Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Quinn tényleg szerelmes a támadófalba.
Bazzani
Helyes. Kicsit szerethetné a másik falunkat is és akkor lenne esélyünk a playoffra.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért na. 😊

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tim Lelito OG jön ma vizitre a csapathoz. Quinn tényleg szerelmes a támadófalba.

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@kmeinke: Lang says he was 99.9% sure he was going to sign with the Seahawks when he left Seattle. Then the Lions came back with a counteroffer.

Hát ez nem sokon múlt..
Quinn varázsolt egyet.

Igazolhatnánk már valakit ma még nem jött senki. 😊

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 622 — a new hope (again)
New #Lions LB Paul Worrilow signed 1-year, $3m deal with $2.75m fully guaranteed at signing
kapitnono
Sokat fogjuk pályán látni. Nagyon elhanyagoljuk az LB posztot.
Bazzani
Nem kell beszarni, nagyon fogjátok szeretni a cover beli képességek hiányának ellenére is 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
New #Lions LB Paul Worrilow signed 1-year, $3m deal with $2.75m fully guaranteed at signing
kapitnono
Sokat fogjuk pályán látni. Nagyon elhanyagoljuk az LB posztot.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 933 — WHO DAT!!!!
New #Lions LB Paul Worrilow signed 1-year, $3m deal with $2.75m fully guaranteed at signing


több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
3 év 18M gari és évi 9.5 átlag összesen kb 28.5M lehet


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Egy lépés van hátra:

@ZacSnyder: Now sign the #Packers officiating crew and Bob Quinn had a perfect free agency period.
Bazzani
Es meg te kerdezted h mennyi cap spacunk van? Ti honnan szulitek ezt a valag zsetont.

Btw a tokeletes FA Hayden csodalatos szerzodesevel sztem nem emlitheto egy lapon
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy lépés van hátra:

@ZacSnyder: Now sign the #Packers officiating crew and Bob Quinn had a perfect free agency period.

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@PFF_NateJahnke: The Lions just added one of the best pass blocking guards in the NFL with TJ Lang. Will definitely help Stafford.  twitter.com/PFF_NateJahnke/status/840974503928832002/photo/1

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kvára kapjátok be! Lang a kedvencem! És Glasgowt is nagyon bírom, sőt Decker is nagyon fasza. Kapjátok be bírom az Oline-otok.
Egyébként hihetetlen, hogy Sitton után Lang is a csoportban marad.
Azt hiszem nem nagyon kell bemutatni, a liga talán legjobb pass blokkoló Gja. Futás ellen inkább csak átlagos, de egy hihetetlen jó személyiség akiért lehet rajongani (like me).
Btw hazatért TJ, Michigan államban született és ide is járt egyetemre az Eastern Michiganre.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
@AdamSchefter: TJ Lang is signing with the Lions, per source.


Áááá jeeeeeeeeeeee!
Bazzani
Az igen. Elég bivaly kis fal lesz az... Hát igen ti szereztetek 2 top játékost fele annyi cappel mint ami nekünk volt.... Mi meg vettünk 1-2 jobb iparost....

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@AdamSchefter: TJ Lang is signing with the Lions, per source.


Áááá jeeeeeeeeeeee!

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@BradGalli: Free agent @TJLang70 visited a second time with the Lions, hopes to make a decision today.

Hm.

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@BradGalli: Free agent @TJLang70 called the #7SportsCave, and said he's narrowed his choices to three teams: DET, GB, SEA.

Remélem ez már a végső sorrend. (nem)
Azért a Decker-Glasgow/Tomlinson/Dahl-Swanson-Lang-Wagner fal mögött Stafford és Abdullah elég jól érezné magát. 😊

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Csak ha 1/19-re (mi ezen húztuk McClellint, hasonló sikereket kívánok) benn lesz mondjuk egy 4 csillagos edge rusher, meg egy 4 csillagos LB, akkor nem kérdés, hogy én kit húznék. Megmondom őszintén nem nézegettem az idei class off-ball linebackereit. Van valaki, aki neked bejön, s most konkrétan, mint futball játékosra gondolok. 😊
tüsi91
Szerintem ha benn lesz akkor O.J. Howard lesz a pickünk. Olyan szinten nézegetjük a TE-eket, hogy hihetetlen. És akkor Ebron menne Boldin szerepkörébe.
Az LB classt nem nagyon néztem de valóban nincs olyan betonbiztos pick 1/19re akivel feltétlenül elégedett lennék.
Szerintem csak a második körben jön majd LB, mondjuk mondjuk Haason Reddick ha bennmarad addig (szerintem nem).
Bazzani
Foster, Cunningham vagy TJ Watt. Ruben Foster sanszosan nem lesz bennt mikor jöttök, Cunningham viszont érdekes lehet. TJ Watt inkább 3-4 OLB lenne, de hát JJ Watt öcsikéje, tehát megvannak benne a tesó génjei...

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak ha 1/19-re (mi ezen húztuk McClellint, hasonló sikereket kívánok) benn lesz mondjuk egy 4 csillagos edge rusher, meg egy 4 csillagos LB, akkor nem kérdés, hogy én kit húznék. Megmondom őszintén nem nézegettem az idei class off-ball linebackereit. Van valaki, aki neked bejön, s most konkrétan, mint futball játékosra gondolok. 😊
tüsi91
Szerintem ha benn lesz akkor O.J. Howard lesz a pickünk. Olyan szinten nézegetjük a TE-eket, hogy hihetetlen. És akkor Ebron menne Boldin szerepkörébe.
Az LB classt nem nagyon néztem de valóban nincs olyan betonbiztos pick 1/19re akivel feltétlenül elégedett lennék.
Szerintem csak a második körben jön majd LB, mondjuk mondjuk Haason Reddick ha bennmarad addig (szerintem nem).

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Csak ha 1/19-re (mi ezen húztuk McClellint, hasonló sikereket kívánok) benn lesz mondjuk egy 4 csillagos edge rusher, meg egy 4 csillagos LB, akkor nem kérdés, hogy én kit húznék. Megmondom őszintén nem nézegettem az idei class off-ball linebackereit. Van valaki, aki neked bejön, s most konkrétan, mint futball játékosra gondolok. 😊
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazzani
Lehet, hogy az a legnagyobb need, de nem első körös nálam. Bár az meg megint igaz, hogy 4-3-as LB poszton általában nagyobb impactja van egy rookienak, mint egy edge rushernek vagy egy cornernek.
tüsi91
Ha 1/19nél benn lesz a legjobb OLB vagy ILB akkor ki kell húzni. 2/19nél már annyival kisebb esélyed van egy azonnali kezdő impact játékost hozni, hogy hihetetlen.
Ezért is nem értem a Levy kivágást. Adhattak volna neki egy esélyt az edzőtáborban. Marhára nem kellett a cap space, hogy ezt meg kellett lépni. Az egyetlen olyan LB volt a keretben aki tudja merre van a labda. Remélem játszik még valahol.
Ansah mellé bőven ráérünk a második körben DE-t hozni. Főleg egy ilyen mély classban.

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Bazzani
Lehet, hogy az a legnagyobb need, de nem első körös nálam. Bár az meg megint igaz, hogy 4-3-as LB poszton általában nagyobb impactja van egy rookienak, mint egy edge rushernek vagy egy cornernek.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Washingtonból nem is lesz több, mint egy csere, szóval ne is reménykedj. De annak jó. Ahogy elnéztem a 2016-os depthet, na az röhej volt. Most azért szépen felturbóztátok a cseresort. A nagyobb kérdés, hogy Hyder lehet-e kezdő vagy inkább marad egy szituációs rusher. Mert ha utóbbi, akkor ott van egy lyukatok.
tüsi91
Szerintem Hydernél ez volt a max, ráadásul mostmár figyelni is fognak rá jobban.
Olyan érzésem van, hogy megpróbálják felhozni a keretet arra a szintre draft előtt, hogy ha nem sikerül valamilyen posztra hozni ott embert akkor is meglegyünk valahogy. Ezért jönnek a Washington féle emberek. Be lehet állítani ha muszáj, nagyon nem égsz meg vele de nem is nyernek neked meccset.
Remélem a draft javát (első 4 kör) rááldozzák a védelemre és csak azután kezdünk el kalandozni az offense skill posztokon.
Mondjuk vicces, hogy Quinn FA előtt azt mondta, hogy playmakereket kell hozni a védelembe, erre jött egy CB aki nem szerez labdát, meg két falember aki minden csak nem playmaker...
Tényleg én annyira akarok bízni Quinn-ben de olyan nehéz.
Bazzani
Szerintem valamennyi csapat így csinálja, hogy próbál foltozni. Mik a needeitek szeintem: DE, backup TE, backup WR, G, LB, CB. Na ebből ami 1. köröst érhet az a DE, CB. Ezt le lehet rendezni első két körben, a többit tán később is meg lehet oldani.

Amúgy mit izgulsz. Úgy is a Packers nyeri a csoportot.
tüsi91
Szerintem a legnagyobb need az LB. Nem mehetsz neki a szezonnak úgy, hogy a kezdőd Worrilow-Whitehead-Williams. Ez kb instant öngyilkosság. Ebből 2 minimum cserejátékos.
Tavaly ott ment el a szezon fele, hogy nem volt LB aki menjen a TE-ekkel. Kaptunk vagy 10 TD-t ebből. Ránéz az ellenfél OC-a és hülyére röhögi magát.
Aztán kellene ugye passrush, ahhoz egy jó DE meg egy DT.
Lawson a nr2 CB, ami megint egy vicc.
És akkor mehetünk mélyebbre, hogy Tawon Wilson kezdő.
Ez a védelem liga legalja és kísérlet sem történt a minőségi megerősítésre.
Ezért tart ott a Pats ahol tart és ezért vagyunk mi a lekonyult lófasz szintjén.

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Washingtonból nem is lesz több, mint egy csere, szóval ne is reménykedj. De annak jó. Ahogy elnéztem a 2016-os depthet, na az röhej volt. Most azért szépen felturbóztátok a cseresort. A nagyobb kérdés, hogy Hyder lehet-e kezdő vagy inkább marad egy szituációs rusher. Mert ha utóbbi, akkor ott van egy lyukatok.
tüsi91
Szerintem Hydernél ez volt a max, ráadásul mostmár figyelni is fognak rá jobban.
Olyan érzésem van, hogy megpróbálják felhozni a keretet arra a szintre draft előtt, hogy ha nem sikerül valamilyen posztra hozni ott embert akkor is meglegyünk valahogy. Ezért jönnek a Washington féle emberek. Be lehet állítani ha muszáj, nagyon nem égsz meg vele de nem is nyernek neked meccset.
Remélem a draft javát (első 4 kör) rááldozzák a védelemre és csak azután kezdünk el kalandozni az offense skill posztokon.
Mondjuk vicces, hogy Quinn FA előtt azt mondta, hogy playmakereket kell hozni a védelembe, erre jött egy CB aki nem szerez labdát, meg két falember aki minden csak nem playmaker...
Tényleg én annyira akarok bízni Quinn-ben de olyan nehéz.
Bazzani
Szerintem valamennyi csapat így csinálja, hogy próbál foltozni. Mik a needeitek szeintem: DE, backup TE, backup WR, G, LB, CB. Na ebből ami 1. köröst érhet az a DE, CB. Ezt le lehet rendezni első két körben, a többit tán később is meg lehet oldani.

Amúgy mit izgulsz. Úgy is a Packers nyeri a csoportot.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Washingtonból nem is lesz több, mint egy csere, szóval ne is reménykedj. De annak jó. Ahogy elnéztem a 2016-os depthet, na az röhej volt. Most azért szépen felturbóztátok a cseresort. A nagyobb kérdés, hogy Hyder lehet-e kezdő vagy inkább marad egy szituációs rusher. Mert ha utóbbi, akkor ott van egy lyukatok.
tüsi91
Szerintem Hydernél ez volt a max, ráadásul mostmár figyelni is fognak rá jobban.
Olyan érzésem van, hogy megpróbálják felhozni a keretet arra a szintre draft előtt, hogy ha nem sikerül valamilyen posztra hozni ott embert akkor is meglegyünk valahogy. Ezért jönnek a Washington féle emberek. Be lehet állítani ha muszáj, nagyon nem égsz meg vele de nem is nyernek neked meccset.
Remélem a draft javát (első 4 kör) rááldozzák a védelemre és csak azután kezdünk el kalandozni az offense skill posztokon.
Mondjuk vicces, hogy Quinn FA előtt azt mondta, hogy playmakereket kell hozni a védelembe, erre jött egy CB aki nem szerez labdát, meg két falember aki minden csak nem playmaker...
Tényleg én annyira akarok bízni Quinn-ben de olyan nehéz.

Szerkesztette: Bazzani