Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 101
Na Höri mit gondolsz? Megérte MJ? Elsőszámu Wr lesz?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Marvin Jones signing in Detroit per sources
Klaci79
8 millió $ per év

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 852
Marvin Jones signing in Detroit per sources
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Aztán egy év szünet után (fogalmam sincs kit húztunk ott) ismét egy WR érkezett. Nem voltam túl lelkes.
PintérÁdi
Ernie Sims - a szerk. 😊

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
 cdn-jpg.si.com/sites/default/files/2011/12/cj3.jpg

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ha már visszavonult Johnson és mindenki visszaemlékezett a jó pillanatokra, akkor leírom nekem hogy rémlik a Megatron draft.

NFL szakértelmemet mi sem példázza jobban, mint az hogy én NEM örültem amikor Calvint választottuk.
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy szurkolokent megéltem a 2002-es WR draftot (Charles Rogers), a 2003-as WR Roy Williams választást (tegyük hozza őt nagyon szerettem mint jatekos és az elején nagyon igéretesnek tűnt. Aztán a Dallas trade miatt megérte a választása, mert komoly ellenértékét kaptunk érte cserébe) és a 2004-est is: WR Mike Williams (BMW jesszusom ő is mennyire besült), ahol már el sem hittem hogy lehetséges 3 egymast követő evben az első körben csak elkapót húzni!
Aztán egy év szünet után (fogalmam sincs kit húztunk ott) ismét egy WR érkezett. Nem voltam túl lelkes.
Szerencsére Calvin rámcáfolt.
Ha valaki, ő nagyon megérdemelte volna hogy egy győztes franchise tagja lehessen. Az első Playoff meccse mutatja meg legjobban a karrierjét számomra.
Végre rájátszásba jutott a csapat kb. 10 év után. Ő több mint 200 yardot kapott el (2TD). Pedig végéig double coverageben volt. Mondhatni megàllithatalan volt. De a védelmünk "parádézott" (és tobb mint 600 yardot szopott be). Így kaptunk ki 45-28ra.
Ezen a meccsen volt az a jelenet amikor pár yardra az endzonetól támadtunk és 2 Corner védekezett a szèlen Calvinen. Azota se nagyon láttam ilyet mástól.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Na akkor egy újabb zseni karrierjét húztuk le végleg a klotyón. 2 playoff meccs, 0 playoff win.

Ha draftolt lennék, én soha nem írnék ide alá.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Bazza, én személy szerint várok tőled egy "Ahogy én láttam Megatront" bejegyzést. Szívesen elolvasnám.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
Végre egy újabb dolog ami miatt rajtunk lehet viccelődni.
Szokásos és köszi.
Bazzani
Elnezest, ha ez megbantott!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Végre egy újabb dolog ami miatt rajtunk lehet viccelődni.
Szokásos és köszi.

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 871 — Circus Maximus
Szomorú nap ez minden Lions fannek, nagy kedvenc volt Calvin, a pályán és a pályán kívül is. Nem kis részben miatta lettem én is Detroit szurkoló. Remélem a 81-es mez is vele vonul vissza, megérdemli.
anarfa
Nemcsak a 81est vonjak vissza. Az egesz Lionst betiltjak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Van Megatron mezem és Manning mezem is, az áruk most megtriplázódott. 86 év múlva milliókért adhatom majd el őket.

több mint 8 éve
anarfa Detroit Lions 477
Szomorú nap ez minden Lions fannek, nagy kedvenc volt Calvin, a pályán és a pályán kívül is. Nem kis részben miatta lettem én is Detroit szurkoló. Remélem a 81-es mez is vele vonul vissza, megérdemli.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem is igazi Lions drukker aki ezt hidegrázás és könnyek nélkül végig tudja nézni:
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Calvin-Johnson-Tribute-Video/46820b08-b7a9-4fcf-8abd-dc56763897a9

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Más.
41 millió cap space.
A gyeplő Bob Quinn kezében.
Induljon a show.

Eddigi pletykák: Coby Fleener TE, Alfred Morris RB, J.R. Sweezy OG, George Iloka S

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A legelső NFL-es emlékem amit élőben láttam Megatron ledraftolása volt.
Ráz a hideg.

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
84 TD, csaknem 12,000 yard.
Mindezt ugy hogy az első 5 evben szörnyű irányítók dobtak neki.
Remélem Bazzani ír majd egy szép posztot amiben megemlékezik a legszebb pillanatairól. A Csoda elkapásairől amikor double meg triple coverageben is lehúzta a labdát. Egyértelműen a nagy kedvenc volt. Szerencsére láthattam élőben is játszani. Sajnos nagyon nagy űrt hagy maga után.
(Ismet egy zseni akivel nem mentünk semmire )

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem vonul vissza, csak Los Angelesben folytatja Manninggel.

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 651
hivatalos: visszavonult.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nagyon remelem hogy Whithead hosszútávú szerződést kap nálunk. Miert csinálnánk még egy hianyposztot a csapatba azzal hogy elengedjük. A 2014-es évből kiindulva simán kezdhetne közepén.
Van elég bajunk, nem hogy meg egy LB-re is szükségünk legyen 😕

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 353 — Expect the Best !
egy kis segítséget kérnék (ha jár errefelé valaki majd 😊) !
Whitehead felmerült cikkekben mint LB igazolás a Giants kapcsán is, mi itt a vélemény róla?Köszi!
yooker
Whitehead egy eléggé alulértékelt játékos akit viszonylag normális áron meg lehet majd szerezni. MLB és OLB poszton is bevethető.
Az előszezon legjobb játékosa volt mégis csereként kezdte a szezont de Levy sérülése és Tulloch gyengélkedése miatt később remekül játszott kezdőként is. Főleg futás ellen jó de coverageben sincs elveszve.
Bazzani
hasonló jókat olvastam róla én is, tökéletes igazolás lenne! elférne a csapatban nálunk..😊
remélem meg is próbáljuk!
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
egy kis segítséget kérnék (ha jár errefelé valaki majd 😊) !
Whitehead felmerült cikkekben mint LB igazolás a Giants kapcsán is, mi itt a vélemény róla?Köszi!
yooker
Whitehead egy eléggé alulértékelt játékos akit viszonylag normális áron meg lehet majd szerezni. MLB és OLB poszton is bevethető.
Az előszezon legjobb játékosa volt mégis csereként kezdte a szezont de Levy sérülése és Tulloch gyengélkedése miatt később remekül játszott kezdőként is. Főleg futás ellen jó de coverageben sincs elveszve.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tyrunn Walker visszatér egy évre (1,6 milla) és Ngata is aláír hamarosan.

több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 353 — Expect the Best !
egy kis segítséget kérnék (ha jár errefelé valaki majd 😊) !
Whitehead felmerült cikkekben mint LB igazolás a Giants kapcsán is, mi itt a vélemény róla?Köszi!
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Érdeklődtök Iloka után. Egy újabb pofás védelem egyik alappillére lehet

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."