Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
- Manning (önmagához képest ma gyengébb volt, bár a végén mutatott szép dolgokat)
- JDR ( Vén róka,Belichick oktatott (Forditott 24-0-nál Ő tuti, hogy tovább nyomta volna a gázpedált 😊 )
xrace77
Fox hiányában ki most szerintetek az igazi HC a csapatnál? JDR vagy PM? Komolyan kérdem.
Egyébként nézve a New England meccset megint kiütközött JDR legnagyobb hibája - ő egy rohadt jó DC, de nagyon nem való HCnek. Az NFLben legalábbis nem.
több mint 10 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Csak hogy valami pozitívat is írjak azért, a sorsolásunk szerencsés szerintem, a hétvégén a KC-t valahogy verni kell, és ki kell bírni újabb sérülések nélkül, utána már azért lehet nyugodtabbnak lenni, pihentetni, rotálni a csapatot, otthon a Titans elvileg könnyű lehet, a Chargersnak meg jó lenne most egy -vagy legyen kettő 😊- vereség, nem örülnék, ha egy WC-re még esélyes Chargers jönne hozzánk. Houston idegenben nem érdemel szót jelenleg, Raiders ellen meg már meglátjuk mi lesz, nagyon messze van az még. Lényeg a lényeg, hogy ezt a hétvégét kell győzelemmel lehozni, és nulla azaz nulla darab sérüléssel, onnantól egy könnyebb út nyílna előttünk, és a PO-ra minimális sérüléssel fordulhatnánk, meg persze egy egészséges HC-val.
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Már meg ne haragudjatok, de mi a fene értelme van ennek a vitának? Főleg inkább a Pats fanoktól kérdezném, hogy minek bíróznak itt egy győztes meccs után, ahelyett, hogy örülnének mint majom a farkának, hogy nem lett kiütés a vége, és végül egy óriási fordítással megnyerték a meccset.flzoli
Minden közös meccs után jön egy-két tag a Holy Hungarian Pecc Fan Club 417-es Kumin Ferenc Médiafigyelő és Igazságosztó Brigádból és megmondja mit kell gondolni. Szokj hozzá!xrace77
Tyű, azért tőled, meg Stormtól ilyen szintű szenvedést azért már nem várna el az ember, az újaknál még megérteném. Szedjétek össze magatokat, és lépjen mindenki tovább ezen a felesleges bírózáson 😊Wyatt
Meglepőt mondok, a tegnapi bírói tevékenységgel nem volt bajom (eredménykövetőben sem írtam velük kapcsolatban semmit, itt meg ez volt az első hsz-em).(Tévedtek ide is oda is, nem ezen múlott a meccs).Nem szokásom a bírókkal foglalkozni, mert elég kényes téma, csak feszültséget kelt, lásd itt. A megjegyzésem, azért született, mert azt tapasztaltam, hogy mostanában az egymás elleni meccsek után hasonló parttalan, néha enyhén személyeskedő viták alakulnak ki itt a topikban, a másik 31 csapat szurkolóival valahogy normálisabban sikerülnek ezek.

Rövid észrevétel a meccsről :

Mérkőzés előtt engem kicsit zavart a felfokozott médiaérdeklődés, óriási hype, ami ment egész héten. Bár teljes mértékben megértem. 😊


+ O line domináns futás blokkolás + Moreno (Tudom, hogy a Pats futás D# nem az igazi)
+ A D#-ből Von Miller, Knighton, Vickerson, Trevathan, DRC (hiánya érezhető volt a második félidőben)
- WR-ek
- Manning (önmagához képest ma gyengébb volt, bár a végén mutatott szép dolgokat)
- JDR ( Vén róka,Belichick oktatott (Forditott 24-0-nál Ő tuti, hogy tovább nyomta volna a gázpedált 😊 )
- sok fumble


A meccs meg "instant klasszikus" ez nem vitás, kár, hogy L lett, de ez még szerintem belefér. A PO-hoz 1,vagy max 2 W kell még, ez szinte biztos meglesz. Minimális cél a csoport elsőség, + jó lenne a főcsoport első hely a hazai pálya miatt (nem kell részleteznem, hogy Mile High mennyire fontos) (Jöhet a visszavágó 😕) )

A vasárnapi Chiefs elleni meccs győztese nagy lépést tesz a csoport elsőségért. Talán "könnyebb" lesz, mint a tegnapi meccs (Hali és Houston kiválásával a Chargers "szétkapta" a D#-t) (Kérdés. hogy rendbe jönnek-e vasárnapig)

Most DRC és Moreno az a két kulcs játékos, akik nélkül nagy szarban lennénk a továbbiakban. Nem sérülhetnek meg jobban.
Champ visszatérése is egyre égetőbb, lehet, hogy már a sebessége megkopott, de a rutinja még sokat számít, + ha aktív akkor több variációs lehetőség lehet a sec-ben, az meg valljuk be most elkel.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Sajnos ez a csapat még nagyon nem SB-esélyes. De hogy ki nyeri ezt a szezont, azt sem lehet megjósolni. Mindenesetre grat a Pats-nek, nem sok csapat jött volna vissza egy félidő alatt 0-24-ről! Emelem kalapom!
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 154
- ezen a meccsen volt egy fantasztikus futójátékunk, egy átlagban jó védelmünk (NE ellen normális kapott pontszámmal, sok labdaszerzéssel) még ha ez félidőnként nagyon különbözött is, és egy elég gyenge passzjátékunk
- jó lett volna, ha a ST-ek közötti meccset döntetlenre hozzuk
- egyértelműen felmerül a HC felelőssége, ilyen meccset nem szabad elveszíteni
- remélem nem indít flame-et, de ez tipikusan olyan meccs volt, amilyet Tebowal megnyertünk annak idején (ettől még valószínűleg Manning nélkül nem lennénk 9-2-es csapat)
- még mindig mi vagyunk a 1st seed első számú esélyesei
- talán már unalmas, hogy mindig ezzel jövök, de nagyon fontos, hogy ne legyenek komolyan a sérülések, nem csak a seedet kell nézni, hanem azt is, hogy milyen állapotban jutunk el a playoffba.
több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Már meg ne haragudjatok, de mi a fene értelme van ennek a vitának? Főleg inkább a Pats fanoktól kérdezném, hogy minek bíróznak itt egy győztes meccs után, ahelyett, hogy örülnének mint majom a farkának, hogy nem lett kiütés a vége, és végül egy óriási fordítással megnyerték a meccset.flzoli
Minden közös meccs után jön egy-két tag a Holy Hungarian Pecc Fan Club 417-es Kumin Ferenc Médiafigyelő és Igazságosztó Brigádból és megmondja mit kell gondolni. Szokj hozzá!xrace77
Tyű, azért tőled, meg Stormtól ilyen szintű szenvedést azért már nem várna el az ember, az újaknál még megérteném. Szedjétek össze magatokat, és lépjen mindenki tovább ezen a felesleges bírózáson 😊Wyatt
Én csak leírtam, hogy volt pár ítélet, ami nem tetszett, de nem azok miatt vesztettünk, hanem a saját hibánkból, de ha belém kötnek, azt sose hagytam szó nélkül...StormST
Jó, azért meg ne magyarázzuk már, hogy a „de azért nem mehetek el szó nélkül amellett, hogy volt pár eléggé billenős ítélet, kulcs szituációkban, amikkel mondhatni belenyúltak a meccsbe” rész után teljesen váratlanul ér, hogy valaki erre reagál. Szerintem senki ne kössön bele senkibe. Te szerinted ellenetek fújtak, többek szerint a Denvernek
Flzolinak akkor most írjam, amit te? 😊 Ha valaki azt írja, hogy a bírók billenős ítéletekkel tartottak minket meccsben, sőt, belenyúltak kulcsszituációkban a javunkra, akkor majd nem fog erre senki reagálni semmit? 😊
Tudom, úgy kezdődött az egész, hogy a másik visszaütött, de szerintem szépen abbahagyhatja mindenki, nálunk elég sokat sérelmezték idén, hogy a Jets és a Panthers ellen is minimum kérdéses ítélet volt a végén, miközben rengetegen hangoztatják meccsről meccsre, hogy átnevezhetnék a csapatot New England Refsre, és ha Brady csúnyán néz, már kapjuk a büntiket. Szerintem nem volt egyértelmű hazai pálya, sőt, kulcsszitukban nem egy esetben úgy éreztem, hogy a kárunkra tévedtek, de ez benne van. A Panthers elleni meccsen sem foglalkoztam a bírókkal, most sem teszem, pedig szerintem egyáltalán nem volt hazai pálya, mondom ismét. 24–0-nál elhittétek, hogy vége, ez volt a baj, meg, hogy amikor visszakerült a momentum, nem vittétek végig. 37-ről szerintem igen jó eséllyel megcsináltátok volna a first downt, annyival jobban nem jártatok a punttal, én ott lehet, hogy inkább nekimentem volna. De ha nincs a végén a spec team hiba, akkor lehet, hogy ti nektek lett volna igazatok az elrúgással.Wyatt
Nem kötekedni szerettem volna, csak nehéz állandóan felidézni a meccset. Hiába csak egy alapszakasz meccs, akkor is az ilyen nagy meccsek emocionálisan többet számítanak. Ez itt egy Broncos csoport, így nem tudom miért kellene objektíven szemlélnünk a dolgokat. Ha úgy érzi itt pár ember, hogy a patrióták felé lejtett a pálya, akkor szívük joga azt tenni. Győztes meccs után jönni, és odanyomni még egy kicsit az ellen drukkereinek, hogy "bezzeg csalással se sikerült nyernetek, pedig a sporik..." nem túl elegáns. Hogy finoman fogalmazzam meg a dolgot...

Lásd mennyi kommentet gyártott ez a kis megjegyzés is a bírókról

több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A safetynk lehet -biztos-, hogy sérülten játszott, lesérültek emberek, én ezt értem. De az egész szezonban nem érzem azt a safetynken, hogy fejlődtek volna. Ugyanúgy nyelünk hosszú passzokat, tudjuk, milyen játék jön ellenünk, mégis benyeljük, erre mondjuk tegnap Gronk is szolgáltatott példát, de ez a legkevesebb, ő mégis csak Gronk. Nem látok tendenciát a védelemben. Von Miller az első félidőben impact, a másodikban meg driveokra tűnt el a passrush. Nincs konstans teljesítmény, a safetyre is igaz ez, a hosszút benyeljük -általánosságban írom, nem feltétlen tegnapra-, utána meg Amendolát szépen levédekezzük kétszer is hosszún. A védelmünk túl sok pontot nyel be, és amit mindannyian tudunk, a védelem nyer bajnokságot. Ez a védelem fog? -tudom, sérülések, VM eltiltása, de könyörgöm, máshol nincsenek sérültek? A Pats a legjobb példa a szedett-vedett csapatra-.Tomifinn
Én nem látom ennyire negatívan. Az utóbbi néhány meccsen igenis elfogytak a benyelt mély passzok, igenis összeállt a védelem egész jól. Még most is benne van egyszer-egyszer a hiba, de az minden védelemben benne van. Olyan védelmünk nem lesz - olyan nincs is senkinek - amelyikkel garantálni lehet, hogy egy esetleges playoffban ne csúszna be hiba. Akinek nem csúszik be, az a szerencsés, az nyeri az SB-t. De nem azért, mert jobb lenne az a védelem, hanem egyszerűen azért, mert úgy dobta a kocka.

A támadógépezet ugyanilyen terület, nem fejlődtünk szinte semmit. Lehet, hogy a Dallasnak meg a szedett-vedett Baltimorenak dobtunk 50-et, de a kulcsszitukban előjött az, amivel tavaly kiestünk a playoffban. 1. Konzervatív szemlélet erőltetése. Erről már mindenki leírta a magáét, nem tudok hozzátenni. 2. Nem tudunk IDŐBEN váltani tempót. Tegnap is akkor pörgött újra fel az O, amikor már nekünk kellett menni az eredmény után. Végig is masíroztunk a páyán. Ezt nem 24-31-nél, hanem 24-14-nél kellett volna csinálni. A védelemre ugyanez igaz, nem 31-31-nél kell elkezdeni beton mód védekezni, hanem mondjuk 24-14-nél kellett volna valahogy egy 1,2,3 and outot csinálni, de még akár mind a két esetet át is írhatom 24-21-re, akkor is vissza tudtunk volna menni 2 támadásnyi különbségre az utolsó negyedre.Tomifinn
Ebben is igazad van, de én ezt sem látom annyira negatívan. Tegnap nagyon okosan játszottunk azzal, hogy ennyire sokat futottunk. Mondjuk Belichick taktikája is az lehetett, hogy inkább fussunk mint passzoljunk, de egyáltalán nem volt ezzel gond. Nem emiatt kaptunk ki, hanem amiatt, mert ezt nem tudtuk végig komoly hibák nélkül megtenni. Ha csak ugyanúgy futunk, mint az első félidőben, de nincs fumble, nincsenek elvesztett labdák, akkor simán nyerünk. Az más kérdés, hogy miután a Pats átvette a vezetést, már nekünk is kockáztatni kellett, és el kellett kezdeni passzolni. Bejött, egyenlítettünk, de ez nem jelenti azt, hogy az lett volna végig az üdvös. A Pats és Brady sem azért kezdett veszett passzolgatásba a harmadik negyedben, mert az volt a nyerő taktika, hanem azért, mert rá voltak kényszerülve a hátrány miatt. Bejött nekik is, de Brady is kétszer simán eladhatta volna a labdát. Egy nüansz, csak meg kellett volna fogni azt a forró krumplit, és megint nincs miről beszélni.

Éppen emiatt írogatom mindig azt, hogy én sosem azon aggódom, hogy konzervatív, nem konzervatív, ilyen vagy olyan a játék. A tél, a hideg miatt sem. Olyan ez a játékos állomány, hogy simán képes nyerni hóban-fagyban is. Ha nem csinál hibákat. Ez viszont alapfeltétel. Egyetlen egy csapat sem nyer SB-t - vagy csak böszme mázlival -, amelyik olyan hibákat vét, mint akár a Pats az első félidőben, akár mi a másodikban, vagy a végén. Tavaly sem a taktika vagy a hideg miatt estünk ki, és tegnap sem emiatt kaptunk ki. Valószínűleg a playoff szereplésünket is inkább az fogja eldönteni, hogy mennyi bénaságot csinálunk. Ha megússzuk bénaság nélkül, akkor bárkit megverünk, tél ide, hideg oda.peterk2005
Tomifinn-al értek egyet most ezügyben. Szerintem sincs semmi fejlődés a védelem kritikus pontján, a backfielden. Nem áll rossz nevekből pedig a CB sor, de mégis valahogy sokszor tökkelütött módjára zavarodottan kapkodják a fejüket. Nacho jó kis safety lehet majd idővel, de le kéne higgadnia, és a néha önveszélyes big hitek helyett inkább ésszel oldja meg a feladatát.
Bailey-vel már szerintem nem lehet idén számolni, amíg felveszi a meccsritmust újra lesérül... DRC a No1. CB, jó lenne ha egészséges tudna maradni. Jó igazolás volt.
Mooreban, Carterben vagy épp Harrisben én sosem hittem igazán, hogy hosszú távon megoldások lehetnek. Ügyesek, és jól teszik a dolgukat, de ha egy klasszissal kerülnek szembe, esélyük nincs szinte. És akkor még a Megatron, AJ Green, Fitzgerald féle TOP kalibert nem is néztük. És bennük mindig benne van a nagy játék, negatív értelemben.

Ha szabad ennyire előretekinteni, látván a csapat gyengeségeit, a worst case párosítás jelenleg a Saints lenne ellenünk szerintem. Brees kegyetlenül szétpasszolná a védelmünket. Akkor már inkább egy Seattle elleni derbi, Shermannel és a brutális légelhárítással.

peterk-vel abban teljesen egyetértek, hogy egy egészséges PM-el, végig koncentrált és jó játékkal bárkit üt ez a csapat. Reméljük, majd ezt a formát a PO-ban mutatják be a fiúk...

több mint 10 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Nagyon kár bírózni egy ilyen legendás meccs után. Hatalmas élmény volt nézni ismét a két HoF összecsapását, és ha ki kapott volna a Pats, akkor is azt mondanám, hogy ez amiért ennyire jó az NFL. Szinte hihetetlen, hogy minden évben a legjobb meccsek között van a Brady-Manning párharc.

Amúgy szerintem ez volt a Broncos "statement" meccse idén. Idegenben, fagyban, szélben, sérülésekkel tele, HC nélkül hosszabbítás után kapott ki egy mezőnygóllal. Patsesként minden elismerésem. A KC jó csapat, de véleményem szerint nagyon csalóka az a 9-2 a menetrend gyengesége miatt, csodálkoznék, ha az utolsó két hétben még kérdéses lenne a csoportotok.

Szóval egy élmény volt, találkozunk az AFC döntőben (hacsak a Ravens be nem sunnyog az osonópályán 😊 )....
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
A safetynk lehet -biztos-, hogy sérülten játszott, lesérültek emberek, én ezt értem. De az egész szezonban nem érzem azt a safetynken, hogy fejlődtek volna. Ugyanúgy nyelünk hosszú passzokat, tudjuk, milyen játék jön ellenünk, mégis benyeljük, erre mondjuk tegnap Gronk is szolgáltatott példát, de ez a legkevesebb, ő mégis csak Gronk. Nem látok tendenciát a védelemben. Von Miller az első félidőben impact, a másodikban meg driveokra tűnt el a passrush. Nincs konstans teljesítmény, a safetyre is igaz ez, a hosszút benyeljük -általánosságban írom, nem feltétlen tegnapra-, utána meg Amendolát szépen levédekezzük kétszer is hosszún. A védelmünk túl sok pontot nyel be, és amit mindannyian tudunk, a védelem nyer bajnokságot. Ez a védelem fog? -tudom, sérülések, VM eltiltása, de könyörgöm, máshol nincsenek sérültek? A Pats a legjobb példa a szedett-vedett csapatra-.Tomifinn
Én nem látom ennyire negatívan. Az utóbbi néhány meccsen igenis elfogytak a benyelt mély passzok, igenis összeállt a védelem egész jól. Még most is benne van egyszer-egyszer a hiba, de az minden védelemben benne van. Olyan védelmünk nem lesz - olyan nincs is senkinek - amelyikkel garantálni lehet, hogy egy esetleges playoffban ne csúszna be hiba. Akinek nem csúszik be, az a szerencsés, az nyeri az SB-t. De nem azért, mert jobb lenne az a védelem, hanem egyszerűen azért, mert úgy dobta a kocka.

A támadógépezet ugyanilyen terület, nem fejlődtünk szinte semmit. Lehet, hogy a Dallasnak meg a szedett-vedett Baltimorenak dobtunk 50-et, de a kulcsszitukban előjött az, amivel tavaly kiestünk a playoffban. 1. Konzervatív szemlélet erőltetése. Erről már mindenki leírta a magáét, nem tudok hozzátenni. 2. Nem tudunk IDŐBEN váltani tempót. Tegnap is akkor pörgött újra fel az O, amikor már nekünk kellett menni az eredmény után. Végig is masíroztunk a páyán. Ezt nem 24-31-nél, hanem 24-14-nél kellett volna csinálni. A védelemre ugyanez igaz, nem 31-31-nél kell elkezdeni beton mód védekezni, hanem mondjuk 24-14-nél kellett volna valahogy egy 1,2,3 and outot csinálni, de még akár mind a két esetet át is írhatom 24-21-re, akkor is vissza tudtunk volna menni 2 támadásnyi különbségre az utolsó negyedre.Tomifinn
Ebben is igazad van, de én ezt sem látom annyira negatívan. Tegnap nagyon okosan játszottunk azzal, hogy ennyire sokat futottunk. Mondjuk Belichick taktikája is az lehetett, hogy inkább fussunk mint passzoljunk, de egyáltalán nem volt ezzel gond. Nem emiatt kaptunk ki, hanem amiatt, mert ezt nem tudtuk végig komoly hibák nélkül megtenni. Ha csak ugyanúgy futunk, mint az első félidőben, de nincs fumble, nincsenek elvesztett labdák, akkor simán nyerünk. Az más kérdés, hogy miután a Pats átvette a vezetést, már nekünk is kockáztatni kellett, és el kellett kezdeni passzolni. Bejött, egyenlítettünk, de ez nem jelenti azt, hogy az lett volna végig az üdvös. A Pats és Brady sem azért kezdett veszett passzolgatásba a harmadik negyedben, mert az volt a nyerő taktika, hanem azért, mert rá voltak kényszerülve a hátrány miatt. Bejött nekik is, de Brady is kétszer simán eladhatta volna a labdát. Egy nüansz, csak meg kellett volna fogni azt a forró krumplit, és megint nincs miről beszélni.

Éppen emiatt írogatom mindig azt, hogy én sosem azon aggódom, hogy konzervatív, nem konzervatív, ilyen vagy olyan a játék. A tél, a hideg miatt sem. Olyan ez a játékos állomány, hogy simán képes nyerni hóban-fagyban is. Ha nem csinál hibákat. Ez viszont alapfeltétel. Egyetlen egy csapat sem nyer SB-t - vagy csak böszme mázlival -, amelyik olyan hibákat vét, mint akár a Pats az első félidőben, akár mi a másodikban, vagy a végén. Tavaly sem a taktika vagy a hideg miatt estünk ki, és tegnap sem emiatt kaptunk ki. Valószínűleg a playoff szereplésünket is inkább az fogja eldönteni, hogy mennyi bénaságot csinálunk. Ha megússzuk bénaság nélkül, akkor bárkit megverünk, tél ide, hideg oda.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Már meg ne haragudjatok, de mi a fene értelme van ennek a vitának? Főleg inkább a Pats fanoktól kérdezném, hogy minek bíróznak itt egy győztes meccs után, ahelyett, hogy örülnének mint majom a farkának, hogy nem lett kiütés a vége, és végül egy óriási fordítással megnyerték a meccset.flzoli
Minden közös meccs után jön egy-két tag a Holy Hungarian Pecc Fan Club 417-es Kumin Ferenc Médiafigyelő és Igazságosztó Brigádból és megmondja mit kell gondolni. Szokj hozzá!xrace77
Tyű, azért tőled, meg Stormtól ilyen szintű szenvedést azért már nem várna el az ember, az újaknál még megérteném. Szedjétek össze magatokat, és lépjen mindenki tovább ezen a felesleges bírózáson 😊Wyatt
Én csak leírtam, hogy volt pár ítélet, ami nem tetszett, de nem azok miatt vesztettünk, hanem a saját hibánkból, de ha belém kötnek, azt sose hagytam szó nélkül...StormST
Jó, azért meg ne magyarázzuk már, hogy a „de azért nem mehetek el szó nélkül amellett, hogy volt pár eléggé billenős ítélet, kulcs szituációkban, amikkel mondhatni belenyúltak a meccsbe” rész után teljesen váratlanul ér, hogy valaki erre reagál. Szerintem senki ne kössön bele senkibe. Te szerinted ellenetek fújtak, többek szerint a Denvernek
Flzolinak akkor most írjam, amit te? 😊 Ha valaki azt írja, hogy a bírók billenős ítéletekkel tartottak minket meccsben, sőt, belenyúltak kulcsszituációkban a javunkra, akkor majd nem fog erre senki reagálni semmit? 😊
Tudom, úgy kezdődött az egész, hogy a másik visszaütött, de szerintem szépen abbahagyhatja mindenki, nálunk elég sokat sérelmezték idén, hogy a Jets és a Panthers ellen is minimum kérdéses ítélet volt a végén, miközben rengetegen hangoztatják meccsről meccsre, hogy átnevezhetnék a csapatot New England Refsre, és ha Brady csúnyán néz, már kapjuk a büntiket. Szerintem nem volt egyértelmű hazai pálya, sőt, kulcsszitukban nem egy esetben úgy éreztem, hogy a kárunkra tévedtek, de ez benne van. A Panthers elleni meccsen sem foglalkoztam a bírókkal, most sem teszem, pedig szerintem egyáltalán nem volt hazai pálya, mondom ismét. 24–0-nál elhittétek, hogy vége, ez volt a baj, meg, hogy amikor visszakerült a momentum, nem vittétek végig. 37-ről szerintem igen jó eséllyel megcsináltátok volna a first downt, annyival jobban nem jártatok a punttal, én ott lehet, hogy inkább nekimentem volna. De ha nincs a végén a spec team hiba, akkor lehet, hogy ti nektek lett volna igazatok az elrúgással.Wyatt
Ez most kicsit úgy jött le, hogy csak szerintem fújtak ellenünk, de szerintem ez nem így jött le, de mindegy...

Nekem semmi bajom, a kulturált eszmecserével, amikor te írtál kritikát a hozzászólásomra, abba nem is kötöttem bele, csak ha stílus kicsapja a biztosítékot, 3 óra alvással, akkor kijöhet az állat belőlem is... 😛

Én leírtam már, szerintem az volt a baj, hogy nincs Foxy és félidőben nem lettek megfelelően ráhangolva a srácok a második etapra, bent maradtunk az öltözőben nagyon, főleg a védelem, míg a Pats felpörgött. Sajnos a támadó oldalon első félidőben is csak a futások mentek, ennek a lehetséges okait szintén leírták már mások, a második félidőben se sikerült felpörögni, ez pedig a D visszaesésével magával hozta a buktát...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 3 077
Szerintem fölösleges azon rugózni, hogy egy szabályellenes dolgot miért nem fújtak be eddig, és most meg miért... Mindig be kellene fújni, ha eddig nem fújták be, az hiba, és ha bármikor elkezdik befújni, jogosan teszik, mert szabály ellenes. Ha nem akarják, hogy az legyen, ne kezdjék el elfelejteni befújogatni, hanem változtassák meg a szabályokat.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már meg ne haragudjatok, de mi a fene értelme van ennek a vitának? Főleg inkább a Pats fanoktól kérdezném, hogy minek bíróznak itt egy győztes meccs után, ahelyett, hogy örülnének mint majom a farkának, hogy nem lett kiütés a vége, és végül egy óriási fordítással megnyerték a meccset.flzoli
Minden közös meccs után jön egy-két tag a Holy Hungarian Pecc Fan Club 417-es Kumin Ferenc Médiafigyelő és Igazságosztó Brigádból és megmondja mit kell gondolni. Szokj hozzá!xrace77
Tyű, azért tőled, meg Stormtól ilyen szintű szenvedést azért már nem várna el az ember, az újaknál még megérteném. Szedjétek össze magatokat, és lépjen mindenki tovább ezen a felesleges bírózáson 😊Wyatt
Én csak leírtam, hogy volt pár ítélet, ami nem tetszett, de nem azok miatt vesztettünk, hanem a saját hibánkból, de ha belém kötnek, azt sose hagytam szó nélkül...StormST
Jó, azért meg ne magyarázzuk már, hogy a „de azért nem mehetek el szó nélkül amellett, hogy volt pár eléggé billenős ítélet, kulcs szituációkban, amikkel mondhatni belenyúltak a meccsbe” rész után teljesen váratlanul ér, hogy valaki erre reagál. Szerintem senki ne kössön bele senkibe. Te szerinted ellenetek fújtak, többek szerint a Denvernek
Flzolinak akkor most írjam, amit te? 😊 Ha valaki azt írja, hogy a bírók billenős ítéletekkel tartottak minket meccsben, sőt, belenyúltak kulcsszituációkban a javunkra, akkor majd nem fog erre senki reagálni semmit? 😊
Tudom, úgy kezdődött az egész, hogy a másik visszaütött, de szerintem szépen abbahagyhatja mindenki, nálunk elég sokat sérelmezték idén, hogy a Jets és a Panthers ellen is minimum kérdéses ítélet volt a végén, miközben rengetegen hangoztatják meccsről meccsre, hogy átnevezhetnék a csapatot New England Refsre, és ha Brady csúnyán néz, már kapjuk a büntiket. Szerintem nem volt egyértelmű hazai pálya, sőt, kulcsszitukban nem egy esetben úgy éreztem, hogy a kárunkra tévedtek, de ez benne van. A Panthers elleni meccsen sem foglalkoztam a bírókkal, most sem teszem, pedig szerintem egyáltalán nem volt hazai pálya, mondom ismét. 24–0-nál elhittétek, hogy vége, ez volt a baj, meg, hogy amikor visszakerült a momentum, nem vittétek végig. 37-ről szerintem igen jó eséllyel megcsináltátok volna a first downt, annyival jobban nem jártatok a punttal, én ott lehet, hogy inkább nekimentem volna. De ha nincs a végén a spec team hiba, akkor lehet, hogy ti nektek lett volna igazatok az elrúgással.

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Abban igazad van, hogy az elég szánalmas "érvelés", ha azzal akarja valaki lesöpörni a vitázó másik felet, hogy neki mennyi hozzászólása van. Jó, hogy nem mazsoláztad le... Ráadásul még igaza is van Mucknak szerintem részben, Manninget csúnyán segítették az egyenlítéshez meg a hosszabbításban is.Burkus
Akkor nem értettétek. Egész egyszerűen, ha úgy ülsz át a másik asztalhoz beleszólni az ottani vitába egy klubban, hogy öt éve tag vagy, az egy dolog, és az is egy dolog, ha úgy teszed, ha meg se jöttél, még a saját asztalodhoz se ültél oda, senki sem ismer. Nem értékmérés ez, csak .... illendőség? praktikum?

Megjegyzem, én is sok fórumra járok, amit csak olvasok. Ezzel nincs is baj. De aki csak akkor ragad tollat, ha vitázni lehet, az ne csodálkozzon, ha olyan képet fest magáról, mint akit csak a bunyó meg a bíró hülyézés visz ki a meccsre....

(A bíráskodás dologban egyébként nincs vita közöttünk. Sőt, veled is egyetértek, Manning TD passza se volt "tiszta", szinte másolata volt a Saint elleni győztes Brady passznak. Akkora holding volt előtte, mint a ház. És akkor mi van? Ez itt a Broncos topic, mit kell azon csodálkozni, hogy itt kicsit máshogy látják az emberek ugyanazt a meccset? Ilyen a szurkoló, mi a fenének rugózni ezen? Hadd mondjuk itt a magunkét egy vereség után. Nem gondolom, hogy a Pats topicban más lenne a helyzet. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Már meg ne haragudjatok, de mi a fene értelme van ennek a vitának? Főleg inkább a Pats fanoktól kérdezném, hogy minek bíróznak itt egy győztes meccs után, ahelyett, hogy örülnének mint majom a farkának, hogy nem lett kiütés a vége, és végül egy óriási fordítással megnyerték a meccset.flzoli
Minden közös meccs után jön egy-két tag a Holy Hungarian Pecc Fan Club 417-es Kumin Ferenc Médiafigyelő és Igazságosztó Brigádból és megmondja mit kell gondolni. Szokj hozzá!xrace77
Tyű, azért tőled, meg Stormtól ilyen szintű szenvedést azért már nem várna el az ember, az újaknál még megérteném. Szedjétek össze magatokat, és lépjen mindenki tovább ezen a felesleges bírózáson 😊Wyatt
Én csak leírtam, hogy volt pár ítélet, ami nem tetszett, de nem azok miatt vesztettünk, hanem a saját hibánkból, de ha belém kötnek, azt sose hagytam szó nélkül...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már meg ne haragudjatok, de mi a fene értelme van ennek a vitának? Főleg inkább a Pats fanoktól kérdezném, hogy minek bíróznak itt egy győztes meccs után, ahelyett, hogy örülnének mint majom a farkának, hogy nem lett kiütés a vége, és végül egy óriási fordítással megnyerték a meccset.flzoli
Minden közös meccs után jön egy-két tag a Holy Hungarian Pecc Fan Club 417-es Kumin Ferenc Médiafigyelő és Igazságosztó Brigádból és megmondja mit kell gondolni. Szokj hozzá!xrace77
Tyű, azért tőled, meg Stormtól ilyen szintű szenvedést azért már nem várna el az ember, az újaknál még megérteném. Szedjétek össze magatokat, és lépjen mindenki tovább ezen a felesleges bírózáson 😊

több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 869 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
. Ráadásul még igaza is van Mucknak szerintem részben, Manninget csúnyán segítették az egyenlítéshez meg a hosszabbításban is.
Burkus
én ilyet nem írtam hogy segítették..még ha esetleg így is gondolnám..véletlenül sem írnék ilyet, hogy azzal vitát generáljak..arra reagáltam h Deckernél ugyanarra dobtak zászlót mint Amendolánál..ha az egyik az volt, akkor a másik is..Szóba sem hoztam hogy bárkinek segítettek volna..Muck
Akkor helyesbítek, ez az én véleményem.
több mint 10 éve
topin New England Patriots 2 002
. Ráadásul még igaza is van Mucknak szerintem részben, Manninget csúnyán segítették az egyenlítéshez meg a hosszabbításban is.
Burkus
én ilyet nem írtam hogy segítették..még ha esetleg így is gondolnám..véletlenül sem írnék ilyet, hogy azzal vitát generáljak..arra reagáltam h Deckernél ugyanarra dobtak zászlót mint Amendolánál..ha az egyik az volt, akkor a másik is..Szóba sem hoztam hogy bárkinek segítettek volna..
több mint 10 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Moreno nagyon megérdemelt volna egy gameballt, de ennyi fumble-lel nem lehet nyerni. És ugye a FG távon belül voltunk, csak szembe fújt szél...
Az h a 3 hiányzó kezdő a secondaryben ""kifogás"" vagy nem Brady ellen az nem érdekel, az h egyedül az Eagles elleni találkozót hoztuk le labdavesztés nélkül az egy fokkal jobban. Ja igen ST-n nem jó dolog ilyen kiélezett meccsen felforgatni, főleg ilyen szeles időben...

Azt hiszem megpróbálok elbújni egy kicsit míg mindenki kipanaszkodja magát, h már 2 db vereségünk is van (idegenben). Tarthatatlan. Kíváncsi vagyok '97-ben mekkora... áh csak megsértenék másokat...Black_Adder
Nézd, én Téged tisztellek, a tudásod, a játék iránti szereteted, a fórumon mutatott aktivitásod, komolyságod miatt.

De szerintem félreértettél -engem biztosan-. Számomra a 2 vereség nem probléma. Felőlem lehetne 4 is. A probléma az, hogy nem fejlődünk. Ugyanazokat a problémákat látom. A vereségek arra valók, hogy tanuljunk belőle, elemezzük, javítsunk rajta. Ezt én nem érzem a csapaton. Én vállalom, hogy Manning miatt szerettem meg ezt a sportot -amit azóta a legjobbnak tartok!-, és a denveri kötődésem is vele indult el. Én nem "voltam ott" 97-ben, így azzal nem tudok vitatkozni, de a tavallyal és a jelennel igen.

Manning nem tud hidegben játszani, ez kiderül évről-évre, szezonról-szezonra. Ez egy adottság, dome QB volt egy évtizedig, nem 35 felett fogja "megtanulni" és megszokni a hideget, és azért más egy szezonban 2-3 meccset nyomni -10-ben, meg más az, amikor a fél szezont annyiban kell játszani, hiszen azért Denver sem egy Miami. Ezen nem sokat lehet változtatni.

A safetynk lehet -biztos-, hogy sérülten játszott, lesérültek emberek, én ezt értem. De az egész szezonban nem érzem azt a safetynken, hogy fejlődtek volna. Ugyanúgy nyelünk hosszú passzokat, tudjuk, milyen játék jön ellenünk, mégis benyeljük, erre mondjuk tegnap Gronk is szolgáltatott példát, de ez a legkevesebb, ő mégis csak Gronk. Nem látok tendenciát a védelemben. Von Miller az első félidőben impact, a másodikban meg driveokra tűnt el a passrush. Nincs konstans teljesítmény, a safetyre is igaz ez, a hosszút benyeljük -általánosságban írom, nem feltétlen tegnapra-, utána meg Amendolát szépen levédekezzük kétszer is hosszún. A védelmünk túl sok pontot nyel be, és amit mindannyian tudunk, a védelem nyer bajnokságot. Ez a védelem fog? -tudom, sérülések, VM eltiltása, de könyörgöm, máshol nincsenek sérültek? A Pats a legjobb példa a szedett-vedett csapatra-.

A támadógépezet ugyanilyen terület, nem fejlődtünk szinte semmit. Lehet, hogy a Dallasnak meg a szedett-vedett Baltimorenak dobtunk 50-et, de a kulcsszitukban előjött az, amivel tavaly kiestünk a playoffban. 1. Konzervatív szemlélet erőltetése. Erről már mindenki leírta a magáét, nem tudok hozzátenni. 2. Nem tudunk IDŐBEN váltani tempót. Tegnap is akkor pörgött újra fel az O, amikor már nekünk kellett menni az eredmény után. Végig is masíroztunk a páyán. Ezt nem 24-31-nél, hanem 24-14-nél kellett volna csinálni. A védelemre ugyanez igaz, nem 31-31-nél kell elkezdeni beton mód védekezni, hanem mondjuk 24-14-nél kellett volna valahogy egy 1,2,3 and outot csinálni, de még akár mind a két esetet át is írhatom 24-21-re, akkor is vissza tudtunk volna menni 2 támadásnyi különbségre az utolsó negyedre.

Bocsánat, hogy hosszú lettem, és nem vagyok annyira szakértője a dolognak, mint ti -abszolút él nélkül!!-, de én ezt látom, ezt érzem jelenleg a csapaton, nem tudunk előrelépni, és ugyanamiatt fogunk kiesni idén a PO-ban, mint tavaly. És ezt ne onnan közelítsd meg kérlek, hogy jajjistenemvankétvereségünk, hanem onnan, hogy ez a franchise azért állt így össze hogy 2 max. 3 év alatt SB-t akar nyerni. Én nem érzem, hogy tavaly nyárhoz képest közelebb kerültünk volna ehhez. És akkor még nem is beszéltem a fumblek terén tapasztalható szintén egy helyben topogásról, stb.

üdv
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 869 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...

(((((Érdekes azzal nem foglalkozik senki, amikor mi reklamálunk, hogy löködik az elkapóinkat kiiktatva a play-eink ütemezését..))))StormST
hallatlan h mit meg nem tesznek ellenetek..a többi 31 csapat meccsén persze nincs ilyen, és a Broncos sem szokott ilyesmit csinálni soha..szóval mélyen együtt érzek😀Muck
Szerintem ideje hazamenni a topicodba. Nyóc kemény hozzászólással jobb lenne úgy kezdeni a fórum karrieredet, hogy a saját topicban örömködsz a győzelmen, mint úgy, hogy vesztes csapat topicjában kötözködsz azon, hogy páran esetleg bánatukban fűre-fára mérgesek. 😊peterk2005
XD Írod te. 😀 A Wes Welkeres trollkodásod a Pats topicban fergeteges volt pár hónapja. 😀 Főleg a tegnapi meccs fényében ütnek az akkori mondataid. 😀 😀 Emlékszel? 😀
Amúgy az olyan típusú arcok miatt írnak kevesebben erre a fórumra, mint te. Jézusom... Hogy kinek hány hozzászólása van...Ez az értékmérője valakinek?görcs
A Wes Welker vita nem volt trollkodás. Mindamellett a tegnapi meccsen Welker 4 elkapás mellett megint kritikus dropot csinált, Edelman pedig fenomenálisan játszott a helyén a Patsben, mondhatni igazolódott a GM döntése (legalábbis ezen a meccsen.)

Abban igazad van, hogy az elég szánalmas "érvelés", ha azzal akarja valaki lesöpörni a vitázó másik felet, hogy neki mennyi hozzászólása van. Jó, hogy nem mazsoláztad le... Ráadásul még igaza is van Mucknak szerintem részben, Manninget csúnyán segítették az egyenlítéshez meg a hosszabbításban is.

Én szívesen olvasom a másik fél véleményét akkor is, ha nem értek egyet vele, sokszor meg is tanulok belőle valamit.
több mint 10 éve
topin New England Patriots 2 002

(((((Érdekes azzal nem foglalkozik senki, amikor mi reklamálunk, hogy löködik az elkapóinkat kiiktatva a play-eink ütemezését..))))StormST
hallatlan h mit meg nem tesznek ellenetek..a többi 31 csapat meccsén persze nincs ilyen, és a Broncos sem szokott ilyesmit csinálni soha..szóval mélyen együtt érzek😀Muck
Szerintem ideje hazamenni a topicodba. Nyóc kemény hozzászólással jobb lenne úgy kezdeni a fórum karrieredet, hogy a saját topicban örömködsz a győzelmen, mint úgy, hogy vesztes csapat topicjában kötözködsz azon, hogy páran esetleg bánatukban fűre-fára mérgesek. 😊peterk2005
Ezt sose értettem, hogy a komment szám miért befolyásolja a normális vélemény nyilvánítást? És az is könnyen meglehet, hogy nem regeltem be évekig csak olvastam..vagy az is hogy az oldal újraindulása vagy költözése vagy mi volt az, előtt másik regem volt több kommenttel..ellenben ha van 500 kommentem bárhova beleokoskodhatok úgy is hogy ott mindenkit idegesítek??ű

egyáltalán nem trollkodtam, sem vitát nem generáltam..pusztán reagáltam valamire teljesen vállalható formában..szerintem..aztán persze lehet nincs jogom kommentelni, vagy elmondani a véleményem miközben mondjuk évek óta olvasom ezt a topicot és nem azért mert Manning ide jött játszani, hanem mert van 2-3 tag aki számomra élményszámba menő elemzést képes írni..

Szóval biztos van valami módja hogy ha kedvem támadna reflektálni vmire akkor megtehessem azt az engedélyed nélkül is..ha igen akkor kérlek tudasd velem, addig pedig szépen elkotródom a 9 kommentemmel, hátha lesz valami olyan szabály hogy majd írhatok bárhová mint a nagyok..
több mint 10 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu

(((((Érdekes azzal nem foglalkozik senki, amikor mi reklamálunk, hogy löködik az elkapóinkat kiiktatva a play-eink ütemezését..))))StormST
hallatlan h mit meg nem tesznek ellenetek..a többi 31 csapat meccsén persze nincs ilyen, és a Broncos sem szokott ilyesmit csinálni soha..szóval mélyen együtt érzek😀Muck
Szerintem ideje hazamenni a topicodba. Nyóc kemény hozzászólással jobb lenne úgy kezdeni a fórum karrieredet, hogy a saját topicban örömködsz a győzelmen, mint úgy, hogy vesztes csapat topicjában kötözködsz azon, hogy páran esetleg bánatukban fűre-fára mérgesek. 😊peterk2005
XD Írod te. 😀 A Wes Welkeres trollkodásod a Pats topicban fergeteges volt pár hónapja. 😀 Főleg a tegnapi meccs fényében ütnek az akkori mondataid. 😀 😀 Emlékszel? 😀
Amúgy az olyan típusú arcok miatt írnak kevesebben erre a fórumra, mint te. Jézusom... Hogy kinek hány hozzászólása van...Ez az értékmérője valakinek?
több mint 10 éve
topin New England Patriots 2 002
, vagyis nem fújták meg, most meg hirtelen nem lett szabályos, egyik fordulóról a másikra...StormST
azt hiszem a Pats szurkolók átéltek ilyesmit a Jets ellen..mármint hogy valamit SOHA nem fújtak, akkor meg pont elkezdték..

persze ettől nem lesz könnyebb elfogadni a tényt, hogy most meg nálatok is van precedens és ez érthetetlen..de szerintem ha Amendolára rádobták, akkor Deckeré is ugyanúgy az volt..a lökdösődés a CB vs WR szituban meg sajnos ugyanúgy véleményes mindig, mint a O.holding amit már gusztustalanul nem vesznek figyelembe..és nem csak a Pats ellen, hanem úgy általában..
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amíg szabályos, addig ok (bár ez sokszor határesetes, pl. a Bay-Bay rángatásnál), de érdekes módon egész eddig a blokkolás is az volt, vagyis nem fújták meg, most meg hirtelen nem lett szabályos, egyik fordulóról a másikra...StormST
Ilyen is előfordul, a Pats pl. a Jetstől pont egy ilyen miatt kapott ki. Az is szabály volt, hogy nem lehet előre tuszkolni a saját védőt, de mivel nem nagyon fújták be, sokan kihasználták. Akkor szívás amikor először valaki ellen befújják. A Decker OPI csak azért volt necces, mert ha fújják, akkor fújják, de akkor pl. Gronk TD előtti lökése is legyen lökés.

De mindegy, ennyit nem ér az egész, szar bíráskodás mindig előfordulhat. Inkább most forduljon elő, mint a playoffban. Bár a bíráskodásnál jobban izgat, hogy a döntő marhaságot ne mi csináljuk majd. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline

(((((Érdekes azzal nem foglalkozik senki, amikor mi reklamálunk, hogy löködik az elkapóinkat kiiktatva a play-eink ütemezését..))))StormST
hallatlan h mit meg nem tesznek ellenetek..a többi 31 csapat meccsén persze nincs ilyen, és a Broncos sem szokott ilyesmit csinálni soha..szóval mélyen együtt érzek😀Muck
Szerintem ideje hazamenni a topicodba. Nyóc kemény hozzászólással jobb lenne úgy kezdeni a fórum karrieredet, hogy a saját topicban örömködsz a győzelmen, mint úgy, hogy vesztes csapat topicjában kötözködsz azon, hogy páran esetleg bánatukban fűre-fára mérgesek. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
Twitterről:
Denver Broncos ‏@Broncos 17 óra
CB Dominique Rodgers-Cromartie has a shoulder injury. His return is probable. #DENvsNE

Ezek szerint váll sérülése volt, ami jó hír, ezzel kapcsolatban:

Les Shapiro ‏@LesShapiro 21 perc
Broncos cornerback Dominique Rodgers-Cromartie day-to-day, according to Jack Del Rio. Phew! #broncos #nfl

További bizalomgerjesztő hír:

Del Rio expects Knowshon and DRC to practice by end of the week. Also, expects Julius Thomas and Champ Bailey back for KC game. #broncos

Jammer homloka tegnapról:
 o.twimg.com/2/proxy.jpg?t=HBgpaHR0cHM6Ly90d2l0cGljLmNvbS9zaG93L2xhcmdlL2RtaWI1by5qcGcUsAkUkgUAFgASAA&s=aulevtPiFWOhchG2Ql_steSAShNawtD75V03-qPcgGE

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning