Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Broncos kitette Foxot és SB-t nyert.

Bazzani
Ez igaz de a jelenlegi Lions és az akkori Broncos roster között kb. annyi a különség, mint a jelenlegi Lions és jelenlegi Browns roster között.
empty taxi
A fejlődés lehetőségére utalok.
Miért tették ki Foxot hisz eredményesek voltak vele?
Vagy a Lionsnál ez a max? Bejutsz és leiskoláznak.
Bazzani
A liga legrosszabb csapatától ejutni a legrosszabb PO csapatig, innen logikus lépés a legrosszabb SB győztes. Az elmúlt 3 drafton ha jött 4 használható csávó sokat mondok. Pedig most volt ölelgetés is, meg bézbólütő. #swanson4MVP #nohomo

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Broncos kitette Foxot és SB-t nyert.

Bazzani
Ez igaz de a jelenlegi Lions és az akkori Broncos roster között kb. annyi a különség, mint a jelenlegi Lions és jelenlegi Browns roster között.
empty taxi
A fejlődés lehetőségére utalok.
Miért tették ki Foxot hisz eredményesek voltak vele?
Vagy a Lionsnál ez a max? Bejutsz és leiskoláznak.

több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Sajnálom srácok, nagyon szurkoltam nektek egész szezonban, de ezt a tegnapi meccset csak a félidőig tudtam nézni. Ez a teljesítmény borzalmas volt, a félidő előtt pedig egyszerűen nem hittem el hogy Caldwell le akarja futtatni az órát és nem is próbálkozik az előrehaladással, oké hogy a FG meglett, de az mi a franc volt?

Kicsit más dolog, a jobb csapat jutott tovább ez egyértelmű, de azért az első TD-nél megvolt a szokásos Lions-S'hawks hangulat /illetve inkább a Lions-bármelyik másik csapat/. Kíváncsi lettem volna, hogy fordított helyzetben ha pl Boldin kapja el a labdát fél kézzel miután a másikkal korábban letépte Sherman fejét mit ítélnek a sporik?
Mielőtt a S'hawks fanok jönnek reklamálni nem állítom hogy ez döntött, de azért gondolom könnyebb volt így kezdeni a meccset.
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nem mondom, hogy nem szörnyű látni ezt a teljesítményt. A hazai pályát is nagyon vastagon fújták.
De a depresszív hangulat elkerülése érdekében probalom a pozitív oldalt nézni.
Tavaly ilyenkor teljes újjáépítésről beszéltunk.
Új GM, roster átalakítás stb.
Az év elején az optimisták 6-7 győzelmet vártak. A pesszimisták 4-et!
Kell egy olyan draft mint tavaly es egy két jó igazolás az offseasonben.
De beestünk a rájátszásba amit senki sem várt volna.
Stafford a sérülése óta erősen visszaesett és A csapat kipukkad.
Egyértelműen o vitte a hatan ezt a brigádot.
Ki kell találnia Quinnek hogy hogyan kell tovabb épiteni ezt a csapatot. Ilyen nevekkel a védelemmel nem lehet mit kezdeni (meg persze a play hívás is röhejes. Es nem csak a vedelembe).
Az offense futójatek nèlkul tovabbra is impotens lesz. Arra is ki kell találni valamit.
De nem vagyok végtelenül borúlátó. Egesz évben szurkolhattam a csapatnak es nem hülye mock draftokat néztem a 8. Hét után.
En többnyire élveztem a szezont es ez ritkán fordul elő.
Go Lions!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
A Broncos kitette Foxot és SB-t nyert.

Bazzani
Ez igaz de a jelenlegi Lions és az akkori Broncos roster között kb. annyi a különség, mint a jelenlegi Lions és jelenlegi Browns roster között.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Sajnos ez a szezon sem a Lionstől elvárt, és megszokott minőséget hozta. Nagyon remélem, hogy hamarosan minden újra visszaáll az elmúlt 2 évtizedben megszokott kerékvágásba. #quality#history#Lions
füligjimmy
Te lecserélnéd Foxot Caldwellre?
Bazzani
Mint a huzat.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sajnos ez a szezon sem a Lionstől elvárt, és megszokott minőséget hozta. Nagyon remélem, hogy hamarosan minden újra visszaáll az elmúlt 2 évtizedben megszokott kerékvágásba. #quality#history#Lions
füligjimmy
Te lecserélnéd Foxot Caldwellre?

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én úgy látom, hogy ez a Lions egy olyan csapat, mint a Lovie féle Bears volt többnyire. A szarabb csapatokat megveri, a kb azonos erősségűek ellen hol nyer-hol veszít, a jobbaktól kikap. Foxot egyébként azért rúgták ki, mert zsinórban 3 évben egy championship contender csapattal kikapott a playoffban, s a Superbowl, meg a Colts elleni meccs szánalmas volt. Óriási különbség ez, s ezt a Caldwell féle Lionst és az akkori Broncost nem hasonlítanám össze. A másik, hogy a nagy Foxról látjuk Chicagoban milyen kiváló képességű edző. Ebben a Lionsban nagyjából ez a 8-10 győzelem van benne maximum, ezt ki is hozták. Biztos szar lehet minden második évben playoffba jutni.
tüsi91
A Broncos kitette Foxot és SB-t nyert.
Mi ne rakjuk ki Caldwellt mert mi Lions drukkerek ennél ne akarjunk többet. Örüljünk annak ami van.
A tegnapi meccshez hasonló megalázást ritkán látni NFL szinten.
Nem léptük át a Seattle 35 yardosát egész meccsen. Egész kibaszott meccsen.

több mint 7 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Én úgy látom, hogy ez a Lions egy olyan csapat, mint a Lovie féle Bears volt többnyire. A szarabb csapatokat megveri, a kb azonos erősségűek ellen hol nyer-hol veszít, a jobbaktól kikap. Foxot egyébként azért rúgták ki, mert zsinórban 3 évben egy championship contender csapattal kikapott a playoffban, s a Superbowl, meg a Colts elleni meccs szánalmas volt. Óriási különbség ez, s ezt a Caldwell féle Lionst és az akkori Broncost nem hasonlítanám össze. A másik, hogy a nagy Foxról látjuk Chicagoban milyen kiváló képességű edző. Ebben a Lionsban nagyjából ez a 8-10 győzelem van benne maximum, ezt ki is hozták. Biztos szar lehet minden második évben playoffba jutni.
tüsi91
Nyilván ha mérlegre teszem az évet azt mondhatom több jött ki mint amit itt bárki várt előzetesen, csak elég negatív a szájíz 4 zacskóval zárni az évet kilátástalan játékkal.
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Én úgy látom, hogy ez a Lions egy olyan csapat, mint a Lovie féle Bears volt többnyire. A szarabb csapatokat megveri, a kb azonos erősségűek ellen hol nyer-hol veszít, a jobbaktól kikap. Foxot egyébként azért rúgták ki, mert zsinórban 3 évben egy championship contender csapattal kikapott a playoffban, s a Superbowl, meg a Colts elleni meccs szánalmas volt. Óriási különbség ez, s ezt a Caldwell féle Lionst és az akkori Broncost nem hasonlítanám össze. A másik, hogy a nagy Foxról látjuk Chicagoban milyen kiváló képességű edző. Ebben a Lionsban nagyjából ez a 8-10 győzelem van benne maximum, ezt ki is hozták. Biztos szar lehet minden második évben playoffba jutni.
több mint 7 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Ez az utolsó egy hónapot amit produkált a csapat senki ki nem teszi az ablakba. Fox-ot is kiraktak egy sikertelen PO után, de itt nem lesz váltás.
A meccsen sima vereség egy motiválatlan 0 teljesítménnyel. Megérdemelt vereség zsinórban a 4.
NFL.com meg hányinger Richardson TD catch of the year 😀 kandidáns, aztan updateben megjegyzik hogy LEHET de csak MAYBE kellet volna ra facemasket dobni. Hányinger. Nem mintha ez bárkit felmentene a tegnapi teljesítmény??(lehet annnak nevezni) alól. Firecaldwell.

Szerkesztette: Blevi
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sajnos ez a szezon sem a Lionstől elvárt, és megszokott minőséget hozta. Nagyon remélem, hogy hamarosan minden újra visszaáll az elmúlt 2 évtizedben megszokott kerékvágásba. #quality#history#Lions

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Na tehát.
Várnám azok véleményét akik szerint:
1. Caldwell jó HC
2. Austin és Cooter jó kordinátorok
3. A bírók nem fújnak ellenünk

Ez talán minden idők leggyengébben felkészített, legalulmotiváltabb, legsótlanabb PO csapata volt.
Ilyen szinten ez elfogadhatatlan produkció. Sajnos következmények nélkül.
Bazzani
Ezen a meccsen az elso 2 pont is
annyira látványos volt.
Emellett a Seahawksnak a bravúr elkapasok is
Mentek. Nálunk meg a sima elkapasok helyett is drop lett.
Annyira sokat hibáztunk hogy momentumunk sem volt.
Kulon bosszantó hogy mennyi
Buta szabálytalanságot követtünk el


Ane olyanok akik 10
Éve a ligában vannak.


De a legrosszabb hogy a PO győzelem tovabbra is csak ég álom marad.

A jobbik csapat győzött. Gratulálok is nekik.

Stafford gyógyuljon meg!
Aztán lehet azon gondolkozni hoy tudnánk ebbol egy PO csapatot csinálni jövőre. Mert ez az idei óriási Szerencs volt.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szép munka az edzői stábunktól és az igazi 12. emberektől. Ugyebár majd jövőre...

Mint minden évben.

Nem vagyok biztos benne, hogy még az életemben fogok látni Lions bajnoki címet. Pedig nem vagyok túl öreg.
anarfa
Nem hiszem el, hogy ezek után a GM kiáll és nem tesz ki senkit.
Ez az edzői stáb az egyik legszánalmasabb a ligában.
Caroll röhögve iskolázta le őket.

több mint 7 éve
anarfa Detroit Lions 477
Szép munka az edzői stábunktól és az igazi 12. emberektől. Ugyebár majd jövőre...

Mint minden évben.

Nem vagyok biztos benne, hogy még az életemben fogok látni Lions bajnoki címet. Pedig nem vagyok túl öreg.

Szerkesztette: anarfa
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na tehát.
Várnám azok véleményét akik szerint:
1. Caldwell jó HC
2. Austin és Cooter jó kordinátorok
3. A bírók nem fújnak ellenünk

Ez talán minden idők leggyengébben felkészített, legalulmotiváltabb, legsótlanabb PO csapata volt.
Ilyen szinten ez elfogadhatatlan produkció. Sajnos következmények nélkül.

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem Glasgow mitt faj Swanson kiesése hanem Thomlisson miatt.
Ha Swanson kezdene akkor Glasgow lenne az LG.
Aki jobb mint a tavalyi elsokoros Thomlisson!

A legnagyobb kieses
Meg Riddick. Amióta ő kiesett azota az offense árnyéka önmagának :-/
PintérÁdi
Thomlisson -> Laken Tomlinson
Egyébként azt sem értem, hogy amikor Dahl játszott a helyén akkor miért cserélték le az újoncot aki egy nagy elváltástól eltekintve nem volt rossz. Szerintem ma is rotálva lesznek ők ketten.
Bazzani
Teljesen igazad van a nevet illetően. Az autokorrekt kijavítja de rosszul is írtam. Mert a "h" betűt bele akartam erőltetni a nevébe.
De megkovezem magam!
PintérÁdi
Berakhatnád ide is a képet amit twitterre raktál.
Bazzani
Csak a tweetet tudom linkelni mert nem tudom hogyan lehet ide képet feltölteni:

 twitter.com/pinteradi/status/817867111766827008

Közben a Lions podcast belinkelte Tory Petrinek (lions.com) hogy upgradeljék a gyerek polóját a detroitlions.com-mal mert most nincs meze a gyereknek 😊
PintérÁdi
Holnap írj rám, csináltatok neki pólót. (Ajándék természetesen, az egyik barátom ezzel foglalkozik.)

több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nem Glasgow mitt faj Swanson kiesése hanem Thomlisson miatt.
Ha Swanson kezdene akkor Glasgow lenne az LG.
Aki jobb mint a tavalyi elsokoros Thomlisson!

A legnagyobb kieses
Meg Riddick. Amióta ő kiesett azota az offense árnyéka önmagának :-/
PintérÁdi
Thomlisson -> Laken Tomlinson
Egyébként azt sem értem, hogy amikor Dahl játszott a helyén akkor miért cserélték le az újoncot aki egy nagy elváltástól eltekintve nem volt rossz. Szerintem ma is rotálva lesznek ők ketten.
Bazzani
Teljesen igazad van a nevet illetően. Az autokorrekt kijavítja de rosszul is írtam. Mert a "h" betűt bele akartam erőltetni a nevébe.
De megkovezem magam!
PintérÁdi
Berakhatnád ide is a képet amit twitterre raktál.
Bazzani
Csak a tweetet tudom linkelni mert nem tudom hogyan lehet ide képet feltölteni:

 twitter.com/pinteradi/status/817867111766827008

Közben a Lions podcast belinkelte Tory Petrinek (lions.com) hogy upgradeljék a gyerek polóját a detroitlions.com-mal mert most nincs meze a gyereknek 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem Glasgow mitt faj Swanson kiesése hanem Thomlisson miatt.
Ha Swanson kezdene akkor Glasgow lenne az LG.
Aki jobb mint a tavalyi elsokoros Thomlisson!

A legnagyobb kieses
Meg Riddick. Amióta ő kiesett azota az offense árnyéka önmagának :-/
PintérÁdi
Thomlisson -> Laken Tomlinson
Egyébként azt sem értem, hogy amikor Dahl játszott a helyén akkor miért cserélték le az újoncot aki egy nagy elváltástól eltekintve nem volt rossz. Szerintem ma is rotálva lesznek ők ketten.
Bazzani
Teljesen igazad van a nevet illetően. Az autokorrekt kijavítja de rosszul is írtam. Mert a "h" betűt bele akartam erőltetni a nevébe.
De megkovezem magam!
PintérÁdi
Berakhatnád ide is a képet amit twitterre raktál.

több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nem Glasgow mitt faj Swanson kiesése hanem Thomlisson miatt.
Ha Swanson kezdene akkor Glasgow lenne az LG.
Aki jobb mint a tavalyi elsokoros Thomlisson!

A legnagyobb kieses
Meg Riddick. Amióta ő kiesett azota az offense árnyéka önmagának :-/
PintérÁdi
Thomlisson -> Laken Tomlinson
Egyébként azt sem értem, hogy amikor Dahl játszott a helyén akkor miért cserélték le az újoncot aki egy nagy elváltástól eltekintve nem volt rossz. Szerintem ma is rotálva lesznek ők ketten.
Bazzani
Teljesen igazad van a nevet illetően. Az autokorrekt kijavítja de rosszul is írtam. Mert a "h" betűt bele akartam erőltetni a nevébe.
De megkovezem magam!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem Glasgow mitt faj Swanson kiesése hanem Thomlisson miatt.
Ha Swanson kezdene akkor Glasgow lenne az LG.
Aki jobb mint a tavalyi elsokoros Thomlisson!

A legnagyobb kieses
Meg Riddick. Amióta ő kiesett azota az offense árnyéka önmagának :-/
PintérÁdi
Thomlisson -> Laken Tomlinson
Egyébként azt sem értem, hogy amikor Dahl játszott a helyén akkor miért cserélték le az újoncot aki egy nagy elváltástól eltekintve nem volt rossz. Szerintem ma is rotálva lesznek ők ketten.

több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nem Glasgow mitt faj Swanson kiesése hanem Thomlisson miatt.
Ha Swanson kezdene akkor Glasgow lenne az LG.
Aki jobb mint a tavalyi elsokoros Thomlisson!

A legnagyobb kieses
Meg Riddick. Amióta ő kiesett azota az offense árnyéka önmagának :-/

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Swanson nem játszik a Seattle ellen.
A futás Glasgow-al is működött (ha Zenner futott), a passzjátékhoz nagy szükség lenne Reiff-re.

Napi vicces: Cooter azt nyilatkozta, hogy Zenner azért kapott kevesebb labdát a Dallas ellen a második félidőben (és futott helyette a fogalmatlan Washington) mert nem lehet minden snap-et egy RBnek adni.
Majd a következő GB elleni meccsen minden snap-et Zenner kapta.
Lángelme!

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 542 — Csodabogár
ehhez annyit, hogy szerintem nálunk is JMD-t akarják megkaparintani, és én is üdvözölném ha SF-ben kötne ki.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem állítom, hogy JMD lesz a következő csapata megváltója, inkább csak ennyit raknék be


Szerkesztette: Wyatt