Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
anarfa Detroit Lions 477
Billingsley, Jay Lee, Rudock remélem practice squad-ba visszajönnek.
Az Ola cutot én sem értem, sokkal inkább ő mint mondjuk Lucas, de Caraun Reid, Alex Carter vagy TJ Jones is kaphatott volna még egy esélyt talán.
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Van egy két dolog amit nem értek.
Pl Ola miert cut?
Tavaly RT poszton jól játszott.
Lucas meg Robinson meg szar volt. Most mégis ők maradtak. Minek volt a QB draft, ha most azonnal elküldjük Rudockkot. Pláne hogy szerintem jobban játszott mint Orlovsky.
Az nem tűnik értelmesnek amikor kapásból kidobsz 2-3 embert a saját dratodról is. Ezzel
Minteg elismerve hogy rosszul húztál.
6-ot dobtunk ki az elmúlt év draftjairól. Mondjuk no para, jövőre még előrébb húzhatunk.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Waive:
WR Jace Billingsley
CB Alex Carter
WR Quinshad Davis
LB Jayson DiManche
TE Adam Fuehne
LB Zaviar Gooden
LB Khaseem Greene
C Gabe Ikard
S Isaiah Johnson
WR TJ Jones
WR Jay Lee
T Luke Marquardt
T Michael Ola
DT Caraun Reid
QB Jake Rudock
OL Brandon Thomas
DB Charles Washington
RB George Winn
DT Gabe Wright

Cut:
C Lemuel Jeanpierre
CB Darrin Walls

IR/PUP:
TE Andrew Quarless

Quinn azért a 14/15-ös draftot eléggé megnyírbálta.

Szerkesztette: valakis

We just form a fucking wall.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hoppá. Kitettük TJ Jones WR-t.
Hatalmas meglepetés.

Jay Lee és a PS meccseken parádézó fehér slotWR (de régóta akartam ilyet a Lions-ba!) Jace Billingsley is keretben lehet.
Bazzani
Ez gyors volt:
The Lions have waived Jace Billingsley.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hoppá. Kitettük TJ Jones WR-t.
Hatalmas meglepetés.

Jay Lee és a PS meccseken parádézó fehér slotWR (de régóta akartam ilyet a Lions-ba!) Jace Billingsley is keretben lehet.

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
We're just tired of being the same old Lions.
- Golden Tate

ez most nem biztos h jó cél 😀
több mint 8 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Én szeretném ha a szezon jól sikerülne, de mivel összesen egy snapre emlékszem a preseasonből, nincsenek nagy elvárásaim.

We just form a fucking wall.
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Egy érdekesség:
A Lions O-Line az egyetlen ahol minden kezdő top100-as draft Pick.
Konklúzió: szarul is draftolunk

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nevekre simán lehetne mondani hogy jó az offense. Csak ha a fal nem védi meg staffordot akkor az egesz kuka. Es eddig talan 1 olyan év volt az elmúlt évtizedben amikor nálunk működött a fal. Nem tudom, hogy idén mitől változna ez.
Minden rookie LT megszenved az NFLre való átállással. Sajnos ez valoszinuleg most is igy lesz 😕
Swanson pedig a liga legrosszabb centere, es nem csak a PFF szerint. Tomlinson se mutatta tavaly hogy mennyire jó lenne. A futás nem megy.

A védelem meg nevekre sem veszedelmes.
Reálisan 6-7 győzelem van a csapatban. De könnyűnek tűnik a schedule... Hátha csodát látunk.
PintérÁdi

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nevekre simán lehetne mondani hogy jó az offense. Csak ha a fal nem védi meg staffordot akkor az egesz kuka. Es eddig talan 1 olyan év volt az elmúlt évtizedben amikor nálunk működött a fal. Nem tudom, hogy idén mitől változna ez.
Minden rookie LT megszenved az NFLre való átállással. Sajnos ez valoszinuleg most is igy lesz 😕
Swanson pedig a liga legrosszabb centere, es nem csak a PFF szerint. Tomlinson se mutatta tavaly hogy mennyire jó lenne. A futás nem megy.

A védelem meg békére sem veszedelmes.
Reálisan 6-7 győzelem van a csapatban. De könnyűnek tűnik a schedule... Hátha csodát látunk.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én olyan 6-7 győzelmet jósolok ha nem sérül meg 2-3 fontos játékos. Ha kiesiik ennyi ember akkor 3-4 W.
A kezdő elfogadható a depth nulla főleg a védelemben de a támadóknál se sokkal jobb a helyzet.
Ha az elején elkapnánk a Colts Titans kettőst akkor az erőt adhat.

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 869 — Circus Maximus
Nekem speciel az a bajom hogy túl sok a ha. OL? Futó játék? Tényleg lesz nr1 elkapo bárki? DT állomány? Melyseg?
Blevi
Az OLbe erkezett az ujonc Decker aki tehetseges LOT, Reif ROT mostantol. OG is akad, ha Warford visszater a formajahoz.
A futasnal erdemes eszrevenni, hogy ebben a semaban a futok annyit kapnak el, mint futnak. Egyenenkent nem feltetlen ,de osszesegeben igen. Ettol meg nem jo a futas, ezt latom.

Mindenesetre tavaly az ev eleji szenvedes megfordult, ezt tudjuk. Marpedig az fontos, mivel valtozott a vezetes. Stafford sztem jol jatszott vegig, tette amit lehetett. Nem ertek egyet, hogy ne lennenek megfelelo celpontjai. Tate es Ebron jatekat ket megbizhato WR teherementesiti, illetve az emlitett futok.

A vedelemben egyelore par tehetseg van, igazi mukodo rendszerre nem allt ossze. Azonban nem remenytelen, hogy ha nem is szuper, de alapszinten mukodokepes legyen. Bar ebben magam sem hiszek igazan idenre. Ez ad okot nalam foleg pesszimizmusra. De nem lehetetlen megoldani, meg egyszer mondom, itt most nem elit defense szintrol beszelek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Nekem speciel az a bajom hogy túl sok a ha. OL? Futó játék? Tényleg lesz nr1 elkapo bárki? DT állomány? Melyseg?
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Abszolút nem értem ezt a lehangolt állapotot. Mivel lett rosszabb a csapat, mint tavaly a kirúgásokat követően, mikor 7-4-el végeztetek? Oké Calvin Johnson visszavonult. Tate lehet újfent első számú, tudta csinálni 2014-ben, Marvin Jones több, mint korrekt No 2. WR, Boldint még lehet használni, RIddicket bőven lehet használni, Ebront lehet használni. Stafford jó irányító, az OC-tek szerintem abszolút rendben van. Támadófal rosszabb nem lehet, főleg ha mindenki egészséges.

Védelemben a depth tényleg kérdéses. Főleg, ha valamelyik kezdő pass rusher kiesik. Ezt aláírom. DT poszt se olyan kiugró, mint pár éve, de ez a 4-es azért nem a liga alja. Whitehair oké, tavaly is láttuk. Ha Levy visszatér az nagy lökés lesz, de Bynes sem volt olyan tragikus. Slay lassan top CB, Quin átlag feletti FS. Maradék 3 kezdő a secondaryből tényleg kérdésesebb, bár Diggs emlékeim szerint korrekt szezon második felét tolt. Valóban inkább a depth mélysége az aggasztó a védelemben.

Én nem látom azt, hogy miért ne nyernétek minimum és nagyon minimum 6 meccset. Szerintem a 6-10-től a 10-6-ig benne van minden ebben a keretben, csakúgy, mint a Bears és a Vikings esetén a csoportból.
több mint 8 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
5-11 es Caldwell idény kozben megy. Teljesen várakozás nélkül állok a szezon elé, annyi kérdés van a csapatot illetően hogy fogalmam nincs mi jöhet ebből ki.
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Kicsit fölélőttem a 4-12-vel.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
A mai cut hullám ádozatai:
OL Geoff Schwartz
K Devon Bell
WR Quinshad Davis
G Chase Farris
DE Deonte Gibson
DE Louis Palmer
CB Rashaad Reynolds
DE Quanterus Smit
TE Matthew Mulligan
CB Crezdon Butler

Jimmy Landes LS-t pedig IR-re tettük

Lehet találgatni Quinn kiket fog még kibaszni azok közül az FA-k közül akiket foltozás címen hozott.

Pettigrew és Fuller Reserve/PUP listán, és waiveltük CB Brandon McGee-t így megvan a 75-ös lista.

Szerkesztette: valakis

We just form a fucking wall.
több mint 8 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
2008
Detroit Lions 4-0

2008 Detroit Lions 0-16

Edzőmeccsek. Két hét múlva már jöhetnek a negatív kommentek, ha nem jön az eredmény. Addig szerintem minden csak találgatás.
tüsi91
Azokat a meccseket a Stanton féle 3.sor nyerte meg.
Már akkor is látszott, hogy a kezdőcsapatot (főleg a védelmet meg az OL-t) bárki leabálja.
Most van bennem némi bizakodás, mert a két koordinátor sokkal jobb mint akkor Costello OC meg Barry DC ha jól emlékszem a nevükre. Meg a keret is jóval erősebb, főleg a kezdő.
A depth most is elég ementáli.
Bazzani
én nem erzem ezt a kezdőt olyan erősnek. A védelemben van egy két jó játékos, de ha nem a Lionsnak szurkolnék senkit nem ismernék a Levy tobb mint 1 éves sérüléséből jon vissze), Ngata (rég túl a csúcson) Ansah és max. Slayen kívül.
PintérÁdi
Quint még esetleg

We just form a fucking wall.
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
2008
Detroit Lions 4-0

2008 Detroit Lions 0-16

Edzőmeccsek. Két hét múlva már jöhetnek a negatív kommentek, ha nem jön az eredmény. Addig szerintem minden csak találgatás.
tüsi91
Azokat a meccseket a Stanton féle 3.sor nyerte meg.
Már akkor is látszott, hogy a kezdőcsapatot (főleg a védelmet meg az OL-t) bárki leabálja.
Most van bennem némi bizakodás, mert a két koordinátor sokkal jobb mint akkor Costello OC meg Barry DC ha jól emlékszem a nevükre. Meg a keret is jóval erősebb, főleg a kezdő.
A depth most is elég ementáli.
Bazzani
én nem erzem ezt a kezdőt olyan erősnek. A védelemben van egy két jó játékos, de ha nem a Lionsnak szurkolnék senkit nem ismernék a Levy tobb mint 1 éves sérüléséből jon vissze), Ngata (rég túl a csúcson) Ansah és max. Slayen kívül.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 852
Lions trade WR Jeremy Kerley to 49ers to OG Brandon Thomas
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
2008
Detroit Lions 4-0

2008 Detroit Lions 0-16

Edzőmeccsek. Két hét múlva már jöhetnek a negatív kommentek, ha nem jön az eredmény. Addig szerintem minden csak találgatás.
tüsi91
Kezdek is félni már 😕

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
2008
Detroit Lions 4-0

2008 Detroit Lions 0-16

Edzőmeccsek. Két hét múlva már jöhetnek a negatív kommentek, ha nem jön az eredmény. Addig szerintem minden csak találgatás.
tüsi91
Azokat a meccseket a Stanton féle 3.sor nyerte meg.
Már akkor is látszott, hogy a kezdőcsapatot (főleg a védelmet meg az OL-t) bárki leabálja.
Most van bennem némi bizakodás, mert a két koordinátor sokkal jobb mint akkor Costello OC meg Barry DC ha jól emlékszem a nevükre. Meg a keret is jóval erősebb, főleg a kezdő.
A depth most is elég ementáli.

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
2008
Detroit Lions 4-0

2008 Detroit Lions 0-16

Edzőmeccsek. Két hét múlva már jöhetnek a negatív kommentek, ha nem jön az eredmény. Addig szerintem minden csak találgatás.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Brandon Thomas (OG) érkezett Kerleyért cserébe a 49erstől.

Szerkesztette: Stez

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Gondoltam megnézem a Lions meccset élőben. Mégiscsak a harmadik preseason meccs.
Hátha kiderul valami pozitív a csapatról.
De sajnos nem. 3-20 a félidő vege elott. Ez a csapat szörnyű.
Nagyon hosszú szezon lesz ez :-/
PintérÁdi
Uram Isten mi lesz az 1.fordulóban? Lehet letöltök inkább egy Gyirmót-Mezőkövesdet, mert a csapataink hulla gyengék sajnos 😕
Borbinho
Figyeltem a ti meccseteket is. Minden esély meg van rá hogy mindketten többször agybajt kapunk majd a nyitómeccsen.

One Team
One Detroit
One Pride