NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
4 helyet léptünk előre az nfles power rankingben így az előkelő 4!!!-ik helyet foglaljuk el, mikor lehetett ilyen utoljára 2011?

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Reménytelen, hogy ez a franchise valaha emelkedő pályára álljon. Fogadok rá, ha véletlenül egyszer Super Bowlba jutnánk, odafelé lezuhanna a repülőgép.MacPhisto
Megtaláltam az örök klasszikust.

több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 8 139 — Stromfeld Aurél fan
Ezt miért nem vették el?!?
PintérÁdi
Nem ért le a térde! 😛
gyeek
nemszép 😀
Borbinho
Muszáj volt. 😕

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 470 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ezt miért nem vették el?!?
PintérÁdi
Nem ért le a térde! 😛
gyeek
nemszép 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 8 139 — Stromfeld Aurél fan
Ezt miért nem vették el?!?
PintérÁdi
Nem ért le a térde! 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!
Viszont mi van ha jól látja a bíró és beinti inchekre.
Ha jól emlelszem tavaly volt egy play ahol 7 másodperc alatt éltünk fel egy spikera. A legmélyebben levő játékos 24 yardra volt. Most a max lehetett 10 yardra. Simán indíthattunk volna még egy playt.
PintérÁdi
Ez irreleváns abból a szemszögből h a pályán hozott TD miatt booth review következett, ahol megállapították h nem TD és pörögnie kellett volna az órának ilyenkor az a szabály h levesznek 10 mp-et a hátralévő időből és utána lehet indítani a támadóidőórát álló gameclock mellett.
empty taxi
Kösz az infot, ezt értem is, ha nem TD akkor vége a meccsnek, ezen szerintem felesleges vitázni.
Viszont a bírók TD-nek ítélték meg az elkapást a pályán, ezek alapján marha kíváncsi lennék arra a videóra vagy képre vagy bármilyen bizonyítékra ami alapján utólag 100%os bizonyossággal megállapították hogy nem volt az, mert ez lenne az egész rendszer lényege nem? hogy csak a tuti bizonyítéknál módosítanak a pályán hozott ítéleten
Cuchulain82
Férfiasan bevallom, bennem fel nem merült h ez nem TD egészen addig amíg Blandino ezt nem mondta a közvetítésben h szerinte ez nem TD a FOX lassításai alapján.
Nah most ezek szerint hozzá értő szemnek ezek a felvételek is elegek voltak vagy egy ligaszintű összeesküvés ügynökét már a tv-be is beültették.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Viszont mi van ha jól látja a bíró és beinti inchekre.
Ha jól emlelszem tavaly volt egy play ahol 7 másodperc alatt éltünk fel egy spikera. A legmélyebben levő játékos 24 yardra volt. Most a max lehetett 10 yardra. Simán indíthattunk volna még egy playt.
PintérÁdi
Ez irreleváns abból a szemszögből h a pályán hozott TD miatt booth review következett, ahol megállapították h nem TD és pörögnie kellett volna az órának ilyenkor az a szabály h levesznek 10 mp-et a hátralévő időből és utána lehet indítani a támadóidőórát álló gameclock mellett.
empty taxi
Kösz az infot, ezt értem is, ha nem TD akkor vége a meccsnek, ezen szerintem felesleges vitázni.
Viszont a bírók TD-nek ítélték meg az elkapást a pályán, ezek alapján marha kíváncsi lennék arra a videóra vagy képre vagy bármilyen bizonyítékra ami alapján utólag 100%os bizonyossággal megállapították hogy nem volt az, mert ez lenne az egész rendszer lényege nem? hogy csak a tuti bizonyítéknál módosítanak a pályán hozott ítéleten
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!
Viszont mi van ha jól látja a bíró és beinti inchekre.
Ha jól emlelszem tavaly volt egy play ahol 7 másodperc alatt éltünk fel egy spikera. A legmélyebben levő játékos 24 yardra volt. Most a max lehetett 10 yardra. Simán indíthattunk volna még egy playt.
PintérÁdi
Ez irreleváns abból a szemszögből h a pályán hozott TD miatt booth review következett, ahol megállapították h nem TD és pörögnie kellett volna az órának ilyenkor az a szabály h levesznek 10 mp-et a hátralévő időből és utána lehet indítani a támadóidőórát álló gameclock mellett.
empty taxi
Akkor is maradt volna egy kibebaszott másodperc...
És akkor az még egy play!!!!!!!!!!!!felkialtojel!!!!!!!!
PintérÁdi
OK.
Bocs h volt pofám belemenni némi szabálymagyarázatba...

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Viszont mi van ha jól látja a bíró és beinti inchekre.
Ha jól emlelszem tavaly volt egy play ahol 7 másodperc alatt éltünk fel egy spikera. A legmélyebben levő játékos 24 yardra volt. Most a max lehetett 10 yardra. Simán indíthattunk volna még egy playt.
PintérÁdi
Ez irreleváns abból a szemszögből h a pályán hozott TD miatt booth review következett, ahol megállapították h nem TD és pörögnie kellett volna az órának ilyenkor az a szabály h levesznek 10 mp-et a hátralévő időből és utána lehet indítani a támadóidőórát álló gameclock mellett.
empty taxi
Akkor is maradt volna egy kibebaszott másodperc...
És akkor az még egy play!!!!!!!!!!!!felkialtojel!!!!!!!!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 6 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Tate nem picit frusztrált ha ilyen tweetet nyom az MNF közben:

 www.prideofdetroit.com/2017/9/25/16364792/golden-tate-trolls-nfl-after-dez-bryant-goal-line-td-not-overturned-detroit-lions-controversy

 mobile.twitter.com/NFL/status/912500970394763264/video/1

Ezt miért nem vették el?!?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!
Viszont mi van ha jól látja a bíró és beinti inchekre.
Ha jól emlelszem tavaly volt egy play ahol 7 másodperc alatt éltünk fel egy spikera. A legmélyebben levő játékos 24 yardra volt. Most a max lehetett 10 yardra. Simán indíthattunk volna még egy playt.
PintérÁdi
Ez irreleváns abból a szemszögből h a pályán hozott TD miatt booth review következett, ahol megállapították h nem TD és pörögnie kellett volna az órának ilyenkor az a szabály h levesznek 10 mp-et a hátralévő időből és utána lehet indítani a támadóidőórát álló gameclock mellett.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
egyébként én a gyeek által belinkelt videón nem látom, hol ért le a térde Tate-nek először inkább kinyúlik a térd és miután benyújtja leérZERO_L
Én ezt láttam, de mozgásban még kis izomrázkódás is látható amikor talajt ér:

 i5.photobucket.com/albums/y198/gyeek/leert.jpg
gyeek
többször megnéztem (több platformon) és én nem látom ezt a "kis izomrázkódás is látható amikor talajt ér"
nekem még mindig úgy tűnik, hogy éppen a talajérés előtt pár centivel kinyújtja a térdét és ebben a pillanatban nem ér földet

Ez a laptopról készült kép, New Yorkban kifinomultabb technika áll rendelkezésre.
gyeek
ez egy nagyon jó érv, csak az a baj, hogy már láttunk nem egy olyan esetet amikor egyértelmű videóbizonyíték ellenére is rossz ítéletet hoztak meg, ezért amíg a perdöntő bizonyítékot nem mutatják meg a közvetítés során vagy bárhol máshol, elég nehéz jóhiszeműnek lenni
sajnos ezt a bizalmat eljátszották már egy egyszeri szurkolónál is, hát még egy Lions drukkernél


11sec kérdésköre:
nem tudom mennyire lehet hinni a FOX órájának, de ebben a pillanatban jól láthatóan 10mp-re vált a mutató, ahol még Tate "nem ért" földet, így a +1 play-t teljesen felesleges számonkérni, vagy TD vagy game over

 oi65.tinypic.com/1ru9au.jpg
ZERO_L
Ha itt még nem ért földet, akkor az TD!!!
Ha földet ért a jobb térd akkor az még 11nél történt.
Ha Bem ért ott (bár én is úgy látom hogy surolhatta, de a perdöntő megint Más kérdés)

Viszont mi van ha jól látja a bíró és beinti inchekre.
Ha jól emlelszem tavaly volt egy play ahol 7 másodperc alatt éltünk fel egy spikera. A legmélyebben levő játékos 24 yardra volt. Most a max lehetett 10 yardra. Simán indíthattunk volna még egy playt.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 444 — situational football
egyébként én a gyeek által belinkelt videón nem látom, hol ért le a térde Tate-nek először inkább kinyúlik a térd és miután benyújtja leérZERO_L
Én ezt láttam, de mozgásban még kis izomrázkódás is látható amikor talajt ér:

 i5.photobucket.com/albums/y198/gyeek/leert.jpg
gyeek
többször megnéztem (több platformon) és én nem látom ezt a "kis izomrázkódás is látható amikor talajt ér"
nekem még mindig úgy tűnik, hogy éppen a talajérés előtt pár centivel kinyújtja a térdét és ebben a pillanatban nem ér földet

Ez a laptopról készült kép, New Yorkban kifinomultabb technika áll rendelkezésre.
gyeek
ez egy nagyon jó érv, csak az a baj, hogy már láttunk nem egy olyan esetet amikor egyértelmű videóbizonyíték ellenére is rossz ítéletet hoztak meg, ezért amíg a perdöntő bizonyítékot nem mutatják meg a közvetítés során vagy bárhol máshol, elég nehéz jóhiszeműnek lenni
sajnos ezt a bizalmat eljátszották már egy egyszeri szurkolónál is, hát még egy Lions drukkernél


11sec kérdésköre:
nem tudom mennyire lehet hinni a FOX órájának, de ebben a pillanatban jól láthatóan 10mp-re vált a mutató, ahol még Tate "nem ért" földet, így a +1 play-t teljesen felesleges számonkérni, vagy TD vagy game over

 oi65.tinypic.com/1ru9au.jpg



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Azért az higy ennyire meccsben voltunk, nagyon tetszett. Mert borzalmasan kezdett az offense.

Futó játék még mindig nagyon nehézkes.
Ebron Geppetto bácsi nagyon szép kezeket faragott neked (7 target 2 catches)


A védelmében meg ennyire sokat számít Davis?
Mert a turnoverek miatt a védelem pozitívan szállt ki a buliból, de úgy éreztem az elején, hogy jönnek át, mint kés a vajon.


És ha kérhetem Stafford papa ne akarjál évi 27 M + 50 Milla signin' bonus mellett ütközni +1 vagy 2 yardért.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
 www.prideofdetroit.com/2017/9/25/16360624/top-6-detroit-lions-screwjobs-official-controversy-rulebook-calvin-johnson-home-cookin

A mi kurva anyánkat, hogy bíróztunk.
MacPhisto
Az a csúnya hogy nem az elmúlt 50 évből kell idézni. És ezek nyilván csak a legismertebbek.
Kamu def holding, off holding, meg téves DPI ítéletekkel meg majdnem mindenhol tele a padlás.
Mennyi példát lehet még erre sorolni a közelmúltból.

Megint izgulhatunk a következő meccsen, hogy mennyire veti vissza a csapatot mentálisan egy újabb ilyen eset.

Hogyan lehetne a kedvencek közé bekerülni?
Ki kellene ahhoz, hogy az ilyen ítéltek kiegyenlítődjenek. Vagy hogy legalább hazai pályán fújjanak nekünk?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
 www.prideofdetroit.com/2017/9/25/16360624/top-6-detroit-lions-screwjobs-official-controversy-rulebook-calvin-johnson-home-cookin

A mi kurva anyánkat, hogy bíróztunk.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Most olvasom, hogy DPI volt az utolsó play. Telóról nem tudom visszanézni.
Remélem ez a győzelem fog hiányozni a PO-hoz.
Bár amilyen lelkiállapotban lehet most a csapat nem nyerünk egy darabig meccset. Pont mint a fantom face mask call után.
Bazzani
@DetroitMoments: 🙁  twitter.com/DetroitMoments/status/912369282872463366/photo/1
Bazzani
Bízom benne, hogy most nem. Ez már egy másik csapat.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most olvasom, hogy DPI volt az utolsó play. Telóról nem tudom visszanézni.
Remélem ez a győzelem fog hiányozni a PO-hoz.
Bár amilyen lelkiállapotban lehet most a csapat nem nyerünk egy darabig meccset. Pont mint a fantom face mask call után.
Bazzani
@DetroitMoments: 🙁  twitter.com/DetroitMoments/status/912369282872463366/photo/1

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most olvasom, hogy DPI volt az utolsó play. Telóról nem tudom visszanézni.
Remélem ez a győzelem fog hiányozni a PO-hoz.
Bár amilyen lelkiállapotban lehet most a csapat nem nyerünk egy darabig meccset. Pont mint a fantom face mask call után.

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@bryank44: @JamieSamuelsen @stoney16  twitter.com/bryank44/status/912286206402203648/photo/1

több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 651 — Bears & Illinois fan
Régóta tudjuk, hogy vannak egyenlőbbek......Nálunk is volt tegnap egy igen dühítő ítélet, amellyel visszahozták az ellent. Na, kivel játszottunk? Szerencsére egymást múltuk alul, amiből végül mi jöttünk ki jól, de nagyon morcos lettem volna, ha ezért veszítünk.

Tessék nyerni egy-két SB-t mostanság, akkor benne lesztek (leszünk) a szaknévsorban, addig marad a lesajnált, bírók által nem tisztelt státusz. Szerethetővé kell válni......
csi77
Egy-két superbowlt? Ember playoffmeccset vagy divíziót sem engednek nyerni. (Felvett zászló, fantom facemask.)
MacPhisto
Tudom, fából vaskarika......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Régóta tudjuk, hogy vannak egyenlőbbek......Nálunk is volt tegnap egy igen dühítő ítélet, amellyel visszahozták az ellent. Na, kivel játszottunk? Szerencsére egymást múltuk alul, amiből végül mi jöttünk ki jól, de nagyon morcos lettem volna, ha ezért veszítünk.

Tessék nyerni egy-két SB-t mostanság, akkor benne lesztek (leszünk) a szaknévsorban, addig marad a lesajnált, bírók által nem tisztelt státusz. Szerethetővé kell válni......
csi77
Egy-két superbowlt? Ember playoffmeccset vagy divíziót sem engednek nyerni. (Felvett zászló, fantom facemask.)

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 891
És még a csapat kajája is kigyulladt a meccs után.
 twitter.com/SInow/status/912066128515608576
iktriad
pontosan erre írta egyszer egy Lions-fan (amely hsz méltán került az Aranyköpések topikba) hogy ha egyszer a csapat SB-t játszana, a helyszínre menet lezuhanna a repülő.

Mindig jövőre
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 651 — Bears & Illinois fan
Régóta tudjuk, hogy vannak egyenlőbbek......Nálunk is volt tegnap egy igen dühítő ítélet, amellyel visszahozták az ellent. Na, kivel játszottunk? Szerencsére egymást múltuk alul, amiből végül mi jöttünk ki jól, de nagyon morcos lettem volna, ha ezért veszítünk.

Tessék nyerni egy-két SB-t mostanság, akkor benne lesztek (leszünk) a szaknévsorban, addig marad a lesajnált, bírók által nem tisztelt státusz. Szerethetővé kell válni......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Azért minden esetre mindig jó Lions meccset nézni, mert vagy láthatsz példát egy olyan szabályra amit szökőévente 1x használnak és azt se tudtad hogy létezik, vagy láthatsz valamit amiből új szabály lesz, persze szigorúan a Lions kárára... Minden esetre azt megnéztem volna hogy Rodgersék ellen meghozták volna-e ezt a döntést a Lambón...