Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The Lions interviewed Ron Rivera (2009) and Gary Kubiak (2014). Both are coaching in Super Bowl 50.

Tudunk választani!

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Report: #Lions hiring former Colts running back coach David Walker

Jött Caldwell egyik haverja. A méltán híres Colts futójáték,
Höri
biztos jót nevet majd rajta.
Bazzani
Jövőre gondolom előléptetik!
Höri
Ha igen akkor első utam Fehérvárra vezet majd. (:
Remélem jövőre már egyik sem lesz itt.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Report: #Lions hiring former Colts running back coach David Walker

Jött Caldwell egyik haverja. A méltán híres Colts futójáték,
Höri
biztos jót nevet majd rajta.
Bazzani
Jövőre gondolom előléptetik!

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Report: #Lions hiring former Colts running back coach David Walker

Jött Caldwell egyik haverja. A méltán híres Colts futójáték,
Höri
biztos jót nevet majd rajta.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kicsit nézegettem a depth chart-ot és hát sajnos elég nehéz helyzetben vagyunk a védelmet nézve. A 11 kezdő posztból 4 (ha két LB-s 5DB-s felállást nézünk akkor 5) játékos szereplése mondható biztosnak. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy pont a legjobb játékosok azok.

DE Ansah
DT Ngata szerződése lejárt
DT Walker szerződése lejárt
DE Jones szerződése lejárt
OLB Levy
ILB Tulloch ilyen szerződéssel nem marad
OLB Whitehead szerződése lejárt
CB1 Slay
CB2 Mathis sérülések miatt alighanem visszavonul
(SCB) Diggs
SS Ihedigbo/Abdul-Quddus szerződése lejárt
FS Quin


A támadósorban valamivel jobb a helyzet (főleg ha Megatron marad még legalább egy évet), viszont a támadófal esetében már korántsem biztos például Reiff, Ola és Swanson kezdő pozíciója.
LT Reiff
LG Tomlinson
C Swanson
RG Warford
RT Ola
RB Abdullah
WR1 Megatron a visszavonulást fontolgatja
WR2 Tate
(SWR) TJ Jones
TE1 Ebron
TE2 Pettigrew ilyen szerződéssel aligha marad
QB Stafford

Hát lesz dolga az új GM-nek rendesen, aki időközben megejtette az első igazolását is. A WR Austin Willis érkezett egy reserve-future deal keretében. Akit érdekel az itt tudhat meg többet a 2015-ös UDFA játékosról:
 www.silverandblackpride.com/2015/5/17/8618719/oakland-raiders-udfa-profile-wr-austin-willis-from-small-school-walk-on-to-nfl-hopeful?_ga=1.193290923.764524404.1453468940

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/jkatzenstein/status/690638751689650176

Az RB edzőnk Curtis Modkins lett a Frisco OC. Amilyen egydimenziós volt idén a támadójátékunk ez kicsit meglepett. Ennek ellenére Modkins remek szakember, sok sikert neki.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@davebirkett: The Detroit Lions have fired most of their strength & conditioning staff including Jason Arapoff & Ted Rath  www.freep.com/story/sports/nfl/lions/2016/01/20/detroit-lions-coaching-staff/79070890/

Folytatódik a tisztogatás.
Kár, hogy a fő kerékkötő maradt.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@RapSheet: The #Lions make the obvious move: Source said they're installing interim OC Jim Bob Cooter as permanent offensive coordinator.

Jó döntés.

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 144 — Stromfeld Aurél fan
bazza caldwell kinevezése után volt ennyire letargikuspeach
...többek közt. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Ennek nem szabadott volna megtörténnie. Sem a bírói callnak, de ami utána történt annak sem. Egy profi csapatnál persze. SAme old...
Blevi
A Cards profi csapat? Csak kérdezem.
MacPhisto
NFC döntőt játsznak....
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ennek nem szabadott volna megtörténnie. Sem a bírói callnak, de ami utána történt annak sem. Egy profi csapatnál persze. SAme old...
Blevi
A Cards profi csapat? Csak kérdezem.
MacPhisto
Azért a Cards féle védekezés egyel jobb volt mint a miénk.
Megpróbálták egy borzasztó nehéz helyzetbe hozni Rodgerst, sikerült is.
Az már az ő szerencsétlenségük (meg a védő butasága, hogy a labdát akarta elkapni és nem Janist taszajgatni), hogy így is meg tudta dobni.
Na mindegy:

több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Ennek nem szabadott volna megtörténnie. Sem a bírói callnak, de ami utána történt annak sem. Egy profi csapatnál persze. SAme old...
Blevi
A Cards profi csapat? Csak kérdezem.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 627 — a new hope (again)
Sztem meg jók lesztek, bazza caldwell kinevezése után volt ennyire letargikus, aztán po papa gyütt is abban az évben... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Annak azert örülhetünk, hogy a titans nem vitte el Austint.
Jövőre nagy feladata lesz, egy teljesen átalakuló védelemmel.
Számításaim szerint, legalább 5 kezdő válik ki a védelemből.
PintérÁdi
7.-8. fordulóra összeállunk nyugi és a végén meglehet a 7-9.

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Annak azert örülhetünk, hogy a titans nem vitte el Austint.
Jövőre nagy feladata lesz, egy teljesen átalakuló védelemmel.
Számításaim szerint, legalább 5 kezdő válik ki a védelemből.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem Bob Quinn is szétnézett a szabad edzők között és azt mondta, annyival nem jobbak mint Caldwell, h megnyomja a resetet. Legalábbis ha jól tudom, nem azonnal erősítette meg pozíciójában, ami erre utal.
Black_Adder
Nekem ez olyan érzés mint amikor azért nem dobod ki a csajodat mert nincs éppen jobb, hiába érzed szarul Vele magad.
Csak a hülye nem látja, hogy épül lefelé a roster, a draftoltak tehetségét képtelen kiaknázni (konkréten az egész 2014-es classt ki lehetne dobni a kukába minden nagyobb meghökkenés nélkül és a 2015-ösből is max Diggs-et sajnálnám, pedig tele van tehetséges gyerekkel mindkét év).
Nem mondom, hogy McDermott, Patricia, Bevell vagy valamelyik Cards edző biztos megoldás volna, de bennem sokkal nagyobb bizalmat keltenének mint Caldwell aki a Lions történetének legjobb rosterével (2014) nem volt képes PO győzelmet aratni.
Lehet itt a Rivera féle útról beszélni de sokkal inkább lesz ez az Idzik-Rex ryan féle ösvény ahol a GM ugyanígy megtartotta a HC-t majd együtt buktak két év múlva.
Sajnos Quinn azt hiszi, hogy ugyanúgy működnek a dolgok mint a Pats-nél. Majd ő választ valami Rutgers-es félsérült gyereket a második körben, Belichick Caldwell meg játékost farag belőle. Lófaszt.


Zsinórban 3 győzelemmel befejezni a szezont azért eléggé azt mutatja, hogy ez a stáb ki tud jönni a dugóhúzóból, amire sokan nem képesek. Nincs is sok edző 5 évig ugyanannál csapatnál. Nem tudom, a Bears háza táján akkora hurráhangulat van, megnézed a szezonzárót, ha Cutler nem áll bele pár dobásba, le lettünk volna nullázva. Úgy outcoachingolták őket, idén már másodszor, mint a picsa. Persze lehet azt mondani, hogy ez Josh Bellamy hibája.
füligjimmy
Olyan ez mint amikor egy 5000-es futóra az elején rávernek két kört majd a végén ledolgoz egyet azok ellen akik már beleszartak és a középmezőny alján végez. Ettől ő hős vagy jó futó? Francokat.
Ezen az utolsó meccse outcoachingoláson meg felnevettem. Konkrétan az elkapó nélkül felálló Bears az utolsó percig meccsben volt ellenünk. Néha úgy jöttek át a védelmünkön mint kés a vajon. Két szar csapat meccsén a szerencse döntött a kevesebb sérültet felvonultató javára.
Hol volt ez a nagy sztáredzőnk a szezon első felében amikor hülyére vett minket a fél liga és a 0-16-os szezont megszégyenítően rosszul játszottunk? Mit csinált Caldwell az offseason-ben? Miért védte a végsőkig Lombardit úgy, hogy konkrétan a háta mögött vágták ki azt az idiótát? Ha Jim bácsin múlt volna akkor még most is ő lenne az OC.
Caldwell arra jó amire az egyik osztálytársam volt általánosban. Ha azt mondták neki állj oda akkor ő odaállt és nem is mozdult el onnan amíg nem szóltak. Nulla önálló gondolat, nulla tűz.
Kérdezd már meg a Colts fanokat, hogy visszacserélnék e Pagano-ra?

több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Számomra egy üzenete van az egésznek, itt a 7-9 bőven elég.
A drukkerek meg kapják be.
Bazzani
Azért 2 év után 18 győzelemmel kevés edzőt küldenek el, főleg h az uccsó 8ból hatot nyert. Laikusként én is úgy látom, h Lombardi kidobása elég volt.

Az új edző jó eséllyel rebuildet jelentett volna (kivéve Austin előléptetése esetén, akinek azért mindössze 2 év NFL koordinátori tapasztalata van, láttunk már ilyet balul elsülni), ráadásul egyetlen can't miss név se volt szabadon. Szerintem Bob Quinn is szétnézett a szabad edzők között és azt mondta, annyival nem jobbak mint Caldwell, h megnyomja a resetet. Legalábbis ha jól tudom, nem azonnal erősítette meg pozíciójában, ami erre utal.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Family Matters sorozat főcímdala kicsit másképpen:
 www.youtube.com/watch?v=iSSYgwkQzwU&feature=youtu.be

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tök jó. Majd az új scout hoz új játékosokat, aztán Caldwell csodát tesz velük. Mint az eddigiekkel.
Nekem remény kellett (ugye Jimmy?) azt nem kaptam meg.
Kíváncsi lennék, hogy a többi 31 drukker lecserélné e a főedzőjét Caldwellre? Csodálnám ha háromig eljutnánk...
Én csalódtam, nem lennék meglepve ha nem élné meg a szezon felét sem nálunk.
Bazzani
én tökre eltudnám képzelni a Texans/Jags/Titans trió közül valahol. Esetleg a Patsbe BB helyére 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tök jó. Majd az új scout hoz új játékosokat, aztán Caldwell csodát tesz velük. Mint az eddigiekkel.
Nekem remény kellett (ugye Jimmy?) azt nem kaptam meg.
Kíváncsi lennék, hogy a többi 31 drukker lecserélné e a főedzőjét Caldwellre? Csodálnám ha háromig eljutnánk...
Én csalódtam, nem lennék meglepve ha nem élné meg a szezon felét sem nálunk.

több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
látod Bazza, van itt tisztogatás

 twitter.com/jkatzenstein/status/688050772131512320

azért 29 évet túlélni kirúgás nélkül a Lions-nál, ilyen "eredményekkel" a háta mögött már-már tiszteletreméltó teljesítmény


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Számomra egy üzenete van az egésznek, itt a 7-9 bőven elég.
A drukkerek meg kapják be.
Bazzani
A szezon közepén kirúgták a GM-et a picsába. Lőjék tarkón, vagy mi? Szerintem mindenki tudta, hogy ez egy átmeneti év lesz, így jött össze, nem maradtál le semmiről. Hue Jackson nekem jobban bejön, ő esetleg, de ahol egy ilyen szezon után Adam Gase az ifjú zseni szerepében tetszeleg, ott azért merítési lehetőség se nagyon van. Zsinórban 3 győzelemmel befejezni a szezont azért eléggé azt mutatja, hogy ez a stáb ki tud jönni a dugóhúzóból, amire sokan nem képesek. Nincs is sok edző 5 évig ugyanannál csapatnál. Nem tudom, a Bears háza táján akkora hurráhangulat van, megnézed a szezonzárót, ha Cutler nem áll bele pár dobásba, le lettünk volna nullázva. Úgy outcoachingolták őket, idén már másodszor, mint a picsa. Persze lehet azt mondani, hogy ez Josh Bellamy hibája.
füligjimmy
jó, de ez Josh Bellamy hibája...😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Számomra egy üzenete van az egésznek, itt a 7-9 bőven elég.
A drukkerek meg kapják be.
Bazzani
A szezon közepén kirúgták a GM-et a picsába. Lőjék tarkón, vagy mi? Szerintem mindenki tudta, hogy ez egy átmeneti év lesz, így jött össze, nem maradtál le semmiről. Hue Jackson nekem jobban bejön, ő esetleg, de ahol egy ilyen szezon után Adam Gase az ifjú zseni szerepében tetszeleg, ott azért merítési lehetőség se nagyon van. Zsinórban 3 győzelemmel befejezni a szezont azért eléggé azt mutatja, hogy ez a stáb ki tud jönni a dugóhúzóból, amire sokan nem képesek. Nincs is sok edző 5 évig ugyanannál csapatnál. Nem tudom, a Bears háza táján akkora hurráhangulat van, megnézed a szezonzárót, ha Cutler nem áll bele pár dobásba, le lettünk volna nullázva. Úgy outcoachingolták őket, idén már másodszor, mint a picsa. Persze lehet azt mondani, hogy ez Josh Bellamy hibája.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ó és idén lesz Detroit - Jacksonville alapszakaszmeccs is. Lehet scoutolni a jövő Lions játékosait majd. 😊 😊 😊 Vajon akkor még Bradley és Caldwell is a helyén lesz?....
iktriad
A stílusos kérdés az lenne, hogy Bradley és mind2 Caldwell vajh a helyén lesz-e 😊
empty taxi
Dave megtalálta a franchise QBt, tehát elvégezte a legfontosabb munkát, amit egy GMnek kell. Plusz 2014ben összehozta a franchise történetének egyik, ha nem a legjobb draftját is. Sokkal stabilabb a helye, mint Gusé.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Számomra egy üzenete van az egésznek, itt a 7-9 bőven elég.
A drukkerek meg kapják be.