Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
A sok dumálásról, meg heccelésről már ne is beszéljünk, a seattle játékosok gyakorlatilag az egész meccsen végig dumáltak az ellenfélnek, természetesen büntetlenül. Kijelenthetjük, hogy talán a legtaplóbb csapat az egész ligában.
Leon78
Aranyköpés gyanús. Szerencse hogy más csapatoknál nincs trash talk mert akkor aztán a gyerekek se nézhetnék a meccseket. Szóval támadhatatlanul kijelenthetjük, főleg mert alattomosak is.. 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 028 — Erin Elite Andrews
Varjal mar, ez egy Dallas jatekos, nem versz at!
undisputedly
Óvatosan, sztem Bazza pincéjében van egy rakás ilyen fotó a falon, szerencsétlen halálra kínzott szerb prostik mellett. Arrafelé előfordulnak érdekes emberek, szóval....
füligjimmy
😀😀😀DDDDDDDDD

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Varjal mar, ez egy Dallas jatekos, nem versz at!
undisputedly
Óvatosan, sztem Bazza pincéjében van egy rakás ilyen fotó a falon, szerencsétlen halálra kínzott szerb prostik mellett. Arrafelé előfordulnak érdekes emberek, szóval....

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@fuligjimmy

Az a TD catch sosem lett volna 15 yard bunti. Egymast kiolto buntetesek lettek volna. A cb szabalytalankodott P-rich-el, o meg rafogott a sisakracsra.
undisputedly
Nem volt DPI.
Kérdezd meg a bírókat:

Bazzani
Varjal mar, ez egy Dallas jatekos, nem versz at!

undisputedly
Ez nem volt DPI akkor a tegnapi (hajnali) miért lett volna az?
Vagy esetleg azt akarod mondani, hogy más csapatokra más szabályok vonatkoznak?
(Tudom, hogy Dallas játékos. 😊 )

Szerkesztette: Bazzani

több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 917 — SuperBowl Champions 2013/2014
@fuligjimmy

Az a TD catch sosem lett volna 15 yard bunti. Egymast kiolto buntetesek lettek volna. A cb szabalytalankodott P-rich-el, o meg rafogott a sisakracsra.
undisputedly
Nem volt DPI.
Kérdezd meg a bírókat:

Bazzani
Varjal mar, ez egy Dallas jatekos, nem versz at!


@fuligjimmy
Igen, replay. Valoszinuleg fg lett volna a td helyett, habar lehet, hogy megprobaljuk. Meglepoen agressziv volt a playcall mar elsore is.
több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 028 — Erin Elite Andrews
@fuligjimmy

Az a TD catch sosem lett volna 15 yard bunti. Egymast kiolto buntetesek lettek volna. A cb szabalytalankodott P-rich-el, o meg rafogott a sisakracsra.
undisputedly
Akkor replay. Nyilván van különbség, de bazzeg, azt állítani, hogy az biztosan meglett volna, azért na!
füligjimmy
szerintem ilyet senki nem írt, hogy biztosan meglett volna, na mindegy
csak azért lecsalózni egy egész csapatot továbbra is erősnek érzem, mert a zebrák bénák voltak

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@fuligjimmy

Az a TD catch sosem lett volna 15 yard bunti. Egymast kiolto buntetesek lettek volna. A cb szabalytalankodott P-rich-el, o meg rafogott a sisakracsra.
undisputedly
Nem volt DPI.
Kérdezd meg a bírókat:

több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 204
Sajnálom hogy megint birózás van 😕
braxa88
Azt sajnálod, hogy szóvá teszik az egyértelmű csalást, vagy magát a csalás tényét sajnálod? Szemantikailag nem egyértelmű. Mert esetleg ezzel a, "hát sajnálom, hogy nem tudjátok megemészteni" attitűddel majd elmondom, hogy mit csinálj. Nem feltételezek rosszat, csak mondom.
füligjimmy
azért a "csalás" az elég erős szó! ki csalt? Sherm lefizette a bírókat?
igen, benéztek pár dolgot a sporik, volt már ilyen sok sajnos, elég bosszantó ezeket látni

ellenünk is volt (Saints meccs idén pl.), meg lesz is még, nem ettől nem nyert a Lions
funkyparduc
Mondjuk kicsit combos azt mondani, hogy nem emiatt nem nyert, amikor zum Beispiel TD-t adtak 15 yard bünti helyett. Honnan tudod, onnan mi történt volna? Megcsinálnak minden 3&17-et, vagy neadjisten magakad egy drive, jön a punt, abból egy visszahordás, és hopp, nem oda 7, hanem emide 3? Gondolom amikor valaki azt mondja, hogy "nem emiatt nem nyert", akkor lefuttat egy szimulációt egy alternatív dimenzióban. Különben nem állítaná már-már tényként.
füligjimmy
Azért azt hozzá tenném, hogy a Lions elég kedvtelenül játszott. Persze nem is csodálom semmi nem jött nekik össze a sima elkapásokat is elejtették és a birok is "kicsit" haza fújtak de ettől függetlenül profi játékosokról beszélünk és PO-ról itt már keményen oda kell rakni magad ha nyerni akarsz és nem a biráskodást nézni. Szerintem ha motiváltabban játszott volna a Liens akkor még nyerhetett volna is nem volt annyira erős ez a seahawks most.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Igazából csak szándékos kibasztak velünk felmentik Caldwell papát van mi mögé bújni. Csak a felkészültségünk volt szarabb a biroknal.
Blevi
Na mindjárt jön valaki a Caldwell hadseregből és elküld a vérbe.

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
@fuligjimmy

Az a TD catch sosem lett volna 15 yard bunti. Egymast kiolto buntetesek lettek volna. A cb szabalytalankodott P-rich-el, o meg rafogott a sisakracsra.
undisputedly
Akkor replay. Nyilván van különbség, de bazzeg, azt állítani, hogy az biztosan meglett volna, azért na!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Igazából csak szándékos kibasztak velünk felmentik Caldwell papát van mi mögé bújni. Csak a felkészültségünk volt szarabb a biroknal.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én a másodikat vágottban néztem, ott nem ismételték. A Wilsonba belerongyolás az nem az volt, hogy majdnem fumble is lett? Vagy utána még volt valaki, aki belerongyolt a jobb oldali enden kívül?
Wyatt
Vitatható volt de volt annál rosszabb ítélet is. Mondjuk a másik oldalon jótékonyan szemet hunytak Stafford sípszó utáni eldobásáért. Nálunk ugyanaz bünti volt múlt héten.

több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 917 — SuperBowl Champions 2013/2014
@fuligjimmy

Az a TD catch sosem lett volna 15 yard bunti. Egymast kiolto buntetesek lettek volna. A cb szabalytalankodott P-rich-el, o meg rafogott a sisakracsra.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én a másodikat vágottban néztem, ott nem ismételték. A Wilsonba belerongyolás az nem az volt, hogy majdnem fumble is lett? Vagy utána még volt valaki, aki belerongyolt a jobb oldali enden kívül?

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sajnálom hogy megint birózás van 😕
braxa88
Azt sajnálod, hogy szóvá teszik az egyértelmű csalást, vagy magát a csalás tényét sajnálod? Szemantikailag nem egyértelmű. Mert esetleg ezzel a, "hát sajnálom, hogy nem tudjátok megemészteni" attitűddel majd elmondom, hogy mit csinálj. Nem feltételezek rosszat, csak mondom.
füligjimmy
azért a "csalás" az elég erős szó! ki csalt? Sherm lefizette a bírókat?
igen, benéztek pár dolgot a sporik, volt már ilyen sok sajnos, elég bosszantó ezeket látni

ellenünk is volt (Saints meccs idén pl.), meg lesz is még, nem ettől nem nyert a Lions
funkyparduc
Mondjuk kicsit combos azt mondani, hogy nem emiatt nem nyert, amikor zum Beispiel TD-t adtak 15 yard bünti helyett. Honnan tudod, onnan mi történt volna? Megcsinálnak minden 3&17-et, vagy neadjisten magakad egy drive, jön a punt, abból egy visszahordás, és hopp, nem oda 7, hanem emide 3? Gondolom amikor valaki azt mondja, hogy "nem emiatt nem nyert", akkor lefuttat egy szimulációt egy alternatív dimenzióban. Különben nem állítaná már-már tényként.
füligjimmy
Hogy mersz vitatkozni egy Seattle/ Green Bay/ Dallas szurkolóval? Ezeket a csapatokat a bírókkal együtt kell legyőzni. Ők amúgy is mindig nyernének!

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sajnálom hogy megint birózás van 😕
braxa88
Azt sajnálod, hogy szóvá teszik az egyértelmű csalást, vagy magát a csalás tényét sajnálod? Szemantikailag nem egyértelmű. Mert esetleg ezzel a, "hát sajnálom, hogy nem tudjátok megemészteni" attitűddel majd elmondom, hogy mit csinálj. Nem feltételezek rosszat, csak mondom.
füligjimmy
azért a "csalás" az elég erős szó! ki csalt? Sherm lefizette a bírókat?
igen, benéztek pár dolgot a sporik, volt már ilyen sok sajnos, elég bosszantó ezeket látni

ellenünk is volt (Saints meccs idén pl.), meg lesz is még, nem ettől nem nyert a Lions
funkyparduc
Mondjuk kicsit combos azt mondani, hogy nem emiatt nem nyert, amikor zum Beispiel TD-t adtak 15 yard bünti helyett. Honnan tudod, onnan mi történt volna? Megcsinálnak minden 3&17-et, vagy neadjisten magakad egy drive, jön a punt, abból egy visszahordás, és hopp, nem oda 7, hanem emide 3? Gondolom amikor valaki azt mondja, hogy "nem emiatt nem nyert", akkor lefuttat egy szimulációt egy alternatív dimenzióban. Különben nem állítaná már-már tényként.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 028 — Erin Elite Andrews
Sajnálom hogy megint birózás van 😕
braxa88
Azt sajnálod, hogy szóvá teszik az egyértelmű csalást, vagy magát a csalás tényét sajnálod? Szemantikailag nem egyértelmű. Mert esetleg ezzel a, "hát sajnálom, hogy nem tudjátok megemészteni" attitűddel majd elmondom, hogy mit csinálj. Nem feltételezek rosszat, csak mondom.
füligjimmy
azért a "csalás" az elég erős szó! ki csalt? Sherm lefizette a bírókat?
igen, benéztek pár dolgot a sporik, volt már ilyen sok sajnos, elég bosszantó ezeket látni

ellenünk is volt (Saints meccs idén pl.), meg lesz is még, nem ettől nem nyert a Lions

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sajnálom hogy megint birózás van 😕
braxa88
Azt sajnálod, hogy szóvá teszik az egyértelmű csalást, vagy magát a csalás tényét sajnálod? Szemantikailag nem egyértelmű. Mert esetleg ezzel a, "hát sajnálom, hogy nem tudjátok megemészteni" attitűddel majd elmondom, hogy mit csinálj. Nem feltételezek rosszat, csak mondom.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Hat igen amikor a csapatod szar azt meg lehet erteni, de ha meg a birok es belerugnak egyet hogy meg veletlenul se legyen comeback az nalam a NE elleni meccsen korulbelul azt valtotta ki hogy ordibaltam a kepernyo elott. Es akkor az meg nem is PO meccs volt.
Vagy csak szimplan idegbeteg vagyok 😂
több mint 7 éve
wingslaci Detroit Lions 2
Mielőtt a S'hawks fanok jönnek reklamálni nem állítom hogy ez döntött, de azért gondolom könnyebb volt így kezdeni a meccset.
Cuchulain82
....

Staffordot úgy vágták földhöz az egyik játék UTÁN, hogy az egyik Seattle védő a lábánál a másik meg a kezénél emelte.
A holdingokba már bele se menjünk.

Én csak amatőr szinten sportoltam, de ott is nehéz volt megemészteni az ilyet.
Bazzani
Teljesen egyetértek ezzel a felsorolással, ez egyszerűen felháborító, nem lehet úgy egy meccset megnézni, hogy ne fújnának a büdös zebrák oda valamelyik csapatnak. Ebben a szezonban sajnos mi is a f... rossz végén voltunk, úgyhogy tudom milyen ez.
Egyébként meg ne nyugtatgassuk magunkat hülyeségekkel, igenis befolyásolják a meccseket a rossz döntések, akárhogy is nézem a seahawks-nak 14 pontot jelentett pozitív irányba, mert ha jól emlékszem mindkettő jelenet után TD-t ünnepelhettek, míg ha befújják a DPI-t akkor a Lions is szerezhetett volna minimum 3 pontot. Így már mindjárt azért más lett volna a felállás. A sok dumálásról, meg heccelésről már ne is beszéljünk, a seattle játékosok gyakorlatilag az egész meccsen végig dumáltak az ellenfélnek, természetesen büntetlenül. Kijelenthetjük, hogy talán a legtaplóbb csapat az egész ligában.
Sajnos lassan ott tartunk, hogy hiába van kamerák garmada egy egy meccsen, lassan gyengébb színvonalú a bíráskodás, mint az európai fociban, pedig itt háromszor annyian figyelik az eseményeket, mint egy foci meccsen. Néhány év múlva, ha így megy tovább, csak Green Bay, Dallas, meg Seahawks szurkolók nézik majd a meccseket, SAJNOS.
Leon78
Ebben tökéletesen igazad van ....
Go Lions
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Sajnálom hogy megint birózás van 😕

Jo csapatotok van, tartom hogy jó edzői stábbal, POban voltatok, szerintem nincs okotok szomorkodni (persze vesztes mevcs nyilván nincs jó kedv), sztem jó úton vagytok.
1-2lyukat betömtök és lesz még jobb.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Broncos kitette Foxot és SB-t nyert.

Bazzani
Ez igaz de a jelenlegi Lions és az akkori Broncos roster között kb. annyi a különség, mint a jelenlegi Lions és jelenlegi Browns roster között.
empty taxi
A fejlődés lehetőségére utalok.
Miért tették ki Foxot hisz eredményesek voltak vele?
Vagy a Lionsnál ez a max? Bejutsz és leiskoláznak.
Bazzani
Fox-szal elérte a plafont ott a Denver.
Caldwell esetében szvsz a tegnapi nem a plafon volt, ha kap a keze elé alá egy jobb roster Quinntől, de ha mégis, akkor simán ki lehet vágni, de Marvin Lewist sem b@sszák ki már tizenéve pedig Cincinnatiben is gyűlnek a 1 & done-ok.
empty taxi
Már leírtam egyszer.
Két éve egy sokkal jobb rosterrel is elbukta a csoportdöntőt a GB ellen majd a POból is kiestünk azonnal.
Caldwell és a Lions közös frigyében ez a maximum.
Nem tud megújulni, time managementben a liga bottom3ban van, megújulni képtelen.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
A Broncos kitette Foxot és SB-t nyert.

Bazzani
Ez igaz de a jelenlegi Lions és az akkori Broncos roster között kb. annyi a különség, mint a jelenlegi Lions és jelenlegi Browns roster között.
empty taxi
A fejlődés lehetőségére utalok.
Miért tették ki Foxot hisz eredményesek voltak vele?
Vagy a Lionsnál ez a max? Bejutsz és leiskoláznak.
Bazzani
Fox-szal elérte a plafont ott a Denver.
Caldwell esetében szvsz a tegnapi nem a plafon volt, ha kap a keze elé alá egy jobb roster Quinntől, de ha mégis, akkor simán ki lehet vágni, de Marvin Lewist sem b@sszák ki már tizenéve pedig Cincinnatiben is gyűlnek a 1 & done-ok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 954 — Defender
Mielőtt a S'hawks fanok jönnek reklamálni nem állítom hogy ez döntött, de azért gondolom könnyebb volt így kezdeni a meccset.
Cuchulain82
....

Staffordot úgy vágták földhöz az egyik játék UTÁN, hogy az egyik Seattle védő a lábánál a másik meg a kezénél emelte.
A holdingokba már bele se menjünk.

Én csak amatőr szinten sportoltam, de ott is nehéz volt megemészteni az ilyet.
Bazzani
Teljesen egyetértek ezzel a felsorolással, ez egyszerűen felháborító, nem lehet úgy egy meccset megnézni, hogy ne fújnának a büdös zebrák oda valamelyik csapatnak. Ebben a szezonban sajnos mi is a f... rossz végén voltunk, úgyhogy tudom milyen ez.
Egyébként meg ne nyugtatgassuk magunkat hülyeségekkel, igenis befolyásolják a meccseket a rossz döntések, akárhogy is nézem a seahawks-nak 14 pontot jelentett pozitív irányba, mert ha jól emlékszem mindkettő jelenet után TD-t ünnepelhettek, míg ha befújják a DPI-t akkor a Lions is szerezhetett volna minimum 3 pontot. Így már mindjárt azért más lett volna a felállás. A sok dumálásról, meg heccelésről már ne is beszéljünk, a seattle játékosok gyakorlatilag az egész meccsen végig dumáltak az ellenfélnek, természetesen büntetlenül. Kijelenthetjük, hogy talán a legtaplóbb csapat az egész ligában.
Sajnos lassan ott tartunk, hogy hiába van kamerák garmada egy egy meccsen, lassan gyengébb színvonalú a bíráskodás, mint az európai fociban, pedig itt háromszor annyian figyelik az eseményeket, mint egy foci meccsen. Néhány év múlva, ha így megy tovább, csak Green Bay, Dallas, meg Seahawks szurkolók nézik majd a meccseket, SAJNOS.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mielőtt a S'hawks fanok jönnek reklamálni nem állítom hogy ez döntött, de azért gondolom könnyebb volt így kezdeni a meccset.
Cuchulain82
Anquan Boldin said #Lions expected bad calls. "Anytime you come in a place like this, you know you have to play more than just the team."

Lions CB Darius Slay on the officiating: “Oh, they were terrible. They terrible. But it’s a game, so."


Boldin, Ebron and Slay all said the team expected officiating to be against them. Players really have bought into Detroit vs. Everybody.

 twitter.com/PrideOfDetroit/status/817936180863827968

Nem ezen múlt. Láthatod én is leginkább az edzőket hibáztatom, de amikor úgy mész fel a pályára, hogy prognosztizálható a szembeszél az nem egyszerű ügy.

Volt itt nem elkapható labda:


Volt itt blocking the back büntetés nélkül:


Nem facemask:


Staffordot úgy vágták földhöz az egyik játék UTÁN, hogy az egyik Seattle védő a lábánál a másik meg a kezénél emelte.
A holdingokba már bele se menjünk.

Én csak amatőr szinten sportoltam, de ott is nehéz volt megemészteni az ilyet.