Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Jarran Reedhez kellene egy feltradel. Nem hiszem hogy a 2.kör közepén bent lesz.
De legyen igazad ismét!!!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan



Nekem tetszik ez a pick. A falat sosem árt erősíteni. 2-ban DT kene harmadikban meg talan egy RB.
Blevi
Agyfaszt is kapnék ha az Abdullah, Riddick, Zenner, Ridley, Winn ötös nyakára hoznánk még valakit a harmadik körben. Majd hátul valahol hozzunk egy igazi erőfutót aki átmegy a falon is és annyi.

Mindig azt kérdezem magamtól, mi a picsának örülnek ennyire. Hogy még van munkájuk? Egy rakás idős csávó rábök egy fiatalra, és kezdődik az ölelkezés. #nohomo
füligjimmy
Most kezdjünk el buzizni?

Bazzani
Max UDFA futót hozzunk. Futókkal bőven megvagyunk!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Még egy utolsó megjegyzés.
Engem Quinn megvett a Decker pick utáni beszédével. Eddig nem foglalkoztam vele, hogy milyen maga a csávó. Csinált szar dolgokat, rohadt szarokat is, de legalább elkezdtem látni vele kapcsolatban, hogy tervszerűen dolgozik.
Nem kapkod, rengeteget elemez a stábbal. Más kérdés, hogy mit látunk majd mindebből a pályán (balfasz Caldwell), de megpróbálok az eddiginél kicsit nagyobb bizalommal lenni felé.
És baszdmeg egy GM baseball ütővel a draft room-ban, kemény.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na nézzük mi várhat ránk holnap hajnalban.

1. Nálam a legegyértelműbb opció a DT. Vannak is benn olyanok akik elég magasan lehetnek a boardunkon. Legvalószínűbb jelölt: Jarran Reed. Amekkora érdeklődést mutattunk az irányába azon sem lepődtem volna meg ha őt húzzuk az első körben.

2. Másodsorban a DE poszt megerősítése várhat legkevésbé. Jonathan Bullard vagy Kevin Dodd (ő privát workouton is volt nálunk) nem lenne meglepő pick a második körben, de Ogbah is képbe kerülhet bár nálam ő nagyon kiismerhetetlen prospekt.

3. Itt egy CB húzás sem elképzelhetetlen, Mackensie Alexander a második kör közepén már nem annyira rossz megoldás. KeiVarae Russell vagy Sean Davis érkezésekor sem lepődnék meg a harmadik körben, állítólag kedveli őket a stáb.

4. Safety poszton sem állunk túl jól. A legtöbb pletyka Justin Simmons-ról szól, de az ő kiválasztását nemigazán érteném. Ő FS amiből nekünk már van egy elit játékosunk, padra meg nem kellene draftolni ilyen kerettel a második körben. Inkább egy zúzós SS a harmadik körben, mint Jeremy Cash bár az ő irányába igen szolid érdeklődést mutattunk (összesen egy combine beszélgetés). Jöhet még az általam korábban beharangozott Su'a Cravens bár ő meg inkább LB lesz.

Center és WR posztokkal szerintem várunk szombat délutánig.

De akkor bemondom a frankót:
2.kör Jarran Reed DT Alabama
3. kör Sean Davis CB/S Maryland

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Most kezdjünk el buzizni?

Bazzani
#notgay

 www.youtube.com/watch?v=Pi7gwX7rjOw

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
PFF értékelés:

16. Detroit Lions: Taylor Decker | Grade: D+

Decker is not among the elite tackles in this draft as he does his best work in the running game, but he’s questionable in pass protection. He finished with the No. 22 overall grade in the draft class, but more importantly, his +1.6 pass blocking grade ranked 37th and it’s cause for concern for a first-round offensive tackle. He certainly has the frame and length to develop, but it’s a huge risk in the middle of the first round for a player we saw as more of a late second-round prospect. As a power run blocker, Decker is strong, creating movement at the point of attack and fitting well into a power scheme. Ultimately, he has to make major strides in pass protection to warrant the first-round selection.


Tehát a legnagyobb needre kihúzod a class harmadik/negyedik legjobb játékosát a poszton, de hülye fasz vagy. Kellett volna húzni egy WR-t mert ugye elment Megatron és húdenagyabaj, akkor geci nagy király lennél.
Nem is tudom, hogy sírjak vagy nevessek.

Egy megjegyzés a twitter kommentekből:
"not very good in pass protection" = gave up 3 QB hits & 2 sacks ALL YEAR

Szerkesztette: Bazzani

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley



Nekem tetszik ez a pick. A falat sosem árt erősíteni. 2-ban DT kene harmadikban meg talan egy RB.
Blevi
Agyfaszt is kapnék ha az Abdullah, Riddick, Zenner, Ridley, Winn ötös nyakára hoznánk még valakit a harmadik körben. Majd hátul valahol hozzunk egy igazi erőfutót aki átmegy a falon is és annyi.

Mindig azt kérdezem magamtól, mi a picsának örülnek ennyire. Hogy még van munkájuk? Egy rakás idős csávó rábök egy fiatalra, és kezdődik az ölelkezés. #nohomo
füligjimmy
Most kezdjünk el buzizni?

több mint 8 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Nekem tetszik ez a pick. A falat sosem árt erősíteni. 2-ban DT kene harmadikban meg talan egy RB.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Rögtön az elsőszámú tipped be is jött.

Gondolom jobb oldalon fog kezdeni.
És Reiff játszott e már a jobb oldalon?!
PintérÁdi
Nem volt annyira nehéz pick:


Quinn a biztosra ment első körben, Decker elég safe pick.
Szerintem jó játékos lesz, erős, megvan benne a gyilkos ösztön.
A futásblokkolása sokkal jobb mint a passzblokkja, szerintem jobb oldalra kerül, Reiffnek meg van egy éve bizonyítani Cooter rendszerében, ahol tavaly év vége felé nem volt rossz. Reiff amúgy világ életében LT volt.

Őt akartuk:



Ritkán láthatunk ilyen videot a mi csapatunktól. A Decker pick:
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Behind-the-scenes-Lions-call-Taylor-Decker/91bdf47a-a4ff-456c-90cc-d9f396d6a618
Bazzani
Mindig azt kérdezem magamtól, mi a picsának örülnek ennyire. Hogy még van munkájuk? Egy rakás idős csávó rábök egy fiatalra, és kezdődik az ölelkezés. #nohomo

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rögtön az elsőszámú tipped be is jött.

Gondolom jobb oldalon fog kezdeni.
És Reiff játszott e már a jobb oldalon?!
PintérÁdi
Nem volt annyira nehéz pick:


Quinn a biztosra ment első körben, Decker elég safe pick.
Szerintem jó játékos lesz, erős, megvan benne a gyilkos ösztön.
A futásblokkolása sokkal jobb mint a passzblokkja, szerintem jobb oldalra kerül, Reiffnek meg van egy éve bizonyítani Cooter rendszerében, ahol tavaly év vége felé nem volt rossz. Reiff amúgy világ életében LT volt.

Őt akartuk:



Ritkán láthatunk ilyen videot a mi csapatunktól. A Decker pick:
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Behind-the-scenes-Lions-call-Taylor-Decker/91bdf47a-a4ff-456c-90cc-d9f396d6a618

Szerkesztette: Bazzani

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bazzani: rohamosan közeleg a draft és nagy örömmel várnék tőled egy beharangozót. Olvasnék a te valasztottjaidról.
Csak én maradtam le róla, vagy idén nem készülsz ilyesmivel?!
PintérÁdi
Sajnos közbeszólt egy betegség meg a meló.
Van öt játékos akit mára elképzelhetőnek tartok (Decker OT, Butler DT, Kelly C, Reed DT, Jackson CB) valami faszásabb írást holnap tudok összedobni.
Bazzani
Rögtön az elsőszámú tipped be is jött.
Kivàncsian várom, hogy össze tud e állni végre a fal. Tavaly is az Olinet erősítettük első körben ( plusz érkezet OG Ramirez) es mégis ez a csapategység lett a legborzalmasabb 😕
Meglátjuk mire mennek.

Decker jobb és bal oldalon is bevethető. Gondolom jobb oldalon fog kezdeni. Aztán hosszútávon a cél hogy ő legyen az LT. Reiff meg vagy képes bal oldalon játszani vagy elengedjük, mert ő nagyon szenved a helyén.
Vagy szerintetek elképzelhető hogy Decker egybol a vakoldalon kezd? És Reiff játszott e már a jobb oldalon?!


További érdekesség hogy azzal hogy a steelers CB-t húzott, mi vagyunk az utolsók akik valaha cornert húztak az első körben.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Felemás ez a pick, Deckerben azért bőven benne van, hogy korrekt LT lesz, de az is simán megeshet szerintem, hogy mondjuk két év múlva a mostanihoz hasonló helyzet áll elő, hogy "Deckert tegyük át RT-be, Reiff menjen guardba, és kell egy új kezdő a vakoldalra".
vassadi
Decker RT lesz.
Bazzani
Ezt Caldwellék mondták?
vassadi
Én mondtam. (:

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Felemás ez a pick, Deckerben azért bőven benne van, hogy korrekt LT lesz, de az is simán megeshet szerintem, hogy mondjuk két év múlva a mostanihoz hasonló helyzet áll elő, hogy "Deckert tegyük át RT-be, Reiff menjen guardba, és kell egy új kezdő a vakoldalra".
vassadi
Decker RT lesz.
Bazzani
Ezt Caldwellék mondták?
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Felemás ez a pick, Deckerben azért bőven benne van, hogy korrekt LT lesz, de az is simán megeshet szerintem, hogy mondjuk két év múlva a mostanihoz hasonló helyzet áll elő, hogy "Deckert tegyük át RT-be, Reiff menjen guardba, és kell egy új kezdő a vakoldalra".
vassadi
Decker RT lesz.

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Felemás ez a pick, Deckerben azért bőven benne van, hogy korrekt LT lesz, de az is simán megeshet szerintem, hogy mondjuk két év múlva a mostanihoz hasonló helyzet áll elő, hogy "Deckert tegyük át RT-be, Reiff menjen guardba, és kell egy új kezdő a vakoldalra".
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazzani: rohamosan közeleg a draft és nagy örömmel várnék tőled egy beharangozót. Olvasnék a te valasztottjaidról.
Csak én maradtam le róla, vagy idén nem készülsz ilyesmivel?!
PintérÁdi
Sajnos közbeszólt egy betegség meg a meló.
Van öt játékos akit mára elképzelhetőnek tartok (Decker OT, Butler DT, Kelly C, Reed DT, Jackson CB) valami faszásabb írást holnap tudok összedobni.

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bazzani: rohamosan közeleg a draft és nagy örömmel várnék tőled egy beharangozót. Olvasnék a te valasztottjaidról.
Csak én maradtam le róla, vagy idén nem készülsz ilyesmivel?!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 761 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Kár, hogy kamu kép. El tudnék viselni egy full fekete mezt a Hálaadás napi meccsre.
Bazzani
Tavaly már szó volt róla, hogy mi miert nem vettük részt a color rush kezdeményezésben.
Ès akkor valahol olvastam, hogy idén nekunk is lesz color rush mezünk. Ha jól emlékszem ezek a csütörtöki meccseken voltak. Mi viszont sima csütörtöki meccset nem játszunk iden. Persze hálaadás meccs lesz. Szóval arra elvileg lehetne.

A règi fekete alternatív mezből van egy Jones mezem 😊
PintérÁdi
idén minden csapatnak lesz "csütörtöki" color rush meze, a tiétek ezek szerint mindenképp Hálaadáskor fog debütálni.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan

Kár, hogy kamu kép. El tudnék viselni egy full fekete mezt a Hálaadás napi meccsre.
Bazzani
Tavaly már szó volt róla, hogy mi miert nem vettük részt a color rush kezdeményezésben.
Ès akkor valahol olvastam, hogy idén nekunk is lesz color rush mezünk. Ha jól emlékszem ezek a csütörtöki meccseken voltak. Mi viszont sima csütörtöki meccset nem játszunk iden. Persze hálaadás meccs lesz. Szóval arra elvileg lehetne.

A règi fekete alternatív mezből van egy Jones mezem 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Kár, hogy kamu kép. El tudnék viselni egy full fekete mezt a Hálaadás napi meccsre.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazzani
Ahogy nézem néhol hasonlóan gondolkoztunk, néhol nem. Én is gondolkoztam az elején a DL húzáson, de Appleben én szvsz többet látok, mint sokan mások (azokra a véleményekre gondolok, hogy csak fizikailag áll készen a ligára. na és ha igen? elég sok játékosnál ez soha nem lesz elmondható, egy jó DB coach-al all pro corner lenne 😀 )
De az OL-DL-FS-WR meg még a végén a QB pick stimmel 😀 (meg ha úgy nézzük hogy Cravens OLB akkor az is 😛 )
Borbinho
Hát ezek egyelőre inkább a stáb gondolatai. Az enyémek majd egy hét múlva jönnek. 😊
De a posztok nem nagyon térnek majd el.

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Bazzani
Ahogy nézem néhol hasonlóan gondolkoztunk, néhol nem. Én is gondolkoztam az elején a DL húzáson, de Appleben én szvsz többet látok, mint sokan mások (azokra a véleményekre gondolok, hogy csak fizikailag áll készen a ligára. na és ha igen? elég sok játékosnál ez soha nem lesz elmondható, egy jó DB coach-al all pro corner lenne 😀 )
De az OL-DL-FS-WR meg még a végén a QB pick stimmel 😀 (meg ha úgy nézzük hogy Cravens OLB akkor az is 😛 )

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kevesebb mint két hét van a draftig és még semmilyen ehhez kapcsolódó írással sem jelentkeztem. Bele is vágtam egy először viccesnek induló, majd a közepén egyre nehezebbnek tűnő majd a legvégén kicsit izzadtságszagúvá váló projektbe.
Összeválogattam egy mock draftot azokból a játékosokból akik iránt a csapat kisebb vagy komolyabb (dokumentált) érdeklődést mutatott az offseasonban.
Végül ha nem is könnyen de összeállt a kép és egy viszonylag elfogadható lista sült ki belőle. Természetesen minden need-et nem sikerült orvosolni, de azért ezáltal erősebb lenne a csapat mindenképpen.
Induljon az "Ahogy Bazza látja" mock draft 1.0:

1/16 Jarran Reed, DT, Alabama

Szerintem Jack Conklin lehet az egyik legkomolyabb célpontunk, de számításaim szerint őt kiviszik korábban ezért a stáb egy másik körülrajongott prospektet választ helyette mégpedig a védőfal közepébe.
Nem gondolhatjuk komolyan, hogy megint a Walker-Ngata duóval akarunk nekiindulni a szezonnak. Egyikük sem egy életbiztosítás egészségileg. Míg Walker leginkább a passzsiettetésben jó addig Reed remek alternatíva lehet a futás elleni védekezésben. Első naptól kezdő lehet.

2/15 Su'a Cravens, OLB, USC

Elképesztően hiányzik a csapatból egy olyan játékos aki mer ütközni és igazi playmaker. Cravens ilyen, ráadásul két olyan poszton (OLB és SS) is bevethető ahol óriási lyuk tátong a depth chart-on. Főleg Levy hiányzásakor kellett volna egy ilyen típusú ember, nem engedhetjük meg, hogy mégegy szezon elmenjen ezen (is). NFL hasonmásnak Lavonte David-et írták neki, mondanom se kell, hogy ő az egyik kedvenc nem Lions játékosom.

3/33 Jerald Hawkins, OT, LSU

LSU támadó falember, hát nem egy nyerő kombináció. Reméljük a La'El Collins-i produkcióhoz lesz közelebb mint korábbi társaihoz. Egy fizikálisan erős tackle, akinek a sérülésből visszatérő Michael Ola-val kellene megküzdenie a kezdő helyért. Nem tűnik lehetetlen feladatnak. Passzblokkolásban mindenesetre sokat kell majd fejlődnie.

4/13 Graham Glasgow, C, Michigan

Sokan jövendölik, hogy Swanson helyére azonnal kezdő játékos érkezik a draftról. Szerintem kap még egy évet, mivel tavaly igencsak visszavetették a sérülések a teljesítményét. Érkezik viszont konkurencia a posztra, aki Swanson gyengélkedése esetén akár csapatba is kerülhet.
Glasgow a Shrine Game edzésein hívta fel magára a figyelmet ezáltal meghívót kapott a Senior Bowl-ra ahol azért már gyengébb hetet zárt. Sok helyen inkább guard-ot látnak benne, szerintem mi center posztra nézegettük.

5/12 Matt Judon, DE, Grand Valley State

Judon egy nagyon érdekes prospect. Még javában tartott a szezon amikor a detroiti szakírók már emlegették mint lehetséges Lions célpont. Gondolom leginkább azért mert helyi gyerek. Hatalmas ugrás lesz az egyetemi harmadik ligából az NFL-be kerülni, de az ő atletikusságával a csillagos ég a határ.
Kicsit ellene szól, hogy már első évében elég sok időt kellene pályán töltenie, hisz az ő posztján nem állunk valami fényesen.

5/32 Justin Simmons, FS, Boston College

Az egyik legjobban körbeudvarolt játékos volt Simmons a csapatunknál. Háromszor találkozott vele a csapat. Mondjuk ez nem is meglepő, hisz Quin mellett nincs igazán FS alternatíva a keretben. Tapasztalt, sérülésektől mentes játékos akinek minden adottsága megvan ahhoz, hogy jó játékos legyen.
Szerintem ahhoz nem elég atletikus, hogy stabil kezdő legyen, de Quin mögé megfelelő lehet.

6/16 Chris Moore, WR, Cincinnati

Ami rettenetesen hiányzik a csapatból az egy igazi mélységi célpont. Moore-nak jelentős fejlődésre van szüksége, hogy NFL szinten is meghatározó legyen, mert egyelőre igencsak "one trick pony"-nak tűnik a játéka mivel legtöbbször sebességből verte meg a védőit ami magasabb szinten sokkal nehezebb feladat lesz. Szerencséjére itt a Tate, Jones, Kerley kezdő hármas mögött nem kell egyből a mélyvízbe ugornia.

6/202 Darius Jackson, RB, Eastern Michigan

Kinek ne lenne ismerős az idei Seahawks meglepetésember Thomas Rawls neve. Ő a Central Michigan futója volt, miért ne érkezhetne idén az Eastern Michigan-ről is egy sleeper?
Jackson a remek 2015-ös idényének (1,089 yard és iskolarekord 16 total touchdown) és egy remek Pro Day-nek köszönhetően hívta fel magára a figyelmet. Nem lenne könnyű helyzetben a végső keretbe kerüléssel de én továbbra sem nagyon hiszek a Stevan Ridley projektben.

6/35 Alex Huettel, G, Bowling Green

A Geoff Schwartz igazolás ellenére ráfér még a guard poszt mélyítése a csapatra. Főleg, hogy Warford és Schwartz is a sérülékenyebb játékosok közé tartozik. Ezért érkezhet a négyéves kezdő rutinnal rendelkező Huettel, akinek egyik nagy erőssége a durabilitás. Nagyon projekt játékos, de ezen a poszton van időnk várni erre.

7/236 Jake Rudock, QB, Michigan

Ha vicces akarnék lenni akkor azt mondom, hogy Bob Quinn kihúzza a saját Tom Brady-jét. Az egyetem stimmel, a végső kimenetel aligha. Jómagam Rudock szinte minden idei meccsét láttam és viccesen én is felültem a Rudock-nak Heisman Trophy-t követelők táborába, de reálisan nézve belőle soha nem lesz több mint egy közepes csere QB. Harbaugh rendszere naggyá tette, de ez az NFL-ben kevés lesz. Mindenesetre a Lions stábja alaposan szemügyre vette hisz 3 alkalommal is találkoztak vele a nyáron.


A draft előtti hétvégén érkezek egy olyan mock draftal amiben az én kedvenc prospektjeimet jósolom majd a csapathoz.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
Majd szombaton írok hozzá értékelőt, nem rossz amúgy. Trackert hol találom?
Bazzani
Mock draft game menübe


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Majd szombaton írok hozzá értékelőt, nem rossz amúgy. Trackert hol találom?