Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Gondoltam megnézem a Lions meccset élőben. Mégiscsak a harmadik preseason meccs.
Hátha kiderul valami pozitív a csapatról.
De sajnos nem. 3-20 a félidő vege elott. Ez a csapat szörnyű.
Nagyon hosszú szezon lesz ez :-/
PintérÁdi
Uram Isten mi lesz az 1.fordulóban? Lehet letöltök inkább egy Gyirmót-Mezőkövesdet, mert a csapataink hulla gyengék sajnos 😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De jó hogy nyaralok és nem tudtam nézni.
Azt hiszem minden eddigi pozitív várakozásomat át kell gondolni...

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Gondoltam megnézem a Lions meccset élőben. Mégiscsak a harmadik preseason meccs.
Hátha kiderul valami pozitív a csapatról.
De sajnos nem. 3-20 a félidő vege elott. Ez a csapat szörnyű.
Nagyon hosszú szezon lesz ez :-/

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
oleewear Detroit Lions 225
Ridleynek megköszöntétek a munkáját.
empty taxi
és mingora is mentünk de a pats jött ki rosszabbul belőle😀
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Ridleynek megköszöntétek a munkáját.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk futójáték nélkül is tudtunk meccseket nyerni JBC-el a szezon végén, pedig azt a támadójátékot nem nagyon volt ideje installálni. Most volt egy teljes offseason-je rá és a passzjáték Ebron és Abdullah nélkül is működőképesnek tűnik.

Ami engem jobban aggaszt az egyelőre a védelem, de Austin mester mindig ki szokott találni valamit meg persze Levy visszatérése is sokat jelenthet majd.
Azért ahogy a Bengals O# átment a védelmünkön az nagyon "kés a vajon" effektus volt.

Amúgy itt a teljes meccs aki nem látta volna:  www.youtube.com/watch?v=MaTvREENW9I
Bazzani
A védelemben Whitehead kurva jó lesz. A masik két LB viszont kuka. A rossz hír, hogy egyikük kezd majd akkor is ha Levy visszajön 😊
A fal nem túl acélos. Ha valaki meg ki esik belőle, akkor komoly bajban vagyunk.
Összeségében gyengének tartom ezt a rostert nagyon.
De majd nyomhatjuk a majd jövőre mega a Same Old Lions közhelyeket idén is 😊
PintérÁdi
Én az LB sor miatt annyira nem aggódom. Tavaly ha jól emlékszem valami 20-30%-ban voltunk fel 3 LB-vel. Arra a kis szerepre meg Van Noy most elégnek tűnik. Tetszett, hogy villámgyorsan robbant be a támadófal tagjai közé és futás ellen sem tűnt elveszettnek.
Ha nem lesz passrush akkor lesznek gondok a secondary-ben. Ez nagyobb baj.

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mondjuk futójáték nélkül is tudtunk meccseket nyerni JBC-el a szezon végén, pedig azt a támadójátékot nem nagyon volt ideje installálni. Most volt egy teljes offseason-je rá és a passzjáték Ebron és Abdullah nélkül is működőképesnek tűnik.

Ami engem jobban aggaszt az egyelőre a védelem, de Austin mester mindig ki szokott találni valamit meg persze Levy visszatérése is sokat jelenthet majd.
Azért ahogy a Bengals O# átment a védelmünkön az nagyon "kés a vajon" effektus volt.

Amúgy itt a teljes meccs aki nem látta volna:  www.youtube.com/watch?v=MaTvREENW9I
Bazzani
A védelemben Whitehead kurva jó lesz. A masik két LB viszont kuka. A rossz hír, hogy egyikük kezd majd akkor is ha Levy visszajön 😊
A fal nem túl acélos. Ha valaki meg ki esik belőle, akkor komoly bajban vagyunk.
Összeségében gyengének tartom ezt a rostert nagyon.
De majd nyomhatjuk a majd jövőre mega a Same Old Lions közhelyeket idén is 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
És idén sem látszik, hogy hogyan fognak ezek a fiúk benyomni bárkit.
PintérÁdi
#nohomo
füligjimmy
Természetesen a védőfalat kellene nyomás alá helyezni.
De magaslabda volt 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk futójáték nélkül is tudtunk meccseket nyerni JBC-el a szezon végén, pedig azt a támadójátékot nem nagyon volt ideje installálni. Most volt egy teljes offseason-je rá és a passzjáték Ebron és Abdullah nélkül is működőképesnek tűnik.

Ami engem jobban aggaszt az egyelőre a védelem, de Austin mester mindig ki szokott találni valamit meg persze Levy visszatérése is sokat jelenthet majd.
Azért ahogy a Bengals O# átment a védelmünkön az nagyon "kés a vajon" effektus volt.

Amúgy itt a teljes meccs aki nem látta volna:  www.youtube.com/watch?v=MaTvREENW9I

Szerkesztette: Bazzani

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
És idén sem látszik, hogy hogyan fognak ezek a fiúk benyomni bárkit.
PintérÁdi
#nohomo

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Volna kedvem jókat írni a meccsről, de nem tudok.
Szánalmas produktum volt.
Jobban járt aki nem látta.
Bazzani
Egy remek példa hogy ugyanazt a meccset mennyire máshogy tudjuk látni.
Mint említettem én elsősorban az Olinera koncentrálok a preseasonben.
Megnéztem nagyjából az elso félidőt, amíg a kezdő oline volt fent. Minden playt legalabb kétszer háromszor.
Kifejezetten jól védték meg staffordot. A futásnál gyengébb volt a fal. Riddick futott. Ami neki nem nagyon megy. Lehajtja a fejet aztán nem latja merre nyílt ki a rés.
Deckernek volt egy komoly rookie hibája egy futásnál. A blitzeket viszont jól vették fel.
Megint volt egy Stafford sack fumble, de a TE volt vakon. Ő baszta el. Remélhetőleg ez a gyerek nem kerul majd pályára. Szükségünk van egy jól blokkoló TEre. Mert azt Ebron se fogja megoldani.
DLine nagyon gyenge volt. De most annak orulok hogy az Oline jobban játszott.
A múlt heti produkció ehhez képest igazan siralmas volt.
PintérÁdi
ajánlom olvasásra:
 www.prideofdetroit.com/2016/8/19/12557592/grade-charting-every-snap-offensive-line-lions-bengals
oleewear
Reggel én is ezzel kezdtem 😊
Összehasonlítva a Steelers elleni meccsek, ez jobb volt.
Én akkor borultam ki, hogy milyen szánalmas a fal.
A lényeg hogy a szezon kezdetére J.B.C. Kitalálja hogy mi lesz az a taktika ami eltünteti a fal hibáját.
Mondjuk a Staffordot meg is védik (amiben korántsem vagyok biztos) ott a futójáték, amiben tökutolsók voltunk tavaly is. És idén sem látszik, hogy hogyan fognak ezek a fiúk benyomni bárkit.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
oleewear Detroit Lions 225
Volna kedvem jókat írni a meccsről, de nem tudok.
Szánalmas produktum volt.
Jobban járt aki nem látta.
Bazzani
Egy remek példa hogy ugyanazt a meccset mennyire máshogy tudjuk látni.
Mint említettem én elsősorban az Olinera koncentrálok a preseasonben.
Megnéztem nagyjából az elso félidőt, amíg a kezdő oline volt fent. Minden playt legalabb kétszer háromszor.
Kifejezetten jól védték meg staffordot. A futásnál gyengébb volt a fal. Riddick futott. Ami neki nem nagyon megy. Lehajtja a fejet aztán nem latja merre nyílt ki a rés.
Deckernek volt egy komoly rookie hibája egy futásnál. A blitzeket viszont jól vették fel.
Megint volt egy Stafford sack fumble, de a TE volt vakon. Ő baszta el. Remélhetőleg ez a gyerek nem kerul majd pályára. Szükségünk van egy jól blokkoló TEre. Mert azt Ebron se fogja megoldani.
DLine nagyon gyenge volt. De most annak orulok hogy az Oline jobban játszott.
A múlt heti produkció ehhez képest igazan siralmas volt.
PintérÁdi
ajánlom olvasásra:
 www.prideofdetroit.com/2016/8/19/12557592/grade-charting-every-snap-offensive-line-lions-bengals
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem ami tetszett az a kezdő elkapósor.
Azon belül is a Marvin Jones- Stafford kapcsolat.
Ebben sok örömünk lesz.

Ellenben a futójátékunkra a szánalmas jelző sem elég, Riddick egy két méter széles lyukon sem tudna átfutni, ha volna ilyen lyuk. De nincs. Semmilyen sincs.

Slay megint a "Small Play Slay" formában játszott, Boyd és Green is nagyon megverte.

Stafford jó volt, imádkozzunk, hogy másik irányító ne kerüljön pályára.

Én nagyon nem vagyok bizakodó, az első meccs után sem voltam. Ez a csapat nem elég mély, sok olyan poszt van ahol ha kiesik a kezdő kb nincs mögötte senki.

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Volna kedvem jókat írni a meccsről, de nem tudok.
Szánalmas produktum volt.
Jobban járt aki nem látta.
Bazzani
Egy remek példa hogy ugyanazt a meccset mennyire máshogy tudjuk látni.
Mint említettem én elsősorban az Olinera koncentrálok a preseasonben.
Megnéztem nagyjából az elso félidőt, amíg a kezdő oline volt fent. Minden playt legalabb kétszer háromszor.
Kifejezetten jól védték meg staffordot. A futásnál gyengébb volt a fal. Riddick futott. Ami neki nem nagyon megy. Lehajtja a fejet aztán nem latja merre nyílt ki a rés.
Deckernek volt egy komoly rookie hibája egy futásnál. A blitzeket viszont jól vették fel.
Megint volt egy Stafford sack fumble, de a TE volt vakon. Ő baszta el. Remélhetőleg ez a gyerek nem kerul majd pályára. Szükségünk van egy jól blokkoló TEre. Mert azt Ebron se fogja megoldani.
DLine nagyon gyenge volt. De most annak orulok hogy az Oline jobban játszott.
A múlt heti produkció ehhez képest igazan siralmas volt.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Volna kedvem jókat írni a meccsről, de nem tudok.
Szánalmas produktum volt.
Jobban járt aki nem látta.

több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 850
Jól gondolom, hogy magyar idő szerint péntek reggel 1.30-kor lesz a Bengals elleni előszezon meccs?
Bazzani
Eredmenyek.com szerint igen.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jól gondolom, hogy magyar idő szerint péntek reggel 1.30-kor lesz a Bengals elleni előszezon meccs?

több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
 media.freep.com/uploads/digital/lions_playoff_wins.jpg

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Levy már nincs PUP listán, mától újra edzhet.
Remek hír!

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
10.39-cel a hetedik lett a futamában. Azt meg valami Usain nyerte meg 😊
Mondjuk azért a kommentátorok megemlíthették volna, egy sztorinak jó lett volna 😊
Wyatt
Nekem fura volt, hogy nem mutatták be őket egyesével (helyszínen ill stúdióban sem), mint más versenyeken szoktál. Főleg, hogy időben bele is férne az a + 1.5 perc/futam.
Na ne offoljuk tovább a topikot 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
10.39-cel a hetedik lett a futamában. Azt meg valami Usain nyerte meg 😊
Mondjuk azért a kommentátorok megemlíthették volna, egy sztorinak jó lett volna 😊

több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
10.39 az ideje, elbúcsúzunk tőle

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
14.30-tól férfi 100 méter selejtező az Olimpián:

Gyerünk Jahvid!
Bazzani
Usain Bolttal fut majd egy futamban. Hajrá!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
14.30-tól férfi 100 méter selejtező az Olimpián:

Gyerünk Jahvid!

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Majd este írok egy hosszabb összefoglalót.