Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sajnos idén nem lesz "Ahogy Bazza látta".
Az egészségi állapotom nem teszi lehetővé, főleg a november lesz nehéz ilyen szempontból.
Nem mellesleg szerencsére a kislányommal is egyre többet kell foglalkozni.
Bazzani
Mielőbbi jobbulást!
alatriste
+1
több mint 8 éve
anarfa Detroit Lions 477
Hát azért szégyeljék magukat, hogy 3 infarktust kellett kihordanom az utolsó 4 percben.
De legalább W, a mutatott játék alapján nem sok lesz még a szezonban, szóval ennek is örülni kell.
A defense még gyengébb mint amire számítottam, a meccs embere meg egyértelműen Riddick volt, ezt a meccset látva nagyon jó hír az ő hosszabítása.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sajnos idén nem lesz "Ahogy Bazza látta".
Az egészségi állapotom nem teszi lehetővé, főleg a november lesz nehéz ilyen szempontból.
Nem mellesleg szerencsére a kislányommal is egyre többet kell foglalkozni.
Bazzani
Mielőbbi jobbulást!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez Lions és bocsi, hogy majdnem eljinxeltem twitteren.
több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
21-3-ról kikapni... Igaz azt meg kell jegyezni, hogy alaposan megtolták a Colts szekerét a bírók, de hát a holdingokat konzisztensen szarul fújják a ligában.

Caldwell mondjon le, ez szégyenteljes teljesítmény volt.
undisputedly
Sikerült!!!! Jinx. Lehet megköszönni 😀
undisputedly
azt te csak hiszed, hogy miattad volt 😀

 twitter.com/iktriad/status/775115453102428160

#jinxtriadstrikesagain

amúgy bemelegítő meccsnek nem volt rossz, gratula 😊

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sajnos idén nem lesz "Ahogy Bazza látta".
Az egészségi állapotom nem teszi lehetővé, főleg a november lesz nehéz ilyen szempontból.
Nem mellesleg szerencsére a kislányommal is egyre többet kell foglalkozni.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szánalmas teljesítmény a labda mindkét oldalán, a defense ligautolsó szinten teljesített.
Ennek ellenére nyertünk.

több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
21-3-ról kikapni... Igaz azt meg kell jegyezni, hogy alaposan megtolták a Colts szekerét a bírók, de hát a holdingokat konzisztensen szarul fújják a ligában.

Caldwell mondjon le, ez szégyenteljes teljesítmény volt.
undisputedly
Kicsit korai volt ez, nem? 😊

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 917 — SuperBowl Champions 2013/2014
21-3-ról kikapni... Igaz azt meg kell jegyezni, hogy alaposan megtolták a Colts szekerét a bírók, de hát a holdingokat konzisztensen szarul fújják a ligában.

Caldwell mondjon le, ez szégyenteljes teljesítmény volt.
undisputedly
Sikerült!!!! Jinx. Lehet megköszönni 😀
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 917 — SuperBowl Champions 2013/2014
21-3-ról kikapni... Igaz azt meg kell jegyezni, hogy alaposan megtolták a Colts szekerét a bírók, de hát a holdingokat konzisztensen szarul fújják a ligában.

Caldwell mondjon le, ez szégyenteljes teljesítmény volt.
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Bold prediction: az első héten nem Packers, Boys vagy Pecc meccs lesz a sporttévén.

Oh wait.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Bold Predection:
Ha a védelem szar lesz akkor mint 2012, ha nem akkor úgy érzem Stafford olyan lesz mint 12-ben csak nem lesz akkor nyomás rajta, és akár 10-6 PO. Ha Caldwell megy (azaz 8-8 vagy annál rosszabb) akkor Austin lesz helyette kinevezve.

We just form a fucking wall.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi a választ. Én azok közé tartozom akik szerint kellemes meglepetést fogtok okozni. Nem vártam volna el egy kezdő GM-től, hogy első lépésben kirakja az edzőt. Idén felméri a terepet, látja a scoutok a kordinátorok, a pozíciós edzők, a vizesfiúk, a takarítók...stb munkáját. Tehetséges embernek tartják a szakik, egy sikeres fr-ból érkezik de ennyi idő alatt én csodát nem várnék. Az, hogy újraigazol játékosokat sztem inkább az edzők sara...btw ez nálunk is így működik.
gordon
Az újraigazolásokat jó pontként írtam.

több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 528 — JAFL Tampa GM
Köszi a választ. Én azok közé tartozom akik szerint kellemes meglepetést fogtok okozni. Nem vártam volna el egy kezdő GM-től, hogy első lépésben kirakja az edzőt. Idén felméri a terepet, látja a scoutok a kordinátorok, a pozíciós edzők, a vizesfiúk, a takarítók...stb munkáját. Tehetséges embernek tartják a szakik, egy sikeres fr-ból érkezik de ennyi idő alatt én csodát nem várnék. Az, hogy újraigazol játékosokat sztem inkább az edzők sara...btw ez nálunk is így működik.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@Bazzani érdekelne , hogy Ennyi idő alatt mit vártál volna Quinn-től?
gordon
Nehéz kérdés. Nyilván nem azt, hogy bajnokcsapatot épít egy offseason alatt.
De az egész offseasont kicsit kapkodósnak és esetlegesnek éreztem.
Mire alapozom ezt?
Van egy rakat játékos akit Quinn igazolt és el is lettek küldve. A teljesség igénye nélkül: Holmes OT, Mulligan TE, Ridley RB, Schwartz OG, Kerley WR, Gooden LB, Wells CB, Jeanpierre C a teljesség igénye nélkül. Az olyan hozzuk ide vagy lesz valami belőle vagy nem építkezés ritkán válik be, ahhoz nagyon jó stáb kell itt meg nincs az.
Két olyan játékos van az egész offseason-ben aki egyelőre azonnali erősítésnek tűnik (a draftot is beleértve), Marvin Jones akiről azért megoszlanak a vélemények és a nem fiatal Boldin akiért annyira nem kapkodtak a csapatok. Talán Decker még, de ezzel megvárom inkább a tétmeccseket.
A draft nekem hatalmas csalódás (a kamu IR-re tett LS és a PS-os irányító helyett jöhetett volna 2016-ban használható játékos), A'Shawn Robinson-ban én nem hiszek, Dahl évek múlva jó lehet, Zettel alig élte meg a keretszűkítést, Washington ügyes de negyedik RB, Killebrew előtt hosszú évek tanulása áll. Nem tűnik egy sikertörténetnek.
De leírtam százszor, hogy az én szememben Caldwell nem kirúgása a legnagyobb hiba. A mostaninál sokkal jobb kerettel sem jutott igazán sehová (nekem hatalmas csalódás volt a PO kiesés mert abban a csapatban sokkal több volt) onnan pedig egyelőre csak lefelé vezetett az út. Már nem merek sajtótájékoztatót nézni (sajnos ebben Quinn sem jobb), mert nincsenek tények (majd meglátjuk, erről nem beszélek) csak mismásolás meg mellébeszélés.
Kezdek teljesen átszokni a Wolverines meccsekre, mert ott egy tűzben égő vezetőedzőt és egy jóban-rosszban vele tartó csapatot látok. Itt meg van egy csávó akit HC-nak nevezünk de semmit nem látsz tőle, nincsenek gesztusok, nincsen tűz, nincsen semmi. Egy Zimmer féle karakterért élni-halni tudnék, de a játékosok is. Nem hiszek Caldwell-ben és nem hiszek Quinn-ben sem igazán amíg nem hoz egy számomra (és a csapat számára) megfelelő edzőt.
Ami nagyon nem tetszik még az az, hogy amikor Quinn idejött akkor leginkább a csapat mélységén akart változtatni (gondolom a jó irányba) erre pont ez az ami a legaggályosabb. Vannak olyan posztok ahol nyomozni kell az NFL alsó szintjét megütő játékost, de már a kezdőben is fejvakarós egy Tavon Wilson vagy egy Kyle Van Noy, de Swanson vagy Lawson sem felülről üti meg a közepest.
Kicsit összehánytam amit gondolok és nyilván sok minden ki is maradt. Lényeg, hogy nem látom a tudatosságot, nem tudok érveket felhozni amellett, hogy ez egy pozitív szezon lesz.
7-9es csapatot vett át Quinn és nagy meglepetés lenne ha ezt idén sikerülne elérni. A jóslatokat olvasgatva (itt a fórumon és Amerika szerte) nem csak én gondolom így.

Pozitív oldalra felírnám az eddigi hosszabbításokat (Martin, Slay, Riddick), ezek elég jól sikerültek.

több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 528 — JAFL Tampa GM
Nézegettem a depth chart-ot sokadjára és még mindig nem hiszem el, hogy ilyen cseresorral neki merünk menni egy szezonnak.
Bazzani
#PatriotsWay
füligjimmy
Az elmúlt évekkel ellentétben idén mély a keret, sajnos szükség is van rá....csak az offenseből 6kezdő hiányzik. Solder,Brady,Lewis,Vollmer,Gronk, Cooper na de ez itt OFF.
@Bazzani érdekelne , hogy Ennyi idő alatt mit vártál volna Quinn-től?
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerintem annyira nem förtelmes a depth. 10 csapatot biztos lehetne találni, akiknél nem különb

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nézegettem a depth chart-ot sokadjára és még mindig nem hiszem el, hogy ilyen cseresorral neki merünk menni egy szezonnak.
Bazzani
#PatriotsWay
füligjimmy
Hát nekem hamarabb jutott eszembe erről a Browns vagy a Bills útja... Na de majd jövőre új edzőkkel, meg új reménnyel, meg új faszommal.
Bazzani
Én az enyémet már most megrendeltem, japán gyártmány.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nézegettem a depth chart-ot sokadjára és még mindig nem hiszem el, hogy ilyen cseresorral neki merünk menni egy szezonnak.
Bazzani
#PatriotsWay
füligjimmy
Hát nekem hamarabb jutott eszembe erről a Browns vagy a Bills útja... Na de majd jövőre új edzőkkel, meg új reménnyel, meg új faszommal.

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nézegettem a depth chart-ot sokadjára és még mindig nem hiszem el, hogy ilyen cseresorral neki merünk menni egy szezonnak.
Bazzani
#PatriotsWay

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nézegettem a depth chart-ot sokadjára és még mindig nem hiszem el, hogy ilyen cseresorral neki merünk menni egy szezonnak. Nem mondom, hogy korábban állandóan roskadozott a pad a tehetségektől, de ez szó szerint nevetséges. Hát ebből a csürhéből kit mernétek pályára engedni?
Ha LB, CB vagy OL poszton sérül meg valaki akkor ki lehet kapcsolni a stream-et.

DEFENSE
DE Brandon Copeland, Kerry Hyder, Wallace Gilberry, Anthony Zettel
DT A'Shawn Robinson, Stefan Charles, Khyri Thornton
LB Antwione Williams, Thurston Armbrister
CB Johnson Bademosi, Adairius Barnes
SS Rafael Bush, Miles Killebrew
FS Don Carey

OFFENSE
OT Corey Robinson, Cornelius Lucas
LG Joe Dahl
C Graham Glasgow
TE Cole Wick, Orson Charles, Khari Lee
WR Andre Roberts
QB Dan Orlovsky
RB Theo Riddick, Zach Zenner, Dwayne Washington

Ennek ellenére azt gondolom, hogy ezt a (sérülések miatt erősen megtizedelt) Colts-ot ma este meg kell verni. Ha nem nyerünk akkor jobb ha Caldwell már most megy mert komolyabb csapat ellen mészárszék lesz.
Remélem Quinn GM (ha már csapatot építeni nem tud) van annyira tökös, hogy időben lépjen meg személyi változtatásokat. Mondjuk időben akkor lépte volna meg ha már ezt a szezont sem Bamba Jabba Jim-el kezdjük.

Hajrá mi, de alighanem át kell szokni Wolverines meccs nézésre. Ott legalább van sikerélmény meg tűz.

Mac! Azért ez a -korábban általunk nagyon utált- Harbaugh keményen rendet rakott ott, a Lions-hoz is valami ilyesmi karakteres edző kellene, nem ilyen puhapöcs mint "csak nézek magam elé bambán" Caldwell.

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
7-9
Austin lesz a HC màr szezon közben .
Futásban liga utolsó harmada lesztek.
Stafford 4000 yard környékén lesz ebből Jones és Tate is 1000 yard környékén vállal majd.
Ebron 700 yard körül lesz.
Ansah 10+ sack
Futás ellen jó lesz a védelem, pass rush és depth hiánya miatt azonban összességében egy jözepes egység lesz. A legtöbb intet Slay szerzi majd (4)
Itthon elvertek minket, de a Soilderen mi nyerünk...

több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Kiváncsi vagyok a véleményetekre.
Hány győzelmet tippeltek a szezonra?
Marad e év végén Caldwell? ( bónusz kérdés: ha megy akkor ki jön helyette? )
Egy pozitív bold prediction és egy negatív bold prediction.
Bazzani
4-12
Nem, már szezon közben Austin lesz a HC.
Pozitív: 5-11
Negatív: Megint hail maryvel nyer a csicska Packers, szabálytalan utolsó snapből.

Szerkesztette: MacPhisto

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
 www.profootballweekly.com/2016/09/09/detroit-lions-lock-up-rb-theo-riddick-p-sam-martin-with-contract-extensions/acue2nn/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Kiváncsi vagyok a véleményetekre.
Hány győzelmet tippeltek a szezonra?
Marad e év végén Caldwell? ( bónusz kérdés: ha megy akkor ki jön helyette? )
Egy pozitív bold prediction és egy negatív bold prediction.
Bazzani
1.) Szerintem 6 győzelemnél nem szereztek többet.
2.) Caldwellt ki is rakják még a szezon közben, interimként Teryl Austin lesz az utódja, végül meg is lesz erősítve ebben a pozícióban.
3.) Ansah megint vezeti majd az NFC-t sackek tekintetében, ezúttal 18 fölötti számmal.
4.) Marvin Jones 600 elkapott yard alatt végez. A futójáték ligautolsó lesz yardok tekintetében.