat, ami nem túl jó előjel. Amikor sok yardot engedélyeztek az ellenfelek a földön (104, 280, 132, 154) az azért volt, mert a passzt akarták megfojtani, nem a futást, mivel a kettő egyszerre nem megy.JC6
Nézz több meccset, megéri nézni mostanában a Denvert. 😊

A futással kapcsolatban: Jelenleg 1 csapat van ebben a ligában - a Vikes - amelyik úgy tud futni, hogy tömik a boxot. Semelyik másik nem képes erre. A Seattle, a Niners, stb. sem. Pedig pl. Lynch egy állat, nyilván más szint, mint Moreno. De ő sem AP, AP meg egy alien. Minden csapatnak akkor megy a futás - már az elfogadható védelmek ellen -, ha megoszlik a passz és a futás veszély. Hogy éppen melyik meccsen melyik lendíti a másikat, az sok mindentől függ, a napi formától, a védelmi gameplanen át a meccs lefolyásáig. A TOP 10 futás elleni védelmet meg szerintem yard/game számok alapján nem érdemes nézni. A liga "TOP 10"-ik csapata ellen futnak 108 yardot, a TOP 20-ik ellen meg 114-et. Lényegtelen különbség. Inkább kategóriákban érdemes gondolkodni, van néhány átlagon felüli futás elleni védelem, van néhány átlagos, és a többi - legalább 20 csapat - kb. azonos szint, minimális eltérésekkel. Az Oakland pl. yard/game-ben 12., de yard/carry-ben (ami tulajdonképpen szerintem többet mond) 7. Ellenük futottunk 165 yardot. Az akkor még liga utolsó Jags ellen meg két héttel később 114-et. A yard/carry-ben 24. Colts ellen meg 65-öt. Nincs jelentősége. A yard számokat nagyban befolyásolja a mérkőzés lefolyása, hogy mikor mit kell - vagy muszáj - játszani. Az a fontos, hogy adott szituációkban hogy futunk. Első downon, 3./4. és rövidre, goal-line-on, stb. Ezekben jók vagyunk. Sőt, jobbak, mint tavaly, McGahee-vel, majd később Moreno-val, pedig akkor sem voltunk rosszak. Idén pl. összesen eddig 6(!) alkalommal nem sikerült megcsinálni a harmadik és rövid yardos futást, amikor az tényleg az volt (leszámoltam a 3&20-akra hívott irreális futásokat, amikor nyilván nem a first down volt a cél).. Ebből 3-at negyedikre megfutottunk (vagy TD lett). Tehát lényegében 3 drive állt csak meg a 3. (4.) downos futás eredménytelensége miatt. Ezzel szemben 22-szer megcsináltuk. A goal line szitukban, tíz yardon belülről 28-szor futottunk (elsőtől negyedk downig összesen), ebből végül 12 futott és 13 passzolt TD lett, azaz mindössze 3 alkalommal maradtunk field goal-on. Mezőnyben pedig a két red zone között 4.46-os átlaggal futunk first downra, és ebben benne vannak a kneel downok, meg a meccs végi órapörgetéses futások, stb., amik rontják az átlagot. Azaz mezőnyben átlagosan megfutjuk a 10 yard legalább kb. felét, ha futást választunk elsőre.

A csütörtöki 18 yard persze szemet szúró, node összesen futottunk 11-szer, amiből 4 vagy öt volt goal line próbálkozás. Azaz mezőnyben talán ha 5-6 próbálkozásunk volt összesen. Eleinte azért nem futottunk, mert ment a passz, utána meg passzolni kellett. Ezt a meccset nem venném futás szempontból emiatt relevánsnak. Főleg a fenti adatok ismeretében.peterk2005
Én a Top10-t Dvoa alapján értettem. Az én felvetésem arra irányult,hogy a számok mögött van-e valós tartalom, tehát sokkal inkább a PM effekt miatt vannak ilyen futásbeli számaitok, vagy pedig amúgy is erős futójátékra vagytok képesek.
Én személy szerint úgy gondolom,hogy sokkal nagyobb esélye van a balance csaaptoknak nyerni egy gyűrűt, mint a valamelyik irányba eltolódott csapatnak.
Alapszakaszban bucira lehet verni bárkit, de ha jönnek a rájátszásban a csapatok, akik szintén bucira vertek mindenki mást, akkor azért letisztulnak az erőviszonyok.
Pl tavaly mindenki úgy gondolta,hogy nem olyan rossz az a Denver védelem, aztán Flakon úgy szétcsapott köztük,hogy Bailey és a többiek még most is szellemeket látnak.
Láttzk már,hogy képesek PO-ban megfogni PM-et, sőt, akár alapszakaszban is egy jobb csapat. Nálam a kérdés,hogy ha ez megtörténik, hagyatkozhattok-e a futásra,vagy ott fog kiderülni,hogy hoppá, hát ez a futás egyedül mégsem képes haladni.
És itt nem a goal line meg a saját 2yardos körüli futó játékokra gondolok.

Mondjuk ilyen szempontból nagyon szerencsésen választott PM, hiszen a liga Top4 védelme az NFC-ben van (Hawks,Panthers,Cards,Frisco), szóval egy esetleges Cincy meccset kivéve nem fogtok ligaelit védelemmel találkozni.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én csak arra szerettem volna célozni, hogy keveset futunk. Mint később írták is, nem ligaelit futás elleni védelmekkel találkozott a csapat, ami nem túl jó előjel. Amikor sok yardot engedélyeztek az ellenfelek a földön (104, 280, 132, 154) az azért volt, mert a passzt akarták megfojtani, nem a futást, mivel a kettő egyszerre nem megy.JC6
Nézz több meccset, megéri nézni mostanában a Denvert. 😊

A futással kapcsolatban: Jelenleg 1 csapat van ebben a ligában - a Vikes - amelyik úgy tud futni, hogy tömik a boxot. Semelyik másik nem képes erre. A Seattle, a Niners, stb. sem. Pedig pl. Lynch egy állat, nyilván más szint, mint Moreno. De ő sem AP, AP meg egy alien. Minden csapatnak akkor megy a futás - már az elfogadható védelmek ellen -, ha megoszlik a passz és a futás veszély. Hogy éppen melyik meccsen melyik lendíti a másikat, az sok mindentől függ, a napi formától, a védelmi gameplanen át a meccs lefolyásáig. A TOP 10 futás elleni védelmet meg szerintem yard/game számok alapján nem érdemes nézni. A liga "TOP 10"-ik csapata ellen futnak 108 yardot, a TOP 20-ik ellen meg 114-et. Lényegtelen különbség. Inkább kategóriákban érdemes gondolkodni, van néhány átlagon felüli futás elleni védelem, van néhány átlagos, és a többi - legalább 20 csapat - kb. azonos szint, minimális eltérésekkel. Az Oakland pl. yard/game-ben 12., de yard/carry-ben (ami tulajdonképpen szerintem többet mond) 7. Ellenük futottunk 165 yardot. Az akkor még liga utolsó Jags ellen meg két héttel később 114-et. A yard/carry-ben 24. Colts ellen meg 65-öt. Nincs jelentősége. A yard számokat nagyban befolyásolja a mérkőzés lefolyása, hogy mikor mit kell - vagy muszáj - játszani. Az a fontos, hogy adott szituációkban hogy futunk. Első downon, 3./4. és rövidre, goal-line-on, stb. Ezekben jók vagyunk. Sőt, jobbak, mint tavaly, McGahee-vel, majd később Moreno-val, pedig akkor sem voltunk rosszak. Idén pl. összesen eddig 6(!) alkalommal nem sikerült megcsinálni a harmadik és rövid yardos futást, amikor az tényleg az volt (leszámoltam a 3&20-akra hívott irreális futásokat, amikor nyilván nem a first down volt a cél).. Ebből 3-at negyedikre megfutottunk (vagy TD lett). Tehát lényegében 3 drive állt csak meg a 3. (4.) downos futás eredménytelensége miatt. Ezzel szemben 22-szer megcsináltuk. A goal line szitukban, tíz yardon belülről 28-szor futottunk (elsőtől negyedk downig összesen), ebből végül 12 futott és 13 passzolt TD lett, azaz mindössze 3 alkalommal maradtunk field goal-on. Mezőnyben pedig a két red zone között 4.46-os átlaggal futunk first downra, és ebben benne vannak a kneel downok, meg a meccs végi órapörgetéses futások, stb., amik rontják az átlagot. Azaz mezőnyben átlagosan megfutjuk a 10 yard legalább kb. felét, ha futást választunk elsőre.

A csütörtöki 18 yard persze szemet szúró, node összesen futottunk 11-szer, amiből 4 vagy öt volt goal line próbálkozás. Azaz mezőnyben talán ha 5-6 próbálkozásunk volt összesen. Eleinte azért nem futottunk, mert ment a passz, utána meg passzolni kellett. Ezt a meccset nem venném futás szempontból emiatt relevánsnak. Főleg a fenti adatok ismeretében.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Hát ha valamiben fejlődött az offense tavalyhoz képest az a futójáték. Az igaz, h 6-7 men boxok ellen futunk jobbára, de ha meg 8 embert hagynának ott, akkor 400+ yardot passzolnánk. Azon kívül 2. vagyunk a ligában futott TD-k tekintetében (16-tal), ami többnyire a goalline D# ellen hajtottunk végre.

Vasquez a liga egyik legjobb RG-ja, tudtam h nagyon jó, volt szerencsém eleget látni, de szerintem most jobban játszik mint valaha
Moreno kiváló elkapó és blokkoló RB, ennél fogva akkor hasznos tagja a csapatnak, ha nem megy a futás. Azt meg ne vegyük el tőle, h sokkal okosabban játszik, mint első éveiben, és 2012-ben a Falcons ellen vesztett utoljára fumble-t, amit mellesleg valójában nem is vesztett el, csak ugye a helyettes bírók eldöntötték, h a Falconsnak kell nyernie...
Ball fejlődése egyelőre töretlen, ezáltal nem függünk egy RB-től. KC ellen Morenonak nem ment, de Ball 100+ yardot futott

Nyilván nem futójátékra fogunk alapozni a PO-ban se, de ahhoz bőven jó, h kiegészítse a passzjátékot.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Tény, ami tény h Scifres alapvetően is TOP3 punter, de ha PM ellen kell játszania mindig god mode-ba kapcsol és akk már az szar rúgás tőle ha inside 10-et rúg és nem inside 5-öt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Hogyhogy passz orientált? A pass/rush arányunk teljesen átlagos (5 a 4 arányban passzolunk), sőt, inkább a liga "futósabb" feléhez tartozunk ezzel. És az elmúlt 4 meccsen 104, 280, 132, 154 yardokat futottunk, remek yard átlaggal. Sőt, 100 yard alatt idén tulajdonképpen csak 3-szor futottunk, az első fordulóban a Ravens ellen, aztán a Colts és most a Bolts ellen. Ez utóbbi kettőnél szaladni kellett az eredmény után, így nem is nagyon hívtunk futásokat. Ha valamitől nem tartok a playoff tekintetében, az pont a passz orientáltság. Biztos, hogy fogunk tudni futni rendesen - ha lesz rá lehetőség, nem kell megint az eredmény után szaladni.peterk2005
Én csak arra szerettem volna célozni, hogy keveset futunk. Mint később írták is, nem ligaelit futás elleni védelmekkel találkozott a csapat, ami nem túl jó előjel.
Amikor sok yardot engedélyeztek az ellenfelek a földön (104, 280, 132, 154) az azért volt, mert a passzt akarták megfojtani, nem a futást, mivel a kettő egyszerre nem megy.
Igaz, egy meccset sem néztem meg az utóbbi hetekben, csak az összefoglalókat, illetve pár cikket elolvastam, de szerintem ahhoz, hogy ez a Broncos SB-t nyerjen, bizony kell a jó futás. Én nem arra élezném ki, hogy nincs vezér, meg gyengébb a védelem, mint tavaly (amikben persze van igazság), meg arra sem, hogy az edzői stáb az utóbbi idők sikeressége végett kicsit elbízta volna magát. Pusztán csak azt mondom: egyre kiszámíthatóbb az O#, és ha azt megfojtják, vagy korán leparancsolják a pályáról, mert mondjuk 10-ből 8x passzjátékot hívnak, akkor esélye sincs ennek a gárdának. Az OL sem a legjobb, egyre többször kerülnek PM-hez közel, szóval nem egy életbiztosítás ez a "passzorientáltság". Mint mondtam, szerintem. Ti többet tudtok, tapasztaltabbak vagytok, nézitek a meccseket, statisztikáztok, engem viszont már annyira nem érdekel, így valós, hogy több hülyeséget hordok össze. Amiért elnézést.
GO 'HAWKS!
😀
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, és mindehhez jön az én személyes karma dolgom, ami egy hülyeség, de nem tudok szabadulni tőle. 😊 Tavaly 2-3 után - pontosabban a Chargers elleni félidei 0-24 után - gyakorlatilag minden összejött a csapatnak az alapszakaszban, úgy nyertük a meccseket, hogy mindig felénk dőltek el a momentumok. Aztán jött a playoff és az ismert események. Idén a Dallas meccs volt az egyetlen ahol a momentum felénk dőlt el, a többi meccsen, ahol momentum egyáltalán szóba jöhetett az a Colts a Pats és a tegnapi meccs. A Colts ellen ugye goal line-on fumbliztuk el a győzelmet, a Pats ellen meg az ST bénázás, most meg a már leírt hibák. Ha a karma marhaságom bejön, akkor mindez a playoffban fog idén megfodulni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Adder-el értek egyet, a védelem - ill. ST - legnagyobb gondja nem az, hogy nem olyan jó, mint tavaly, hanem az, hogy meccsek óta elfelejtett momentumokat teremteni. Sőt, az ellenkezőjét teszi, sorban momentumokat ad az ellenfélnek. Kezdve a Pats elleni overtime punt return marhulástól a visszahordott kickoffon át vasárnap éppen a legrosszabbkor elkövetett - többször - mentális hibákig. Beugrás negyedikre, ésatöbbi. Túl nem akarnám dimenzionálni azért a dolgot, mert vasárnap pl. az offense is 3 vagy mennyi false startot csinált, miközben az egész idényben összesen nem csinált ennyit. És látszott, hogy Manning az egész meccsen perel az elkapókkal is, mert összevissza futkároztak, nem értették meg egymást. Szóval lehet, hogy egyszerűen most a csütörtöki meccsig kevés volt az idő, és mentálisan se tudtunk korrekt állapotban pályára lépni. Az idény ebben a szakaszában, amikor egy csomó játékos - PM-el az élen - eleve nem is edz csak pénteken, és a gameplan napján kell pályára lépni (általában csütörtök a gameplan nap), bejöhet egy ilyen off-nap.

Ezzel együtt a védelemben és az ST-ben azért nem csak off-nap volt, csak ez még rá is tett. No, meg a Chargers stílusa, ami nem nekünk kezdvezett. A védelem jelenleg olyan, hogy a meccs bizonyos szakaszaiban szinte pályán sincs, de aztán odateszi magát. Pl. nem tudom ki konstatálta, de a denveri a liga legjobb 4. negyedes védelme pontszámban, turnoverben és fumble-ben is. (Legalábbis múlt héten még az volt). Azaz tud(na) momentumokat gyártani, éppen annyit, amennyi az offense-nek kell, de vasárnap nagyon nem működött a Chargers ellen, ahol nincs egy explosive offense, de a jó fal és Rivers megbízható rövid passzos játéka és két jó futó miatt képesek landatartósan, komótosan 8-10 perces drive-okat vezetni. Ezzel, 4-5 percet úgy is levesznek az óráról, ha csak a fél pályáig jutnak el. És itt jött ki , hogy a denveri D nem tudta 1-2 down-on belül lezavarni őket a pályáról a meccs jelentős részében. És emiatt volt nagy jelentősége annak az 1-2 védelmi hibának is, mert ezek egyenként plusz 5-6 percet vettek el az időből. Így a szokásos 12-13 helyett volt kb. 8-9 offensive drive, aminek fele a tízesen belülről indult. Ez pedig alapból limitálja a sikert bármilyen offense számára, a Denveri számára is - amelyik ráadásul szintén saját szintje alatt játszott.

Amiért nem aggódom, az az, hogy azért ahhoz, hogy mindez sikeres legyen, ahhoz - azon kívül, hogy természetesen McCoy-t és Riverséket dícséret illeti meg - sok mindennek össze kell állni. Először is kell egy megbízhatóan, lassan, de haladni tudó offense, kell még hozzá hogy a denveri védelem se megállítani ne tudja, de még hibázgasson is, és kell denveri oldalon gyenge, az ellen oldalon viszont remek ST játék, hogy sokszor a tízesünkre szorítsák Manningéket induláskor. És még kell az is, hogy a Denver offense gyengébb napot fogjon ki. Ilyenre egyrészt nem sok csapat (még playoff contender sem) képes, másrészt ez inkább nem is a csapat erején, hanem az adott napon és némileg a meccs forgandóságán múlik. Képes összejönni egy Dallas ellen, egy Pats ellen, miközben a Chiefs ellen pl. egyik alkalommal sem. (Sem a Ravens ellen, és amúgy az idény zömében). Ez igaz lesz a playoffra is. Láttuk, hogy lehet megállítani a Denver offense-et, de csinálja ezt meg valaki, ha nem jön össze egy napra az, hogy se a denver D, se ST, se az O nem játszik a saját szintjén. Megtörténhet persze, de nem nagyobb a valószínűsége most a Chargers meccs után, mint bármikor előtte. Ez az egy meccses playoff kockázata. Nincs tökéletes csapat, egy meccsen pedig bármi megtörténhet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Nem az O val van a baj, hanem a momentumra képtelen D-vel, illetve a formaidőzítéssel én nem a 2007-es Pats-el hasonlítanálak titeket össze hanem az (asszem 2011-es) Packers-el. A végére leültek aztán jött a semmiből a Giants..
Nagyon nehéz újra felpörgetni egy kiválóan kezdő majd visszaeső gárdát újra, és Adder-al ellentétben én nem látnám a megváltót Bailey-ben aki gyakorlatilag végigszenvedi ezt az évet.
Most kell nektek is egy igazi vezér, tavaly Lewis végiglökte a PO-n a Ravens-t, nem tudom, hogy nálatok van-e erre alkalmas játékos vagy edző a csapatban.Ha van akkor SB-t nyertek, ha nincs...gordon
A védelmünk gyengélkedése elsősorban mentális gyengeségre vezethető vissza. Ezt támasztja alá a rengeteg fölösleges zászló, a 3&longra beszopott hosszú playek. Nem egy általánosan rossz védelemről van szó, mert akkor nem tudnák ideig-óráig se bezárni az ajtót, márpedig minden meccsen volt egy hosszabb-rövidebb periódus, amikor magukra találtak.

Azon kívül én nem Bailey visszatérésétől várom a megváltást, hanem Bailey, Woody és Wolfe visszatérésétől, és ide veszem még Ihenacho-t is. A jelenlegi 3 leggyengébb pont az Webster, Lenon és Bolden, ők ezzel háttérbe szorulnának, már csak ezért is előrelépés lenne. Azon kívül Bailey-re nem jellemzők a mentális hibák, ellenben a sok fiatalra a védelemben, akik nagy része eleve úgy kezdte az évet, h csere, és hirtelen szakad rá a nagy teher a sok sérüléssel. Azon kívül nekem nem is megváltás kell, csak egy megbízhatóan közepes védelem. Bailey már majdnem játékra kész, amikor visszajön még kicsit rozsdás lesz, de még mindig van 2 meccse az lerázni magáról, és nem olyan jónak kell lennie, mint tavaly, hanem mint Webster év elején, ez pedig nem lehetetlen, nem hiú ábránd... Woodynak se kell olyan jól játszania mint év elején, ahhoz h upgrade legyen Lenonhoz képest.

Most ebből a védelemből valamilyen oknál fogva ki lett szedve Woody, és akkor se lett visszatéve, amikor szenvedtünk. Egyrészt Lenon nem volt jó, sőt, másrészt ha van vezére a védelemnek az ő, harmadrészt ő a playcaller a védelemben. Egy eleve mentális problémákkal küszködő alakulat ezt nem bírja el. De Bailey egyrészt upgrade lesz, ha nem Harrisnél és DRC-nál nem is lesz jobb, Websternél akkor is, Wolfe is upgrade a falba, Woody is upgrade Lenonhoz képest gyengébb napjain is és Ihenacho is az Bodlenhez képest. Nem hülyeség most megnézni, mit tudnak a cserék, még időben megtettük ahhoz h lássuk kevesek. Legkésőbb a PO-ra vissza kell térniük mindkettőjüknek.

Mentális hibákról beszélve, Hollidaynek semmi önbizalma, pedig difference maker lehetne, de az O-ban is láttunk sok fumble-t mégha egy ideje el is hagytuk, de droppok továbbra is vannak.

Röviden, a csere D játszik, ami viszont a PO-ra jobban hasonlíthat a kezdőhöz, és elsősorban mentális problémákat kell kinőni, ami azért jobb, mint egy általánosan rossz védelem, mert azt semmi esetre se lehet PO-ra helyre rakni, a mentális problémákat viszont esetleg ki lehet nőni, például hiányzó veteránok visszatérése sokat segíthet ezen. Nem lesz olyan védelmünk mint tavaly, de nem is feltétlen kell.

A Ravens hasonlat nem jó, nekünk nem kell h a védelem vagy az ST bármit is hozzá rakjon a játékhoz, csak ne vegyen el. Az offense meg nem ült le, volt egy gyenge meccse, ennyi. Egy hete még a rekordokat próbáltuk összeszámolni, jövőhéten újra így lesz, nem kell tőlük feltámadás. Annyit azért hozzá fűznék, h Lewis Bailey-hez hasonlóan szenvedte végig az évet, mégis megváltó lett....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 927 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hogyhogy passz orientált? A pass/rush arányunk teljesen átlagos (5 a 4 arányban passzolunk), sőt, inkább a liga "futósabb" feléhez tartozunk ezzel. És az elmúlt 4 meccsen 104, 280, 132, 154 yardokat futottunk, remek yard átlaggal. Sőt, 100 yard alatt idén tulajdonképpen csak 3-szor futottunk, az első fordulóban a Ravens ellen, aztán a Colts és most a Bolts ellen. Ez utóbbi kettőnél szaladni kellett az eredmény után, így nem is nagyon hívtunk futásokat. Ha valamitől nem tartok a playoff tekintetében, az pont a passz orientáltság. Biztos, hogy fogunk tudni futni rendesen - ha lesz rá lehetőség, nem kell megint az eredmény után szaladni.peterk2005
Mondjuk az érdeeks,hogy ahogyan néztem, idén 1 olyan csapattal játszottatok amelyik most a Top10 futás elleni védelem között van, az első héten a Ravens ellen, ahol kb 60 yardot futottatok.
Szerintem Top2 mindenképpen a passz-O# minden szempontból, viszont lehet,hogy a futást pont ez húzza fel,hogy le kell menni coverbe, nem lehet tömni a boxot.
Pats ellen is úgy jött össze 220 yard Morenónak,hogy feladta a futás elleni védelmet a Pats.
Persze annyi statisztika van, annyira egymásra ható dolgokról,hogy nehéz szétválasztani a kettőt, de Moreno sem véletlenül idén találta meg a "cipőjét", amikor az elmúlt évek egyik legjobb passzjátéka állt össze, nem csak az AFC-t tekintve, de az egész ligát is.
több mint 10 éve
obraz 170
Fox: They were better
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Hogyhogy passz orientált? A pass/rush arányunk teljesen átlagos (5 a 4 arányban passzolunk), sőt, inkább a liga "futósabb" feléhez tartozunk ezzel. És az elmúlt 4 meccsen 104, 280, 132, 154 yardokat futottunk, remek yard átlaggal. Sőt, 100 yard alatt idén tulajdonképpen csak 3-szor futottunk, az első fordulóban a Ravens ellen, aztán a Colts és most a Bolts ellen. Ez utóbbi kettőnél szaladni kellett az eredmény után, így nem is nagyon hívtunk futásokat. Ha valamitől nem tartok a playoff tekintetében, az pont a passz orientáltság. Biztos, hogy fogunk tudni futni rendesen - ha lesz rá lehetőség, nem kell megint az eredmény után szaladni.peterk2005
Nem az O val van a baj, hanem a momentumra képtelen D-vel, illetve a formaidőzítéssel én nem a 2007-es Pats-el hasonlítanálak titeket össze hanem az (asszem 2011-es) Packers-el. A végére leültek aztán jött a semmiből a Giants..
Nagyon nehéz újra felpörgetni egy kiválóan kezdő majd visszaeső gárdát újra, és Adder-al ellentétben én nem látnám a megváltót Bailey-ben aki gyakorlatilag végigszenvedi ezt az évet.
Most kell nektek is egy igazi vezér, tavaly Lewis végiglökte a PO-n a Ravens-t, nem tudom, hogy nálatok van-e erre alkalmas játékos vagy edző a csapatban.Ha van akkor SB-t nyertek, ha nincs...
több mint 10 éve
obraz 170
Ki mozdult be Chargers puntnál a saját 10esük környékéről?obraz
Irving.Black_Adder
"Legjobbkor".😒
Ha akkor csak egy TD hátrányban fordulunk rá a 4. negyedre, még akármi is lehetett volna ahogy a közhely tartja. 😊
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Ki mozdult be Chargers puntnál a saját 10esük környékéről?obraz
Irving.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
obraz 170
Ki mozdult be Chargers puntnál a saját 10esük környékéről?
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Black a helyzet az h Freeney, Alexander, Floyd hármast leszámítva minden sérültünk mostanra felépült, ez már messze nem a szezonközi kórházcsapat, pláne az utóbbi éveket figyelembe véve, 3 kezdő kidőlése meg nem hinném h kiugró lenne a ligában.empty taxi
Szerintem nem is a Chargers-re gondolt, mint szóbakerült riválisra.😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Black a helyzet az h Freeney, Alexander, Floyd hármast leszámítva minden sérültünk mostanra felépült, ez már messze nem a szezonközi kórházcsapat, pláne az utóbbi éveket figyelembe véve, 3 kezdő kidőlése meg nem hinném h kiugró lenne a ligában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
A 3rd downokon ment el a meccs mindkét oldalon.
Akiket felmentenék a lebaszás alól azok Malik Jackson, Chris Harris és Trevathan a védelemből, Caldwell az offenseből

A többiekre mind vizes lepedő. Ez vonatkozik a coaching staffra. Már melegében is kiborultam a sok zászlón, de basszus 2 12men on the field büntetés az nagyon komoly mentális gondokra utal. Egy dolog Woodyt "pihentetni" amikor megy a csapatnak, más dolog amikor küszködünk, a védelemből hiányzott egy vezér. Én abban bíztam, h ahogy jönnek vissza a sérültek úgy kezd összeállni a védelem, és pont mire jön a PO, addigra lesznek csúcsformában. Erre most kezd végképp szétesni. És ennek nem tett jót Lenon és Bodlen behozatala. Webster pedig szinórban a 3. gyenge meccsét hozza, és mostanra szépen kipécézték maguknak a gonosz ellenfél irányítók. Nagyon kéne neki egy kis szünet, limit a snapszámokban, mielőtt teljesen szétesik a játéka. A legjobb az lenne, ha Bailey visszajönne a kezdőbe... Ez a "csere D" most már nem meccsről-meccsre fejlődni fog, hanem összeroppani a nyomás alatt, ennél fogva nagyon kéne a rutin...

Nem tudom mi van valójában Woody mellőzése mögött, a média egyre többet találgat, ha valóban csak azért pihentetjük, h PO-ra friss és fitt legyen akkor OK, de Lenon erőltetése eddig 1 meccsbe került, és a Texans ellen se lesz könnyű, szoros meccseken kapnak ki

A Broncos védelem akkor jó, ha a front7 megfogja a futást és játszhatunk 2 deep safetyvel. Ez volt a recept tavaly Rahim Moore-ral és Mike Adams-szel. És erre Bolden - stílusából fakadóan - akár jobb is lehetne mint Ihenacho. De nem az, jelenleg Ihenacho sokkal jobb játékos, mint Bodlen, viszont deep safetynek ő se életbiztosítás. A védelem evolúciója szempontjából Ihenachonak fejlődnie kéne emberezésben, vagy elsősorban futásokhoz használni, míg hosszabbítunk Mike Adams-szel és vele rotáljuk, vagy Quinton Carterrel, bár 2 év IR után az ember nem sokban reménykedhet. Vagy hozzunk egy safetyt, idén is próbálkoztunk az FA-n, de Woodsonról lemaradtunk, Jammer meg annak nem vált be, csak CB depth lett belőle...

Ha a támadóknak jól megy, akkor ez a védelem nem fogja elrontani, viszont ha Manningéknek nem megy, megnyerni se fogják a meccseket, legalábbis a tudomány jelen állása szerint erre nem számíthatunk. Ennél fogva hiába lett mégerősebb az offense, összességében a tavalyi csapat - ami sokkal-sokkal szerencsésebb votl a sérülésekkel - jobb formában ment a PO-ba. Ugyanakkor kivétel nélkül mindegyik PO csapat gyengébb tavalyhoz képest az AFC-ben, és a tavalyi 1&downhoz hozzátartozik, h 10ből 7× szerintem vertük volna a bajnokot.

Ja és kövezzetek meg miatta, de McCoy miatt szurkolnék a Chargersnek h jussanak be a PO-ba, még akkor is ha pont McCoy miatt őket tartanám a legveszélyesebbnek ránk nézve és hát fogalmazzunk úgy, hogy nem feltétlen tudok minden játékos személyével személyiségével azonosulni... Persze a Patset verje csak meg a Ravens vagy a Dolphins, vagy mindkettő, mert a #1seed mindig jobb, mint a #2seed...

Ha már szóba került a rivális, érdekes hogy őket nálunk is jobban sújtották a sérülések, de őket inkább összekovácsolta és feltüzelte mindez, mi meg a szezon elején felszívtuk magunkat, de miután csak nem javult a helyzet sérülés fronton, fokozatosan visszaestünk. Von Miller visszatérése aztán lendített valamit, de nem fordította meg a trendet. Nála nagyobb visszatérőnk pedig nem lenne, de azért ha egyszerre visszajönne Bailey, Wolfe, sőt ideveszem Woodyt is, akkor egy másik védelemről beszélnénk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hogyhogy passz orientált? A pass/rush arányunk teljesen átlagos (5 a 4 arányban passzolunk), sőt, inkább a liga "futósabb" feléhez tartozunk ezzel. És az elmúlt 4 meccsen 104, 280, 132, 154 yardokat futottunk, remek yard átlaggal. Sőt, 100 yard alatt idén tulajdonképpen csak 3-szor futottunk, az első fordulóban a Ravens ellen, aztán a Colts és most a Bolts ellen. Ez utóbbi kettőnél szaladni kellett az eredmény után, így nem is nagyon hívtunk futásokat. Ha valamitől nem tartok a playoff tekintetében, az pont a passz orientáltság. Biztos, hogy fogunk tudni futni rendesen - ha lesz rá lehetőség, nem kell megint az eredmény után szaladni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ennyire passz orientált O#-el én nem sok esélyt látok egy esetleges SB-győzelemre. 18 kőkemény futott yard...

Tudom, hogy bármi történhet még a hátralévő fordulókban, de nagy valószínűség szerint lesz egy bostoni - túra. Ott meg nem sok esélyt adok a csapatnak.

De hol van még az?
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
2. negyed közepétől kezdtem érezni, hogy ez a meccs nem biztos, hogy meglesz, (idén először).
McCoy nyerő gameplant rakott össze. Ezerszer elcsépelt közhelyet váltotta valóra. (Öld az órát,tartsd lent a Broncos O#-t) 177 futott yard melé elég volt Riverstől 166 passzolt yard (Ilyen szintű QB-nak ez szinte alap) + teljesen megfolytották a mi futójátékunkat (18 (!) yard 😀😀 ) óriási különbség alakult ki a labdabirtokásban (39-21perc). Ennek ellensúlyozására szinte tökéletes passzjáték kellett volna, miért is lett volna, ha a csapat többi része is gyengébb napot fogott ki.
D#-től nagyon hiányzott a labdaszerzés.

Nem célom egy emberre kihegyezni a vereséget, csak nagyon megmaradt bennem az eset.
Talán a 2. Chargers puntnál Holliday 5yardon faircatchet jelzett, mikor előtte legalább 10-15 yard szabad terület volt.

No. 1 seed még nem úszott el. (Miami nem rossz csapat 😊 )
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Borzalmas meccs volt, mind offense mind defense oldalon. Az offense gyengélkedését mondjuk meg lehet bocsájtani, mert egyrészt ők viszik a hátukon a csapatot, 1-1 gyenge teljesítmény óhatatlanul előjön. És tulajdonképpen várható is volt, hogy pont ilyenkor, hiszen rövid hét, plusz az ellenfél edzője a tavalyi offensive coordinator, így kívül-belül ismeri még a denveri offense-t. Ehhez még hozzájött, hogy részben megint az ST bénázás (Hollyday nagyon rossz mostanában), részben a Chargers punter kiváló rúgásainak köszönhetően a drive-ok felét a tíz yardon belül kellett indítani, amiben benne van a 3&out, mert ott nagyon leszűkül a playbook. Háromszor benn is ragadtunk, ebből egy drop miatt, és volt egy negyedik amikor kijöttünk, de akkor jött a Manning INT. Lényegében minden momentumot elbuktunk.

A playoff miatt (egyelőre) még nem aggódom. Először is, kezdek babonás lenni, nem csípem az első kiemelt státust, sose jött még be. (A Coltsnál se.) Másodszor, a Colts bajnok évében ugyanígy 1-2 fordulóval a vége előtt esett teljesen szét a védelem (bukott is a csapat valami 40-10-re az akkor közepesecske Houston ellen, meg szívott 350 futott yardot). Az ott akkor jókor jött pofon volt, rá se lehetett ismerni a védelemre a playoffban. Emberanyagban ez a Broncos D is képes sokkal jobb teljesítményre, mint amit most nyújt. Remélem a playoffban jön ki idén. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
team to beat...
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Hát ha valaki ismeri ezt az offense-t az McCoy, ez meglátszott legutóbb is, és most is.
Nem fair olyan dolot mondani, h magunkat vertük meg, de ettől még ugyanazokkal nehezítjük meg a saját dolgunkat, mint mindig, fájdalmas zászlókkal. Ha csak egy momentumot nevvezhetnék meg, az Irving 1st downt érő szabálytalansága punt előtt. 7 perc ment rá. A fumblitist már úgy tűnik kinőttük (kopp-kopp), de ezeket a zászlókat nem is tudjuk.
A másik a védelem, ami hiába hozza helyzetbe magát, amikor lezavarhatná az ellenfelet, rendre akkor mond csődöt. Egyébként ez egy nagyon jó offense, de a tavalyi védelem megbírkózott volna vele. Vick kiesésével visszaesett a futás elleni védelem, a man2man, meg annyira jó, amennyire a leggyengébb láncszem, Webster, aki coverage-ben látványosan visszaesett, nem is értem miért nem kap állandó safety segítséget. Pedig azzal h Champ ma se tudta vállalni, nem valószínű, h a PO-ra 100%os lesz, számolva azzal, h be is van rozsdásodva.

Amíg futás ellen jók voltunk, legalább nem tudták lent tartani PM-t a pályáról. Viszont Sly egyre többször véteti sézre magát.

Most már Pats botlásban kell reménykedni, vagy számolni kell egy bosotni kirándulással.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear