Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A "mindentudó" PFF 4-12 prognosztizált nekunk.
Ők sem tartanak sokra minket 😑

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Lényegtelen jellegű pozitívum, értelmetlen statisztika:
"The Lions have recorded a safety in 12 consecutive seasons, the longest streak in NFL history. The second longest active streak: 2 seasons (BUF, DEN)."

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bostic egy félelmetesen buta játékos. Kívánom nektek, hogy sokat legyen fenn a pályán. 😀
tüsi91
Keretben sem lesz, nemhogy pályán.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Így hogy J.Jones is eligazolt, különösen vékonyak vagyunk DE poszton. Jöhet a kukázás, megint.
PintérÁdi
Azért Jones nem egy pótolhatatlan játékos ahogy a másik távozó Tapp sem.
Jött Gillberry és Zettel akik mindketten hasonló stílusú játékot játszhatnak majd mint Jones, leginkább a futás megállítása lesz a feladatuk. Ansah és a tavaly egész jó Devin Taylor lesz felelős a passrush-ért. Meglepetés ember lehet az UDFA Gibson akiről egész jókat lehet olvasni.
Keretszűkítések után még jöhet valaki.
Meglátjuk. ha a fal közepe rendben lesz akkor nem lesz nagy visszaesés. Levy visszatérése a védelem minden részére jó hatással lesz az tuti.

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Bostic egy félelmetesen buta játékos. Kívánom nektek, hogy sokat legyen fenn a pályán. 😀
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Így hogy J.Jones is eligazolt, különösen vékonyak vagyunk DE poszton. Jöhet a kukázás, megint.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Egy szarral több vagy kevesebb, szinte lényegtelen. Ha megéli a végső rostert akkor adunk egy hetedik kört érte.
Bazzani
3-4 Es védekezésben kuka, de 4-3ban elég jó számai voltak az első két évében.
Ez az évnek az az időszaka amikor még bizakodóak lehetünk, úgyhogy én bízom benne, hogy a csapatba kerül.
Lesz majd 16 hét arra hogy keseregjünk 😉

Szerkesztette: PintérÁdi

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy szarral több vagy kevesebb, szinte lényegtelen. Ha megéli a végső rostert akkor adunk egy hetedik kört érte.

több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 673
Bostic a fedélzeten. #Championship 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
2015: C

* Round 1 - Pick No. 28 (28) - OG Laken Tomlinson (Duke) nehéz egy év játék alapján megítélni valakit, de egyenlőre igazán pozitívat nehéz lenne róla mondani. Az egesz fal botrány volt 2015-ben és sajnos ő sem emelkedett ki: C

* Round 2 - Pick No. 22 (54) - RB Ameer Abdullah (Nebraska) A labdaelvesztésü a legnagyobb hibája. egyébként nagyon szép jelenetekre számíthatunk még tőle. Visszahordásban és futójátékban is. Nem tudom milyen megosztásban fognak játszani és ki mennyi lehetőséget kap, de én 1000 yardot várnék tőle ha sikerül egy normális falat összerakni. B-

* Round 3 - Pick No. 16 (80) - CB Alex Carter (Stanford) Szinte lehetetlen ítéletet mondani róla, hiszen sérült volt az első szezonjában jövőre meglátjuk. Ha jó teljesítménye fog belépni akkor az egész csapat éves értékelése "B" minősítésre javulhat.

* Round 4 - Pick No. 14 (113) - DT Gabe Wright (Auburn) nem mutatott semmi maradandót: D

* Round 5 - Pick No. 32 (168) - FB Michael Burton (Rutgers) nem egyszerű a blokkolást egyből megtanulni, hétről hétre jobb teljesítményt nyújtott. Nem tudom mennyi szerepet fog kapni jövőre, de én bízom benne: A-

* Round 6 - Pick No. 24 (200) - CB Quandre Diggs (Texas) A hatodik kör és mégis úgy éreztem benne van a tehetség. Jó választás: A

* Round 7 - Pick No. 23 (240) - OT Corey Robinson (South Carolina) hetedik kör. Nem nagyon kapott szerepet. Gondolom nem véletlenül. Harcolni fog hogy egyáltalán csapatba kerülhessen. Pláne hogy két újonc is jött a falba 2016-ban. Szerintem nem fog neki sikerülni: C

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Folytatva a tegnapi értékelést a következő év a 2014-es. Ha van botrányosan rossz draft, akkor ez az volt.

2014: D-

* Round 1 - Pick No. 10 (10) - TE Eric Ebron (North Carolina) egy osztályzat soha nem a játékost sokkal inkább General Managert értékeli. Ez Egy tipikus esete amikor a játékos képessége jók, potenciál is van benne és kiváló értékelést is kaphatna, ha nem az első körben, a top 10-be választottuk volna. Azokhoz az elvárásokhoz messze nem nőtt fel: C

* Round 2 - Pick No. 8 (40) - OLB Kyle Van Noy (BYU) az elmúlt évtized egyik legrosszabb választása. Főleg ha azt is hozzávesszük hogy Feltradeleltünk azért, hogy őt megszerezhessük. Nyomást vártunk volna tőle az irányítón, ehhez képest abszolút nem bevethető tétmeccsen. Teljesen vakon van: F

* Round 3 - Pick No. 12 (76) - C Travis Swanson (Arkansas) tavaly center poszton végig a kezdőben játszott. Szörnyű volt ahogy az egész fal felvette a nyomást. Stafford az életért harcolt és ebbe nem pici szerepe volt neki is: C+


* Round 4 - Pick No. 33 (133) - CB Nevin Lawson (Utah State) Tipikusan olyan poszt ahol több év kell ahhoz hogy a játékos igazán megmutassa mire képes. Én bízom benne mutatott biztató jeleket: B

* Round 4 - Pick No. 36 (136) - DE Larry Webster 2015 szeptember elején kidobtuk a csapatból. Nem sokat élt meg nálunk: F

* Round 5 - Pick No. 18 (158) - DT Caraun Reid (Princeton) Ötödik körben nem várom el a stabil kezdő húzunk aki dominálja a ligát. Idén meglátjuk betudja harcolni magát a csapatba. Én bízom benne: B-


* Round 6 - Pick No. 13 (189) - WR TJ Jones (Notre Dame nem tud konzisztens teljesítményt nyújtani. A harcolni fog a csapatba maradásért 2016-ban: C -

* Round 7 - Pick No. 14 (229) - K Nate Freese (Boston College) az egyetlen pozitívum amit el tudok róla mondani az az hogy csak a hetedik körben választottuk. Szörnyű volt, örülök hogy megszabadultunk tőle: F

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
Zepter, imádom


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Zettel az új DE:
 twitter.com/Nbowers28/status/630543701358592004

Mondjuk ez nem tűnik szabályosnak az NFL-Ben 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Azert is váltunk meg Mayhew-tól, mert nem igazan jöttek be a választásai a drafton.

Most hogy mennek a draft értékelések mindenhol, gondoltam csinálok en is egyet. De nem vagyok a PFF úgyhogy nagyon szubjektív 😊
Es en nem a 2016-ot értékelem, hisz arról még fogalmam sincs mennyire fog bejönni, hanem az előző éveket. Szerintem amúgy is legalabb 1-2 év kell ahhoz hogy igazan meg lehessen ítélni.
Kezdem a 2013-as evvel, ami kimagaslóan jól sikerült.


2013: A

Round 1 – Ezekiel Ansah, DE, BYU (5); A legjobb védőjátékosunk volt a 2015-ös évben: A

Round 2 – Darius Slay, CB, Mississippi State (36); Évről évre fejlődik. benne van a potenciál hogy top öt Corner legyen: A+

Round 3 – Larry Warford, G, Kentucky (65); újonc eveben nyújtotta a legjobb teljesítményt. Ugyan a támadófal borzalmas, ő a legjobb játékosa ennek a csapategységnek: A

Round 4 – Devin Taylor, DE, South Carolina (132); 2015-ben rotációs játékosként remekül szerepelt a meccseken. Egy negyedik körös játékostól ez jó: B+

Round 5 – Sam Martin, P,
Appalachian State (165);nem rajongtam hogy ilyen játékost húzunk, de az egyik legjobb a posztján. A nyomás alatt is bizonyít igazán fontos meccsen akkor lesz tökéletes az Értékelése:
A-

Round 6 – Corey Fuller, WR, Virginia Tech (171); Én a Draft végén már nem várnék csodát. Nem tud folyamatos jó teljesítménye nyújtani vagy igazán kitűnni, de negyedik számú elkapónak elfogadható: B-

Round 6 – Theo Riddick, RB, Notre Dame (199); A tipikus esete mikor hátsó körbe gyémántot találsz. A csapot harmadik számú célpontjává nőtte ki magát. vezette a Ligát elkapásokba is elkapásból szerzett Yardokban is a futók között 2015-ben. Mindezt úgy hogy második illetve harmadikszámú futó volt: A+

Round 7 – Michael Williams, TE, Alabama (211); A posztján semmit nem tudott alkotni. Próbálták támadófalembernek átképezni, de nem sok eredménnyel: C

Round 7 – Brandon Hepburn, ILB, Florida A&M (245); Bevallom azt sem tudom hogy kicsoda de a 245. helyen nem is várod el valakitől hogy egyáltalán rosteren tudjon maradni: D

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Tíz éve ugatom, hogy erős falak kellenek, s akkor mindegy, hogy ki a QB meg a WR meg az RB, meg tökmindegy, ki van a secondaryben.

Végre ráléptünk erre az útra.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
UDFA class eddig:
Jace Billingsley, WR, Eastern Oregon
Quinshad Davis, WR, North Carolina
James DeLoach, DT, Georgia
Chase Farris, G, Ohio State
Adam Fuehne, TE, Southern Illinois
Deonte Gibson, DE, Northwestern
Jay Lee, WR, Baylor
Simms McElfresh, WR, Appalachian State
Andrew Zeller, G, Maryland

Jay Lee akár jó is lehet, megkockáztatom keretbe is kerülhet. Többiek kuka.

Külön "öröm", hogy a többi NFC North csapat draftja kurva jó lett. Nagyon nehéz év jön, kevés győzelemmel.
Bazzani
Quinshad Davis magasan jegyzett prospect volt, csak megsérült a szezon elején korán, ha egészséges tud maradni, belőle még lehet vmi és neki egyébként meg is van a teste a pálya szélére.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kérdőjelek:
- ha Tate vagy Jones megsérül ki játszik majd szélső elkapót? (Fuller, TJ Jones, Lee???)
- nagyon kevés a használható LB a keretben, Levy és Whitehead pozíciója tuti a többiek meg... (Van Noy, Bynes, Williams és ennyi)
- a DE poszt nem lett erősebb, Ansah és Taylor mellett nincs a keretben classic 4-3 De (cserék lehetnek: Gilberry, Zettel ha DE lesz és.... fogalmam sincs)
- a csere Te helyzet nevetséges (Pettigrew komoly sérülésből felépülve, a blokkolásra használhatatlan Wright, Mulligan meg pár pályát nem látott gyerek)

Lesznek még itt FA igazolások, mert így nem lehet nekimenni a szezonnak.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley


Érdekes volt ez a hajnal.
A Killebrew SS picknek örültem. Az újabb OL depth húzásnál már vakartam a fejem, de mondjuk, hogy falemberből sohasem elég és így legalább Lucas félék nem kerülnek pályára. Antwione Williams jónak tűnik videok alapján reméljük valami olyat láttunk meg benne amit mások nem. Rudock igazolását előrevetítettem, imádta a stáb, más kérdés, hogy mennyire kell egy 5.QB megint. Zettel ha DE-t játszik majd Jaon Jones szerepkörében akkor talán jó lehet, mint DT kurvára nem kellett. LS a 6.körben? Vicc. Ennél a Washington gyereknél meg kb csak jobbak voltak benn, 296 labdacipelés 10 fumble...

UDFA class eddig:
Jace Billingsley, WR, Eastern Oregon
Quinshad Davis, WR, North Carolina
James DeLoach, DT, Georgia
Chase Farris, G, Ohio State
Adam Fuehne, TE, Southern Illinois
Deonte Gibson, DE, Northwestern
Jay Lee, WR, Baylor
Simms McElfresh, WR, Appalachian State
Andrew Zeller, G, Maryland

Jay Lee akár jó is lehet, megkockáztatom keretbe is kerülhet. Többiek kuka.

Külön "öröm", hogy a többi NFC North csapat draftja kurva jó lett. Nagyon nehéz év jön, kevés győzelemmel.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Hát ez sem volt egy túl sexy nap szurkolói szemmel, de jött egy hatalmas test mindkét falba ahol a csaták eldőlnek.
Ahogy Quinn mondta eddig jöttek a nagy emberek, most jönnek majd a skill playerek. Az , hogy ki milyen poszton játszik nem tudja, neki a keret tehetségekkel való telepakolása a feladata.
Kicsit olyan érzésem van, hogy nem akartunk rizikót vállalni, talán innentől lesznek majd érdekesebb pickek.

Én most egy nagyot ütő safetyt hoznék (Cash például), WR-eket slotba (Braverman aki az új Edelman lehet, kinézetre már olyan) és a szélre (Chris Moore remek mélységi célpont), jöhet CB (Zack Sanchez a legjobb bennmaradó talán) és OLB poszton sem állunk fényesen (Travis Feeny jó lehet ha teljesen felépült) és a passrush növelése sem ártana (Matt Judon DE posztra?).
Vannak még itt problémák rendesen.
Bazzani
Én a Scouting riportok alapján a követkrzőekre gondoltam mint lehetséges opciók:

QB Cook (backup) persze nem szeretnem ha irányítót húznánk de ő a legjobb aki bent van. Van bajunk bőven. Inkabb azokat a lyukakat foltotzzuk.

WR Braverman (slot WR) nár Tate is sokat fog slotból jatszani. Ő nagyon jó lehet.
(Itt is hozzáteszem hogy meg vagyok egy WR draft nélkül is, inkabb a védelmet erősítsük)

TE Anderson (persze itt sem orulok ha TightEndet húzunk, de állítólag jól blokkol a srác és spórolnánk vele mert pettigrewt ki lehet dobni aki 4 millát visz el. 4. Körben már messze nem kapnak ilyen lóvét)

Edge rusher jöhet szinte bárki erősítést jelent, mert az nincs nagyon. mind1 hogy LB vagy DE csak tudja támadni az irányítót. Mint tudjuk Van Noy besült nagyon. DE poszton meg Ansah van. A többi mint rotációs ember.

CB (annyit húztunk erre a posztra az elmúlt 2-3 évben hátsó körökre, hogy semmi értelmét Nem Latom. Nekunk egy első vagy egy második számú Corner kell (az meg első vagy második körben volt max.)

StrongSaftey:
Na ott minden segítség jól jön.

Jeremy Cash futás ellen lehet jó. Ami egy passz ligában nem olyan nagy segítség. Ezert (is) engedtük el igedigbot is.
Kell valaki aki tud passz ellen védekezni.
Igy a Scouting reportok alapján azt mondanám hogy legyen KJ Dillon (simán bent lesz a 4. kör végén is). Sajnos a saftey poszt az ahol nincs màr sok minőségi jatekos iden. Nálunk meg practice squad jatekosok meg special teamerek játszanak majd ezen a poszton 😕

Támadófal es középső védőt azert nem írtam mert azzal valoszinuleg már megvagyunk.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát ez sem volt egy túl sexy nap szurkolói szemmel, de jött egy hatalmas test mindkét falba ahol a csaták eldőlnek.
Ahogy Quinn mondta eddig jöttek a nagy emberek, most jönnek majd a skill playerek. Az , hogy ki milyen poszton játszik nem tudja, neki a keret tehetségekkel való telepakolása a feladata.
Kicsit olyan érzésem van, hogy nem akartunk rizikót vállalni, talán innentől lesznek majd érdekesebb pickek.

Én most egy nagyot ütő safetyt hoznék (Cash például), WR-eket slotba (Braverman aki az új Edelman lehet, kinézetre már olyan) és a szélre (Chris Moore remek mélységi célpont), jöhet CB (Zack Sanchez a legjobb bennmaradó talán) és OLB poszton sem állunk fényesen (Travis Feeny jó lehet ha teljesen felépült) és a passrush növelése sem ártana (Matt Judon DE posztra?).
Vannak még itt problémák rendesen.

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Glasgowwal még nagyot is foghattatok. No nem Suh kompenzálását kell látni benne, de tanulással, munkával ő egy nagy erőssége is lehet majd az OLnek.
alatriste
Ezt jó hallani. Swansont is a harmadik körben hoztuk pár éve, de ő nagyon gyengének néz ki.

Hoztunk két embert is a falba aki a futás ellen erősebb a Scouting reportok szerint. Mindezt azert mert az a cél hogy megvédjük Staffordot. Persze orulnék ha végre a futás is menne, de abba annyira reménytelenek vagyunk évek óta 😊
Meglátjuk majd az eredményét. De ez majd évek múlva derülhet ki.

Annak nagyon orulok hogy a hiány posztokra igazoltunk és nem erőltettünk Megatron miatt egy WR pickket.
PintérÁdi
Shrine gamen tűnt fel, jó játékkal így meghívták a Senior Bowlra is. Ott már Rankings megverte belül (de ő mindenkit szinte ez nem nagy cucc). 5-6. körös pickből jött fel a 3. körre. Nem Kelly a srác, de nekem az egyik legnagyobb kedvencem volt idén.
Azért remélem Clark - Daniels megforgatja párszor, egyébként nagyon sikeres karriert kívánok neki! 😊


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Glasgowwal még nagyot is foghattatok. No nem Suh kompenzálását kell látni benne, de tanulással, munkával ő egy nagy erőssége is lehet majd az OLnek.
alatriste
Ezt jó hallani. Swansont is a harmadik körben hoztuk pár éve, de ő nagyon gyengének néz ki.

Hoztunk két embert is a falba aki a futás ellen erősebb a Scouting reportok szerint. Mindezt azert mert az a cél hogy megvédjük Staffordot. Persze orulnék ha végre a futás is menne, de abba annyira reménytelenek vagyunk évek óta 😊
Meglátjuk majd az eredményét. De ez majd évek múlva derülhet ki.

Annak nagyon orulok hogy a hiány posztokra igazoltunk és nem erőltettünk Megatron miatt egy WR pickket.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Jarran Reedhez kellene egy feltradel. Nem hiszem hogy a 2.kör közepén bent lesz.
De legyen igazad ismét!!!
PintérÁdi
Benn volt de a másik Bama DT-t vittük.
Nem sokat gondolkodtunk rajta.
Megint egy safe pick. Nem lesz soha sztárjátékos, de stabil kezdő lehet évekig.
Idén tanul, jövőre Ngata helyén játszhat.
Nem ugrálok örömömben, de nem is rossz pick.
Bazzani
Nem is értem ezt a Reed dolgot. Érdeklődtünk iránta, bent volt még, erre Behúzzuk a másik Alabama DLine embert.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Glasgowwal még nagyot is foghattatok. No nem Suh kompenzálását kell látni benne, de tanulással, munkával ő egy nagy erőssége is lehet majd az OLnek.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jarran Reedhez kellene egy feltradel. Nem hiszem hogy a 2.kör közepén bent lesz.
De legyen igazad ismét!!!
PintérÁdi
Benn volt de a másik Bama DT-t vittük.
Nem sokat gondolkodtunk rajta.
Megint egy safe pick. Nem lesz soha sztárjátékos, de stabil kezdő lehet évekig.
Idén tanul, jövőre Ngata helyén játszhat.
Nem ugrálok örömömben, de nem is rossz pick.