Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért ahogy nézem egyelőre a csapatok is osztják a véleményemet a kordinátoraink ügyében.
A nagy edzőkeresgélésnél fel sem merült eddig a nevük.
Mondjuk szerintem interjúig Austin el fog jutni, de komolyan mint HC fel sem merül majd a nevük.

Komolyan gondolkozok tippmixen egy félidő Lions vége Seattle kombón.

több mint 7 éve
anarfa Detroit Lions 477
Nem értem ezt a nagy negatív hangulatot. Mindenki rosszabbat várt a szezontól. Abban egyetértek, hogy a 9-7-nél a mutatott játék gyengébb volt, és még az is jogos, ha valaki úgy gondolja, hogy nem érdemeltük meg a rájátszást.

De nem kell magyarázkodni, ebben a játékoskeretben nincs sokkal több. Ellenben szerintem nem haladunk rossz irányba. Quinn volt sokat kutyázva, részben jogosan (secondary depth), de azért húzott egy nagyot a radar alatt (Boldin), és az újoncaink is jól teljesítettek összességében. Nem hinném, hogy nem kéne bízni benne.

Az edzői stáb kérdése már tényleg égetőbb, mert a meccsek többségében egyszerűen le lettek iskolázva az ellenfelek által. A két koordinátornak még adnék egy évet egy kicsit jobb kerettel, de Caldwellből tényleg elég volt. Ellenben egy új vezetőedző nem valószínű, hogy megtartaná Cootert és Austint, így ez egy nehéz kérdés. Kíváncsi lennék kit érdekelne ez a munka.

Összességében szerintem inkább pozitív volt ez a szezon, mint hervasztó és teljes nyugalommal fogom megnézni a Seahawks meccset, és ha a csapat nem görcsöli el nagyon még egy jót is játszhatunk velük. De őszintén az se fog érdekelni, ha kikapunk 20 ponttal, egyértelmű hogy melyik a jobb csapat. Nekik a Superbowl a cél, nekünk meg ez egy extra meccs, fogjuk fel úgy.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vigyétek Jefferyt. A mesteredzőnek úgy sem kell.
tüsi91
Én egy 2.-3. körös rookiera gondoltam.
Ha pénzt akarunk költeni akkor jöjjön Tony Jefferson vagy Kawann Short.

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Vigyétek Jefferyt. A mesteredzőnek úgy sem kell.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
WR?Bazzani
Jones, Tate, Boldin, Ebron, Riddick mellé miért?
peach
Boldin FA. Riddick pedig keveset van pályán ha lesz igazi nr1 RB.
Egy (Tate vagy Jones) sérülésre vagyunk attól, hogy TJ Jones vagy Roberts folyamatosan pályán legyen.
Nem mellékesen Marvin Jones szezonjának második fele elég gyenge lett.
Bazzani
Boldint nem tudtam. Amúgy csak arra céloztam, hogy sztem a maradék 4 emberben is van akkora talent level, hogy egy sikeres passzjátékot fel lehessen rájuk húzni. Pláne ha boldin is maradna. Egy nr.1 rb baromi sokat tudna rajtuk lendíteni. Sokkal többet mint még egy wr.
peach
Nem látom azt a forgatókönyvet, hogy korai pickel RB-t hozunk. Abdullah 2-3 meccset bír úgyhogy a feladat megint az elkapókra hárul majd.
Főleg egy magas és fizikális WR kellene aki endzone-ban veszélyt jelent.

Amúgy valaki elmondhatná, hogy Ebronra miért nem passzolunk az endzoneban.

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 622 — a new hope (again)
WR?Bazzani
Jones, Tate, Boldin, Ebron, Riddick mellé miért?
peach
Boldin FA. Riddick pedig keveset van pályán ha lesz igazi nr1 RB.
Egy (Tate vagy Jones) sérülésre vagyunk attól, hogy TJ Jones vagy Roberts folyamatosan pályán legyen.
Nem mellékesen Marvin Jones szezonjának második fele elég gyenge lett.
Bazzani
Boldint nem tudtam. Amúgy csak arra céloztam, hogy sztem a maradék 4 emberben is van akkora talent level, hogy egy sikeres passzjátékot fel lehessen rájuk húzni. Pláne ha boldin is maradna. Egy nr.1 rb baromi sokat tudna rajtuk lendíteni. Sokkal többet mint még egy wr.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
WR?Bazzani
Jones, Tate, Boldin, Ebron, Riddick mellé miért?
peach
Boldin FA. Riddick pedig keveset van pályán ha lesz igazi nr1 RB.
Egy (Tate vagy Jones) sérülésre vagyunk attól, hogy TJ Jones vagy Roberts folyamatosan pályán legyen.
Nem mellékesen Marvin Jones szezonjának második fele elég gyenge lett.

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy dologban mindenkeppen ti vagytok a liga legjobbjai, barmilyen meglepo:

atlagos time of possession/drive
sebidani1990
Ja. Ez szép volna ha TD a vége. De úgy, hogy rúgsz egy FG-t aztán kapsz cserébe egy gyors TD-t az nem valami jó.

több mint 7 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
Egy dologban mindenkeppen ti vagytok a liga legjobbjai, barmilyen meglepo:

atlagos time of possession/drive
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 622 — a new hope (again)
WR?Bazzani
Jones, Tate, Boldin, Ebron, Riddick mellé miért?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Miben hatékony Cooter offense Mac? Merthogy pontokban biztos nem, a RZ hatékonyság az első tizennégy meccsen (amíg nem jött Zenner) tragikus volt.
Bazzani
Erre találj már statokat, mert úgy rémlik, hogy volt egy kurva hosszú streakünk, ahol mindig szereztünk pontot RZ-ból.
MacPhisto
Az tavaly volt.
 www.teamrankings.com/nfl/stat/red-zone-scoring-pct

NFL középmezőny, tavalyhoz képest hatalmas visszaesés.
De visszaestünk TD/meccs, pont/meccs, futott yard/meccs mutatókban is így hirtelen rákeresve.
Persze ezekben természetesen szerepe van Megatron visszavonulásának, de ez az offense messze nem érdemel olyan szintű dicséretet mint amit kap.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 7 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Miben hatékony Cooter offense Mac? Merthogy pontokban biztos nem, a RZ hatékonyság az első tizennégy meccsen (amíg nem jött Zenner) tragikus volt. Ok vigyáz a labdára ez tény, csak közben megölte vele bigplay Matt-et is.

Én hoznék futót mert Abdullah kb Jahvid Best2. Riddick nem futó, Zennerre meg jövőre sokkal jobban fognak figyelni.
WR, RB, CB, DE, DT, LB mind kell. Ja jó a keret...
Bazzani
Én Zennert nem írnám le, legalábbis sokkal, de sokkal jobban lát a pályán mint Washington meg Riddick, illetve rajta lehetett látni az elmúlt két meccsen hogy gürizik és beletesz mindent a pályán. Egyetértek azzal hogy valahogy olyan kiheréltnek tűnik ez az offense, de érzésre Cooternél kell egy RB aki elkapni is tud rendesen, és a Saints mecs óta nincs Riddick, azóta jó szar az offense, arra mondjuk nincs mentség hogy így a szezon végére kiderül hogy Zenner elkapni is tud, meg futni is, közben meg erőltettük Washingtont.

We just form a fucking wall.
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Miben hatékony Cooter offense Mac? Merthogy pontokban biztos nem, a RZ hatékonyság az első tizennégy meccsen (amíg nem jött Zenner) tragikus volt.
Bazzani
Erre találj már statokat, mert úgy rémlik, hogy volt egy kurva hosszú streakünk, ahol mindig szereztünk pontot RZ-ból.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Mondjon nekem bárki olyan meccset ahol dominált idén a Lions offense. Talán a Saints ellen, de azt is inkább a defense nyerte meg.
Bazzani
Colts, Rams
Kampman
Mi számít dominanciának? Mert az hogy fel pakolsz x pontot számomra nem az.
Nálam az a dominancia hogy kontrollálod az órát meg az ellent az offense által. Az hogy meg nyersz egy pisztoly párbajt az inkabb szerencse.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjon nekem bárki olyan meccset ahol dominált idén a Lions offense. Talán a Saints ellen, de azt is inkább a defense nyerte meg.
Bazzani
Colts, Rams
Kampman
Igen, valóban. Ezeken a meccseken a defense volt tragikus.
(A Rams meccset csak háttérzajként hallgattam.)
Talán még a Jax ellen voltunk viselhetőek.

több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 293 — Jedi Master
Aha, tehát ami jó az Stafford, ami szar, az Cooter, értem.
gabokocka
Persze Cooter munkájában is vannak jó dolgok. Csak ezt a túlzott hypeolást meg HC reményeket unom már.
Lássunk tisztán vele kapcsolatban. Messze nem olyan fényes a kép mint ahogy külső szemlélőként láthatják.
Bazzani
Jim Irsay elismert atomfizikus elméletét felhasználva: akkor nálatok jó felé pattant a labda, oszt ennyi 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Mondjon nekem bárki olyan meccset ahol dominált idén a Lions offense. Talán a Saints ellen, de azt is inkább a defense nyerte meg.
Bazzani
Colts, Rams
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Aha, tehát ami jó az Stafford, ami szar, az Cooter, értem.
gabokocka
Persze Cooter munkájában is vannak jó dolgok. Csak ezt a túlzott hypeolást meg HC reményeket unom már.
Lássunk tisztán vele kapcsolatban. Messze nem olyan fényes a kép mint ahogy külső szemlélőként láthatják.

Mondjon nekem bárki olyan meccset ahol dominált idén a Lions offense. Talán a Saints ellen, de azt is inkább a defense nyerte meg.

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
Aha, tehát ami jó az Stafford, ami szar, az Cooter, értem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazzani, Te mindig elégedetlenkedsz, akár 0-16 (ok, érthető 😀 ), akár 9-7 a mérleg XD
Chargers LT
Megfogadtam, hogy addig nem írok amíg nem megy át a csapat a full kretén üzemmódba.
Hát az utolsó három meccsen úgy megvertek minket, hogy a 0-16os csapat felállva tapsol.

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megnéztem.
Total offense 21
Points/game 20
Passing yards/game 11
Run yards/game 30

Hát ez a nagy Cooter varázslat.
Bazzani
Nem, a Cooter varázslat az, hogy amikor kell az esetek döntő többségében meg tudjátok csinálni a drive-ot, ami kell, illetve mindezt kevés turnoverrel. Nem mondom, hogy csillivilli, de hasznos.
gabokocka
Nem. Az a Stafford varázslat. Amikor Linehan vagy Lombardi volt az OC akkor is megcsinálta.
A Cooter varázslat az a screen passz Tatenek minden második 3&hosszúnál. Meg a második félidős (főleg 3.negyedes) teljes nulla.
És ha bárki beleolvas a külföldi véleményekbe akkor nem csak az én agyszüleményem.
Sok helyen már azt feszegetik, hogy Caldwell lesz e az első olyan HC akit PO előtt raknak ki, olyan reménytelen a csapat.

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
Megnéztem.
Total offense 21
Points/game 20
Passing yards/game 11
Run yards/game 30

Hát ez a nagy Cooter varázslat.
Bazzani
Nem, a Cooter varázslat az, hogy amikor kell az esetek döntő többségében meg tudjátok csinálni a drive-ot, ami kell, illetve mindezt kevés turnoverrel. Nem mondom, hogy csillivilli, de hasznos.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 293 — Jedi Master
Bazzani, Te mindig elégedetlenkedsz, akár 0-16 (ok, érthető 😀 ), akár 9-7 a mérleg XD

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megnéztem.
Total offense 21
Points/game 20
Passing yards/game 11
Run yards/game 30

Hát ez a nagy Cooter varázslat.

több mint 7 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Miben hatékony Cooter offense Mac? Merthogy pontokban biztos nem, a RZ hatékonyság az első tizennégy meccsen (amíg nem jött Zenner) tragikus volt. Ok vigyáz a labdára ez tény, csak közben megölte vele bigplay Matt-et is.

Én hoznék futót mert Abdullah kb Jahvid Best2. Riddick nem futó, Zennerre meg jövőre sokkal jobban fognak figyelni.
WR, RB, CB, DE, DT, LB mind kell. Ja jó a keret...
Bazzani
Tamadófalba bele lett ölve egy valag Pick es liga alja a futó játék plusz legalabb néha Stafford futhat az életéért. Így azert nehéz big playeket tolni.
2012 óta 3 db első kor ment el az O-lineba meg 2 harmadik kör, meg lehet nézni a Dallas hol tart ugyanennyi első körössel. Pusztán szerencse aligha hiszem...