Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 twitter.com/abbrecadabra/status/818520906607841280

Abbrederis gyerek és iskolás kora, középiskolás, egyetemi és profi karrierje után először elhagyja Wisconsint.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
According to @MikePereira, the officiating was 'OK' this weekend, "with the exception of the game in Seattle."

Biztos Lions szurkoló. Abbahagyhatná a sírást, mert a Hawks fanokat zavarja.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Nekem van egy elméletem, ami nem biztos, hogy igaz, nem is akarok vele vitát szítani:

Szerintem a Lions az utóbbi egy-négy évben egy jól behatárolható tartományban mozog a ligában. Középen.
At utolsó négy év mérlege (2013-2016): 7-9; 11-5; 7-9; 9-7

Játékerőt tekintve az elmúlt négy évben átlagban egy jó középcsapat szintjét nyújtotta a csapat. Ebben a régióban már versenyképes volt a csapat a PO gárdákkal is, viszont a pozícióját tekintve egy olyan speciális helyen tartózkodott a csapat, hogy lefelé, meg felfelé is, a nagy téttel bíró meccseken is sok olyan csapat volt, akikkel hozzávetőlegesen ugyanolyan játékerőt képviselt, így a egy-egy bírói hiba tényleg kritikusnak minősülhet.

Mondjuk egy Brownsnál azért nincs "bírózás", mert az ellenfél többnyire annyival tehetségesebb volt, hogy nem igazán múlt azon, hogy egy-egy ítélet hová megy.

A powerhouseoknál szintén ez a helyzet, többnyire annyival jobban az ellenfélnél, hogy belefér egy-egy bírói döntés "elvesztése".

Persze ettől még lehet, hogy tendencióziusan ellenetek szórnak a sporik, de szerintem ez az oka annak, hogy ennyire élesen megmaradt bennetek. A középerőt képviselő, PO határon egyensúlyozó csapatok ilyen szempontból a leginkább kiszolgáltatottak. Jöjjön mondjuk egy hiba egy csoportellenfél ellen a divízióról döntő meccsen, és azt 4 másik meccs alatt sem lehet kompenzálni.

Ezzel nem akartam le középszerzűzni a Lionst.
undisputedly
Jó elmélet. Tetszik!

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 917 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nekem van egy elméletem, ami nem biztos, hogy igaz, nem is akarok vele vitát szítani:

Szerintem a Lions az utóbbi egy-négy évben egy jól behatárolható tartományban mozog a ligában. Középen.
At utolsó négy év mérlege (2013-2016): 7-9; 11-5; 7-9; 9-7

Játékerőt tekintve az elmúlt négy évben átlagban egy jó középcsapat szintjét nyújtotta a csapat. Ebben a régióban már versenyképes volt a team a PO gárdákkal is, viszont a pozícióját tekintve egy olyan speciális helyen tartózkodott, hogy lefelé, meg felfelé is, a nagy téttel bíró meccseken is sok olyan csapat volt, akikkel hozzávetőlegesen ugyanolyan játékerőt képviselt, így a egy-egy bírói hiba tényleg kritikusnak minősülhet.

Mondjuk egy Brownsnál azért nincs "bírózás", mert az ellenfél többnyire annyival tehetségesebb volt, hogy nem igazán múlt azon, hogy egy-egy ítélet hová megy.

A powerhouseoknál szintén ez a helyzet, többnyire annyival jobbak az ellenfélnél, hogy belefér egy-egy bírói döntés "elvesztése".

Persze ettől még lehet, hogy tendencióziusan ellenetek szórnak a sporik, de szerintem ez az oka annak, hogy ennyire élesen megmaradt bennetek. A középerőt képviselő, PO határon egyensúlyozó csapatok ilyen szempontból a leginkább kiszolgáltatottak. Jöjjön mondjuk egy hiba egy csoportellenfél ellen a divízióról döntő meccsen, és azt 4 másik meccs alatt sem lehet kompenzálni.

Ezzel nem akartam le középszerzűzni a Lionst.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 622 — a new hope (again)
Viszont ha egyszer nyernénk, mint Rocky Apollo ellen ...
MacPhisto
Rocky ketszer nyert Apollo ellen. Illetve egyszer veszitett a baratsagos, zart meccsen. Lehet a Lions is nyerhetne, ha nem lathatna senki.
Gondoltam leirom, mert van annyira fontos mint amirol megy a diskurzus.
ulpianus
Első meccs megoszott döntés Apollonak, másodikban Rocky TKO a 15. menetben.
füligjimmy
A harmadik sörmeccs szintén apolloé volt 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Viszont ha egyszer nyernénk, mint Rocky Apollo ellen ...
MacPhisto
Rocky ketszer nyert Apollo ellen. Illetve egyszer veszitett a baratsagos, zart meccsen. Lehet a Lions is nyerhetne, ha nem lathatna senki.
Gondoltam leirom, mert van annyira fontos mint amirol megy a diskurzus.
ulpianus
Első meccs megoszott döntés Apollonak, másodikban Rocky TKO a 15. menetben.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Fantáziáltam:
Elképzeltem, hogy úgy érzem, hogy az elmúlt 15 évben minden sosdöntő meccs, minden PO azon megy el, hogy a csapatomra pikkelnek, utálják, máshogy mérik, ellene fújnak, stb.
És arra jutottam, hogy egyszerűen ezzel nem tudnék azonosulni.
Ugye eleve nem valós kötődés (iskola, munkahely, születési hely, lakhely, stb.) alapján választottam magamnak csapatokat soha, leszámítva ami magyarságomból jött.
A magyar válogatott, magyar sportolók így jöttek, de az amfociban természetesen nem.
És még a magyar soccerválogatottal se tudtam azonosulni, a nyolcvanas évektől a németeknek drukkoltam (mondjuk ők ott voltak mindenhol, mi meg nem voltunk sehol), az ő mentalitásukat éreztem magamhoz közelállónak, bennem egy Klaus Augenthaler, egy Mario Basler, egy Uli Borowka vagy Thorsten Legat tudott szimpátiát, kötődést ébreszteni, vagy legfőképpen Rehagel edző. (Nem Dzurják Csöpi, Lipcsei Peti vagy Várhidi edző.)
Így arra jutottam, hogy néhány év után, miközben azt érzem, hogy szándékoltan, tendenciózusan a csapatom ellen fújnak, azok meg csak töketlenül tűrik, tűrik, egyszerűen nem tudtam volna tovább drukkolni nekik.
Elszakadt volna a kötelék, amit a város, a logo, 1-2 kedvenc játékos, vagy sztori szült volna korábban.
Egyszerűen elkezdtem volna mással szimpatizálni.
Így is rengeteg csapattal, játékossal, edzővel szimpatizálok most is.
A jelen PO-ban a Patsen kívül tudnék örülni ha a Kansas nyerne Smith miatt, a Houston, a kis NE poén lenne, igazi underdogok, a Steelerst mindig kedveltem, mióta BB 2005-ben "visszanyúlt", Seattlet -szerintem- nem lehet nem szeretni Carol, Wilson, Sherman, Thomas miatt, Atlantában Matt Ryan BC óta kedvenc, akkor volt időm egyetemi focit nézni, akkor az ő játéka fogott meg, a Dallast csak akkor kdveltem, amikor '90 környékén kaptam pár Aikman fociskártyát, és évekig az volt a könyvjelzőm, de ez az újonc tandem tetszene ha nyerne, szép fricska lenne úgy globálisan, Rodgers szintén olyan játékos, akiről nehezen hiszem el, hogy van olyan akinek a játéka ne lenne szimpatikus, a Giants pedig az a csapat, aki ha harmadjára is 6.kiemelésről nyerne, az módfelett tanulságos lenne, én csípném (csak ne megint ellenünk 😊 ).
Sőt, ha pl. az elmúlt 10 évben sodródtam volna az NFL közelébe, akkor a mentalitás, focikultúra, stb. alapján a Steelerst választottam volna, hiszen ők az NFL "németjei", BB-t, Wardot, a Buszt imádtam, vagy esetleg szimpatikus játékosok miatt a Phillyt (Vick), Atlantát (Matty Ice), Giantset (Strahan, Shockey), Denvert (Tebow, Lynch, Bailey), Seattlet (Alexander, Wilson), Kansast (Alex Smith), Saintset (Colston, Bush), Cardinalst (Warner, Fitz, Boldin).
Valójában én az egész focit kedvelem, Brady PO-chokerségén, kiégésén kívül egy csapatra, játékosra nem írtam rosszat sosem, rengeteg nekem tetsző sztori, történet ez a liga, ez a sport.
Én a baráti körömben igyekeztem mindenkit "megfertőzni" a legösszetettebb, legszórakoztatóbb csapatsporttal, így még a Jacksonville győzelme esetén is tudnék valakivel együtt örülni.
Összefoglalva:
Ha úgy érezném, hogy nem tudok azonosulni egy kultúrával, egy tendenciával, akkor nem feszülnék rá, hanem hamar elengedném. Mert ha nem így tennék, az kajakra befrusztrálna, és nem kikapcsolódás, szórakozás lenne a sportnézés, hanem feszkó és nyomorúság.
(Konklúzió nincs.)

több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
De -ha helyes az elképzelésed- sosem nyertek, mert a bírók nem engedik, ellenetek csalnak konstans.
Ahogy a 40-es szám se fog soha kijönni a ruletten.
Sobri Jóska
Bízom a replacement bírókban és a hosszú sztrájkban!

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Viszont ha egyszer nyernénk, mint Rocky Apollo ellen ...
MacPhisto
Rocky ketszer nyert Apollo ellen. Illetve egyszer veszitett a baratsagos, zart meccsen. Lehet a Lions is nyerhetne, ha nem lathatna senki.
Gondoltam leirom, mert van annyira fontos mint amirol megy a diskurzus.
ulpianus
Egyszer itt időhatározó volt, nem mennyiségi.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Viszont ha egyszer nyernénk, mint Rocky Apollo ellen ...
MacPhisto
Rocky ketszer nyert Apollo ellen. Illetve egyszer veszitett a baratsagos, zart meccsen. Lehet a Lions is nyerhetne, ha nem lathatna senki.
Gondoltam leirom, mert van annyira fontos mint amirol megy a diskurzus.
ulpianus
Az első meccset Rocky bukta, ha jól emlékszem...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Többszőr segítenek nekünk a bírok mint egy átlag csapatnak, nevezhető a gárda "darling" csapatnak, de ettől még miért ne örüljek egy divízió bajnoki címnek? 😊 Nem úgy örülünk neki, hogy végigjárjuk a riválisok topicjait és széttrollkodjuk, csöndben a magunk kis zúgában örülünk, hogy mi épp egy sikeres időszakában követjük a csapatot.
alatriste
Nem győzlek eléggé lájkolni a korrekt hozzászólásokért, és nyilván örüljetek, persze, mi is hogy örülnénk...csak nálatok ez nem extra, hanem szinte az elvárt minimum.

Na de ne ide írogass, nézd a meccset!

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Viszont ha egyszer nyernénk, mint Rocky Apollo ellen, az sokkal kielégítőbb lenne, mint hogy a Packers már megint divet nyer, vagy a Pecc viszi az AFC-t (*ásít*).
MacPhisto

Volt egy szép 4 éves sorozatunk, de az azt megelőző 6évből macik 3, vikingek 2, csomagolók 1.
Persze az más, hogy ha nem is nyertük meg a csoportot akkor a Wild Card meglett. Annak már nem jártam utána, hogy pontosan hányszor, de az NFC-n belül ez a csoport azért majdnem minden évben ad egy WC csapatot is a rájátszáshoz. Azt pedig már kismilliószór leírtam, hogy miután Farve után jött Rodgers most hülyén fog hangzani, de sikerességre van ítélve a csapat. Írom ezt mindenféle kérkedés nélkül.
Jó szakmai munka folyik nálunk hosszú évek óta, megvan az állandóság és istentelen mázli, hogy egy HOF irányítót egy másik HOF irányító váltott átmenet nélkül. Istentelen szerencsések vagyuk ezért.

Többszőr segítenek nekünk a bírok mint egy átlag csapatnak, nevezhető a gárda "darling" csapatnak, de ettől még miért ne örüljek egy divízió bajnoki címnek? 😊 Nem úgy örülünk neki, hogy végigjárjuk a riválisok topicjait és széttrollkodjuk, csöndben a magunk kis zúgában örülünk, hogy mi épp egy sikeres időszakában követjük a csapatot. Mivel fiatal vagyok elképzelhető, hogy Rodgers után akár 10-15 évig nem fogjuk találni az új irányítónkat, akkor meg rögtön ugrani fog a darling jelző, ugrani fognak a konstans pozitív szezonos évek és a divízió győzelmek jöhet akár újra a lesajnált GB mint ami volt a 80-as évek környékén. Akad, hogy kapunk segítséget, de erről én innen Magyarországról a legkevésbé sem tehetek. Underdogként riktán nyerünk óriási meccset, mert Rodgers miatt majdnem mindig favoritok vagyunk. Nem örülök neki, hogy kapunk alkalmanként hátszelet, de nem is a hátszél miatt lett sikeres a csapat.
Most ilyen időszak van. 5évig vélhetően még ilyen időszak lesz, de utána jöhet majd a szenvedése az utóbbi évek szerencséjének. (Hozzáteszem két ilyen kaliberű irányítóval 24 év alatt is csak 2 bajnoki gyűrű jött össze, ami ennyi év alatt még alulteljesítésnek is nevezhető, persze mihez képest nyilván. (ne ebbe kössetek bele)).


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 868 — Circus Maximus
Viszont ha egyszer nyernénk, mint Rocky Apollo ellen ...
MacPhisto
Rocky ketszer nyert Apollo ellen. Illetve egyszer veszitett a baratsagos, zart meccsen. Lehet a Lions is nyerhetne, ha nem lathatna senki.
Gondoltam leirom, mert van annyira fontos mint amirol megy a diskurzus.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Őszintén érdekelne a miértje és az oka.
Te nem tudod, oké, körbe értünk.
Sobri Jóska
Szurkolóként pont leszarom. Az egyenlő feltételeket várom el és kérem számon, nem a gazdaságfilozófiai hátterét annak, hogyan szed be az NFL több pénzt. Tudod, nem merülök el benne, nekem ez szórakozás. Kéne legyen.
MacPhisto
Hát ez az.
De téged, -és senkit sem-, szórakoztat az, ha úgy érzed, hogy csalnak ellenetek.
Ez kb. olyan, mintha úgy néznél egy filmet, hogy előre tudod, hogy az utolsó 10 perce nincs meg, vagy ha Tyson ellen kéne bokszolnod.
Elég zuzus lenne. "Enyhén szórakoztató, de inkább fájdalmas".
Sobri Jóska
Senki sem tagadja, hogy Lions szurkolónak lenni mazochizmus.

Viszont ha egyszer nyernénk, mint Rocky Apollo ellen, az sokkal kielégítőbb lenne, mint hogy a Packers már megint divet nyer, vagy a Pecc viszi az AFC-t (*ásít*).
MacPhisto
De -ha helyes az elképzelésed- sosem nyertek, mert a bírók nem engedik, ellenetek csalnak konstans.
Ahogy a 40-es szám se fog soha kijönni a ruletten.

több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Őszintén érdekelne a miértje és az oka.
Te nem tudod, oké, körbe értünk.
Sobri Jóska
Szurkolóként pont leszarom. Az egyenlő feltételeket várom el és kérem számon, nem a gazdaságfilozófiai hátterét annak, hogyan szed be az NFL több pénzt. Tudod, nem merülök el benne, nekem ez szórakozás. Kéne legyen.
MacPhisto
Hát ez az.
De téged, -és senkit sem-, szórakoztat az, ha úgy érzed, hogy csalnak ellenetek.
Ez kb. olyan, mintha úgy néznél egy filmet, hogy előre tudod, hogy az utolsó 10 perce nincs meg, vagy ha Tyson ellen kéne bokszolnod.
Elég zuzus lenne. "Enyhén szórakoztató, de inkább fájdalmas".
Sobri Jóska
Senki sem tagadja, hogy Lions szurkolónak lenni mazochizmus.

Viszont ha egyszer nyernénk, mint Rocky Apollo ellen, az sokkal kielégítőbb lenne, mint hogy a Packers már megint divet nyer, vagy a Pecc viszi az AFC-t (*ásít*).

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Őszintén érdekelne a miértje és az oka.
Te nem tudod, oké, körbe értünk.
Sobri Jóska
Szurkolóként pont leszarom. Az egyenlő feltételeket várom el és kérem számon, nem a gazdaságfilozófiai hátterét annak, hogyan szed be az NFL több pénzt. Tudod, nem merülök el benne, nekem ez szórakozás. Kéne legyen.
MacPhisto
Hát ez az.
De téged, -és senkit sem-, szórakoztat az, ha úgy érzed, hogy csalnak ellenetek.
Ez kb. olyan, mintha úgy néznél egy filmet, hogy előre tudod, hogy az utolsó 10 perce nincs meg, vagy ha Tyson ellen kéne bokszolnod.
Elég zuzus lenne. "Enyhén szórakoztató, de inkább fájdalmas".

több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Őszintén érdekelne a miértje és az oka.
Te nem tudod, oké, körbe értünk.
Sobri Jóska
Szurkolóként pont leszarom. Az egyenlő feltételeket várom el és kérem számon, nem a gazdaságfilozófiai hátterét annak, hogyan szed be az NFL több pénzt. Tudod, nem merülök el benne, nekem ez szórakozás. Kéne legyen.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
És én is nézek meccseket egy ideje, és a tegnapi fújást is szarnak ítéltem meg, aminek ti voltatok a kárvallotjai. Az a facemask elég egyértelmű.
De ettől még nem értem a tendencia vízionálását.
Szerintem kicsi a minta, hogy valós okok ismerete nélkül általánosíthass. (Vagyis tőlem 1 esetből is megteheted, csak én nem érzem megalapozottnak.)

Sobri Jóska
Szerinted kicsi a minta. 15 év.

Esetleg nézz Lions meccseket, aztán amikor a szezon meccseinek többségén minket ítélsz kárvallottnak, majd tartunk arról szemantikai vitát, hogy mikortól tendencia, egy, két vagy több szezon után.

Ez pl. egy tankönyvi eset. (Mindig felbaszom magam rajta.)
 www.youtube.com/watch?v=lUW8nVZIFi8&feature=youtu.be
MacPhisto
Őszintén? Statisztikailag?
Évekig pókereztem.
Sok amatőr azt hiszi, hogy 5 verseny, 30 leosztás, 2 év az már bőven elég az általánosításokhoz, tendenciák felismeréséhez, hogy "kijöjjön a matek".
De valójában a hosszútáv (cg-ben) olyan 10millió!! handnél mutatkozik meg.
15 év szorozva 16 meccsel, az 240 meccs, kb.
Nevetségesen kicsi minta.
De hipotézisként elfogadom, hogy ellenetek fújnak.
Őszintén érdekelne a miértje és az oka.
Te nem tudod, oké, körbe értünk.

több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody

Nem penalty.

 www.youtube.com/watch?v=X56HE8iVepY
Penalty.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
És én is nézek meccseket egy ideje, és a tegnapi fújást is szarnak ítéltem meg, aminek ti voltatok a kárvallotjai. Az a facemask elég egyértelmű.
De ettől még nem értem a tendencia vízionálását.
Szerintem kicsi a minta, hogy valós okok ismerete nélkül általánosíthass. (Vagyis tőlem 1 esetből is megteheted, csak én nem érzem megalapozottnak.)

Sobri Jóska
Szerinted kicsi a minta. 15 év.

Esetleg nézz Lions meccseket, aztán amikor a szezon meccseinek többségén minket ítélsz kárvallottnak, majd tartunk arról szemantikai vitát, hogy mikortól tendencia, egy, két vagy több szezon után.

Ez pl. egy tankönyvi eset. (Mindig felbaszom magam rajta.)
 www.youtube.com/watch?v=lUW8nVZIFi8&feature=youtu.be

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Oké, akkor beszélgessünk.
Miért?
Miért fújnak 80%-ban a Lions ellen?
Mi az oka?
Miért alakult így?
Miért nem lép fel ez ellen a tulajdonosi kör?
Miért történhet ez meg?
Miért nincs ebből országos skandallum az USA-ban, ahol századennyi dolgot is szarrá tud pörgeti a média?
Sobri Jóska
-Nem tudom.
-Vannak skatulyák, mi vesztesként vagyunk skatulyázva. Nem érdekel senkit ha veszítünk, sőt az a dolgok normális rendje. Az embereket zavarja, ha felborul a megszokott világuk.
-Nem tudom.
-Nem tudom, talán Ford gyenge volt a hatvanas években az öreg rókák között aztán meg így maradt.
-Nem tudom, számon szokták kérni rajtuk a főrumokon, de Detroit kis piac, nincs érdekérvényesítő képességük gondolom.
-Mert mindenki leszarja? az újság/nézettség is jobban megy, ha a Fradi/Boys/Steelers/Pats/Pack/Ferrari/Lakers/Barca/MU/Real sikeres.
-Ld eggyel feljebb.
MacPhisto
15 év alatt -és ne vedd kötözködésnek vagy fölényeskedésnek- ennél kerekebb, a valóságot jobban lefedőbb válaszokat is lelhettél volna.
Ez így olyan, mint egy twinpeaks vagy waywardpines vagy valami összeesküvéselmélet gyíkemberekkel, illuminátusokkal.

De tegyük fel, hogy az állításod igaz (ellenetek fújnak), de nem tudod az okokat.
Te elfogadod, hogy minden dolognak a világon van oka?
És attól, hogy nem tudod, még van valami racionális ok, magyarázat a fenti anomáliára?
Én -mivel nem látok semmi ilyen okot, és te se mondtál- egyszerűen ezen okok nem létezősége miatt úgy gondolom, hogy az anomália se létezik.
Vagyis nem fújnak a bírók ellenetek.
De persze te szubjektíven érezheted így, de semmi racionáélis oka nincs annak, hogy így lenne, ahogy mondod.
Szerintem.
Sobri Jóska
Én szubjektíven. Beraktam linkeket, olvastad?
Az is szubjektív, hogy mindenki szembe jön az autópályán. Olvasod, hogy miket írnak pártatlanok a Lions elleni bíráskodásról? Már persze azon kevés helyeken, ahol bárkit is érdekel a foci azon kívül, hogy felszopja az évi Manning/Brady összecsapást.
MacPhisto
A pártatlanok is szubjektívek.
És én is nézek meccseket egy ideje, és a tegnapi fújást is szarnak ítéltem meg, aminek ti voltatok a kárvallotjai. Az a facemask elég egyértelmű.
De ettől még nem értem a tendencia vízionálását.
Szerintem kicsi a minta, hogy valós okok ismerete nélkül általánosíthass. (Vagyis tőlem 1 esetből is megteheted, csak én nem érzem megalapozottnak.)
Olyan érzésem van, mintha a hit ("minket utálnak") erősebb lenne benned, mint a valóság megismerése utáni vágy ("rengeteg fújás ellenünk, de miért? mi ennek a valós oka? tényleg így van, vagy csak én érzem így?").
Ami szintén szíved joga.

több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Oké, akkor beszélgessünk.
Miért?
Miért fújnak 80%-ban a Lions ellen?
Mi az oka?
Miért alakult így?
Miért nem lép fel ez ellen a tulajdonosi kör?
Miért történhet ez meg?
Miért nincs ebből országos skandallum az USA-ban, ahol századennyi dolgot is szarrá tud pörgeti a média?
Sobri Jóska
-Nem tudom.
-Vannak skatulyák, mi vesztesként vagyunk skatulyázva. Nem érdekel senkit ha veszítünk, sőt az a dolgok normális rendje. Az embereket zavarja, ha felborul a megszokott világuk.
-Nem tudom.
-Nem tudom, talán Ford gyenge volt a hatvanas években az öreg rókák között aztán meg így maradt.
-Nem tudom, számon szokták kérni rajtuk a főrumokon, de Detroit kis piac, nincs érdekérvényesítő képességük gondolom.
-Mert mindenki leszarja? az újság/nézettség is jobban megy, ha a Fradi/Boys/Steelers/Pats/Pack/Ferrari/Lakers/Barca/MU/Real sikeres.
-Ld eggyel feljebb.
MacPhisto
15 év alatt -és ne vedd kötözködésnek vagy fölényeskedésnek- ennél kerekebb, a valóságot jobban lefedőbb válaszokat is lelhettél volna.
Ez így olyan, mint egy twinpeaks vagy waywardpines vagy valami összeesküvéselmélet gyíkemberekkel, illuminátusokkal.

De tegyük fel, hogy az állításod igaz (ellenetek fújnak), de nem tudod az okokat.
Te elfogadod, hogy minden dolognak a világon van oka?
És attól, hogy nem tudod, még van valami racionális ok, magyarázat a fenti anomáliára?
Én -mivel nem látok semmi ilyen okot, és te se mondtál- egyszerűen ezen okok nem létezősége miatt úgy gondolom, hogy az anomália se létezik.
Vagyis nem fújnak a bírók ellenetek.
De persze te szubjektíven érezheted így, de semmi racionáélis oka nincs annak, hogy így lenne, ahogy mondod.
Szerintem.
Sobri Jóska
Én szubjektíven. Beraktam linkeket, olvastad?
Az is szubjektív, hogy mindenki szembe jön az autópályán. Olvasod, hogy miket írnak pártatlanok a Lions elleni bíráskodásról? Már persze azon kevés helyeken, ahol bárkit is érdekel a foci azon kívül, hogy felszopja az évi Manning/Brady összecsapást.
MacPhisto
csak egy jó tanács, ha nem tudsz röhögni a hülyeségein /úgy látom neked nem megy/ akkor engedd el, soha nem fogod tudni meggyőzni és csak magadat hergeled fel a baromságain
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Oké, akkor beszélgessünk.
Miért?
Miért fújnak 80%-ban a Lions ellen?
Mi az oka?
Miért alakult így?
Miért nem lép fel ez ellen a tulajdonosi kör?
Miért történhet ez meg?
Miért nincs ebből országos skandallum az USA-ban, ahol századennyi dolgot is szarrá tud pörgeti a média?
Sobri Jóska
-Nem tudom.
-Vannak skatulyák, mi vesztesként vagyunk skatulyázva. Nem érdekel senkit ha veszítünk, sőt az a dolgok normális rendje. Az embereket zavarja, ha felborul a megszokott világuk.
-Nem tudom.
-Nem tudom, talán Ford gyenge volt a hatvanas években az öreg rókák között aztán meg így maradt.
-Nem tudom, számon szokták kérni rajtuk a főrumokon, de Detroit kis piac, nincs érdekérvényesítő képességük gondolom.
-Mert mindenki leszarja? az újság/nézettség is jobban megy, ha a Fradi/Boys/Steelers/Pats/Pack/Ferrari/Lakers/Barca/MU/Real sikeres.
-Ld eggyel feljebb.
MacPhisto
15 év alatt -és ne vedd kötözködésnek vagy fölényeskedésnek- ennél kerekebb, a valóságot jobban lefedőbb válaszokat is lelhettél volna.
Ez így olyan, mint egy twinpeaks vagy waywardpines vagy valami összeesküvéselmélet gyíkemberekkel, illuminátusokkal.

De tegyük fel, hogy az állításod igaz (ellenetek fújnak), de nem tudod az okokat.
Te elfogadod, hogy minden dolognak a világon van oka?
És attól, hogy nem tudod, még van valami racionális ok, magyarázat a fenti anomáliára?
Én -mivel nem látok semmi ilyen okot, és te se mondtál- egyszerűen ezen okok nem létezősége miatt úgy gondolom, hogy az anomália se létezik.
Vagyis nem fújnak a bírók ellenetek.
De persze te szubjektíven érezheted így, de semmi racionáélis oka nincs annak, hogy így lenne, ahogy mondod.
Szerintem.
Sobri Jóska
Én szubjektíven. Beraktam linkeket, olvastad?
Az is szubjektív, hogy mindenki szembe jön az autópályán. Olvasod, hogy miket írnak pártatlanok a Lions elleni bíráskodásról? Már persze azon kevés helyeken, ahol bárkit is érdekel a foci azon kívül, hogy felszopja az évi Manning/Brady összecsapást.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Oké, akkor beszélgessünk.
Miért?
Miért fújnak 80%-ban a Lions ellen?
Mi az oka?
Miért alakult így?
Miért nem lép fel ez ellen a tulajdonosi kör?
Miért történhet ez meg?
Miért nincs ebből országos skandallum az USA-ban, ahol századennyi dolgot is szarrá tud pörgeti a média?
Sobri Jóska
-Nem tudom.
-Vannak skatulyák, mi vesztesként vagyunk skatulyázva. Nem érdekel senkit ha veszítünk, sőt az a dolgok normális rendje. Az embereket zavarja, ha felborul a megszokott világuk.
-Nem tudom.
-Nem tudom, talán Ford gyenge volt a hatvanas években az öreg rókák között aztán meg így maradt.
-Nem tudom, számon szokták kérni rajtuk a főrumokon, de Detroit kis piac, nincs érdekérvényesítő képességük gondolom.
-Mert mindenki leszarja? az újság/nézettség is jobban megy, ha a Fradi/Boys/Steelers/Pats/Pack/Ferrari/Lakers/Barca/MU/Real sikeres.
-Ld eggyel feljebb.
MacPhisto
15 év alatt -és ne vedd kötözködésnek vagy fölényeskedésnek- ennél kerekebb, a valóságot jobban lefedőbb válaszokat is lelhettél volna.
Ez így olyan, mint egy twinpeaks vagy waywardpines vagy valami összeesküvéselmélet gyíkemberekkel, illuminátusokkal.

De tegyük fel, hogy az állításod igaz (ellenetek fújnak), de nem tudod az okokat.
Te elfogadod, hogy minden dolognak a világon van oka?
És attól, hogy nem tudod, még van valami racionális ok, magyarázat a fenti anomáliára?
Én -mivel nem látok semmi ilyen okot, és te se mondtál- egyszerűen ezen okok nem létezősége miatt úgy gondolom, hogy az anomália se létezik.
Vagyis nem fújnak a bírók ellenetek.
De persze te szubjektíven érezheted így, de semmi racionáélis oka nincs annak, hogy így lenne, ahogy mondod.
Szerintem.

több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Oké, akkor beszélgessünk.
Miért?
Miért fújnak 80%-ban a Lions ellen?
Mi az oka?
Miért alakult így?
Miért nem lép fel ez ellen a tulajdonosi kör?
Miért történhet ez meg?
Miért nincs ebből országos skandallum az USA-ban, ahol századennyi dolgot is szarrá tud pörgeti a média?
Sobri Jóska
-Nem tudom.
-Vannak skatulyák, mi vesztesként vagyunk skatulyázva. Nem érdekel senkit ha veszítünk, sőt az a dolgok normális rendje. Az embereket zavarja, ha felborul a megszokott világuk.
-Nem tudom.
-Nem tudom, talán Ford gyenge volt a hatvanas években az öreg rókák között aztán meg így maradt.
-Nem tudom, számon szokták kérni rajtuk a főrumokon, de Detroit kis piac, nincs érdekérvényesítő képességük gondolom.
-Mert mindenki leszarja? az újság/nézettség is jobban megy, ha a Fradi/Boys/Steelers/Pats/Pack/Ferrari/Lakers/Barca/MU/Real sikeres.
-Ld eggyel feljebb.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM