Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hány éves vagy királyfi? És még hiszel a mesékben?
MacPhisto
Persze így utólag én is tudom, hogy nálunk soha nem fognak jó irányba változni a dolgok, csak kicsit beleéltem magam ebbe a "Jön a bostoni megmentő és mindenszépleszjólesz" álomba.
De látom, hogy ez a csávó is csak egy páréves álom lesz.
"Stafford megvédése a legfontosabb cél idénre!"
Ezért nem hoztunk senkit a falba. Lehet, hogy a sikerektől akarjuk megvédeni.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A héten két játékos került szóba a csapattal kapcsolatban.
Nyilván a legnagyobb esély arra van, hogy sírva menekülnek az ajánlat után.
Az egyikük Mike Neal Packers OLB aki nálunk DE lenne. Hasznos játékos, mindenképpen jobb lenne mint a Darryl Tapp féle semmihaszna igazolások, de egy használható cserénél nem több.
A másik Jordan Norwood Broncos slot WR, aki legideálisabb esetben egy 5.számú elkapó lenne a depth charton. Pénteken volt látogatóban de szerződés nélkül távozott (természetesen).

több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Ezt az offseasont a Jones igazolás menti meg attól, hogy Milleni jelzőket kapjon nálam.
Akkoriban kukáztuk ki az ilyen másnak nem kellő selejteket.
Ez majd akkor lesz "vicces" ha Staffordot IR-re verik a második héten.
De majd most megoldunk mindent mégegy WR igazolással. Mondjuk passzolni nem lesz idő.
Borzasztóan csalódott vagyok, megint csak nagy szavak voltak nulla mögöttes tartalommal.
Bazzani
Hány éves vagy királyfi? És még hiszel a mesékben?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezt az offseasont a Jones igazolás menti meg attól, hogy Milleni jelzőket kapjon nálam.
Akkoriban kukáztuk ki az ilyen másnak nem kellő selejteket.
Ez majd akkor lesz "vicces" ha Staffordot IR-re verik a második héten.
De majd most megoldunk mindent mégegy WR igazolással. Mondjuk passzolni nem lesz idő.
Borzasztóan csalódott vagyok, megint csak nagy szavak voltak nulla mögöttes tartalommal.

több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 829 — Bengalista
Okung Broncos

A megerősített Lions OL: Reiff-Tomlinson-Swanson-Warford-Ola
Normális csere egyik posztra sincs. A piac kiürült.
Bazzani
Jahri Evans, Steven Wisniewski, Ted Larsen, Geoff Schwartz, Louis Vasquez

nem egy veretes névsor, de szinte mindenki upgrade lenne. de amúgy annyira nem is rossz ez az o line, ha ilyen JMarcus Webbek és Bradley Sowellek is szerződést kapnak máshol 😀
Löfli
Andre Smith tegnap ment el a Vikingshez, évi 3,5 milláért, simán elfért volna RT-ben.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 761 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Okung Broncos

A megerősített Lions OL: Reiff-Tomlinson-Swanson-Warford-Ola
Normális csere egyik posztra sincs. A piac kiürült.
Bazzani
Jahri Evans, Steven Wisniewski, Ted Larsen, Geoff Schwartz, Louis Vasquez

nem egy veretes névsor, de szinte mindenki upgrade lenne. de amúgy annyira nem is rossz ez az o line, ha ilyen JMarcus Webbek és Bradley Sowellek is szerződést kapnak máshol 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
oleewear Detroit Lions 225
Okung Broncos

A megerősített Lions OL: Reiff-Tomlinson-Swanson-Warford-Ola
Normális csere egyik posztra sincs. A piac kiürült.
Bazzani
De hisz te ellenezted, hogy Okung ide jöjjön nem?
Plane évi 12 milláért!0
PintérÁdi
"Former Seahawks offensive tackle Russell Okung told NFL Media Insider Ian Rapoport that he's agreed to terms on a contract that could be worth up to $53 million. He has a one-year deal with the team worth $5 million that includes a four-year, $48 million option if the Broncos choose to pick it up."
elfért volna így ide is akár...
nembaj kell a pénz sóra, hogy behintsék végre a pályát a picsába...
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Okung Broncos

A megerősített Lions OL: Reiff-Tomlinson-Swanson-Warford-Ola
Normális csere egyik posztra sincs. A piac kiürült.
Bazzani
De hisz te ellenezted, hogy Okung ide jöjjön nem?
Plane évi 12 milláért!0

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Okung Broncos

A megerősített Lions OL: Reiff-Tomlinson-Swanson-Warford-Ola
Normális csere egyik posztra sincs. A piac kiürült.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Okung inkább elmegy a McDonaldsba hamburgert árulni mint a Lionsba focizni.
Olyan játékosokra kellene rámenni akinek semmi önbecsülése nincs.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Stefan Charles szerintem jobb helyzetben van az 53-ért mint Bazza írta. Buffaloban elég mély DT állományba ragadt be, kanadai egyetemistaként eleve nehéz volt felvenni a ritmust. Ngata mögötti space eaternek elmegy, majd gondoljatok rám az elöszezon tacklejei alatt 😀

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nyílván nem lehet 2 hónap alatt megítélni, de Bazza védelmében hozzátenném hogy az eddigi FA tevékenysége gyászos...És az ilyen Bush féle kuka alja játékosok nem épp cserének szánt pénzt kaptak... Engedett elmenni 2 kezdő S-t akiket meg lehetett volna fizetni és hozott hekyettük 2 gyenge playát nem kevés pénzért...Ahogy Bazza is írta WR-t leszámítva semmi hiányposztot nem sikerült orvosolnia...Persze nem lehet egy offseason alatt csapatot építeni, de megértem Bazzát hogy az eddigi tevékenysége nem tetszett neki...
Tomcsik
Kiket hoztál volna akkor? És mennyi pénzért?
(És vegyük alapul hogy ugyanannyi pénzért, nem szívesen jönne ide valaki, mint más csapatokhoz.)

Quddus menni is akart.
Ihedigbo tavaly bojkottálni akarta már az offseasont mert tudta hogy az egyetlen esélye hogy hosszabbítást kapjon.
Annyit sem ért az utolsó eveben amennyit keresett. Pedig többet akart.

Szóval pl. saftey poszton kit kellett volna hozni?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Igaz ami igaz Abdul-Quddus-t meg kellett volna tartani, de Ihedigbo-ért egy centet nem adnék, és biztos vagyok benne, hogy többet is kért volna mint mondjuk Bush vagy Wilson.
anarfa
Hát de jobb is mindkettőnél együtt véve... Mondom ezt úgy hogy azért ő sem egy top 10 star 😊 ...

több mint 8 éve
anarfa Detroit Lions 477
Igaz ami igaz Abdul-Quddus-t meg kellett volna tartani, de Ihedigbo-ért egy centet nem adnék, és biztos vagyok benne, hogy többet is kért volna mint mondjuk Bush vagy Wilson.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Nyílván nem lehet 2 hónap alatt megítélni, de Bazza védelmében hozzátenném hogy az eddigi FA tevékenysége gyászos...És az ilyen Bush féle kuka alja játékosok nem épp cserének szánt pénzt kaptak... Engedett elmenni 2 kezdő S-t akiket meg lehetett volna fizetni és hozott hekyettük 2 gyenge playát nem kevés pénzért...Ahogy Bazza is írta WR-t leszámítva semmi hiányposztot nem sikerült orvosolnia...Persze nem lehet egy offseason alatt csapatot építeni, de megértem Bazzát hogy az eddigi tevékenysége nem tetszett neki...

több mint 8 éve
anarfa Detroit Lions 477
Szerintem sem reális elvárás Quinn-től hogy rögtön rendberakja ezt az itt hagyott romhalmazt.

Kifejezetten örülök, hogy nem fizetett túl kétes értékű játékosokat, mint mondjuk Irvin vagy Jenkins. Marvin Jones meg egyenesen szuper húzás volt, eddig is nagyon kedveltem a játékát, biztos vagyok benne, hogy 1000 yardos receiver lesz.

Az ilyen Wilson, Bush, Bademosi féle játékosok 1-2 éves alacsony szerződésért pont jók lesznek depth-nek, persze még akkor ott van a kérdés hogy ki kezd, de annyira azért nem vagyunk lyukasak, hogy egy okos drafttal ne lehetne megoldani ezeket a posztokat.

Quinn teljes munkájának megítélésével szerintem várjunk a draftig, ráadásul még 1-2 hiányt a maradék FA-ból is tudunk orvosolni, nekem például kifejezetten tetszene Donald Penn, Alfred Morris vagy Mike Neal.
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mindezeketől függetlenül amit leírtál az mind igaz.
A kèt falban hatalmas problémák vannak. Nem hogy mélység nincs, de normális kezdő sem.

De én akkor sem rónék mindent fel Quinnek. Egy ilyen csapatot vett át. És nem fog tudni csodát tenni egy év alatt.
Idén rengeteg húzásunk van a drafton. Végre sikerülne jól draftolni az nagyot lendítene. A jó draft alatt pedig azt értem hogy a MÁSODIK, a harmadik és 4-5 körben is tudna olyat húzni akit be lehet épiteni a csapatba. De persze az első évükben ők sem lesznek egyből stabil kezdők. De ez egy
Folyamat. Szerintem egy GM munkáhát nem lehet 2 hónap alatt megítélni.

Viszont a türelmetlenségét megértem. 60 éve ujraépitjuk a csapatot.

De remelem ezúttal a draft lesz az ut a csapatépítésre. Mashol az a recept. Ritkán lesz jó csapat aki nyeri a Free Agent versenyt, de rosszul draftol.

Szóval én inkabb a draftban latom hosszútávon a kulcsot.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
ez az FA piac elrepült mellettünk.
Bazzani
Azert a Giants, Jax féle költésre nem voltunk képesek, ez egyértelmű.
Ha megnézed a legtöbb csapat kevesebbet tudott idén igazolni mint mi. Nagyjából 2 napos volt az FA piac. Azota igen nagy csend van. Meg aztán nem olyan könnyű Detroitba invitálni a játékosokat. Szerinted Okung miert dönthet a steelers vagy a Hawks mellett. Gondolom a mi trofeainktól nem ájult el.
Ngata szerződésénél is írtad hogy kit lehetett volna 10ért megszerezni (Harrison). Szerintem ez nem ilyen egyszerű. Jól túl kell fizetnünk akit megakarunk győzni hogy ide jöjjön 😕

Szerkesztette: PintérÁdi

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ránéztem már komolyabban, hogy kik a cserejátékosok a két falban.

Védőfal:
DE: senki, komolyan nincs egy csere sem
DT: Caraun Reid (benne van némi potenciál, hogy hasznos csere legyen), Khyri Thornton (2014ben 3.körös pick volt, nulla kezdő potenciál, cserének is összesen 6 meccset játszott), Gabe Wright (tavalyi 4.körös pick, borzasztó gyenge első év van mögötte), Kerry Hyder (1 meccs nulla produktum), Stefan Charles (a többiekhez képest lejátszott 37 meccs amiből 2-n kezdett már-már csodálatra méltó), Jermelle Cudjo (neki is több meccse van mint emlékezetes pillanata)

Támadófal:
OT: Cornelius Lucas (a tavalyi év egyik legrosszabb Lions játékosa, én már kivágtam volna a picsába), Lamar Holmes (a Falcons drukkerek rühellték, a teljes előző szezont kihagyta sérülés miatt), Corey Robinson (tavalyi 7.körös pick, pályát még nem látott tétmeccsen), Tyrus Thompson (2015 6.köröse a vikingeknél, ki is vágták)
OG: senki, egy kibaszott ember nem ül a padon
C: Gabe Ikard (3 meccs csereként 3 év alatt), Braxston Cave (2013 óta a ligában ahol nulla meccset sikerült összehoznia), Darren Keyton (már egyszer majdnem csere lett)

Szóval ennyi. Ez a nagy depth erősítés amiről Quinn úr beszélt.
Persze vannak még a piacon járókeretes veteránok, meg örök ígéretek de ez az FA piac elrepült mellettünk. Persze van Bush, Bademosi meg Wilson, majd ők játszanak a falakban is.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A volt Steelers CB Antwon Blake érkezik látogatóba.
Tökéletesen illik a Bademosi, Wilson, Bush féle teljesen használhatatlan vonalba.
Antwon Blake allowed 1,074 yards in coverage and had 28 missed tackles in 2015.
Blake is PFF's 117th corner out of 119.

Quinn gyógyszere teljesen kezd elgurulni.
Ez nem csapatépítés hanem a kuka legalján turkálás.

Közben Okung alighanem a Steelers Seahawks kettősből választ majd (a Giants is képben van még). Ezt a dolgot úgy sikerül elbalfaszkodni, hogy magasan nekünk van a négy csapatból a legnagyobb cap space-ünk.

Steelers Hosted DE Jason Jones For A Visit
Menjen ő is, úgyis találunk helyette valaki kutyaszart.
Nevetséges az egész.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem is tudtam, hogy Whitehead Halle Berryvel tolja.
Stez

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem is tudtam, hogy Whitehead Halle Berryvel tolja.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Ahogy Bazza látta" offseason értékelő.
Avagy a Bob Quinn éra elkezdődött.


Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én hatalmas várakozással és bizakodással vártam a szabadügynök piac kezdetét. Azt gondoltam, hogy végre egy fiatal és rátermett ember kezébe került a varázspálca. Persze mindig óvatosan kell kezelni a Patriots-tól érkező edzőket/vezetőket mert soha nem lehet tudni, hogy mekkora szerep hárult rájuk Bill főnök mellett.
Én ennek ellenére nagyon bíztam abban, hogy végre elindul a hányatott sorsú csapatunk szekere felfelé.
Sajnos már első lépésben sem azt kaptam amit igazán vártam és Jim Caldwell maradt a székében annak ellenére, hogy nyilvánvalóan jelentősen visszaesett a csapat a kezdeti sikerekhez képest. Leginkább azzal magyarázták a döntést, hogy Megatron (és a csapat többi tagja) nagyon ragaszkodik Coach Caldwell-hez és ha ő marad akkor a sztárelkapó is vállal majd még pár évet. Nem így lett.

Calvin "Megatron" Johnson visszavonulása:

Nagyon nehéz erről a dologról írnom.
Kevés olyan dolog van amit más csapatok drukkerei irigyelnek tőlünk Lions fanoktól. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány olyan játékos van akit közepesen tájékozott NFL drukkerek meg tudnak velünk kapcsolatban említeni.
Calvin ilyen volt, róla mindenki tudta, hogy kicsoda. Egy sztárjátékos aki karrierje szempontjából talán a legrosszabb helyre került és azt gondolom, hogy a visszavonulásában a sérülések mellett az eredménytelenség is komoly szerepet játszott.
Már sokszor leírtam, hogy az én első igazi élő NFL élményem Megatron ledraftolása volt. Emlékszem mennyire drukkoltam, hogy Brady Quinn-t vagy Joe Thomas-t válasszuk, pedig még csak akkor ismerkedtem a posztokkal meg a csapatunkkal.
Aztán jött ez a srác a Georgia Tech egyetemről és egycsapásra megváltotta a világot. Roy Williams-el (akitől amúgy a Megatron becenevet kapta) fantasztikus párost alkotva rettegésben tartották az ellen védőit annak ellenére, hogy a támadófal fogalma már akkor sem volt ismert Detroitban és egy bizonyos Jon Kitna dobálta felé a labdákat leginkább őrült menekülés közben.
Egy olyan játékos volt aki minden meccsen kihozta magából a maximumot, soha nem voltak pályán kívüli ügyei és igazi példakép volt mind játékos mind szurkoló számára.
Furcsa érzés, hogy a sokat szidott Matt Millen hagyott ránk egy olyan játékost akit most marha nehéz elengedni. Pótolhatatlan? Bizonyára nem, de alighanem sokszor fogjuk még akaratlanul keresni a vonal mellett, hiányozni fognak az akrobatikus elkapásai de nekem kicsit önző módon az, hogy miatta beszéltek kicsit néha rólunk.
Most, hogy ő és a másik mindenki számára is ismert Lions játékos Suh is elment megint csak egy szürke középcsapat leszünk (jó esetben) akikről nem igazán tudsz majd beszélgetni az NFL-t kedvelőkkel.
Mert persze vannak jó játékosaink mint például Levy, Stafford, Slay vagy Ansah, de mégsem ugyanaz a kategória még egyikük sem. A drukkereknek pedig ikonok kellenek, főleg a fiataloknak akik majd most fogják megszeretni ezt a sportot. Márpedig sajnos ez a csapat jelenleg nem az ami magához láncolja az új szurkolókat.
Nagyon sajnáltam a távozását, próbáltam magam azzal vigasztalni, hogy az így felszabaduló pénzösszeget helyesen elköltve újra contender csapat lehetünk.
És ekkor jött a feketeleves.

Tyrunn Walker DT

Contract: 1 yr(s) / $1,600,000
Az első lépés a tavaly idejekorán kidőlt fiatal DT visszaigazolása volt. Walkertől már tavaly is láthattunk szép dolgokat, de az is kiderült róla számomra, hogy soha nem lesz több egy hasznos játékosnál. Ennyi pénzért megérte visszaigazolni, de csodát azért senki ne várjon tőle.

Haloti Ngata DT

Contract: 2 yr(s) / $12,000,000
A második lépés már sokkal fejvakarósabb.
Én aláírom, hogy Ngata jól játszott a szezon végén, de 6 millió/év-es szerződést adtunk egy 32 éves játékosnak akinek a teljesítménye már javában lefelé ágaz? Nem érte volna meg inkább a liga egyik legjobb run stuffer-ére (a 27 éves Damon Harrisonra) költeni inkább 10 milliót?
Vagy annyira bevált kezdőként a Walker-Ngata páros, hogy bízunk bennük továbbra is? A velük elért (Walker sérüléséig) 0-4-es mérleg nem túl sok bizakodásra ad okot.

Marvin Jones WR

Contract: 5 yr(s) / $40,000,000
Taps, felállva taps. Itt nem volt jobb opció. Konkrétan felüvöltöttem a kocsiban amikor olvastam a hírt. Kellett egy biztos kezű mélységi célpont.
Sokan fanyalognak, de a Tate igazolásnál is húztuk a szánkat anno. Megatront nem lehet pótolni, de akár ilyen áron is hozni kellett a helyére valakit aki igazi fegyver lehet az OC kezében.
Nagyon elégedett vagyok az igazolással, ennek ellenére korai WR darftot is várok, mert a depth elég gyászos.

Tavon Wilson S

Contract: 2 yr(s) / $2,200,000
Most mondanám, hogy ez alulmúlhatatlan, de később kiderül majd, hogy nem az.
Wilson legjobb esetben egy "végszükség esetén becseréljük" játékos. Persze várható volt, hogy érkezik olyasvalaki akit anno Quinn draftolt a Patriotsnál. Bízzunk benne, hogy nem kerül páylára.

Corey Fuller WR

Contract: 1 yr(s) / $600,000
Utolsó esélye lehet Fuller-nek a csapatnál, ezt a szerződés összege is mutatja. Voltak jó pillanatai már, de konstans jó teljesítményre nem képes, legnagyobb erősségét (sebesség) sem képes kamatoztatni.

Stefan Charles DT

Hogy kicsoda? Róla nagyon keveset tudok, Quinn biztos valamelyik AFC East meccsen nézte ki magának mondjuk a New England ellen pont egyik meccsen sem játszott.
Nem lennék meglepődve ha nem élné meg az 53-as rostert. Persze töltelék játékosok is kellenek, ő pont ilyen.

Johnson Bademosi DB/ST

Contract: 2 yr(s) / $4,500,000
Ez valami rossz vicc. Egy csak speciális egységben használható játékosnak ilyen pénzt adni... Kinek mentek el otthonról?
Eredeti posztja S, mi állítólag CB poszton is próbálgatjuk majd.

Tahir Whitehead LB

Contract: 2 yr(s) / $8,000,000
Végre a hülyeségek sorát sikerült megszakítani egy remek döntéssel. Nem sokat ragozom ezt a dolgot, Whitehead ennyiért ingyen van. Nem sztárjátékos, de egy egészséges Levy mellett bőven jó lesz. Mostmár csak az kell, hogy a még érthetetlenül ki nem vágott Tulloch helyett ő kapjon szerepet.

Dan Orlovsky QB

Tapasztalt csere QB mindig kell. Ismeri a rendszert, ismeri a társakat, nem kerül sokba. Én is visszahoztam volna. Gondolom veterán minimumos a szerződése.
Abban viszont biztos vagyok, hogy érkezik majd egy project irányító a draftról.

Don Muhlbach LS

Az utolsó Millen játékos a csapatban.
Örülök, hogy maradt.

Crezdon Butler CB

contract: one-year, $760,000
A GB elleni védekezése által vált ismerté, nagyot kell harcolnia, hogy megérje az 53-as rostert.

Rafael Bush S

Contract: 1 yr(s) / $2,000,000
Förtelem. Ez a szó jut eszembe először erről az igazolásról. Az offseason igazi mélypontja. Ha belegondolok, hogy az Abdul Quddus-Ihedigbo párost cseréltük le a Bush-Wilson duóra akkor felfordul a gyomrom. Bush vagy sérült vagy hihetetlenül gyenge. Mindkét opció "remek" a számunkra.
Legalább nem kell kidobni a Reggie Bush mezeket...

Tim Wright TE

Hát ez is... Blokkolásra képtelen, elkapni úgy ahogy. Teljesen szükségtelen volt visszaigazolni. Egyetlen magyarázat, hogy amikor a Pats megszerezte őt a Tampától akkor Quinn vezette a pro personel részleget. Mondjuk sok tavalyi meccsvideót nem nézhetett róla, mert akkor a létesítménybe nem engedte volna vissza.


Mint az előző részletesebb elemzésből is kiderült nem igazán vagyok elégedett Quinn munkájával. A csapat semmiben sem lépett előre. A hiányposztokat nem sikerült megoldani, főleg az általuk sokat emlegetett támadófal maradt ki az építkezésből.
Persze Okung érkezésével másabb lenne a leányzó fekvése de ebből a tweet-ből nem az derül ki, hogy nálunk volt legjobban elragadtatva:
 twitter.com/RussellOkung/status/709051558265282561
Bár állítólag a mi trófea gyűjteményünk is nagyon tetszett neki:


Meg nem oldott problémák:
-Újra nekivágunk a szezonnak ezzel a támadófallal? Már a kezdő is elég necces, depth meg szinte egyáltalán nincs.
-Csak két DE (Ansah és Taylor) szerepel jelenleg a csapat rosterén.
-Ki lesz a 2.számú CB?
-Nincs kezdő szintű SS a csapatban
-Jelenleg Josh Bynes az egyik kezdő LB.
-Bell kivágásával nincs power RB.

Nem fogom fél év után temetni Quinn munkásságát, de látva a Bears és a Vikings tudatos építkezését illetve ismerve a Packers erejét kurva nehéz év vár ránk megint.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Egyelőre nem hiszem hogy kifogásolható Quinn.
PintérÁdi
Nekem kicsit más a véleményem.
Holnap este/kedd reggel írok egy hosszabb értékelőt az érkezőkről.
Bazzani
Szerintem sokan várjuk 😉

Annak meg kulon orulok hogy más véleményen vagy. Legalabb nem ugyanazt fújjuk 😊

És ez az évnek az a szakasza amikor mi se kapunk ki. Ilyenkor MH lehet bizakodni 😊
Azert a félreértés elkerülése végett, én sem hoszek már a csodákban. Nem teszem po esélyesnek a csapatot. 5/6 győzelem van ebben a csapatban. Nem hiszem hogy erősödünk tavalyhoz képest. Calvin elvesztése sokat visszavesz.

Szerkesztette: PintérÁdi

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyelőre nem hiszem hogy kifogásolható Quinn.
PintérÁdi
Nekem kicsit más a véleményem.
Holnap este/kedd reggel írok egy hosszabb értékelőt az érkezőkről.

Szerkesztette: Bazzani