Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na akkor picit bővebben:
1. 16: Eli Apple CB (Ohio State)
Lehet szidni Apple-ért, de sajnos az összes fő targetem kiment (Elliot volt az első számú kiszemelt, de Stanleyt és Conklint is kivitték, Deckert meg nem tartom annyira jónak). Apple adottságai alapján simán no1 CB, Slay mellé szerintem tökéletes lenne. Viszont még sokat kell tanulnia, de az uspideja nagyon magas sztem, valamint Slay sem kapásból a kezdőbe került anno.
2. 46: Jonathan Bullard DL (Florida)
Spriggset szerettem volna nagyon, de a Giants elvitte előlem 5 pickkel. Bullard viszont futás ellen és passz ellen is hatásos lehet, a fal szélén és középen is. Ansah mellett nincs senki, aki pass rusht generálna, Ngatat ha duplázzák akkor középen pusztíthatna Bullard.
3. 95 Kyle Murphy OT (Stanford)
Jerald Hawkins és Landon Turner is pont előttem ment ki,fogytak rendesen az OL-ek, így Murphy jött. RT-ben és LT-ben is jó lehet idővel, muszájból akár első évében is kezdhet.
4. 111 Keyarris Garrett WR (Tulsa)
Az egyetlen Tulsas akit draftoltak, erősen reach szagú. DE! Marvin Jonesban én nem bízok, hogy végigtol egy szezont egészségesen, és így Garrett már első évében sok szerepet kaphatna. Adottságai ideálisak X WR posztjához, sebessége is rendben van. Kis suliból amúgy is jönnek néha sleeper WR-ek 😊
5. 151 TJ Green FS (Clemson)
A secondarybe egy újabb ember. Erősen project S, elképesztően atletikus (4.34 40yard, 129inces broad jump), 5.körben szerintem elég jó értéket képvisel. A safety posztra amúgy is ráfér az erősítés.
5. 169 Travis Feeney OLB (Washington)
Egy kiváló linebacker, aki ráadásul egy remek ember is. Rendkívül atletikus és coverben egészen remek. WLB-be jó lehet szerintem.
6. 191 Dominic Jackson OG (Alabama)
Az OL-re is ráfér az erősítés, cserének tökéletes Warford és Tomlinson mögé. Potenciál alapján akár kezdő is lehet a későbbiekben
6. 202 Kavon Frazier, SS (Central Michigan)
Quinn tolja az FS poszton, Green mögé jó lehet később. Lehet korábban kellett volna SS-t húzni és ezzel a pickkel FS-t, de Greent túl jónak tartottam bent hagyni az 5.körben. Frazier viszont talán még jobb játékos is, mint Green. Simán lehet kezdő SS, 6.körben sztem steal.
6. 210 Terrance Smith, ILB (Florida State)
2.körtől kezdve agyaltam, hogy hogy oldjam meg az ordító OL és MLB needet. Hát végül ez jött össze. Smith lehet WLB-ben tolná a legtöbb csapatban aki 43azik, de Tullochnál rosszabb nem lehet. 6.kör végén szerintem ő is elég jó húzás, simán lehet, hogy egy jó TC-vel beelőzné Tullochot.
7. 236 Jake Cooker, QB (Alabama)
A buzi bears (😀 csak viccelek) elvitte előttem 5 pickkel Jacoby Brissetet (negró QB nagy karral), akit már az 5.kör óta nézegettem...így maradt Jake Cooker, akinek a felépítése megvan az NFL QB poszthoz, a tehetsége kérdéses már. Orlovskynak kell egy vetélytárs akivel megküzdhet a backup posztért, ne lustuljon el

várom a véleményeket 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok!

Engem ért a megtiszteltetés, hogy a Lionsnak húzzak a bowl.hu-s mock drafton.
Mindegyikhez írok majd később indoklást, de egyelőre jöjjenek csak a nevek (dőltel a kompenzációs pickek vnak):
1. 16 Eli Apple, CB (Ohio State)
2. 46 Jonathan Bullard, DL (Florida)
3. 95 Kyle Murphy, OT (Stanford)
4. 111 Keyarris Garrett WR, (Tulsa)
5. 151 TJ Green, FS (Clemson)
5. 169 Travis Feeney, OLB (Washington)
6. 191 Dominic Jackson, OG (Alabama)
6. 202 Kavon Frazier, SS (Central Michigan)
6. 210 Terrance Smith, ILB (Florida State)
7. 236 Jake Cooker, QB (Alabama)

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gilberry semmit nem csinált az utóbbi két évben Jones meg igen. Nem tudom mi alapján lennének ugyanolyan játékosok, de legyen. De ez szerintem megint egy gyengülés tavalyhoz képest.
Nagyjából 4 győzelemre jó ez a keret. Talán.

több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 829 — Bengalista
Gilberry szerintem nem rossz játékos, a DE rotációba jó lesz
anarfa
Nem rossz... Volt. Már rossz, hidd el.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 144 — Stromfeld Aurél fan
A bLokkoló TE kérdése érdekesebb. Lehet hogy ez előkészíti Pettigrew távozását?
PintérÁdi
Veterán minimumért biztosíték a poszton, ha nem tetszik megy vissza a piacra.

Kb azt a mintát látom mint amit a Cowboys FOja is művel pár éve. Draft előtt feltankolni olcsó FAkal, hogy hónap végén ne legyen megkötve a kezük. Később úgyis lesz még egy kisebb igazolási hullám, ha edzőtábor előtt érkezne még pár meghatározó játékos akkor nem járt rosszul a Lions a visszafogottságával.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
anarfa Detroit Lions 477
Gilberry szerintem nem rossz játékos, a DE rotációba jó lesz
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
@ttwentyman: Lions have signed veteran free agents DE Wallace Gilberry and TE Matthew Mulligan.

Egy Jason Jonesnál gyengébb csere DE és egy csak blokkolásra használható TE.
Bazzani
Gilberry és Jones egy és ugyanaz a kaliber.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Donte Whitnert SS kidobta a Browns.
Szerintetek rámegyünk?
30 éves. tobb mint100 meccsen kezdett. És még ha nem is volt meggyőző az utobbi időben nálunk mindenképpen komoly erősítés lenne, hiszen csak spec team playerek vannak rosteren.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
@ttwentyman: Lions have signed veteran free agents DE Wallace Gilberry and TE Matthew Mulligan.

Egy Jason Jonesnál gyengébb csere DE és egy csak blokkolásra használható TE.
Bazzani
DE kellett nagyon, mert alig van End a rosteren.
Nyilvan a rotációba érkezett.
De szükség van rá.

A bLokkoló TE kérdése érdekesebb. Lehet hogy ez előkészíti Pettigrew távozását?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@ttwentyman: Lions have signed veteran free agents DE Wallace Gilberry and TE Matthew Mulligan.

Egy Jason Jonesnál gyengébb csere DE és egy csak blokkolásra használható TE.

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Jaguars sign CB Prince Amukamara (1 year, $5M; $3M guaranteed)

Bears sign ILB Danny Trevathan (4 years, $24.5M; $12M guaranteed)

Falcons sign DE Derrick Shelby (4 years, $18 million)

Eagles sign S Rodney McLeod (5 years, $37M; $17M guaranteed)

Vikings sign OT Andre Smith (1 year, $3.5 million)

5 olyan igazolás amit Quinn is könnyedén összehozhatott volna és a csapatnak is hatalmas segítség lett volna. De persze el lehet herdálni a 40 millás cap space-t 10 szar játékosra akik egy év múlva már a csapat közelében sem lesznek, csak nem hinném, hogy az jó.
Bazzani
Én is sokszor védem Quinnt. De ez a névsor komoly példa arra, hogy kiket lehetett volna hozni. Nem vagyunk vonzó célpont. De ezekből legalabb egy játékos ide is
Szerzodhetett volna. Igaz hírbe sem hoztak velük. Akikkel hírbe hoztak, ott komoly vita volt, hogy egyáltalán jó e az nekunk. (Pl. Okung)


Ettől függetlenül azt tartom hogy csapatot épiteni hosszútávon a draftról lehet.

És a türelmetlenséget is megértem, de Quinn nem tehet ról hogy itt 50 éve szar van. Nem lehet elvárni hogy azert mert másnak nem sikerült, neki nettó 2 hónap alatt kell csodát tennie.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Hogy érted azt, hogy "az FA túlértékelt jelenség"? Túlárazott? Túl nagy fontosságot tulajdonítunk neki?

Szvsz a csapatépítés sikere szerintem nem azon múlik, hogy FA-ról hozzák-e a csapatba a játékosokat, vagy draftolják. Tök mindegy, a kérdés az, hogy jól csinálják-e amit csinálnak, vagy nem. Látom a Denvert emlegetve. Na, ők pl. mindkettőben alaposan részt vettek, elég aktívak voltak az FA-n is és a drafton is. Ami miatt bajnokok lettek az az, hogy mindkettőt jól csinálták. Szóba jött, hogy "de megvan mindennek az ára", most sorban mennek el Denverből a játékosok. Azért azt érdemes hozzátenni, hogy Malik Jackson 5. körös pick volt, Trevathan 6. körös, Orlando Franklin 3. körös, Julius Thomas 4. körös. Vagy pl. Eric Decker szintén 3. körös. Szóval nem arról van szó, hogy Elway FA-n túlköltekezett, és most el kell engedni a pár éve 1., 2. körben húzott, veteránná váló franchise játékosokat. Az előttük húzott franchise játékosok - Demaryus Thomas, Derek Wolfe, Von Miller, stb. - sorban Denverben maradtak, csak egyszerűen túl sokan lettek jók a később húzottak közül is.


peterk2005
Apróság: Franklin 2. körös volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megpróbálom utoljára tömören, érthetően megfogalmazni az eredeti véleményem:
-- A FA alapvetően túlértékelt jelenség.
-- Egy fejlődő módban levő csapatnak mint pl. a Lions a draft a prioritás, a FA igazolások pedig ideális esetben olcsón betömik a roster lyukakat, hogy ne legyen a csapat keze megkötve a drafton.
-- Még ha le is csúszott a Lions pár nagy névről vagy rendszer-illő kiszemeltről (ami szar ügy, de mit lehet tenni), még mindig jobb mint ha egy túlfizetett alulteljesítő érkezne tetemesebb cap teherrel.
gyeek
Hogy érted azt, hogy "az FA túlértékelt jelenség"? Túlárazott? Túl nagy fontosságot tulajdonítunk neki?

Szvsz a csapatépítés sikere szerintem nem azon múlik, hogy FA-ról hozzák-e a csapatba a játékosokat, vagy draftolják. Tök mindegy, a kérdés az, hogy jól csinálják-e amit csinálnak, vagy nem. Látom a Denvert emlegetve. Na, ők pl. mindkettőben alaposan részt vettek, elég aktívak voltak az FA-n is és a drafton is. Ami miatt bajnokok lettek az az, hogy mindkettőt jól csinálták. Szóba jött, hogy "de megvan mindennek az ára", most sorban mennek el Denverből a játékosok. Azért azt érdemes hozzátenni, hogy Malik Jackson 5. körös pick volt, Trevathan 6. körös, Orlando Franklin 3. körös, Julius Thomas 4. körös. Vagy pl. Eric Decker szintén 3. körös. Szóval nem arról van szó, hogy Elway FA-n túlköltekezett, és most el kell engedni a pár éve 1., 2. körben húzott, veteránná váló franchise játékosokat. Az előttük húzott franchise játékosok - Demaryus Thomas, Derek Wolfe, Von Miller, stb. - sorban Denverben maradtak, csak egyszerűen túl sokan lettek jók a később húzottak közül is.

Egyébként, ha úgy értetted az "FA túlértékelt"-et, hogy túl van fizetve, akkor az az adott évre lehet, hogy igaz. De pl. Aquib Talib amikor 2014-ben Denverbe érkezett, akkor a 6 év 60 milla körüli szerződése kb. az a kategória volt, mint idén pl. Malik Jackson-é. Kifejezetten csúcsgázsi. Aztán ugyanazzal a szerződésével, két évvel később, idén már éppen csak becsúszik a top15-be. És előtte egy csomó olyan játékos is van - Sherman, Peterson, Norman, Johnson pl. - akik nem is jutottak ki a FA piacra, a saját csapat igazolta őket vissza. Szóval a veterán játékos szerződése így is meg úgy is drága az elején, nincs igazán különbség anyagilag aközött, ha visszaigazol valaki, vagy máshonnan hoz játékost. Később pedig olcsóbb lesz, mindkét esetben. Az igazán fontos az, hogy mennyire jó? Ha jó, akkor megérte, ha nem, akkor nem. A Denver, Seattle, Patriots féle csapatok, akiktől mennek el a játékosok igazán abban vannak előnyben, hogy ők megválogathatják, hogy kiket tartanak meg és kiket engednek el, az FA-ról vásárlók pedig abból válogatnak, ami a piacra jut.

(Egyébként a Colts topicban hasonló türelmetlenség van, mint itt. Nálunk ugye Grigson nem sz*rozott, hozta a free agenteket tonna szám, még blockbuster trade-je is volt. A probléma nem az, hogy ezt csinálta, hanem az, hogy nem jött be 😊 Ha bejött volna, akkor most ő lenne az indianai Elway/Belichick, akár draftról szedi össze a sok remek játékost, akár FA-ról. De elb*szta, így pillanatnyilag attól a lépésétől is félünk, ami egyébként nem tűnik rossznak. Elfogyott a bizalom, amit vagy igen hamar vissza kell szereznie, vagy be fogunk mi is sorolni az offseasont fanyalgással, a szezont meg szenvedéssel töltő szurkerek sorába. Elég népes tábor, egyedül nem fogjuk érezni magunkat, az biztos. 😀 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 673
ervinator
Ok, csak akkor mond meg azt, hogy mi teszi Quinn-t különlegessé.
Mi az amiért Ernie Accorsi a legjobb GM interjúnak nevezte a Quinn-el folytatott beszélgetését. Melyik GM nem tudott volna egy rakat szar játékost idelapátolni?
Mi volt az interjúban? "Hú én olyan jól fogok draftolni, hogy ihajj!"
Vagy "Én közlöm Tulloch-al, hogy kirúgtuk aztán mégsem és inkább kifizetek neki félmillió dollárt, mert szar játékos." ?
Vagy mi az amiért lelkesedni kell most egy Lions drukkernek? Az, hogy most aztán innentől úgy fogunk draftolni, hogy 5 év múlva esetleg PO-ba jutunk?
A faszom kivan már az ígéretekkel, meg az ötéves tervekkel, meg a gyenge játékosokból akik az edzéseken marha jók lesznek a pályán meg csak szédelegnek.
Ez a keret jelenleg egy nagy szar és Quinn ideérkezése óta csak rosszabb lett.
Miért nem mi csináltuk meg a Chandler Jones cserét vagy miért nem csináltunk semmi meglepő húzást?
De lesznek táncoslányok meg fasza wifi a stadionban. ja meg színes mezek. Az kell. Jól fog állni Bademosin a vereségek után.
Bazzani
Te is tudod jól, hogy nem csak a GM-n múlik, hogy egy játékos elszerződik e egy csapathoz vagy sem. Jelenleg Detroit egyáltalán nem vonzó a játékosok számára, még azok számára sem akik a pénzre hajtanak.

Nem tudom Quinn mivel adta el magát az interjún, de jelenleg azt csinálja amit csinálnia "kell"/tud. Az ő igazi megmérettetése a draft lesz.

Lelkesedni pedig majd akkor fogtok tudni, ha sikerül olyan játékosokat draftolni, mint pl a Jagsnél vagy Raidersnél, hogy az Offense már kezd összeállni vagy a defensenél van egy Mack akinek élmény nézni a játékát.
Ez nem 5 éves terv mert lehet 5 év múlva sem lesz értelmes talent a csapatban, de más forgatókönyvre nem nagyon van épkézláb esély.

Ugyanezt az utat végigjárta a Jags és a Raiders is nem is olyan rég, hogy annyira szar volt a csapat magja, hogy hiába volt pénz az FA-kra értelmes igazolás akkor sem jött össze. Aztán összejött pár húzás a draftról, és máris jobban tudják használni a pénzüket.

Lions drukkerként ebben tudnék bíznék (sajnos).

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ervinator
Ok, csak akkor mond meg azt, hogy mi teszi Quinn-t különlegessé.
Mi az amiért Ernie Accorsi a legjobb GM interjúnak nevezte a Quinn-el folytatott beszélgetését. Melyik GM nem tudott volna egy rakat szar játékost idelapátolni?
Mi volt az interjúban? "Hú én olyan jól fogok draftolni, hogy ihajj!"
Vagy "Én közlöm Tulloch-al, hogy kirúgtuk aztán mégsem és inkább kifizetek neki félmillió dollárt, mert szar játékos." ?
Vagy mi az amiért lelkesedni kell most egy Lions drukkernek? Az, hogy most aztán innentől úgy fogunk draftolni, hogy 5 év múlva esetleg PO-ba jutunk?
A faszom kivan már az ígéretekkel, meg az ötéves tervekkel, meg a gyenge játékosokból akik az edzéseken marha jók lesznek a pályán meg csak szédelegnek.
Ez a keret jelenleg egy nagy szar és Quinn ideérkezése óta csak rosszabb lett.
Miért nem mi csináltuk meg a Chandler Jones cserét vagy miért nem csináltunk semmi meglepő húzást?
De lesznek táncoslányok meg fasza wifi a stadionban. ja meg színes mezek. Az kell. Jól fog állni Bademosin a vereségek után.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jaguars sign CB Prince Amukamara (1 year, $5M; $3M guaranteed)

Bears sign ILB Danny Trevathan (4 years, $24.5M; $12M guaranteed)

Falcons sign DE Derrick Shelby (4 years, $18 million)

Eagles sign S Rodney McLeod (5 years, $37M; $17M guaranteed)

Vikings sign OT Andre Smith (1 year, $3.5 million)

5 olyan igazolás amit Quinn is könnyedén összehozhatott volna és a csapatnak is hatalmas segítség lett volna. De persze el lehet herdálni a 40 millás cap space-t 10 szar játékosra akik egy év múlva már a csapat közelében sem lesznek, csak nem hinném, hogy az jó.

több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 673
Bazzani
Sok mindenben egyetértek veled, sok mindenben nem.
Nehéz megítélni egy első éves GM tevékenységét, főleg egy olyan csapatnál, mint a Lions.
Véleményem szerint, nagyon nehéz helyzetben vette át Quinn a vezetést, ami nagyban összefügg azzal, hogy nincs talent a csapatban, nincs egy egészséges gerinc sem a támadóknál sem a védőknél.

2 okból volt szinte lehetetlen komoly igazolásokat felmutatni Quinnek, az egyik, hogy a csapat nem PO várományos és meglehetősen gyenge kerettel rendelkezik, a másik pedig hogy olyan csapatok rendelkeztek a Lionsnál nagyobb cap spaccel, amelyek kerete már alapból is vonzóbbnak tekinthető. (gondolok itt elsősorban a Jaguarsra és Raidersre)

Quinn azt tette, amit kb tenni tudott, hozott olyan embereket, akik máshol leszerepeltek vagy sérülés miatt alig tudtak játszani. Adott nekik egy prove it szerződést és meglátjuk melyikből mi lesz. Nagy többségükből az égvilágon semmi nem lesz, de ha találnak 1-2 használható játékost, akiket utána meg is tudnak tartani, akkor már annyival is előrébb lesz a fő feladatával, hogy a csapatnak adjon egy gerincet.

Ezt a gerincet pedig főleg a draftról fogja tudni összehozni, mint ahogy a fentebb említett 2 csapat is tette.

Drafton fog eldőlni szerintem, hogy mennyire válik be Quinn GM-ként, nem az első év FA piacán.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy hosszabb írással készültem, de mivel közbeszólt némi családi program és Black Adder is leírt csomó dolgot így csak pár gondolatra térnék ki.

Vannak dolgok amiket külső szemlélőként sokkal nehezebb megérteni. Ahogy füligjimmy annak idején leírta, egy szurkoló számára legfontosabb dolog a remény. Miben reménykedhet egy Lions drukker? Nehéz olyan dolgokat találni amibe kapaszkodhatunk. Nekem ez a "jön egy új GM vagy HC és majd felépíti a jövő csapatát dolog" már nem annyira hihető. Amióta Lions drukker vagyok már jópár ilyen fulladt kudarcba, kisebb-nagyobb sikerek után (inkább sajnos az előbbi). Persze Quinn érkezésekor is feléledt bennem némi csalfa remény, de hamar vissza kellett esnem a földre sajnos. Visszatérve oda, hogy mi kelthet valós vagy valósnak gondolt bizakodást bennünk oroszlán drukkerekben? Mitől válhatunk mások szemében is érdekessé? Olyan játékosok jelenlététől a csapatban akikre a liga többi drukkere is csettint, akikért érdemes kimenni a stadionba vagy leülni minden meccsnap este/hajnalban a monitor elé. Ilyen volt Ndamukong Suh vagy Calvin Johnson akiket cirka két év alatt veszítettünk el. Én nem vártam azt Quinn-től, hogy Giants, Raiders vagy Jaguars szintű őrült költekezésbe kezdjen. Azt szerettem volna ha igazol egykét olyan játékost akiért azt gondolom, hogy hú mikor lesz már szeptember, mert végre valami különlegeset láthatok majd. Persze jött Marvin Jones aki biztos jó kis player lesz, de messze nem az a kategória amit az igazi sztárok képviselnek. Jelenleg nincs sztárjátékos a csapatban, vannak nagyon jók akik esetleg ligaelit szinten tudnak játszani (Tate, Levy, Ansah, Slay) de nincs olyan akinek a mezét még más csapatok drukkerei is szívesen viselnék. Quinn nem csinált semmi olyat amire a szurkoló csettintene, amiért azt gondolnám, hogy ennek a sok csalódást átélt drukkergárdának bíznia kéne benne.
Azzal, hogy máshol leszerepelt játékosokat hoz egyéves szerződéssel a csapathoz ráadásul olyan képet alakít ki bennem miszerint nem távlatokban gondolkozik hanem hozta azokat akik máshol kurvára nem kellenek. Vicces, de az általunk megszerzett játékosokkal kapcsolatban semelyik másik csapat nem volt képben még pletyka szinten sem. Persze értem én, hogy mindegyikük előző csapatánál az edző volt hülye, meg nem volt szerencséje az évek óta tartó sorozatos sérülésekkel ami miatt évente jó ha 2 meccset tudott játszani és majd most nálunk kurvára bebizonyítja, de ezek a rövid távú szerződések azt jelzik a szememben, hogy mi sem bízunk bennük igazán. Mit gondoljon a drukker? Persze majd jól fogunk draftolni, mert az igazán sikeres csapatok jól draftolnak. Csak erre semmi garancia. Jelenleg ott tarunk, hogy ha nem tudunk mondjuk két normális DE-t hozni a játékosbörzén akkor nem lesz aki pályára lépjen. Vagy ha Jones vagy Tate megsérül akkor vége a szezonnak mert nincs NFL szintet megközelítő elkapó a keretben.
A draft a szememben arra van, hogy egy jó csapat ezáltal még jobb legyen. Nem arra (mint a mi esetünkben jelenleg), hogy hozni kell 10 embert mert különben nem tudunk kiállni. Mint a grundon gyerekkorunkban, amikor telefonálgattunk fél órát, hogy valakit engedjenek már le még, mert nincs ki a csapat.
Mert ezek az emberek akik érkeztek sajnos abba a kategóriába tartoztak, hogy jóérzésű edző pályára sem engedi őket.
A Walls, Ridley, Bademosi, Wilson, Charles ötös összesen 2 meccsen volt kezdő az elmúlt évben és egyikük után sem sírt az előző csapat egyik drukkere sem, sőt inkább örültek a távozásuknak. Ezzel nem is lenne baj ha érkeztek volna igazi húzónevek a hiányposztokra, de például az OL esetében (ami a fő prioritás volt Quinn szerint az offseason előtt) már nincs is olyan nagy gond állítólag hisz csak egy pici versenyhelyzetre van még szükség. Vagy az olyan fontos irányítósiettetést amit az előző szezonban oly sokszor hiányoltunk most úgy néz ki ugyanazok az emberek nem fogják generálni, mert új arc oda sem érkezett. Bár nagy reménységem a takarító néni aki bárkit meg tud kergetni a seprűjével.
Most nincs más lehetőségünk, mint abban bízni, hogy ebből a szedett-vedett kórházosztagból legalább egykét játékos használható lesz valamire és a drafton sikerül valami őrült szerencsével legalább 4-5 jó játékost hozni (néha még egyet sem sikerült) mint Mayhew-nak 2013ban (Ansah, Slay, Warford, Riddick, Martin). Különben megint egy gyötrelmes szezon következik ahol az edzői stáb kizárólag az előző rezsim által felépített alapokra támaszkodhat, mert ennek az offseason-nek eddig nulla hozzáadott értéke van.
De legalább a jegyek árát felemelték hátha az a kevés ember se megy ki aki eddig kíváncsi volt erre a fos produktumra.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ahol nincsenek falatnyi ( így is túl sok ) ruhában lévő b*szni való csajok, az a csapat meg sem érdemel egy super bowlt. Vagy minden jót, vagy semmitb😊
peach
Nekünk van 6 SB-nk cheerleaderek nélkül 😛 Ennek is megvan az előnye, legalább nem vonják el a játékosok figyelmét 😊
Shilkor
A cikk amit linkeltem is írja hogy a klasszikus csapatoknál nincsenek táncoslanyok.
Azert a Steelers, Packers anélkül is sikeres.
Igaz a Clevelandnél meg nálunk legalabb lehetne valami szépet is látni. Mert ez a két csapat a szurkolókat nem szolgálja ki.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ahol nincsenek falatnyi ( így is túl sok ) ruhában lévő b*szni való csajok, az a csapat meg sem érdemel egy super bowlt. Vagy minden jót, vagy semmitb😊
peach
Nekünk van 6 SB-nk cheerleaderek nélkül 😛 Ennek is megvan az előnye, legalább nem vonják el a játékosok figyelmét 😊
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 625 — a new hope (again)
Ahol nincsenek falatnyi ( így is túl sok ) ruhában lévő b*szni való csajok, az a csapat meg sem érdemel egy super bowlt. Vagy minden jót, vagy semmitb😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Én is akarok Cheer leadereket hozzánk, de nállunk sem hagyomány...

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A legfontosabb offseason eseményekről meg nem is esett szó:
A Lions fontolgatja hogy cheerleaderek legyenek nálunk is. (Mondjuk a legenda szerint eddig is Martha Ford volt ellene, tudtommal még mindig ő a tulaj)
A masik pedig hogy a javitani fogják a WiFi-t a stadionban.

Hát nem csodálatos? 😊))

 espn.go.com/blog/detroit-lions/post/_/id/22944/lions-team-prez-rod-wood-not-ruling-out-cheerleaders-for-the-future

Szerkesztette: PintérÁdi

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ridley aláírt.
1 évre természetesen.
Jövőre a csapat 3/4-e FA lesz.

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 144 — Stromfeld Aurél fan
Amit még megemlítettél hogy azok a játékosok akiket elenged a csapatuk azok szarok... Ez alapban nagy tévedés. Nem azért engedte el a Broncos Malikot vagy Trevathant mert szarok lettek volna, sőt...De ha van egy SB győztes csapatod csupa jó játékossal, akkor egyszerűen lehetetlen mindet megtartani, ott már priorizálni kell... És itt jön be a jó draftolás, next man up. Ha megnézed a Denvert az pl Ray aki első körős volt csak backup, de ha Ware kiöregszik (valszeg egy évet tol még) ott lesz mögötte egyből az ember. Mathisért bankot robbantottak? Nem hiány posztra arányos lóvéért hoztak egy megbízható veteránt. Mi pl. nem robbantottunk bankot idén, pedig lett volna rá pénz, viszont az tuti hogy Trevathan és Freeman igazolásával szintet fog lépni a D...Mindkettő reális áron jött, sőt szerintem még olcsóak is voltak. A Lionsnak majdnem annyi pénze volt mint nekünk kb ugyanannyit vagy többet költöttek viszont kb 1 épkézláb elkapó nevezhető igazolásnak, a többi max backup szint. Ami nem is lenne baj, de ahhoz képest túl lettek fizetve...Persze meglátjuk mi sül ki belőle, de egyenlőre megértem Bazza hozzáállását...
Tomcsik
Nagyon megy a kicsi a rakás... Persze, hogy ha mindenki felvesz egy alap pózt, hogy olyan dolgokat keres amibe beleköthet, akkor biztos hogy fog is találni. Például te komolyan azt hiszed rólam, hogy szerintem minden FA szar? Na már... 😐 Próbáljunk ici-picit a sorok közt olvasni, nem olyan nehéz a magunk fajta okos embereknek. (Te is Black Adder, ha arra veszed a fáradtságot, hogy gépelsz bő fél órát, akkor már megtisztelhetnéd a vitapartnert azzal, hogy nem forgatod ki a szavait.)

Most a Broncos példájával jöttök többen is, mert megnyerték a SB-t. Mind szép és jó! De a Packers vagy a Patriots nem jut ilyenkor eszedbe? Annál a két klubnál nem kellett kisebb reset a SB győzelmük után. Lám elég visszafogottak FA-n, mégis tudnak nyerni évről-évre. A Lions szerintem optimista szemmel minimum 3 évre van egy SBtól. Pontosabban 3 jó draftnyira (Seahawks). Mert a csapat ott épül, nem a szabad ügynök piacon. És ellenpéldának pont Mathist hozod fel? (Lásd hozzászólásom második mondata.) Akciósan ment Denverbe. A pénz miatt mocorgott Phillyben és tette lapátra Chip, erre kevesebbért beugrott egy SB contenderhez! Az meg hogy sikerül-e egy csapatnak leigazolni a kiszemelt játékost meg egy teljesen külön jószág.

Megpróbálom utoljára tömören, érthetően megfogalmazni az eredeti véleményem:
-- A FA alapvetően túlértékelt jelenség.
-- Egy fejlődő módban levő csapatnak mint pl. a Lions a draft a prioritás, a FA igazolások pedig ideális esetben olcsón betömik a roster lyukakat, hogy ne legyen a csapat keze megkötve a drafton.
-- Még ha le is csúszott a Lions pár nagy névről vagy rendszer-illő kiszemeltről (ami szar ügy, de mit lehet tenni), még mindig jobb mint ha egy túlfizetett alulteljesítő érkezne tetemesebb cap teherrel.
-- Lions szurkolónak lenni vagy sem, a türelem erény. Nem mondom, hogy ettől a visszafogott FA tevékenységtől jobb csapat lett a Detriot. Azt mondom, hogy egy vadul költekezős hozzáállás többet rontott volna. Az edző pengeélen táncol, ha esetleg kivágják jobb ha nincs tele a cap hagyatékul.

-- (!!!) Nem állítom, hogy a fenti az egyetlen, szuper-biztos módja a Lions talprállásának. Pláne mert csak mezei szurkoló vagyok, mint mindannyiunk. A véleményem viszont vállalom és ugyanannyit ér mint bárki másé. Lehet Bazzani sokkal járatosabb a Lions dolgaiban, nem is akartam kioktatni mi merre, mi mennyi, de egyúttal elfogultabb is, ilyenkor egy külső meglátás új perspektívát nyithat.
gyeek
Nem szokásom kötekedni, ez csak kis vitázás, eszmecsere... Nyílván nem azt mondtad hogy minden FA szar, csak kicsit elbagatelizáltad a szerepüket... Ez nem kicsi a rakás, csak uborkaszezon, te meg elkezdtél valami érdekeset, amire sokan reagálnak 😊 Kötekedésképp még annyit, hogy a Pats igazolt egy bizonyos Rewist a SB évükben 😀 Kb. az elmúlt 3 év bajnokának mindig volt 1-2 nagy FA igazolása... HOX Harwin aki pl pont a SB-ban jàtszott nagyot, Pats Rewis, Denver Manning, Ware, Talib, Mathis... Szóval állapodjunk meg egy arany középútban 😊 alapvetően draftról építesz csapatot, de néhány fontos FA skill pozíciókban azért nem ártalmas 😊
Tomcsik
Mondhatjuk egyetértés született. 😊 SB contender csapatnál könnyedén megelőlegezhetjük, hogy jó a front office, akik pedig jó ütemben húzzák meg a ravaszt egy-két nagyobb befektetésre.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass