Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Walls annyira nem rossz játékos, csak neki is volt bőven kihagyása sérülés miatt.
Quinn most tanulgatja a szakmát, sajnos a mi kárunkra.

több mint 8 éve
anarfa Detroit Lions 477
Újabb kiemelkedő fogás: CB Darrin Walls
Már nagyon a roster alját töltögetjük, csak az a gond hogy még mindig nincs teteje 😀
Ráadásul már hány defensive back van a csapatban? Nem jönne rosszul mondjuk egy DE, ott aztán nem lehet mondani, hogy túl mély lenne a kispad
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
still better than Jahvid Best
Borbinho
Túl nagy vitába nem akarok bonyolódni ezügyben, de egy 27 éves futó (aki elméletileg ugye a gyorsaságából, irányváltásaiból és erejéből él), aki két éve nem tud felépülni a sérüléséből rendesen és előtte sem tudott soha végigjátszani egy szezont teljesen , nem mellesleg ha játszott sem volt épp a megbízhatóság szobra az semmiféle erősítést nem jelent majd ennek a csapatnak.
Van 20 milla szabad hely, erre ilyen kiégett leharcolt szar játékost hozunk/akarunk hozni egy elég fontos posztra.
Persze jobb mint szerencsétlen Best akinek szétment a feje, de ne ahhoz viszonyítsunk már könyörgöm.
Bazzani
meglásd Ridley hoz majd pár W-t idén (már ha leigazoljátok). második/harmadik kedvenc csapatom vagytok a ligában, nem beszólni akartam Besttel.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
still better than Jahvid Best
Borbinho
Túl nagy vitába nem akarok bonyolódni ezügyben, de egy 27 éves futó (aki elméletileg ugye a gyorsaságából, irányváltásaiból és erejéből él), aki két éve nem tud felépülni a sérüléséből rendesen és előtte sem tudott soha végigjátszani egy szezont teljesen , nem mellesleg ha játszott sem volt épp a megbízhatóság szobra az semmiféle erősítést nem jelent majd ennek a csapatnak.
Van 20 milla szabad hely, erre ilyen kiégett leharcolt szar játékost hozunk/akarunk hozni egy elég fontos posztra.
Persze jobb mint szerencsétlen Best akinek szétment a feje, de ne ahhoz viszonyítsunk már könyörgöm.

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Stevan Ridley korábbi Pats és Jets RB érkezett a csapathoz reggel megbeszélésre.
A két dolog ami vele kapcsolatban először eszembe jut: fumble és ACL.
Hát ő sem lesz megváltó, de beleillik a koncepcióba. Használhatatlan játékos, olcsón, rövid szerződéssel.
Bazzani
Sztem ő (ha rostert fog) akkor Bell szerepére jött. Passzoknál szinte soha nem használták (nem sok Pats/Jets meccset néztem, nemtudom h azért mert rossz-e a keze vagy csak mert volt nála jobb). Szvsz ha egészséges tud maradni akkor simán jó húzás Bell után, úgy sem 1000 yardos futónak hoztátok. Meg gondolom vet minért jött
Borbinho
Még nem jött, csak tárgyal.
Állítólag 100%-os -> értsd az első edzésen megsérül
Bazzani
still better than Jahvid Best

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stevan Ridley korábbi Pats és Jets RB érkezett a csapathoz reggel megbeszélésre.
A két dolog ami vele kapcsolatban először eszembe jut: fumble és ACL.
Hát ő sem lesz megváltó, de beleillik a koncepcióba. Használhatatlan játékos, olcsón, rövid szerződéssel.
Bazzani
Sztem ő (ha rostert fog) akkor Bell szerepére jött. Passzoknál szinte soha nem használták (nem sok Pats/Jets meccset néztem, nemtudom h azért mert rossz-e a keze vagy csak mert volt nála jobb). Szvsz ha egészséges tud maradni akkor simán jó húzás Bell után, úgy sem 1000 yardos futónak hoztátok. Meg gondolom vet minért jött
Borbinho
Még nem jött, csak tárgyal.
Állítólag 100%-os -> értsd az első edzésen megsérül

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Stevan Ridley korábbi Pats és Jets RB érkezett a csapathoz reggel megbeszélésre.
A két dolog ami vele kapcsolatban először eszembe jut: fumble és ACL.
Hát ő sem lesz megváltó, de beleillik a koncepcióba. Használhatatlan játékos, olcsón, rövid szerződéssel.
Bazzani
Sztem ő (ha rostert fog) akkor Bell szerepére jött. Passzoknál szinte soha nem használták (nem sok Pats/Jets meccset néztem, nemtudom h azért mert rossz-e a keze vagy csak mert volt nála jobb). Szvsz ha egészséges tud maradni akkor simán jó húzás Bell után, úgy sem 1000 yardos futónak hoztátok. Meg gondolom vet minért jött

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stevan Ridley korábbi Pats és Jets RB érkezett a csapathoz reggel megbeszélésre.
A két dolog ami vele kapcsolatban először eszembe jut: fumble és ACL.
Hát ő sem lesz megváltó, de beleillik a koncepcióba. Használhatatlan játékos, olcsón, rövid szerződéssel.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Abdul Quddus és Ihedigbo > Wilson és Bush
Bazzani
Nem szeretnélek hiú ábrándokba kergetni, de Tavon Wilson első szezonjának kb. 5. meccsén bekerült BB kutyaóljába. (Wilson és Baldwin és/vagy Kearse kétszer szopatták be ugyanazzal a játékkal két TD-ért, a safety párja a ST only Ebner volt.) Soha a büdös életben nem keveredett ki onnan, amikor néha felengedték dime, isten ne adja nickel felállásokban, akkor teljesen rendben volt a srác. Nem ő lenne az első Pats DB, aki máshol korrekt/jó teljesítményre képes.
tomi-tomi
Én az eddigi teljesítményük alapján "osztályoztam" őket és az Wilson-nál egy nagy rakás semmi. Mondjuk pont annyit várok tőle nálunk is.

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Abdul Quddus és Ihedigbo > Wilson és Bush
Bazzani
Nem szeretnélek hiú ábrándokba kergetni, de Tavon Wilson első szezonjának kb. 5. meccsén bekerült BB kutyaóljába. (Wilson és Baldwin és/vagy Kearse kétszer szopatták be ugyanazzal a játékkal két TD-ért, a safety párja a ST only Ebner volt.) Soha a büdös életben nem keveredett ki onnan, amikor néha felengedték dime, isten ne adja nickel felállásokban, akkor teljesen rendben volt a srác. Nem ő lenne az első Pats DB, aki máshol korrekt/jó teljesítményre képes.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Napi vicc rovat😡jkatzenstein: Lions GM Bob Quinn says he thinks the roster now is better all the way around compared to when he took over in January.
Bazzani
Kicsit én is úgy érzem, hogy ezzel a kijelentéssel lapítottam volna a helyében. :/
Beki
Megatron > Jones
Abdul Quddus és Ihedigbo > Wilson és Bush
Jason Jones helyére nem jött senki
Mathis > Bademosi
Lance Moore = Kerley
Mondjuk felépült Levy és Walker, biztos arra gondolt.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért ez...


Találtok benne ismerős neveket?
New Lions WR/PR Jeremy Kerley once set the NFL record for fair catches, a record Jeremy Ross broke.

Ez vicces azután, hogy a helyére akarták Okungot hozni:
He’s our left tackle. He played hard, he played well.Jim Caldwell
Van fejetlenség bőven...

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Napi vicc rovat😡jkatzenstein: Lions GM Bob Quinn says he thinks the roster now is better all the way around compared to when he took over in January.
Bazzani
En nem ítélném meg ilyen hamar a tevékenységet. De ha egy ilyet tudott kijelenteni, akkor konkrétan hülye!
A legjobb aki elment egy HOF jatekos. A legjobb aki jött egy második számú elkapó a helyére.
Tobb jatekost vesztettünk mint aki jött. Egyelore gyengébb a roster. Ez kétségtelen.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Napi vicc rovat😡jkatzenstein: Lions GM Bob Quinn says he thinks the roster now is better all the way around compared to when he took over in January.
Bazzani
Kicsit én is úgy érzem, hogy ezzel a kijelentéssel lapítottam volna a helyében. :/
Beki
Kemény kijelentés, főleg egy Megatron visszavonulás után...

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Napi vicc rovat😡jkatzenstein: Lions GM Bob Quinn says he thinks the roster now is better all the way around compared to when he took over in January.
Bazzani
Kicsit én is úgy érzem, hogy ezzel a kijelentéssel lapítottam volna a helyében. :/
több mint 8 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
 docs.google.com/spreadsheets/d/1JceRx8oTBgGB_k22v7Tv7xLj0w0DL_NBUEdaO_ctWLE/edit#gid=0

Sziasztok! Ti vagytok a soron a szurkolói MOCK drafton! Kérlek zárójelben nicknév és figyeljetek arra, hogy olyat ne írjatok, akit már választottak 😀
Hajrá!
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Napi vicc rovat😡jkatzenstein: Lions GM Bob Quinn says he thinks the roster now is better all the way around compared to when he took over in January.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most Conklint mondanám.
Őt alaposan körbevizsgálta a stáb. De még sok idő van.

több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 503 — Bowl Winner
Amúgy nálatok első pickre kik a kiszemeltek?

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 256 — Jó ötletnek tűnt!
Kerley az egyik legalulértékeltebb slot wr a ligában, sanchezzel is meg genoval is tudott produktív lenni, tavaly már TC óta melloztek, mert gailey nem tartotta kompatibilisnek a rendszerebe. Egész évben egy rossz szót nem szólt amiatt hogy lefokoztak punt returnerre, szinte ok nélkül. Kedvenc játékosom volt, örülök hogy szamomra szimpatikus csapatba ment.

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Kerley használható slot WR, Gailey rendszere nem feküdt neki a Jetsnél, előtte produktívabb volt. Nem mellesleg visszahordónak sem utolsó.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nem lesz ő rossz. Oké a Johnson után hagyott űrt nem lehet betölteni, de Tate, Jones jó játékosok. Tatetől már tudjuk, hogy ha nincs Johnson akkor is produktív, sőt akkor voltva legjobb. Riddick gyakorlatilag egy elkapónak tekinthető. Ott van még Ebron, aki nem hozza azt amit vártatok, de vannak rosszabbak is a posztján. Ha így nézzük Kerley kb. 5. targetnek jött, annak bőven jó. Nyilván ettől nem lett contender a csapat, de ez egy jó igazolás szerintem.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@caplannfl: Jeremy Kerley's deal with #Lions is for 1 year, just over $1m.

Újabb középszar játékos, egy évre. Épül a jövő csapata!

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megvan az új slot elkapónk, Jeremy Kerley.
Lance Moore szintjét tudja hozni.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@davebirkett: The Lions have no immediate plans to work out a new contract for their best pass rusher, Ziggy Ansah

5.éves opció majd franchise tag.
Vagy elengedjük mert túl jó játékos. Fasz Quinn.